Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 22:22   #421
Bonaire
Przyczajenie
 
Avatar Bonaire
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

witam, jestem tu od niedawna więc jeśli temat był omawiany
to musiałam nie doczytać, chociaż przejrzałam cały wątek,
-zastanawiam się jak to jest z soczewkami? czy są w jakiś sposób przeciwwskazaniem
do przedłużenia rzęs? należy je na czas "aplikacji " zdjąć? i czy klej w jakikolwiek sposób się na nich nie osadza?
z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
" Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza. "
Bonaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 01:26   #422
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Do Bonaire.
Szkła kontaktowe absolutnie nie są przeciwwskazaniem przy przedłużaniu rzęs a nawet bym powiedziała, że osoby które noszą szkła są przyzwyczajone do tego, że coś im się robi przy oczach. Podczas aplikacji dolne rzęsy są zabezpieczone a oko całkowicie zamknięte więc jeżeli zabieg jest wykonywany przez profesjonalną stylistkę to nie ma najmniejszego ryzyka żeby klej przedostał się do oka, czy na szkło kontaktowe.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 09:39   #423
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Szkła nic tu nie przeszkadzają pod warunkiem ,że się je zdejmie przed zabiegiem.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:47   #424
Bonaire
Przyczajenie
 
Avatar Bonaire
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Do Bonaire.
Szkła kontaktowe absolutnie nie są przeciwwskazaniem przy przedłużaniu rzęs a nawet bym powiedziała, że osoby które noszą szkła są przyzwyczajone do tego, że coś im się robi przy oczach. Podczas aplikacji dolne rzęsy są zabezpieczone a oko całkowicie zamknięte więc jeżeli zabieg jest wykonywany przez profesjonalną stylistkę to nie ma najmniejszego ryzyka żeby klej przedostał się do oka, czy na szkło kontaktowe.
Cytat:
Szkła nic tu nie przeszkadzają pod warunkiem ,że się je zdejmie przed zabiegiem.
dziękuję za odpowiedzi. Akurat z tym przyzwyczajeniem to się nie mogę zgodzić, chociaż szkła noszę od lat Ale efekt przedłużenia kusi
__________________
" Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza. "
Bonaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:49   #425
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Szkła nic tu nie przeszkadzają pod warunkiem ,że się je zdejmie przed zabiegiem.
Ja nie zdejmuję i nic mi się nie dzieje.

Poza tym ponawiam pytanie odnośnie przedłużana rzęs w Krakowie. Zalezy mi, by stylistka miala w ofercie rozne stopnie podkrecenia rzes, a nie pracowala tylko na J i by nie kosztowalo to 500 zl.

Co myslicie o tej pani?
http://allegro.pl/item712243293_prze...rakow_250.html
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:00   #426
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Zdjęcia są przekonujące
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:42   #427
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja mam miejsce w Krakowie sprawdzone.Tu www.studioesense.com
tylko ciiii zeby mnie o reklame nie posądzili.Na prawde polecem szczerze
Pozdrawiam Was czyli rzęsiorki
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 21:40   #428
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Ja mam miejsce w Krakowie sprawdzone.Tu www.studioesense.com
tylko ciiii zeby mnie o reklame nie posądzili.Na prawde polecem szczerze
Pozdrawiam Was czyli rzęsiorki
Byłam tam (jednorazowo i dawno,bo miałam różne problemy i
nie mogłam niestety wybrać się drugi raz).
Byłam zadowolona z efektu i ceny (dziś dopytywałam się o cenę przedłużania rzęs w innym salonie-400zł czyli 100zł więcej,więc raczej znowu wrócę na Stradom,zawsze to 100 zł do przodu).
Czy dalej pracuje tam dziewczyna (nie pamiętam imienia ) która pracowała tam w okresie luty/marzec: szczupła młoda sympatyczna blondynka?
Jeżeli tak to wracam
Nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:29   #429
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Tak,tak p Magda.odbiera ten tel pod 600.
Pozdrawiam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 23:35   #430
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
I po wakacjach
Ja używam J 0,15 długości 8,9,10,11,12,13,14 ,J 0,20 -10,12,14 J 0,25-12 ,przy C 0,15-12,14 i 0,20-12 ,ale troszkę trwało zanim skompletowałam cały zestaw rzęs ale jak mam więcej możliwości to i czuje się jak stylistka rzęs bo mogę dokładnie się wpasować w oczekiwania.Używam kleju LP Ultimate i on skleja natychmiast bez czekania i przede wszystkim bez pompowania dmuchawko-pompką.Sarita podkreślasz wciąż że masz czarniejsze rzęsy od innych,i chyba jednak nie porównywałaś z rzęsami Lash Perfect,ja wczoraj miałam miałam okazję zdejmować klientce pozostałości po NL i jeżeli moje nie są w tym samym kolorze to na pewno nie jaśniejsze ale na pewno bardziej wygięte.No i pierwszy raz laska nie protestowała gdy dopłacała za zdjęcie starych rzęs i założenie od nowa.Staje się coraz bardziej asertywna .
Cyrkonie przyklejam już po założeniu rzęs tym samym klejem.
Tak podkreslam, ze NL sa czasniejsze niz XL bo mialam okazje porownac.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:48   #431
skowronek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Question Dot.: przedłużanie rzęs????????

jek jesem tu nowa i mysle o przedluzeniu i zageczszeniu rzesz. rzeszy mam raczej sredniej dl ale same nie chca wypasc wiec nie bede wyrywac zeby zmierzyc, szukam kogos sprawdzonego w tarnowie i w miare niedrogiego i dobrego w najgorszym wypadku jestem w stanie wydac 300zl, czy znajdzie sie ktos kto ma jakis sprawdzony salon kosmetyczke itp? chcialam tez prosic o porade bo naczytalam sie niemalo o roznych grubosciach i dlugosciach itd i jestem troche skolowana. zeby uzyskac efekt dlugich i gestych rzes w miare naturalnych , jak to popularnir nazywaja kocie okoto jakie parametry trzeba zastosowac? z gory dzieki
skowronek9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 15:08   #432
skowronek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Question Dot.: przedłużanie rzęs????????

hej zrobilam zdjecie moze na jego podstawie ktoras z was mi cos doradzi dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02958.jpg (142,2 KB, 145 załadowań)
skowronek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 15:14   #433
skowronek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Question Dot.: przedłużanie rzęs????????

m

Edytowane przez skowronek9
Czas edycji: 2009-08-24 o 15:18
skowronek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 06:28   #434
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez skowronek9 Pokaż wiadomość
hej zrobilam zdjecie moze na jego podstawie ktoras z was mi cos doradzi dzieki

Hej
Myślę,że u Ciebie 12 to max długość,wszystko zależy od efektu jaki chcesz uzyskać. Jeśli chodzi o podkręcenie to moim zdaniem J bo C trzymają się krócej (moim zdaniem)
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:30   #435
skowronek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Question Dot.: przedłużanie rzęs????????

hej OliG dzieki za porade. Mam jeszcze jedno pytanko czym sie rozni metoda Xtreme lashes od Nouveau lashes? ktora bardziej polecacie,czyli ktora lepsza efekt trzyma sie dluzej? dzieki
skowronek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 00:51   #436
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez skowronek9 Pokaż wiadomość
hej OliG dzieki za porade. Mam jeszcze jedno pytanko czym sie rozni metoda Xtreme lashes od Nouveau lashes? ktora bardziej polecacie,czyli ktora lepsza efekt trzyma sie dluzej? dzieki
Każdy będzie Ci tu polecał te na których pracuje Jest tu opinia, że NL są czarniejsze od XL. Ale tak poza tym to chyba większych różnic nie ma?

OliG a jaką grubość byś poleciła skowronkowi?
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:59   #437
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
I po wakacjach
Ja używam J 0,15 długości 8,9,10,11,12,13,14 ,J 0,20 -10,12,14 J 0,25-12 ,przy C 0,15-12,14 i 0,20-12 ,ale troszkę trwało zanim skompletowałam cały zestaw rzęs ale jak mam więcej możliwości to i czuje się jak stylistka rzęs bo mogę dokładnie się wpasować w oczekiwania.Używam kleju LP Ultimate i on skleja natychmiast bez czekania i przede wszystkim bez pompowania dmuchawko-pompką.Sarita podkreślasz wciąż że masz czarniejsze rzęsy od innych,i chyba jednak nie porównywałaś z rzęsami Lash Perfect,ja wczoraj miałam miałam okazję zdejmować klientce pozostałości po NL i jeżeli moje nie są w tym samym kolorze to na pewno nie jaśniejsze ale na pewno bardziej wygięte.No i pierwszy raz laska nie protestowała gdy dopłacała za zdjęcie starych rzęs i założenie od nowa.Staje się coraz bardziej asertywna .
Cyrkonie przyklejam już po założeniu rzęs tym samym klejem.
Jeszcze mam pytanie... mowisz, ze pracujesz na rzesach J - rozumiem, ze jest to standardowe podkrecenie przy LP. Ja pracuje na NL i tu niestety nie ma okreslonego podkrecenia, ale mysle, ze sa to tez J lub B. C nie sa w ofercie bo przedstawiciel uwaza, ze rzesy sie kiepsko trzymaja z tak duzym podkreceniem. Czy zatem J z NL moga byc mniej podkrecone niz J z PL?
Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem rzes z innej firmy na przetestowanie i hmmmm... nie wiem jakie podkrecenie wybrac J czy B.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 14:03   #438
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cześć
Co do różnicy XT czy Nl to może i edne sa czarniesze od drugich.Różnicę można zniwelować przy użyciu czarnego kleju i efekt będzie ten sam.
Rzęski typu C są faktycznie w przypadku niektorych długości zamocno podkręcone-moim zadaniem. Jakbym miała polecić Tobie Sarrita rzeski -to J niesa typowo proste,mają lekkie podkręcenie i efekt jest równie ładny i aplikacja łatwiesza.
Grubość dla skowronka 0,15 da zadowalający efekt.Jednakże ostatnio wypróbowałam 0,20 i po nich oko wydaje się jeszcze bardziej podkreslone.I niejest wcale teatralne.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:37   #439
skowronek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Smile Dot.: przedłużanie rzęs????????

czyli tiger21 radzilabys mi w takim razie NL bo tam jest podkrecenie J a w XL jest C, co sie tyczy C to czy przez zbytnie podkrecenie nie wypadaja wczesniej bo i takie opinie slyszalam? a i jeszczew jedno jesli najpierw robisz grubosc 0,15 a idac na uzupelnienie chcesz 0,20 to mozna tak? zeby to dziwacznei nie wygadalo?
skowronek9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 20:28   #440
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Czesc dziewczyny! chce wypowiedziec sie na temat podkrecenia typu C. To nie prawda, ze trzyma sie krocej niz J. Sztuka polega na prawidlowym wklejeniu rzesy i dobrym kleju. Efekt jest suuuuuper. Jezeli zalezy wam na naturalnym wygladzie to trzeba zakladac krotsze rzesy. Nie przesadzac z dlugosciami. Ja nosze C i wiele osob wierzy, ze sa to moje rzesy (niektorych wtajemniczylam , ze sa to doklejane). Jedna pani w sklepie powiedziala mi, ze powinnam reklamowac tusz do rzes ha,ha...
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:41   #441
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez skowronek9 Pokaż wiadomość
czyli tiger21 radzilabys mi w takim razie NL bo tam jest podkrecenie J a w XL jest C, co sie tyczy C to czy przez zbytnie podkrecenie nie wypadaja wczesniej bo i takie opinie slyszalam? a i jeszczew jedno jesli najpierw robisz grubosc 0,15 a idac na uzupelnienie chcesz 0,20 to mozna tak? zeby to dziwacznei nie wygadalo?
Z NL jest tylko typ J natomiast XL ma chyba J i C - niech potwierdza dziewczyny, ktore na tej firmie pracuja. Natomiast to prawda, iz C wypadaja wczesniej - czytalam i slyszalam takie opinie od wielu osob.
Mozna oczywiscie z grubosci 0,15 przejsc na 0,20 i wlasnie przy kolejnym uzupelnieniu dopelnic juz grubszymi - tak samo przechodzi sie w dlugosciach... z tym nie ma problemu.

Mam natomiast pytanie do dziewczyn czy uzywaly podkrecenia typu B? Jest J, B i C... typ B jest takim pomiedzy. Ciekawa jestem jak sie te rzesy trzymaja.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:08   #442
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Saritta, Ty czytalas lub slyszalas od wielu osob, ze rzesy typu C sie krocej trzymaja, natomiast ja nosze je juz od kilku miesiecy. Zdecydowalam sie je zalozyc po tym jak zobaczylam je u swojej kolezanki. Ona wyjechala do Niemiec i powiedziala mi ostatnio, ze pierwsze uzupelnienie miala po 6 tygodniach, bo tak jej sie dobrze trzymaly. Ja uzupelniam co 4-5 tygodni, bo troche przy nich grzebie, ale jak czytam na forum, ze niektorzy uzupelniaja co 2 tygodnie to raz w miesiacu wydaje sie calkiem niezle, nie sadzisz? Nie upieram sie przy typie C, moze inni wola typ J, ale ja jestem bardzo zadowolona z typu C.
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 22:25   #443
skowronek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Question Dot.: przedłużanie rzęs????????

hej ladybalbina a moglabys wkleic jakies zdjecia roznych ujec swojego oka, zebysmy mogly zobaczyc ten super efekt? mam inne pytanie ktore mnie nurtuje czy miedzy podkreceniem J i C jest duza roznica bo tak sie zastanawiam czy poczatkowo robiac na J pozniej na uzupelnieniu mozna poprosic o C lub na odwrot robiac C przejsc na J czy raczej nie bo za bardzo by sie ta roznica w podkreceniu rzucala w oczy ???
skowronek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 06:19   #444
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Każdy będzie Ci tu polecał te na których pracuje Jest tu opinia, że NL są czarniejsze od XL. Ale tak poza tym to chyba większych różnic nie ma?

OliG a jaką grubość byś poleciła skowronkowi?


To zależy jaki efekt by chciała uzyskać!! Myślę ze 0,15 były by ok
Zdałam?

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez skowronek9 Pokaż wiadomość
hej ladybalbina a moglabys wkleic jakies zdjecia roznych ujec swojego oka, zebysmy mogly zobaczyc ten super efekt? mam inne pytanie ktore mnie nurtuje czy miedzy podkreceniem J i C jest duza roznica bo tak sie zastanawiam czy poczatkowo robiac na J pozniej na uzupelnieniu mozna poprosic o C lub na odwrot robiac C przejsc na J czy raczej nie bo za bardzo by sie ta roznica w podkreceniu rzucala w oczy ???

Też chętnie bym zobaczyła te fotki i przed zabiegiem tez jesli masz?!
A co do rzes C to upieram się przy swoim( i nie tylko z tego co czytam)...trzymaja sie krócej.Będą trzymały się idealnie przy dosyć dobrze podkręconych naturalnych ale jak ktoś ma proste to wierz mi ,że lepiej nałożyć J. Wszystko zależy od rzes dlatego jest taki wybór,trzeba odpowiednio dobrać do naturalnych.Tak jak z tuszem,podkładem etc.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:18   #445
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Wink Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wkleje wam w niedziele bo aktualnie nie ma mnie w domu, a tu nie mam tych zdjec. Co do C, czy J????? ja nosze C i trzymaja sie dobrze a swoje rzesy mam proste dlatego chcialam miec podkrecone, widzialam J ktore trzymaly sie przez tydzien dlatego uwazam ze to sprawa kleju i umiejetnosci tego kto ci zaklada. Nie wiem, czy mozna wklejac najpierw J a potem przy uzupelnieniu C .
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:53   #446
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja byłam wczoraj na uzupełnieniu.
Też mam C i moja stylistka powiedziała , że się świetnie trzymają, że po 3 tygodniach za wiele ich nie wypadło.
Właśnie wczoraj pytałam sie o tą teorię , że C wypadają wcześniej. Otrzymałam odpowiedz, że wszystko zależy- jak już ktoś tu wspomniał - od naturalnych rzęs i przede wszystkim od kleju i umiejętności . Moje naturalne są podkręcone i może dlatego trzymają się świetnie.
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:03   #447
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
To zależy jaki efekt by chciała uzyskać!! Myślę ze 0,15 były by ok
Zdałam?
Hehe.
Ja mam najdłuższe 13 mm i grubość 0,20 podkręcenie J, efekt jest dużo mocniejszy od ostatniego: max 11-12 mm, grubość 0,15 i 0,20 przemieszana. Jestem baaardzo zadowolona.

Co do C też mi się wydaje, że lepiej będą się trzymać na naturalnie podkręconych rzęsach. Moje są zupełnie proste i nie ryzykowałabym jednak z C. Też mnie zastanawia jak wygląda to B...

Edytowane przez VanillaCafe
Czas edycji: 2009-08-28 o 12:04
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:26   #448
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Question Dot.: przedłużanie rzęs????????

Jedna rzecz mnie nurtuje i czegos tu nie rozumiem??? piszecie, ze jedne lepiej sie trzymaja a inne szybciej wypadaja. Przeciez tu nic samo sie nie odrywa tylko wypada z moja rzesa. Jezeli moje rzesy nie wypadaja nie wazne co mam doklejone J czy C to sie i tak trzyma. Nawet probowalam oderwac taka wypadnieta od mojej rzesy i nie tak latwo je oddzielic?????
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:02   #449
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez ladybalbina Pokaż wiadomość
Jedna rzecz mnie nurtuje i czegos tu nie rozumiem??? piszecie, ze jedne lepiej sie trzymaja a inne szybciej wypadaja. Przeciez tu nic samo sie nie odrywa tylko wypada z moja rzesa. Jezeli moje rzesy nie wypadaja nie wazne co mam doklejone J czy C to sie i tak trzyma. Nawet probowalam oderwac taka wypadnieta od mojej rzesy i nie tak latwo je oddzielic?????

Masz racje,że trudno oderwać rzęsę syntetyczną od naturalnej a wręcz jest to prawie niemożliwe(przynajmniej mój klej trzyma pioruńsko) ale weź pod uwagę ,że gdy przykleisz C do prostych naturalnych to odcinek łączenia klejem obu rzęs już nie będzie tak długi jak przy mocniej podkręconych rzęsach i odwrotnie... J nie sprawdzą się idealnie przy mocno wywiniętych naturalnych rzęsach.DLATEGO MAMY TAKI WYBÓR zakręciłam trochę ale chyba da się zrozumieć ?!!
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 09:28   #450
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie rzęs????????

odcinek nie bedzie tak dlugi,ale i tak nie odpadnie (przy zalozeniu ze klej jest dobry). Mysle,ze to raczej sprawa efektu jaki sie chce osiagnac. Ale moze sie myle????...............
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.