Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 13:51   #2341
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Próbowałyście z HR? Mnie pani w Douglasie poleciła liftingujacy podkład w plynie nawet kremu pod niego nie trzeba oraz rownież HR Iumination Loose Powder. Jeszcze nigdy nie miałam tak ładnej cery
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:55   #2342
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a podobnoz jak juz mija sie wiek nastolatki to powiino wszystko zniknąć
mi lada chwila minie
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
To prawie nic nie zakryte
to nie jest podkład kryjący
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i ja
wiecie, chyba nawet sypaniec klinika mnie zapycha, bo się rano obudziłam z dwoma cudami na twarzy.
dla mnie klinikowy sypaniec to tynk ideałem jest dla mnie Lucidity, leciutki, pięknie i subtelnie rozświetla, trzyma się cały dzień, twarz się nie błyszczy (mam mieszaną w stronę suchej), i występuje w świetnych kolorach poza tym nie zawiera talku
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O to Ty ciepłolubna jesteś. ja liczyłam na większa ilość chłodnych odcieni
o tak, uwielbiam takie kolory
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Z sypanych dobry był dla mnie Clarins w starej wersji. Teraz nowa wersja podobno się pogorszyła i w sumie jestem bez sypańca... Mam EL Lucidity, ale on też jest podejrzany
Lucidity? jednak co twarz to inne odczucia
to mój ulubieniec, nigdy mnie nie skrzywdził
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:00   #2343
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ad1. na szczęście mam sypane pryzmy z wymianki teraz, to mi zastąpią tego klinika

ad2. mam, przejęłam w spadku po sąsiadce gruby-oklapłouchy, Płarot się nazywa


Ja też mam grubego, z klapniętymi uszkami i to właśnie on tak bryka po śniegu. Jak misiek jakiś polarny
Drugi jest "zwykłym" królisiem i już tak śniegu nie lubi..

I mówisz, że pryzmy sypkie Cię nie zapychają? Mnie prasowane niestety chyba tak....
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:00   #2344
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

mnie zapychal Lucidity..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:07   #2345
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Próbowałyście z HR? Mnie pani w Douglasie poleciła liftingujacy podkład w plynie nawet kremu pod niego nie trzeba oraz rownież HR Iumination Loose Powder. Jeszcze nigdy nie miałam tak ładnej cery
Hmmm, trzeba będzie potestować...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Lucidity? jednak co twarz to inne odczucia
to mój ulubieniec, nigdy mnie nie skrzywdził
Coraz częściej się o tym przekonuję
Ja liczyłam bardzo na niego, ale nadal pojawiały się niespodzianki. A taka byłam szczęśliwa jak zdobyłam kolor 06 na tru niedostępny u nas

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mnie zapychal Lucidity..
No właśnie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:02   #2346
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Próbowałyście z HR? Mnie pani w Douglasie poleciła liftingujacy podkład w plynie nawet kremu pod niego nie trzeba oraz rownież HR Iumination Loose Powder. Jeszcze nigdy nie miałam tak ładnej cery
Ja testowałam i bez rewelacji, jesli masz na myśli nowy Prodigy.
Przez jakiś używałam starszej wersji tej w słoiczku. Po pobieżnych testach zdecydowałam się na zakup całego opakowania i to był wielki błąd. Podkład strasznie ciężki, robi maskę , podkreśla pory, twarz w błyskawicznym tempie się świeciła.
Wersja Liquid jest nieco lżejsza, jeszcze mniej kryje niż ta słoiczkowa , poza tym posiada wszystkie kiepskie właściwosci poprzednika.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:42   #2347
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Ja testowałam i bez rewelacji, jesli masz na myśli nowy Prodigy.
Przez jakiś używałam starszej wersji tej w słoiczku. Po pobieżnych testach zdecydowałam się na zakup całego opakowania i to był wielki błąd. Podkład strasznie ciężki, robi maskę , podkreśla pory, twarz w błyskawicznym tempie się świeciła.
Wersja Liquid jest nieco lżejsza, jeszcze mniej kryje niż ta słoiczkowa , poza tym posiada wszystkie kiepskie właściwosci poprzednika.
Mam na myśli ten nowy w srebrnej fiolce. Napisałam, że dla mnie jest rewelacyjny, pięknie kryje pory, nie swiece się, nie mam efektu maski ani wrażenia przesuszonej i naciągniętej twarzy,jedynie do czego mogę się przyczepić, to cena - 330 zł.Trochę drogo, ale cieszę się, ze wydałam na to. Ale wiadomo, każda z nas jest inna i na każdą może inaczej działać i całe szczęscie , bo jakie byłoby nudne życie, jakby wszyscy byli tacy sami

Edytowane przez doris144
Czas edycji: 2010-01-09 o 15:44
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 15:51   #2348
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Mam na myśli ten nowy w srebrnej fiolce. Napisałam, że dla mnie jest rewelacyjny, pięknie kryje pory, nie swiece się, nie mam efektu maski ani wrażenia przesuszonej i naciągniętej twarzy,jedynie do czego mogę się przyczepić, to cena - 330 zł.Trochę drogo, ale cieszę się, ze wydałam na to. Ale wiadomo, każda z nas jest inna i na każdą może inaczej działać i całe szczęscie , bo jakie byłoby nudne życie, jakby wszyscy byli tacy sami
A czy on sie jakos przypadkiem moze nazywa?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:52   #2349
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

alez sie piekny off top rozwija ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:58   #2350
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
alez sie piekny off top rozwija ...




UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:17   #2351
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
alez sie piekny off top rozwija ...
wybaczcie, że ostatni raz nie w temacie. To jest prodigy liquid light podkład- serum rozświetlające. I juz milknę będę tylko o Guerlainie
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 18:52   #2352
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

koniec z offtopami
wróciłam ! z nową kolekcją - zakupiłam róż i cienie, załączam zdjęcia makijażu owymi cieniami i różem, do tego na zdjęciu pomadka Rouge de Guerlain.

Ogólnie nowa kolekcja jest przyjemna, chociaż wtórna. Nic nowego i niesamowitego.
Róż jest bardzo ładny, ale w moim odczuciu tylko dla bladolicych, nie wyobrażam sobie, że będzie widoczny na ciemnych cerach. Aha, no i nie ma nowych meteorytów kulkowych, mają nowe testery

ps. wybaczcie przemęczenie na twarzy, ale mam za sobą i przed sobą ciężki tydzień
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:00   #2353
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
koniec z offtopami
wróciłam ! z nową kolekcją - zakupiłam róż i cienie, załączam zdjęcia makijażu owymi cieniami i różem, do tego na zdjęciu pomadka Rouge de Guerlain.

Ogólnie nowa kolekcja jest przyjemna, chociaż wtórna. Nic nowego i niesamowitego.
Róż jest bardzo ładny, ale w moim odczuciu tylko dla bladolicych, nie wyobrażam sobie, że będzie widoczny na ciemnych cerach. Aha, no i nie ma nowych meteorytów kulkowych, mają nowe testery

ps. wybaczcie przemęczenie na twarzy, ale mam za sobą i przed sobą ciężki tydzień
Juz nie moglam sie doczekac ... Slicznosci
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:00   #2354
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Piękne te cienie. Powiem szczerze, ze nie wyobrażałam ich sobie na oczach a są interesujące. Króliczku, czy masz uzyty ten najciemniejszy odcień? Bo ja jestem brunetką z ciemniejsza karnacją i maluję się ciemniejszymi kolorami i dlatego się pytam. A mogłabyś pomazać wszystkie te kolory na ręce?
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:02   #2355
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Roz rzeczywiscie ledwo widoczny
Ale za to cienie wygladaja na Tobie powalajaco !!! :inlove:
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:04   #2356
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Piękne te cienie. Powiem szczerze, ze nie wyobrażałam ich sobie na oczach a są interesujące. Króliczku, czy masz uzyty ten najciemniejszy odcień? Bo ja jestem brunetką z ciemniejsza karnacją i maluję się ciemniejszymi kolorami i dlatego się pytam. A mogłabyś pomazać wszystkie te kolory na ręce?
ja też nie sądziłam, że na oczach będą interesujące, ale są super do dziennego smoky. mam użyty ten najciemniejszy odcień - jako linię nad rzęsami. Są dosyć delikatne, ale myślę, że można je nastopniowac ładnie i zrobić bardziej zdecydowany make up.
Na razie szkoda mi ich mazać, bo takie piękne ale jak mi przejdzie to wkleję zdjęcie na łapce

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Roz rzeczywiscie ledwo widoczny
Ale za to cienie wygladaja na Tobie powalajaco !!! :inlove:
dziękuję
róż w rzeczywistości jest ciut bardziej widoczny i dosyć błyszczący, ale zdjęcia robione w sztucznym świetle, więc przekłamane.

a jeszcze tak gwoli informacji - na mordce mam parure aqua 02
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:04   #2357
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
koniec z offtopami
wróciłam ! z nową kolekcją - zakupiłam róż i cienie, załączam zdjęcia makijażu owymi cieniami i różem, do tego na zdjęciu pomadka Rouge de Guerlain.

Ogólnie nowa kolekcja jest przyjemna, chociaż wtórna. Nic nowego i niesamowitego.
Róż jest bardzo ładny, ale w moim odczuciu tylko dla bladolicych, nie wyobrażam sobie, że będzie widoczny na ciemnych cerach. Aha, no i nie ma nowych meteorytów kulkowych, mają nowe testery

ps. wybaczcie przemęczenie na twarzy, ale mam za sobą i przed sobą ciężki tydzień
Szalona
Róż nie dla mnie, nie będzie go widać na mojej śniadej cerze A nie kupie go tylko do oglądania (tak jak pastelowych kulek, do tej pory wszyscy się ze mnie śmieją... ). Za to cienie Moje kolory No i G-szmineczkę też jakąś przytulę
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:08   #2358
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wróciłam ! z nową kolekcją - zakupiłam róż i cienie, załączam zdjęcia makijażu owymi cieniami i różem, do tego na zdjęciu pomadka Rouge de Guerlain.
super co to za G Rouge, tzn. jaki odcień?
a róż wydaje się bardzo podobny do 05 ze standardowych odcieni niemniej ładny cienie to niby moje kolory, bo mam brązowe oczy, ale jakoś strasznie nie kuszą (pewnie na razie )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:13   #2359
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja też nie sądziłam, że na oczach będą interesujące, ale są super do dziennego smoky. mam użyty ten najciemniejszy odcień - jako linię nad rzęsami. Są dosyć delikatne, ale myślę, że można je nastopniowac ładnie i zrobić bardziej zdecydowany make up.
Na razie szkoda mi ich mazać, bo takie piękne ale jak mi przejdzie to wkleję zdjęcie na łapce

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------


dziękuję
róż w rzeczywistości jest ciut bardziej widoczny i dosyć błyszczący, ale zdjęcia robione w sztucznym świetle, więc przekłamane.

a jeszcze tak gwoli informacji - na mordce mam parure aqua 02
Hmmm, blyszczacy powiadasz ... No nic tylko isc i macac, ale pewnie zanim ta kolekcja ukaze sie w DE zdarze zniesc jajko i je zjesc

Cere masz sliczna - jest zdecydowanie ciemniejsza od mojej. To Twoj naturalny odcien, czy to Parurek Cie tak "zabarwil"? Tak czy inaczej, 02 zrobilby ze mnie chyba murzyna Dla mnie nawet Pearly White jest za ciemny

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Nie moge sie napatrzec na te Twoje zdjecia ...
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 19:17   #2360
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Szalona
Róż nie dla mnie, nie będzie go widać na mojej śniadej cerze A nie kupie go tylko do oglądania (tak jak pastelowych kulek, do tej pory wszyscy się ze mnie śmieją... ). Za to cienie Moje kolory No i G-szmineczkę też jakąś przytulę
jak śniada jesteś, to róż zdecydowanie nie dla Ciebie, malowała mnie portugalska wizażystka i ubolewała, że na niej tego różu nie widać nic a nic

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super co to za G Rouge, tzn. jaki odcień?
a róż wydaje się bardzo podobny do 05 ze standardowych odcieni niemniej ładny cienie to niby moje kolory, bo mam brązowe oczy, ale jakoś strasznie nie kuszą (pewnie na razie )
G Rouge 60 - Gabrielle. z nowej kolekcji próbowałam 62, który jest bardzo zbliżony do tego, co mam na ustach, ale był dla mnie ciut zbyt pomarańczowy.
róż podobny, to fakt ale ja nie mam żadnych róży(ów?) guerlaina, to kupiłam bez żalu
cienie mnie nie kusiły, dopóki ich nie zobaczyłam na sobie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:19   #2361
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

[QUOTE=króliczek;16358009]
Na razie szkoda mi ich mazać, bo takie piękne ale jak mi przejdzie to wkleję zdjęcie na łapce

Rozumem, roumiem będę cierpliwie czekała, chyba, że do tego czasu sama zawitam do Douglasa
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:19   #2362
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Hmmm, blyszczacy powiadasz ... No nic tylko isc i macac, ale pewnie zanim ta kolekcja ukaze sie w DE zdarze zniesc jajko i je zjesc

Cere masz sliczna - jest zdecydowanie ciemniejsza od mojej. To Twoj naturalny odcien, czy to Parurek Cie tak "zabarwil"? Tak czy inaczej, 02 zrobilby ze mnie chyba murzyna Dla mnie nawet Pearly White jest za ciemny

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Nie moge sie napatrzec na te Twoje zdjecia ...
warto pomacać

dziękuję - parurek naprawdę się na mnie spisuję. ja się upieram, że jest dla mnie za ciemny ciutkę, ale tak prawdę mówiąc to jest to "mój" kolor bo ja jestem blada, ale tak tylko troszkę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:22   #2363
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jak śniada jesteś, to róż zdecydowanie nie dla Ciebie, malowała mnie portugalska wizażystka i ubolewała, że na niej tego różu nie widać nic a nic
Skoro na portugalskiej wizażystce nie widać to na mnie będzie podobnie, mam podobny typ urody... Szkoda.
Zamiast tego sprawię sobie jakiegoś NARSa, więc nic w przyrodzie nie zginie
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:24   #2364
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


Ja też mam grubego, z klapniętymi uszkami i to właśnie on tak bryka po śniegu. Jak misiek jakiś polarny
Drugi jest "zwykłym" królisiem i już tak śniegu nie lubi..

I mówisz, że pryzmy sypkie Cię nie zapychają? Mnie prasowane niestety chyba tak....
mój mały też nie lubił śniegu, w sumie w ogóle 'zewnątrz' nie lubił. tamten był Łotson
a grubas się tak dzisiaj nakicał, że śpi od dobrej godziny
sypkie mnie nie zapychają, prasowanych natomiast nie próbowałam, ale słyszałam sporo głosów, że zapychają.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Skoro na portugalskiej wizażystce nie widać to na mnie będzie podobnie, mam podobny typ urody... Szkoda.
Zamiast tego sprawię sobie jakiegoś NARSa, więc nic w przyrodzie nie zginie
kliknij Orgasm
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:27   #2365
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
kliknij Orgasm
Orgasm już mam I kocham go bardzo, bardzo Najpiękniejszy róż pod słońcem
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:33   #2366
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
koniec z offtopami
wróciłam ! z nową kolekcją - zakupiłam róż i cienie, załączam zdjęcia makijażu owymi cieniami i różem, do tego na zdjęciu pomadka Rouge de Guerlain.

Ogólnie nowa kolekcja jest przyjemna, chociaż wtórna. Nic nowego i niesamowitego.
Róż jest bardzo ładny, ale w moim odczuciu tylko dla bladolicych, nie wyobrażam sobie, że będzie widoczny na ciemnych cerach. Aha, no i nie ma nowych meteorytów kulkowych, mają nowe testery

ps. wybaczcie przemęczenie na twarzy, ale mam za sobą i przed sobą ciężki tydzień

bajecznie wygladaja w opakowaniu i na kroliczku (cienie) bo roz faktycznie malo widoczny ... ale tak jak myslalam i co potwierdzasz nic nowego... takie kolory juz mam wiec moge sobie darowac ...

jaki to kolorek tej pomadeczki ?? ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:37   #2367
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Orgasm już mam I kocham go bardzo, bardzo Najpiękniejszy róż pod słońcem


---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bajecznie wygladaja w opakowaniu i na kroliczku (cienie) bo roz faktycznie malo widoczny ... ale tak jak myslalam i co potwierdzasz nic nowego... takie kolory juz mam wiec moge sobie darowac ...

jaki to kolorek tej pomadeczki ?? ...
60 - Gabrielle
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:04   #2368
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

wiedcie co.. jednak to Givenchy jest lepsze od tej Parurki i mam jeszcze dwa modelowe pryszcze.
ja sie zastrzele..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:42   #2369
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wiedcie co.. jednak to Givenchy jest lepsze od tej Parurki i mam jeszcze dwa modelowe pryszcze.
ja sie zastrzele..
no i widzisz, zależy co komu pasuje... mi parurka jak nic innego i jako jeden z niewielu mnie nie zapycha
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:46   #2370
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

dla mnie parurek to najlepszy podklad jaki do tej pory trafilam ... a jako mieszancowi tez mi nie latwo dogodzic ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.