Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 11:00   #1441
Mooooniwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Question Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczynki
Napszcie mi proszę, jaka jest najlepsza metoda usuwania rzęs.
Czy wystarczy przetrzec rzęsy wacikiem z preparatem i już...??
Lepszy jet preparat do usuwania rzęs w płynie czy w żelu??
Jesteście doświadczonymi stylistkami, więc na pewno pomożecie

Pozdrawiam
Mooooniwaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:04   #1442
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mooooniwaw Pokaż wiadomość
Dziewczynki
Napszcie mi proszę, jaka jest najlepsza metoda usuwania rzęs.
Czy wystarczy przetrzec rzęsy wacikiem z preparatem i już...??
Lepszy jet preparat do usuwania rzęs w płynie czy w żelu??
Jesteście doświadczonymi stylistkami, więc na pewno pomożecie

Pozdrawiam
Cofnij sie kilka postow - pisalam jak nalezy bezpiecznie uzuwac rzesy removerem.
Lepszy jest produkt w zelu bo nie splywa i jest gestszy.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 18:13   #1443
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Moja stylistka używa preparatu w żelu i chwali bo faktycznie nie spływa tylko ładnie obsiada na rzesach i rzeski odchodzą od naturalnych.Pozdrawiam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 22:55   #1444
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

przepraszam, ze sie wtracam, ale nie usuwa się rzęs wacikami. i żadnego tarcia. Do tego służą aplikatory bezwłókienkowe takie mikrogabeczki,ktore nie zostawiaja włokien ani włosków. Delikatnie aplikuje sie nimi preparat smarując rzęsy i oczywiście na zamkniętym oku. Remover to preparat dość silnie drażniący, nie wyobrażam sobie wcierać go w oko, ani tego oka przecierać, ani też otworzyć od razu po aplikacji removera brrr.

pozdrawiam
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 23:07   #1445
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Tak, www.4youlashes.pl i już działa.
nie mają klasycznego odtłuszczacza

No problem mam z tym odtłuszczaniem, nie można odtłuścić rzęs niczym innym ?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Mooooniwaw Pokaż wiadomość
Dziewczynki
Napszcie mi proszę, jaka jest najlepsza metoda usuwania rzęs.
Czy wystarczy przetrzec rzęsy wacikiem z preparatem i już...??
Lepszy jet preparat do usuwania rzęs w płynie czy w żelu??
Jesteście doświadczonymi stylistkami, więc na pewno pomożecie

Pozdrawiam

Jeżeli o taki domowy sposób pytasz to oliwką spróbuj.
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 08:42   #1446
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
nie mają klasycznego odtłuszczacza

No problem mam z tym odtłuszczaniem, nie można odtłuścić rzęs niczym innym ?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------




Jeżeli o taki domowy sposób pytasz to oliwką spróbuj.
Zadnych domowch sposobow!

A klasycznym odtluszczaczem sa platki proteinowe.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:42   #1447
Mooooniwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dzieki wielkie )
Mooooniwaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 11:51   #1448
kwiiiatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-08-13 o 07:22
kwiiiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 07:53   #1449
Mooooniwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczynki ,
czy dla przedłużenia "żywotności" kleju przechowujecie go w lodówce?? Czy może takie praktyki mogą bardziej zaszkodziś aniżeli pomóc??
Ja się zastanawiam nad tym, bo mam mały problem z klejem. Otworzyłam nowy tydzień temu i zauważyłam, że delikatnie "ciągnie" sie podczas wyciagania rzęsy.
Byc może upalna pogoda ma na to wpływ albo poprostu trafiła mi się jakś lipna seria
Mooooniwaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:49   #1450
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mooooniwaw Pokaż wiadomość
Dziewczynki ,
czy dla przedłużenia "żywotności" kleju przechowujecie go w lodówce?? Czy może takie praktyki mogą bardziej zaszkodziś aniżeli pomóc??
Ja się zastanawiam nad tym, bo mam mały problem z klejem. Otworzyłam nowy tydzień temu i zauważyłam, że delikatnie "ciągnie" sie podczas wyciagania rzęsy.
Byc może upalna pogoda ma na to wpływ albo poprostu trafiła mi się jakś lipna seria

Ja nie jestem stylistką ale zakładam rzęsy u stylistki i ona z tego co zauważyłam klej przechowuje w lodówce. Ale niewim czemu to robi, może rzeczywiście przedłuża to jego żywotność.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 22:13   #1451
Moskwiczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Powiedzcie mi kobietki co sądzicie o produktach Clareny,bo z tego co sie orientuje moja kosmetyczka na takich pracuje.Rzęsy mam juz drugi mc i byłam 2 razy na dopełnieniu.Wszystko niby ok tylko czasem któraś mi sie wywija i nie moge z nią dojść do ładu.Jest to troche niewygodne.
Moskwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 01:39   #1452
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Moskwiczanka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi kobietki co sądzicie o produktach Clareny,bo z tego co sie orientuje moja kosmetyczka na takich pracuje.Rzęsy mam juz drugi mc i byłam 2 razy na dopełnieniu.Wszystko niby ok tylko czasem któraś mi sie wywija i nie moge z nią dojść do ładu.Jest to troche niewygodne.

O Clarenie już sporo było w tym wątku, poczytaj uważnie .
Ja osobiście mam duży uraz do tej firmy w kwestii przedłużania rzęs. Mają kiepskie kleje , znam przypadek osoby, która dostała certyfikat siedząc tylko na połowie szkolenia i nie wykonując nawet końcowej aplikacji, co samo mówi za siebie.
Nie raz poprawiałam też rzęsy po stylistkach tej firmy.

Rzęsy mogą się dziwnie wywijać jeśli są:
za długie , posklejane, śpisz na buzi wtulając się mocno w poduszkę.

Pozdrawiam
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...

Edytowane przez Sothis
Czas edycji: 2010-08-13 o 01:43 Powód: błędy w pisowni
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:49   #1453
aaa_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Hej kobitki,
Jestem tu nowa i proszę o waszą opinię na temat szkoleń, a własciwie firm które są godne polecenia bo chcę zrobić szkolenie oczywiście mieć papier..
NL znam , XL nie na moją kieszeń choć słyszalam,ze swietna, innych dobrych firm naprawde nie znam wiec proszę o poradę, bedę wdzieczna za podpowiedzi
aaa_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:56   #1454
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aaa_la Pokaż wiadomość
Hej kobitki,
Jestem tu nowa i proszę o waszą opinię na temat szkoleń, a własciwie firm które są godne polecenia bo chcę zrobić szkolenie oczywiście mieć papier..
NL znam , XL nie na moją kieszeń choć słyszalam,ze swietna, innych dobrych firm naprawde nie znam wiec proszę o poradę, bedę wdzieczna za podpowiedzi
aaa_la Ja polecam poczytać calutki wątek dzięki czemu będziesz wiedziała czego sie spodziewać i czego wymagać od trenerki na takowym szkoleniu. Firmy też były wymieniane, wszystkie. Jest trochę stron, ale gwarantuje, że warto !!!
No dobra mam wszystko Biorę sie za "robotę"

Sarrita dobrze Ci się odtłuszcza tymi płatkami, rękawiczki zakładasz do tego, bo tak jakoś nie ekonomicznie i nie praktycznie mi one "wyglądają".
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:13   #1455
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aaa_la Pokaż wiadomość
Hej kobitki,
Jestem tu nowa i proszę o waszą opinię na temat szkoleń, a własciwie firm które są godne polecenia bo chcę zrobić szkolenie oczywiście mieć papier..
NL znam , XL nie na moją kieszeń choć słyszalam,ze swietna, innych dobrych firm naprawde nie znam wiec proszę o poradę, bedę wdzieczna za podpowiedzi
Kilka stron wczesniej byla dluga dyskusja na temat szkolen, poczytaj sobie.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
aaa_la Ja polecam poczytać calutki wątek dzięki czemu będziesz wiedziała czego sie spodziewać i czego wymagać od trenerki na takowym szkoleniu. Firmy też były wymieniane, wszystkie. Jest trochę stron, ale gwarantuje, że warto !!!
No dobra mam wszystko Biorę sie za "robotę"

Sarrita dobrze Ci się odtłuszcza tymi płatkami, rękawiczki zakładasz do tego, bo tak jakoś nie ekonomicznie i nie praktycznie mi one "wyglądają".
Bardzo dobrze mi sie nimi odtluszcza
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 09:50   #1456
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dawno nikt się nie chwalił nowymi rzęsami ,
chciałam pokazać wam swoje po ... i przed zmianami ,
przy okazji zrobiłam sobie dolne kreski - wiem , że po 2-3 tygodniach zbledną i zastanawiam się czy je pogrubić czy zostawić ? (mam się zastanowić do czasu korekty)
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 09:58   #1457
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Mam pytanie, może nie do końca na temat, ale pewnie znacie odpowiedz.
Czy takie rzęsy na pasku, przyklejane, moge uzywać kilkakrotnie?
Chodzo o to, że chciałabym je używać na codzień. Na jak długo wystarczą?
Pozdrawiam

EDIT: znalazłam wątek o takich rzęsach, przepraszam za zamiesznie
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365

Edytowane przez Karolina Maria
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:40
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 13:43   #1458
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie
Byla rozmowa o produktach blink lash ja osobiscie ich uzywam ijestem mega zadowolona! Klej mam ten co schnie 1-2 sek ( wrzeczywistosci nie co dluzej) ale nie zmienilabym go na zaden inny a probowalam juz kilku. Rzesy robie ostatnio w 1,5 godziny wczesniej robilam 2 ale ostatnio mam tak duzo praktyki ze rzeczywiscie ten czas sie sporo skrocil Nie moge nigdzie znalezc czy jest na forum miejsce gdzie mozna wrzucac swoje prace taka galeria rzesowa tak jak maja dziewczyny w paznokciach? Jesli hcodzi o certyfikaty klientki czesto pytaja o to przez telefon ale pozniej niechca ogladac ale zawsze mam na wierzchu w razie jakby co:P
Pozdrawiam serdecznie wszystkie rzesomaniaczki
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 00:16   #1459
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
dawno nikt się nie chwalił nowymi rzęsami ,
chciałam pokazać wam swoje po ... i przed zmianami ,
przy okazji zrobiłam sobie dolne kreski - wiem , że po 2-3 tygodniach zbledną i zastanawiam się czy je pogrubić czy zostawić ? (mam się zastanowić do czasu korekty)

mocno niedorobione masz wewnetrzne kąciki :-( i jakis taki balagan (nieuczesane)
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 09:19   #1460
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
dawno nikt się nie chwalił nowymi rzęsami ,
chciałam pokazać wam swoje po ... i przed zmianami ,
przy okazji zrobiłam sobie dolne kreski - wiem , że po 2-3 tygodniach zbledną i zastanawiam się czy je pogrubić czy zostawić ? (mam się zastanowić do czasu korekty)
Jeśli chodzi o kreski to bardzo ładne i delikatne. Ale po trzech tygodniach jak już się wygoją to musisz iść na poprawkę tylko nie pogrubiaj ich bo są bardzo ładne. Ja też mam kreski tylko na górnej powiece i wiem że ta poprawka jest konieczna bo zejdzie Ci opuchlizna i dopiero wtedy może Ci stylistka dopracować je.
Bardzo ładne.
Jeśli chodzi o rzęski to (ja nie jestem stylistką, ale zakładam sobie rzęski od jakiegoś czasu) moim zdaniem są straszne. Sorki ale mówię szczerze. Są powykręcane i tak jak któraś z dziewczyn już pisała niedorobione w kącikach. I z tego co wiem to moja stylistka zakłada na jednym oku kilka długości tak aby wyglądały naturalnie a Ty wyglądasz jak byś miała założoną jedną długość na oku. Ja Ci proponuję zmienić stylistkę. Ale kreski masz bardzo ładne
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 20:21   #1461
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aaa_la Pokaż wiadomość
Hej kobitki,
Jestem tu nowa i proszę o waszą opinię na temat szkoleń, a własciwie firm które są godne polecenia bo chcę zrobić szkolenie oczywiście mieć papier..
NL znam , XL nie na moją kieszeń choć słyszalam,ze swietna, innych dobrych firm naprawde nie znam wiec proszę o poradę, bedę wdzieczna za podpowiedzi
ja też jestem tu nowa witajcie
chętnie podłączę się pod pytanie, cofnęłam się kilka stron wcześniej (bardzo dużo informacji! nie wiem czy zdołam przeczytać wszystko)
biorę pod uwagę NL i JB, jeszcze patrzyłam na XL ale jest za drogie i z tego co wiem, mają ciemno szare rzęsy, a nie czarne... szukam profesjonalnej marki bo planuję otworzyć własny salon i dobrze mieć certyfikat z renomowanej firmy, a nie z allegro... co myślicie?

wyczytałam tu gdzieś w wypowiedziach, że "ani jedna klientka nie poprosiła mnie o pokazanie certyfikatu. Klientki nie interesuje to z kim współpracujesz, ważniejsze jest to czy dobrze przedłużasz rzęsy..."
tu bym się nie zgodziła, bardzo ważne jest na jakich produktach się pracuje i na to klientki zaczną zwracać większą uwagę jak coś w końcu się stanie z ich naturalnymi rzęsami pod wpływem nie profesjonalnych produktów nie wiadomego pochodzenia - zawsze tak jest ... "Polak mądry po szkodzie" ....a to czy stylistka będzie ryzykować to już jej sprawa.

Edytowane przez gi_bas
Czas edycji: 2010-08-16 o 20:28
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:33   #1462
fiolkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich )
Po przeczytaniu całego wątku, pomimo ryzyka jakie może mnie spotkać, postanowiłam jednak przedłużyć sobie rzęsy....ale czy ktoś może mi polecić jakąś profesjonalistkę z okolic Rybnika, Wodzisławia, Żor....
Będe wdzięczna.
Pozdrawiam
fiolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:04   #1463
malina_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gi_bas Pokaż wiadomość
ja też jestem tu nowa witajcie
chętnie podłączę się pod pytanie, cofnęłam się kilka stron wcześniej (bardzo dużo informacji! nie wiem czy zdołam przeczytać wszystko)
biorę pod uwagę NL i JB, jeszcze patrzyłam na XL ale jest za drogie i z tego co wiem, mają ciemno szare rzęsy, a nie czarne... szukam profesjonalnej marki bo planuję otworzyć własny salon i dobrze mieć certyfikat z renomowanej firmy, a nie z allegro... co myślicie?

wyczytałam tu gdzieś w wypowiedziach, że "ani jedna klientka nie poprosiła mnie o pokazanie certyfikatu. Klientki nie interesuje to z kim współpracujesz, ważniejsze jest to czy dobrze przedłużasz rzęsy..."
tu bym się nie zgodziła, bardzo ważne jest na jakich produktach się pracuje i na to klientki zaczną zwracać większą uwagę jak coś w końcu się stanie z ich naturalnymi rzęsami pod wpływem nie profesjonalnych produktów nie wiadomego pochodzenia - zawsze tak jest ... "Polak mądry po szkodzie" ....a to czy stylistka będzie ryzykować to już jej sprawa.
Powiem Ci, że ja pawie od dwóch lat przedłużam rzęsy produktami z Secret Lashes i jak dotąd nie zdażyło mi się,że któraś z klientek przyszłą z rekalamacją, a wręcz przeciwnie, babki chwalą sobie te rzęsy, klej megaaa mocno i długo trzyma. I ja jestem zadowolona z wykonanej usługi i klientki też. Wrzucam Ci tu linka, oby się przydał http://www.secretlashes.pl/shop/
malina_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:35   #1464
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malina_22 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja pawie od dwóch lat przedłużam rzęsy produktami z Secret Lashes i jak dotąd nie zdażyło mi się,że któraś z klientek przyszłą z rekalamacją, a wręcz przeciwnie, babki chwalą sobie te rzęsy, klej megaaa mocno i długo trzyma. I ja jestem zadowolona z wykonanej usługi i klientki też. Wrzucam Ci tu linka, oby się przydał http://www.secretlashes.pl/shop/
o nie, nie - za secret lashes to ja dziękuję
słyszałam nie najlepsze opinie, szczególnie właśnie o tym kleju

pozostaję przy moim "wyborze" - w zasadzie... muszę dopiero podjąć decyzję co do wyboru firmy cały czas czytam poprzednie wpisy

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolkaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich )
Po przeczytaniu całego wątku, pomimo ryzyka jakie może mnie spotkać, postanowiłam jednak przedłużyć sobie rzęsy....ale czy ktoś może mi polecić jakąś profesjonalistkę z okolic Rybnika, Wodzisławia, Żor....
Będe wdzięczna.
Pozdrawiam
z tego co tu wyczytałam - jak pójdziesz do dobrej stylistki z markowymi produktami i po dobrym szkoleniu ...to nic Ci nie grozi
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:46   #1465
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam serdecznie Jestem tu nowa, przegladam watek juz od dluzszego czasu i bardzo mi sie podoba Tez przedluzam rzesy prawie od roku. Niedawno zrobilam kurs na Blink&go. Widze, ze pare dziewczyn wkleilo swoje prace i chcialam zapytac...czy mozna to robic? Chcialabym pokazac Wam moje prace do oceny (widze, ze chetnie sie wypowiadacie), ale obawiam sie, ze to bedzie nie w porzadku i zostanie potraktowane jako reklama. Dokladnie chodzi mi o martusie...1988, ktora zostala zbanowana...???

Edytowane przez Kasztela
Czas edycji: 2010-08-18 o 19:03
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:00   #1466
malina_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gi_bas Pokaż wiadomość
o nie, nie - za secret lashes to ja dziękuję
słyszałam nie najlepsze opinie, szczególnie właśnie o tym kleju

pozostaję przy moim "wyborze" - w zasadzie... muszę dopiero podjąć decyzję co do wyboru firmy cały czas czytam poprzednie wpisy

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------



z tego co tu wyczytałam - jak pójdziesz do dobrej stylistki z markowymi produktami i po dobrym szkoleniu ...to nic Ci nie grozi
Kochana, proponowałabym najpierw go wypróbować a potem oceniać, bo po "słyszałam nie najlepsze opinie" nie możesz się wypowiadać co do jego skuteczności... Pewnie powiesz: "aaaale słyszałam od najlepszych kosmetyczek, tralalaalala.." . Spróbuj, potem oceniaj... bo jak można krytykować coś, czego się w ogóle nie zna...?
malina_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:49   #1467
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Thumbs up Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gi_bas Pokaż wiadomość
o nie, nie - za secret lashes to ja dziękuję
słyszałam nie najlepsze opinie, szczególnie właśnie o tym kleju

pozostaję przy moim "wyborze" - w zasadzie... muszę dopiero podjąć decyzję co do wyboru firmy cały czas czytam poprzednie wpisy

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------



z tego co tu wyczytałam - jak pójdziesz do dobrej stylistki z markowymi produktami i po dobrym szkoleniu ...to nic Ci nie grozi
Ale o ktorym kleju bo oni maja kilka hehe wiec jakmozesz sie wypowiadac o produktach danej formy jak nawet niewiesz o ktorym mowisz . Ja probowalam kilku klejow m.in. beauty lashes i powrocilam do SL bo jest o niebo lepszy.Trzyma dlugo nie zmienia koloru po czasie nie zostawia grudek no cud miodjak dlamnie no ale kazdy zdanie swoje ma tylko prosze nie negowac jakis produktow jesli sie ich osobiscie nie wyprobuje . Wiecie ja tez nie zuwalam Nl ale...slyszalam ze strasznie cienki
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 01:31   #1468
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
dawno nikt się nie chwalił nowymi rzęsami ,
chciałam pokazać wam swoje po ... i przed zmianami ,
kaYa mi sie rzęski podobają Nie widać dokładnie jak to tam jest z tymi kącikami, dzisiaj robiłam klientce i ona dosłownie nie miała w kącikach rzęs, więc może i u Ciebie tak jest.
No a zdjęcia, ja nie lubię takich wygłaskanych rzęska koło rzęski, rzęsy układają sie inaczej, w artystyczny nieład, w końcu mają wyglądać bardzo naturalnie prawda?
No chyba, że się mylę.
Ja wyczesuję i owszem, ale karzę mrugać mocno, żeby właśnie sie troszkę poprzestawiały
Opinie mile widziane. Z góry dziękuję. Długość rzęsek założonych 7mm i 9 mm oraz dosłownie p0 kilka szt 11mm.
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 13:20   #1469
katthi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

secret lashes... hmmm ja miałam przyjemność a raczej nieprzyjemnosc nosić te rzęsy i nie mogę powiedzieć o nich dobrego słowa, może i same rzęsy nie są najgorsze trochę za sztywne coprawda w porownaniu do innych firm, o czym przekonałam się dopiero po kontakcie z NL, ale klej to już jest jakaś kpina, trwały jest i to bardzo ale przy próbie ich zdjęcia to napewno nie była jego zaleta, nie dało się ich zdjąć poprostu bez ingerencji w rzęsy naturalne. Ja opisywałam już tą historię i napewno stylistka która mi je zakładała nie posiadała żadnych umiejętności ok, ale klej w kontakcie z okiem musi być w 100 % sprawdzony i bezpieczny, co do tego z SL mam duże obawy i myślę że nic wspólnego z jakością to on nie ma, tani jest jak barszcz także może i niektóre stylistki sobie go będą chwalić zwłaszcza jeśli tak świetnie się trzyma tylko ciekawe czy któraś próbowała rzęsy po nim ściągnąć i jak to przebiegało...

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

P.s. moje rzęsy zaczynają wyglądać jak kiedyś i wreszcie mam co malować uffffff
katthi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:08   #1470
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
kaYa mi sie rzęski podobają Nie widać dokładnie jak to tam jest z tymi kącikami, dzisiaj robiłam klientce i ona dosłownie nie miała w kącikach rzęs, więc może i u Ciebie tak jest.
No a zdjęcia, ja nie lubię takich wygłaskanych rzęska koło rzęski, rzęsy układają sie inaczej, w artystyczny nieład, w końcu mają wyglądać bardzo naturalnie prawda?
No chyba, że się mylę.
Ja wyczesuję i owszem, ale karzę mrugać mocno, żeby właśnie sie troszkę poprzestawiały
dzięki za pozytyw bo już chciałam iść opindolić kosmetyczkę ... , ważne , że mi się podobają . A co do moich naturalnych - to są bardzo mizerne - krótkie i rzadkie ... może dlatego tak wyszło . Ale też mi się wydaję , że powinnam mieć różnej długości rzęsy . Mam iść na korektę bezpłatną po 2 tygodniach to porozmawiam sobie z tą panią ...
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.