Sklep Dobrarada - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 15:28   #2221
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez martynka1122 Pokaż wiadomość
Kochane proszę was o pomoc czy jednofazówka nie jest rzadka(czy nie ma poroblemu z krzywąC i czy nie zalewa skórek) i pleccie mi dobre tipsy szlkane z duża kieszonką(duży zeataw nie uzupełnienie). Prosze wa bo nie chce zmarnowac pieniędzy??
Odnośnie tipsów-z czystym sumieniem polecić Ci mogę klasyczne tipsy szklane.Są trwałe i łatwe w obróbce.Nie musisz mocno piłować ich do naturalnego poziomu paznokietka.No ja ich używam ciaglePasują mi na każdą płytkę.Czasami trzeba podpiłować je jak masz klientkę z krótką płytką paznokcia.

http://www.dobrarada.com.pl/p9588,ti...sy-gratis.html
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:34   #2222
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
.. no dobra, ale czy ty piszesz o finishu w pedzelku?? i on zostawia warstwe dyspresyjna po utwardzeniu?? to nie lepiej byloby ci kupic glossa z i-nails i juz go nie przecierac?? az musze znalezc tego finisha u DR i poczytac na jego temat
p.s. no faktycznie w opisie napisane jest, zeby przetrzec cleanerem , ja nigdy tego nie robie, po wyjeciu lapek z lampy, klientka czeka chwilke az pazurki "ostygna" , nastepnie myje w umywalce a ja nakladam oliwke i ewentualnie krem do rak. ...
Tak, jest to finish w pędzelku. Powiem Ci, że ja się nie znam aż tak na glossach i finishach - przez długi czas nabłyszczałam na glanc polerkami.

Zastosuję się do Twojej rady, jak nie podziała, kupię tego glossa z i-nails. Dziękuję raz jeszcze za pomoc!
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:54   #2223
martynka1122
Raczkowanie
 
Avatar martynka1122
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Smile Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
.. no dobra, ale czy ty piszesz o finishu w pedzelku?? i on zostawia warstwe dyspresyjna po utwardzeniu?? to nie lepiej byloby ci kupic glossa z i-nails i juz go nie przecierac?? az musze znalezc tego finisha u DR i poczytac na jego temat
p.s. no faktycznie w opisie napisane jest, zeby przetrzec cleanerem , ja nigdy tego nie robie, po wyjeciu lapek z lampy, klientka czeka chwilke az pazurki "ostygna" , nastepnie myje w umywalce a ja nakladam oliwke i ewentualnie krem do rak. ...

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



zalezy od tego co masz na mysli piszac "rzadka" i o ktorej jednofazowce piszesz violet -typowy srednio-gesty, najlepiej robic nim pazurki na przemian i do lampy, dla mnie jest do ogarniecia, slicznie sie poziomuje, gelly pink(moj ulubieniec) jest troche gesciejszy od violetu i tez pieknie sie poziomje, z gesciejszych jednofazowek sa chyba te z serii fashion - zamowilam teraz thicka i zobacze czy mi podpasuje, podobno gesciejszy od typowych jednofazowek, no i tick plus- gesty, ale nie galaretka.. teraz pozostaje kwestia wyboru przez ciebie odpowiednej konsystencji, ja osobiscie lubie pracowac na srednio-gestych z naciskiem na gesty
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi:cm ok: tylko nie wiem mjakie żśele macie mjna myśli bo te fioletowe to są z firmy NOName i I-nails, która firmę plecacie, mozecie podac mi dokładne nazwy tych żeli bo triche sie zgubiłam.
martynka1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:56   #2224
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Jaki żel podkładowy polecacie pod tego budulca ?
http://www.dobrarada.com.pl/p14098,z...ml-nowosc.html
Chciałabym go przetestować.Może jest lepszy niż ten Super budujący -przeźroczysty.Różnią sie może konsystencją?Na moje nie powinny.
http://www.dobrarada.com.pl/p11317,z...pakowanie.html
Proszę o podpowiedź.

Edytowane przez samba83
Czas edycji: 2010-12-12 o 21:13
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 21:01   #2225
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Sklep Dobrarada

testował ktoś ten żel bazowy http://www.dobrarada.com.pl/p18329,p...edzelkiem.html ??
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 22:30   #2226
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Tak, jest to finish w pędzelku. Powiem Ci, że ja się nie znam aż tak na glossach i finishach - przez długi czas nabłyszczałam na glanc polerkami.

Zastosuję się do Twojej rady, jak nie podziała, kupię tego glossa z i-nails. Dziękuję raz jeszcze za pomoc!
ja uzywam dwoch glossow - od DR (i-nails) i z Perfect Beauty . Nigdy zadnego nie przeciaralm cleanerem,a ten drugi jest o tyle fajniejszy od tego od Dr, ze mozna nim najechac na naturalka i sie nie zapowietrza w odroznieniu od glossa z I-nails no i oczywiscie cena jest troche wyzsza, ale warto
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:11   #2227
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny czy zdazylo sie Wam nie dostac odpowiedzi ze sklepu DR??? Bo ja napisalam w sparwie gwarancji na frezarke ktora szwankowala od poczatku ale ze praktycznie jej nie uzywalam to dopiero teraz postanowila sie tym zajac. Niestety napisalam z pytaniem czy moge ja odeslac a nie dostalam odpowiedzi
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 11:32   #2228
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja zawsze w razie wątpliwości dzwonię na sklep a nie pisze. Zadzwoń i od ręki powiedzą ci co i jak.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 16:19   #2229
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zdazylo sie Wam nie dostac odpowiedzi ze sklepu DR??? Bo ja napisalam w sparwie gwarancji na frezarke ktora szwankowala od poczatku ale ze praktycznie jej nie uzywalam to dopiero teraz postanowila sie tym zajac. Niestety napisalam z pytaniem czy moge ja odeslac a nie dostalam odpowiedzi
Zadzowń do Nich
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 17:32   #2230
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez samba83 Pokaż wiadomość
Jaki żel podkładowy polecacie pod tego budulca ?
http://www.dobrarada.com.pl/p14098,z...ml-nowosc.html
Chciałabym go przetestować.Może jest lepszy niż ten Super budujący -przeźroczysty.Różnią sie może konsystencją?Na moje nie powinny.
http://www.dobrarada.com.pl/p11317,z...pakowanie.html
Proszę o podpowiedź.
Szykuje zamówienie i potrzebuję tego info.
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 21:17   #2231
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Samba, jak pod superbudujace nie używałam podkładu i się trzymało.
Co do konsystencji to superbudujacy violet jest ciut rzadszy od przezroczystego superbudujacego..
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 22:46   #2232
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Kurcze, jakas awaria u Dobrej Radki była i złożyłam zamówienie zaraz po niej i czekam już od wczorajszej nocki na realizacje zamówienia a gdzie tu dopiero przyjazd mojej paczuszki:-(pewnie do poniedziałku jej nie zobaczę, przez ta awarie przyjdzie z opóźnieniem. Już nie mogę się doczekac. Zamówilam tym razem Cosmic White.Jestem ciekawa.
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 12:22   #2233
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Sklep Dobrarada

Hej dziewczyny
Przymierzam się właśnie do zakupu Żel UV kolor 5ml silikonowy typu easy-Off tak na spróbowanie, bo nigdy nie miałam easy/soak offów i tutaj moje pytanie:
Czy warto wziąć 5 ml na początek? Zazwyczaj brałam żele w większych opakowaniach i nie mam pojęcia czy te 5ml starczy mi na jedno malowanie czy 4 malowania
Boje się, że wezmę większe słoiczki, a żel nie spełni oczekiwać i
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 13:47   #2234
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Przymierzam się właśnie do zakupu Żel UV kolor 5ml silikonowy typu easy-Off tak na spróbowanie, bo nigdy nie miałam easy/soak offów i tutaj moje pytanie:
Czy warto wziąć 5 ml na początek? Zazwyczaj brałam żele w większych opakowaniach i nie mam pojęcia czy te 5ml starczy mi na jedno malowanie czy 4 malowania
Boje się, że wezmę większe słoiczki, a żel nie spełni oczekiwać i
.........
jak najbardziej wez 5tkę,wystarczy Ci na kilka stylizacji
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:15   #2235
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
jak najbardziej wez 5tkę,wystarczy Ci na kilka stylizacji
dziękuje Ci bardzo
kliknęłam
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 17:48   #2236
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Laseczki moje, dzisiaj Dobrarada mi wysłała zamówienie, czy dojdzie ono przed świętami? Jak to u was było? Bo ostatnio się sprzedawcy pocztą wykręcają , a u Doberka jak?
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:04   #2237
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Laseczki moje, dzisiaj Dobrarada mi wysłała zamówienie, czy dojdzie ono przed świętami? Jak to u was było? Bo ostatnio się sprzedawcy pocztą wykręcają , a u Doberka jak?
Mi też Dobra Rada dziś wysłała i mam nadzieje, że dojdzie do świąt

edit: właśnie listonoszka przyniosła mi zamówienie Brawa dla DR
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2010-12-22 o 10:51
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 12:11   #2238
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

u DR zawsze paczuszka jest ekspresowo ja nie wiem jak DR to robi
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 12:44   #2239
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja już swoją dostałam a jak jest z reklamacjami? Bo kupiłam żarówki- cały komplet i chyba nie pasują, bo się nie palą tylko tak dziwnie buczą? Napisałam do sklepu , ciekawie kiedy dostanę odpowiedź.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 18:31   #2240
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Laseczki moje, dzisiaj Dobrarada mi wysłała zamówienie, czy dojdzie ono przed świętami? Jak to u was było? Bo ostatnio się sprzedawcy pocztą wykręcają , a u Doberka jak?
zawsze w tym samym dniu w którym jest wysyłka - sklep automatycznie wysyła informację na e-mail Klienta, że paczka jest wysłana. Zawsze w tym dniu w którym jest wysłana (fizycznie opuszcza naszą firmę i jest na poczcie) - wchodzi wiadomość na Wasze skrzynki.

A co do poczty - może być różnie, bo nawet firmy kurierskie w takim czasie mają problemy z terminowym doreczaniem. Trwa to conajmniej dzień dłużej niż zwykle (czyli 2 dni robocze a nie 1 dzień).

Dlatego może byc tak, że przesyłka dłużej idzie do Klienta.
Chociaż my akurat w takim sezonie zasuwamy już od 6 rano (tak będzie cały przyszły tydzień) aby przynajmniej u nas wysyłki były błyskawicznie (najczęściej w dniu wpływu pieniędzy lub najpóźniej nazajutrz) realizowane.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 21:52   #2241
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
zawsze w tym samym dniu w którym jest wysyłka - sklep automatycznie wysyła informację na e-mail Klienta, że paczka jest wysłana. Zawsze w tym dniu w którym jest wysłana (fizycznie opuszcza naszą firmę i jest na poczcie) - wchodzi wiadomość na Wasze skrzynki.

A co do poczty - może być różnie, bo nawet firmy kurierskie w takim czasie mają problemy z terminowym doreczaniem. Trwa to conajmniej dzień dłużej niż zwykle (czyli 2 dni robocze a nie 1 dzień).

Dlatego może byc tak, że przesyłka dłużej idzie do Klienta.
Chociaż my akurat w takim sezonie zasuwamy już od 6 rano (tak będzie cały przyszły tydzień) aby przynajmniej u nas wysyłki były błyskawicznie (najczęściej w dniu wpływu pieniędzy lub najpóźniej nazajutrz) realizowane.
Tak jest Dobra Rado, ale tylko u was w sklepie, że paczka jest monitorowana. Dlatego uwielbiam robić u was zakupy
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 10:54   #2242
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Dokładnie,brawa dla Dobrej rady!Dostalam na Swieta moja paczuszkę i nie mogę się nacieszyć.Profesjonalna obsługa i zapakowanie towaru do wysyłki.Pozdrawiam cały zespół.
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 12:30   #2243
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny pomóżcie
Mam problem dostałam pod choinkę ozdoby od DB ale 2 mi się nie zgadzają zamawiałam to i to a dostałam to i jakieś plastry które opalizują na różowo i zielono .Paczka była zamawiana 4 grudnia czy mogę to reklamować ??
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 20:01   #2244
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Myslę, że tak.... ale czy się opłaca?! Napisz do Db ,że nie o takie ozdoby ci chodziło itp. myśle ze osoba z której winy zaszła pomyłka powinna pokryć przesyłkę... wiec albo ty albo Db
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:53   #2245
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: Sklep Dobrarada

Wielkie dzięki za odpowiedz
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 20:41   #2246
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczynki mam pytanie, czy macie namiary na żarówki, które pasują do lampy uv eurotech tej od Doberka? Bo Doberek niestety jak na razie nie ma, a ja już jestem w desperacji, muszę kupic chociaż komplet
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:28   #2247
noutmeg
Przyczajenie
 
Avatar noutmeg
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Sklep Dobrarada

ja odejde na chwilkę od tematu żeli i żarówek

przed chwilą odjechał kurier. niestety stan paczuszki mnie trochę rozczarował... z zewnątrz wyglądała ok, ale niestety w środku otworzyło się pudełeczko z bąbelkami finger spa i z tipsami, i wszystko się ze sobą pomieszało.
dobrze że zamówiłam tylko box 100 szt

niemniej, szablony OPI zrekompensowały mi wszyś-ciu-teń-ko
(a jest to mój pierwszy kontakt z produktami firmy OPI. do tej pory też nie umiałam okiełznać żadnych form i klęłam zawsze na czym świat stoi aż do tej chwili, kiedy założyłam je na swojego testowego prostokąciaka, no i... )
już ich nie oddam
noutmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:11   #2248
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

UUU no to musiałaś mieć na prawdę strasznego pecha, bo ja to zawsze się męczę z odpakowaniem niektórych rzeczy od doberka bo wszystko jest tak dobrze zabezpieczone Mam do Ciebie małą prośbę o relacje jak przetestujesz te szablony przy całym secie, jaki mają klej etc. zamówiłam kilka rodzajów na próbę od dobrej rady, ale OPI chyba nie wzięłam
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:45   #2249
noutmeg
Przyczajenie
 
Avatar noutmeg
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Sklep Dobrarada

oj, niestety na pierwszy ogień idą tipsy edge (hehehe do szablonów zawsze miałam dwie lewe ręce, więc nie umiem dobrze zrobić edka )

póki co założyłam jeden na mój testowy paznokieć i trzymał się dobrze co najważniejsze nie zleciał testuje szablony na serdecznym palcu, bo płytka jest płaska i idealnie prostokątna żadna forma mi się póki co na nim nie utrzymała dłużej niż minutę, bo nie mała się na czym zaczepić

ale oczywiście po jakimś przedłużanku zdam obszerniejszą relację
noutmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:26   #2250
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam! Zakupiłam u Dobrej Rady tipsy edge, bardzo fajnie się sprawdzają tylko trzeba pokombinować ze skracaniem Mam też tunelówki od Doberka - REWELACJA, pazurki wyglądają jak zrobione na szablonie

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Mam pytanko odnośnie kleju do tipsów w pędzelku od Doberka, tzn mam na ,mysli czy nie wycieka z buteleczki, bo mam klej z SF i wycieka jak szalony i paćka wszystko dookoła
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.