Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 11:03   #3991
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Adzi świetne spodnie i pasują do twoich szpileczek.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia farbowanych włosków- te co farbowały
A ja na all znalazłam coś dla siebie

http://allegro.pl/mini-sukienka-z-ko...439565948.html

Co myślicie?
hej bunny
mi się niestety sukienka absolutnie nie podoba, zaden kolor-zupelnie nie moj styl. w dodatku ta modelka i oslawione "biale kozaczki" o niet! le jesli ktos lubi to nie mam nic przeciwko. Najwazniejsze zeby dobrze czuc się w tym co się nosi
a jak Twoja psinka? nadal bigasz za nią z mopem?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:04   #3992
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak chcesz to próbuj, dobra passa londy trwa
dzisiaj robię wlosy i narazie zrobię swoją przetestowaną farbka... następnym razem sie nad nią zastanowię
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:04   #3993
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja myślałam o białej, turkusowej lub różowej
Bo jak założę czarne rajtki czy leggi i czarne kozaki to w czarnej zniknę
Jeszcze pomyślę...

Dziewczyny a wy jak kupujecie na all to patrzycie na komentarze żeby sprzedawca miał same pozytywy?
Bo jakos teraz nie znajduje już takich co maja same pozytywy...
A jak ktoś ma 77% pozytywów to chyba trochę strach nie?
Z drugiej strony jak ktoś np. sprzedał 20 tys, szt. towaru to zawsze komuś moglo nie przypasowac nie?
Co myślicie?
to ja bym brała białą od razu mi się spodobała

ja na allegro kupuję baaardzo rzadko, ostatnio tak dawno coś stamtąd brałam, że teraz nie wiedziałam jak to wszystko tam ogarnąć
ale raczej bym brała, zawsze możesz odesłać jeśli nie spełni Twoich oczekiwań
Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
akurat te co pokazalam linka, to dziewczyny pisaly w komentarzach na allegro ze super material, swietna jakosc. kilka razy to bylo napisane, zero negatywow. takze chyba ok co?
oczywiscie o tych piszę: http://allegro.pl/spodnie-pumpy-alla...429450991.html
no to bierz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:06   #3994
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki, widziałyście to? "Scyzoryk Dla Blondynki'
super
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:09   #3995
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czesc blondaski
Podczytywuje Was od jakiegos czasu, choc nie zawsze udaje mi sie wszystko przeczytac z braku czasu...ale chcialam Wam Wszystkim Baaaardzo podziekowac, bo dzieki Waszym radom duzo sie dowiedzialam... i chyba mam swoja farbke

- Moja historia z blondem zaczelam sie w kwietniu w zeszlym roku, gdyz znudzil mi sie juz balejaz i zachcialo mi sie jednolitego koloru. Pomyslalam nie bede sama tworzyc w domu i pojde do "profesjonalistki" fryzjerki - efekt: z odrosnietych wloskow do lopatek z odrostem -> wyszlam zloto ruda ze sciachanymi wlosami na babke - tragedia!!! (a za tydzien mialam komunie mojej chrzesnicy).
- No wiec, po tygodniu zrobilam Palette Deluxe 230 Biale zloto -> wyszlo nico lepiej...ale nie moglam patrzec w lusto.
Po ok miesiasu Wellaton 12/1 (gdyz niektore wizazanki sobie chwalily) -> zdecydowanie lepiej...ale nie dokonca to co chcialam...
- Bylo lato to slonko robilo swoje wiec dalej bylam na Wellatonie 12/1, ale wszystko bylo pieknie gdyby nie te ZLOTO RUDAWE odrosty, ale jakoos trwalam przy tej farbie....
- w grudniu mialam dosc spory odrost (od konca wrzesnia nie farbowalam) kolezanka mnie namowila na Wellaton 9/1, ze powinien fajnie wyjsc naturalnie (fakt, ze u niej wychodzil super i dosc jasno - ale nie pomyslalam, ze ona moze miec inna zawartosc barwnika we wlosie) - > to byl moj blad bo u mnie odrost wyszedl za ciemno zdecydowanie do reszty, choc reszte fajnie spopielilo.
- w styczniu poprawilam to Wellatonem 12/1 -> zastanowilo mnie ze ten odrost z grudnia jednak pozostal dalej ciemniejszy...

Wczesniej nie mialam czasu, ale byly swieta i odpuscilam wszystko i siadlam murem do wizazu, zaczelam szukac i kopac w tym co pisalyscie.
Podziekowac chcialabym zwlaszcza blond bunny (przesledzilam wiekszosc jej wypowiedzi, ale i nie tylko jej i ) i mysi, ale blond bunny baardzo mi pomoglas wklajajac na ktoryms watku porownania farbek (palette: 219, c12 i 100) co baaardzo mi pomoglo w podjeciu decyzji.

Wybralam Palette 219 - Popielaty blond -> wyszlo suuupeer, odrost bardzo dobrze, zero rudosci i fajne wloski po niej jak i po tej zalaczonej odzywce...choc balam sie tej wody 12%.

P.S.
blond bunny mnie sie bardzo podoba ta mini sukienka, a kolorek to juz rzecz gustu tez.

Pozdrowionka dla Was wszystkich.
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:12   #3996
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bo bunny to nasz fryzjerski mistrz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:13   #3997
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka bo widzisz jedni piszą że super transakcja, dobry kontakt, szybka wysylka... a inni zero kontaktu, brak wysylki i komu tu wierzyc?
Przecież sprzedawca nie wybiera sobie o tego oleje a temu wyslę... chyba?

A widzialyście to??

http://allegro.pl/d960-bluza-tunika-...427638999.html

Zaklepuję różową!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 11:16   #3998
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka bo widzisz jedni piszą że super transakcja, dobry kontakt, szybka wysylka... a inni zero kontaktu, brak wysylki i komu tu wierzyc?
Przecież sprzedawca nie wybiera sobie o tego oleje a temu wyslę... chyba?

A widzialyście to??

http://allegro.pl/d960-bluza-tunika-...427638999.html

Zaklepuję różową!
o matko
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:27   #3999
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka bo widzisz jedni piszą że super transakcja, dobry kontakt, szybka wysylka... a inni zero kontaktu, brak wysylki i komu tu wierzyc?
Przecież sprzedawca nie wybiera sobie o tego oleje a temu wyslę... chyba?

A widzialyście to??

http://allegro.pl/d960-bluza-tunika-...427638999.html

Zaklepuję różową!
u mojej siorki do szkoły w takich chodzą
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:30   #4000
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
u mojej siorki do szkoły w takich chodzą
a ile siostra ma lat?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:31   #4001
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
u mojej siorki do szkoły w takich chodzą


---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ile siostra ma lat?
kikulka moze na bal przebierancow:P
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 11:43   #4002
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
hej bunny
mi się niestety sukienka absolutnie nie podoba, zaden kolor-zupelnie nie moj styl. w dodatku ta modelka i oslawione "biale kozaczki" o niet! le jesli ktos lubi to nie mam nic przeciwko. Najwazniejsze zeby dobrze czuc się w tym co się nosi
a jak Twoja psinka? nadal bigasz za nią z mopem?
A widzisz mnie nie przeraża historia bialych kozaczków Powiem więcej sama mam biale i dumnie noszę, z czubem, typowe kowbojki na szpilce ażurkowe jakby, z Daichmanna.
I absolutnie sie ich nie wstydzę! Powiem wiecej jakbym jeszcze gdzieś fajne trafiła to bym kupiła.
Ja niestety jak potrzebuje takich extra ciuszków na techno jazdy to muszę sie wspierać all. Przecież pojśc w dzinsach to obciach!
i nigdy nie interesowala mnie opinia publiczna typu- biale kozaczki, blondynka, tipsy... dla mnie takie szerzace sie opinie sa rownie plytkie jak ludzie ktorzy je wyglaszaja, ale rozumiem ze nie kazda laska sie tak ubierze
I szanuje to.
osobiście nigdy nie zalożyłabym ciuchów w stylu h&m. Nie podobaja mi się, maja babciny styl, są dla mnie anty sexi...
Ale szanuje ze ktos może sie tylko tam ubierac.

A psinka dobrze.
Pierwszy dzień siedziała zamknięta na korytarzu, była grzeczna, nie piszczała, nie wyła tylko smutnie leżała w kąciku.
Co kilka godzin leciałam tam mopem cala podloge i juz.
Drugiego dnia- wczoraj cos we mnie peklo- chciałam ją wziac na spacer, biore smycz a ona podchodzi ze spuszczona glowką, uszy przykleila do glowy i patrzy jak zbity pies... jak na samym początku... wyciągam rękę do obroży a ta mi sie na plecki wywala, brzuch w gorze, glowa przekręcona i oczy przymyka....
Rozpłakałam sie nad nia...
Przywiązałam i poszlyśmy na spacer...
Jak wróciłam pomyślałam że piep*** wszystko- mieszkanie, tż, dywan, posciel i w ogóle wszystko... i juz jej nie zamykałam pokoi, lata, brudzi mi tą krwią a ja ścieram i zmywam na bieżąco co kropkę gdzieś zobaczę.
Dużo mi pomaga- chyba pojęła o co chodzi- stara sie wylizywać ale czasem sie zapomni.
To nic... W nocy nawet jak tz zasnał po cichu wlazla nam do łożka i sie przytuliła do mnie... i spała mimo wszystko z nami.
Może jestem nienormalna, ale jeden dzień osobno innego traktowania cofnął nas o pół roku wstecz... nigdy wiecej.
Przepraszam za dlugi opis...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to ja bym brała białą od razu mi się spodobała

ja na allegro kupuję baaardzo rzadko, ostatnio tak dawno coś stamtąd brałam, że teraz nie wiedziałam jak to wszystko tam ogarnąć
ale raczej bym brała, zawsze możesz odesłać jeśli nie spełni Twoich oczekiwań

no to bierz
Jak tylko dostanę kaske to ją kupię- bardzo mi sie podoba a niedługo fajne eventy to musze wyglądać.

Cytat:
Napisane przez kafciek Pokaż wiadomość
Czesc blondaski
Podczytywuje Was od jakiegos czasu, choc nie zawsze udaje mi sie wszystko przeczytac z braku czasu...ale chcialam Wam Wszystkim Baaaardzo podziekowac, bo dzieki Waszym radom duzo sie dowiedzialam... i chyba mam swoja farbke

- Moja historia z blondem zaczelam sie w kwietniu w zeszlym roku, gdyz znudzil mi sie juz balejaz i zachcialo mi sie jednolitego koloru. Pomyslalam nie bede sama tworzyc w domu i pojde do "profesjonalistki" fryzjerki - efekt: z odrosnietych wloskow do lopatek z odrostem -> wyszlam zloto ruda ze sciachanymi wlosami na babke - tragedia!!! (a za tydzien mialam komunie mojej chrzesnicy).
- No wiec, po tygodniu zrobilam Palette Deluxe 230 Biale zloto -> wyszlo nico lepiej...ale nie moglam patrzec w lusto.
Po ok miesiasu Wellaton 12/1 (gdyz niektore wizazanki sobie chwalily) -> zdecydowanie lepiej...ale nie dokonca to co chcialam...
- Bylo lato to slonko robilo swoje wiec dalej bylam na Wellatonie 12/1, ale wszystko bylo pieknie gdyby nie te ZLOTO RUDAWE odrosty, ale jakoos trwalam przy tej farbie....
- w grudniu mialam dosc spory odrost (od konca wrzesnia nie farbowalam) kolezanka mnie namowila na Wellaton 9/1, ze powinien fajnie wyjsc naturalnie (fakt, ze u niej wychodzil super i dosc jasno - ale nie pomyslalam, ze ona moze miec inna zawartosc barwnika we wlosie) - > to byl moj blad bo u mnie odrost wyszedl za ciemno zdecydowanie do reszty, choc reszte fajnie spopielilo.
- w styczniu poprawilam to Wellatonem 12/1 -> zastanowilo mnie ze ten odrost z grudnia jednak pozostal dalej ciemniejszy...

Wczesniej nie mialam czasu, ale byly swieta i odpuscilam wszystko i siadlam murem do wizazu, zaczelam szukac i kopac w tym co pisalyscie.
Podziekowac chcialabym zwlaszcza blond bunny (przesledzilam wiekszosc jej wypowiedzi, ale i nie tylko jej i ) i mysi, ale blond bunny baardzo mi pomoglas wklajajac na ktoryms watku porownania farbek (palette: 219, c12 i 100) co baaardzo mi pomoglo w podjeciu decyzji.

Wybralam Palette 219 - Popielaty blond -> wyszlo suuupeer, odrost bardzo dobrze, zero rudosci i fajne wloski po niej jak i po tej zalaczonej odzywce...choc balam sie tej wody 12%.

P.S.
blond bunny mnie sie bardzo podoba ta mini sukienka, a kolorek to juz rzecz gustu tez.

Pozdrowionka dla Was wszystkich.
Bardzo miło czytać takie posty.
dzięki temu widzę sens mojego bycia na wątku.
Tz śmieje sie że zostane pierwszą na świecie fryzjerką wirtualną i charytatywną Ale cóż... ciesze sie że mogę wam pomagać, mam z tego radosć że na ulicach będzie coraz wiecej pewnych siebie, pięknie zrobionych dziewczyn.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bo bunny to nasz fryzjerski mistrz
Kochana nie zawstydzaj...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
u mojej siorki do szkoły w takich chodzą
To taki żart prawda? chociaż ja myślałam o takiej bluzie do łażenia po mieszkaniu, zamiast dresu- ciepła, i bardziej sexi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:45   #4003
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ile siostra ma lat?
3-cia klasa technikum 19lat

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To taki żart prawda? chociaż ja myślałam o takiej bluzie do łażenia po mieszkaniu, zamiast dresu- ciepła, i bardziej sexi
siorka już dawno mi o tym mówiła... dla mnie to już jakaś dziecinada do domku ok...ale żeby sie w tym gdzieś pokazać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:48   #4004
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Na wieczór panieński albo na imprezy przebierane bardzo fajne moim zdaniem. Ale na ulicę w dzień nie za bardzo...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:48   #4005
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A psinka dobrze.
Pierwszy dzień siedziała zamknięta na korytarzu, była grzeczna, nie piszczała, nie wyła tylko smutnie leżała w kąciku.
Co kilka godzin leciałam tam mopem cala podloge i juz.
Drugiego dnia- wczoraj cos we mnie peklo- chciałam ją wziac na spacer, biore smycz a ona podchodzi ze spuszczona glowką, uszy przykleila do glowy i patrzy jak zbity pies... jak na samym początku... wyciągam rękę do obroży a ta mi sie na plecki wywala, brzuch w gorze, glowa przekręcona i oczy przymyka....
Rozpłakałam sie nad nia...
Przywiązałam i poszlyśmy na spacer...
Jak wróciłam pomyślałam że piep*** wszystko- mieszkanie, tż, dywan, posciel i w ogóle wszystko... i juz jej nie zamykałam pokoi, lata, brudzi mi tą krwią a ja ścieram i zmywam na bieżąco co kropkę gdzieś zobaczę.
Dużo mi pomaga- chyba pojęła o co chodzi- stara sie wylizywać ale czasem sie zapomni.
To nic... W nocy nawet jak tz zasnał po cichu wlazla nam do łożka i sie przytuliła do mnie... i spała mimo wszystko z nami.
Może jestem nienormalna, ale jeden dzień osobno innego traktowania cofnął nas o pół roku wstecz... nigdy wiecej.
Przepraszam za dlugi opis...


Jak tylko dostanę kaske to ją kupię- bardzo mi sie podoba a niedługo fajne eventy to musze wyglądać.


Bardzo miło czytać takie posty.
dzięki temu widzę sens mojego bycia na wątku.
Tz śmieje sie że zostane pierwszą na świecie fryzjerką wirtualną i charytatywną Ale cóż... ciesze sie że mogę wam pomagać, mam z tego radosć że na ulicach będzie coraz wiecej pewnych siebie, pięknie zrobionych dziewczyn.


Kochana nie zawstydzaj...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


To taki żart prawda? chociaż ja myślałam o takiej bluzie do łażenia po mieszkaniu, zamiast dresu- ciepła, i bardziej sexi
jeeeejciu aż sama się wzruszyłam jak przeczytałam o tym Twoim psiaku dobrze, że ją wpuściłaś, wszystko można umyć, wyprać, wyszorować, a nawet kupić nowe, a wdzięczność takiego pieska nie zna granic

i się tutaj proszę nie zawstydzać przecież tak jest, nie było chyba blond problemu, którego byś nam nie rozwiązała

a co do bluzy z uszami to to samo pomyślałam, kiedy ją zobaczyłam że po domu chętnie bym w takiej śmigała oczywiście samej bluzie i do tego w ciepłych, równie futrzastych skarpetkach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:05   #4006
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

juz jestem mam dzis zalatany dzien

bluza fajna zeby byla mini i dla malego dziecka bo nie wyobrazam sobie w niej dziewczyny nie ma w tym ani nic sexi ani nic wygodnego

bunny fajna kiecka z poprzedniej strony i koniecznie do dlugich butow tylko niewiem czy nie za krotka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:07   #4007
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny
ja tez podobnie jak kitkulka mówie ze bardzo dobrze zrobilas. wdzieczność psa nie zna granic, a wszystko można jakoś wyczuścić. Przeciez to nie jej wina że ma cieczkę, a zawsze możesz wysterylizować jak chcesz i nie będzie miała cieczki.

A co do sukienki to jestes zgrabna, masz szczupłe nogi więc kupuj, najważniejsze że Tobie sie podoba. Ale ona jest ledwo za tyłek, nawet nie wiem czy tyłek zakrywa

A ta bluzka z uszami-ja myślałam że to szlafrok


Kotka
te refleksy nie sa absolutnie zolte, sa takie mleczne, świetna farba, że tez dopiero ją odkryłam.


Yatamanka, kitkulka

no tak zależy ile pod bisutem ale kitkulka jest chudzinka więc na pewno ma mało pod a 88 w biuście to sporo.


kafciek
bardzo się cieszymy że pomogłyśmy, no a blond bunny to niekwestionowana Ekspertka więc nie ma się co dziwić


cascada

a Ty gdzie dziś latasz co?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-03 o 12:09
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:17   #4008
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czesc blondyny wstawiam obiecane fotki włosków w świetle dziennym oceniajcie same wypłukała sie ta szarosc i jest ok.


przypominam loreal preference 03
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23 luty.jpg (16,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25 luty.jpg (14,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33 luty.jpg (18,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35 luty.jpg (18,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tym.jpg (14,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:20   #4009
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc blondyny wstawiam obiecane fotki włosków w świetle dziennym oceniajcie same wypłukała sie ta szarosc i jest ok.


przypominam loreal preference 03
Mocno chłodny kolor, ja zolci nie widze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 12:22   #4010
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie ja jestem ciekawa czy będzie z nimi wszystko w porządeczku po praniu jak myślisz?
trudno mi powiedziec

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
akurat te co pokazalam linka, to dziewczyny pisaly w komentarzach na allegro ze super material, swietna jakosc. kilka razy to bylo napisane, zero negatywow. takze chyba ok co?
oczywiscie o tych piszę: http://allegro.pl/spodnie-pumpy-alla...429450991.html

dziękuję za odp. buahhot a jaka byla ich cena? i na zdjeciu sprawiaja wrazenie ze sa takie jakby lekko blyszzcace a ja chcialabym matowe. chyba ze to zludzenie?
tak sa takie hmm półbłyszczące, bo ani nie sa matowe ani typowo blyszczace


niedawno wrocilam z Gdyni, musialam pojechac na egzamin do siedziby firmy mojego wykladowcy, dostalam 5tke, pozniej od razu podjechalam odebrac farbke, szampon i pompke
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:27   #4011
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka
te refleksy nie sa absolutnie zolte, sa takie mleczne, świetna farba, że tez dopiero ją odkryłam.
hmm... jaki masz poziom naturalnych?? bo mój to 6 lub 6,5... rozjaśnilaby mi sporo??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:30   #4012
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmm... jaki masz poziom naturalnych?? bo mój to 6 lub 6,5... rozjaśnilaby mi sporo??
Kotka ale ja nakładałam na podkład, najpierw zrobiłam Londe 12/9 i wyszło mi za szaro, niby ok, ale jakos nie jestem z niej zadowolona, potem nałożylam na to 522 na folię pasemkami. Na swoje naturalki lepiej nie nakładaj, ew.jakbys chciała refleksy.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-03 o 12:31
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:34   #4013
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka ale ja nakładałam na podkład, najpierw zrobiłam Londe 12/9 i wyszło mi za szaro, niby ok, ale jakos nie jestem z niej zadowolona, potem nałożylam na to 522 na folię pasemkami. Na swoje naturalki lepiej nie nakładaj, ew.jakbys chciała refleksy.
aha... no dobra to już wiem,dziękuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:41   #4014
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jeeeejciu aż sama się wzruszyłam jak przeczytałam o tym Twoim psiaku dobrze, że ją wpuściłaś, wszystko można umyć, wyprać, wyszorować, a nawet kupić nowe, a wdzięczność takiego pieska nie zna granic

i się tutaj proszę nie zawstydzać przecież tak jest, nie było chyba blond problemu, którego byś nam nie rozwiązała

a co do bluzy z uszami to to samo pomyślałam, kiedy ją zobaczyłam że po domu chętnie bym w takiej śmigała oczywiście samej bluzie i do tego w ciepłych, równie futrzastych skarpetkach
To samo o tej bluzie myślałam i brak bielizny pod spodem gdy tz wraca do domu To trochę jak strój króliczka playboya tylko wersja lolita
No chyba nie zdarzył sie problem na ktory nie bylo rady...
A co do prania po psince- jak widzę plamkę zapieram ją gąbką z szamponem, płynem do naczyń... oczywiście jeśli chodzi o pościel, koc, czy dywan.
A podloga to wiadomo mop.
o dziwo psia krew jest inna niz ludzka- nie zostawia zacieków, śladów, zmywa sie jak czerwona woda
Zreszta jeszcze z 4 dni i krew będzie juz różowa to nie będzie tak widac a potem jeszcze z tydzień i koniec.
ja zmiany w jej zachowaniu momentalnie wylapuję- zazwyczaj spacer i smycz to dziki szał- skakanie, piszczenie, bieganie- az cieżko smycz podpiąć i trochę mi to zajmuje.
A tu nagle jakbym była katem...
Poza tym na nia jak sie krzyknie to lezy godzinami za fotelem przy ścianie i nie da się wyciągnąć nawet smakołykami czy mięsem... przeżywa wszystko strasznie.
A nie daj Boże agresja typu klaps, podniesiona ręka w górę- to albo atak i szczekanie, warczenie albo od razu wywala sie brzuchem do góry i oczka ze strachu przymyka
Ile pracy ja w nia wkladam to tylko ja wiem... ale kocham ją i nie wyobrażam sobie żeby jej nie było.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
juz jestem mam dzis zalatany dzien

bluza fajna zeby byla mini i dla malego dziecka bo nie wyobrazam sobie w niej dziewczyny nie ma w tym ani nic sexi ani nic wygodnego

bunny fajna kiecka z poprzedniej strony i koniecznie do dlugich butow tylko niewiem czy nie za krotka
Za krótka nie, wg wymiarow podanych dla mnie do polowy uda

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
ja tez podobnie jak kitkulka mówie ze bardzo dobrze zrobilas. wdzieczność psa nie zna granic, a wszystko można jakoś wyczuścić. Przeciez to nie jej wina że ma cieczkę, a zawsze możesz wysterylizować jak chcesz i nie będzie miała cieczki.

A co do sukienki to jestes zgrabna, masz szczupłe nogi więc kupuj, najważniejsze że Tobie sie podoba. Ale ona jest ledwo za tyłek, nawet nie wiem czy tyłek zakrywa

A ta bluzka z uszami-ja myślałam że to szlafrok


Kotka
te refleksy nie sa absolutnie zolte, sa takie mleczne, świetna farba, że tez dopiero ją odkryłam.


Yatamanka, kitkulka

no tak zależy ile pod bisutem ale kitkulka jest chudzinka więc na pewno ma mało pod a 88 w biuście to sporo.


kafciek
bardzo się cieszymy że pomogłyśmy, no a blond bunny to niekwestionowana Ekspertka więc nie ma się co dziwić


cascada

a Ty gdzie dziś latasz co?
I znów zawstydzacie...

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc blondyny wstawiam obiecane fotki włosków w świetle dziennym oceniajcie same wypłukała sie ta szarosc i jest ok.


przypominam loreal preference 03
Ten kolor to taki wieloton ci wyszedł ale zupełnie kolor mojej c12.
Bardzo ładnie i chłodno.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:49   #4015
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc blondyny wstawiam obiecane fotki włosków w świetle dziennym oceniajcie same wypłukała sie ta szarosc i jest ok.


przypominam loreal preference 03
Bardzo ladnie wyszło
Ehh jak widze takie jasne włoski to i samej mi sie zachciewa takich jasnych

Bunny mi sie ta sukienka podoba - ale nie jako sukienka a tunika
Co do tego stereotypu to wg mnie on nie bierze sie z nikąd (oczywiscie nie pije tutaj do ciebie ), znam sporo dziewczyn które są typowymi pustakami w białych kozaczkach, tipsach, kusych sukienkach i mysla ze wyrwa tak super ciacho Chodza tak po imprezach i wyrywaja, ale nie na dłuzej niz pare godzin. Także moze i to jest stereotyp ale czesto sie sprawdza.
Nie mam nic do normalnych dziewczyn które sie ubieraja w ten sposób bo to ich wybór i one sie maja w tym dobrze czuc Wiec jak ci sie podoba ta kiecka to bierz, ale nie czarna bo faktycznie zleje sie to wszystko

Mi sie takie rzeczy podobaja ale na pewno ubrałabym do nich legginsy, bo bardzo lubie. Samej do rajstop bym nie ubrała bo zle bym sie czuła, wcale nie sexy a wrecz przeciwnie - smiesznie. Ja po prostu uwazam ze to ze wyglada sie sexy nie zalezy w 100 % od ubioru. Bo mozna byc bardziej sexy w dresie niz w krótkiej kiecce
Ale jak już mówiłam - kazdy musi sie czuc dobrze w tym co nosi

Ale jak czasem widze laski tak poubierane i widze ich zachowanie to naprawde nie wiem czy mam najpierw parsknac smiechem, czy sie poplakac czy co? Miło wiedzieć że istnieja wyjatki takie jak ty Bunny od tego badz co badz czesto prawdziwego stereotypu

A z tym psiakiem aż sie wzruszyłam, kochana jestes ze mimo tych plam nie zamykałaś pokoi

O losie. W koncu sie na wizaz dostałam

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-02-03 o 12:50
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:56   #4016
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Adzi świetne spodnie i pasują do twoich szpileczek.
Dziewczyny dawajcie zdjęcia farbowanych włosków- te co farbowały
A ja na all znalazłam coś dla siebie

http://allegro.pl/mini-sukienka-z-ko...439565948.html

Co myślicie?
Kupiłam kiedyś na all taką "mini sukienke" to mi do bioder sięga.. i robi za taką dłuższą bluzeczkę. Oni zawsze to tak ponaciągają żeby na zdjęciu w jednej pozie dobrze wyglądało.. Ja bym się jeszcze zastanowiła nad nią.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:03   #4017
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kupiłam kiedyś na all taką "mini sukienke" to mi do bioder sięga.. i robi za taką dłuższą bluzeczkę. Oni zawsze to tak ponaciągają żeby na zdjęciu w jednej pozie dobrze wyglądało.. Ja bym się jeszcze zastanowiła nad nią.
I dlatego ja nie kupuję ubrań na Allegro, zazdroszczę dziewczynom które potrafią to robić, ale ja nie potrafię
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:08   #4018
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny znalazła misia http://moda.allegro.pl/bluza-mis-swe...438669690.html

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

eee dziewczyny to mnie rozwaliło



"+ GRATIS WSUWKA DO WŁOSÓW +"

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I dlatego ja nie kupuję ubrań na Allegro, zazdroszczę dziewczynom które potrafią to robić, ale ja nie potrafię
ja kupilam kiedys bluske... niewypal... sukienke... niewypał
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:12   #4019
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I dlatego ja nie kupuję ubrań na Allegro, zazdroszczę dziewczynom które potrafią to robić, ale ja nie potrafię
Nie no wiesz Jako bluzeczka też fajnie wygląda
I mimo to kupuje często na allegro - także buty - mimo iż te rozmiarówki coraz dziwniejsze są i coraz ciężej trafić w rozmiar. Na allegro często można dużo fajnych rzeczy znaleźć i kupić bez wychodzenia z domu.
Choć to fakt, że nie można dotknąć i zobaczyć jaki ten materiał jest tak naprawdę i czasem można się niemile zaskoczyć..
Mam ze 2 takie rzeczy w szafie których nie noszę, bo badziew taki, że wstyd by się było pokazać - a na zdjęciu wyglądało całkiem fajnie
Ale to mnie nie zniechęca Bluzki kupuje jak jest rozmiar S, albo jak uniwersalny i zawsze jestem zadowolona.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
eee dziewczyny to mnie rozwaliło



"+ GRATIS WSUWKA DO WŁOSÓW +"

Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:15   #4020
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc blondyny wstawiam obiecane fotki włosków w świetle dziennym oceniajcie same wypłukała sie ta szarosc i jest ok.


przypominam loreal preference 03
ślicznie
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.