Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 17:43   #2401
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A ja dziś zrobiłam lekki make up z EDM- Sea horse na powiekę, driftwood na załamanie... a do tego błystek z Essence ten nowy.

Ale nadal nie mam podkładu jak moja szyja... dzisiaj byłam w elemongu, ale ciemne toto
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:10   #2402
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mi od leżenia na słońcu zawsze jest niedobrze, zwłaszcza, jak mam zamknięte oczy ogólnie nie dzieje mi się tak, jak chodzę, siedzę czy coś, przynajmniej dopóki jestem na powietrzu. gorzej, jeżeli jestem gdzieś "zamknięta", np a w autobusie - ile ja kasy w ostatnie lato zmarnowałam na autobusy, gdzie przejeżdżałam dwa przystanki i się ewakuowałam, i musiałam dalej iść pół godziny z buta
mi się to zdarzyło 1 raz i szczerze mówiąc wystraszyłam się, rozważałam nawet powiedzenie tego mamie wirowało mi jakbym się napiła, naćpała i jeszcze wzięła antybiotyk.. a, że mam raczej pesymistyczne myślenie to od razu miałam przez oczami jakieś tętniaki, raki, guzy i takie tam, albo że zapomnę, będę sobie żyć i któregoś dnia niespodziewanie kopnę w kalendarz -.-
Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Gratulacje
To czekamy na odcinek
A kuferek zawsze się przyda
oczywiście, że czekamy
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A ja dziś zrobiłam lekki make up z EDM- Sea horse na powiekę, driftwood na załamanie... a do tego błystek z Essence ten nowy.

Ale nadal nie mam podkładu jak moja szyja... dzisiaj byłam w elemongu, ale ciemne toto
co takiego nowego z essence ? co do podkładu może spróbuj oriflame very me ? swoją drogą ja pomalowałam się dzisiaj jednym cieniem, trochę ciemniejszym niż cielisty, wtarłam palcem, umalowałam rzęsy i wsio i tak potem założyłam okulary przeciwsłoneczne... a no i sam puder na twarz, bo rimmel jest dość kryjący, przynajmniej nakładany w duuuużej ilości, która o dziwo nie robi tapety i trochę różu
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:20   #2403
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Chochliku czy Very Me nie zapycha Ci porów? Ja się boję, że to przez niego miałam pogorszenie cery
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:20   #2404
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mnie wciąż wkurza to, że podkłady Bourjois są taaakie drogie ;/
zbieram kasę, zbieram i nie mogę uzbierać bo ciągle mam "ważniejsze rzeczy"
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:25   #2405
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kurcze, a ja wlasnie zamowilam very me ...;(
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 20:29   #2406
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mi też się kojarzy,ze revlon cs do tłustej jest jaśniejszy. co do podkreślania to nadal jestem pod wrażeniem przypudrowanych filtrów, twarz się robi tak fajnie bielutka Nabyłam też róż w kremie basic, zapowiada się nieźle. Mam skleroze więc nei pamiętam czy chwaliłam już maseczkę siarkową barwy, chyba tak... w każdym razie ładnie uspokaja skórę, ostatnio wypróbowałam także nawilżającą mincera i efekt był przyjemny a skóra promienna(rzadko mi się to zdarza)
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:31   #2407
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy te pudry są jeszcze dostępne. W każdym razie o taki efekt mi chodziło. Nie jestem pewna, ale on nie ma różowych tonów? Dziękuję za zdjęcia.
Nie ma różowych tonów w ogóle, zdjecia są naprawdę kiepskie i nie oddają dobrze koloru i efektu. Kupowałam go już dość dawno, ale wydaje mi się, ze te róże ciągle są w sprzedaży, nie wiem jak z odcieniami..

Dziś kupiłam sobie filterek z Vichy, jakiś matujący niby, Isis pharma nie było a chciałam taki barwiony, innych koloryzowanych się bałam, bo testerów nie było. Kupiłam też Effaclra K i zaczynam kurację. Wróciłam też do tabletek anty i mam plan, żeby doproadzić skóre do takiego stanu, żeby nie stosować latem podkładu a tylko puder i ew. korektor.
Miałyście któraś tą kulkę krem z korektorem Garniera? Zastanawiałam sie czy ta dla jasnej cery jest naprawdę jasna..

Jak w temacie TV jesteśmy, to ja też niedawno byłam i udzielałam wywiadu Nie wiem czy też tak macie, ale jak to potem oglądałam to mi się z siebie jakoś śmiać chciało - dziwnie się siebie ogląda i słucha - jakby inny głos i .. o boże.. jakie robie miny.. itp

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2011-04-26 o 21:34
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 23:32   #2408
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Gratuluję W ogóle ludzie doceniają umiejętności, dlatego tak piszą na Facebooku i NK Swoją drogą wielu ludzi wciąż ogląda ten teleturniej, skoro Cię zauważyło
A właśnie, do tego programu Cię wymalowali czy sama się umalowałaś? Bo jestem ciekawa, czy nie próbowali Ci wepchać ciemniejszego podkładu albo pudru, bo zauważyłam dziwną tendencję, że jak proszę w drogerii niesamoobsługowej o najjaśniejszy puder, to się na mnie dziwnie patrzą i doradzają ciemniejsze tony, tylko raz młoda dziewczyna stwierdziła sama, że dla mnie najlepszy będzie jasny podkład
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 07:43   #2409
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Jak w temacie TV jesteśmy, to ja też niedawno byłam i udzielałam wywiadu Nie wiem czy też tak macie, ale jak to potem oglądałam to mi się z siebie jakoś śmiać chciało - dziwnie się siebie ogląda i słucha - jakby inny głos i .. o boże.. jakie robie miny.. itp
no właśnie ja dokladnie to dsamo! czułam sie jak totalny debil, że dziwnie chodzę, mówię, mam idiotyczna intonacje i w ogóle jestem jakas dziwna. a, i to prawda co do tapety: ja się malowałam sama, specjalnie duzo mocniej niz normalnie, normalnie na pandę, a w telewizji: jakbym miała gole oczy i w ogóle... jednak ta tapeta telewizyjna nie bez powodu jest taa mocna

a ciekawa jestem czy ciebie malowali.....?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:00   #2410
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chochliku czy Very Me nie zapycha Ci porów? Ja się boję, że to przez niego miałam pogorszenie cery
u mnie się po nim nic nie dzieje w dodatku nakładam na niego sporą warstwę pudru, bo w tym duecie tylko on kryje
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:04   #2411
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ten very me na lato się w takim razie nadaje? Bo ten co teraz używam będzie za ciężki.
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 14:18   #2412
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mi krzywdy nie zrobił, na bazie się trzyma, sam też w sumie ok, ale trzeba nałożyć puder, bo matowy to on nie jest.. pewnie będę go w lato używać na zmianę z revlonem PR, bo on też jest ok, na bazie, nawet w pogodę jaką mamy teraz się utrzymał
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:45   #2413
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
no właśnie ja dokladnie to dsamo! czułam sie jak totalny debil, że dziwnie chodzę, mówię, mam idiotyczna intonacje i w ogóle jestem jakas dziwna. a, i to prawda co do tapety: ja się malowałam sama, specjalnie duzo mocniej niz normalnie, normalnie na pandę, a w telewizji: jakbym miała gole oczy i w ogóle... jednak ta tapeta telewizyjna nie bez powodu jest taa mocna

a ciekawa jestem czy ciebie malowali.....?
Mnie nie, wywiad był, że tak powiem "na żywca"a nie w studio, stań i mów - to dopiero jest masakra mówić kilka minut bez przygotowanego tekstu, wycelowana kamera i pełno ludzi z obsługi wlepionych A potem, o boże, ale bezsensu gadam... Faktycznie mimo tego, ze robię mocne kreski zawsze i mam podkreślone policzki to słabo go widać, a moja twarz jakby się prześwietlała
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:56   #2414
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Mnie nie, wywiad był, że tak powiem "na żywca"a nie w studio, stań i mów - to dopiero jest masakra mówić kilka minut bez przygotowanego tekstu, wycelowana kamera i pełno ludzi z obsługi wlepionych A potem, o boże, ale bezsensu gadam... Faktycznie mimo tego, ze robię mocne kreski zawsze i mam podkreślone policzki to słabo go widać, a moja twarz jakby się prześwietlała
a mnie dziś pare osob zaczepiło w gdansku i pytali, czy byłam wczoraj w tv

co do tematu mnie malowano w takim sensie, że posypano gruba warstwa pudru z inglota
w ogole zdziwilam sie ze w tvp charakteryzatorka miałam np pudry z inglota, podklady z kryolanu, a róz ... wibo

i gratis zdjecie z charakteryzatorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7983.jpg (80,4 KB, 130 załadowań)
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:05   #2415
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Gratuluję W ogóle ludzie doceniają umiejętności, dlatego tak piszą na Facebooku i NK Swoją drogą wielu ludzi wciąż ogląda ten teleturniej, skoro Cię zauważyło
A właśnie, do tego programu Cię wymalowali czy sama się umalowałaś? Bo jestem ciekawa, czy nie próbowali Ci wepchać ciemniejszego podkładu albo pudru, bo zauważyłam dziwną tendencję, że jak proszę w drogerii niesamoobsługowej o najjaśniejszy puder, to się na mnie dziwnie patrzą i doradzają ciemniejsze tony, tylko raz młoda dziewczyna stwierdziła sama, że dla mnie najlepszy będzie jasny podkład
Ja ostatnio śpiewałam na koncercie w teatrze wielkim i mieliśmy zapewnione wizażystki i fryzjerki... Oczywiście musiał to być makijaż telewizyjny, więc tapetka... ale przeżyłabym jeszcze maskę, gdyby nie to, że moja buzia była brązowa w porównaniu do szyi... wszyscy się pytali kto mi to zrobił, więc zdenerwowana poszłam i poprosiłam o pomalowanie mnie jakimś jaśniejszym ( oczywiście nie mieli ) , jeszcze babka próbowała mi ciemniejszy nałożyć!!!! Przeprosiłam i wróciłam z własnym podkładem

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość

w ogole zdziwilam sie ze w tvp charakteryzatorka miałam np pudry z inglota, podklady z kryolanu, a róz ... wibo

tamte babeczki też wibo, kobo, PAESE (bleee), inglot :P
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:21   #2416
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Ja ostatnio śpiewałam na koncercie w teatrze wielkim i mieliśmy zapewnione wizażystki i fryzjerki... Oczywiście musiał to być makijaż telewizyjny, więc tapetka... ale przeżyłabym jeszcze maskę, gdyby nie to, że moja buzia była brązowa w porównaniu do szyi... wszyscy się pytali kto mi to zrobił, więc zdenerwowana poszłam i poprosiłam o pomalowanie mnie jakimś jaśniejszym ( oczywiście nie mieli ) , jeszcze babka próbowała mi ciemniejszy nałożyć!!!! Przeprosiłam i wróciłam z własnym podkładem

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------




tamte babeczki też wibo, kobo, PAESE (bleee), inglot :P
Dobrze, że nikt nie strzelił focha i pozwoliły Ci na zmianę makijażu...
Ale, ale... Wiecie co? Weszłam dzisiaj do Natury w poszukiwaniu pudru z Essence (z limitowanki) i natknęłam się na nowe podkłady zdaje się Lirene. W białym opakowaniu z pompką i czarnym opakowaniu z pompką. Testerów nie było, ale jakiś zaradny człowieczek uczynił testerem jedno z opakowań i najjaśniejszy kolor podkładu do skóry wrażliwej (chyba kolor określony był jako pastelowy) był nawet jasny. Dla mnie dużo za ciemny i tak, ale coś mi się wydaje że do średnio jasnej karnacji by się nadał. Muszę pogłębić moje badania i porównać go z jakimś innym podkładem, by wykluczyć zwodniczą grę sztucznego światła.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 17:09   #2417
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

u mnie roi się od tych pudrów z limitowanki... uważasz że będą dobre i efekt dadzą ciekawy?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 17:20   #2418
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
u mnie roi się od tych pudrów z limitowanki... uważasz że będą dobre i efekt dadzą ciekawy?
Właśnie chciałam wypróbować. Na swatchach wygląda obiecująco. A przegapiłam już puder UB z Catrice.
Na pocieszanie kupilam złoty rozświetlacz. W sumie nie wiem po co; to chyba moja rozświetlaczowa mania przemawia kiedy tylko wchodzę do Natury, bo na pewno nie jest to zdrowy rozsądek
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 17:33   #2419
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, czyżby skońcyzli produkcję Evy Natury 50+?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 17:55   #2420
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

w przeciwieństwie do Catrice... ten ma jakieś ciemne kolory,tamten miał zielony,biały i fioletowy (?) a poza tym zernkęłam na jego skład... na 1 miejscu talc...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 18:09   #2421
JodieTanaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witajcie Wizażanki, możecie mi pomóc?

Może któraś bladolica miała taki sam problem jak ja. Poszukuję podkładu, który byłby jak najbardziej zbliżony tonem do Dermacolu 208. Mam chłodną karnację, która jednak nie wpada w róż. Próbowałam już używać podkładów takich jak Revlon (Ivory i Buff), Gosh X-Ceptional Wear (11 Porcelain), najjaśniejszy Inglot, Kryolan (Alabaster), najjaśniejszy Max Factor, testowałam również Bourjois i wiele innych typowo drogeryjnych kosmetyków. Najlepiej było mi jednak w Dermacolu, ale nie mogę znieść ciężkiej konsystencji, konieczności mieszania z kremem i, przede wszystkim, błyszczenia, którego nie mogę zneutralizować żadnym pudrem (na codzień używam No Shine z Kryolanu, poprawki robię Manhattanem w odcieniu Naturelle). Myślałam o wypróbowaniu IsaDory, ale nigdzie nie mogę znaleźć najjaśniejszych odcieni. Nie wiem, czy warto w ogóle kontaktować się z np. konsultantką Mary Kay. Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc- dodam, że mam tłustą skórę, która wymaga dość silnego krycia (choć nawet ze średnim sobie poradzę- jest tyle dobrych korektorów). Nie upieram się, przy konkretnym typie, mogę używać nawet czegoś w stylu kremów BB, potrzebuję tylko wskazówek bardziej doświadczonych osób.
Bardzo mi zależy i z góry wam dziekuję za poświęcony czas.

Dodam jeszcze, że jestem studentką i nie bardzo mogę sobie pozwolić na najwyższą półkę (MAC, Dior), choć jeśli tylko to mi pozostanie, będę musiała zainwestować.

Ach, ostatnia rzecz- jeśli pytanie się już pojawiło, to bardzo przepraszam- przeszukałam wątek, ale może zrobiłam to pod złym kątem. Kiedyś wiernie czytałam wszystko od deski do deski, ale jak skończyłam trzecią część, musiałam zająć się nauką. Oglądałam zdjęcia porównawcze, ale ciężko mi się czasem połapać.
JodieTanaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:36   #2422
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=21254
Jak myślicie, czy ta szminka w odcieniu "flirty pink" będzie pasowała do bladziocha z blond włosem? Czy nie bardzo?

Czy może taka "Vibrant rose"
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=15040

Edytowane przez tujestem
Czas edycji: 2011-04-27 o 19:38
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:41   #2423
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
w przeciwieństwie do Catrice... ten ma jakieś ciemne kolory,tamten miał zielony,biały i fioletowy (?) a poza tym zernkęłam na jego skład... na 1 miejscu talc...
Bleee... To straciłam zainteresowanie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:03   #2424
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny miałyście może styczność z tymi podkładami? albo może widziałyście chociaż swatche? bo tutaj kolory wydają się być jasne... ale wiadomo, że z tym jest różnie.

http://esentia.pl/Dermacol_Makeup_Kr...w_1_p31035.htm
http://esentia.pl/Evitte_Makeup_Make...acy_p49194.htm
http://esentia.pl/Constance_Carroll_...ish_p33458.htm
http://esentia.pl/Miraculum_Ideal_Sa...uid_p48330.htm
http://esentia.pl/Pulanna_Podklad_ro...nce_p47998.htm

Edytowane przez Shameer
Czas edycji: 2011-04-27 o 20:06
Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:10   #2425
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może styczność z tymi podkładami? albo może widziałyście chociaż swatche? bo tutaj kolory wydają się być jasne... ale wiadomo, że z tym jest różnie.

http://esentia.pl/Dermacol_Makeup_Kr...w_1_p31035.htm
http://esentia.pl/Evitte_Makeup_Make...acy_p49194.htm
http://esentia.pl/Constance_Carroll_...ish_p33458.htm
http://esentia.pl/Miraculum_Ideal_Sa...uid_p48330.htm
http://esentia.pl/Pulanna_Podklad_ro...nce_p47998.htm
Takimi próbnikami to nie ma co się kierować..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:10   #2426
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Ja ostatnio śpiewałam na koncercie w teatrze wielkim i mieliśmy zapewnione wizażystki i fryzjerki... Oczywiście musiał to być makijaż telewizyjny, więc tapetka... ale przeżyłabym jeszcze maskę, gdyby nie to, że moja buzia była brązowa w porównaniu do szyi... wszyscy się pytali kto mi to zrobił, więc zdenerwowana poszłam i poprosiłam o pomalowanie mnie jakimś jaśniejszym ( oczywiście nie mieli ) , jeszcze babka próbowała mi ciemniejszy nałożyć!!!! Przeprosiłam i wróciłam z własnym podkładem
ja tańczyłam kiedyś w zespole i tez pudrowałyśmy się ciemniejszymi pudrami niż nasze "cywilne" na co dzień, ale wynikało to z tego, że reflektory jak świeca w mordki to je rozjaśniają, i pomalowana takim swoim pudrem normalnym wyglądałabym jak zombie
no i oczywiście tapeta była konkretna, czarne krechy i czerwone usta - ale z daleka i w reflektorach to właśnie wyglądało dobrze, bo słabszy makijaż nie byłby widoczny


martynka a 1z10 nadal w Lublinie nagrywają?
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2011-04-27 o 21:13 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:48   #2427
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

tak samo jest na sesjach zdjęciowych. Lampy "wypalają" kolor, dlatego trzeba nałożyć wszystkiego ze 3 razy więcej, żeby cokolwiek było widoczne. Po sesjach zawsze na twarzy mam tapetę...;/ zazwyczaj noszę mleczko do demakijażu przy sobie, bo strasznie wszystkie te "sceniczne" kosmetyki zapychają pory, ważą się na twarzy i wysuszają.. dlatego najlepiej by jak najkrócej znajdowały się na skórze, bo potem mam problemy z cerą...
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:09   #2428
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja tańczyłam kiedyś w zespole i tez pudrowałyśmy się ciemniejszymi pudrami niż nasze "cywilne" na co dzień, ale wynikało to z tego, że reflektory jak świeca w mordki to je rozjaśniają, i pomalowana takim swoim pudrem normalnym wyglądałabym jak zombie
no i oczywiście tapeta była konkretna, czarne krechy i czerwone usta - ale z daleka i w reflektorach to właśnie wyglądało dobrze, bo słabszy makijaż nie byłby widoczny


martynka a 1z10 nadal w Lublinie nagrywają?
O, to niespodzianka, przez całe życie myślałam, że nagrywają w Warszawie, myślałam, że tylko Wielką grę w Łodzi nagrywali, a tu niespodzianka



Róż Wibo mnie powalił, myślałam, że panie charakteryzatorki mają lepsze kosmetyki, zawsze żyłam w takim wyobrażeniu
Ja się zawsze zastanawiałam nad higienicznością używania tych samych pędzli przez makijażystki, bo zasadniczo w domu sobie zawsze taki pędzel umyjemy, a tu malowanych jest kilka osób, każdy ma mikroflorę na skórze twarzy(zboczenie zawodowe)


Używałyście może fluidu matującego Eucerin 50+ do skóry normalnej i mieszanej i możecie mi powiedzieć, czy zapewnia dobrą ochronę (niby najwyższy z możliwych filtrów, ale wiadomo że teoria teorią, a praktyka praktyką)? Bo kupiłam sobie Pharmaceris krem na noc rozjaśniający i jest tam z boczku napisane, żeby unikać długotrwałej ekspozycji na słońce i poleca sie smarowanie kremem z filtrem. A ja właśnie zamierzam zacząć stosować ten kremik, ale nie chciałabym sobie zaszkodzić, bo wprawdzie nie leżę plackiem na słońcu, ale lubię sobie usiąść na balkonie z notatkami albo wyjść na spacer z przyjaciółką albo po prostu pochodzić po mieście po sklepach.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:37   #2429
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dzisiaj przeprosiłam się ze skrobią. Miałam już dość nakładania pudru na filtr, który i tak nic nie dawał, a ja od nadmiaru pudru (w moich oczach) byłam pomarańczowa. Przestałam jej używać jak po zimie zrobiła mi saharę z twarzy... Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie. A znacie jakiś puder, który mogłabym spokojnie na filtr nakładać? Używam filrów z Sorayi, więc mogę szaleć, bo parsolu nie ma.
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:02   #2430
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Róż Wibo mnie powalił, myślałam, że panie charakteryzatorki mają lepsze kosmetyki, zawsze żyłam w takim wyobrażeniu
Ja się zawsze zastanawiałam nad higienicznością używania tych samych pędzli przez makijażystki, bo zasadniczo w domu sobie zawsze taki pędzel umyjemy, a tu malowanych jest kilka osób, każdy ma mikroflorę na skórze twarzy(zboczenie zawodowe)
no cóż.. najczęściej jest tak, że wizażystki nie myją pędzli bardzo często.. dlatego po takich zdjęciach trzeba wszystko szybko zmywać bo inaczej kończy się to istną masakrą na twarzy..
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.