Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 16:53   #1051
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kochane, polećcie jakiś filtr mineralny minimum 30 SPF do twarzy? Bo czekam i czekam aż na iHerba filtr z AO przywiozą i ciągle niedostępny A lada dzień nie będę się miała czym posmarować Lavera podobno do bani, o ile pamiętam?

Czarodzielnico - mozemy sobie przybić piątkę, ja się z trądzikiem chyba od 4 czy 5 klasy podstawówki morduję, na izotek się nie zgodziłam, potem mi się polepszyło, a od paru dni znów jest gorzej Poczytałam w dwóch książkach o trądziku i planuję zrobić zamówienie na ZSK i zacząć stosować codziennie kwas salicylowy+glikolowy+nadt lenek benzoilu. Nie wiem, czy tego próbowałaś, może masz jakieś doświadczenia z taką pielęgnacją? Jak chcesz mogę Ci podesłać skany z tej książki, całkiem mądrze opisane, mnie przekonało. Tym bardziej, że kiedys miałam robione złuszczanie 70% glikolowym i dobrze to na mnie działało.

Kretka666 - ja jestem ze wschodu, mój TŻ pochodzi spod Tomaszowa Maz.

Hola Ola - ja też mam taki szamponik
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 16:59   #1052
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

LF? Co to za firma?
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:15   #1053
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kochane, polećcie jakiś filtr mineralny minimum 30 SPF do twarzy? Bo czekam i czekam aż na iHerba filtr z AO przywiozą i ciągle niedostępny A lada dzień nie będę się miała czym posmarować Lavera podobno do bani, o ile pamiętam?

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
LF? Co to za firma?
strona lawendowa farma
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-08-17 o 17:17
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:19   #1054
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

To, że jestem ze Śląska nie znaczy, że mam blisko do Niemiec. Jestem z Górnego Śląska, mieszkam niedaleko Katowic, więc bliżej mam raczej na Słowację/ Czechy. Ale jak będę się wybierać to na pewno Was uprzedzę


Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kochane, polećcie jakiś filtr mineralny minimum 30 SPF do twarzy? Bo czekam i czekam aż na iHerba filtr z AO przywiozą i ciągle niedostępny A lada dzień nie będę się miała czym posmarować Lavera podobno do bani, o ile pamiętam?

Czarodzielnico - mozemy sobie przybić piątkę, ja się z trądzikiem chyba od 4 czy 5 klasy podstawówki morduję, na izotek się nie zgodziłam, potem mi się polepszyło, a od paru dni znów jest gorzej Poczytałam w dwóch książkach o trądziku i planuję zrobić zamówienie na ZSK i zacząć stosować codziennie kwas salicylowy+glikolowy+nadtlenek benzoilu. Nie wiem, czy tego próbowałaś, może masz jakieś doświadczenia z taką pielęgnacją? Jak chcesz mogę Ci podesłać skany z tej książki, całkiem mądrze opisane, mnie przekonało. Tym bardziej, że kiedys miałam robione złuszczanie 70% glikolowym i dobrze to na mnie działało.
Nie polecam preparatów z nadtlenkiem benzoilu. Używałam przez dłuższy okres czasu i niestety nie przeczytałam działań niepożądanych. Sprzyja powstawaniu zmarszczek. Ja mam 20 lat i dorobiłam się pierwszych widocznych zmarszczek. A nie opalam się, stosowałam filtry ochronne, więc teoretycznie powinnam mieć cerę gładziutką jak pupcia niemowlaczka.

Co do filtru- Lirene 30 jest mineralny i stosunkowo tani, ale niestety bieli i powoduje świecenie.


Zamówiłam maseczkę 7 ziół od MARTINY GEBHARDT oraz samoopalacz do twarzy i ciałóa z Lavery. Zobaczymy jak to się sprawdzi.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-08-17 o 17:21
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:24   #1055
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kretka666 - ja jestem ze wschodu, mój TŻ pochodzi spod Tomaszowa Maz.
To widzę, że też z daleka jesteście U nas to ja z PTB, a on z Tczewa. Około 400 km.
Na szczęście teraz razem w jednym miejscu.

estra, no wybierz się, wybierz! Będę czekać

Doszedł zasiłek!
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-08-17 o 17:50
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:53   #1056
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Stosuję się do tych zasad. Zrezygnowałam z komendogennych kosmetyków, na noc nawilżam prostymi, lekkimi olejami, takimi jak np. olej jojoba. Stosuję też olejek herbaciany, który dobrze się sprawuje. Piję dużo wody, nie spożywam przetworzonych rzeczy, przestałam słodzić. Sprawa trądziku tkwi pewnie głębiej, bo borykam się z nim nie tylko na twarzy. Na razie żaden lekarz nie pomógł. Stosowałam już dermokosmetyki, apteczne robione na receptę, antybiotyki, izotek, hormony i NIC. No dobrze, na pewno jest lepiej niż przed kuracją izotekiem.
Właśnie przyszło do mnie serum lemon. Brrr, jak to pachnie... ekh, właściwie śmierdzi Trochę się boje zastosować, żeby bardziej mnie nie wysypało, bo w sobotę robię małą imprezę urodzinową.
moze poczekaj z tym serum do niedzieli to mimo wszystko kwasiorek...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:25   #1057
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hey dziewczyny! czy ktoras z was uzywala odzywki, lub szamponu Jason? O tego;

http://www.feelunique.com/p/JASON-Na...-Shampoo-500ml

Co sadzicie o jego skladzie:

Ingredients: Aqua (Purified Water), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract*, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract*, Cocamidopropyl Betaine, Yucca Schidigera (Yucca) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel*, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Triticum Vulgare (Hydrolyzed Wheat) Protein, Natural Tocopherol (Vit. E ), Ascorbic Acid (Vit. C) , Retinyl Palmitate (Vit, A), Lavandula Intermedia Leaf/Flower/Stem Extract*, Vegetable Glycerin, Decyl Glucoside, Oxybenzone, Planthenol-3 (DL-Panthenol, Ethyl Panthenol and Panthenyl Hydroxypropyl Steardimonium Chloride), Cyclopentasiloxane and Dimethicone, Citric Acid, Citrus Grandis (Grapefruit), Seed Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Fragrance Oil Blend.
*Certified Organic

Chce wlasnie zamowic szampon i odzywke na feelunique, a ze postanowilam zaczac troche oszczedzac to ten mi wlasnie wpadl w oko, bo tani jest... Niestety na skladach sie za dobrze nie znam, wiec nie wiem czy by byl dobry... Chcialam Yes to carrots, ale tylko odzywke maja, a ja lubie z tej samej firmy miec szampon i odzywke. A moze jeszcze cos innego mi polecicie do moich cienkich i tlustych wlosow? Po kilku latach stosowania dr. organic troche mnie kusi, zeby cos innego sprobowac...


Wyprobowalam dzisiaj moja probke podkladu Anne Marie Borlind i nie jestem zadowolona... Nie wiem czy mi sie jakas stara probka trafila, bo zapach jakis dziwny i podklad gesty, ze nawet nie zdazylam go na twarzy rozsmarowac i zasechl... Troche chusteczka poscieralam tam gdzie mi nierozsmarowany zostal i wygladal nawet ok, ale po 2 godzinach wlasciwie splynal mi z twarzy... Chyba sie sobie odpuszcze naturalne podklady, bo juz kilka probowalam i skonczylo sie porazka. Niestety mam maga tlusta cere i sporo do ukrycia (naczynka) i naturalne podklady sobie z nia nie radza... Szkoda...
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 21:30   #1058
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Wyprobowalam dzisiaj moja probke podkladu Anne Marie Borlind i nie jestem zadowolona... Nie wiem czy mi sie jakas stara probka trafila, bo zapach jakis dziwny i podklad gesty, ze nawet nie zdazylam go na twarzy rozsmarowac i zasechl... Troche chusteczka poscieralam tam gdzie mi nierozsmarowany zostal i wygladal nawet ok, ale po 2 godzinach wlasciwie splynal mi z twarzy... Chyba sie sobie odpuszcze naturalne podklady, bo juz kilka probowalam i skonczylo sie porazka. Niestety mam maga tlusta cere i sporo do ukrycia (naczynka) i naturalne podklady sobie z nia nie radza... Szkoda...
a to dziwne... tzn z tym, ze gesty. wg mnie nie byl zbyt gesty, taki porownywalny z innymi podkladami. i nie zastygl mi na rece, jak go rozsmarowalam jesli chodzi o splywanie - tutaj sie nie wypowiem. na twarzy go nie mialam, a wiem, jak to z tlusta skora bywa... jeszcze podkladow naturalnych nie stosuje, bo wlasnie sama tlusciochem okropnym jestem... tak samo mam z filtrami i do twarzy mam podklado-filtr shiseido i zyje ale skusze sie na testy naturalnych podkladow, jak wykoncze zapasy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:39   #1059
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Hola Ola - ja też mam taki szamponik
i tez go love?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:44   #1060
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

ja też go mam i uważam, że jest super
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 07:47   #1061
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Czy mogłybyście przesłać mi link ,którego żelu baby dream używacie do twarzy ?
magne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 10:09   #1062
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...el.html&next=1
łap to żel używany do twarzy,ciała,włosów,higie ny intymnej,prania pędzli,mycia dzieciaków ...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 10:46   #1063
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...el.html&next=1
łap to żel używany do twarzy,ciała,włosów,higie ny intymnej,prania pędzli,mycia dzieciaków ...
Super żel

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kochane, polećcie jakiś filtr mineralny minimum 30 SPF do twarzy?

Kolastyna 30 SPF z Beta-karotenem i witaminami A+E 50 ml -KLIK
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 11:52   #1064
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Super żel
Zgadzam się
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 16:59   #1065
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
,
Czarodzielnico - mozemy sobie przybić piątkę, ja się z trądzikiem chyba od 4 czy 5 klasy podstawówki morduję, na izotek się nie zgodziłam, potem mi się polepszyło, a od paru dni znów jest gorzej Poczytałam w dwóch książkach o trądziku i planuję zrobić zamówienie na ZSK i zacząć stosować codziennie kwas salicylowy+glikolowy+nadt lenek benzoilu. Nie wiem, czy tego próbowałaś, może masz jakieś doświadczenia z taką pielęgnacją? Jak chcesz mogę Ci podesłać skany z tej książki, całkiem mądrze opisane, mnie przekonało. Tym bardziej, że kiedys miałam robione złuszczanie 70% glikolowym i dobrze to na mnie działało.
Serdecznie proszę o skany
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 17:05   #1066
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Muszę trochę ponarzekać Crystal Essence rumiankowy mnie uczulił, kolejny naturalny dezodorant i to samo - prawa pacha w koszmarnym stanie, popękana skóra i czerwone kropki, bolące wypryski, nie mogę z bólu ręki do ciała przycisnąć plus okropny wręcz zapach, a zwykle nawet mój pot nie pachnie brzydko.. Ostatnio tak miałam po Alterrze. Nie wiem co jest tego powodem nawet.
Wracam do Nivea Calm & Care, on mi wyleczył wcześniej tą popękaną, podrażnioną skórę. Widać moja pacha nie akceptuje naturalnej ochrony, nie podoba mi się to wcale
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-08-18 o 17:06
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 18:17   #1067
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah!
Teraz wyszła nowa seria z Sante z owocami acai. Mnie ich peeling zainteresował chociaż jeszcze go nie nabyłam. Może jego spróbuj?
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja mam teraz Marilou Bio - pasuje mi
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Korah Miło Cię znowu widzieć
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Korah ja kupiłam tą maseczkę
http://www.matique.pl/pl/balm-balm-o...skusa_483.html
tylko widzę,że podrożałai świetnie się sprawdza jako peeling właśnieMiałam kupić osobny peeling,ale już dzięki masce nie potrzebuję.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Korah Witamy po długiej nieobecności

Dziękuję dziewczyny, na pewno zastosuje się do Waszych porad, gdyż mam koszmarne tyly w sprawie nowości kosmetycznych. Bez Was nie dalabym rady. Ale muszę się pochwalić zwlaszcza Sekretnemu Wachlarzowi w kwestii ekologii, że od lipca posiadam wlasną dzialkę, na której rosną drzewka orzechowe, śliwki, jablka a wkrótce także warzywa Nareszcie spelnilo się moje marzenie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Muszę trochę ponarzekać Crystal Essence rumiankowy mnie uczulił, kolejny naturalny dezodorant i to samo - prawa pacha w koszmarnym stanie, popękana skóra i czerwone kropki, bolące wypryski, nie mogę z bólu ręki do ciała przycisnąć plus okropny wręcz zapach, a zwykle nawet mój pot nie pachnie brzydko.. Ostatnio tak miałam po Alterrze. Nie wiem co jest tego powodem nawet.
Wracam do Nivea Calm & Care, on mi wyleczył wcześniej tą popękaną, podrażnioną skórę. Widać moja pacha nie akceptuje naturalnej ochrony, nie podoba mi się to wcale

Mam dwa dezodoranty crystal essence, akurat u mnie się bdb spisują. jeśli jesteś alergiczką to trzeba uważać na nie, gdyż są bogate w esencje, ekstrakty naturalnych roślin bogatych w związki zapachowe z olejków eterycznych i oraz w substancje antybakteryjne, które nierzadko powodują alergie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 18:47   #1068
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam dwa dezodoranty crystal essence, akurat u mnie się bdb spisują. jeśli jesteś alergiczką to trzeba uważać na nie, gdyż są bogate w esencje, ekstrakty naturalnych roślin bogatych w związki zapachowe z olejków eterycznych i oraz w substancje antybakteryjne, które nierzadko powodują alergie.
Właśnie o tym pomyślałam, że te olejki eteryczne i inne ekstrakty mogą mi to powodować. W końcu alergik jestem. Wiesz może czy w tym neutralnym, bezzapachowym Crystal Essence też są takie składniki, które mogą podrażnić? Jeśli jest od nich wolny, to byłby moim wybawieniem.
Chciałabym znaleźć w końcu dezodorant naturalny, który nie zrobi mi takiej masakry
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 19:29   #1069
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kochane, polećcie jakiś filtr mineralny minimum 30 SPF do twarzy? Bo czekam i czekam aż na iHerba filtr z AO przywiozą i ciągle niedostępny A lada dzień nie będę się miała czym posmarować Lavera podobno do bani, o ile pamiętam?

Czarodzielnico - mozemy sobie przybić piątkę, ja się z trądzikiem chyba od 4 czy 5 klasy podstawówki morduję, na izotek się nie zgodziłam, potem mi się polepszyło, a od paru dni znów jest gorzej Poczytałam w dwóch książkach o trądziku i planuję zrobić zamówienie na ZSK i zacząć stosować codziennie kwas salicylowy+glikolowy+nadt lenek benzoilu. Nie wiem, czy tego próbowałaś, może masz jakieś doświadczenia z taką pielęgnacją? Jak chcesz mogę Ci podesłać skany z tej książki, całkiem mądrze opisane, mnie przekonało. Tym bardziej, że kiedys miałam robione złuszczanie 70% glikolowym i dobrze to na mnie działało.

Kretka666 - ja jestem ze wschodu, mój TŻ pochodzi spod Tomaszowa Maz.

Hola Ola - ja też mam taki szamponik

Ja z Lavery jestem zadowolona

moze coś takiego z AMB
http://www.kosmetyki-natury.eu/Mlecz...25_ml-796.html

ja ogólnie z kosmetyków tej firmy jestem baaaardzo zadowolona
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 20:18   #1070
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Właśnie o tym pomyślałam, że te olejki eteryczne i inne ekstrakty mogą mi to powodować. W końcu alergik jestem. Wiesz może czy w tym neutralnym, bezzapachowym Crystal Essence też są takie składniki, które mogą podrażnić? Jeśli jest od nich wolny, to byłby moim wybawieniem.
Chciałabym znaleźć w końcu dezodorant naturalny, który nie zrobi mi takiej masakry
Spróbuj może dezodorantu na czystym ałunie (oprócz skały nie ma w nim nic, nie pachnie, nie podrażania). Dezodoranty na ałunie, które znam
Klasyczny Crystal Essence https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iu.html&next=1 ,
Super Deo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...eo.html&next=1 .
Osobiście mam Sante (też na czystym ałunie).
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 22:16   #1071
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Spróbuj może dezodorantu na czystym ałunie (oprócz skały nie ma w nim nic, nie pachnie, nie podrażania). Dezodoranty na ałunie, które znam
Klasyczny Crystal Essence https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iu.html&next=1 ,
Super Deo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...eo.html&next=1 .
Osobiście mam Sante (też na czystym ałunie).
Zainteresował mnie ten Crystal. Ałun faktycznie działa? Jakoś psychicznie wątpiłam zawsze w jego przeciwśmierdziuchowe działanie
A ten z Crystal Essence neutralny nie ma żadnych dodatków zapachowych? Może któraś go ma i będzie w stanie mi powiedzieć?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 06:56   #1072
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

DZiewczyny wyprzedaż w feelunique ! JMO taniej o 20 % burt's bees też!
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 06:58   #1073
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie ten Crystal. Ałun faktycznie działa? Jakoś psychicznie wątpiłam zawsze w jego przeciwśmierdziuchowe działanie
A ten z Crystal Essence neutralny nie ma żadnych dodatków zapachowych? Może któraś go ma i będzie w stanie mi powiedzieć?
Moja znajoma ma czysty ałun od kilku lat. Wprawdzie nie z tej firmy, ale ałun. Niczym nie pachnie.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
DZiewczyny wyprzedaż w feelunique ! JMO taniej o 20 % burt's bees też!
Wow, wow! Idę zobaczyć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 08:15   #1074
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Moja znajoma ma czysty ałun od kilku lat. Wprawdzie nie z tej firmy, ale ałun. Niczym nie pachnie.

Wow, wow! Idę zobaczyć.
Znajoma niczym nie pachnie?

Też idę zobaczyć! Choć wcale nic nie kupię, nie kupię, nie kupię...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 08:36   #1075
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Znajoma niczym nie pachnie?

Też idę zobaczyć! Choć wcale nic nie kupię, nie kupię, nie kupię...
Tzn. wiesz moja znajoma ma bardzo duże problemy z potem (dłonie, plecy, pachy itd). Musiała do dermatologa chodzić i jej niestety może pomóc tylko botoks albo tego typu rzeczy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 08:56   #1076
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tzn. wiesz moja znajoma ma bardzo duże problemy z potem (dłonie, plecy, pachy itd). Musiała do dermatologa chodzić i jej niestety może pomóc tylko botoks albo tego typu rzeczy.
Rozumiem, ja nie mam problemów z potem, więc żadnych blokerów nie potrzebuję. Wystarczy mi zwykły dezodorant, nawet nie musi być silny.

Używałyście kremu do rąk Burt's Bees Almond Beeswax Hand Creme? Mam suche ręce, potrzebuję kremu na noc, żeby był bardzo odżywczy, bardzo je natłuścił i nawilżył. Może nie będą tak płakać w ciągu dnia.
Na feelunique chciałabym zamówić właśnie ten krem, balsam do ust Burt's Bees Beeswax Lip Balm Tin w słoiczku / pudełeczku, balsam do ust Yes To Carrots C Me Smile Lip Butter melonowy, szampon Burt's Bees Super Shiny Grapefruit & Sugar Beet Shampoo i odżywkę Burt's Bees Pomegranate & Soy Conditioner.
Warte kupna są te rzeczy? Może nie wszystko, ale mam nadzieję, że coś się wykruszy

Oczywiście po wejściu na feelunique mogłabym już wydać 400 zł, ale nie mam tyle, eh...
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-08-19 o 09:04
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:12   #1077
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ciesze się że chociaż raz ja was namawiam do grzechu

Ja oczywiście już zgrzeszyłam kupując scalp treatment z JMO mam nadzieję, że na moje cieniutkie wypadające włsoy podziała

P. S jeszcze troche i Mąż odetnie mi dostęp do konta
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:23   #1078
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
DZiewczyny wyprzedaż w feelunique ! JMO taniej o 20 % burt's bees też!
A podasz pełną stronę,bo jej nie znam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:26   #1079
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A podasz pełną stronę,bo jej nie znam
Proszę http://www.feelunique.com/

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Dziewczyny a propos włosów bo mam ostatnio obsesję to czy któraś używała szczotki z naturalnego włosia np. firmy khaja?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:33   #1080
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Proszę http://www.feelunique.com/

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Dziewczyny a propos włosów bo mam ostatnio obsesję to czy któraś używała szczotki z naturalnego włosia np. firmy khaja?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.