bez podkładu.... - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 11:22   #721
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: bez podkładu....

Nie używam podkładu już prawie miesiąc (bez 2-3 dni). Czasem nie nakładam na twarz nic poza korektorem, a czasem maluję się pudrem (mineralnym Eveline lub sypkim EL albo Clinique) i różem/bronzerem.

Nie zauważyłam jakiejś kolosalnej różnicy w stanie mojej cery. Zaskórniki nadal są ( to one były głownie moim utrapieniem) Cera ma jednak ładniejszy koloryt, nie jest podrażniona (co zdarzało się, gdy używałam podkładu) i wydaje mi się, że zwęziły mi się lekko pory.
Kiedy pomaluję się podkładem, to jakoś nie odpowiada mi efekt. Wydaje mi się, że lepiej wyglądam bez...

Zatem póki co, nie mam zamiaru używać podkładów, ale jesienią pewnie do nich wrócę
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 19:52   #722
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Nie używam podkładu już prawie miesiąc (bez 2-3 dni). Czasem nie nakładam na twarz nic poza korektorem, a czasem maluję się pudrem (mineralnym Eveline lub sypkim EL albo Clinique) i różem/bronzerem.

Nie zauważyłam jakiejś kolosalnej różnicy w stanie mojej cery. Zaskórniki nadal są ( to one były głownie moim utrapieniem) Cera ma jednak ładniejszy koloryt, nie jest podrażniona (co zdarzało się, gdy używałam podkładu) i wydaje mi się, że zwęziły mi się lekko pory.
Kiedy pomaluję się podkładem, to jakoś nie odpowiada mi efekt. Wydaje mi się, że lepiej wyglądam bez...

Zatem póki co, nie mam zamiaru używać podkładów, ale jesienią pewnie do nich wrócę
Ja też się jakoś trzymam bez podkładu Mam nadzieję, że również jesienią nie będę musiała go używać

Dziewczyny, piszcie co u Was
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 07:37   #723
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: bez podkładu....

Ja kupiłam sobie polecany na KWC krem z filtrem barwiony i nienawidzę go. Nie mogę się doczekać aż go wykończę, bez podkładu nawet takie czuję się o wiele lepiej/
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:12   #724
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: bez podkładu....

A wypróbowała z was któraś puder sypki naturalny Jadwiga do cery tłustej i trądzikowej? Ma ciekawy skład i podobno wyrównuje koloryt cery.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:03   #725
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Ciekawy ten puder Jadwigi Sama się nad nim zastanawiam. Póki co poszukuję idealnego korektora. MF chyba przestał mi służyc:/
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 15:50   #726
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ciekawy ten puder Jadwigi Sama się nad nim zastanawiam. Póki co poszukuję idealnego korektora. MF chyba przestał mi służyc:/
A może ten z Bell? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mi.html&next=1
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 16:28   #727
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Rozglądałam się za Bell skuszona KWC, ale u mnie bardzo ciężko o te kosmetyki. Poluje na nie w małych drogeriach, ale zazwyczaj mają tylko jakieś pojedyncze egzemplarze:/
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 16:44   #728
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Rozglądałam się za Bell skuszona KWC, ale u mnie bardzo ciężko o te kosmetyki. Poluje na nie w małych drogeriach, ale zazwyczaj mają tylko jakieś pojedyncze egzemplarze:/
Zawsze można zamówić w drogerii Ładny uśmiech i już
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 20:07   #729
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: bez podkładu....

Ja polecam ten korektor, kończę pierwsze opakowanie i na pewno kupie następne. Całkiem dobrze kryje i rozświetla, nie zostawia tłustej warstwy, jak niektóre. Wydaje się niepozorny, ale jednak potrafi dobrze kryć cienie, a mam całkiem widoczne z powodu cienkiej skóry i głęboko osadzonych oczu. I albo mi się wydaje, albo rzeczywiście poprawia wygląd skóry pod oczami
Ostatnio trochę gorzej się sprawuje, ale podejrzewam, że po prostu cienie bardziej mi się uwidoczniły z niewyspania, korektora została końcówka, więc może też dlatego.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 20:19   #730
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: bez podkładu....

no ja wlasnie tez szukałam tego korektora Bell, ale nigdzie nie mogę go znalezc. Jedynie w sztyfcie, ale wolałabym ten w płynie. A teraz szukam jakiegoś niezapychającego pudru do zmatowienia strefy T, ale nic nie mogę ciekawego znalezc. Ten bambusowy podobno trochę podsusza skórę?
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 20:36   #731
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Dzięki za recenzję Bell

Kochane, co myślicie o pudrowych podkładach w kompakcie? Napaliłam się na MF Facefinity. Podobno jest bardzo leciutki, lekko kryje i matuje. Formuła lżejsza od tradycyjnego podkładu, a na pewno od CS Revlona, którego używałam do tej pory. Mam zamiar używać go jako zwykłego pudru plus korektor na większe niedoskonałości. Co myślicie?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 18:07   #732
808gienia808
Raczkowanie
 
Avatar 808gienia808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: bez podkładu....

Mam kompakt od max factor, tyle że Creme Puff. Jest świetny i tańszy od facefinity, dobry jeśli potrzeba mocniejszego krycia, albo np. w zimie. Kryje lepiej niż zwykły puder. Super wygładza, maskuje wszystko co chcesz, warto go nakładać pędzlem dla naturalnego efektu bo jest kryjący. Uwaga- kolor transparentny nr. 5 wcale taki nie jest! Nie sprawdzi sie przy jasnej karnacji. Najjaśniejszy jaki widziałam w drogerii to nr. 41 ale bladolice i tak nie będą miały czego szukać- mam jasną cerę ale żółtawą i mi pasuje.

Nie używam podkładów już od ponad roku, poprawa cery- kolosalna, rzadko kiedy coś mi wyskoczy, skóra ma jednolity koloryt, nie przetłuszcza się.
Dodam ze zawsze używalam droższych i dobrych podkładów, jednak o wiele większy komfort czuję po odwyku. Moja cera teraz z makijażem (korekor+ puder) czy bez- wygląda identycznie, kiedy używałam podkładu była poszarzała, niejednolita, po zmyciu makijażu nie lubiłam patrzec w lustro
808gienia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:20   #733
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez 808gienia808 Pokaż wiadomość
Mam kompakt od max factor, tyle że Creme Puff. Jest świetny i tańszy od facefinity, dobry jeśli potrzeba mocniejszego krycia, albo np. w zimie. Kryje lepiej niż zwykły puder. Super wygładza, maskuje wszystko co chcesz, warto go nakładać pędzlem dla naturalnego efektu bo jest kryjący. Uwaga- kolor transparentny nr. 5 wcale taki nie jest! Nie sprawdzi sie przy jasnej karnacji. Najjaśniejszy jaki widziałam w drogerii to nr. 41 ale bladolice i tak nie będą miały czego szukać- mam jasną cerę ale żółtawą i mi pasuje.

Nie używam podkładów już od ponad roku, poprawa cery- kolosalna, rzadko kiedy coś mi wyskoczy, skóra ma jednolity koloryt, nie przetłuszcza się.
Dodam ze zawsze używalam droższych i dobrych podkładów, jednak o wiele większy komfort czuję po odwyku. Moja cera teraz z makijażem (korekor+ puder) czy bez- wygląda identycznie, kiedy używałam podkładu była poszarzała, niejednolita, po zmyciu makijażu nie lubiłam patrzec w lustro
używałam Creme Puff, najaśniejszy kolor w palecie 41 po nałożeniu na twarz sprawiał, że wyglądałam jak po wakacjach w tropikach Oddałam go mamie, która ma ciemniejszą karnację niż ja i puder bardzo przypadł jej do gustu.
Facefinity też ma nieciekawe kolory, wszystkie wydawały mi się różowe albo pomarańczowe, poza tym cena (70 zł!) skutecznie mnie odstraszyła
Ja nie używam podkładu od jakiś 2 miesięcy i szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiejś megaróżnicy, ale może jeszcze to za krótko. Super, że udało Ci się wytrwac aż rok, mam nadzieję, że ja też wtrawam. Ostatnio dopadło mnie jakieś zwątpienie odwykowe, mam wrażenie, że niezbyt fajnie wyglądam bez podkładu, dlatego posiłkuje się kremem tonującym, dodaję odrobinę korektora i jest ok
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:21   #734
808gienia808
Raczkowanie
 
Avatar 808gienia808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: bez podkładu....

Rozumiem Twoje zwątpienie- też takie miałam, na początku było tragicznie- mnóstwo przebarwień, puder tego nie zakrywał... Może spróbuj mineralnych kryjących, więcej pomagają skórze niż szkodzą, w wątku mineralnym dziewczyny pokazywały swoje cery przed i po, no fotoszop w proszku
Dobry jest też Wet'n wild "mineralny", można go kupić w sklepach Pepco za niecałe 10 zł a kryje całkiem nieźle
808gienia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:06   #735
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez 808gienia808 Pokaż wiadomość
Rozumiem Twoje zwątpienie- też takie miałam, na początku było tragicznie- mnóstwo przebarwień, puder tego nie zakrywał... Może spróbuj mineralnych kryjących, więcej pomagają skórze niż szkodzą, w wątku mineralnym dziewczyny pokazywały swoje cery przed i po, no fotoszop w proszku
Dobry jest też Wet'n wild "mineralny", można go kupić w sklepach Pepco za niecałe 10 zł a kryje całkiem nieźle
W sumie nie potrzebuję aż takiego krycia, mam tylko kilka plamek, które na szczęście dośc szybko znikają. Może póki co krem tonujący i korektor wystarczą
Mineralne rzeczywiście działają cuda
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:12   #736
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bez podkładu....

cześć.
dodam od siebie,że kiedy nie wychodzę z domu, mogę być bez pudru, bez podkładu,w ogole bez niczego, ale jak gdzieś ide, to muszę, bo mam pojedyncze pryszcze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:42   #737
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
cześć.
dodam od siebie,że kiedy nie wychodzę z domu, mogę być bez pudru, bez podkładu,w ogole bez niczego, ale jak gdzieś ide, to muszę, bo mam pojedyncze pryszcze
Pryszcze i tak widać spod podkładu. Tzn. widać takie grudki, bo przecież one są wypukłe. Tak samo zaskórniki jeśli jest ich dużo - widać taką jakby kaszkę. Podkład zasłoni przebarwienia po trądziku, ale jeśli chodzi o pryszcze, to ja tam widzę u znajomych, czy u siebie pod podkładem.
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:36   #738
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kataanna Pokaż wiadomość
Pryszcze i tak widać spod podkładu. Tzn. widać takie grudki, bo przecież one są wypukłe. Tak samo zaskórniki jeśli jest ich dużo - widać taką jakby kaszkę. Podkład zasłoni przebarwienia po trądziku, ale jeśli chodzi o pryszcze, to ja tam widzę u znajomych, czy u siebie pod podkładem.
Ja mam idntyczne spostrzeżenie

Zastanawiam się jaki krem tonujący wybrać Obecnie korzystam z Ziaji Anno d'oro i jestem bardzo zadowolona, jednak bardzo ciężko go dostać a poza tym chciałabym spróbować czegoś nowego. Waham się między kremem tonującym Pharmaceris, Ziają Nuno i kremem z Altery dostępnym w Rossmanie. Dwa ostatnie kusza niską ceną, Pharmaceris niby też niedrogi, bo ok. 20 zł. Macie swoje typy?
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-09-11 o 16:56
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:00   #739
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bez podkładu....

używałam pudry, żeby zniwelować błyszczenie się strefy T (policzki latem mam normalne, zimą suche), ale po kilku godzinach błyszczy się jeszcze bardziej././//
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 20:29   #740
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: bez podkładu....

Kaguya a może sprobój sposobu z mąką ziemniaczaną? u mnie dzięki temu prostemu produktowi zauważyłam zmniejszenie wydzielania sebum, i moja buźka potrafi wytrzymać pół dnia bez świecenia się co przedtem było niewykonalne.

Bez podkładu staram się być od jakichś dwóch tygodni Na razie zauważyłam ujednolicenie kolorytu twarzy, co bardzo mnie cieszy)
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 07:28   #741
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
cześć.
dodam od siebie,że kiedy nie wychodzę z domu, mogę być bez pudru, bez podkładu,w ogole bez niczego, ale jak gdzieś ide, to muszę, bo mam pojedyncze pryszcze
A nie lepiej korektor na te pryszcze? Je spod podkładu i tak widać, ale zakryjeszcz zaczerwienienie jedynie a nie całą buzię.

Cytat:
Napisane przez kataanna Pokaż wiadomość
Pryszcze i tak widać spod podkładu. Tzn. widać takie grudki, bo przecież one są wypukłe. Tak samo zaskórniki jeśli jest ich dużo - widać taką jakby kaszkę. Podkład zasłoni przebarwienia po trądziku, ale jeśli chodzi o pryszcze, to ja tam widzę u znajomych, czy u siebie pod podkładem.
Też często widzę to u siebie lub znajomych. No niestety, jak coś jest wypukłe to mimo 'zakolorowania' to i tak widać. Ale ładniej wygląda jak jest w kolorze skóry a nie czerwieni

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jaki krem tonujący wybrać Obecnie korzystam z Ziaji Anno d'oro i jestem bardzo zadowolona, jednak bardzo ciężko go dostać a poza tym chciałabym spróbować czegoś nowego. Waham się między kremem tonującym Pharmaceris, Ziają Nuno i kremem z Altery dostępnym w Rossmanie. Dwa ostatnie kusza niską ceną, Pharmaceris niby też niedrogi, bo ok. 20 zł. Macie swoje typy?
Krem z Alterry ponoć nie jest kremem tonującym tylko brązującym:P)
Mnie po ziai nuno strasznie wysypało. Tego z Pharmaceris nie mialam.
Ten z Anno d'oro jest dostęony na ✂✂✂✂✂✂✂ zobacz czy masz aptekę, w której możesz odebrać zamówienie
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie




Edytowane przez jj4u
Czas edycji: 2011-09-11 o 07:32
jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 08:18   #742
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Krem z Alterry ponoć nie jest kremem tonującym tylko brązującym:P)
Mnie po ziai nuno strasznie wysypało. Tego z Pharmaceris nie mialam.
Ten z Anno d'oro jest dostęony na ✂✂✂✂✂✂✂ zobacz czy masz aptekę, w której możesz odebrać zamówienie
Krem Anno d'oro już miałam
Zakupiłam w końcu krem z Altery i jestem nim zachwycona. Jak dla mnie jest kremem tonującym, działania brązującego nie zauważyłam, być może za krótko używam
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 08:23   #743
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: bez podkładu....

Nie wiem, napisałam ponoć, bo czytałam na KWC takie opinie Dobrze, że jesteś zadowolona Ja się zastanawiam nad BB kremem, ale nie lubię kupować prze Internet i wolałabym na żywo..
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 16:53   #744
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Nie wiem, napisałam ponoć, bo czytałam na KWC takie opinie Dobrze, że jesteś zadowolona Ja się zastanawiam nad BB kremem, ale nie lubię kupować prze Internet i wolałabym na żywo..
Swego czasu napaliłam się na BB creamy, ale dziewczyny pisały, że są stanowczo przereklamowane, że skład niczym się nie wyróźnia, więc zrezygnowałam. Poza tym również nie lubię kupować przez internet, bez uprzedniego oglądnięcia produktu, tym bardziej że do najtańszych nie należy.
Dziewczyny piszcie co u Was
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 18:37   #745
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: bez podkładu....

No dlatego jeśli już się zdecyduję to jak pojadę do TŻ do Krakowa, bo wiem, że tam można kupić stacjonarnie. Ale to jeśli uznam, że potrzebuję czegoś na twarz. Narazie jest ok Ja nigdy jakichś szczególnych problemów z cerą nie miałam, więc nie mam zbyt wiele do ukrycia... Teraz jestem po okresie i zostało mi kilka czerwonych plamek, ale to korektor przykryje albo w ogóle zostawię.
Używam jedynie krzemionki do zmatowienia twarzy i starczy
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 20:07   #746
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: bez podkładu....

Ja już od dwóch miesięcy nie używam podkładu Tydzień temu zaczęłam używać Triacneal i wychodzą mi na wierzch różne podskórne zanieczyszczenia, więc ratuję się podkładem mineralnym i ew odrobinką Dermablendu na naprawdę widoczne krostki. Nie wiem, czy wrócę do stosowania podkładu na całą twarz... Dzięki odstawieniu podkładu mam mniej zanieczyszczony nos i węższe pory, więc na centralną część twarzy nie potrzebuję nic nakładać (ew. puder matujący) Niedoskonałości mam przede wszystkim na brodzie i policzkach i nawet jeśli przykryję je odrobiną podkładu, a na środek twarzy nie nałożę nic, to buzia wygląda dużo lepiej/promienniej, niż jak maluję ją w całości i chyba przy takim makijażu zostanę
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 09:59   #747
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
No dlatego jeśli już się zdecyduję to jak pojadę do TŻ do Krakowa, bo wiem, że tam można kupić stacjonarnie. Ale to jeśli uznam, że potrzebuję czegoś na twarz. Narazie jest ok Ja nigdy jakichś szczególnych problemów z cerą nie miałam, więc nie mam zbyt wiele do ukrycia... Teraz jestem po okresie i zostało mi kilka czerwonych plamek, ale to korektor przykryje albo w ogóle zostawię.
Używam jedynie krzemionki do zmatowienia twarzy i starczy
Jeśli jednak zdecydujesz się nabyć BB to koniecznie daj znać jak się sprawuje Ja też mam kilka malutkich niedoskonałości, ale korektor daje radę, kiedy moja cera ma gorsze dni nakładam krem tonujący i jest ok

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Ja już od dwóch miesięcy nie używam podkładu Tydzień temu zaczęłam używać Triacneal i wychodzą mi na wierzch różne podskórne zanieczyszczenia, więc ratuję się podkładem mineralnym i ew odrobinką Dermablendu na naprawdę widoczne krostki. Nie wiem, czy wrócę do stosowania podkładu na całą twarz... Dzięki odstawieniu podkładu mam mniej zanieczyszczony nos i węższe pory, więc na centralną część twarzy nie potrzebuję nic nakładać (ew. puder matujący) Niedoskonałości mam przede wszystkim na brodzie i policzkach i nawet jeśli przykryję je odrobiną podkładu, a na środek twarzy nie nałożę nic, to buzia wygląda dużo lepiej/promienniej, niż jak maluję ją w całości i chyba przy takim makijażu zostanę
U mnie to już 3 miesiące bez podkładu Zauważyłam ogólną poprawę stanu cery, chociaż wysypuje mnie przed okresem
Pamiętam, że jeszcze miesiąc temu pisałaś, że wrócisz do podkładu jesienią Z mineralnych nadal używasz sypkich EL albo Cliniqua? Jak się sprawują?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 11:19   #748
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
No dlatego jeśli już się zdecyduję to jak pojadę do TŻ do Krakowa, bo wiem, że tam można kupić stacjonarnie. Ale to jeśli uznam, że potrzebuję czegoś na twarz. Narazie jest ok Ja nigdy jakichś szczególnych problemów z cerą nie miałam, więc nie mam zbyt wiele do ukrycia... Teraz jestem po okresie i zostało mi kilka czerwonych plamek, ale to korektor przykryje albo w ogóle zostawię.
Używam jedynie krzemionki do zmatowienia twarzy i starczy
skąd masz takie info że bb krem można kupić stacjonarnie?
kosmetyki azjatyckie nie są i nigdy nie będą dostępne stacjonarnie w Polsce
Możesz sobie zamówić parę próbek na wątku rozbiórkowym.
Jesli masz na mysli "bb krem" firmy Mac, Sephora lub Garnier to uwierz że z prawdziwymi azjatyckimi bb kremami nie mają nic wspólnego
BB krem na niewielkie problemy z cerą wystarczy, niektóre kryją wręcz lepiej niż niejeden podkład
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:01   #749
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: bez podkładu....

ja już przez dość długi czas nie stosowałam podkładu ale od kilku dni muszę ponieważ strasznie mnie wysypało a tak to tylko puder i korektor i bronzer nakładałam, polecam też stosować maseczkę która poprawia koloryt cery i delikatnie oczyszcza-2łyżeczki kakao, 1łyżeczka miodu i 1łyżeczka jogurtu naturalnego/śmietany, mieszamy to i wkładamy na kilka minut do lodówki a potem nakładamy na twarz i trzymamy 25minut
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 23:27   #750
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: bez podkładu....

Cześć Ja nie stosuję podkładu z własnego wyboru. Nie mam cery idealnej, gdyż jest skłonna do niedoskonałości, tłusta, o nierównym kolorycie. Jednak na wszelkie zmiany używam jedynie korektora, który lepiej kryje niż podkład, a przy tym nie muszę smarować całej twarzy i miejsc, które są "czyste" Dodatkowo stosuję puder nakładany pędzlem na całą twarz i daję radę . Kiedyś używałam podkładów przez jakieś własne fanaberie, ale w końcu odstawiłam .

Zastanawia mnie jedno - co jest lepsze dla cery, stosować tylko podkład, czy tylko puder?
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.