Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 20:43   #3241
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny pojawiam się tylko na chwilę, bo tylko chwilę mam czasu.
Nie będzie mnie jeszcze jakiś czas. Tym razem zdrowie, zdrowie, zdrowie. Muszę na raz, dwa, trzy o nie zadbać. Ciągle o Was myślę i pamiętam!
P.S. Powinnam w okolicach nowego roku wrócić.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 00:44   #3242
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Magnesita, ja wlasnie wracalam z czarnego koloru do jasnego miodowego blondu. Pisalam o tym w innym watku. Zsadniczo, najlepiej to stopniowo wprowadzac zmiany, bo dekolorysaztor moze zniszczyc na amen. Nie kazde wlosy sie po nim regeneruja. Czasem moga wychodzic istne rozciagliwe gumy.

To, co w skrocie moglabym poradzic, a co sama robilam to: drobne pasemka rozjasniaczem na koronie wlosow, a potem 'rzucenie' jakiegos szamponu tonujacego na calosc, jednoczesnie lepiej, jak wlosy troche sa postopniowane po wierzchu, bo wtedy latwiej sie schodzi z ciemnego. On po prostu znika z kazdym cieniowaniem. Wierzch wlosow szybko sie wyrownuje, a ciemna baza od spodu sie zmniejsza przy podcinaniu.


Nie do konca to naturalne, ale ja dosc bezbolesnie wrocilam do jasniejszych wlosow. Zajelo mi do jakies 1,5 roku do ostatniego ciemniaska . Wzrost swoich wlosow oceniam na jakies 1,5 cm co miesiac.

Ps. Mialam swego czasu link do stronki, gdzie blogerka prezentowala swoj zbyt ciemny efekt koloryzacji. Potem kilka razy z rzedu przemyla wlosy chyba soda oczyszczona i zdjela ciemny fioletowy braz do sredniego brazu. Dosc matowe te wlosy jej wyszly po tym myciu, ale na kolejnym zdjeciu z odzywka - wygladala juz fajnie.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-13 o 00:47
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 03:43   #3243
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
śpieszę napisać ze serum z mącznicy JMO bardzo ładnie daje rade z paskudami na twarzy, Ankaza pisała ze przyspiesza gojenie i potwierdzam ze tak jest, są mniej bolesne i migiem się goją. serum jest bardzo wydajne i chyba lepiej kupic kilka próbek
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
holuś ja od przedwczoraj też smaruję serum z mącznicy i też potwierdzam dobroczynne działanie tylko że ja na noc kładłam 2 razy na całego buziola a rano punktowo ładnie uspokoiła mi się cera i mam wrażenie że się goi wszystko
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Super,że i Tobie pasuję
a miałam już nic nie kupować..
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 06:47   #3244
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

guacamole strasznie Ci dziękuję za podzielenie się ze mną swoim doświadczeniemTroch ę się boję pasemek bo kiedyś miałam (nieumiejętnie wykonane) i wyglądałam brzydko w nich ale może jakby na to nałożyć coś tonującego jak mówisz to nie wyglądałoby to najgorzej pomyślę nad tym Dziękuję Ci jeszcze raz a z tą sodą to pierwsze słyszę ale poczytam co i jak
Sekretny Wachalrzu wracaj do zdrowia jak najszybciej, dbaj o siebie i wracaj do nas
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-13 o 06:49
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 06:59   #3245
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Wiem że to nie wątek o włosach ale też będzie miało związek z naturą (naturalnym kolorem włosów)no i tutaj czuję się najbardziej swojsko więc może Wy mi powiecie co robić. Mam kolor naturalny ciemny blond przełamany kasztanem no i już od kilku lat farbuję włoski brązami (oczywiście chemicznymi farbami) Wynik tego jest taki że mam bardzo ciemne włosy szczególnie na końcach i ostatnio zamarzył mi się taki jasny złocisty brąz na włosach ale jak przejrzałam wątki na wizażu to oczywiście bez dekoloryzacji się nie obejdzie Wyczytałam, że dosyć dobry jest dekoloryzator z loreala ale kurcze boję się że i tak sobie poniszczę włosy niezależnie od tego czy sama zrobię dekoloryzację w domu czy u fryzjera, no i jeszcze na to od razu farba Chciałam hennować włosy ale miałam podejście z khadi i na razie nie ma to sensu bo włosy sa "przekarmione" chemią i nie przyjmują henny dlatego henna mi się wypłukuje po 2 tygodniach i nie ma śladu. Strasznie jestem zła, bo chciałabym całą pielęgnację zamienić na naturalną łącznie z włosami a ja tu tyle chemii chcę w nie wwalić Masakra z tymi dylematami włosowymi proszę doradźcie/odradźcie/opieprzcie etc. bo nie wiem co robić. Chciałabym z drugiej strony powrócić do naturlanego koloru bo gdyby nie zdjęcia to już nawet nie pamiętałabym jaki mam naturalny kolor ale jakbym miała coś jaśniejszego na całej długości włosów to nie byłoby to takie uciążliwe
Doskonale Cię rozumiem. Ja też wiele lat farbowałam włosy na różne kolory i w efekcie tego moje włosy na farbowej długości były jasniejsze - jestem szatynką, nawet ciemniejsze niż mój naturalny kolor farby po wypłukaniu zostawiały rozjaśnione włosy. W moim przypadku zafarbowanie ich na kolor taki jak naturalny nie zdało egzaminu, bo jak sie ta farba wypłukała to i tak były jasniejsze.... Farba zwykle po ok. 2 miesiącach była juz całkiem wypłukana, więc co 2 miesiące musiałabym farbowac na naturalny kolor, ale po co skoro za 2 miesiące i tak musiałabym znowu farbować
Dałam sobie na luz i po prostu pozwoliłam im rosnąć nie przejmując się odrostami Nie noszę długich włosów - mam przeważnie trochę za ucho i najwyżej do ramion. Obecnie, po 15 miesiącach od ostatniej chemicznej farby , mam trochę krótsze niż do ramion i jasniejsze od farbowania włosy są już tylko na jakieś 5-6 cm na końcach, co przy obecnej modzie całkiem wpisuje sie w obowiązujące trendy
Tyle, że ja te włosy po wypłukaniu farby mam jakieś 2-3 tony jaśniejsze od naturalnych, nie wiem jaka różnica w kolorach jest u Ciebie...
Mam nieraz fantazje i farbuje sobie henną, ale ona wypłukuje mi sie bez trwałej zmiany ich koloru.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczynki jaki polecacie olejek do włosów i szampon z helfy?bo olejki mi się kończą,szampon mam jeden trzeba zakupy zrobić
Aniu, ja jestem bardzo zadowolona z mojego ostatniego nabytku - szampon khadi szafran, tulsi, reetha ten . Ja kupiłam go ze względu na działanie zapobiegające powstawaniu łupieżu, ale on ma też szereg innnych działań. Włosy sa po nim puszyste, świetnie sie pieni i pachnie bardzo ładnie - tak troche męsko, ale bez przesady. Wogóle khadi ma dużo fajnych szamponów z certyfikatem bdih - napewno cos ciekawego znajdziesz, ja kilka chętnie bym kupiła
Co do olejków to ja (oprócze sesy) mam z helfy hesh bhringraj, ale nie powalił mnie na kolana... Natomiast od dawna marzy mi sie olejek khadi amla .
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojawiam się tylko na chwilę, bo tylko chwilę mam czasu.
Nie będzie mnie jeszcze jakiś czas. Tym razem zdrowie, zdrowie, zdrowie. Muszę na raz, dwa, trzy o nie zadbać. Ciągle o Was myślę i pamiętam!
P.S. Powinnam w okolicach nowego roku wrócić.
Życzę zdrówka i szybkiego powrotu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:08   #3246
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja Aniu mam vatikę i sesę i oba lubię sesa trochę śmierdzi jak ktoś jest wrażliwy na zapachy słyszałam też że olejki khadi są fajne ale jeszcze nie miałam przyjemności ich używać
No właśnie przeglądam ich ofertę od wczoraj i to co wydaję mi się interesujące jest w tej chwili niedostępne
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojawiam się tylko na chwilę, bo tylko chwilę mam czasu.
Nie będzie mnie jeszcze jakiś czas. Tym razem zdrowie, zdrowie, zdrowie. Muszę na raz, dwa, trzy o nie zadbać. Ciągle o Was myślę i pamiętam!
P.S. Powinnam w okolicach nowego roku wrócić.
Zdrówka życzę i wracaj do nas szybko
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
Anakazar




a miałam już nic nie kupować..



Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
guacamole strasznie Ci dziękuję za podzielenie się ze mną swoim doświadczeniemTroch ę się boję pasemek bo kiedyś miałam (nieumiejętnie wykonane) i wyglądałam brzydko w nich ale może jakby na to nałożyć coś tonującego jak mówisz to nie wyglądałoby to najgorzej pomyślę nad tym Dziękuję Ci jeszcze raz a z tą sodą to pierwsze słyszę ale poczytam co i jak
Sekretny Wachalrzu wracaj do zdrowia jak najszybciej, dbaj o siebie i wracaj do nas
Ja Ci nie doradzę,bo samodzielnie nic z kolorem nigdy nie robię.Zawsze tylko fryzjer.Ja znowu w lutym trzasnęłam się na rudy i też z tego moje ciemnego brązu tak schodziłyśmy,a po 1,5 mi się odwidziało i na brąz swój chciałam wrócićI teraz mam włosy duokolorbo mam już swoje spore odrosty ciemny brąz i spód włosów też w swoim kolorze,a wierzchna część to taki rudawy brązik(tak mi się dziwnie i nierówno farba wypłukiwała)-wygląda to fajnie i póki co nie ruszam nic.Chociaż marzę już i jednym czekoladowym kolorku.
Mi też w pasemkach nie do twarzy

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Dałam sobie na luz i po prostu pozwoliłam im rosnąć nie przejmując się odrostami Nie noszę długich włosów - mam przeważnie trochę za ucho i najwyżej do ramion. Obecnie, po 15 miesiącach od ostatniej chemicznej farby , mam trochę krótsze niż do ramion i jasniejsze od farbowania włosy są już tylko na jakieś 5-6 cm na końcach, co przy obecnej modzie całkiem wpisuje sie w obowiązujące trendy
.

Aniu, ja jestem bardzo zadowolona z mojego ostatniego nabytku - szampon khadi szafran, tulsi, reetha ten . Ja kupiłam go ze względu na działanie zapobiegające powstawaniu łupieżu, ale on ma też szereg innnych działań. Włosy sa po nim puszyste, świetnie sie pieni i pachnie bardzo ładnie - tak troche męsko, ale bez przesady. Wogóle khadi ma dużo fajnych szamponów z certyfikatem bdih - napewno cos ciekawego znajdziesz, ja kilka chętnie bym kupiła
Co do olejków to ja (oprócze sesy) mam z helfy hesh bhringraj, ale nie powalił mnie na kolana... Natomiast od dawna marzy mi sie olejek khadi amla .

Życzę zdrówka i szybkiego powrotu.
To sobie razem tak chodzimyDo tego na czubku(mam tylko zawsze na czubku)świecą mi się 2 siwe włosy,ale jakoś mam to w nosie,bo i tak świetnie wyglądamNie mam pomysłu co z nimi zrobić,bo farbowanie jest bezsensu,bo i tak farba mi się wypłucze i co znowu mam farbować i tak w kółkoPoczekam i najwyżej strzelę sobie w końcu tą hennę i zobaczę co z tego będzie.

Dzięki za namiar na szampon,zaraz poczytam.Dobrze oczyszcza skórę głowy?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 07:46   #3247
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja jestem zadowolona z oczyszczania tym szamponem
Wiesz, że obie mamy fioła na tym punkcie i włosów mi tez nie obciąża. Fajnie sa odbite u nasady po nim.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Ja z szamponów khadi na ten i na ten mam ochotę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 08:18   #3248
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z oczyszczania tym szamponem
Wiesz, że obie mamy fioła na tym punkcie i włosów mi tez nie obciąża. Fajnie sa odbite u nasady po nim.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Ja z szamponów khadi na ten i na ten mam ochotę.
To skoro mówisz,że oczyszcza to kupię go.Muszę tylko wybrać jakiś olej,ale jaki to nie wiem jeszczeDużo dobrego czytałam o olejku henara,miała go któraś z was?

Kurcze Anula ten do przetłuszczających też mi się podoba

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Anuś a czy ten szampon,który masz dobrze myje Ci oleje?bo go zamówie i chyba jeszcze na 2 oleje się skuszę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-10-13 o 07:52
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 08:31   #3249
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To skoro mówisz,że oczyszcza to kupię go.Muszę tylko wybrać jakiś olej,ale jaki to nie wiem jeszczeDużo dobrego czytałam o olejku henara,miała go któraś z was?

Kurcze Anula ten do przetłuszczających też mi się podoba

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Anuś a czy ten szampon,który masz dobrze myje Ci oleje?bo go zamówie i chyba jeszcze na 2 oleje się skuszę.
Nie miałam z tym jakiegoś specjalnego problemu Zawsze po oleju myje głowę 3 razy (taka schiza ) i ten szampon zmywa tak jak powinien
No ja na ten do tłustych choruje juz całkiem poważnie ta henna w składzie mnie pociaga. Myślę, że on będzie lepiej oczyszczał, tak mi sie przynajmniej wydaje.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-13 o 08:33
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 08:42   #3250
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie miałam z tym jakiegoś specjalnego problemu Zawsze po oleju myje głowę 3 razy (taka schiza ) i ten szampon zmywa tak jak powinien
No ja na ten do tłustych choruje juz całkiem poważnie ta henna w składzie mnie pociaga. Myślę, że on będzie lepiej oczyszczał, tak mi sie przynajmniej wydaje.
No ja też się jeszcze waham co do szamponu-ten co Ty masz czy ten do przetłuszczających się+problem ten olejek
http://www.helfy.pl/olejek-amla-bhringaraj-khadi

czy ten
http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie

im więcej czytam tym mniej wiem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 08:57   #3251
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Sekretny zdrówka

Na Biolanderze jest sprzedaż flash:
http://biolander.com/produkty/kategoria/sprzedaz-flash/
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 09:09   #3252
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wachlarzyku zdrowia

Dziewczyny wiecie może od kiedy pojawią się na Lawendowej Farmie nowe mydełka? Czekam, czekam i doczekać się nie mogę
A tak w ogóle, to ze strony Pani Ewy promocja
Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,
skorzystajcie z okazji na Lawendowej Farmie! Do końca października, do każdych trzech zamówionych pozycji (mydeł lub balsamów), dodaję gratisową kostkę mydła Miodowy Rumianek lub Cynamonowe. Serdecznie zapraszam!

A w ogóle grupon to zło
Dostałam wreszcie kasę z programu, co to go przez rok prowadziłam - miało iść m.in. na kosmetyki (wreszcie miałam włosowe uzupełnić, bo maskę Anti-age powąchałam i przepadłam )... ale.. no właśnie, było intro na gruponie i wykupiłam... i spodobało się... i właśnie zapłaciłam za kurs nurkowania, i jadę w ten weekend zajęcia na wodach otwartych zaliczać


__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 09:26   #3253
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Czy jakaś mądra głowa może zerknąć?Kotwilko

Aqua, Cocamidopropyl Betain, Crocus sativus (Saffron), Sapindus mukurossi peel extract (Reetha), Glycerin, Glycol Stearate, Curcuma longa extract (Turmeric), Symplocos racemosa (Lodhra), Acacia concinna (Shikakai), Citric Acid, Lanolin, Methylparaben (Parabens), Ocimum sanctum (Tulsi)
Ten methylparaben chyba nie dobrze,nie?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Vea wow!jak wrócisz to zdaj relacje.Chyba Ci zazdroszczę

To dzięki promocji skuszę się na zakupy w lf-pierwszy raz,bo ja zawsze kupuje u tuli.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:03   #3254
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Moje Kochane Anuśki nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogłyście przynajmniej już wiem co zrobię i nie muszę się męczyć z dylematami własnie tego potrzebowałam Na razie nic nie będę z nimi robiła-rzeczywiście macie rację , po dekoloryzacji ponoć kolor o wiele szybciej się wypłukuje i będę musiała je farbować chemią nie ma to sensu. Zostawię na razie tak jak jest , za podpowiedzią guacamole dzisiaj umyłam włoski z dodatkiem sody oczyszczonej i widziałam kolorową wodętakże chyba działa jeszcze nie wyschły więc nie wiem czy widac coś gołym okiem.
Dziewczyny Wy to macie prawdziwe ombre na głowie chciałabym Was zobaczyć bo pewnie fajny efekt ja jak nie będę farbować włosów to będę miała ombre ale do góry nogami bo właśnie farbowane włosy czyli końce mam ciemniejsze od naturalnych ale o ile tonów to ja nie potrafię powiedzieć
Anulko a jak szybko Tobie się henna wypłukuje?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Vea odważna jesteś gratuluję Ja to się boję głowę zanurzać pod wodę

Ja też się przymierzam do zakupów w LF i chciałam poczekać na te nowe mydełka ciekawe czy do końca promocji jeszcze będą-chyba się zapytam
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:11   #3255
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Przyszły moje rzeczyDziś rano listonosz puka otwieram podpisuje cała podekscytowana. Zamykam drzwi i mówie do mamy ciekawe co do mnie przyszło( bo już sie gupie) otwieram i krzycze uradowana MYDEŁKA!!! siedze przeglądam zachwycam sie, a mama szykowała sie do pracy i ubrała sie otwiera drzwi i: O BOŻE A CO PIES ROBI NA KORYTARZU
byłam tak podjarana paczuszką, że nie zauważyłam, że mój pies wyszedł na klatke

przyszło jeszcze moje zamówienie z bioeco. ubóstwiam ten sklep. zamówiłam wczoraj o 5 rano przesyłką ekonomiczną i dziś już mam. i do tego dużo próbek!

poprosiłam panią z Tuli o przysłanie małej próbeczki balsamu. I oczywiście dostałam i to jeszcze taką ładną! a na naklejcen w miejscu ceny uśmiechnięta buźka czyż nie uroczo?
sory za wygląd tego balsamu, ale z moim temperamentem ciężko wytrzymać i zanim zrobiłam foty musiałam go troche przeorać;p
No to jedziemy z koksem:
1sze zdjęcie

1. Sylveco - regenerująca kuracja do stóp(krem+bawełnianie skarpetki)
2. To samo tylko że do rąk
3. Aleppo - mydło 16% laurie(próbowałam je przeciąć żeby od razu takiej wielkiej kosty nie kłaść na mydelniczke ale nie dało rady:P, jak mama wróci z pracy i zobaczy to na mydelniczce to padnie)

2gie zdjęcie

słabiutka jakość ale stwierdziłam że nie będe dublować bo tak dobrze znacie te mydełka, że ta moja fotka to tak symbolicznie :P

1. Mydło glinka multani iti - kupiłam z myślą o włosach bo mam przetłuszczające
2. Kokosowe
3. Glinka zielona - na mój kapryśny pysk
4. Mleko z miodem - fajnie pachnie
5. balsamik

nadal sie zastanawiam jak te mydła przechowywać. macie jakiś pomysł?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00008.jpg (113,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00009.jpg (113,1 KB, 41 załadowań)
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:13   #3256
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A w ogóle grupon to zło


Dostałam wreszcie kasę z programu, co to go przez rok prowadziłam - miało iść m.in. na kosmetyki (wreszcie miałam włosowe uzupełnić, bo maskę Anti-age powąchałam i przepadłam )... ale.. no właśnie, było intro na gruponie i wykupiłam... i spodobało się... i właśnie zapłaciłam za kurs nurkowania, i jadę w ten weekend zajęcia na wodach otwartych zaliczać



WoW!!! Ale odlot
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Moje Kochane Anuśki nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogłyście przynajmniej już wiem co zrobię i nie muszę się męczyć z dylematami własnie tego potrzebowałam Na razie nic nie będę z nimi robiła-rzeczywiście macie rację , po dekoloryzacji ponoć kolor o wiele szybciej się wypłukuje i będę musiała je farbować chemią nie ma to sensu. Zostawię na razie tak jak jest , za podpowiedzią guacamole dzisiaj umyłam włoski z dodatkiem sody oczyszczonej i widziałam kolorową wodętakże chyba działa jeszcze nie wyschły więc nie wiem czy widac coś gołym okiem.
Dziewczyny Wy to macie prawdziwe ombre na głowie chciałabym Was zobaczyć bo pewnie fajny efekt ja jak nie będę farbować włosów to będę miała ombre ale do góry nogami bo właśnie farbowane włosy czyli końce mam ciemniejsze od naturalnych ale o ile tonów to ja nie potrafię powiedzieć
Anulko a jak szybko Tobie się henna wypłukuje?
Przez jakis czas człowiek wygląda i czuje sie jak głupek , ale można przywyknąć Zreszta przy obecnej modzie włosowej to i tak kazdyuwierzy, że taki efekt jest zamierzony
Co do henny to tak, żeby nie skłamać.... jakieś 5 góra 6 tygodni widzę efekt farbowania. Ale moje włosy zawsze szybko traciły kolor (nawet chemia nie wytrzymywała dużo dłużej) a poza tym ja co 2 dni myje włosy i to zawsze dwukrotnie. Pewnie tu jest pies pogrzebany....
Tyle tylko, że henna po prostu sie spłukuje i juz - nie mam po niej wspomnień w postaci odbarwionych wlosów
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:13   #3257
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A w ogóle grupon to zło



Dostałam wreszcie kasę z programu, co to go przez rok prowadziłam - miało iść m.in. na kosmetyki (wreszcie miałam włosowe uzupełnić, bo maskę Anti-age powąchałam i przepadłam )... ale.. no właśnie, było intro na gruponie i wykupiłam... i spodobało się... i właśnie zapłaciłam za kurs nurkowania, i jadę w ten weekend zajęcia na wodach otwartych zaliczać

kurcze jak ci zazdroszcze. też bym chciała coś takiego fajnego zrobić. postanowiłam, że w wakacje w coś takiego zainwestuje!
o co chodzi z tym grouponem? oświecisz mnie na priv?

Edytowane przez kijanka89
Czas edycji: 2011-10-13 o 10:14
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:20   #3258
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Moje Kochane Anuśki nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogłyście przynajmniej już wiem co zrobię i nie muszę się męczyć z dylematami własnie tego potrzebowałam Na razie nic nie będę z nimi robiła-rzeczywiście macie rację , po dekoloryzacji ponoć kolor o wiele szybciej się wypłukuje i będę musiała je farbować chemią nie ma to sensu. Zostawię na razie tak jak jest , za podpowiedzią guacamole dzisiaj umyłam włoski z dodatkiem sody oczyszczonej i widziałam kolorową wodętakże chyba działa jeszcze nie wyschły więc nie wiem czy widac coś gołym okiem.
Dziewczyny Wy to macie prawdziwe ombre na głowie chciałabym Was zobaczyć bo pewnie fajny efekt ja jak nie będę farbować włosów to będę miała ombre ale do góry nogami bo właśnie farbowane włosy czyli końce mam ciemniejsze od naturalnych ale o ile tonów to ja nie potrafię powiedzieć
Anulko a jak szybko Tobie się henna wypłukuje?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Vea odważna jesteś gratuluję Ja to się boję głowę zanurzać pod wodę

Ja też się przymierzam do zakupów w LF i chciałam poczekać na te nowe mydełka ciekawe czy do końca promocji jeszcze będą-chyba się zapytam
Hehe cieszę się,że pomogłyśmy.To będziemy latały we 3 z taką głową

Ja już wybrałam szampon i olejDo tego wziełam 2 próbki(ciemny brąz i orzech)henny i strzelę sobie na włosach(będę już trikolor)zobaczę jak kolory mi powychodzą i w jakim tempie mi się henna wypłukuje.Jeśli będzie fajnie to zamówię całe opakowanie i wtedy farbne

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
1. Sylveco - regenerująca kuracja do stóp(krem+bawełnianie skarpetki)
2. To samo tylko że do rąk
3. Aleppo - mydło 16% laurie(próbowałam je przeciąć żeby od razu takiej wielkiej kosty nie kłaść na mydelniczke ale nie dało rady:P, jak mama wróci z pracy i zobaczy to na mydelniczce to padnie)

2gie zdjęcie

słabiutka jakość ale stwierdziłam że nie będe dublować bo tak dobrze znacie te mydełka, że ta moja fotka to tak symbolicznie :P

1. Mydło glinka multani iti - kupiłam z myślą o włosach bo mam przetłuszczające
2. Kokosowe
3. Glinka zielona - na mój kapryśny pysk
4. Mleko z miodem - fajnie pachnie
5. balsamik

nadal sie zastanawiam jak te mydła przechowywać. macie jakiś pomysł?

Co do mydełek to ja je te co używam trzymam w mydelniczkach,mam takie z sitkiem,żeby woda mogła spokojnie kapać i sama też pilnuje,żeby nie były mokre-od czasu do czasu susze mydelniczki i już.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
WoW!!! Ale odlot

Przez jakis czas człowiek wygląda i czuje sie jak głupek , ale można przywyknąć Zreszta przy obecnej modzie włosowej to i tak kazdyuwierzy, że taki efekt jest zamierzony
Co do henny to tak, żeby nie skłamać.... jakieś 5 góra 6 tygodni widzę efekt farbowania. Ale moje włosy zawsze szybko traciły kolor (nawet chemia nie wytrzymywała dużo dłużej) a poza tym ja co 2 dni myje włosy i to zawsze dwukrotnie. Pewnie tu jest pies pogrzebany....
Tyle tylko, że henna po prostu sie spłukuje i juz - nie mam po niej wspomnień w postaci odbarwionych wlosów
Po pierwsze to trza wmawiać sobie,że jest się najpięknieszym w świecie i człowiek już się nie czuję jak głupek
Taaak teraz to co noszą niektórzy na głowach to my przy nich naprawdę wyglądamy jakby to tak miało właśnie być
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:25   #3259
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Vea wow!jak wrócisz to zdaj relacje.Chyba Ci zazdroszczę

To dzięki promocji skuszę się na zakupy w lf-pierwszy raz,bo ja zawsze kupuje u tuli.
No jasne że zdam
A na mydełka na prawdę warto się skusić

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Vea odważna jesteś gratuluję Ja to się boję głowę zanurzać pod wodę

Ja też się przymierzam do zakupów w LF i chciałam poczekać na te nowe mydełka ciekawe czy do końca promocji jeszcze będą-chyba się zapytam
Wody się nie boję - ja wodę kocham - i większość rzeczy z wodą związanych robiłam (w tym woda w "innej" formie, czyli na nartach, desce, sankach, łyzwach jeżdżę
Boję się natomiast, ze zmarznę jak diabli, ale instruktor przekonuje, ze w piance nie powinnam zamarznąć, wiec jeśli relacje napisze, to znaczy, że przeżyłam

Ooo... widzisz, nie wpadłam, żeby do Pani Ewy napisać i się zapytać, a w sumie fajne byłoby kupić nowe mydełka i się na promocje załapać Jak będziesz coś wiedziała, napisz proszę na forumie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
WoW!!! Ale odlot


Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
kurcze jak ci zazdroszcze. też bym chciała coś takiego fajnego zrobić. postanowiłam, że w wakacje w coś takiego zainwestuje!
o co chodzi z tym grouponem? oświecisz mnie na priv?
A proszę bardzo, mogę tutaj
To jest tak, że grupon był na intro nurkowe - czyli pierwsze nurkowanie na basenie (które jeśli się zdecydujesz potem kontynuować i robić kurs jest za razem pierwszymi zajęciami kursu). Jest o tyle fajnie, że możesz sobie spróbować jak to jest z butla i czy w ogóle Ci to odpowiada - u nas po intro odpadła jedna dziewczyna, która się strasznie źle pod wodą czuła i doszła do wniosku, ze to jednak nie dla niej. Nam się spodobało, więc zapisaliśmy się na kurs, we wtorek skończyliśmy zajęcia na basenie i całą teorię i teraz zostały nam zajęcia na wodach otwartych i egzamin

Co do przechowywania mydełek, ja mam mydelniczkę z taką bambusową kratką, więc ociekają szybko i się ładnie suszą. A w ogóle to odkrawam sobie po kawałku i to czego akurat używam mam w mydelniczce, a reszta szczelnie folią owinięta, czeka na swoją kolej w suchym miejscu.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-10-13 o 10:27
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 10:38   #3260
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Z oferty helfy.pl używam i polecam - http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie
Używam od miesiąca:
- mniej wypadają i troszkę mniej się łamią
- są bardziej błyszczące, mięsiste i gładkie
- jest wydajny, łatwo się zmywa, troszkę śmierdzi.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:42   #3261
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Z oferty helfy.pl używam i polecam - http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie
Używam od miesiąca:
- mniej wypadają i troszkę mniej się łamią
- są bardziej błyszczące, mięsiste i gładkie
- jest wydajny, łatwo się zmywa, troszkę śmierdzi.
właśnie go wziełam

i ten szampon
http://www.helfy.pl/szampon-ziolowy-...hringraj-khadi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:57   #3262
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kijanka - za zakupy.
Jak widac przez zakupy kosmetyków cierpią nie tylko nasze portfele, ale i co niektóre pupile

Anakazar świetny wybór - jak tylko dostaniesz to używaj i opisuj dokładnie!

Paczka z próbkami 12 kolorów róży edm czeka na mnie na poczcie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 11:04   #3263
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
właśnie go wziełam

i ten szampon
http://www.helfy.pl/szampon-ziolowy-...hringraj-khadi
Szampon wygląda ciekawie, koniecznie daj znać jaki jest w praktyce
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 11:13   #3264
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kijanka - za zakupy.
Jak widac przez zakupy kosmetyków cierpią nie tylko nasze portfele, ale i co niektóre pupile

Anakazar świetny wybór - jak tylko dostaniesz to używaj i opisuj dokładnie!

Paczka z próbkami 12 kolorów róży edm czeka na mnie na poczcie
Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Szampon wygląda ciekawie, koniecznie daj znać jaki jest w praktyce
Szampon ma same pozytywne recenzje,mam nadzieję,że będzie mi dobrze skalp oczyszczał
Sama się doczekać już nie mogę.Będę oczywiście zdawala relacje na bieżąco.

Aniu a Twój szampon jaką ma ważność po otwarciu?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 11:31   #3265
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Macie rację Dziewczyny-triocolor, duocolor....co za różnica w panujących dzisiaj trendach wszystko dozwolone
Anakazar daj znać jak przyjdą zakupy z helfów, ciekawa jestem jak Ci henna wyjdzie
Za Twoją radą będę sobie powtarzać że mimo iż wyglądam jak głupek to i tak jestem najpiękniejsza na świecie

Piszę wiadomość którą dostałam od Pani Ewy z LF na temat nowych mydełek

Postaram się, aby informacja nt. mydeł Polne Zioła była w poniedziałek na stronie tzn. opisy, zdjęcia, cena. Oczywiście nie wiem, czy zdążymy, ale się postaramy. Na początek będą w sprzedaży mydła o średnicy 8cm, a chwilę póżniej również o średnicy 6cm. Będziemy mieli w sprzedaży mydła:
- z krwawnikiem,
- z przywrotnikiem,
- z nostrzykiem,
- z babką lancetowatą,
- ze skrzypem,
- z mniszkiem,
- z 3 korzeniami (pokrzywy, mydlnicy i łopianu),
- z dziewanną.

__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 11:39   #3266
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A proszę bardzo, mogę tutaj
To jest tak, że grupon był na intro nurkowe - czyli pierwsze nurkowanie na basenie (które jeśli się zdecydujesz potem kontynuować i robić kurs jest za razem pierwszymi zajęciami kursu). Jest o tyle fajnie, że możesz sobie spróbować jak to jest z butla i czy w ogóle Ci to odpowiada - u nas po intro odpadła jedna dziewczyna, która się strasznie źle pod wodą czuła i doszła do wniosku, ze to jednak nie dla niej. Nam się spodobało, więc zapisaliśmy się na kurs, we wtorek skończyliśmy zajęcia na basenie i całą teorię i teraz zostały nam zajęcia na wodach otwartych i egzamin

Co do przechowywania mydełek, ja mam mydelniczkę z taką bambusową kratką, więc ociekają szybko i się ładnie suszą. A w ogóle to odkrawam sobie po kawałku i to czego akurat używam mam w mydelniczce, a reszta szczelnie folią owinięta, czeka na swoją kolej w suchym miejscu.
dziękuje ci ślicznie
no właśnie z tym aleppo chciałam tak zrobić, że odkroić ale nie dałam rady. za twarde!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kijanka - za zakupy.
Jak widac przez zakupy kosmetyków cierpią nie tylko nasze portfele, ale i co niektóre pupile

Anakazar świetny wybór - jak tylko dostaniesz to używaj i opisuj dokładnie!

Paczka z próbkami 12 kolorów róży edm czeka na mnie na poczcie
haha słuszna uwaga!
boże jestem straszna.. po tym zaginięciu już sobie obiecałam, że będe lepszą matką a tu takie coś.

a te róże to też musze zamówić. śliczne kolorki
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 11:41   #3267
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
dziękuje ci ślicznie
no właśnie z tym aleppo chciałam tak zrobić, że odkroić ale nie dałam rady. za twarde!
To ja jestem silniejsza bo ja odkroiłam

I ja będę trzymać moje mydełka w mydelniczkach zrobionych z łupinek kokosa już mam upatrzone na allegro
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 12:12   #3268
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czy jakaś mądra głowa może zerknąć?Kotwilko

Aqua, Cocamidopropyl Betain, Crocus sativus (Saffron), Sapindus mukurossi peel extract (Reetha), Glycerin, Glycol Stearate, Curcuma longa extract (Turmeric), Symplocos racemosa (Lodhra), Acacia concinna (Shikakai), Citric Acid, Lanolin, Methylparaben (Parabens), Ocimum sanctum (Tulsi)
Ten methylparaben chyba nie dobrze,nie?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Vea wow!jak wrócisz to zdaj relacje.Chyba Ci zazdroszczę

To dzięki promocji skuszę się na zakupy w lf-pierwszy raz,bo ja zawsze kupuje u tuli.
Jeden paraben chyba można przełknąć
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
Przyszły moje rzeczyDziś rano listonosz puka otwieram podpisuje cała podekscytowana. Zamykam drzwi i mówie do mamy ciekawe co do mnie przyszło( bo już sie gupie) otwieram i krzycze uradowana MYDEŁKA!!! siedze przeglądam zachwycam sie, a mama szykowała sie do pracy i ubrała sie otwiera drzwi i: O BOŻE A CO PIES ROBI NA KORYTARZU
byłam tak podjarana paczuszką, że nie zauważyłam, że mój pies wyszedł na klatke

przyszło jeszcze moje zamówienie z bioeco. ubóstwiam ten sklep. zamówiłam wczoraj o 5 rano przesyłką ekonomiczną i dziś już mam. i do tego dużo próbek!

poprosiłam panią z Tuli o przysłanie małej próbeczki balsamu. I oczywiście dostałam i to jeszcze taką ładną! a na naklejcen w miejscu ceny uśmiechnięta buźka czyż nie uroczo?
sory za wygląd tego balsamu, ale z moim temperamentem ciężko wytrzymać i zanim zrobiłam foty musiałam go troche przeorać;p
No to jedziemy z koksem:
1sze zdjęcie

1. Sylveco - regenerująca kuracja do stóp(krem+bawełnianie skarpetki)
2. To samo tylko że do rąk
3. Aleppo - mydło 16% laurie(próbowałam je przeciąć żeby od razu takiej wielkiej kosty nie kłaść na mydelniczke ale nie dało rady:P, jak mama wróci z pracy i zobaczy to na mydelniczce to padnie)

2gie zdjęcie

słabiutka jakość ale stwierdziłam że nie będe dublować bo tak dobrze znacie te mydełka, że ta moja fotka to tak symbolicznie :P

1. Mydło glinka multani iti - kupiłam z myślą o włosach bo mam przetłuszczające
2. Kokosowe
3. Glinka zielona - na mój kapryśny pysk
4. Mleko z miodem - fajnie pachnie
5. balsamik

nadal sie zastanawiam jak te mydła przechowywać. macie jakiś pomysł?
Bardzo bardzo jestem ciekawa tej kuracji na dłonie - jak poużywasz, to daj znać
Zakupki pierwsza klasa
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
To ja jestem silniejsza bo ja odkroiłam

I ja będę trzymać moje mydełka w mydelniczkach zrobionych z łupinek kokosa już mam upatrzone na allegro
Poka te mydelniczki
Przepraszam, dziś dam Wam znać co z tym pudrem Hauschki, tyle mam na głowie, że nawet nie miałam czasu siąść i się namyślić
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 12:41   #3269
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Co to za cudo z annemarie? Mam na liście ich krem i koncentrat

gayenka to ten fluid do skóry dojrzałej . Dla mnie jest świetny przede wszystkim nie zapycha i nie podrażnia , dobrze nawilża , nieźle pachnie , wchłania się pozostawiając matową skórę tylko ta cena . Oczywiście nie wiem jak działanie przeciwzmarszczkowe bo to za krótko . Szukam jeszcze próbek by dłużej potestować . Na razie nałożyłam trzy razy i zostało mi jeszcze na raz .
A co z annemarie masz na swojej liście .


Ech ... odkąd podczytuję wasz wątek zupełnie zmienił mi się poglad na temat kończacych się kosmetyków. Dotychczas gdy zobaczyłam denko myślałam : ZNOWU MUSZĘ kupić szampon , mydło itp. a teraz : NARESZCIE się skończył MOGĘ kupić nowy .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-13 o 12:49
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 12:47   #3270
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Piszę wiadomość którą dostałam od Pani Ewy z LF na temat nowych mydełek

Postaram się, aby informacja nt. mydeł Polne Zioła była w poniedziałek na stronie tzn. opisy, zdjęcia, cena. Oczywiście nie wiem, czy zdążymy, ale się postaramy. Na początek będą w sprzedaży mydła o średnicy 8cm, a chwilę póżniej również o średnicy 6cm. Będziemy mieli w sprzedaży mydła:
- z krwawnikiem,
- z przywrotnikiem,
- z nostrzykiem,
- z babką lancetowatą,
- ze skrzypem,
- z mniszkiem,
- z 3 korzeniami (pokrzywy, mydlnicy i łopianu),
- z dziewanną.

Boszzzz, jakie śliczności. Mimo, że mam już zapasik mydeł z Tuli to skuszę się na te nowości z LF. Nie mogę się ich doczekać. Uwielbiam ziółka.

Ja swoje Aleppo pokroiłam bez problemu. Tylko, że moje zanim się za to wzięłam to poleżało chyba ze cztery miesiące. A teraz to moje ulubione mydło
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.