Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 21:17   #1801
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
ja zamówiłam 5 saszetek z mącznicy a poza tyc trzy z wit c i po próbce innych. Gratis dali mi żel pod prysznic z pomarańczą (wzielam probke balsamu z tej serii) i dzisiaj mam zamiar jej użyć. Smutno mi strasznie, bo trądzik doprowadza mnie powoli do deprsji i miałam straszne nadzieje związane z tym serum. Niestety zanosi się na to, że to kolejny (z setki innych) produktów, który nic a nic mi nie pomaga :-(
Szkoda, że nie pomaga Ci to serum , bo na mnie działa rewelacyjnie. Nie wiem co Ci poradzić - ja nigdy jakichś wielkich problemów z trądzikiem nie miałam. Wiadomo zawsze coś wyskoczy przed okresem, ale nie jest to jakaś wielka tragedia. Kiedy nie znałam jeszcze serum z mącznicy, to często używałam maść Tormentiol - ona wyciąga to paskudztwo na wierzch i sprawia, że szybciej się goi. Czasami mieszałam ją jeszcze z Sudokremem - też polecam na wypryski.

Cięższych specyfików nigdy nie próbowałam.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 22:25   #1802
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dostałam sms z Marionnaud - 23% zniżki na cały asortyment do 19.12. i -50% na wybrane produkty. Ależ kuszą przed świętami
Będę wdzięczna za odpowiedź czy trzeba było okazać sms'a czy wystarczyło kartę Marionnaud?

Moja mama ma kartę już dawno zakładaną (regularnie korzysta), ale nie podawała telefonu chyba nigdy i zawsze jak coś to otrzymywała kupony pocztą, a chciałaby kupić perfumy.
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 23:11   #1803
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za odpowiedź czy trzeba było okazać sms'a czy wystarczyło kartę Marionnaud?

Moja mama ma kartę już dawno zakładaną (regularnie korzysta), ale nie podawała telefonu chyba nigdy i zawsze jak coś to otrzymywała kupony pocztą, a chciałaby kupić perfumy.
Ja na przykład, mimo okazania karty musiałam również przedstawić smsa.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 00:04   #1804
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

ja na wypryski polecam effaclar a.i. oraz jak Wizażanka powyżej - tormentiol (choć to raczej ropne).
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 00:19   #1805
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za odpowiedź czy trzeba było okazać sms'a czy wystarczyło kartę Marionnaud?

Moja mama ma kartę już dawno zakładaną (regularnie korzysta), ale nie podawała telefonu chyba nigdy i zawsze jak coś to otrzymywała kupony pocztą, a chciałaby kupić perfumy.
Ode mnie ZAWSZE wołają SMSa.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 09:59   #1806
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ja na wypryski polecam effaclar a.i. oraz jak Wizażanka powyżej - tormentiol (choć to raczej ropne).
jeszcze pasta cynkowa jest super na noc i chyba najtańsza z zestawu, ok. 2zł.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 10:52   #1807
MZZZ2
Raczkowanie
 
Avatar MZZZ2
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ja używam od 2 dni serum z macznicy, i narazie jestem bardzo zadowolona stosuje punktowo, 2 "sprawy" chciały wyjść na światło dzienne i im się nie udało
MZZZ2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 11:50   #1808
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

pamiętacie ile kosztuje balsam do ust Korres - ten w słoiczku?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 12:18   #1809
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
pamiętacie ile kosztuje balsam do ust Korres - ten w słoiczku?
69 albo 79. dokładnie nie pamiętam.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 12:31   #1810
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
a ja niespodzianki polecić mogę Vacum Cleaner z dr Brandta. A na rozszerzone pory działa tonik Shiseido NutriPerfect. a też mam za sobą sporą i bardzo kosztowną historię z testowaniem najróżniejszych produktów. Z peelingów dobry jest Strivectin, faktycznie potrafi dobrze wyszorować.
Wszystko potwierdzam Ja uwielbiam Vacuum, Tonik z Shiseido jest super, a peeling Strivectin rewelacja
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 12:39   #1811
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
jeszcze pasta cynkowa jest super na noc i chyba najtańsza z zestawu, ok. 2zł.
Faktycznie (ale pasta, bo maść już jest gorsza w stosowaniu i moim zdaniem mniej skuteczna) - tym, że może podsuszać, więc najlepiej punktowo.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 14:04   #1812
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za odpowiedź czy trzeba było okazać sms'a czy wystarczyło kartę Marionnaud?

Moja mama ma kartę już dawno zakładaną (regularnie korzysta), ale nie podawała telefonu chyba nigdy i zawsze jak coś to otrzymywała kupony pocztą, a chciałaby kupić perfumy.
Tak, Pani powiedziała, że musi zobaczyć sms
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 14:51   #1813
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja na przykład, mimo okazania karty musiałam również przedstawić smsa.
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31112907]Ode mnie ZAWSZE wołają SMSa.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Tak, Pani powiedziała, że musi zobaczyć sms
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
Mojej mamie jakoś na szczęście się udało bez sms'a, powiedziała ekspedientce w sklepie, że przy okazji zakupów we wrześniu aktualizowałyśmy dane, podając nr telefonu i adres mailowy, a mimo tego nic nie otrzymujemy (poza kuponami pocztą), to ostatecznie sprzedawczyni dała rabat

Ja miałam podobnie w Sephorze, pożaliłam się, że nie wiem dlaczego tym razem nie otrzymałam wiadomości, a zawsze dostawałam maila i też dostałam w piątek 20% rabat.

Czasem chyba można spróbować podyskutować ze sprzedawczynią, zależy na kogo się trafi
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 15:12   #1814
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
69 albo 79. dokładnie nie pamiętam.
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 16:05   #1815
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny, stosowała któraś z Was krem Eisenberg eye and lip Contour Cream? Szukam jakiegoś dobrego kremu pod oczy, wypróbowałam już wiele, ale poza lekkim nawilżaniem żaden nie działa jakoś specjalnie A zależy mi na kremie przeciw oznakom zmęczenia, rozjaśniającym cienie, mająceym delikatne działanie przeciwzmarszczkowe. Eisenberga poleciła mi kobitka w Sephorze, bardzo go zachwalała, powiedziała, że co tylko pojawi się w sklepie, to zaraz go wykupują.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 17:26   #1816
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

a są może teraz w S albo D promocje na perfumy jakies? Myślę czy nie kupić pod choinkę, ale mam ograniczony budżet - 100 zł. Więc chyba prędzej coś w necie znajdę...?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 17:27   #1817
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cześć dziewczyny Nie udzielam się na tym wątku bo nie wiedziałam iż mam w mieście niedaleko swojego miejsca zamieszkania perfumerię Marionnaud aż do dzisiaj Jutro chcę tam jechać ale nie wiem gdzie ona dokładnie się znajduję.Proszę o pomoc dziewczyny z Torunia i okolic Czy ta perfumeria znajduje się w Komecie na Grudziądzkiej,czy w innym miejscu? Jak wpisuję w Google,to wyskakuje mi iż Marionnaud jest w C.H.Real,a nie w Komecie.A czy Real nie jest w Komecie? Jestem trochę zakręcona i już nie wiem co mam o tym myśleć.Przepraszam za wtrącenie się do tematu ale muszę kogoś o to zapytać,a wierzę w to iż wiecie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:43   #1818
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Marionaud jest w Toruniu tam gdzie carreforu. O ile sie nie mylę to ul. Olsztyńska.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:44   #1819
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Nie udzielam się na tym wątku bo nie wiedziałam iż mam w mieście niedaleko swojego miejsca zamieszkania perfumerię Marionnaud aż do dzisiaj Jutro chcę tam jechać ale nie wiem gdzie ona dokładnie się znajduję.Proszę o pomoc dziewczyny z Torunia i okolic Czy ta perfumeria znajduje się w Komecie na Grudziądzkiej,czy w innym miejscu? Jak wpisuję w Google,to wyskakuje mi iż Marionnaud jest w C.H.Real,a nie w Komecie.A czy Real nie jest w Komecie? Jestem trochę zakręcona i już nie wiem co mam o tym myśleć.Przepraszam za wtrącenie się do tematu ale muszę kogoś o to zapytać,a wierzę w to iż wiecie
http://www.marionnaud.pl/ wchodzisz na zakładkę adresy i wszystko jasne

TORUŃ
  • REAL, ul. Grudziądzka 162
    tel./faks (56) 623 82 11
    pon.-sob. 9-21, niedz. 9-20
    Pokaż na mapie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 18:47   #1820
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Marionaud jest w Toruniu tam gdzie carreforu. O ile sie nie mylę to ul. Olsztyńska.
Tam nie ma Marionnaud Marionnaud jest w Komecie.Już wszystkiego się dowiedziałam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:47   #1821
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowała któraś z Was krem Eisenberg eye and lip Contour Cream? Szukam jakiegoś dobrego kremu pod oczy, wypróbowałam już wiele, ale poza lekkim nawilżaniem żaden nie działa jakoś specjalnie A zależy mi na kremie przeciw oznakom zmęczenia, rozjaśniającym cienie, mająceym delikatne działanie przeciwzmarszczkowe. Eisenberga poleciła mi kobitka w Sephorze, bardzo go zachwalała, powiedziała, że co tylko pojawi się w sklepie, to zaraz go wykupują.
Solciu, a co już próbowałaś?

Moim zdaniem genialny jest Rexaline, ale dla Ciebie to za mocny mi się wydaje, choć jedno opakowanie możesz w ramach mocniejszej kuracji zużyć a potem coś delikatniejszego poużywać

Poza tym Sampar i Helena Rubinstein, Korres... ale nie wiem, co już próbowałaś
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:50   #1822
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
http://www.marionnaud.pl/ wchodzisz na zakładkę adresy i wszystko jasne

TORUŃ
  • REAL, ul. Grudziądzka 162
    tel./faks (56) 623 82 11
    pon.-sob. 9-21, niedz. 9-20
    Pokaż na mapie
Sprawdzałam kilka razy gdzie znajduje się ta perfumeria i wiem na jakiej jest ulicy Były pewne sprzeczności dotyczące tego gdzie dokładnie się znajduje.Czy jest w Komecie,czy jednak gdzieś indziej bo na mapce jest to przedstawione inaczej niż jest w rzeczywistości.Nieważne już.Wszystko już wiem,dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:39   #1823
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowała któraś z Was krem Eisenberg eye and lip Contour Cream? Szukam jakiegoś dobrego kremu pod oczy, wypróbowałam już wiele, ale poza lekkim nawilżaniem żaden nie działa jakoś specjalnie A zależy mi na kremie przeciw oznakom zmęczenia, rozjaśniającym cienie, mająceym delikatne działanie przeciwzmarszczkowe. Eisenberga poleciła mi kobitka w Sephorze, bardzo go zachwalała, powiedziała, że co tylko pojawi się w sklepie, to zaraz go wykupują.
Niedawno dostałam próbki kremów EISENBERG do twarzy na noc ENERGIE DIAMANT oraz pod oczy, ale chyba inny, bo tylko eye Contour. Używam ich już drugi tydzień (próbki są spore, a ja dostałam ich kilka) i jestem zadowolona. Moim zdaniem ten pod oczy super nawilża, fajnie sie rozprowadza, jest wydajny. Co do sińców i zmarszczek to trudno mi sie wypowiedzieć, bo jak na razie nie są dla mnie jakimś problemem. Krem na noc też fajny, nawet zastanawiam się nad kupnem pełnowymiarowego (tylko ciekawe czy mnie cena nie zwali z nóg ). Mi pani w Sephorze też mówiła, że jakbym się zdecydowała na któryś z tych kremów to muszę przyjść wcześniej i zamówić bo szybko je wykupują.
Aha i serum z mącznicy też nie dla mnie . Miałam jeden wyprysk, a po zastosowaniu serum mój syfek dostał kilku kumpli. Jak dobrze że kupiłam tylko próbki. Dzisiaj w Sephorze pani poleciła mi roll-on URGENCY SPOTS, Express Solution, BLEMISH ERASER na te moje wypryski, mówiła że rewelayjny. Kosztował przed rabatem tylko 39 zł. Jak ktoś będzie zainteresowany to za kilka dni mogę opisać jak sie spisał .

Edytowane przez alime05
Czas edycji: 2011-12-18 o 20:51
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:46   #1824
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a ten clarins też tak "bąbelkuje" na początku? ten co teraz używam z Misshy to ściera naprawdę porządnie, aż potem twarz "trzeszczy"
tutaj recenzja a tutaj na yt koło 5 min dziewczyna pokazuje jak złuszcza klik

a kwc chyba nie mam, ciągle coś nowego testuje, ale niektóre produkty są genialne, np ten peeling, nie wrócę już do normalnych, no ale to zależy kto co lubi
A gdzie kupujesz ten peeling gumkowy Missha? Zaciekawił mnie
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:26   #1825
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Niedawno dostałam próbki kremów EISENBERG do twarzy na noc ENERGIE DIAMANT oraz pod oczy, ale chyba inny, bo tylko eye Contour. Używam ich już drugi tydzień (próbki są spore, a ja dostałam ich kilka) i jestem zadowolona. Moim zdaniem ten pod oczy super nawilża, fajnie sie rozprowadza, jest wydajny. Co do sińców i zmarszczek to trudno mi sie wypowiedzieć, bo jak na razie nie są dla mnie jakimś problemem. Krem na noc też fajny, nawet zastanawiam się nad kupnem pełnowymiarowego (tylko ciekawe czy mnie cena nie zwali z nóg ). Mi pani w Sephorze też mówiła, że jakbym się zdecydowała na któryś z tych kremów to muszę przyjść wcześniej i zamówić bo szybko je wykupują.
Aha i serum z mącznicy też nie dla mnie . Miałam jeden wyprysk, a po zastosowaniu serum mój syfek dostał kilku kumpli. Jak dobrze że kupiłam tylko próbki. Dzisiaj w Sephorze pani poleciła mi roll-on URGENCY SPOTS, Express Solution, BLEMISH ERASER na te moje wypryski, mówiła że rewelayjny. Kosztował przed rabatem tylko 39 zł. Jak ktoś będzie zainteresowany to za kilka dni mogę opisać jak sie spisał .
potwierdzam, że produkt jest znakomity bardzo mi pomógł, a miałam naprawdę straszne pryszcze na policzkach, i to w krótkim czasie. od tamtego momentu już nigdy te wypryski nie powróciły. (zostało ich niewiele i płaskie, nic w porównaniu do tego, co było przedtem). może kupię znowu i tych pozostałości też się pozbędę inne, mniej poważne wypryski, likwidował w jeden dzień.

Edytowane przez e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:27
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:39   #1826
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowała któraś z Was krem Eisenberg eye and lip Contour Cream? Szukam jakiegoś dobrego kremu pod oczy, wypróbowałam już wiele, ale poza lekkim nawilżaniem żaden nie działa jakoś specjalnie A zależy mi na kremie przeciw oznakom zmęczenia, rozjaśniającym cienie, mająceym delikatne działanie przeciwzmarszczkowe. Eisenberga poleciła mi kobitka w Sephorze, bardzo go zachwalała, powiedziała, że co tylko pojawi się w sklepie, to zaraz go wykupują.
Ja go używałam. Zalety: jest w pompce, na długo starcza, mozna go też kłaść na powieki. Dobrze się wchłania, dobrze nawilża, powinien Ci pasować, ale nie jest to jakiś ósmy cud świata i nie słyszałam, żeby był wykupowany na pniu. Moim zdaniem dobierzesz coś podobnego z marek aptecznych np. La Roche Posay z witaminą C skuteczniej rozjaśni Ci cienie.
lirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 23:11   #1827
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Solciu, a co już próbowałaś?

Moim zdaniem genialny jest Rexaline, ale dla Ciebie to za mocny mi się wydaje, choć jedno opakowanie możesz w ramach mocniejszej kuracji zużyć a potem coś delikatniejszego poużywać

Poza tym Sampar i Helena Rubinstein, Korres... ale nie wiem, co już próbowałaś
Próbowałam tak na chybił trafił, co popadnie Clinique All About Eyes (krem i serum roll-on), o2d biotic, Biotherm Aquasource, Dermika Retinol Q10 Inteligentny krem pod oczy, Clarins Super Restorative Total Eye Concentre, Mary Kay Indulge Soothing Eye Gel. I chyba najlepsza z tego wszystkiego była Dermika, chociaż poza nawilżaniem nic nie robiła.

Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
Ja go używałam. Zalety: jest w pompce, na długo starcza, mozna go też kłaść na powieki. Dobrze się wchłania, dobrze nawilża, powinien Ci pasować, ale nie jest to jakiś ósmy cud świata i nie słyszałam, żeby był wykupowany na pniu. Moim zdaniem dobierzesz coś podobnego z marek aptecznych np. La Roche Posay z witaminą C skuteczniej rozjaśni Ci cienie.
Mam ten krem do buzi, uwielbiam go
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:35   #1828
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stosowała któraś z Was krem Eisenberg eye and lip Contour Cream? Szukam jakiegoś dobrego kremu pod oczy, wypróbowałam już wiele, ale poza lekkim nawilżaniem żaden nie działa jakoś specjalnie A zależy mi na kremie przeciw oznakom zmęczenia, rozjaśniającym cienie, mająceym delikatne działanie przeciwzmarszczkowe. Eisenberga poleciła mi kobitka w Sephorze, bardzo go zachwalała, powiedziała, że co tylko pojawi się w sklepie, to zaraz go wykupują.

Dołączam się do pytania o krem pod oczy. Również próbowałam all about eyes, EL i nie robily na mnie wrazenia. Mam 25 lat wiec chodzi mi bardziej o nawilzenie i zdecydowanie o rozjasnienie cieni, ktore pojawily sie u mnie dopiero jakis rok temu. Wczesniej nigdy nie mialam z nimi problemu. Zmarszczki mam mimiczne i takie spowodowane wysuszona skora. Uzywam serum nawilzajacego clarinsa i staram sie je nakladac tez pod oczy, ladnie nawilza. Ze swojej strony moge polecic platki z rosmanna za 7 zl. Uzywalam ich dwa razy i moje oczy wygladaly troche lepiej, natomiast ja szukam czegos na codzien.

Druga rzecz ktora spedza mi sen z powiek to mega rozszerzone pory i EL idealist nie pomaga. Jakies rady?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 10:00   #1829
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
pamiętacie ile kosztuje balsam do ust Korres - ten w słoiczku?
Wydaje mi się, że 49.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 10:13   #1830
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz ten peeling gumkowy Missha? Zaciekawił mnie
oczywiście ebay jedyny minus to taki, że na przesyłkę trzeba trochę poczekać, czasem nawet miesiąc. Tak na szybko przejrzałam to tutaj próbki mojego pilingu, tutaj ta druga wersja, tutaj pełna wersja mojego
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.