Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 18:26   #4081
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Pierwszy raz ją chcę wypróbować ale jeśli będzie pasować to zapasy jak najbardziej zrobię
nasza Bunny nią robi i super jej wychodzi kolorek
mi brzydko wyszło
powodzenia życzę w takim razie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:31   #4082
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nasza Bunny nią robi i super jej wychodzi kolorek
mi brzydko wyszło
powodzenia życzę w takim razie
Właśnie zdjęcia włosów Bunny mnie ''namówiły'' do wypróbowania tej farby
oj...
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:33   #4083
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asiu przede wszystkim musisz byc pewna czego chcesz i do tego dazyc! inaczej bedzie zle...
trzymam kciuki za kazda, ale jedna, pewna! decyzje.
dzięki tylko szkoda, że mi ciągle tej pewności brak
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

ja do wellatonu mam mieszane uczucia, ale spróbuję tej płukanki i zobaczymy
dzisiaj spotkałam w sklepie ciocię to powiedziała, że kolor jest piękny i sama poszła po wellaton, więc może coś jednak mi odbiło i wcale nie jest żółto
no widzisz
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Asiu, ja podpisuję się pod słowami bunny - podejmij w końcu jedną decyzję i rób co Ci serce podpowiada bo takie skakanie z jednego kwiatka na drugi na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem, zniszczysz włosy + kolor sknocisz [COLOR="Silver"]
wiem wiem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
OMG, prawie zawału dostałam - przeczytała, że Ci się oświadczył
ja tez tak przeczytałam
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzis ciachnełam sobie wlosy ok 2-3 cm zalezy gdzie.Na swieta dostałam prezent od mamy prostownice tytanowa Wahl , myje włosy co 2-3 dzien i je po umyciu prostuje. Przejechałam włosy prostownica na gorze głowy iiiii popaliłam sobie włosy uprzednio spryskałam sprayem termoochronnym. Jak zobaczyłam włosy z bliska to jak u barbie filc powyginane , wziełam za nozyczki grzebień i skróciłam / pocieniowałam . Jestem w kropce niby taka dobra prostownica ale chyba za duza temperatura na moje rozjasniane włosy a nie mozna ustawic mniejszej temp. bo nie ma wyświetlacza. Teraz pomózcie czym odratować reszte włosów - chodzi mi o odzywke do czestego stosowania regenerujaca rozjasnione włosy....
o matko
jak nie ma regulacji temperatury to lipa ja bym juz więcej jej nie użyła szkoda włosków
polecam olej kokosowy lub inny i najlepiej jakąś maske do włosków suchych i zniszczonych np. latte
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:35   #4084
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzis ciachnełam sobie wlosy ok 2-3 cm zalezy gdzie.Na swieta dostałam prezent od mamy prostownice tytanowa Wahl , myje włosy co 2-3 dzien i je po umyciu prostuje. Przejechałam włosy prostownica na gorze głowy iiiii popaliłam sobie włosy uprzednio spryskałam sprayem termoochronnym. Jak zobaczyłam włosy z bliska to jak u barbie filc powyginane , wziełam za nozyczki grzebień i skróciłam / pocieniowałam . Jestem w kropce niby taka dobra prostownica ale chyba za duza temperatura na moje rozjasniane włosy a nie mozna ustawic mniejszej temp. bo nie ma wyświetlacza. Teraz pomózcie czym odratować reszte włosów - chodzi mi o odzywke do czestego stosowania regenerujaca rozjasnione włosy....
Paulinka nie wiem co Ci poradzić
Ty to biedna z tymi włoskami jesteś najpierw fryzjerka teraz ta prostownicamad:
a czym farbujesz teraz?
na pewno zrezygnować z używania tej prostownicy
używaj masek, odżywek, możesz olejować, może jakieś suplementy?
ciężko tak radzić nie widząc problemu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:51   #4085
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej dziewczyny
Szukam na wizażu jakiegoś forum o włosach rozjaśnianych i trafiłam na to forum, więc postanowiłam napisać o poradę z nadzieją, że któraś z Was mi pomoże i odpisze
Może przedstawię swoją historię i problem z jakim do Was pisze.
Otóż ja z natury mam ciemny blond a nawet jasny brązki włosy, od jakiegoś czasu jestem blondynką, odrosty cały czas farbowałam rozjaśniaczem dosłownie parę minut i miałam na włosach to co chciałam, jednak wiadomo rozjaśniacz niszczy i dzisiaj stwierdziłam, że kupię farbę blond i wodę 12% i nałoże na odrosty (ogólnie zaopatruję się w tego typu kosmetyki w sklepach z artykułami fryzjerskimi) i pani gwarantowała mi, ze ta farba i woda 12% mi pokryje moje odrosty, jednak niestety nie pokryło mam troche takie żółte i moje pytanie jest następujące, czy na tą farbę moge nałożyć rozjaśniacz??? mam zamiar to zrobić w piątek, ale boje się, że mi wszystkie włosy wypadną i dlatego proszę o pomoc, z góry dziękuję Wam pięknie za odpowiedź i czekam z niecierpliwością
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:05   #4086
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Szukam na wizażu jakiegoś forum o włosach rozjaśnianych i trafiłam na to forum, więc postanowiłam napisać o poradę z nadzieją, że któraś z Was mi pomoże i odpisze
Może przedstawię swoją historię i problem z jakim do Was pisze.
Otóż ja z natury mam ciemny blond a nawet jasny brązki włosy, od jakiegoś czasu jestem blondynką, odrosty cały czas farbowałam rozjaśniaczem dosłownie parę minut i miałam na włosach to co chciałam, jednak wiadomo rozjaśniacz niszczy i dzisiaj stwierdziłam, że kupię farbę blond i wodę 12% i nałoże na odrosty (ogólnie zaopatruję się w tego typu kosmetyki w sklepach z artykułami fryzjerskimi) i pani gwarantowała mi, ze ta farba i woda 12% mi pokryje moje odrosty, jednak niestety nie pokryło mam troche takie żółte i moje pytanie jest następujące, czy na tą farbę moge nałożyć rozjaśniacz??? mam zamiar to zrobić w piątek, ale boje się, że mi wszystkie włosy wypadną i dlatego proszę o pomoc, z góry dziękuję Wam pięknie za odpowiedź i czekam z niecierpliwością
wklej zdjęcia na pewno ktoś coś poradzi
rozjaśniacz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:17   #4087
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Szukam na wizażu jakiegoś forum o włosach rozjaśnianych i trafiłam na to forum, więc postanowiłam napisać o poradę z nadzieją, że któraś z Was mi pomoże i odpisze
Może przedstawię swoją historię i problem z jakim do Was pisze.
Otóż ja z natury mam ciemny blond a nawet jasny brązki włosy, od jakiegoś czasu jestem blondynką, odrosty cały czas farbowałam rozjaśniaczem dosłownie parę minut i miałam na włosach to co chciałam, jednak wiadomo rozjaśniacz niszczy i dzisiaj stwierdziłam, że kupię farbę blond i wodę 12% i nałoże na odrosty (ogólnie zaopatruję się w tego typu kosmetyki w sklepach z artykułami fryzjerskimi) i pani gwarantowała mi, ze ta farba i woda 12% mi pokryje moje odrosty, jednak niestety nie pokryło mam troche takie żółte i moje pytanie jest następujące, czy na tą farbę moge nałożyć rozjaśniacz??? mam zamiar to zrobić w piątek, ale boje się, że mi wszystkie włosy wypadną i dlatego proszę o pomoc, z góry dziękuję Wam pięknie za odpowiedź i czekam z niecierpliwością
broń Boże rozjaśniacz!!
Czasem w składzie farby są źle reagujące z innymi składnikami pojawiającymi się w innych farbach czy rozjaśniaczach, związki niklu.
Mogą wyjść Ci wtedy sparne rude (jak rozcieńczona rdza...) .
Nałóż na odrost jeszcze raz tę farbę , którą kupiłaś i pod koniec farbowania (na 10 min) przeciągnij na pozostałe włosy.
Nstępnym razem poprostu trzymaj nieco dłużej na odroście niż zaleca producent, ale tylko kilka minut, bo popalisz włoski!
Powodzenia. Daj znać jak Ci poszło.
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 19:18   #4088
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem ciekawa jestem jak teraz grzyweczka będzie się sprawowała
ja ze swoją też porządek muszę zrobić
a co do sylwka to spontany wychodzą najlepsze
mieliśmy sobie wyjechać, ale nie wypaliło



Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Szukam na wizażu jakiegoś forum o włosach rozjaśnianych i trafiłam na to forum, więc postanowiłam napisać o poradę z nadzieją, że któraś z Was mi pomoże i odpisze
Może przedstawię swoją historię i problem z jakim do Was pisze.
Otóż ja z natury mam ciemny blond a nawet jasny brązki włosy, od jakiegoś czasu jestem blondynką, odrosty cały czas farbowałam rozjaśniaczem dosłownie parę minut i miałam na włosach to co chciałam, jednak wiadomo rozjaśniacz niszczy i dzisiaj stwierdziłam, że kupię farbę blond i wodę 12% i nałoże na odrosty (ogólnie zaopatruję się w tego typu kosmetyki w sklepach z artykułami fryzjerskimi) i pani gwarantowała mi, ze ta farba i woda 12% mi pokryje moje odrosty, jednak niestety nie pokryło mam troche takie żółte i moje pytanie jest następujące, czy na tą farbę moge nałożyć rozjaśniacz??? mam zamiar to zrobić w piątek, ale boje się, że mi wszystkie włosy wypadną i dlatego proszę o pomoc, z góry dziękuję Wam pięknie za odpowiedź i czekam z niecierpliwością
tak - pierwsze co to poprosimy o fotki Twoich włosów, a po drugie nie rób rozjaśniaczem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:25   #4089
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Proszę, proszę co ja czytam Asia chce wrócić do jasnych włosów wiedziałam

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mama miała pójść do frynia, ale stwierdziła, że włosy nie zdążyły jej odrosnąć, więc zapytała czy nie chcę ja się przejść na jej termin podciąć włosów, więc idę
na Sylwestra zero planów

no ciekawe ciekawe, mam nadzieję, że znowu nie będę musiała jej nosić spiętej

mam to samo, a tak mi się nie chce myć codziennie, zwłaszcza zimą

już dawno!
nie ma po niej śladu

dziękuję!
myślę właśnie tak samo, wkurzałam się na moją grzywkę, że się nie zawsze dawała ułożyć, ale jak odrosła to czuję, że mi czegoś brakuje na tej głowie, więc idę zrobić ją znowu

nie próbowałam nigdy, ale będę musiała tak zrobić, albo właśnie płukanka albo te szampony, tylko które najlepsze są?
ja polecam już któryś raz shine blonde loreala ochładza naprawdę ładnie ale tak subtelnie w przeciwieństwie do np joanny i do tego nie wysusza włosów

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja oglądam tylko podczas drzemek

muszę przekopać szafę i wystawić niepotrzebne rzeczy na allegro, nie chce mi się robić fotek
mnie też to czeka
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:26   #4090
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Paulinka nie wiem co Ci poradzić
Ty to biedna z tymi włoskami jesteś najpierw fryzjerka teraz ta prostownicamad:
a czym farbujesz teraz?
na pewno zrezygnować z używania tej prostownicy
używaj masek, odżywek, możesz olejować, może jakieś suplementy?
ciężko tak radzić nie widząc problemu
Ja tez nie wiem chyba mi ktos wlosów zazdrościł i teraz mam takie beznadziejne , krótkie,...
W tej chwili farbuje wlosy/tylko odrosty co 2.5 miesiąca ostatnio ponad mies temu bylam jak wczesniej pisalam woda 12% i rojasniacz - jak pisałyscie zabójstwo.
Uzywam szamponów z Oriflame i Odzywki nutri gładki z Fructisa bo wyczytałam że nie maja silikonów.
Na wilgotne wlosy jednak kłade proste i gładkie z Pantene wymięszane z jedwabiem - tu sa silkony. Teraz mam termoochrone spray z Joanny.

Raz na tydzien kłade na włosy Wax maske na 2 godziny pod czepek i ręcznik oraz oliwkuje wlosy Vatika kokos 2 razy w tygodniu- zostawiam ja na cała noc - chociaż wydaje mi sie że za duzo kłade bo mi sporo włosów wypada po uzyciu tej oliwki.

Bede musiala zainwestowac w Radical ampułki i Merz Special - chociaz ten specyfik zmienił skład i to juz nie jest to samo co kiedys.

W ogóle to mi sie wydaje że kondycia włosów też zalezy od stanu zdrowia organizmu a najbardziej hormonów.
Kiedys @ miałam 6-7 dni i piękne włosy rosły jak szalone,nic sie im nie działo jak sama rozjasniałam rozjasniaczem z Joanny a teraz @ ma 2 góra 3 dni i to skąpo i włosy mam do niczego cos w tym chyba jest..

Mimo tego chyba robie za mocna woda ale od 9 i 6% wody włosy wychodza mi żółte a ja mam chłodny typ urody i wygladam źle w tym kolorze - zawsze lubiłam miec gołębi/platynowy bo w takich jest mi najlepiej.

Do tego moja wiosenna wizyta u fryzjerki na pasemkach potraktowała tak włosy że do tej pory nie moge z nimi dojść do ładu.

Dodam ,że moja siostra w zeszlym roku tez odwiedzila ta pania fryzjerke i od tego czasu ma kikuty nie włosy , musi doczepiac sztuczne żeby jakos wygladac, włosy nie chca jej rosnąć ! a w sierpniu 2012 ma ślub i boi się że z wlosow nic sie nie da zrobic....
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:30   #4091
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja polecam już któryś raz shine blonde loreala ochładza naprawdę ładnie ale tak subtelnie w przeciwieństwie do np joanny i do tego nie wysusza włosów


mnie też to czeka
i go trza przez Allegro zamówić, cooo? zamówię po Nowym Roku

ja na szczęście mam niewiele tych rzeczy, bo moja mama raz na jakiś czas przekopuje sobie moją szafę i oddaje rzeczy biednym
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 19:37   #4092
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem chyba mi ktos wlosów zazdrościł i teraz mam takie beznadziejne , krótkie,...
W tej chwili farbuje wlosy/tylko odrosty co 2.5 miesiąca ostatnio ponad mies temu bylam jak wczesniej pisalam woda 12% i rojasniacz - jak pisałyscie zabójstwo.
Uzywam szamponów z Oriflame i Odzywki nutri gładki z Fructisa bo wyczytałam że nie maja silikonów.
Na wilgotne wlosy jednak kłade proste i gładkie z Pantene wymięszane z jedwabiem - tu sa silkony. Teraz mam termoochrone spray z Joanny.

Raz na tydzien kłade na włosy Wax maske na 2 godziny pod czepek i ręcznik oraz oliwkuje wlosy Vatika kokos 2 razy w tygodniu- zostawiam ja na cała noc - chociaż wydaje mi sie że za duzo kłade bo mi sporo włosów wypada po uzyciu tej oliwki.

Bede musiala zainwestowac w Radical ampułki i Merz Special - chociaz ten specyfik zmienił skład i to juz nie jest to samo co kiedys.

W ogóle to mi sie wydaje że kondycia włosów też zalezy od stanu zdrowia organizmu a najbardziej hormonów.
Kiedys @ miałam 6-7 dni i piękne włosy rosły jak szalone,nic sie im nie działo jak sama rozjasniałam rozjasniaczem z Joanny a teraz @ ma 2 góra 3 dni i to skąpo i włosy mam do niczego cos w tym chyba jest..

Mimo tego chyba robie za mocna woda ale od 9 i 6% wody włosy wychodza mi żółte a ja mam chłodny typ urody i wygladam źle w tym kolorze - zawsze lubiłam miec gołębi/platynowy bo w takich jest mi najlepiej.

Do tego moja wiosenna wizyta u fryzjerki na pasemkach potraktowała tak włosy że do tej pory nie moge z nimi dojść do ładu.

Dodam ,że moja siostra w zeszlym roku tez odwiedzila ta pania fryzjerke i od tego czasu ma kikuty nie włosy , musi doczepiac sztuczne żeby jakos wygladac, włosy nie chca jej rosnąć ! a w sierpniu 2012 ma ślub i boi się że z wlosow nic sie nie da zrobic....

jejku mi przy rozjaśniaczu starczała woda 6% a Ty 12 musisz
akurat silikonów wykańczając fryurę nie unikaj, skoro prostujesz musisz je czymś zabezpieczać stawiaj na proste szampony i naturalne dobre składowo odżywki/maski polecam Ci woski treatment wax, alterre aloesową, biovax mleczny, maske regenerującą z tołpy
olejowanie jak najbardziej, nie przejmuj się tym, że Ci wypadają po oleju, wypadają te które i tak by wypaść musiały

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i go trza przez Allegro zamówić, cooo? zamówię po Nowym Roku

ja na szczęście mam niewiele tych rzeczy, bo moja mama raz na jakiś czas przekopuje sobie moją szafę i oddaje rzeczy biednym
tak na all chyba że znasz u siebie jakąś hurt. fryzjerską naprawdę bardzo polecam, ja swój używam od marca!! i nawet połowy nie zużyłam co prawda ja używam go 1-2x na miesiąc bo nie mam większej potrzeby
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:40   #4093
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak na all chyba że znasz u siebie jakąś hurt. fryzjerską naprawdę bardzo polecam, ja swój używam od marca!! i nawet połowy nie zużyłam co prawda ja używam go 1-2x na miesiąc bo nie mam większej potrzeby
znam znam hurtownie fryzjerskie, wiem gdzie są dwie, przejadę się do nich i poszukam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:46   #4094
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wklej zdjęcia na pewno ktoś coś poradzi
rozjaśniacz
kurcze jak narazie nie mam możliwości wklejenia postaram się jutro...
tak wiem wiem rozjaśniacz to najgorsze zło jakie może być, myślałam, że jak na ten "niby" blond a raczej lekko żółtawy nałoże rozjaśniać to mi się zrobią takie platynowe jak to zwykle mi wychodziły.... czyli nie mam co na to liczyć??
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:46   #4095
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

[QUOTE=snowhitee;31272548]jejku mi przy rozjaśniaczu starczała woda 6% a Ty 12 musisz
akurat silikonów wykańczając fryurę nie unikaj, skoro prostujesz musisz je czymś zabezpieczać stawiaj na proste szampony i naturalne dobre składowo odżywki/maski polecam Ci woski treatment wax, alterre aloesową, biovax mleczny, maske regenerującą z tołpy
olejowanie jak najbardziej, nie przejmuj się tym, że Ci wypadają po oleju, wypadają te które i tak by wypaść musiały

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


Mam Wax z Pilomax i Biovax ale ta druga w ogóle nic nie robi z moimi włosami i robie ta pierwsza.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:53   #4096
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
może się uda
dzisiaj tylko przeglądnę, jutro pocykam fotki

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------


OMG, prawie zawału dostałam - przeczytała, że Ci się oświadczył
Nie jeszcze nie
Kiciu martwe się o Twoje serducho.
Taka wiadomość jak już będę miała Wam do przekazania postaram powiedzieć sensowniej
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:57   #4097
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie jeszcze nie
Kiciu martwe się o Twoje serducho.
Taka wiadomość jak już będę miała Wam do przekazania postaram powiedzieć sensowniej
czekamy na to
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:01   #4098
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
kurcze jak narazie nie mam możliwości wklejenia postaram się jutro...
tak wiem wiem rozjaśniacz to najgorsze zło jakie może być, myślałam, że jak na ten "niby" blond a raczej lekko żółtawy nałoże rozjaśniać to mi się zrobią takie platynowe jak to zwykle mi wychodziły.... czyli nie mam co na to liczyć??
może lepiej szamponetkę albo spróbować ochłodzić szamponem
już lepiej byłoby farbą ale nie rozjaśniaczem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:03   #4099
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ostatni poziom piekła..
Wiadomości: 14 694
Farba Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond

Witam zakładam pierwszy raz nowy wątek więc z góry przepraszam za wszystkie błędy.

Zakupiłam farbę Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond. Moje włosy to ciemny blond z lekkim rudawym poświtem, na pudełku widać,że jeśli włosy są w kolorze ciemnego blondu powinien po farbowaniu wyjść ładny jasny blond. Nie ukrywam troszkę boje się zafarbować włosy,żeby nie wyszedł mi "kurczaczkowy" kolor, lub co gorsza zielony... Mam pytanie do was, czy któraś z was farbowała może nią włosy? jakie były efekty ? może polecacie coś sprawdzonego, mam zaryzykować, bardzo chciałabym zejść do jasnego blondu...
__________________
... Poznaliśmy się 15.07.2010...
...Jesteśmy razem 11.12.2010...
...Ślub 8.10.2016...
...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...


Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2011-12-28 o 20:07
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 20:04   #4100
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Paulinko
A czy przypadkiem po umyciu włosków,wysuszeniu i psiknięciu sprayem ochronnym włoski nie były wilgotne?
Ja właśnie w ten sposób wypaliłam sobie dziurę we włosach.
Teraz wiem,ze do prostowania włosy muszą być suche!!!!

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czekamy na to
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:06   #4101
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Paulinko
A czy przypadkiem po umyciu włosków,wysuszeniu i psiknięciu sprayem ochronnym włoski nie były wilgotne?
Ja właśnie w ten sposób wypaliłam sobie dziurę we włosach.
Teraz wiem,ze do prostowania włosy muszą być suche!!!!

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------


właśnie Adzi ma rację powinny być suche

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

a ja myślę o http://gruper.pl/x.php/1,11990/Szcze...etoda-1-1.html
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:08   #4102
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Witam zakładam pierwszy raz nowy wątek więc z góry przepraszam za wszystkie błędy.

Zakupiłam farbę Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond. Moje włosy to ciemny blond z lekkim rudawym poświtem, na pudełku widać,że jeśli włosy są w kolorze ciemnego blondu powinien po farbowaniu wyjść ładny jasny blond. Nie ukrywam troszkę boje się zafarbować włosy,żeby nie wyszedł mi "kurczaczkowy" kolor, lub co gorsza zielony... Mam pytanie do was, czy któraś z was farbowała może nią włosy? jakie były efekty ? mam zaryzykować, bardzo chciałabym zejść do jasnego blondu...
nie trzeba było zakładać nowego wątku, jest cały poświęcony blond farbom

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
spróbuj w końcu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-12-28 o 22:52 Powód: post pod postem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:09   #4103
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Juz poodpisywalam w klubie, zaraz się zbieram, także buziaki dla Was, całuje Was mocno i bede tesknila
Do sklikania w piątek
trzymaj sie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cooo? kto się posunął do takich świństw? dlatego, że miałaś jasne włosy? o rany

ja sama też nie wiem co z tym wellatonem, jak mam świeże włosy to kolor jest bardzo ładny, nic do niego nie mam, ale np. nie ma szans, żebym na drugi dzień wyszła z domu w rozpuszczonych włosach, bo właśnie wtedy wydają się żółtawe

wiecie co, rozjaśniacz rozjaśniaczem, połowy włosów przez niego nie miałam, ale muszę przyznać, że kolor po nim zawsze mi się podobał, nic nie rudziało ani nie żółkło
ooo musze przyznac, ze ja tez bylam zawsze zadowolona z koloru
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
teraz przeglądnęłam Twój album i dla mnie z tych zdjęć, tu jest faworyt! fryzurka i kolor
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=109508
mi tez sie bardzo podoba Asia na tym zdjeciu
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
za pierwszym razem jakby lepiej złapała odrost ,a przy drugim razie wydawało mi się że bardziej się odznacza i w dodatku ma w składzie ten składnik co to niby spowodował smierć tej laski i się wystarszyłam ale farba sama w sobie bardzo delikatna i fajna w sumie to nie popróbowałam dobrze ich mozliwości bo po pierwszym czy drugim użyciu juz szukałam innej jedynie C12 była ileś tam razy i to ją właśnie najlepiej wspominam szkoda że ją wycofali no a teraz póki co wellaton mnie pozytywnie rozkochał w sobie i wszystko zepsułam ale mam nadzieje że uda mi się wrócić do niego
a powiedz mi, tylko ta c12 miala ten skladnik o ktorym piszesz? moze dlatego ja wycofali?


Dziewczyny bylam dzis w Rossku i mam sklad tej nowej odzywki Timotei Organic Delight, wersja do suchych lub zniszczonych wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg timoteiorganic.jpg (129,7 KB, 145 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:11   #4104
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ostatni poziom piekła..
Wiadomości: 14 694
Dot.: Farba Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond

Może nie zauważyłam, ale chodzi mi najbardziej właśnie o tę konkretną farbę o której wspomniałam, a na forum nie potrafiłam znaleźć, tak szczerze mówiąc to dopiero poznaję wizaż więc przepraszam, postaram się poprawić
__________________
... Poznaliśmy się 15.07.2010...
...Jesteśmy razem 11.12.2010...
...Ślub 8.10.2016...
...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...

xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:12   #4105
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie Adzi ma rację powinny być suche

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

a ja myślę o http://gruper.pl/x.php/1,11990/Szcze...etoda-1-1.html
Tez bym chciala takie rzęski
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:13   #4106
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Farba Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Może nie zauważyłam, ale chodzi mi najbardziej właśnie o tę konkretną farbę o której wspomniałam, a na forum nie potrafiłam znaleźć, tak szczerze mówiąc to dopiero poznaję wizaż więc przepraszam, postaram się poprawić
nie szkodzi, może nasza Kasia moderator połączy wątki

tam wystarczyło po prostu zapytać albo kliknąć "przeszukaj wątek"
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:14   #4107
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
spróbuj w końcu
nie wiem

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-12-28 o 20:16
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:15   #4108
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tez bym chciala takie rzęski

Ja sobie przedłużyłam rzęsy jakoś 9tego grudnia i praktycznie nie mam już nic ;]]
więc nie opyla sie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:17   #4109
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tez bym chciala takie rzęski
ja też
tylko obawiam się efektu po zdjęciu
i tego,że szybko przyzwyczajam się i pewnie nie chciałabym już żyć bez nich
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:18   #4110
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Kitka ja sobie podcinam grzywkę tym sposobem http://www.youtube.com/watch?v=W66eyeM3H0Y wychodzi bardzo fajnie, wklejam zdj jak to z boku wygląda a do albumu dam z przodu (przy okazji możecie moją sis zobaczyć )

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
trzymaj sie


ooo musze przyznac, ze ja tez bylam zawsze zadowolona z koloru

mi tez sie bardzo podoba Asia na tym zdjeciu

a powiedz mi, tylko ta c12 miala ten skladnik o ktorym piszesz? moze dlatego ja wycofali?


Dziewczyny bylam dzis w Rossku i mam sklad tej nowej odzywki Timotei Organic Delight, wersja do suchych lub zniszczonych wlosow
oo kokos i aloes kupiłaś po co oni ten alkohol denat. wwalają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC260446r.jpg (41,4 KB, 65 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.