Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 11:15   #1711
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
fryz5 - jestem zachwycona kolorkiem Sama podobny miałam Ale chyba nie aż tak intensywny... sama nie wiem...

Ja ostatnio szaleje z farbami garniera...

Chociaż miałam też Welli Czerwona lawa, czy coś takiego... Wszystko fajnie pięknie i kolor od połowy się zmywa. Nadal nie doszłam do tego jak farbowac zeby to ogarnąc, ale widzę ktos już pomysł rzucił, tylko, że u mnie w drogeriach nie ma koloru szamponetki jaki by mi odpowiadał.

I mam pytanie: Dostałam ostatnio dwie szamponetki Delia no.1 RUDY.

Czy na spłowiałe czerwone włosy ona wgl załapie?? No i czy ten kolor bedzie rownomierny??

Martwie się, czy dwie saszetki to nie za mało na długie włosy ;/

on wychodzi pomarańczowy, więc Tobie wyjdzie ruda czerwień, ja uzywam joanny jeżeli chodzi o czerwienie, porzeczowa i malinowa są śliczne.

spróbuj może z tymi szamponetkami? malinowa wpada w róż a porzeczkowa to zwykła czerwień


Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hejka Kochani wracam po małej przerwie.. troszke mnie omineło..
Fryz WOW widze szalejesz zaraziłyśmy Cie super kolorek..
Słodziak! hehe ja tez zawsze jak zafarbuje wlosy to dlugo ich nie myje bo szkoda mi zeby sie nie wypłukało
Falka- noo affinage b red jest chyba tylko na stronach amerykanskich/angielskich dostępny.. niestety

truskawka- rozjaśniacz kupić? gdybym chciała sobie poniszczyc i wysuszyć włosy to bym sobie rozjasnila i potem czerwien dala i bez problemu by wyszedl kolor ale niechce ich niszczyc.. a rozjasniacz czerwony niestety to tez rozjaśniacz a pozatym nie wszedzie go mozna kupic..
dzięki, dziś już chyba umyje i zobaczymy jak kolor sie zachowa w końcu to szamponetka na rozjaśniane wlosy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:50   #1712
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

czy to są te szamponetki?? http://2.bp.blogspot.com/-1qpQpV55Ns...lor-effect.jpg

Nie mogę dorwać u siebie żadnej czerwieni
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:52   #1713
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

tak to te niemożliwe! musisz poszukac dokładniej i przegrzebać kazdą saszetkę w sklepie moze sa ukryte!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:07   #1714
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
czy to są te szamponetki?? http://2.bp.blogspot.com/-1qpQpV55Ns...lor-effect.jpg

Nie mogę dorwać u siebie żadnej czerwieni
Najwięcej tych saszetek mają w drogeriach Natura.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 15:48   #1715
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak to te niemożliwe! musisz poszukac dokładniej i przegrzebać kazdą saszetkę w sklepie moze sa ukryte!
tez kiedys uzywalam tych z joanny tak zapoczątkowała się u mnie miłość do czerwieni.. I ja uzywalam ich w koloze burgund,machon i zawsze fajnie wychodzilo i sie dość długo trzymalo mimo tego iz mam ciemne włosy
trzeba zawsze przegrzebywać półki polowanie na wybrany odcien
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:09   #1716
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam wszystkich

Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie wiem co zrobić...
Farbowałam włosy garnierem płomienna głęboka czerwień i kolor wyszedł dosyć ciemny z czerwonymi refleksami (pierwsze zdjęcie) Teraz upatrzyłam sobie inną farbę Imperity ale nie wiem ilu procentową wodę utlenioną do niej dodać by wyszedł taki kolor jak na drugim zdjęciu. Będę wdzięczna za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0217.jpg (67,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imp4.jpg (7,7 KB, 11 załadowań)
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:32   #1717
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ludzie! siedze wlasnie z farbą na głowie haha uzylam do całości jednak 9% w ogóle dawno nie farbowałam całości sama. to moj 1 raz od paru lat hehe ale adrenalina jak to wyjdzie.. dodam fotki moze jutro mam nadzieje ze sie sprawdzi farba. Dodam że z polowy tubki + 2 razy tyle oxy tzn razem 60ml +120ml wyszlo mi dość duzo tego i zostalo nawet takze tubka bedzie i jeszcze na raz jupii
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 21:24   #1718
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a jaka to farba? trzymamy kciuki. moja czerwien po jednym myciu jest straszna ;d
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:27   #1719
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ludzie! siedze wlasnie z farbą na głowie haha uzylam do całości jednak 9% w ogóle dawno nie farbowałam całości sama. to moj 1 raz od paru lat hehe ale adrenalina jak to wyjdzie.. dodam fotki moze jutro mam nadzieje ze sie sprawdzi farba. Dodam że z polowy tubki + 2 razy tyle oxy tzn razem 60ml +120ml wyszlo mi dość duzo tego i zostalo nawet takze tubka bedzie i jeszcze na raz jupii
Czekam na foty!!!!!!
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:37   #1720
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fryz5- To jest ta farba co wam mówiłam Metamorphose Contrast niby do ciemnych włosów ma byc Cherry red ale zobaczymy czy nie wyjdzie BLACK Cherry
jak narazie mam mokre wlosy duzo nie widać odrost jasny jak zawsze ale na reszte trza czekac
Benek- jaa dodam foty jak bedzie suchy łebek
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 22:27   #1721
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Falka- noo affinage b red jest chyba tylko na stronach amerykanskich/angielskich dostępny.. niestety
..
Na ich stronie widziałam, że prowadzą dystrybucję w Polsce, ale w Śląskim akurat nikt się tym nie zajmuje Poza tym to tylko farba, znajdę jakąś inną. Jutro się wybiorę do hurtowni fryzjerskiej, to może uda mi się coś wyhaczyć.

Przyznam szczerze, że boję się, że jeśli już osiągnę czerwień marzeń, to odrosty będą męczące. Jak sobie z tym problemem radzicie? Farbowanie raz na miesiąc jest ok? Bo wydaje mi się, że przy takim dużym kontraście włosów, odrost będzie mega widoczny.

W ogóle to czym różnią się te farby typu Contrast, jak Majicontrast czy ta, której właśnie SugarbabyLove użyła, od zwykłych? Czy to nie chodzi tylko o utleniacz? Czy zwykłą farbą z 12% nie osiągnie się takiego samego efektu?
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 22:51   #1722
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Fryz5- To jest ta farba co wam mówiłam Metamorphose Contrast niby do ciemnych włosów ma byc Cherry red ale zobaczymy czy nie wyjdzie BLACK Cherry
jak narazie mam mokre wlosy duzo nie widać odrost jasny jak zawsze ale na reszte trza czekac
Benek- jaa dodam foty jak bedzie suchy łebek
No to szyyyybkooooo
Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Na ich stronie widziałam, że prowadzą dystrybucję w Polsce, ale w Śląskim akurat nikt się tym nie zajmuje Poza tym to tylko farba, znajdę jakąś inną. Jutro się wybiorę do hurtowni fryzjerskiej, to może uda mi się coś wyhaczyć.

Przyznam szczerze, że boję się, że jeśli już osiągnę czerwień marzeń, to odrosty będą męczące. Jak sobie z tym problemem radzicie? Farbowanie raz na miesiąc jest ok? Bo wydaje mi się, że przy takim dużym kontraście włosów, odrost będzie mega widoczny.

W ogóle to czym różnią się te farby typu Contrast, jak Majicontrast czy ta, której właśnie SugarbabyLove użyła, od zwykłych? Czy to nie chodzi tylko o utleniacz? Czy zwykłą farbą z 12% nie osiągnie się takiego samego efektu?
Ja farbuję odrosty co 3 tygodnie, bo mi włosy tak śmigają, że po 3 tyg mam odrost jak po miesiącu i nie wygląda to dobrze.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 06:45   #1723
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a tam duuuupppaaa niefajnie wyszlo jestem niezadowolona focha mam że masakra! nie wiem co mam juz robic zeby wyszło OK.. buuu
wyszło gożej niż wczesniej a to miala byc farba dla ciemnych włosów..
chyba bede za 2 tygodnie poprawiac ale tym razem wezme koleżanke moze źle gdzieś farbe nałożyłam nie wiem zostalo mi jeszcze pół tubki więc zobacze fotki dodam popoludniu w świetle zrobie bo teraz to w ogóle nic nie widać pozatym mi bateria padła na aparacie.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:51   #1724
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a tam duuuupppaaa niefajnie wyszlo jestem niezadowolona focha mam że masakra! nie wiem co mam juz robic zeby wyszło OK.. buuu
wyszło gożej niż wczesniej a to miala byc farba dla ciemnych włosów..
chyba bede za 2 tygodnie poprawiac ale tym razem wezme koleżanke moze źle gdzieś farbe nałożyłam nie wiem zostalo mi jeszcze pół tubki więc zobacze fotki dodam popoludniu w świetle zrobie bo teraz to w ogóle nic nie widać pozatym mi bateria padła na aparacie.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:07   #1725
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Po uzyciu tej szamponetki o kolorze rudym stwierdzam, że włosy z góry nieco się rozjaśniły a reszta lekko przyciemniła... A może to juz moja psychika mi funduje takie wrażenia, bo chce żebym już dała spokój?

Obecnie w szafie hoduję kolekcję Garniera 100% kolor czerwona miedź... Myslę, że za dwa tygodnie farba pójdzie w ruch...

Ah... to dążenie do tysięcy różnych odcieni...

Ale kto powiedział, że eksperymenty nie są fajne??

Pozdrawiam..

PS w moim małym i nudnym miasteczku też jeszcze nie znalazłam takiej szamponetki jak pisał Fryz5... ;/ Zostałay mi małe sklepiki i Drogeria Natura :P
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:42   #1726
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

w naturze powinna być ta szamponetka, nie wiem jak możecie jej nie widzieć zwykle jak mają w sklepie szamponetki to glównie porzeczkową czerwień nie spotkałem się jeszcze ze sklepem, który jak juz mial szamponteki to nie miał jej ;D

SugarbabyLove jesteśmy z Tobą w tych ciężkich chwilach :< ja po spraniu się czerwieni mam na głowie cos, z czym nie chce sie pokazywac ludziom, bo mi sie nie podoba, jest blady. ale w przyszłym tygodniu kupuje jakies farby i wracam do poprzedniego blondu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (81,3 KB, 20 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:47   #1727
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Po uzyciu tej szamponetki o kolorze rudym stwierdzam, że włosy z góry nieco się rozjaśniły a reszta lekko przyciemniła... A może to juz moja psychika mi funduje takie wrażenia, bo chce żebym już dała spokój?

Obecnie w szafie hoduję kolekcję Garniera 100% kolor czerwona miedź... Myslę, że za dwa tygodnie farba pójdzie w ruch...

Ah... to dążenie do tysięcy różnych odcieni...

Ale kto powiedział, że eksperymenty nie są fajne??

Pozdrawiam..

PS w moim małym i nudnym miasteczku też jeszcze nie znalazłam takiej szamponetki jak pisał Fryz5... ;/ Zostałay mi małe sklepiki i Drogeria Natura :P
Pewnie, że eksperymenty sa fajne
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
w naturze powinna być ta szamponetka, nie wiem jak możecie jej nie widzieć zwykle jak mają w sklepie szamponetki to glównie porzeczkową czerwień nie spotkałem się jeszcze ze sklepem, który jak juz mial szamponteki to nie miał jej ;D

SugarbabyLove jesteśmy z Tobą w tych ciężkich chwilach :< ja po spraniu się czerwieni mam na głowie cos, z czym nie chce sie pokazywac ludziom, bo mi sie nie podoba, jest blady. ale w przyszłym tygodniu kupuje jakies farby i wracam do poprzedniego blondu.
UUłłaaa... sprało się mocno...
Ja dziś albo jutro robię odrosty Matrixem sored, który mi został, a tymczasem pocztą idzie do mnie Majicontrast. Zdecydowałam się na czerwień.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 12:16   #1728
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

eksperymenty NIE są fajne dla naszych włosów, jestem tego najlepszym przykładem;/
no serio, w super farmie nie ma, są same brunetki i jedna różowa Wwa;/
skoczę dziś do natury, bo zaraz MYJĘ GŁOWĘ (pierwszy raz po studniówkowej szamponetce... bez osądzania, po prostu siedziałam przez te dni cały czas w domu więc odwlekałam ten moment jak najbardziej się da :P) ciekawe co mi zostanie na włosach po szamponie, odżywkach i maskach

Sugar- biedna.. może odczekaj trochę z kolejnym farbowaniem... potem sobie poniszczysz włosy i nie będzie sensu w ogóle nakładać na nie farbę jak w moim przypadku

Fryz- wooow ale się sprało...no ale nic dziwnego skoro kładzione na blond... obyś bez problemu wrócił do koloru.... a nie wolisz zostać przy czerwieniach?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-01-16 o 12:17
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 12:45   #1729
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

nie nie chce zostac przy czerwieniach to była próba, nigdy nie miałem czerwieni, wyszła no piękna, ale ja sie w niej źle czuje. wole naturalny blond z ciemniejszym odrostem, żebyście wiedziały co ja na głowie nie miałem. generalnie byłem uzalezniony od farb (właśnie te eksperymenty) dzięki którym wiem co nie co o farbowaniu ^^ 200 opakowań (farb, rozjasniaczy, dekoloryzatorów) w ciagu 1 i pół roku, potem było nieco mniej, równo rok temu zrobiłem przerwę, ani jednej farby od lutego do lipca, i od lipca do teraz, włosy przeszły 16 koloryzacji (rozjaśniacze i farby)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 13:34   #1730
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie nie chce zostac przy czerwieniach to była próba, nigdy nie miałem czerwieni, wyszła no piękna, ale ja sie w niej źle czuje. wole naturalny blond z ciemniejszym odrostem, żebyście wiedziały co ja na głowie nie miałem. generalnie byłem uzalezniony od farb (właśnie te eksperymenty) dzięki którym wiem co nie co o farbowaniu ^^ 200 opakowań (farb, rozjasniaczy, dekoloryzatorów) w ciagu 1 i pół roku, potem było nieco mniej, równo rok temu zrobiłem przerwę, ani jednej farby od lutego do lipca, i od lipca do teraz, włosy przeszły 16 koloryzacji (rozjaśniacze i farby)
WOW to szalałeś. Dzieki kochani chyba faktycznie zrobie przerwe z miesiąc. Ale sie zastanawiam czy moze w przyszlym miesiącu jednak nie zmyć farby deko i potem odczekac tydzien i machnąć czerwień? hmm musze to przemyśleć.. tylko pytanie czy ta farba ktora mi została się nie zepsuje? ona jest otwarta tam jest pół tuby ile to moze leżeć?


Benek- zdecydowalaś się na majicontrast? fajnie pozniej zdaj relacje jaki kolor wyszedł ja daje fotki mojej głowy.. jedne z lampą inne w świetle dziennym..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lampa.jpg (80,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lampa2.jpg (107,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swiatlo dnia.jpg (109,5 KB, 37 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-01-16 o 15:43
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 15:50   #1731
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

spokojnie farba może leżeć sobie jeżeli jest zakręcona
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 16:03   #1732
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
OMG co się tak rzucasz? Ja nie widzę nigdzie krytyki, za to u Ciebie ogromne ego :}

Fryz.. wow! szamponetka złapała tak intensywnie kolor? Jestem w szoku, świetny jest... Ja wczoraj też na studniówkę położyłam sobie szamponetkę na włosy i jestem bardzo zadowolona z efektu... choć te zniszczone włosy na których kolor zmywa mi się do rudego nadal lekko błyszczą na pomarańczowo;/ naprawdę nie widzę innego wyjścia niż farbowanie samych odrostów, a na resztę szamponetki... muszę je odżywić, zapuścić i ściąć ;(

PS. też jestem zdania, że rozjaśniacz niszczy bardziej niż farby. Tego raczej nie trzeba tłumaczyć, bo to oczywiste..Dziwne że osoba z tak ogromną wiedzą fryzjerską twierdzi inaczej... cóż. Poza tym wygląd włosów nie świadczy o ich stanie, też słyszę wiele komplementów na temat swoich włosów, a wiem że są zniszczone okropnie;] cóż to za głupi argument
Nie musisz pisac do mnie z taką ironią bo to co tutaj napisałam było dla dziewczyn, które chcą miec intensywną czerwień a nie dla mnie. Też z początku bałam się tego czerwonego rozjaśniacza, tylko, że po nim można sobie spokojnie poprawiac kolor raz na miesiąc samą szamponetką albo tonerem, niż męczyc włosy coraz to nową farbą jak to robią dziewczyny a i tak wychodzi coś innego. Dla mnie to było jedyne możliwe i rozsądne rozwiązanie bo nawet Majicontrast sobie nie poradził z wodą 12%. A czerwony rozjaśniacz z 6% oxy dał cudowny efekt, który trzymał się dużo dłużej niż innych farb, których już miałam mase, gdyż nie tylko przez ten okres byłam czerwonowłosa, 2 lata temu także i używałam głównie farb profesjonalnych. Poza tym moje włosy po rozjaśniaczu nie wyglądały tak tragicznie jak po Majicontrast (główną przyczyną była woda 12%) po którym zastosowałam solidną odbudowę, następnie nałożyłam czerwony rozjaśniacz, który nie pogorszył widocznie stanu moich włosów. Teraz są naprawdę w dobrej kondycji, choc aktualnie już nie jestem czerwonowłosa, i mimo kolejnego rozjaśniania nie są suche, jedyny problem to łamliwe końce ok 2 cm, których muszę się pozbyc
A co do komplementów to chodziło mi bardziej o kolor, widocznie nie zrozumiałaś co miałam na myśli.
Chillout

Edytowane przez Truskowa
Czas edycji: 2012-01-16 o 16:08
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 16:31   #1733
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
spokojnie farba może leżeć sobie jeżeli jest zakręcona
no, to dobrze
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 16:57   #1734
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Nie musisz pisac do mnie z taką ironią bo to co tutaj napisałam było dla dziewczyn, które chcą miec intensywną czerwień a nie dla mnie. Też z początku bałam się tego czerwonego rozjaśniacza, tylko, że po nim można sobie spokojnie poprawiac kolor raz na miesiąc samą szamponetką albo tonerem, niż męczyc włosy coraz to nową farbą jak to robią dziewczyny a i tak wychodzi coś innego. Dla mnie to było jedyne możliwe i rozsądne rozwiązanie bo nawet Majicontrast sobie nie poradził z wodą 12%. A czerwony rozjaśniacz z 6% oxy dał cudowny efekt, który trzymał się dużo dłużej niż innych farb, których już miałam mase, gdyż nie tylko przez ten okres byłam czerwonowłosa, 2 lata temu także i używałam głównie farb profesjonalnych. Poza tym moje włosy po rozjaśniaczu nie wyglądały tak tragicznie jak po Majicontrast (główną przyczyną była woda 12%) po którym zastosowałam solidną odbudowę, następnie nałożyłam czerwony rozjaśniacz, który nie pogorszył widocznie stanu moich włosów. Teraz są naprawdę w dobrej kondycji, choc aktualnie już nie jestem czerwonowłosa, i mimo kolejnego rozjaśniania nie są suche, jedyny problem to łamliwe końce ok 2 cm, których muszę się pozbyc
A co do komplementów to chodziło mi bardziej o kolor, widocznie nie zrozumiałaś co miałam na myśli.
Chillout
mam zamiar niedługo wypróbować go na czarnych wlosach koleżanki, mam nadzieję, ze będe miał podobną opinię do Twojej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:06   #1735
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mam zamiar niedługo wypróbować go na czarnych wlosach koleżanki, mam nadzieję, ze będe miał podobną opinię do Twojej
Mi na czarnych włosach to ledwo co dekoloryzacja pomogła, końce nadal miałam czarne a reszta ciemny brąz. Ciekawe jak będzie z czerwonym rozjaśniaczem na tak ciemnych włosach, ja go nakładałam na taką stonowaną czerwień
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:12   #1736
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

oh myślałem ze kładłaś go na ciemne wlosy. spobujemy, poloze z 9%
zamierzam kłaść z firmy LEO
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-01-16 o 17:15
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:26   #1737
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kładłam go na troche jaśniejsze włosy niż na zdjęciu które załączyłam, konkretnie czerwony rozjaśniacz Chantal Prosalon. A dekoloryzacja była robiona najprawdopodobniej Kadusem.
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:22   #1738
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość


Benek- zdecydowalaś się na majicontrast? fajnie pozniej zdaj relacje jaki kolor wyszedł
Tak, zdecydowałam się. Tylko cały czas nie mogę się zdecydowac na rozjaśniacz - 6% czy 9%? Teraz siedzę z Matrixem sored R na odrostach - utleniacz 6%.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:56   #1739
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowałam się. Tylko cały czas nie mogę się zdecydowac na rozjaśniacz - 6% czy 9%? Teraz siedzę z Matrixem sored R na odrostach - utleniacz 6%.
a spróbuj dać 9% to moze wyjdzie bardziej intensywny.. ja bym tyle dała.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 22:05   #1740
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a spróbuj dać 9% to moze wyjdzie bardziej intensywny.. ja bym tyle dała.
Mooooże
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.