Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-10, 19:37   #1591
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wczoraj zafarbowa³am w koñcu w³osy majirel 6.0 na ¶redni bardzo z³ocisty blond. Zaraz po farbowaniu w³osy by³y koloru bardzo ciemnego br±zu na poziomie 2 ale po umyciu ich 2 razy kolor jest taki jak na próbniku tylko bardziej z³ocisty. Jestem zadowolona, farba po raz kolejny spe³ni³a swoje zadanie w³osy s± równomiernie zafarbowane i mam jakby delikatne pasemka, nie nierównomierne plamy tylko pasemka z czego jestem zadowolona

dodaje jedno zdjêcie, niestety w sztucznym ¶wietle, jutro postaram dodaæ jakie¶ inne, choæ kolor jest bardzo podobny, taki jak w ja¶niejszych miejscach zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie2070.jpg (68,9 KB, 91 za³adowañ)
Skyrim1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-10, 22:15   #1592
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj zafarbowa³am w koñcu w³osy majirel 6.0 na ¶redni bardzo z³ocisty blond. Zaraz po farbowaniu w³osy by³y koloru bardzo ciemnego br±zu na poziomie 2 ale po umyciu ich 2 razy kolor jest taki jak na próbniku tylko bardziej z³ocisty. Jestem zadowolona, farba po raz kolejny spe³ni³a swoje zadanie w³osy s± równomiernie zafarbowane i mam jakby delikatne pasemka, nie nierównomierne plamy tylko pasemka z czego jestem zadowolona

dodaje jedno zdjêcie, niestety w sztucznym ¶wietle, jutro postaram dodaæ jakie¶ inne, choæ kolor jest bardzo podobny, taki jak w ja¶niejszych miejscach zdjêcia
³adnie i bardzo naturalnie, pomimo, ¿e robi³a¶ fotkê w sztucznym ¶wietle, tylko szkoda, ¿e tak ciemno, ale Jeszcze siê pewnie wyp³ucz±. Nastêpnym razem mo¿esz pomieszaæ 7 z 6. i zdjêcie "dzienne" jak najbardziej prosimy

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aga0201 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym Was,drogie wizazanki prosic o pomoc. Przepraszam z góry,ze nie przewertowalam dokladnie calego tego w±tku,ale jest dlugasny.w dodatku nie znam siê na tych eksperymentach o ktorych mowicie.w zwiazku z tym mam pytanie :

Jaka farba uzyskam ciemny braz bez rudosci i czerwieni ? obecnie mam czarne w³osy,przy odroscie ciemny braz (niestety z refleksami rudosci i juz sporo zblak³)a gdzieniegdzie pod spodem (ma³o !) swoj kolor,czyli ciemny blond.wiem,¿e to brzmi tragicznie wszystko ale wciaz nie moglam sie zdecydowac co z w³osami uczynic i to jest taki okres przej¶ciowy.na czarno farbuje od 3 lat i juz 2 razy rozjasnialam za kazym razem wracajac do czarnych.mysle jednak,ze czas postawic na cos bardziej naturalnego,bo jak wiadomo czarny w naszym polskim regionie z natury raczej na wloskach nie wystepuje.jestem gotowa potraktowac je rozjasniaczem (jak mowilam,juz to robilam i na szczescie moje wlosy nie reaguja na to az tak zle. po rozjasnieniu wlosy maja kolor kuraczaka a nawet jsniejszy ),lecz co zrobic dalej aby uzyskac ciemny braz bez rudosci i czerwieni ? Pomocy !
Ni¿ej lub na poprzedniej stronie wklei³am linka do bloga blond bunny, przeczytaj jej pa¼dziernikowe tagi (chodzi mi o teoriê, a nie o testy farb)
Wszystko tam jest, na 10000%.
Pisa³am sama do Niej w sprawie schodzenia z czarnych (szwagierce siê bordo zachcia³o) Ale odpisa³±, ¿e je¶li w³osy farbowane powy¿ej 3 razy czerni± to dekoloryzator na niewiele siê zda i tylko rozja¶niacz pozostje. Potem profesjonalna farba o kolorze naturalnym, czyli np 7.0, 7N. 7NN. 7.00, bo takie rozja¶niane w³osy trzeba farbowaæ jak siwe 100%, bo pozbawione bêd± ca³kowicie pigmentu i po prostu farba nie bêdzie siê mia³a czego trzymaæ i sp³ynie, wiêc w³os trzeba napigmentowaæ natur±.
Potem neutralizowaæ kolejnym farbowaniem
refleks rudy, popielem/niebieskim, farb± z .1 po przecinku 7.1, 7A,
lub jak bêdzie z³oty refleks, neutralozowaæ fioletem/opalem/per³±, farb± z 2 po przecinku 7.2 7P


---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_siu Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Równie¿ jak Wy marzy³am o ch³odnym odcieniu br±zu! Zrobi³am dzi¶ kolor i postanowi³am siê nim z wami podzieliæ! Mia³am naturalny br±z na poziome 4. U¿y³am Majiblond 901 + 9 % oxydant. Nak³ada³am na d³ugo¶æ omijaj±c odrost i tylko na "doln± partiê" w³osów. Nastêpnie pomiesza³am 6.1 + 7.11 w proporcjach 1:1 + 6% oxydant. Efekt jak dla mnie jest zadowalaj±cy. Mia³am od spodu jasne pasemka w z³otym kolorze z rozja¶nienia i obawia³am siê zielonego odcienia... Nic podobnego!!! Zdecyduje siê na kolor na ca³o¶ci! Mam zdjêcie po samym rozja¶nieniu 901 w ¶wietle dziennym. Jak na samo rozja¶nienie my¶lê, ¿e rewelacja! Po u¿yciu 6.1 + 7.11 w³osy siê przyciemni³y i troszkê z³otego odcienia siê przebi³o, niestety ju¿ by³o ciemno i nie mam zdjêcia koñcowego efektu, ale zamieszczê je jutro! Ogólnie bardzo polecam Majirel, w³osy s± w nienaruszonym stanie, g³adkie i l¶ni±ce! Co my¶licie o kolorze?
A¿ mi siê serce kraja, jak piszesz, ¿e "zniszczy³a¶" naturalne, bo my tutaj marzymy o powrocie do naturalnych
Ale rozumien, ¿e po prostu by³u dla Ciebie za ciemne i chcia³±¶ rozja¶ñiæ.
£adnie Ci rozjsni³o, tylko gdzie ta fotka w wersji dziennej
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-13, 13:22   #1593
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej dziewczyny
farbuje wlosy naturalnym ciemnym blondem (l'oreal sublime mousse odcien 7.0) ale wychodzi jak jasny braz - blondynka raczej nikt by mnie nie nazwal zatem pisze w tym watku
mam problem polegajacy na tym, ze od czasu dekoloryzacji i polozenia przez fryzjerke brazowej farby ktora wyszla rudawa (a bylo to w sierpniu ubieglego roku) wszystkie farby wyplukuja mi sie na rudo. tzn. w normalnym swietle sa jasnobrazowe, ale w sloncu i w sztucznym swietle polyskuja zdecydowanie rudawo jest to efekt przeze mnie niepozadany.
wiem ze powinnam przelamac to niebieskim ale gubie sie w gaszczu farb doradzcie mi prosze, jaka farbe najchetniej drogeryjna (lub mix farb, kolorow) powinnam polozyc aby pozbyc sie tej rudosci? chodzi mi o cos wlasnie na poziomie 7, aby nie przyciemnic wlosow.
i czy polecilybyscie jakies farby bez amoniaku ktore maja chlodne odcienie na tym poziomie? np. perfect mousse schwarzkopfa - jak on wychodzi i jak sie spiera?
pisalyscie ze popiel tez przelamuje, ale gdzies czytalam znow ze moze nie wyjsc zbyt ladnie a raczej brudno... poza tym czy popiel to nie zielony?

zdjecia:
wlosy okolo 1,5 miesiaca po farbowaniu. jak widac potrafia wygladac tak jak tego oczekuje ale w pewnym swietle widac o co mi chodzi z ta rudoscia... (i pewnie troche zalezy tez od aparatu bo w rzeczywistosci roznica nie jest az tak wielka)

bardzo przepraszam jesli odpowiedz jest juz gdzies w tym watku, przegladalam go ale jak juz pisalam i tak nie wiem co konkretnie nalozyc na wlosy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20120130_204902.jpg (44,3 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20120206_154322.jpg (90,6 KB, 59 za³adowañ)
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-02-13 o 13:30
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-13, 18:53   #1594
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
farbuje wlosy naturalnym ciemnym blondem (l'oreal sublime mousse odcien 7.0) ale wychodzi jak jasny braz - blondynka raczej nikt by mnie nie nazwal zatem pisze w tym watku
mam problem polegajacy na tym, ze od czasu dekoloryzacji i polozenia przez fryzjerke brazowej farby ktora wyszla rudawa (a bylo to w sierpniu ubieglego roku) wszystkie farby wyplukuja mi sie na rudo. tzn. w normalnym swietle sa jasnobrazowe, ale w sloncu i w sztucznym swietle polyskuja zdecydowanie rudawo jest to efekt przeze mnie niepozadany.
wiem ze powinnam przelamac to niebieskim ale gubie sie w gaszczu farb doradzcie mi prosze, jaka farbe najchetniej drogeryjna (lub mix farb, kolorow) powinnam polozyc aby pozbyc sie tej rudosci? chodzi mi o cos wlasnie na poziomie 7, aby nie przyciemnic wlosow.
i czy polecilybyscie jakies farby bez amoniaku ktore maja chlodne odcienie na tym poziomie? np. perfect mousse schwarzkopfa - jak on wychodzi i jak sie spiera?
pisalyscie ze popiel tez przelamuje, ale gdzies czytalam znow ze moze nie wyjsc zbyt ladnie a raczej brudno... poza tym czy popiel to nie zielony?

zdjecia:
wlosy okolo 1,5 miesiaca po farbowaniu. jak widac potrafia wygladac tak jak tego oczekuje ale w pewnym swietle widac o co mi chodzi z ta rudoscia... (i pewnie troche zalezy tez od aparatu bo w rzeczywistosci roznica nie jest az tak wielka)

bardzo przepraszam jesli odpowiedz jest juz gdzies w tym watku, przegladalam go ale jak juz pisalam i tak nie wiem co konkretnie nalozyc na wlosy
Dobra decyzja, ¿eby rude potraktowaæ, niebieskim popielem, (7.1 lub w³a¶nie 701, ¿eby by³a 7 ;1 i ewentualnie 0 w numerze. Niebieski zneutralizuje je do neutralnego br±zu. Zostañ na poziomie 7, w profesjonalnych to jeszcze blond, a nie br±z jak napisa³a¶.
Sklepowe rzadko tu u¿ywamy, raczej profeski, bo wiadomo czego siê mo¿na spodziewaæ po nich, cenowo i wydajno¶ciowo wychodz± lepiej, a po sklepowych oznaczeniach to ró¿nie bywa.
Widzê, ¿e masz w³osy takie jak nasza caate, Ona na swoje k³ad³a profesjonaln± londê 6.1 wiêc ciemniejsz±, al mo¿e spróbuj 7.1
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-13, 19:42   #1595
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra decyzja, ¿eby rude potraktowaæ, niebieskim popielem, (7.1 lub w³a¶nie 701, ¿eby by³a 7 ;1 i ewentualnie 0 w numerze. Niebieski zneutralizuje je do neutralnego br±zu. Zostañ na poziomie 7, w profesjonalnych to jeszcze blond, a nie br±z jak napisa³a¶.
Sklepowe rzadko tu u¿ywamy, raczej profeski, bo wiadomo czego siê mo¿na spodziewaæ po nich, cenowo i wydajno¶ciowo wychodz± lepiej, a po sklepowych oznaczeniach to ró¿nie bywa.
Widzê, ¿e masz w³osy takie jak nasza caate, Ona na swoje k³ad³a profesjonaln± londê 6.1 wiêc ciemniejsz±, al mo¿e spróbuj 7.1
Dzieki za rade Cenowo raczej nie wyjdzie mi lepiej jak tak patrze... Chyba ze jedna tubka farby i oksydant wystarcza mi na wiecej niz raz przy mojej dlugosci?
A wracajac do drogeryjnych, znasz moze (lub ktos inny ) jakas farbe 7.1 oprocz loreala? bo mysle jeszcze o zmieszaniu 7.1 i 7.0 ale loreal sie srednio oplaca bo to byloby okolo 2x30zl=60zl
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-13, 20:31   #1596
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za rade Cenowo raczej nie wyjdzie mi lepiej jak tak patrze... Chyba ze jedna tubka farby i oksydant wystarcza mi na wiecej niz raz przy mojej dlugosci?
A wracajac do drogeryjnych, znasz moze (lub ktos inny ) jakas farbe 7.1 oprocz loreala? bo mysle jeszcze o zmieszaniu 7.1 i 7.0 ale loreal sie srednio oplaca bo to byloby okolo 2x30zl=60zl
Ja sobie chwali³am Allwaves ok 18z³ + 11z³ oxy 1l, Caateostatnio zadowolona z londy 6.1, pisa³a o cenie gdzie¶ wcze¶niej, te¿ ok 20¿³, tylko ma³a tubka, bo 30ml. Dziewczyny zadowolone równie¿ z goldwela, ale to ró¿nie, jednym seria stay cool 6bs, czy 6sb wychodzi zimno innym rudo....blondbunny napisa³a mi, ¿e Allwaves nie jest najlepsz± farb± na rynku, ale wydajno¶ciowa jest 100ml tubka, proporcje mieszania 1:1,5 ¿ kolei poleca Welle koleston, lorea'l Majirel (dziewczynom zawsze na rudo siê wyp³ukiwa³o) Alfaparf (sprawdzi³am cena ok 28z³) .
Zawsze mo¿esz zsobie kupiæ naturê np 7.0 i mixton (korektor koloru) niebieski i dodawaæ do natury, w ten sposób zwiêkszaæ intensywno¶æ niebieskiego w mieszance.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 00:12   #1597
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie chwali³am Allwaves ok 18z³ + 11z³ oxy 1l, Caateostatnio zadowolona z londy 6.1, pisa³a o cenie gdzie¶ wcze¶niej, te¿ ok 20¿³, tylko ma³a tubka, bo 30ml. Dziewczyny zadowolone równie¿ z goldwela, ale to ró¿nie, jednym seria stay cool 6bs, czy 6sb wychodzi zimno innym rudo....blondbunny napisa³a mi, ¿e Allwaves nie jest najlepsz± farb± na rynku, ale wydajno¶ciowa jest 100ml tubka, proporcje mieszania 1:1,5 ¿ kolei poleca Welle koleston, lorea'l Majirel (dziewczynom zawsze na rudo siê wyp³ukiwa³o) Alfaparf (sprawdzi³am cena ok 28z³) .
Zawsze mo¿esz zsobie kupiæ naturê np 7.0 i mixton (korektor koloru) niebieski i dodawaæ do natury, w ten sposób zwiêkszaæ intensywno¶æ niebieskiego w mieszance.
Baaaardzo Ci dziekuje za rady! Super ze napisalas o mixtonie, nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje Teraz widze ze Londa ma mixtony i popielate, i niebieskie - mowisz ze do moich wlosow lepszy bedzie niebieski?
Dodaje sie go normalnie do mieszanki? W jakiej ilosci by wlosy nie wyszly niebieskie?
Czy mozna z niego tez robic plukanki?

Przepraszam za ilosc pytan ale podsunelas mi wlasnie swietne rozwiazanie mojego problemu
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 21:46   #1598
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Baaaardzo Ci dziekuje za rady! Super ze napisalas o mixtonie, nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje Teraz widze ze Londa ma mixtony i popielate, i niebieskie - mowisz ze do moich wlosow lepszy bedzie niebieski?
Dodaje sie go normalnie do mieszanki? W jakiej ilosci by wlosy nie wyszly niebieskie?
Czy mozna z niego tez robic plukanki?

Przepraszam za ilosc pytan ale podsunelas mi wlasnie swietne rozwiazanie mojego problemu
usunê³±m ulotkê, ¿eby nie zostaæ pos±dz±n± o rozpowszechnianie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-02-17 o 19:59
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 15:10   #1599
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Prosisz i masz... ulotka londy, wszystko opisane i podzia³ te¿
Dziekuje dziekuje dziekuje Juz wszystko jasne, mam tylko jeszcze watpliwosci co do jednej kwestii, nie chce naduzywac Twojej uprzejmosci ale mam przeczucie ze bedziesz wiedziala co zrobic

Otoz jak juz pisalam ostatnio farbowalam wlosy Lorealem Sublime Mousse 7.0, mam zakupione jeszcze jedno opakowanie zatem nastepne farbowanie bedzie jeszcze nia. Tuz po farbowaniu kolor byl ciemniejszy niz na opakowaniu, br±zowy, mniej wiecej na poziomie moich naturalnych. Jednak z czasem wyplukuje sie do jasniejszego koloru i widoczne sa w zwiazku z tym ciemniejsze odrosty.
Nie wiem zatem jak traktowac ta farbe:
-jak farbowanie na ciemniejszy kolor (czyli farbowac calosc)? bo poczatkowo przyciemnia
- jak farbowanie na jasniejszy (czyli najpierw dol potem odrost)? bo po jakims czasie jest jasniejszy od mojego naturalnego
-czy po prostu pofarbowac sam odrost a pozniej tak jak w ulotce zmoczyc go i powstala emulsje przeciagnac po calosci i zostawic na 5-10 min? czy kolor wtedy wyjdzie rowny i czy pokryje wtedy te rude refleksy? (bo przy ostatnim farbowaniu pokryl, choc tymczasowo)
co bys zrobila na moim miejscu?

pozdrawiam!


aaaa no i wciaz niestety nie wiem czy lepszy bedzie mixtone niebieski czy popielaty?
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-02-15 o 15:13
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 17:49   #1600
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje dziekuje dziekuje Juz wszystko jasne, mam tylko jeszcze watpliwosci co do jednej kwestii, nie chce naduzywac Twojej uprzejmosci ale mam przeczucie ze bedziesz wiedziala co zrobic

Otoz jak juz pisalam ostatnio farbowalam wlosy Lorealem Sublime Mousse 7.0, mam zakupione jeszcze jedno opakowanie zatem nastepne farbowanie bedzie jeszcze nia. Tuz po farbowaniu kolor byl ciemniejszy niz na opakowaniu, br±zowy, mniej wiecej na poziomie moich naturalnych. Jednak z czasem wyplukuje sie do jasniejszego koloru i widoczne sa w zwiazku z tym ciemniejsze odrosty.
Nie wiem zatem jak traktowac ta farbe:
-jak farbowanie na ciemniejszy kolor (czyli farbowac calosc)? bo poczatkowo przyciemnia
- jak farbowanie na jasniejszy (czyli najpierw dol potem odrost)? bo po jakims czasie jest jasniejszy od mojego naturalnego
-czy po prostu pofarbowac sam odrost a pozniej tak jak w ulotce zmoczyc go i powstala emulsje przeciagnac po calosci i zostawic na 5-10 min? czy kolor wtedy wyjdzie rowny i czy pokryje wtedy te rude refleksy? (bo przy ostatnim farbowaniu pokryl, choc tymczasowo)
co bys zrobila na moim miejscu?

pozdrawiam!


aaaa no i wciaz niestety nie wiem czy lepszy bedzie mixtone niebieski czy popielaty?
Trochê po tych my¶lnikach siê gubiê, bo jako¶ to dla mnie bez sk³adu napisane...pewnie skrótem my¶lowym
Rozumiem, ¿e po zafarbowaniu tym Mousse-m s± ciemne na Twoim naturalnym poziomie, ale pó¼niej jak siê sp³ucz±, to odrost jest ciemniejszy...Normalnie u fryzjera jak farbuje siê na ten sam kolor, to k³adzie siê na odrost i trzyma 20-25 minut, potem nak³ada na 5-10 minut na d³ugo¶æ, ¿eby od¶wie¿yæ kolor ( w sumie 30 minut farba powinna byæ na w³osach, ale ja piszê teraz o profesjonalnych, nie wiem jak to siê ma do sklepowych-niestety), no to tak chyba jak w ostatnim my¶lniku napisa³a¶
Mixy s± niebieskie/popielate do poziomów w³osów od 7 w dó³ a szare/srebrne/siwe do ja¶niejszych od 7 w górê
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 18:35   #1601
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê po tych my¶lnikach siê gubiê, bo jako¶ to dla mnie bez sk³adu napisane...pewnie skrótem my¶lowym
Rozumiem, ¿e po zafarbowaniu tym Mousse-m s± ciemne na Twoim naturalnym poziomie, ale pó¼niej jak siê sp³ucz±, to odrost jest ciemniejszy...Normalnie u fryzjera jak farbuje siê na ten sam kolor, to k³adzie siê na odrost i trzyma 20-25 minut, potem nak³ada na 5-10 minut na d³ugo¶æ, ¿eby od¶wie¿yæ kolor ( w sumie 30 minut farba powinna byæ na w³osach, ale ja piszê teraz o profesjonalnych, nie wiem jak to siê ma do sklepowych-niestety), no to tak chyba jak w ostatnim my¶lniku napisa³a¶
Mixy s± niebieskie/popielate do poziomów w³osów od 7 w dó³ a szare/srebrne/siwe do ja¶niejszych od 7 w górê
Te myslniki odnioslam do tego, co jest w ulotce Londy, ktora mi wkleilas Tam jest bodajze napisane, ze na ciemniejszy kolor od wyjsciowego (lub na takim samym poziomie) farbuje sie calosc, a na jasniejszy - najpierw srodek wlosow i konce, a dopiero pozniej odrost. A ja nie wiem jak ta moja farbe traktowac, skoro najpierw niby wychodzi ciemniejsza od wyjsciowego koloru, ale splukuje sie z czasem do jasniejszego koloru (zwlaszcza tam, gdzie byl farbowany odrost-tam robi sie taki wrecz ciemny/sredni blondzik) - zatem to przyciemnianie czy rozjasnianie?
Tak czy inaczej zrobie chyba tak jak napisalas, tylko obawiam sie, ze po zaledwie 5-10 minutach nie pokryje mi dobrze tych rudych refleksow... Nie wiem czy moje obawy sa uzasadnione
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 17:06   #1602
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Te myslniki odnioslam do tego, co jest w ulotce Londy, ktora mi wkleilas Tam jest bodajze napisane, ze na ciemniejszy kolor od wyjsciowego (lub na takim samym poziomie) farbuje sie calosc, a na jasniejszy - najpierw srodek wlosow i konce, a dopiero pozniej odrost. A ja nie wiem jak ta moja farbe traktowac, skoro najpierw niby wychodzi ciemniejsza od wyjsciowego koloru, ale splukuje sie z czasem do jasniejszego koloru (zwlaszcza tam, gdzie byl farbowany odrost-tam robi sie taki wrecz ciemny/sredni blondzik) - zatem to przyciemnianie czy rozjasnianie?
Tak czy inaczej zrobie chyba tak jak napisalas, tylko obawiam sie, ze po zaledwie 5-10 minutach nie pokryje mi dobrze tych rudych refleksow... Nie wiem czy moje obawy sa uzasadnione
Wiesz, co tamta ulotka by³± raczej napisana na oxy 1.9% wiêc s³abiutka.
Chodzi³o mi bardziej, ¿eby¶ sobie poczyta³a o mixtonach Aha...Caate miesza³a na swoje rude 6.1 i mix niebieski.
Zrób fotkê Twojej ulotki, to zobaczê co tam napisali o czasie, ale zale¿y te¿ jaki jest % oxy.
Jakimasz oxy?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 18:02   #1603
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra decyzja, ¿eby rude potraktowaæ, niebieskim popielem, (7.1 lub w³a¶nie 701, ¿eby by³a 7 ;1 i ewentualnie 0 w numerze. Niebieski zneutralizuje je do neutralnego br±zu. Zostañ na poziomie 7, w profesjonalnych to jeszcze blond, a nie br±z jak napisa³a¶.
Sklepowe rzadko tu u¿ywamy, raczej profeski, bo wiadomo czego siê mo¿na spodziewaæ po nich, cenowo i wydajno¶ciowo wychodz± lepiej, a po sklepowych oznaczeniach to ró¿nie bywa.
Widzê, ¿e masz w³osy takie jak nasza caate, Ona na swoje k³ad³a profesjonaln± londê 6.1 wiêc ciemniejsz±, al mo¿e spróbuj 7.1
claudiiin - Zyta dobrze Ci radzi
bierz 7.1, u mnie 6.1 na oxy 3% wychodzi cieeeemno. tez mam loki, mamy troche inna strukture wlosa i zawsze kolor bedzie sprawial wrazenie ciemniejszego przez skret, pzt samo w sobie slowo 'popielate' sugeruje, ze to bedzie kolor ciemniejszy od np. 'zlotego' z tego samego poziomu.
jak masz mozliwosci i boisz sie 7.1 to pomieszaj z 6.1+ niebieski mix. ja tak bede robila przy kolejnym farbowaniu. w hurtowni placilam za farbe 20-pare, za mixa mniej niz 20zl. na all jest tego duuuzo i to w cenie 14-18zl! do tego oxy, to spokojnie z 1farba, mixem i oxy - 60zl bedzie. w sklepowe bym sie nie bawila


Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Prosisz i masz... ulotka londy, wszystko opisane i podzia³ te¿
coooo ja tu widze!
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-02-17 o 18:03
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 18:24   #1604
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate proszê edytuj post 1553 i 1555 ;*

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-02-17 o 20:02
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 18:36   #1605
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nnie zastanawia³am siê, czy pisaæ, ¿e.... dziêki uprzejmo¶ci Caate mamy ulotkê, ale wiesz.. afera z ACTA i nie chcia³am ich nakierowywaæ na Ciebie He,he..wybaczysz
o tym samym pomyslalam dlatego tak dyskretnie sie ucieszylam, ze cos ode mnie zostalo przekazane dalej
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-20, 12:00   #1606
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mo¿e moje pytanie niekoniecznie tutaj, ale wiem, ¿e jeste¶cie doskonale rozeznane w % otó¿ farbowa³am Goldwell Topchic 6 bs z 3% wod±, ale ju¿ jako¶ mi tak za ciemno, zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c±, zosta³o mi sporo wody. Czy 3 % wykorzystam równie¿ do ja¶niejszych kolorów np poziom 7 i 8? Z góry dziêkujê za pomoc
__________________

unhumblee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-20, 15:50   #1607
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

3% u¿ywa siê raczej do przyciemniania, do farb z poziomu 7-8 zalecane s± raczej oksydanty 6%
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-20, 16:20   #1608
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 2 965
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam
mia³am blond w³osy, karmelkowo-blond, szczególnie koñcówki by³y ja¶niejsze, bo latem mia³am dekoloryzacjê i koñcówki nadal szybciej siê wyp³ukuj± i inaczej chwytaj± farbê.
Mia³am do¶æ tego koloru i bardzo chcia³am wróciæ do swojego br±zu, jednak wysz³o mi takie co¶ Bardzo prosi³abym o pomoc, bo nie wiem jaki odcieñ farby mam wybraæ, by uzyskaæ wymarzony br±z, naturalny, nie za ciemny. Co¶ takiego jak Wiza¿anka z tego postu:
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...postcount=1501

Zamieszczam swoje w³osy:
Fotki bez lampy, robione przed chwil±.
Wczoraj farbowa³am w³osy karmelkowym na wodzie 3%. Góra wysz³a ja¶niejsza, a ¶rodek i koñcówki szaro-zielono-czarne
Ostatnie foto przedstawia kolor przed wczorajszym farbowaniem.
Bêdê wdziêczna za wszelkie rady
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5867.jpg (41,5 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5885.jpg (28,0 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5898.jpg (43,0 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5804.jpg (29,0 KB, 23 za³adowañ)

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2012-02-20 o 16:24
chise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-20, 17:06   #1609
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 2 965
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dodam jeszcze fotki z ³azienki, w sztucznym ¶wietle, foto z lamp±:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5905.jpg (47,2 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5934.jpg (38,1 KB, 26 za³adowañ)
chise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 18:13   #1610
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wybaczcie ¿e tak d³ugo nie dodawa³am zdjêæ ale nie mia³am na nie czasu. Dodajê trochê wyp³ukane farbowane majirel 6.0 po kilku myciach.

Teraz s± na poziomie 7 i mam pytanie jak je pofarbowaæ aby uzyska³y kolor lekko czekoladowy ale nie by³y ciemniejsze ni¿ poziom 6?

normalnie s± ciutkê bardziej z³ociste
prosze patrzeæ na te ja¶niejsze w³osy poniewa¿ to jest w³a¶ciwy kolor
zdjêcia robione przy oknie w ¶wietle dziennym - pochmurnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie2090.jpg (78,0 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie2091.jpg (64,8 KB, 29 za³adowañ)

Edytowane przez Skyrim1
Czas edycji: 2012-02-20 o 18:15
Skyrim1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-20, 19:36   #1611
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
claudiiin - Zyta dobrze Ci radzi
bierz 7.1, u mnie 6.1 na oxy 3% wychodzi cieeeemno. tez mam loki, mamy troche inna strukture wlosa i zawsze kolor bedzie sprawial wrazenie ciemniejszego przez skret, pzt samo w sobie slowo 'popielate' sugeruje, ze to bedzie kolor ciemniejszy od np. 'zlotego' z tego samego poziomu.
jak masz mozliwosci i boisz sie 7.1 to pomieszaj z 6.1+ niebieski mix. ja tak bede robila przy kolejnym farbowaniu. w hurtowni placilam za farbe 20-pare, za mixa mniej niz 20zl. na all jest tego duuuzo i to w cenie 14-18zl! do tego oxy, to spokojnie z 1farba, mixem i oxy - 60zl bedzie. w sklepowe bym sie nie bawila
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, co tamta ulotka by³± raczej napisana na oxy 1.9% wiêc s³abiutka.
Chodzi³o mi bardziej, ¿eby¶ sobie poczyta³a o mixtonach Aha...Caate miesza³a na swoje rude 6.1 i mix niebieski.
Zrób fotkê Twojej ulotki, to zobaczê co tam napisali o czasie, ale zale¿y te¿ jaki jest % oxy.
Jakimasz oxy?
Dzieki za odpowiedzi Wlasnie na opakowaniu ani w ulotce nie ma ani slowa o oksydancie W necie tez nic nie moge znalezc... (L'oreal Sublime Mousse 7.0). W ulotce jest tylko napisane zeby nalozyc farbe na calosc wlosow i trzymac pol godziny, nie ma nic na temat farbowaniu odrostu itd. Sprobuje jednak pofarbowac sam odrost i na koniec zmalaksowac farbe na calosc na 5-10 min bo szkoda mi tak ciagle je maltretowac
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-21, 21:33   #1612
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
3% u¿ywa siê raczej do przyciemniania, do farb z poziomu 7-8 zalecane s± raczej oksydanty 6%
Teoretycznie tak powinno byæ, i jest, ale na farbowanuch wcze¶niej w³osch. Naturalny odrost 6% rozja¶nia i wyrudza(zreszt± na farbowanej wcze¶nie d³ugo¶ci (nawet popielem) te¿ siê wup³ukuja po 6% na rudo), sprawdzi³am to wielokrotnie na sobie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez chise Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
mia³am blond w³osy, karmelkowo-blond, szczególnie koñcówki by³y ja¶niejsze, bo latem mia³am dekoloryzacjê i koñcówki nadal szybciej siê wyp³ukuj± i inaczej chwytaj± farbê.
Mia³am do¶æ tego koloru i bardzo chcia³am wróciæ do swojego br±zu, jednak wysz³o mi takie co¶ Bardzo prosi³abym o pomoc, bo nie wiem jaki odcieñ farby mam wybraæ, by uzyskaæ wymarzony br±z, naturalny, nie za ciemny. Co¶ takiego jak Wiza¿anka z tego postu:
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...postcount=1501

Zamieszczam swoje w³osy:
Fotki bez lampy, robione przed chwil±.
Wczoraj farbowa³am w³osy karmelkowym na wodzie 3%. Góra wysz³a ja¶niejsza, a ¶rodek i koñcówki szaro-zielono-czarne
Ostatnie foto przedstawia kolor przed wczorajszym farbowaniem.
Bêdê wdziêczna za wszelkie rady
A ten karmelek, to jakie mia³ numerki, i có¿ to za cudo?
A lepiej znajd¼ kolor jaki chcesz uzyskaæ i wklej porz±dnie, bo w poscie który wklei³a¶ s± 2 fotki

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka¿ wiadomo¶æ
Wybaczcie ¿e tak d³ugo nie dodawa³am zdjêæ ale nie mia³am na nie czasu. Dodajê trochê wyp³ukane farbowane majirel 6.0 po kilku myciach.

Teraz s± na poziomie 7 i mam pytanie jak je pofarbowaæ aby uzyska³y kolor lekko czekoladowy ale nie by³y ciemniejsze ni¿ poziom 6?

normalnie s± ciutkê bardziej z³ociste
prosze patrzeæ na te ja¶niejsze w³osy poniewa¿ to jest w³a¶ciwy kolor
zdjêcia robione przy oknie w ¶wietle dziennym - pochmurnie
Czekolada to pewnie co¶ z br±zem 7, ale uwaga, bo to czasem metalik/ziele na poziomie 7. Mo¿e siê ciut przyciemni±, ale siê wyp³ucz± Mo¿e te¿ spróbowaæ sam± natur±, refleks pozostanie ten sam.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-21, 21:54   #1613
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 2 965
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=862 cos takiego bym chciala uzyskac, jak na fotce 2,3 i 4.

Lub cos takiego jak nizej:

Farbowalam zwykla sklepowa farba, a wczesniej tylko fryzjerskimi, ale potrzebowa³am farbe na juz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg FRANK2012+%252810%2529.jpg (59,0 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg brown-hair.jpg (40,7 KB, 20 za³adowañ)

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2012-02-21 o 22:02
chise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-21, 22:35   #1614
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chise Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=862 cos takiego bym chciala uzyskac, jak na fotce 2,3 i 4.

Lub cos takiego jak nizej:

Farbowalam zwykla sklepowa farba, a wczesniej tylko fryzjerskimi, ale potrzebowa³am farbe na juz.
Mam co¶ takiego jak na 1 fotce w za³±czniku ale wiele ciemniejsze i br±z bardziej uzyskany majirel 6.0 ale jest to mocno wyp³ukany kolor na zniszczonych w³osach.
Skyrim1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-22, 12:41   #1615
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chise Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=862 cos takiego bym chciala uzyskac, jak na fotce 2,3 i 4.

Lub cos takiego jak nizej:

Farbowalam zwykla sklepowa farba, a wczesniej tylko fryzjerskimi, ale potrzebowa³am farbe na juz.
pogrubione - jak dla mnie to blond, na dodatek z³ocisty, na moje oko 8 poziom
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 21:11   #1616
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chise Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=862 cos takiego bym chciala uzyskac, jak na fotce 2,3 i 4.

Lub cos takiego jak nizej:

Farbowalam zwykla sklepowa farba, a wczesniej tylko fryzjerskimi, ale potrzebowa³am farbe na juz.
Ja te¿ obstawiam poziom 8 ze z³otem 8.3 lub nawet 8.34 z³ocisto miedziany, lub co¶ z be¿em. Trzeba przegl±daæ palety, bo co firma to inny kolor, mo¿e nawet natura da³aby radê?
skyrim1 - chise nie chce koloru z fotki 1 tylko z pozosta³ych
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 22:22   #1617
ga_ga
Przyczajenie
 
Avatar ga_ga
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

witam serdecznie jako nowa forumowiczka i bardzo proszê o radê
Mo¿e w tym w±tku kto¶ mi doradzi...

Mam kolor obecnie na poziomie 6 (sprana wella 6.75 na zdj 1) a marzê o takim jak na pozosta³ych fotach... W jakie kolory mam celowaæ? Chodzi mi o farby profesjonalne, najlepiej delikatne typu goldwell lub jaka¶ dobra delikatna farba.
mia³am wellê 6.75 ale nie da³ takiego kolorku wymarzonego
Czy to jest zimny br±z z fioletem czy bordem? Bardzo proszê o sugestie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028.jpg (205,3 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg f8b3d2e7f5575f6f434dba34782505de.jpg (34,7 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg h22.jpg (33,0 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9523-660x691.jpg (41,3 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg katie4.jpg (20,4 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kkkkolorrrr.jpg (36,2 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg z10544628X,Top-Model-2---odcinek-8.jpg (30,7 KB, 32 za³adowañ)
ga_ga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 22:58   #1618
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:46
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-23, 23:42   #1619
ga_ga
Przyczajenie
 
Avatar ga_ga
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A czy mo¿ecie zaproponowaæ jakiej farby u¿yæ b±d¼ kombinacji farb aby taki efekt uzyskaæ?
ga_ga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-25, 09:15   #1620
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 2 965
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ obstawiam poziom 8 ze z³otem 8.3 lub nawet 8.34 z³ocisto miedziany, lub co¶ z be¿em. Trzeba przegl±daæ palety, bo co firma to inny kolor, mo¿e nawet natura da³aby radê?
skyrim1 - chise nie chce koloru z fotki 1 tylko z pozosta³ych
Musze przejrzec dokladnie palety. Jakas konkretna farbe polecacie?
I mysle nad tym mixtonem, o ktorym tu pisalyscie, jednak nie jestem pewna, ktorego mam uzyc. Przeblyski mam w roznych odcieniach, tj. szarawe, zlote, a nawet zielonkawe. Myslalam by uzyc fioletu lub czerwieni.
W domu mam rudy mixton z czasow, gdy na rudo sie farbowalam(kupilam nowy na zapas i ten sie ostal) i nie wiem, co z nim zrobic.
chise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.