Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 21:04   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej


Jaki kolor wlosow ladnie zdrowo bedzie komponowal sie przy cerze bladej ,naczynkowej? co zaproponujecie? jaki kolor?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:31   #2
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Odradzałabym ciemny kolor bo skoro masz bladą karnacje to najzwyczajniej wyglądałabyś trupio.
Może miedziany kolor??? Ni to blond ni to rudy....bardzo podoba mi się taki kolor przy jasnej karnacji
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:37   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Smerfetka 24 Pokaż wiadomość
Odradzałabym ciemny kolor bo skoro masz bladą karnacje to najzwyczajniej wyglądałabyś trupio.
Może miedziany kolor??? Ni to blond ni to rudy....bardzo podoba mi się taki kolor przy jasnej karnacji
Maz na mysli kolor toffi?? czy karmel??? albo miodowy?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 23:35   #4
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Ja mam taka cere, zaproponowano i odcien zlotego blondu ( 8.0 lub 9.0) i wygladam super- cera rozjasnila sie wizualnie, nie wygladam na zmeczona jak przy ciemnych kolorach.
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:28   #5
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Ewentualnie jakieś chłodne odcienie blondów, popielate na przykład. Co prawda nie mam naczyńkowej cery, ale jasną więc w ciemnych włosach wyglądam jak ściana
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 15:53   #6
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

jako posiadaczka cery bladej i mocno(!) naczyniowej mogę polecić odcienie chłodne, najlepiej brązy, od jasnych po ciemne-przy popielatym średnim brązie "znikają" u mnie zaróżowienia. Czerń owszem wydobywa bladość cery ale jeśli jest ona niedoskonała zaczerwieniona, usiana pajączkami i czerwonymi przebarwieniami kontrast jest bardzo niekorzystny. Można też iść w odcienie rudości- ale nie jasna złota marchewka a prędzej kasztan, ciemna miedź z doświadczenia nie polecam odcieni miodowych i jasno złotych przy różowawej skórze wygląda to źle- świnka murowana opieram się oczywiście wyłącznie na własnych doświadczeniach- przerabiałam niemal każdy kolor włosów być może komuś o zaczerwienionej cerze będzie miodowy blond pasować jednak według mnie to najgorszy możliwy kolor dla naczynkowców
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:21   #7
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Teraz to juz calkiem nie wiem czy zloty blond czy chlodne zimne popielate brazy sztuka tez jest znalezienie chlodnego sredniego brazu Ja nie uzywam farb chemicznych do farbowania wlosow tylko naturalnych z firmy HERBATINT
A jaki odcien podkladu_(nazwa) najbardziej odpowiada waszym bladym naczynkowym cerom?znalazlyscie juz jakis odpowiedni?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 18:33   #8
buubuuls
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

jasny brązik
buubuuls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:13   #9
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Ja zainwestowałam w Maxfactor'a lasting performance 101 ivory beige. Fajnie kryje naprawdę i jest wydajny, mieszam go oczywiście tez z troszkę innym podkładem bo zawsze mam problem z dobrze dobranym kolorem
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:18   #10
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Z moich osobistych doświadczeń wynika że odcienie rudawe np. marchewkowy, miedziany ale też i złoty blond podkreślają zaczerwienienia O dziwo w miodowym wyglądałam już ok...
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 00:08   #11
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jako posiadaczka cery bladej i mocno(!) naczyniowej mogę polecić odcienie chłodne, najlepiej brązy, od jasnych po ciemne-przy popielatym średnim brązie "znikają" u mnie zaróżowienia. Czerń owszem wydobywa bladość cery ale jeśli jest ona niedoskonała zaczerwieniona, usiana pajączkami i czerwonymi przebarwieniami kontrast jest bardzo niekorzystny. Można też iść w odcienie rudości- ale nie jasna złota marchewka a prędzej kasztan, ciemna miedź z doświadczenia nie polecam odcieni miodowych i jasno złotych przy różowawej skórze wygląda to źle- świnka murowana opieram się oczywiście wyłącznie na własnych doświadczeniach- przerabiałam niemal każdy kolor włosów być może komuś o zaczerwienionej cerze będzie miodowy blond pasować jednak według mnie to najgorszy możliwy kolor dla naczynkowców
Zgadzam się. Świetnie robią chłodne albo neutralne blondy, brązy, nawet dość ciemne, są też dobre, pod warunkiem że raczej chłodne, moga być nawet czerwonawe kasztany, wg mnie czerwienie tez są dobre, pod warunkiem że są to chłodne odcienie a zaczerwienienie twarzy nie jest bardzo duże (twarz nie jest cała czerwonawa czy różowa, ale blada a miejscami różowa.)

Osobiście uważam, że przy takiej karnacji kolory podkreślające bladość cery sa właśnie dobre, bo niejako uzasadniają zaróżowienia, a przy odrobinie zacięcia można nawet zrobić się przy pomocy makijażu na "krew z mlekiem" i wygląda to o niebo lepiej niż po prostu zaczerwieniona twarz, albo właśnie "świnka".

Kiedyś właśnie farbowałam włosy na jasny, perłowy blond, do tego rozjaśniałam okolice oczu perłowym rozświetlaczem, pajączki na policzkach maskowałam różowym różem (wbrew pozorom świetnie ukrywa pajaczki, pod warunkiem że nie są zbyt rozprzestrzenione na całej twarzy), całą twarz omiatałam do tego białym pudrem rozświetlającym. Normalnie nie mam takiego typu urody, tylko raczej bladooliwkową skórę + miejscowo naczynka i zaczerwienienia, ale taki makijaż świetnie pasował do tamtego koloru włosów.

A tak na marginesie polecam hydrolat kocankowy z Biochemii Urody, świetnie robi na zaczerwienienia.

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Teraz to juz calkiem nie wiem czy zloty blond czy chlodne zimne popielate brazy sztuka tez jest znalezienie chlodnego sredniego brazu Ja nie uzywam farb chemicznych do farbowania wlosow tylko naturalnych z firmy HERBATINT
A jaki odcien podkladu_(nazwa) najbardziej odpowiada waszym bladym naczynkowym cerom?znalazlyscie juz jakis odpowiedni?
Mają calkiem niezły wybór kolorów, z tego, co widzę.
http://www.herbatint.co.uk/herbatint...lour-chart.php
4C, 7C - chłodne brązy
Odcienie z palet Copper i Mahogany też wyglądają obiecująco.

Ja polecam L'Oreal True Match, odcień N1, jest jasny i neutralny ale zawiera żółtawe tony, a takie odcienie dobrze robią na zaczerwienienia. Przy czym osoby o innej karnacji mogą oczywiście potrzebowac innego, żeby naturalnie wypadło.

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka 24 Pokaż wiadomość
Odradzałabym ciemny kolor bo skoro masz bladą karnacje to najzwyczajniej wyglądałabyś trupio.
Może miedziany kolor??? Ni to blond ni to rudy....bardzo podoba mi się taki kolor przy jasnej karnacji
Widziałaś kiedyś trupa? Co to w ogóle za porównanie?! To, że ci się nie podoba jasna cera albo kontrastowe typy urody to nie powód, żeby robićtakie obraźliwe porównania, kobiety w tym kraju i tak mają często kompleksy z powodu "niezdrowo" bladej skóry, która wcale nie jest niezdrowa ani trupia, tylko normalna. Takie porównania do trupa są po prostu niegrzeczne. Każdemu co innego się podoba, a fajnie by ci było, jakby ktoś się przyczepił do twojego typu urody i zaczął go prównywać do obrzydliwych rzeczy?

Zauważyłaś, że Bursztyn pisała o cerze bladej i naczynkowej? Są różne karnacje, nie jest tak, że wszystkie "jasne" wyglądaja tak samo i pasują im te same kolory.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 22:47   #12
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki kolor wlosow najlepiej bedzie sie komponowal przy cerze bladej naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Widziałaś kiedyś trupa? Co to w ogóle za porównanie?! To, że ci się nie podoba jasna cera albo kontrastowe typy urody to nie powód, żeby robićtakie obraźliwe porównania, kobiety w tym kraju i tak mają często kompleksy z powodu "niezdrowo" bladej skóry, która wcale nie jest niezdrowa ani trupia, tylko normalna. Takie porównania do trupa są po prostu niegrzeczne. Każdemu co innego się podoba, a fajnie by ci było, jakby ktoś się przyczepił do twojego typu urody i zaczął go prównywać do obrzydliwych rzeczy?

.
Wreszcie ktos brawo jak to moj kolega mowi smiejac sie ,ze murzyni wmowili amerykanom bialym zeby wpadali w kompleksy wmowili" ze tylko skora opalona fajie wyglada" biali amerykanie uwierzyli i wpadli w kompleksy i zaczeli wymyslac cos -maszyny do opalania i tak powstaly solaria ,ktore przyszly do nas -ktore wbrew pozorom tylko dzilaja niekorzystnie na skore OSZPECAJA SKORE TAK NAPRAWDE..

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Z moich osobistych doświadczeń wynika że odcienie rudawe np. marchewkowy, miedziany ale też i złoty blond podkreślają zaczerwienienia O dziwo w miodowym wyglądałam już ok...
A czym sie rozni kolor midowy od zlotego blondu ,bo nigdy nie moge tych odcieni odroznic
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.