co założyć na imprezę-ratunku,nie znam się na modzie,pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 20:04   #1
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116

co założyć na imprezę-ratunku,nie znam się na modzie,pomóżcie


Błagam Was o pomoc w pilnym skompletowaniu (od A do Z niestety-czyli łącznie z butami i biżuterią ,gdybyście też mogły coś doradzić odnośnie fryzury to już byłoby megasuper) garderoby na imprezę taneczną w klubie.Wieki nigdzie nie byłam, kompletnie nie znam sie na modzie, nie mam fajnych ciuchów(chyba?) na taką okazję, a na dodatek mam okropną figurę (niska, przysadzista,mały biust,duży brzuszek,krótkie nogi)no po prostu chodząca katastrofa wizualna.
"dzicz"modowa i absolutne dziewictwo stylizacyjne...Dramat jednym słowem
Chciałabym to zmienić ale teraz już za mało czasu by poprzeglądać blogi itd(nawet nie wiem gdzie ich szukać,a w sumie to i tak na ogół wszędzie są inne typy figury pokazane,na ogół o niebo zgrabniejsze, ja zaś jestem bardzo niewymiarowa więc...potrzebowałabym rady dobrego stylisty-albo raczej zespołu stylistek,proszę więc Was bo nie wiem kto lepiej zna się na modzie-chyba nikt

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

dodam że ta impreza ma być już za kilka dni.
Ja obecnie jestem chora i leżę z zapaleniem oskrzeli więc nie mam możliwosci szukania czegoś po sklepach (ale prawdę mówiąc i tak nie wiedziałabym czego szukać...),więc w Was tylko moja nadzieja i w tym że coś kupię wysyłkowo(i modlić się do wszystkich świętych żeby to na mnie pasowało
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:14   #2
jenna2202
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: co założyć na imprezę-ratunku,nie znam się na modzie,pomóżcie

Zależy, jaki to klub Mozesz ubrac sukienkę przed kolano na ramiaczkach, małą torebkę na długim pasku, do tego szpilki (albo czółenka na obcasie). ja czasem szaleje z rajstopami - kabaretki, albo jakies w azurowy wzorek - a co, w klubie mozna :P

Kiedys do klubów ganiałam w spódniczkach mini, ale przerzuciłam sie na sukienki. Tam, gdzie ja bywam, raczej w sukienkach dziewczyny biegaja

przykład:

http://store.orsay.com/sukienka-czar...uctId=43042060
jenna2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:29   #3
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: co założyć na imprezę-ratunku,nie znam się na modzie,pomóżcie

łatwiej by było jakbys zdjecie wrzuciła zamaż buzie jak chcesz anonimowo w jakims programie ciezko doradzic nie widzac Ciebie/
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 11:25   #4
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: co założyć na imprezę-ratunku,nie znam się na modzie,pomóżcie

Dziękuję
też myślałam o sukience,tylko właśnie jaki krój kolor etc
To jest klub 80,grają tam muzę z lat 80 tych(wstawię linka zaraz jeśli go znajdę).Ja sama mam już 35 lat więc tez do najmłodszych nie należe- na stare latka trzeba nieco poimprezować

Chętnie wstawiłabym foto,tylko nie wiem jak to się tutaj robi...
No i nie mam za bardzo fotki obejmującej całą sylwetkę, głównie twarz.
Ale coś poszukam

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

to jest klub:

http://www.club80.pl/Siemianowice/index.html



http://www.youtube.com/watch?v=LWTvm...feature=fvwrel
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.