Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 11:43   #2821
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

czesc kobietki ja do Was tak na szybko z pytankiem, przepraszam za offtopp ale nie mam sie kogo poradzic w tej kwestii. Chce kupic facetowi na dzien chlopa piersiowke jacka danielsa, powiedzcie mi ja mam ja napelnic ? czy pusta taka dać ? Sama nie wiem ale chyba napelnic jak uwazacie?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:39   #2822
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
ciepły, dlatego w maju jak poszłam do fryzjerki żeby zrobiła mi pasemka w takim kolorze a wyszły prawie czarne to sie załamałam matka natura chyba jednak wie jaki kolor powinna kobieta miec na głowie najlepsze sa naturalki
ja dzisiaj patrzałam na ludzi i stwierdzam, że większość farbujących na ciemno chyba nie widzi, że to strasznie sztucznie wygląda, zaraz mi się rzuca w oczy że za duży kontrast robi swoją drogą ja chyba powinnam być blondynką bo mam brązowe włosy a brwi bardzo jasne i mało, jasną oprawę oczu (same oczy są takie szaro-zielono-niebieskie) i przy tym moim naturalnym brązie troche ginie twarz...
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
czesc kobietki ja do Was tak na szybko z pytankiem, przepraszam za offtopp ale nie mam sie kogo poradzic w tej kwestii. Chce kupic facetowi na dzien chlopa piersiowke jacka danielsa, powiedzcie mi ja mam ja napelnic ? czy pusta taka dać ? Sama nie wiem ale chyba napelnic jak uwazacie?
nigdy nikomu nie kupowałam piersiówki ale tak myślę ja bym chyba napełniła... bo co jak otworzy i się rozczaruje? ewentualnie też można zrobić zestaw piersiówka + jack daniels, tak chyba najlepiej

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-09-13 o 14:40
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:51   #2823
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja dzisiaj patrzałam na ludzi i stwierdzam, że większość farbujących na ciemno chyba nie widzi, że to strasznie sztucznie wygląda, zaraz mi się rzuca w oczy że za duży kontrast robi swoją drogą ja chyba powinnam być blondynką bo mam brązowe włosy a brwi bardzo jasne i mało, jasną oprawę oczu (same oczy są takie szaro-zielono-niebieskie) i przy tym moim naturalnym brązie troche ginie twarz...
niektórym właśnie chodzi o taki efekt żeby się wyróżnić chyba...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:04   #2824
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
niektórym właśnie chodzi o taki efekt żeby się wyróżnić chyba...
czy ja wiem.. moja mama i jej koleżanki farbują na ciemny brąz i czarny i po prostu im to do cery nie pasuje, nie chodzi o wyróżnianie się ale one w ogóle nie patrzą na to czy im to pasuje czy nie... z tym, że to już nie moja sprawa, niech sobie robią co chcą

ja to bym bardzo chciała mieć naturalnie takie jak ma Avril Lavigne (załącznik)... ale mój jasny brąz jest chyba za ciemny żeby była jakakolwiek szansa na wyjaśnienie naturalków od słońca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg -Young-Princess-avril-lavigne-13727592-1000-1535.jpg (135,0 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-09-13 o 15:06
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 15:54   #2825
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
czy ja wiem.. moja mama i jej koleżanki farbują na ciemny brąz i czarny i po prostu im to do cery nie pasuje, nie chodzi o wyróżnianie się ale one w ogóle nie patrzą na to czy im to pasuje czy nie... z tym, że to już nie moja sprawa, niech sobie robią co chcą

ja to bym bardzo chciała mieć naturalnie takie jak ma Avril Lavigne (załącznik)... ale mój jasny brąz jest chyba za ciemny żeby była jakakolwiek szansa na wyjaśnienie naturalków od słońca
ale mi nie chodzi o takie starsze osoby, tylko raczej te młodsze po za tym nie mówię, że wszyscy, ale takie osoby też znam czemu, jak już będą całe naturalne to mogą się rozjaśnić trochę, ale wiadomo do tego trzeba czasu no nie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 16:14   #2826
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
noo w końcu się zebrałam i poszłam do fryzjera

oto wyniki tylko podcinałam końce, ale jest fajnie
O rajusku Śliczne ^_^
Faktycznie w ogóle nie widać że masz odrosty..... pozazdrościć.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 16:45   #2827
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ale mi nie chodzi o takie starsze osoby, tylko raczej te młodsze po za tym nie mówię, że wszyscy, ale takie osoby też znam czemu, jak już będą całe naturalne to mogą się rozjaśnić trochę, ale wiadomo do tego trzeba czasu no nie
moja mama ma 37 lat i jest bardzo imprezowa, ale to tak nawiasem tylko dlatego ja to pewnie najmłodsza jestem na wątku, aż głupio się przyznawać szczególnie, że pierwszy raz próbowałam zapuścić naturalki w 2009

myślę, że w następne lato będę spędzała dużo czasu na słońcu chociaż zawsze tego unikam bo uwielbiam być blada, ale mam nadzieję, że filtr mi chociaż trochę pomoże

idę sobie zamówić teraz olej kokosowy dzisiaj jak myłam głowę to zauważyłam, że nie ma odżywki i stan końcówek po wyschnięciu bardzo mnie zmotyował do działania...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-09-13 o 16:47
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 17:11   #2828
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej,

Melduję się na wątku. Chyba już dawno tu nie pisałam. W dalszym ciągu zapuszczam włosy choć ich kolor coraz bardziej mnie przeraża. W sztucznym świetle mają...szaro-glonowy odcień. Mam nadzieję, że to tylko złudzenie, chociaż na niektórych starych zdjęciach widzę podobny odcień.

Włoski już nieco podrosły. Mogę nawet zrobić mini-kucyka, ale niestety wszystkich włosów jeszcze nie mogę zebrać.

Mam jeszcze pytanko na koniec: możecie polecić jakiś szampon z SLS - taki, który zmyje silikony, a jednocześnie nie będzie naszpikowany chemią. Może jakiś ziołowy? Ten wpadł mi w oko: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html

Pozdrawiam.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-09-13 o 17:12
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 19:29   #2829
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
moja mama ma 37 lat i jest bardzo imprezowa, ale to tak nawiasem tylko dlatego ja to pewnie najmłodsza jestem na wątku, aż głupio się przyznawać szczególnie, że pierwszy raz próbowałam zapuścić naturalki w 2009

myślę, że w następne lato będę spędzała dużo czasu na słońcu chociaż zawsze tego unikam bo uwielbiam być blada, ale mam nadzieję, że filtr mi chociaż trochę pomoże

idę sobie zamówić teraz olej kokosowy dzisiaj jak myłam głowę to zauważyłam, że nie ma odżywki i stan końcówek po wyschnięciu bardzo mnie zmotyował do działania...
tak, a ile masz lat? chyba najmłodsza nie będziesz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
O rajusku Śliczne ^_^
Faktycznie w ogóle nie widać że masz odrosty..... pozazdrościć.
dziękuję bardzo
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 20:19   #2830
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
tak, a ile masz lat? :d chyba najmłodsza nie będziesz
18
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Melduję się na wątku. Chyba już dawno tu nie pisałam. W dalszym ciągu zapuszczam włosy choć ich kolor coraz bardziej mnie przeraża. W sztucznym świetle mają...szaro-glonowy odcień. Mam nadzieję, że to tylko złudzenie, chociaż na niektórych starych zdjęciach widzę podobny odcień.

Włoski już nieco podrosły. Mogę nawet zrobić mini-kucyka, ale niestety wszystkich włosów jeszcze nie mogę zebrać.

Mam jeszcze pytanko na koniec: możecie polecić jakiś szampon z SLS - taki, który zmyje silikony, a jednocześnie nie będzie naszpikowany chemią. Może jakiś ziołowy? Ten wpadł mi w oko: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html

Pozdrawiam.
przecież on ma SLS, czy tam SLeS... nie wiem ja też jakiegoś mało chemicznego szamponu szukam, ale kompletnie się na tym nie znam także samych opinii szukam

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-09-13 o 20:23
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 20:52   #2831
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
18

przecież on ma SLS, czy tam SLeS... nie wiem ja też jakiegoś mało chemicznego szamponu szukam, ale kompletnie się na tym nie znam także samych opinii szukam
a no to nie wiem myślałam, że ja jestem najmłodsza, ale ja mam 19

a co do szamponu ziołowego, to ja polecam farmona rumiankowa, brzozowa itp. fajne szampony i dobry efekt, ale nie do używania na codzień, bo mogą wysuszać właśnie przez SLS.
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 23:16   #2832
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a no to nie wiem myślałam, że ja jestem najmłodsza, ale ja mam 19

a co do szamponu ziołowego, to ja polecam farmona rumiankowa, brzozowa itp. fajne szampony i dobry efekt, ale nie do używania na codzień, bo mogą wysuszać właśnie przez SLS.

No fakt mogą wysuszyć. Pięknie się prezentują Twoje włosy, blask niesamowity
Powiedz mi, Ty masz w połowie odrosty w połowie jeszcze farbowańce?
Tzn. chodzi mi o to, że któraś tutaj na wątku, miała odrost prawie za ucho i przyciemniła tylko pozostałe farbowańce, jak by od ucha w dół, nie naruszając swoich naturalek, a kolory się bardzo zrównały i na zdjęciach niemal nie było widać różnicy.
To byłaś Ty?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 07:09   #2833
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

do mojego blondu to się już chyba wszyscy przyzwyczaili i rodzina i znajomi, mąż to nawet nigdy nie widział mnie w naturalnych włosach, chyba że na zdjęciach z dawnych lat kolory to miałam na głowie już chyba wszystkie, na studiach była rudość, włosy bordowe, ciemny brąz a potem kilka lat blondy, odrosty już mam sporawe i dziwnie zaczynam wyglądać z tym blondem, z pomocą siostry chyba ufarbuje te blondy henną tak żeby nie ruszać naturalków, kupiłam niedawno olej kokosowy vatikę dabura i jak tylko wykończę jantara to zaczynam olejować włosy najbardziej to mi szkoda ostatnich 4 lat bo mogłam mieć juz swoje naturalne długie zdrowe włosy a tu człowiek z przyzwyczajenia co 3 miesiące masakrował się utlenianiem ...durność durność i głupota
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 07:59   #2834
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, potrzebuję szybkiej porady i wsparcia. Jak dobrze, że znalazłam ten wątek!
Przez baaardzo długi czas farbowałam się na czerwono. Kocham ten kolor włosów, najlepiej się w nim czuję i wgl. Postanowiłam jednak wrócić do naturalnego. Mam coś pomiędzy blondem a jasnym rudym. Zdecydowałam się tylko dlatego, bo włosy mi szybko rosną i miałam dość farbowania co dwa tygodnie ;/
Mam już odrost z pięć centymetrów. Czerwień się totalnie wyprała, więc nawet źle to nie wygląda... Ale ja tak nie potrafię... Wymyślcie mi jakiś czerwony akcent na głowie, który nie będzie wyglądał idiotycznie, bo zwariuję z taką klasyczną fryzurą ;/ Dodam, że lubię styl alternatywny. Myślałam o pasemkach, gradiencie, końcówkach (skoro i tak pofarbowane), ale nigdzie nie trafiłam na foty pokazujące jak to wygląda... Doradzicie mi co mogę zrobić z włosami by sobie spokojnie odrastały, a bym ja się poczuła bardziej ogniście?
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:24   #2835
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

[1=e881da125a136a9bffb8cbe bcfb21e9747a0f67f_606e397 21a1d5;36516915]Dziewczyny, potrzebuję szybkiej porady i wsparcia. Jak dobrze, że znalazłam ten wątek!
Przez baaardzo długi czas farbowałam się na czerwono. Kocham ten kolor włosów, najlepiej się w nim czuję i wgl. Postanowiłam jednak wrócić do naturalnego. Mam coś pomiędzy blondem a jasnym rudym. Zdecydowałam się tylko dlatego, bo włosy mi szybko rosną i miałam dość farbowania co dwa tygodnie ;/
Mam już odrost z pięć centymetrów. Czerwień się totalnie wyprała, więc nawet źle to nie wygląda... Ale ja tak nie potrafię... Wymyślcie mi jakiś czerwony akcent na głowie, który nie będzie wyglądał idiotycznie, bo zwariuję z taką klasyczną fryzurą ;/ Dodam, że lubię styl alternatywny. Myślałam o pasemkach, gradiencie, końcówkach (skoro i tak pofarbowane), ale nigdzie nie trafiłam na foty pokazujące jak to wygląda... Doradzicie mi co mogę zrobić z włosami by sobie spokojnie odrastały, a bym ja się poczuła bardziej ogniście?[/QUOTE]
taki gradient/końówki mogłyby ciekawie wyglądać
tak na szybko znalazłam takie cos z czerwienią

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2013-01-17 o 07:44
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:48   #2836
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
przecież on ma SLS, czy tam SLeS... nie wiem ja też jakiegoś mało chemicznego szamponu szukam, ale kompletnie się na tym nie znam także samych opinii szukam
ona chciała z SLS do oczyszczania

ja mogę polecić Joannę babuni skrzyp i rozmaryn
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:14   #2837
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
No fakt mogą wysuszyć. Pięknie się prezentują Twoje włosy, blask niesamowity
Powiedz mi, Ty masz w połowie odrosty w połowie jeszcze farbowańce?
Tzn. chodzi mi o to, że któraś tutaj na wątku, miała odrost prawie za ucho i przyciemniła tylko pozostałe farbowańce, jak by od ucha w dół, nie naruszając swoich naturalek, a kolory się bardzo zrównały i na zdjęciach niemal nie było widać różnicy.
To byłaś Ty?
Nie, to nie ja
ja nic nie robiłam z farbowańcami, tak jak były tak sobie rosną jedyne co robiłam to farbowanie w tamtym roku na rudo całość, a wyszły czerwone, a później jak się to zmyło to całość farbowałam castingiem i tyle

ale tak w połowie jeszcze są farbowane
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:31   #2838
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ona chciała z SLS do oczyszczania

ja mogę polecić Joannę babuni skrzyp i rozmaryn
no tak, ślepa jestem
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
taki gradient/końówki mogłyby ciekawie wyglądać
tak na szybko znalazłam takie cos z czerwienią
nawet ładnie to wygląda, a tonerem np. można fajnie zrobić jak ktoś ma jasne resztki farbowańców
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 19:23   #2839
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witajcie

Znowu jestem po kolejnym ciężkim tym razem tygodniu.
Jeszcze muszę Was dokładnie nadrobić, ale to zrobię już jutro, bo wpadłam tutaj tylko na chwilkę
Moje włoski są w dobrej kondycji Dzisiaj na praktykach dziewczyny zachwycały się ich blaskiem i miękkością- baaardzo zrobiło mi się miło i sama też je doceniłam

I mały off: zapisałam się na prawko! :P. Już jestem po dwóch zajęciach. Mam cudownego instruktora- na dodatek jest taaaki przystojny- od razu chce się tam chodzić :P

Chciałam coś jeszcze dodać, ale już nie pamiętam co Więc uciekam oglądać "Julie" )


przypomniałam sobie Meadow- nie jesteś najmłodsza też mam 18 lat
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 21:47   #2840
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam

Mogę dołączyć? Staram się wrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu
Nigdy więcej.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 22:14   #2841
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Witam

Mogę dołączyć? Staram się wrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu
Nigdy więcej.
witaj

początki zwykle są gorsze, ale zobaczysz, że będzie coraz lepiej

powiedz coś o sobie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 23:35   #2842
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
przypomniałam sobie Meadow- nie jesteś najmłodsza też mam 18 lat
ooo to dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Witam

Mogę dołączyć? Staram się wrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu
Nigdy więcej.
pewnie, witaj rozjaśniacz dał w kość włosom czy efekt kolorystyczny wyszedł conajmniej dziwnie? u mnie to na szczęście same końcówki po rozjaśniaczu ucierpiały ale zetnę dopiero za jakiś czas
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 14:12   #2843
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Witam

Mogę dołączyć? Staram się wrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu
Nigdy więcej.
witamy
weszłam na Twojego bloga i patrząc tam na zdjęcie Twoich włosów, naprawdę nie widać, żeby były w ogóle zniszczone, bardzo ładnie wyglądają
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:59   #2844
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja sobie dziś przeglądałam stare zdjęcia, napatrzyłam się na moje naturalki i zatęskniłam
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 20:35   #2845
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Witam

Mogę dołączyć? Staram się wrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu
Nigdy więcej.
Witamy ja też wracam do naturalnego z rozjaśnianych gdyby moje blondy wyglądały choć w połowie jak Twoje... w grupe jest łatwiej ja juz kilka razy obiecywałam sobie że nie będe rozjaśniać i dopiero teraz sie zawzięłam z wizażem
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 17:21   #2846
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
do mojego blondu to się już chyba wszyscy przyzwyczaili i rodzina i znajomi, mąż to nawet nigdy nie widział mnie w naturalnych włosach, chyba że na zdjęciach z dawnych lat kolory to miałam na głowie już chyba wszystkie, na studiach była rudość, włosy bordowe, ciemny brąz a potem kilka lat blondy, odrosty już mam sporawe i dziwnie zaczynam wyglądać z tym blondem, z pomocą siostry chyba ufarbuje te blondy henną tak żeby nie ruszać naturalków, kupiłam niedawno olej kokosowy vatikę dabura i jak tylko wykończę jantara to zaczynam olejować włosy najbardziej to mi szkoda ostatnich 4 lat bo mogłam mieć juz swoje naturalne długie zdrowe włosy a tu człowiek z przyzwyczajenia co 3 miesiące masakrował się utlenianiem ...durność durność i głupota
Jak tak czytam co piszesz, to moja historia jest identyczna

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
witaj

początki zwykle są gorsze, ale zobaczysz, że będzie coraz lepiej

powiedz coś o sobie
Coś o mnie? Od wielu lat farbuję swoje włosy na przeróżne kolory. Postanowiłam dać im odpocząć, bo w porównaniu z tym co było zostało mi ich już niewiele. Prowadzę bloga i coraz bardziej wkręcam się w włosowe tematy. Przeczytałam gdzieś o tym wątku i postanowiłam go odnaleźć i się odezwać

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ooo to dobrze wiedzieć


pewnie, witaj rozjaśniacz dał w kość włosom czy efekt kolorystyczny wyszedł conajmniej dziwnie? u mnie to na szczęście same końcówki po rozjaśniaczu ucierpiały ale zetnę dopiero za jakiś czas
Rozjaśniam włosy już od kilku miesięcy. Wcześniej były pasemka, teraz rozjaśnianie całych włosów. Miałam już jakieś 5 cm odrosty i postanowiłam przyciemnić całość, żeby odrosty się nie wyróżniały. Niestety fryzjerka tak to zrobiła, że ściemniały delikatnie, a obecnie już się farba wypłukała i nadal widać różnicę. Chcę mieć długie, ale naturalne włosy i zastanawiam się nad ścięciem, bo tych farbowanych i tak będę musiała się pozbyć.


Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
witamy
weszłam na Twojego bloga i patrząc tam na zdjęcie Twoich włosów, naprawdę nie widać, żeby były w ogóle zniszczone, bardzo ładnie wyglądają
Wyglądają znośnie, bo robię regularne olejowanie, nakładam maski, odżywki po każdym myciu... ale włosy rozjaśniane nie będą niestety nigdy zdrowe. Dlatego postanowiłam skończyć z rozjaśnianiem.


Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Witamy ja też wracam do naturalnego z rozjaśnianych gdyby moje blondy wyglądały choć w połowie jak Twoje... w grupe jest łatwiej ja juz kilka razy obiecywałam sobie że nie będe rozjaśniać i dopiero teraz sie zawzięłam z wizażem
Znam to...miałam już dużo naturalnych, ale oczywiście znów przyszły myśli, że są takie nijakie i tylko w jasnym blondzie mi dobrze. No i znów zaczęło się malowanie. Tym razem jestem naprawdę zmotywowana
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:13   #2847
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

Wyglądają znośnie, bo robię regularne olejowanie, nakładam maski, odżywki po każdym myciu... ale włosy rozjaśniane nie będą niestety nigdy zdrowe. Dlatego postanowiłam skończyć z rozjaśnianiem.

wiadomo rozjaśniane tak samo jak i farbowane na inne kolory też nigdy nie będą całkiem zdrowe dlatego wszystkie tutaj staramy się wrócić do swoich naturalnych kolorów a ja też dlatego, że w moim naturalnym wyglądam najładniej
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 18:34   #2848
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
wiadomo rozjaśniane tak samo jak i farbowane na inne kolory też nigdy nie będą całkiem zdrowe dlatego wszystkie tutaj staramy się wrócić do swoich naturalnych kolorów a ja też dlatego, że w moim naturalnym wyglądam najładniej
Co więc skusiło Cię do farbowania? Ja nigdy nie lubiłam mojego mysiego koloru...ale w czerni też wyglądałam dużo gorzej niż w naturalnych. Jedynie jaśniejsze włosy mi służą.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:25   #2849
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Co więc skusiło Cię do farbowania? Ja nigdy nie lubiłam mojego mysiego koloru...ale w czerni też wyglądałam dużo gorzej niż w naturalnych. Jedynie jaśniejsze włosy mi służą.
haha to jest długa historia, ale ja zawsze byłam taką szarą myszką bardziej i w pewnym momencie mojego życia postanowiłam zostać ruda, bo stwierdziłam, że taki kolor najbardziej mi pasuje okazało się to jednak nie trafione i to bardzo, nawet moi znajomi mi mówili, że ładniej wyglądałam w naturalnym kolorze teraz mam rude ombre, ale wtapia się idealnie w moje naturalne włosy i nawet fajnie to wygląda i wreszcie jestem zadowolona, rozważam nawet czy jak już zapuszczę całość to nie zrobić sobie na końcach trochę jaśniejszych włosów, nie w stylu blond, ale o ton jaśniejsze niż moje naturalne
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 08:25   #2850
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
taki gradient/końówki mogłyby ciekawie wyglądać
tak na szybko znalazłam takie cos z czerwienią
Kurcze, nie przekonują mnie... Nie wiem czemu, ale kojarzą mi się z farbującym t-shirtem Chyba po prostu muszę być twarda.
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.