Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 15:16   #3571
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Do Świąt zdążysz poprawić jakby coś nie wyszło ale już nie kuszę bo szczerze powiedziawszy sama nie wiem co bym zrobiła pamiętam że ja farbowałam w Święta Wielkanocne pierwszy raz Alfą co mi tak niebiesko wzięła ale dobrze że Bunny na wątku siedziała to mi szorować kazała i jakoś do ludzi wyszłam był hardkor no ale Tobie się w sumie nie dziwię bo Twoja zmiana będzie spektakularna
Nie wiem sama co robić Wezmę pod uwagę wszystkie za i przeciw i wtedy podejmę jakąś decyzję.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 15:21   #3572
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Jasne, że się pochwalę. Trochę obawiam się typowo zimnych odcieni, bo kiedyś zrobiły mi się zielone i za nic nie mogłam tego usunąć - została dekoloryzacja Ale ten kolor wydaje się właśnie taki z pogranicza. Mam nadzieję, że nie ma zielonych pigmentów
Myślę że powinno ładnie wyjść zielonego bać się nie powinnaś nie jestem specem ale wydaje mi się że nie ma szans

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie pocieszyłaś mnie mojej znajomej pies zjadł całe obicie od kanapy
moja poprzednia sunia za to zjadała wszystkie tapety w mieszkaniu i zlizywała tynk ze ściany w kuchni tapetę zerwała do polowy i trzeba było z niej zrezygnować a u mnie w pokoju wygryzła dziurę w ścianie. Potrafiła siedzieć pół godziny na łóżku u mnie i wgryzać się w ścianę wapna jej musiało brakować

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja pamietam jak przed BN chyba 2 lata temu zrobiłam sobie jakimś popielem ( a miałam wtedy jasne powyżej 10 poziom) i chodziłam z siwymi bo nie wiedziałam że przeciwłupieżowymi to się spiera, więc teraz na ostatnią chwilę nie farbuję tylko choć 2 dni wczesniej by mieć czas poprawić
Dlatego ja lubię się farbować tydzień przez ważnym wyjściem u mnie też łapie mocno popielato a nigdy nie chce mi się wisieć nad wanną i szorować więc zostawiam sobie kilka dni na domycie tego popielu trochę wkurzające to jest ale już się przyzwyczaiłam


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moja lola to samo i nic z tym nie zrobicie.
dlatego ja zamykam ja w lazience jak wychodze, bo przedpokoj niszczyla- mam skorzane drzwi i by je zjadla, starczy ze podloga ucierpiala
jak jestem z nia- to aniol nic nie zre, nie rusza.
ale samej nie zostawisz bo w amok wpada i robi na zlosc. i moge dac jej stos zabawek, zarcie i tak cos zdemoluje
wiec jak mam ja zamknac to wrzucam kosmetyki i reczniki do kosza na bielizne i wszystko z kibelka wynosze- lacznei z wiadrem z mopem- zjadla mi juz kilka kompletow, papierem toaletowym i szczotka do kibla kibel zamykam zeby sie nie wykapala.
zostaje tylko wanna, pralka i kibel i zlew. na zlew nei wejdzie- za wysoko. wlazi do wanny i na kibel.
i jak juz nie ma co zdemolowac to spokoj spi w wannie najczesciej az wroce- widze ze klaki sa w niej to wiem.
tylko wychodzenie z domu bez niej jest uciazliwe bo usuniecie wszystkiego zajmuje jakies 10 minut... ale nie ma rady, lepsze to niz ma cos zniszczyc albo nie daj boze sobie krzywde zrobic- raz zjadla mi szczotke do mycia wanny to rzygala kilka dni tymi plastikowymi igielkami nie wiem co jej odwalilo teraz bardzo uwazam i mysle za nia
Beauty też nienawidzi zostawać sama w domu z tym że ona próbuje się wydostać razem z nami i ciśnie się na siłę między nogi żeby zwiać zdarzało się nawet że mnie dziabła w rękę kiedy ją próbowałam zatrzymać w mieszkaniu teraz na szczęście opatentowałam inną strategię i najpierw zaganiam tego łobuza do mojego pokoju i lekko przymykam drzwi tak żeby wyjście z niego zajęło jej więcej czasu a ja wtedy spokojnie mogę czmychnąć niestety nie poradziliśmy sobie z jej darciem mordki bo szczeka bite 15-30 minut po naszym wyjściu mimo że mieszkam na 8 piętrze to często na dole przed oknami ja słyszę później się uspokaja i idzie się położyć i jest grzeczna
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-12-06 o 15:26
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 15:43   #3573
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Myślę że powinno ładnie wyjść zielonego bać się nie powinnaś nie jestem specem ale wydaje mi się że nie ma szans



moja poprzednia sunia za to zjadała wszystkie tapety w mieszkaniu i zlizywała tynk ze ściany w kuchni tapetę zerwała do polowy i trzeba było z niej zrezygnować a u mnie w pokoju wygryzła dziurę w ścianie. Potrafiła siedzieć pół godziny na łóżku u mnie i wgryzać się w ścianę wapna jej musiało brakować



Dlatego ja lubię się farbować tydzień przez ważnym wyjściem u mnie też łapie mocno popielato a nigdy nie chce mi się wisieć nad wanną i szorować więc zostawiam sobie kilka dni na domycie tego popielu trochę wkurzające to jest ale już się przyzwyczaiłam




Beauty też nienawidzi zostawać sama w domu z tym że ona próbuje się wydostać razem z nami i ciśnie się na siłę między nogi żeby zwiać zdarzało się nawet że mnie dziabła w rękę kiedy ją próbowałam zatrzymać w mieszkaniu teraz na szczęście opatentowałam inną strategię i najpierw zaganiam tego łobuza do mojego pokoju i lekko przymykam drzwi tak żeby wyjście z niego zajęło jej więcej czasu a ja wtedy spokojnie mogę czmychnąć niestety nie poradziliśmy sobie z jej darciem mordki bo szczeka bite 15-30 minut po naszym wyjściu mimo że mieszkam na 8 piętrze to często na dole przed oknami ja słyszę później się uspokaja i idzie się położyć i jest grzeczna
moja lolka jest spokojna jesli to ja zamykam ja w lazience
bo jak tz to wyje z 5-10 minut jak wilk ale sasiedzi sie smieja z tego, bo rzadko zostaje sama- powiedzmy kilka razy w miesiacu.. tak to zawsze z nami albo ktos z nia jest

jak dobrze pojdzie to pofarbuje dzis nowa palette a 10
tylko niech tz wroci
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:02   #3574
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

no
umyłam okno, gwiazdki wiszą (20 minut je rozplątywałam ), posprzątane, obiad zrobiony zabieram się za naukę, muszę rozwiązać jakąś krzyżówkę z samym hasłami finansowymi, będę wyszukiwała wszystkiego na necie, masakra, nie znoszę tego
jeszcze mnie moje upierdliwe koleżanki poganiają
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:17   #3575
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

albo 10/16 koleston albo loreal 10.21 bedzie idealnie
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Myślę że powinno ładnie wyjść zielonego bać się nie powinnaś nie jestem specem ale wydaje mi się że nie ma szans

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za pomoc. Kieruję się w takim razie na allegro Dam znać po, ale to gdzieś za dwa tygodnie dopiero. Chociaż nie wiem czy wytrzymam tak długo

Edytowane przez kaja_1985r
Czas edycji: 2012-12-06 o 17:16
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:39   #3576
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

synek juz w domu wiec MIKOLAJKI czas zaczac

a wlasnie kilka dni temu zgubil swojego pierwszego zeba na dole i jaki byl zdziwiony, ze tak latwo sie wyjmuja zeby oczywiscie 1 zab zostal na jakis czas zatrzymany na pamiatke na jakis czas ...poki pamieta

Ide robic kolacjo-obiad.
Z doskoku bede zagladac.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:55   #3577
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czeka mnie teraz na dniach zakup pralki bo już miesiąc jestem bez jaką polecacie a jaką nie? jaką wy macie? może być sama marka, model znajdę w zależności od budżetu
ja kupiłam w zeszłym roku taką i nie narzekam http://www.indesit.pl/sprz%C4%99t_ag..._68228PL/40.do
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie tak zrobil tz w zeszlym roku w tym powiedzialam ze jak mi szcotka znowu zniknie... to on tez zniknie i boi sie wziac


moja lola to samo i nic z tym nie zrobicie.
dlatego ja zamykam ja w lazience jak wychodze, bo przedpokoj niszczyla- mam skorzane drzwi i by je zjadla, starczy ze podloga ucierpiala
jak jestem z nia- to aniol nic nie zre, nie rusza.
ale samej nie zostawisz bo w amok wpada i robi na zlosc. i moge dac jej stos zabawek, zarcie i tak cos zdemoluje
wiec jak mam ja zamknac to wrzucam kosmetyki i reczniki do kosza na bielizne i wszystko z kibelka wynosze- lacznei z wiadrem z mopem- zjadla mi juz kilka kompletow, papierem toaletowym i szczotka do kibla kibel zamykam zeby sie nie wykapala.
zostaje tylko wanna, pralka i kibel i zlew. na zlew nei wejdzie- za wysoko. wlazi do wanny i na kibel.
i jak juz nie ma co zdemolowac to spokoj spi w wannie najczesciej az wroce- widze ze klaki sa w niej to wiem.
tylko wychodzenie z domu bez niej jest uciazliwe bo usuniecie wszystkiego zajmuje jakies 10 minut... ale nie ma rady, lepsze to niz ma cos zniszczyc albo nie daj boze sobie krzywde zrobic- raz zjadla mi szczotke do mycia wanny to rzygala kilka dni tymi plastikowymi igielkami nie wiem co jej odwalilo teraz bardzo uwazam i mysle za nia
haha wrócił teraz z pracy z nową zmiotką to mam prezent na mikołajki
może to też jakiś sposób zamykać w łazience tylko ja nie mam tam żadnych szafek zamykanych tylko właśnie półki
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oby twoj wyrosl bo moj nie wyrosnie z tego tak bylo , jest i bedzie...
tak samo nic na lawie nie moge polozyc na stole zostawic ,bo zaraz wskoczy i ukradnie , zje jedzenie w samochodzie raz tz zapomnial zabrac bananow( a psa zostawil) to zjadl cale 3 banany ale swoich gryzakow to wogole nie rusza
Naprawde moglabym wyliczac bez konca ile szkody potrafi zrobic i tez wszystko ciagle chowam albo klade wyzej.
Taki pies i taki urok zycia z nim nas czeka przez kolejnych pare(nascie) lat pewnie
Znam sporo roznych psow ale moj to rodzynek
mój ostatnio zjadł 2 lizaki takie wielkie serduszka one chyba 2 lata leżały i rzygał pół dnia
no właśnie mój ma pełno zabawek, gryzaków, zostawiam mu takie wielkie kostki, uszy to on je wszystko inne,a jak wracam do domu to się za to wszystko dopiero zabiera
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no
umyłam okno, gwiazdki wiszą (20 minut je rozplątywałam ), posprzątane, obiad zrobiony zabieram się za naukę, muszę rozwiązać jakąś krzyżówkę z samym hasłami finansowymi, będę wyszukiwała wszystkiego na necie, masakra, nie znoszę tego
jeszcze mnie moje upierdliwe koleżanki poganiają
ja też posprzątałam i polożyłam świąteczny obrus i serwetke pod telewizor i położyłam na stole świecącą bombkę
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
synek juz w domu wiec MIKOLAJKI czas zaczac

a wlasnie kilka dni temu zgubil swojego pierwszego zeba na dole i jaki byl zdziwiony, ze tak latwo sie wyjmuja zeby oczywiscie 1 zab zostal na jakis czas zatrzymany na pamiatke na jakis czas ...poki pamieta

Ide robic kolacjo-obiad.
Z doskoku bede zagladac.
u mnie by to nie przeszło do mnie przychodziła wróżka zębuszka i zostawiała pieniążka za ząbka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 17:14   #3578
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

lecę z krzyżówką, mam już 6 haseł na 43
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:18   #3579
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

siedze z nowa palette na glowie
powiem tak- aplikacja jaka byla tak jest nadal, ktos mi zajumal rekawiczki i musialam nakladac golymi lapami
nie ma juz cukierkowego zapachu, teraz cos jak meskie perfumy. mniej daje amoniakiem, nie zatyka juz przy nakladaniu i nie szczypie w oczy.
pieklo krotko i nie wszedzie jakies 5 minut do zniesienia...
na plus ze jest buteleczka, jeszcze sobei ja wyplukalam kranoweczka co by miec z 5ml oksy wiecej nie trzeba latac z nozyczkami
no i rozjasnia na maxa- 10 minut i ja mam zolto-bialy odrost oby na sucho nie bylo kurczaka
teraz trzymam grzecznie jeszcze 30 minut...
sama nakladalam ciekawe ile łat narobilam ale szybko mi poszlo w 20 minut
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:22   #3580
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z nowa palette na glowie
powiem tak- aplikacja jaka byla tak jest nadal, ktos mi zajumal rekawiczki i musialam nakladac golymi lapami
nie ma juz cukierkowego zapachu, teraz cos jak meskie perfumy. mniej daje amoniakiem, nie zatyka juz przy nakladaniu i nie szczypie w oczy.
pieklo krotko i nie wszedzie jakies 5 minut do zniesienia...
na plus ze jest buteleczka, jeszcze sobei ja wyplukalam kranoweczka co by miec z 5ml oksy wiecej nie trzeba latac z nozyczkami
no i rozjasnia na maxa- 10 minut i ja mam zolto-bialy odrost oby na sucho nie bylo kurczaka
teraz trzymam grzecznie jeszcze 30 minut...
sama nakladalam ciekawe ile łat narobilam ale szybko mi poszlo w 20 minut
sama nakładałaś? ja nie cierpię tych rekawiczek dodawanych do farb, zawsze biore sobie z pracy całe opakowanie 100 sztuk przynajmniej obcisłe są
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:24   #3581
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Wow, super fryzurka No i kolor rzeczywiście wyrównany, i jaśniejszy
dziękuję

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska bierz te golebi i rob z nich toner na 15 minut.
z jaką wodą? po moich doświadczeniach z gołębim o 1-2 tony moze przyciemnić się

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zrobię w sobote tajną misję farbowanie
hue hue hue

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ładny kolor
dziękuje
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Fryz super kolorek i fryzurka

ja pamietam jak przed BN chyba 2 lata temu zrobiłam sobie jakimś popielem ( a miałam wtedy jasne powyżej 10 poziom) i chodziłam z siwymi bo nie wiedziałam że przeciwłupieżowymi to się spiera, więc teraz na ostatnią chwilę nie farbuję tylko choć 2 dni wczesniej by mieć czas poprawić

Czeka mnie teraz na dniach zakup pralki bo już miesiąc jestem bez jaką polecacie a jaką nie? jaką wy macie? może być sama marka, model znajdę w zależności od budżetu
dziękuję serdecznie na pralkach niestety to ja sie nie znam wiem że moje zawsze wadliwe są

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie sie od razu podobalo na palette nie ma mocnych, i jak chlodno wyszlo
ale wyrównało się i największa różnica w kolorze która mi tak przeszkadzała to było z tego ściętego teraz już boku. Bunny wróciłem od Babci, robiłem A10 i średnio....odrost (siwy+bardzo ciemne) + końcówki bezowe na poziomie 10, wyszło srebrno-beżowo, a Babcia chce śnieżną biel z liliowym połyskiem.... nie ma bata ze wyjdzie jednym farbowaniem, chciałem zrobić podkład E20 i palette gołębi 310 + C10/A10 ale z kondycją Babci to nie można myć włosków 2 razy dziennie, Babcia sie zmęczy.... dlatego zawsze 1 raz. no i co ja mam zrobić.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z nowa palette na glowie
powiem tak- aplikacja jaka byla tak jest nadal, ktos mi zajumal rekawiczki i musialam nakladac golymi lapami
nie ma juz cukierkowego zapachu, teraz cos jak meskie perfumy. mniej daje amoniakiem, nie zatyka juz przy nakladaniu i nie szczypie w oczy.
pieklo krotko i nie wszedzie jakies 5 minut do zniesienia...
na plus ze jest buteleczka, jeszcze sobei ja wyplukalam kranoweczka co by miec z 5ml oksy wiecej nie trzeba latac z nozyczkami
no i rozjasnia na maxa- 10 minut i ja mam zolto-bialy odrost oby na sucho nie bylo kurczaka
teraz trzymam grzecznie jeszcze 30 minut...
sama nakladalam ciekawe ile łat narobilam ale szybko mi poszlo w 20 minut
miałaś robić jakoś za tydzień

czekamy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 17:27   #3582
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć Blondaski!
Ale fajnie dużo piszecie, jest co czytać
Ja od ponad tygodnia bujam się z ogromnym kaszlem i bólem gardła, czasem tak, że nie mogę nic mówić. Dziś dołączyła do tego gorączka i nie mogę iść przez to jutro do pracy pójdę do lekarza, zobaczymy co powie, może mam w ogóle zapalenie oskrzeli skoro tyle czasu mi nie przechodzi

Londy nie kupiłam bo oczywiście nie było mojego odcienia- ale za to wzięłam mamie 12/9
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:32   #3583
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
lecę z krzyżówką, mam już 6 haseł na 43
do polnocy masz kupe czasu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z nowa palette na glowie
powiem tak- aplikacja jaka byla tak jest nadal, ktos mi zajumal rekawiczki i musialam nakladac golymi lapami
nie ma juz cukierkowego zapachu, teraz cos jak meskie perfumy. mniej daje amoniakiem, nie zatyka juz przy nakladaniu i nie szczypie w oczy.
pieklo krotko i nie wszedzie jakies 5 minut do zniesienia...
na plus ze jest buteleczka, jeszcze sobei ja wyplukalam kranoweczka co by miec z 5ml oksy wiecej nie trzeba latac z nozyczkami
no i rozjasnia na maxa- 10 minut i ja mam zolto-bialy odrost oby na sucho nie bylo kurczaka
teraz trzymam grzecznie jeszcze 30 minut...
sama nakladalam ciekawe ile łat narobilam ale szybko mi poszlo w 20 minut
no to czekamy , czekamy na efekty


Princeska ja staram sie ,zeby moj maly racjonalnie podchodzil do pewnych spraw czyli zab wypadl i nie ma papa wyrzcamy , wyrosnie nowy niedlugo , bez zadnych bajekMam nadzieje , ze jutro w szkole nie sciagnie brody dla Mikolaja
Dzis byl mocno zdziwiony ,ze Mikolajki i ze to on dostal prezent ,a nie Mikolaj skoro to jego swieto

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć Blondaski!
Ale fajnie dużo piszecie, jest co czytać
Ja od ponad tygodnia bujam się z ogromnym kaszlem i bólem gardła, czasem tak, że nie mogę nic mówić. Dziś dołączyła do tego gorączka i nie mogę iść przez to jutro do pracy pójdę do lekarza, zobaczymy co powie, może mam w ogóle zapalenie oskrzeli skoro tyle czasu mi nie przechodzi

Londy nie kupiłam bo oczywiście nie było mojego odcienia- ale za to wzięłam mamie 12/9
zdrowka moc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:33   #3584
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jaka to farba bo to zalezy...?
Przeważnie Londa 18, 12/9 i 89. A teraz dostałam od siostry Joannę Naturia Szlachetna Perła.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:37   #3585
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
do polnocy masz kupe czasu
wytłumacz to moim koleżankom kazały mi usiąść i robić to cóż mogę poradzić grzeczna jestem i robię, w końcu idą święta
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:41   #3586
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
synek juz w domu wiec MIKOLAJKI czas zaczac

a wlasnie kilka dni temu zgubil swojego pierwszego zeba na dole i jaki byl zdziwiony, ze tak latwo sie wyjmuja zeby oczywiscie 1 zab zostal na jakis czas zatrzymany na pamiatke na jakis czas ...poki pamieta

Ide robic kolacjo-obiad.
Z doskoku bede zagladac.
Miłej zabawy A ile lat ma twój synek? Mój ma 4 i pól, i mleczna piątka wyleciała mu jakieś pól roku temu i od razu wyrosła mu stała szóstka! Nasza dentystka była w szoku, że tak wcześnie!

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z nowa palette na glowie
powiem tak- aplikacja jaka byla tak jest nadal, ktos mi zajumal rekawiczki i musialam nakladac golymi lapami
nie ma juz cukierkowego zapachu, teraz cos jak meskie perfumy. mniej daje amoniakiem, nie zatyka juz przy nakladaniu i nie szczypie w oczy.
pieklo krotko i nie wszedzie jakies 5 minut do zniesienia...
na plus ze jest buteleczka, jeszcze sobei ja wyplukalam kranoweczka co by miec z 5ml oksy wiecej nie trzeba latac z nozyczkami
no i rozjasnia na maxa- 10 minut i ja mam zolto-bialy odrost oby na sucho nie bylo kurczaka
teraz trzymam grzecznie jeszcze 30 minut...
sama nakladalam ciekawe ile łat narobilam ale szybko mi poszlo w 20 minut
Już nie mogę się doczekać efektu

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć Blondaski!
Ale fajnie dużo piszecie, jest co czytać
Ja od ponad tygodnia bujam się z ogromnym kaszlem i bólem gardła, czasem tak, że nie mogę nic mówić. Dziś dołączyła do tego gorączka i nie mogę iść przez to jutro do pracy pójdę do lekarza, zobaczymy co powie, może mam w ogóle zapalenie oskrzeli skoro tyle czasu mi nie przechodzi

Londy nie kupiłam bo oczywiście nie było mojego odcienia- ale za to wzięłam mamie 12/9
Miejmy nadzieję, że nie jest tak źle. Ale pewnie bez antybiotyku się nie obejdzie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:43   #3587
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
sama nakładałaś? ja nie cierpię tych rekawiczek dodawanych do farb, zawsze biore sobie z pracy całe opakowanie 100 sztuk przynajmniej obcisłe są
ja mam te winylowe ale one ciagna za wlosy to juz wole bez
no sama nakladalam i juz jestem zla, łaty na pewno gdzies sa moze lepiej zebym nawet nie sprawdzala bo tylko sie wkurze
musialam sama bo przeciez pan poszedl chlac z kumplami po pracy, w koncu mikolajki

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dziękuję



z jaką wodą? po moich doświadczeniach z gołębim o 1-2 tony moze przyciemnić się



hue hue hue


dziękuje


dziękuję serdecznie na pralkach niestety to ja sie nie znam wiem że moje zawsze wadliwe są



ale wyrównało się i największa różnica w kolorze która mi tak przeszkadzała to było z tego ściętego teraz już boku. Bunny wróciłem od Babci, robiłem A10 i średnio....odrost (siwy+bardzo ciemne) + końcówki bezowe na poziomie 10, wyszło srebrno-beżowo, a Babcia chce śnieżną biel z liliowym połyskiem.... nie ma bata ze wyjdzie jednym farbowaniem, chciałem zrobić podkład E20 i palette gołębi 310 + C10/A10 ale z kondycją Babci to nie można myć włosków 2 razy dziennie, Babcia sie zmęczy.... dlatego zawsze 1 raz. no i co ja mam zrobić.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



miałaś robić jakoś za tydzień

czekamy
ja to bym rozcienczyla o polowe ten golebi, w koncu ma byc tonerem, a jak przyciemni to i sie wyplucze ale fest szaro wezmie
co ty mnie straszysz ze cos nie wyszlo, ja juz mam zolciutkiego kurczaka a tu jeszcze 10 minut trzymania i swieca sie na srebrzyscie, chyba bedzie ok jak cos to i tak przed sylwestrem jeszcze raz bede farbowac to sie poprawi.
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć Blondaski!
Ale fajnie dużo piszecie, jest co czytać
Ja od ponad tygodnia bujam się z ogromnym kaszlem i bólem gardła, czasem tak, że nie mogę nic mówić. Dziś dołączyła do tego gorączka i nie mogę iść przez to jutro do pracy pójdę do lekarza, zobaczymy co powie, może mam w ogóle zapalenie oskrzeli skoro tyle czasu mi nie przechodzi

Londy nie kupiłam bo oczywiście nie było mojego odcienia- ale za to wzięłam mamie 12/9
ojeje to faktycznie lepiej idz do lekarza... zdrowka!
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
do polnocy masz kupe czasu

no to czekamy , czekamy na efekty


Princeska ja staram sie ,zeby moj maly racjonalnie podchodzil do pewnych spraw czyli zab wypadl i nie ma papa wyrzcamy , wyrosnie nowy niedlugo , bez zadnych bajekMam nadzieje , ze jutro w szkole nie sciagnie brody dla Mikolaja
Dzis byl mocno zdziwiony ,ze Mikolajki i ze to on dostal prezent ,a nie Mikolaj skoro to jego swieto

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------


zdrowka moc


no i głowa mnie rozbolala bo sie wkurzylam na tego prostaka pozaluje niech tylko do domu wroci juz ja mu cos wykrece

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Przeważnie Londa 18, 12/9 i 89. A teraz dostałam od siostry Joannę Naturia Szlachetna Perła.
no to jak jasne blondy to na odrostach trzymac 45-50 minut.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:45   #3588
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Miłej zabawy A ile lat ma twój synek? Mój ma 4 i pól, i mleczna piątka wyleciała mu jakieś pól roku temu i od razu wyrosła mu stała szóstka! Nasza dentystka była w szoku, że tak wcześnie!
faktycznie wczesnie u was dbaj teraz o te stale , zeby sie nie popsuly za szybkoMy juz zaliczylismy leczenie 2 zebow w katach Dzis mial kontrole szkolna i zabki sa ok
Moj ma 5 i pol.

kitka spokojnie , zrobisz to
Ja zazwyczaj wszystkie nauki pozostawiam juz sobie w lozku bo nie mam czasu zwyczajnie wczesniej ,mimo ,ze teraz siedze z wami ,to tak naprawde nie siedze, a wpadam co jakis czas tu Obowiazki rodzinno- domowe zajmuja mi sporo czasu.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:50   #3589
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to jak jasne blondy to na odrostach trzymac 45-50 minut.
Dziękuję za pomoc Długo trochę, a dlaczego aż tak długo? Dzięki temu odrost będzie jaśniejszy? Bez rudości?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
faktycznie wczesnie u was dbaj teraz o te stale , zeby sie nie popsuly za szybkoMy juz zaliczylismy leczenie 2 zebow w katach Dzis mial kontrole szkolna i zabki sa ok
Moj ma 5 i pol.

kitka spokojnie , zrobisz to
Ja zazwyczaj wszystkie nauki pozostawiam juz sobie w lozku bo nie mam czasu zwyczajnie wczesniej ,mimo ,ze teraz siedze z wami ,to tak naprawde nie siedze, a wpadam co jakis czas tu Obowiazki rodzinno- domowe zajmuja mi sporo czasu.
Dbamy teraz podwójnie. Myjemy teraz ząbki pastą dla dorosłych, tak nam doradziła nasza stomatolog.

Ja mam tak samo. A to obiad, a to sprzątnąć, a to klocki z małym budować, a to puzzle, a to jakieś gry planszowe, a to książeczki...
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 17:52   #3590
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Długo trochę, a dlaczego aż tak długo? Dzięki temu odrost będzie jaśniejszy? Bez rudości?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------



Dbamy teraz podwójnie. Myjemy teraz ząbki pastą dla dorosłych, tak nam doradziła nasza stomatolog.

Ja mam tak samo. A to obiad, a to sprzątnąć, a to klocki z małym budować, a to puzzle, a to jakieś gry planszowe, a to książeczki...
no przyjmuje sie ze koloryzacja tonujaca/przyciemniajaca to ok 30 minut na odroscie, a rozjasniajaca ok 45.
takei sa zalozenia, chyba ze jakas firma podaje inaczej...
ale jesli mamy ciemna nature i zle sie rozjasnia to lepiej przetrzymac niz skonczyc z wiewiorka na odroscie

ide zmywac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:58   #3591
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zdrowka moc
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że nie jest tak źle. Ale pewnie bez antybiotyku się nie obejdzie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojeje to faktycznie lepiej idz do lekarza... zdrowka!
ale jesteście kochane
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:59   #3592
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no przyjmuje sie ze koloryzacja tonujaca/przyciemniajaca to ok 30 minut na odroscie, a rozjasniajaca ok 45.
takei sa zalozenia, chyba ze jakas firma podaje inaczej...
ale jesli mamy ciemna nature i zle sie rozjasnia to lepiej przetrzymac niz skonczyc z wiewiorka na odroscie

ide zmywac
Jeszcze raz dziękuję

Zmywaj i chwal się
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:03   #3593
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Buahhot kuruj się, pójdź do lekarza
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:06   #3594
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

melduje ze zmylam odzywka joanna naturia mak
teraz z nia siedze.
z tego co zdazylam obejrzec to łatek nie ma
kolor jak zwykle na mokro- miedziana wiewiorka nie widze by cos sie zmienilo...
jutro dam znac jak beda juz suche ale zdaje mi sie ze w kolorze nic nie zmienili jako mieszanka to widze zmiane z koloru szaro-fioletowego teraz jest szara...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:11   #3595
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja to bym rozcienczyla o polowe ten golebi, w koncu ma byc tonerem, a jak przyciemni to i sie wyplucze ale fest szaro wezmie
co ty mnie straszysz ze cos nie wyszlo, ja juz mam zolciutkiego kurczaka a tu jeszcze 10 minut trzymania i swieca sie na srebrzyscie, chyba bedzie ok jak cos to i tak przed sylwestrem jeszcze raz bede farbowac to sie poprawi.
nie straszę mówię tylko o mojej babci a ona ma włosy jak moja mama, a mamie na bialo robie rozjasniaczem+9% odrosty potem na to od razu farba, ostatnio był gołębi popiel i i tak nie zabił złota, palette 219 tylko raz jej wyszła srebno ale ona chce biel jak śnieg, mam problem z mamą i babcia jak widzisz... obydwie chcą mega jasno z tym, że mama zawsze zauwazy gdzieś inny odcień odrostu od reszty zaraz po farbowaniu, a babci nie moge robić 2 pod rząd a inaczej sie nie da
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:25   #3596
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie straszę mówię tylko o mojej babci a ona ma włosy jak moja mama, a mamie na bialo robie rozjasniaczem+9% odrosty potem na to od razu farba, ostatnio był gołębi popiel i i tak nie zabił złota, palette 219 tylko raz jej wyszła srebno ale ona chce biel jak śnieg, mam problem z mamą i babcia jak widzisz... obydwie chcą mega jasno z tym, że mama zawsze zauwazy gdzieś inny odcień odrostu od reszty zaraz po farbowaniu, a babci nie moge robić 2 pod rząd a inaczej sie nie da
to ja bym im rozjasniala do bialego platinum rozjasniaczem a potem robila toner z farby poziom 11 lub 12 bo inaczej to taki krysztalowy kolor nie wyjdzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:32   #3597
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to ja bym im rozjasniala do bialego platinum rozjasniaczem a potem robila toner z farby poziom 11 lub 12 bo inaczej to taki krysztalowy kolor nie wyjdzie
własnie wiem u mamy to spoko, ale babci nie da rady... nie ma opcji po prostu że najpierw cos potem coś, tylko jednorazowe farbowanie a ona ma odrosty jak mama: siwe i bardzo ciemne.

sądzę ze kupie mamie kolejny rozjasniacz vincenta bo amm teraz Leo bo chciałem zaoszczędzić i pluje sobie w brodę bo nie lubie go a to całe 450g proszku, podbieram go czasami zeby sie szybciej skończył bo on został kupiony tylko mamie na jej odrosty
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:02   #3598
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

fryz to zasugeruj babci ze jej zrobisz biale (rozjasniaczem)m, a ona sobie zrobi perlowe plukanka albo szamponetka pozniej sama wiele babc tak robi, tz babcia tez

nie chce zapeszyc ale wydaje mi sie ze odrost mam super...
lipa swiatlo ale jest jakby mi kto leb popiolem posypal, wrecz w oliwke wpada..jakby tak bylo real to nie musialabym juz mieszac z 219
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:09   #3599
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fryz to zasugeruj babci ze jej zrobisz biale (rozjasniaczem)m, a ona sobie zrobi perlowe plukanka albo szamponetka pozniej sama wiele babc tak robi, tz babcia tez

nie chce zapeszyc ale wydaje mi sie ze odrost mam super...
lipa swiatlo ale jest jakby mi kto leb popiolem posypal, wrecz w oliwke wpada..jakby tak bylo real to nie musialabym juz mieszac z 219
Ona nie zniesie żółtych a sama sobie nie zrobi nic... no nic coś wykombinuję...

czyli różnicy w kolorze pomiędzy starszą wersją nie widzisz?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:18   #3600
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Ona nie zniesie żółtych a sama sobie nie zrobi nic... no nic coś wykombinuję...

czyli różnicy w kolorze pomiędzy starszą wersją nie widzisz?
jesli chodzi o samo a10 to mam wrazenie ze bierze ciut chlodniej... ale nadal jest to bardzo jasny blond popielaty. kolor mieszanki(w sensie farby papki) jest bardziej szary i jak zafarbowalam twarz to mialam 2 miejsca gdzie nie moglam zmyc ale efekt tak samo dobry jak byl- na moje wymagajace wlosy. wiadomo nie jest to u mnie 100% popielu w popielu tylko jak zwykle popielato-beżowy chlodny blond.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.