W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-21, 16:36   #931
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A ja mam ochotê na OMBRE wybijcie mi to z g³owy...
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:39   #932
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry

by³am na uczelnie i u Babci, a teraz do nauki

trzymajcie siê, bo podobno mamy dzisiaj najbardziej depresyjny/do³uj±cy dzieñ w roku
ehh dobrze wiedzieæ.....mój mo¿e nei by³ do³uj±cy a bardziej wkurzajacy :P prawie 40min czekalam na tramwaj przemarz³am tak ze az r±k i nóg nie mog³am ruszyæ bo mi odmarz³y ;/ a ¿e jestem po chorobie i nie dokonca wyleczona to gardlo mnie znów zaczê³o boleæ eh

Nie ma to jak MPK ;/

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Witam siê dzi¶ z Wami kawk± i p±czkiem, przez t± pogodê jedyne na co mam ochotê to jedzenie A w koñcu im wiêcej t³uszczyku zim±, tym cieplej
ja to ciagle pizze jem ostatnio masakra ale poprawia mi to humorek w te zimowe dni...

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam ochotê na OMBRE wybijcie mi to z g³owy...
haha teraz Ciebie wziê³o

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wrzuce wam zdjêcia dla porównania jak wyszed³ mi garnier naturals 10 zaraz po farbowaniu czyli 4-5 dni temu i teraz po 3 myciach mo¿ecie porównaæ jak kolor ja¶nieje ,czyli jak ten popiel zmywa siê u mnie i czy nie jest zbyt rudo? zdjêcia robione w tym samym miejscu bez s³oñca
nie jest rudo po prostu wyszed³ ci ciep³y blond. Nie kombinuj ju¿ bo masz naprawde ³adne w³oski

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu bardzo ³adnie Ci siê w³oski rozja¶ni³y



Dosta³am wiadomo¶æ jakiej w ¿yciu bym siê nie spodziewa³a Za³amka normalnie. Mam nadziejê tylko ¿e wszystko skoñczy siê dobrze (piszê tak ogólnikowo, bo to nie jest raczej temat do poruszania na forum)
nie wiem o co chodzi, ale bedzie dobrze na pewno trzeba byæ takiej mysli
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:41   #933
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
haha teraz Ciebie wziê³o
wziê³o wziê³o, ale raczej nie zrobiê, bo to nie w moim stylu
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:44   #934
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Troche bez sensu. Juz lepiej od razu dac poziom 10, a ciemniejsze partie najwyzej poprawic albo zrobic kilka pasemek rozjasniaczem i wsio zlapac tonerem popielato-fioletowym na slabej wodzie.
Jak masz wlosy naturalne 6 to farba 10 da Ci cos miedzy 8-9.
Kilka razy przejedziesz wlosy ta sama farba i kolor sie wyrowna. Tyle, ze kolejnym razem nie kladziesz farby na wodzie 9 proc na calosc tylko na odrosty plus maly margines 2-3 cm.
sêk w tym ¿e farbowana 6-tka, wiêc farbowanej mi nie z³apie
a tej naturalnej 6-tki na razie tylko 0,5 cm

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-21 o 16:47
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:49   #935
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam ochotê na OMBRE wybijcie mi to z g³owy...
Ja Ci nie wybijê bo mi siê niestety podoba

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
ehh dobrze wiedzieæ.....mój mo¿e nei by³ do³uj±cy a bardziej wkurzajacy :P prawie 40min czekalam na tramwaj przemarz³am tak ze az r±k i nóg nie mog³am ruszyæ bo mi odmarz³y ;/ a ¿e jestem po chorobie i nie dokonca wyleczona to gardlo mnie znów zaczê³o boleæ eh

Nie ma to jak MPK ;/

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------



ja to ciagle pizze jem ostatnio masakra ale poprawia mi to humorek w te zimowe dni...

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



nie wiem o co chodzi, ale bedzie dobrze na pewno trzeba byæ takiej mysli
Ojej wspó³czujê Mi siê nie chce nawet nigdzie wychodziæ teraz, taka ciapa

Ja te¿ ostatnio ci±gle pizzê z t¿ jad³am, a do tego szampan i teraz wygl±dam jak wygl±dam

Dziêkujê Ci bardzo
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:50   #936
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
no tak ja mia³am to samo w³osy 40 cm z których trzeba bylo spokojnie 5 zciachaæ ale co jak trzeba bylo to trzeba i teraz ju¿ malutko zosta³o tych po rozja¶niaczu, ale wiekszo¶æ dziewczyn tu mia³a takie przygody a to tylko pielegnacja i napewno beda dwa razy grubsze ni¿ te co masz wiaæ rezulataty po paru miesi±cach ale najlepsze po do¶æ d³ugim czasie, ja najlepsze zauwarzy³am 2 lata po stosowaniu tego wszystkiego, w³osy z miej wiecej d³ugo¶ci do ramion s± do zapieñcia stanika!! wiec wszystko przed Toba no i wytrwa³o¶æ i cierpliwo¶æ w pielêgnacji. A co do moich w³osów to wrzuca³am chyba w poprzednim w±tku jak sie zmienia³y , jak bedzies chcia³a to wrzuce do albumu zeby¶ luknê³a

WOW a czemu tak? to niech juz minie bo ja nie chce takiego dnia

a mo¿e bo ja zauwarzy³am to platanie tak tydzien dwa po farbowaniu, siedzê ca³y dzieñ w pracy w rozpuszczonych a potem przychodzê do domu i dos³ownie zeby to rozpl±taæ urywam wlosy wyrywam je bo inaczej nie da rady je odsup³aæ.... masakra trzeba olej na³o¿yæ mo¿e to co¶ da... no troche je przet³uszczam nie myje 3 dni
wrzuæ wrzuæ, ja zaraz napiszê efekty po wizycie u fryzjerki
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
pytanko:
czy która¶ z was stopniowo schodzi³a do blondu?
my¶lê o czym¶ takim, ¿e odrosty zafarbujê 7-k±, reszta bêdzie na poziomie tera¼niejszym 6, potem jak poziom 6 pójdzie pod nó¿, to na odrosty wtedy 8, i tak my¶lê czy to dobry pomys³ zej¶cia do 9-tki... chyba nie bêdzie bardzo widaæ ró¿nicy jednego tonu, jak my¶licie?


na w±tku o jantarze czyta³am ¿e rozja¶nia, szkoda ¿e nie mogê wypróbowaæ na sobie...

dziewczyny - o co chodzi z tymi albumami bo ja zielona... a te¿ chcia³abym zajrzeæ...

ps. mój dzieñ zacz±³ siê wspaniale, oby tak zosta³o
myslê ¿e od razu jeden poziom musisz k³a¶æ na ca³e w³osy
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wrzuce wam zdjêcia dla porównania jak wyszed³ mi garnier naturals 10 zaraz po farbowaniu czyli 4-5 dni temu i teraz po 3 myciach mo¿ecie porównaæ jak kolor ja¶nieje ,czyli jak ten popiel zmywa siê u mnie i czy nie jest zbyt rudo? zdjêcia robione w tym samym miejscu bez s³oñca
³adny kolor, nie kombinuj zobaczysz jak po 2gim farbowaniu bêdzie bo 1sze nie zawsze chwyta idealnie od razu
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka
http://www.twojesoczewki.com/469-ray...olor-2012.html
model taki tylko inny kolorek, bo takie co¶ mam w swoich okularach i jest zdecydowanie za ciemny. Co¶ wpadaj±ce w bordo, butelkow± zieleñ, albo granat. Nie wiem jeszcze

Asia
£adnie! Nie kombinuj ju¿ !


O tym dniu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday
smuteczek z powodu niespe³nionych postanowieñ noworocznych
nie odczu³am jeszcze tego dnia pomijaj±c, ¿e nic mi siê nie chce
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Za szybko pochwali³am dzieñ ...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu bardzo ³adnie Ci siê w³oski rozja¶ni³y

Dosta³am wiadomo¶æ jakiej w ¿yciu bym siê nie spodziewa³a Za³amka normalnie. Mam nadziejê tylko ¿e wszystko skoñczy siê dobrze (piszê tak ogólnikowo, bo to nie jest raczej temat do poruszania na forum)
Nie martw siê, bêdzie dobrze, zawsze siê da naprostowaæ sprawy...
Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Dawaj ten Jantar tylko na skore glowy, nie wcieraj we wlosy. Wlosy przy skorze glowy i tak zalapiesz przy nastepnym farbowaniu plus dodatkowy margines 1-2cm , wiec nie ma obaw . U mnie nie przyciemnia.

Ogolnie, wszelkie ziolowe cudenka lepiej stosowac ostroznie na blondzie i raczej nie na dlugosci. Ja bym sie bala uzywac hennowych odzywek, jesli mam farbowane na chlodny blond. Karmelowe blondy spoko, one moga sobie szalec
czyli na sam± skórê g³owy mo¿e byæ nawet jak mam popielaty czy opalizuj±cy odcieñ?
A jak olej kokosowy mo¿e dzia³aæ na kolor w³osów? bo mam do wykorzystania w domu
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:51   #937
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
A to dla porownania z wczoraj.
Nie patrzcie na mokre koncowki, przeczeslalam wlosy mokrym TT
Piêkne masz te w³osy
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
zobacze czy zdo³am wytrzymaæ tak te 3 tygodnie

Agatko piêknie jest u Ciebie i grzyweczka super

wrzuce fotki jako takie ,ale kolor na odro¶cie (+5cm) i tak jest ciut inny nie a¿ tak bardzo rudy i nie widaæ tak, ¿e siê odcina od d³ugo¶ci na d³ugo¶ciach boski w sumie zale¿y od oswietlenia bo w innym pokoju ostatnie zdjêcie nie widaæ ró¿nicy
zastanawiam siê czy nie poprawiæ tego za kilka dni nutrissem 111 bo mam akurat ,a potem na nastêpne farbowanie niespróbowaæ nutrisse 101
Troche sie odcina ale ogólnie jest ³adnie, bardziej ni¿ po Londzie mi siê podoba
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
oj nieee, ta biel Ci pasuje!
Zgadzam sie


Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy mogê Was dodaæ do listy znajomych? Chcia³abym popatrzeæ na wasze albumy, ale nie wszystkie s± dostêpne. A nie chcê bez Waszej zgody tego robiæ.
Pewnie



Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³am tej dziewczynie ze spotkamy sie i porozmawiam z ni± i dopytam sie wszytkiego o tej suni.... o matko co za sytuacja, w ¿yciu bym sie nie spodziewa³a!!! a¿ sie trzêsê
Spokojnie, bedzie dobrze wszystko
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Shizaxa
Jaaaaki ³adny Szkoda, ¿e ja taka blada.


Choæ ja ostatnio tak siedzê i my¶lê, ¿e ja chyba tego koloru to w ¿yciu nie zmieniê, bo jakby zawidzia³ mi siê znowu jasny blond to nie mia³abym si³y, by od nowa siê mêczyæ
To samo mam, my¶le ¿eby te moje przyciemniæ sporo bo ju¿ s± za jasne, bia³awe momentami i wkurza mnie to. O br±zie my¶le ogólnie, ale jak sobie pomy¶le ze mam potem wracac do jasnych to mi sie odechciewa
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
dodajê ¶wie¿e k³aki i sama ju¿ nie wiem co my¶leæ
Raz jestem zadowolona, a nied³ugo potem, ¿e do dupy, bo ¿ó³tawo przy odro¶cie.
Toc dobrze jest
Pamiêtaj ¿e ma³o ktory blond robiony farba jest jednolity, zawsze z wierzchu beda troche jasniejsze, spod spodu ciemniejsze. Chyba ze ktos ma jasne naturale i mu bedzie wszystko idealnie wychodzi³o.
Jest ok przecie¿, marudo
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 16:55   #938
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
sêk w tym ¿e farbowana 6-tka, wiêc farbowanej mi nie z³apie
a tej naturalnej 6-tki na razie tylko 0,5 cm
To lepiej zrob dekoloryzacje wlosow i dopiero farbuj na jasny blond. Dekolor nie niszczy wlosow, zdejmie tylko sztuczny pigment.

Zadna jasna farba nie ruszy Ci farby. Rozjasniacz rozjasni, ale sztucznego pigmentu do konca tez nie wywabi.

Ostatecznie mozesz robic pasemka, a przy skorze dawac jasniejszy kolor coraz, ale to dluga droga do jednolitego koloru.Mozesz ewentualnie zestopniowac korone i na niej zrobic pasemka, coraz podcinajac koncowki i skracajac tyl wlosow. Tak szybciej pozbedziesz sie koloru, bo korona krotsza bedzie. Ja tak schodzilam z farby i mam jasne. Pasemka na wystopniowanej koronie, spod ze starej farby, a odrosty jasna farba. Da sie przezyc.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:58   #939
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie martw siê, bêdzie dobrze, zawsze siê da naprostowaæ sprawy...
Nie zawsze siê da, je¶li chodzi o sprawy z dalekiej przesz³o¶ci Ale mam nadziejê, ¿e jako¶ siê uda Dziêkujê
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:00   #940
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Ci nie wybijê bo mi siê niestety podoba



Ojej wspó³czujê Mi siê nie chce nawet nigdzie wychodziæ teraz, taka ciapa

Ja te¿ ostatnio ci±gle pizzê z t¿ jad³am, a do tego szampan i teraz wygl±dam jak wygl±dam

Dziêkujê Ci bardzo
ja dzi¶ 2 razy skroba³am szyby z ogromnej warstwy lodu

By³am dzi¶ podci±æ te moje koñcówki, w sumie na d³ugo¶ci wyrówna³a mi i posz³o ok 3cm czyli te zniszczone. Powiedzia³a mi fryzjerka ¿e resztê w³osów mam zdrowych mam ich duzo, ale bardzo cienkie...tylko ¿e z racji ¿e mam loki to na koñce muszê nak³adaæ co¶ do stylizacji krêconych w³osów. Ona poleca³a z firmy na której pracuje czyli vitality's. Ale chce us³yszeæ Wasze zdanie co dawaæ na koñcówki?? mo¿e te z lokami siê wypowiedz±??
No i dopiero w ¶wietle salonu fryz. zobaczy³am jakie mam jasne ³adne w³osy nawet fryzjerka zachwala³a i pyta³a czy sama sobie farb± farbujê jutro postaram siê wyprostowaæ i pokazaæ jak wygl±daj± teraz po obciêciu w³osy, od¿y³y na pewno
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:01   #941
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
czyli na sam± skórê g³owy mo¿e byæ nawet jak mam popielaty czy opalizuj±cy odcieñ?
A jak olej kokosowy mo¿e dzia³aæ na kolor w³osów? bo mam do wykorzystania w domu
Jantar to tylko kuracja 3 tyg. nawet jak Ci cos lekko oceipli to tylko przy skorze, a i tak pewnie co miesiac farbujesz.

Olej kokosowy nie powinien nic zlego robic, bo jest jasny, nie ma zadnych aktywnych zwiazkow chemicznych, jest tylko olejem Dobry jest tez jojoba i argan. Rycynowy na calosci to lepiej sobie odpuscic, bo wloski ponoc lekko ciemnieja, ale ostro sie wzmacniaja - na skalpie mozna ryzykowac.

Kupisz fioletowy szampon albo dolejesz troche plukanki fioletowej czy srebrnej do regularnego szamponu i nawet nie zauwazysz zadnej roznicy Tylko tej plukanki niewiele, bo mozna sina glowe se zafundowac lyzeczka na 100 ml
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 17:05   #942
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja dzi¶ 2 razy skroba³am szyby z ogromnej warstwy lodu

By³am dzi¶ podci±æ te moje koñcówki, w sumie na d³ugo¶ci wyrówna³a mi i posz³o ok 3cm czyli te zniszczone. Powiedzia³a mi fryzjerka ¿e resztê w³osów mam zdrowych mam ich duzo, ale bardzo cienkie...tylko ¿e z racji ¿e mam loki to na koñce muszê nak³adaæ co¶ do stylizacji krêconych w³osów. Ona poleca³a z firmy na której pracuje czyli vitality's. Ale chce us³yszeæ Wasze zdanie co dawaæ na koñcówki?? mo¿e te z lokami siê wypowiedz±??
No i dopiero w ¶wietle salonu fryz. zobaczy³am jakie mam jasne ³adne w³osy nawet fryzjerka zachwala³a i pyta³a czy sama sobie farb± farbujê jutro postaram siê wyprostowaæ i pokazaæ jak wygl±daj± teraz po obciêciu w³osy, od¿y³y na pewno
Jedwab CHI, stanowczo!!! Ob³êdny (taki trochê mêski) zapach i super dzia³anie
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:13   #943
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±cznik 5073628Za³±cznik 5073630
Za³±cznik 5073629

1 i 2 zdjêcie pokazuje kolor, na szczêscie nie robi siê ¿ó³ty
3pokazuje jakie mam cieniasy i ile muszê conajmniej ¶ci±æ bo mam ¶cieniowane i to jeszcze nierówno no i liche takie
Czy ja muszê prostowaæ w³osy jak pójdê na ¶ciêcie czy równo ¶ci±æ poradzi sobie na krêconych?
Faktycznie te koñcówki liche... ale w³osy odrosna

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do konca wiem, czy w konce go mozna wcierac. Nie czuje alkoholu, ale nie czytalam ulotki. W skore to ma to sens, bo ponoc pobudza cebulki, a w konce to raczej nic nie pomoze, mysle. W konce to chyba najlepiej olejki, keratyne, jakies woski i jedwabie, mysle. Ja wcieram przed myciem na sucha skore - kilka godzin albo na noc wraz z kompresem olejowym na koncowki i zmywam rano, albo wlasnie swiezo po umyciu na mokra i zostawiam.
Powiem tyle, ze ostatnio czuje takie smieszne mrowienie na skorze glowy, a Jantaru uzywam od kilku tygodni tak 6 razy w tygodniu (przed i po umyciu, 3 mycia lacznie tygodniowo).
No i ten wysyp bejbi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



Silica ponoc jedna z najlepszych Sklad nieco inny niz Vitapil, ale tez konia na nogi stawia. Siostra kiedys brala i paznokcie jej twarde urosly po Silice
Ja sie zastanawia³am nad Silic± ale koniec koñców wziê³am Celebrin

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wrzuce wam zdjêcia dla porównania jak wyszed³ mi garnier naturals 10 zaraz po farbowaniu czyli 4-5 dni temu i teraz po 3 myciach mo¿ecie porównaæ jak kolor ja¶nieje ,czyli jak ten popiel zmywa siê u mnie i czy nie jest zbyt rudo? zdjêcia robione w tym samym miejscu bez s³oñca
Nie jest rudo £adnie jest, zja¶nia³o faktycznie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Jedwab CHI, stanowczo!!! Ob³êdny (taki trochê mêski) zapach i super dzia³anie
Chi jest boski Ja z marionu te¿ lubie
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:15   #944
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Super Kazdemu okresowo wypdaja wlosy. Mi wypada to akurat na wrzesien, jak u Ciebie. Niekoniecznie ma to zwiazek ze zdrowiem, po prostu, natura robi swoje i robi miejsce mlodym wloskom . Ale fakt, wkurza to, ze wlosy leca na poduszke, moja czarna posciel (taaaaakkkk mam czarna byla usiana jasnymi klakami, plecy mnie swedzialy, bo wlosy wpadaly pod bluzke. Zadna mi przyjemnosc .
no w³asnie... ja te¿ mia³am masakre wszedzie by³y moje w³osy! wszêdzie na kazdym ubraniu, najgorzej na bluzkach i bluzach i ci±g³y sie bo to d³ugie w³osy i nie mog³am sie ich pozbyæ ! no i sporo straci³am na gesto¶ci no ale ju¿ nic nie zrobie tylko mo¿e kupie ten sumpement co jedna dziewczyna pisa³a wcze¶niej o nim

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka
Mo¿esz sobie zrobiæ okularki przeciws³oneczne ze szk³ami korekcyjnymi
bêde musia³a tak zrobiæ wtedy ju¿ bede na maska zadowolona


Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam ochotê na OMBRE wybijcie mi to z g³owy...
oj ja te¿ bym mia³a strasznie mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
wrzuæ wrzuæ, ja zaraz napiszê efekty po wizycie u fryzjerki
jak bede w domku gdzie¶ kolo 20-stej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ

Spokojnie, bedzie dobrze wszystko
no nie wiem boje sie ... aj wiem marudze bo co bedzie to bedzie wkoñcu szczenaik tez nie zachowuje sie jak anio³ , bardziej ma³y s³odki diabe³
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:17   #945
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Chi jest boski Ja z marionu te¿ lubie
Ja z marionu lubiê serum termoochronne A tak w ogóle to ostatnio na kwc widzia³am ¿e z joa¶ki jaki¶ olejek arganowy na w³osy zrobili czy co¶ takiego, ciekawa jestem jak sk³adowo wygl±da
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:20   #946
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Jedwab CHI, stanowczo!!! Ob³êdny (taki trochê mêski) zapach i super dzia³anie
to kupiê jedwab, ten albo z marionu
z marionu mam to serum termo i na razie raz stosowa³am ale super jest
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:22   #947
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

KITKA ja teraz mam takie troche ombre tez myslalam ze nigdy a tu prosze 4 kolory

EXCLUSIVEE trzymaj sie Kochana, jak chcesz pisz pw
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:24   #948
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a CHI mo¿na w stacjonarnych sklepach dostaæ czy tylko na necie?
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:27   #949
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z marionu lubiê serum termoochronne A tak w ogóle to ostatnio na kwc widzia³am ¿e z joa¶ki jaki¶ olejek arganowy na w³osy zrobili czy co¶ takiego, ciekawa jestem jak sk³adowo wygl±da
Te¿ ostatnio kupi³am to serum Póki co jeszcze nie korzysta³am, jedynie z jedwabiu, i jestem zadowolona z niego bardzo, ale juz go mia³am wiec to nie by³ zakup w ciemno
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 17:29   #950
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
KITKA ja teraz mam takie troche ombre tez myslalam ze nigdy a tu prosze 4 kolory
haha no w sumie ja te¿ mam lekkie, bardzo delikatne, ale tak jak pisa³a Bunny, chyba ka¿da tak ma :-D ¿e jak przy³o¿ymy koñcówki w³osów do tych na czubku g³owy to siê okazuj± sporo ja¶niejsze :-D
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:29   #951
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ ostatnio kupi³am to serum Póki co jeszcze nie korzysta³am, jedynie z jedwabiu, i jestem zadowolona z niego bardzo, ale juz go mia³am wiec to nie by³ zakup w ciemno
ja z jedwabiu z mariona tez zadowolona by³am, stosowa³am swego czasu, jak nie znajdê CHI u mnie w mie¶cie to mariona kupiê
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:32   #952
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

By³am dzisiaj u Babci i u niej na pó³ce znalaz³am co¶ z Marionu, ale nie pamiêtam co w ka¿dym razie do w³osów kurcze, mog³am zapytaæ gdzie kupuje... dryndne pó¼niej
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:34   #953
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

http://granashop.pl/pl/p/Zegarek-Wasy-zloty/9 uwielbiam ten wzór
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:35   #954
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
a co on oznacza?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:41   #955
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny T¯ mi da³ w pi±tek ksi±¿kê planeta dobrych my¶li
ekstraaaa ma same takie pozytywne teksty w ¶rodku i normalnie odk±d j± mam to siê z ni± nie rozstajê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2791.jpg (57,1 KB, 21 za³adowañ)
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:49   #956
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ

Ja sie zastanawia³am nad Silic± ale koniec koñców wziê³am Celebrin
Ma fajny sklad, ale warto dokupic kwas pantotenowy Calcium panthotenicum, bo go tu malo. To koszt jakies 7 zlotych za 50 tabsow i ew. pokrzywe.
Fajne, ze jest kwas hialuronowy i skrzyp w Celebrinie
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:52   #957
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Ma fajny sklad, ale warto dokupic kwas pantotenowy Calcium panthotenicum, bo go tu malo. To koszt jakies 7 zlotych za 50 tabsow i ew. pokrzywe.
Fajne, ze jest kwas hialuronowy i skrzyp w Celebrinie
znowu w silice jest wiêcej CP ale nie ma skrzypu i chyba muszê skrzyp dokupiæ
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:02   #958
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
To lepiej zrob dekoloryzacje wlosow i dopiero farbuj na jasny blond. Dekolor nie niszczy wlosow, zdejmie tylko sztuczny pigment.

Zadna jasna farba nie ruszy Ci farby. Rozjasniacz rozjasni, ale sztucznego pigmentu do konca tez nie wywabi.

Ostatecznie mozesz robic pasemka, a przy skorze dawac jasniejszy kolor coraz, ale to dluga droga do jednolitego koloru.Mozesz ewentualnie zestopniowac korone i na niej zrobic pasemka, coraz podcinajac koncowki i skracajac tyl wlosow. Tak szybciej pozbedziesz sie koloru, bo korona krotsza bedzie. Ja tak schodzilam z farby i mam jasne. Pasemka na wystopniowanej koronie, spod ze starej farby, a odrosty jasna farba. Da sie przezyc.
dziêki za odpowied¼, bêdê teraz my¶leæ nad tym co najlepiej...
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:04   #959
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A ja chyba nie bêdê kombinowaæ z innymi suplami tylko po prostu wrócê do tego co sprawdzone i pewne czyli do CP nie biorê nic ju¿ prawie dwa miesi±ce wiêc my¶lê ¿e bez problemu mogê do niego wróciæ. Zastanawiam siê tylko czy mog³abym jednocze¶nie piæ skrzypokrzywê?
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:07   #960
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja te witaminy g³ównie bra³am na cere + wypadanie w³osów jako takie ale wypadanie powoli siê normuje chyba...

Teraz nie wiem co z w³osami - a gdzie¶ 1,5 tygodnia ¿eby decyzje podj±æ.

3 opcje mam
-zostaæ przy takim jasnym jak mam tylko wyrównaæ kolor poziomem 10 na ca³o¶ci, zale¿y mi na czym¶ takim jak po Kolestonie i my¶la³am ¿eby daæ na na odrost alfe 11.21 10.21 mo¿e, plus na ca³o¶æ 10.21 - bo 9.21 raczej bedzie za ciemny jak odrost 11 Bardziej w sumie sk³aniam sie ku 10.21 na odrost bo jestem ciekawa jak sie sprawdzi u mnie po prostu poziom 10 a nie farba rozjasniajaca :P

-przyciemniæ ca³o¶æ do 9 poziomu, jakims 9.21 albo 9.13, ale 9.13 na odrost u mnie odpada na pewno wiêc 9.21 zostaje

No i tak sie zastanawiam, bo przy takich jasnych musze robiæ odrost na 12%, jestem do¶æ mocno blada i czasem mi sie wydaje ze mi sie twarz z w³osami zlewa bo przy twarzy i grzywke mam mega jasn±, prawie bia³±. I z tym bez przyciemniania nic nie zrobie bo tam w³osy nawet robi±c malaks co 2 miesi±ce od razu mi ³api± kolor taki jasny z wierzchu. A czasem wygl±dam ca³a taka blada, ostatnio jakie¶ jasne ciuchy przymierza³am w mohito, zimne kolory - miêta i jaki¶ blady ró¿, to wogóle masakra Z 9 poziomem wiêkszy kontrast by by³ do twarzy, mog³abym na 9 % robiæ. Ale sama nie wiem 9 poziom znowu wcale nie taki ciemny, korci mnie. Ale znowu nie wiem czy np potem nie by³oby problemu znowu jakbym jednak wola³a takie jasne z tym ¿e góra bêdzie ciemniejsza zapewne

- opcja 3 - najprostsza - br±z który tez mnie korci

Wklejam 2 kolory blondow ktore mi sie podobaja. Jasny i troche ciemniejszy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 12788_429782277082884_1447955226_n.jpg (40,3 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8024_388555377872241_2144619344_n.jpg (61,4 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 292548_357594187635027_1633550134_n.jpg (21,3 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 542156_357573470970432_659250367_n.jpg (79,5 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 576617_357573667637079_1071243537_n.jpg (19,5 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 179591_378988505495595_1130908932_n.jpg (33,7 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 318753_429777763750002_1930495347_n.jpg (46,1 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 480150_429778010416644_85289748_n.jpg (29,9 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 292642_363289180398861_1485630251_n.jpg (39,1 KB, 31 za³adowañ)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:30
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.