Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 22:30   #1501
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny stresuje się trochę, być może jutro będę pigmentować włosy a potem farbować a dokładniej delikatnie przyciemniać do poziomu 8-9 w chłodnej tonacji.
Wiem wszystko co i jak, trzymajcie za mnie kciuki bo będę wszystko robiła sama, chyba że poczekam do poniedziałku i spróbuję pojechać do mamy.
Zawsze dodatkowa ręka się przyda
A na koniec rozpieszczę je kuracją Kemona.
Jak efekt mnie zadowoli, postaram się dodać foty, jeśli nie to będę beczeć w poduszkę a potem myśleć do dalej
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 07:33   #1502
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czesc Dziewczyny Mało co sie odzywam ale bylam u laryngologa wczoraj, Gardło mnie bolalo tak mocno jak nigdy. okazalo sie ze mam naciek zapalny na mogdalku, zrobił mi punkcje...i musze brac inny jeszcze antybiotyk niz bralam.
Takze mam wesolo. A gardło tak strasznie boli ze nie wiem:/
Do tego mam swoje stresy takze jestem juz w ogole jak klebek nerwow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:25   #1503
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

Princeska jak tam twoj rozrabiaka ??
dalej rozrabia teraz zostaje sam w domu w kagańcu, niestety za dużo rzeczy poniszczył, w sumie to już drugi jego kaganiec, pierwszy zeżarł
Próbowaliśmy go zostawić bez,ale dalej gryzie co popadnie, nawet jak idę się wykąpać i zostaje chwile sam to już sobie coś upatrzy i zjada. I masakre mam z zabawkami, co mu nie kupię to po 2 dniach jest zjedzone .
Z szczekaniem na ludzi już trochę się uspokoił, w sumie ma takie dni,że szczeka na wszystkich i wszystko dosłownie, a czasami na nikogo. I dzieci nie lubi szczeka na wózki, na małe dzieciaki nie wiem dlaczego.
Jedynym plusem jest to,że już zaczyna się przytulać, śpi z nami zawsze przytulony czasami mam ochotę go trzasnąć, a czasami jest taki kochany

A dzisiaj w nocy to wygrał pałętał się tak, bo zawinęliśmy się z TŻ jakoś kołdrami,że nie mógł wejść, no i w końcu wlazł, ale co ruszyłam nogą to on za moją i śmieję się do TŻta,że teraz jak wlazł to już nie wyjdzie ale poszłam się napić i patrzę, a on wlazł mi w poszewkę pościeli i nie mógł wyjść nie mam pojęcia jak tam wlazł, bo wyjść nie mógł, tylko głowa mu wystawała
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już jest!!!
słodka jest piękna w realu ładniejsza niż na tym foto dzieciaki oszalały z radości. narazie się zadomawia pochodziła obwąchała wszystko i nawet wskoczyła mi na kolana już teraz poszła się położyć do swojego łóżeczka widać że się już uspokoiła jak słyszy dzieci to odrazu reaguje i patrzy skąd te odgłosy dochodzą ale odważyła się i poszła do dzieci zajrzeć do pokoju sama ale fajnie
właśnie weszła do mnie do pokoju sprawdzić czy jestem
ale super zróbcie sobie jakieś fotencje dla cioci z wizażu
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu ale Ci zazdroszczę!!!!


Dziewczyny który kolor?
http://allegro.pl/sony-xperia-j-st26...097861059.html
mi się podoba biały, żółty i ciemny róż
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wróciłam ze szkoły Niestety wspaniałomyślna ex założyła do szkoły cieńką eko skórkę nie wiedząc że na dworze panuje -5 Tak mnie wypiździało że odechciało mi się iść do fryza na drugi koniec miasta Spytałam się koleżanki z klasy która jest fryzjerką po zawodówce czy u niej w salonie pracuje się na mixach/mix tonach dodawanych do farb a ona do mnie "a co to jest" Więcej już nie pytałam
Chyba jedyny wybór w moim przypadku to farbowanie samodzielne Tylko teraz nie wiem czy robić wbisem loreala czy zamawiać majirela + niebieski mix majirela?
haha fryzjerki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:36   #1504
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już jest!!!
słodka jest piękna w realu ładniejsza niż na tym foto dzieciaki oszalały z radości. narazie się zadomawia pochodziła obwąchała wszystko i nawet wskoczyła mi na kolana już teraz poszła się położyć do swojego łóżeczka widać że się już uspokoiła jak słyszy dzieci to odrazu reaguje i patrzy skąd te odgłosy dochodzą ale odważyła się i poszła do dzieci zajrzeć do pokoju sama ale fajnie
właśnie weszła do mnie do pokoju sprawdzić czy jestem
o jejku az mi lzy leca ja durna
ale tak si ciesze ze juz u was jest i przypomina mi sie pierwszy raz jak lole zobaczylam i juz milosc od pierwszego lizniecia mnie
powoli zwiedzi dom, pozna gdzie wolno a gdzie nie, gdzie moze w spokoju odpoczac, gdzie sie dzieci bawia itp. jutro bedzie juz inna zobaczysz mysle ze ona sobie ciebie za pania obrala jak mi lole tz z bratem przyniosl, to choc nas bylo 4ro to lola od razu za mna lazla i sie kolo nog kladla i za nogami u mnie i krok w krok za mna, do lazienki, do kuchni, no wszedzie pierwsze kilka dni

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu ale Ci zazdroszczę!!!!


Dziewczyny który kolor?
http://allegro.pl/sony-xperia-j-st26...097861059.html
chaber albo roz fuksjowy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wróciłam ze szkoły Niestety wspaniałomyślna ex założyła do szkoły cieńką eko skórkę nie wiedząc że na dworze panuje -5 Tak mnie wypiździało że odechciało mi się iść do fryza na drugi koniec miasta Spytałam się koleżanki z klasy która jest fryzjerką po zawodówce czy u niej w salonie pracuje się na mixach/mix tonach dodawanych do farb a ona do mnie "a co to jest" Więcej już nie pytałam
Chyba jedyny wybór w moim przypadku to farbowanie samodzielne Tylko teraz nie wiem czy robić wbisem loreala czy zamawiać majirela + niebieski mix majirela?
o rajuśku kolejna "ukształcona"
rob wbisa na rozcienczonej wodzie.
a potem dopluczesz go plukanka fioletowa i bedzie pieknota

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ciężko stwierdzić, bo ja namiętnie obcinam, miesiąc temu ścięłam 5 cm, bo zachciało mi się znów jaśniejszych włosów (zniszczyły się farbą rozjaśniającą Milla), teraz mam lekko za pas, a mam 160cm wzrostu Średnio rosną mi niewiele ponad 1 cm. Gdy obcięłam w 2008r resztki zniszczeń po czarnym, wzięłam się ostro za przyspieszanie porostu, po Nisimie Fast rosły mi 1 cm tygodniowo, to nie był mój wymysł, otoczenie też to zauważało Niestety później już na mnie nie działał, włosy rosły swoim tempem systematycznie podcinane.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=18
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=19

Jeszcze są tu fotki z moim 100% naturalnym kolorem, który lubiłam, ale zdecydowałam się mieć jaśniejszy. Szkoda, że nie byłam konsekwentna skacząc na zmianę między poziomami 10-8, ciepłymi i zimnymi, kładąc farby na siebie

Myślę, że bez podcinania, u niewysokiej osoby długość do pasa to min 3 lata

A tak w ogóle to chyba jednak ten pogarszający się stan włosów od kilku dni to przeproteinowanie... Przeholowałam z keratyną i innymi proteinami, mimo, że stosowałam też nawilżacze. Umyłam włosy szamponem Pinio (świetny jest) na nałożyłam Garniera z karite. Włosy znowu "moje", miękkie i gładkie, zniknął puszek, nawet nie musiałam nakładać silikonów.

Odstawiam keratynę i proteiny na jakiś czas, będę je stopniowo wprowadzać. Już się bałam, że włosy do obcięcia, więc uważajcie dziewczyny z tymi proteinami
a widzisz detox zadzialal teraz zrob jeszcze kilka podejsc takich lekkich produktow i dopiero gdzies za tydzien dwa cos z proteinami, wlosy beda zupelnei inne

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny jakbyś była powiesz co sądzisz o mieszance majireli 7.11+9.1 żeby wyszła mi taka mocno popielata 8-mka? Czy lepiej 8.1 + mix niebieski?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Asiu super że masz już pieska

Idę po jakąś kolację, bo bułka z budyniem w szkole i kinder bueno to nie jest zbytnio sycący posiłek
bierz wbisa

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kurcze poszłam z nią na spacer i niezałatwiła się chodziła tylko i wąchała wszystko i nie wiem muszę chyba za godzine wyjść znowu bo do rana daleko jeszcze
asi jeszcze za wczesnie na zalatwianie...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już patrzałam czy czasem gdzieś się niewysiusiała w domu ,ale nie a chodzi i liże się po psi... i piszczy i nie wiem czy jej się chce czy tęskni za domkiem swoim ale tak pędziła do klatki w drodze powrotnej i wiedziała gdzie wejść
boi sie na razie isc w obce miejsce bo boi sie ze sie zgubi albo ja zostawisz to pedzi tu gdzie czuje zapach jaki juz zna.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już teraz tak jej mówiłam że idziemy ale siku musi zrobić a ona nic poznała kolege na spacerku i wcześniej mijałyśmy taką małą ciułałe i jak szczekneła na nią to mi chciała na ręcę wskoczyć strasznie boi się szczekających psów bo obok jest wilczur za ogrodzeniem i jak zaczął szczekać to zaczęła latać jak oszalała i do mnie
a teraz ciągle przylatuje do mnie siada na dwóch łapkach i prosi pogłaskam ją i odchodzi, a po chwili znów przylatuje i to samo
jaka słodziara a jak reaguje jak widzi ze smycz bierzesz?

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
jak tylko chcesz to weź ją na kolanka, ona to lubi, tzn jak podleci i siądzie to powiedz jej coś w stylu choć na kolana i pokaż i zrób miejsce koło siebie żeby miała jak wskoczyć a nie mówiłam jak wychodziłam że ona sobie już Pana obrała (tzn Panią)
tez tak mysle ze asia to nowa pani teraz masz naprawde swoja coreczke wymarzona, milosc po grob bedzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:41   #1505
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dziewczyny stresuje się trochę, być może jutro będę pigmentować włosy a potem farbować a dokładniej delikatnie przyciemniać do poziomu 8-9 w chłodnej tonacji.
Wiem wszystko co i jak, trzymajcie za mnie kciuki bo będę wszystko robiła sama, chyba że poczekam do poniedziałku i spróbuję pojechać do mamy.
Zawsze dodatkowa ręka się przyda
A na koniec rozpieszczę je kuracją Kemona.
Jak efekt mnie zadowoli, postaram się dodać foty, jeśli nie to będę beczeć w poduszkę a potem myśleć do dalej
bedzie dobrze trzymam kciuki za piekne efekty

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Mało co sie odzywam ale bylam u laryngologa wczoraj, Gardło mnie bolalo tak mocno jak nigdy. okazalo sie ze mam naciek zapalny na mogdalku, zrobił mi punkcje...i musze brac inny jeszcze antybiotyk niz bralam.
Takze mam wesolo. A gardło tak strasznie boli ze nie wiem:/
Do tego mam swoje stresy takze jestem juz w ogole jak klebek nerwow
ojej biedulko...ale to bakteryjne czy wirusowe

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dalej rozrabia teraz zostaje sam w domu w kagańcu, niestety za dużo rzeczy poniszczył, w sumie to już drugi jego kaganiec, pierwszy zeżarł
Próbowaliśmy go zostawić bez,ale dalej gryzie co popadnie, nawet jak idę się wykąpać i zostaje chwile sam to już sobie coś upatrzy i zjada. I masakre mam z zabawkami, co mu nie kupię to po 2 dniach jest zjedzone .
Z szczekaniem na ludzi już trochę się uspokoił, w sumie ma takie dni,że szczeka na wszystkich i wszystko dosłownie, a czasami na nikogo. I dzieci nie lubi szczeka na wózki, na małe dzieciaki nie wiem dlaczego.
Jedynym plusem jest to,że już zaczyna się przytulać, śpi z nami zawsze przytulony czasami mam ochotę go trzasnąć, a czasami jest taki kochany

A dzisiaj w nocy to wygrał pałętał się tak, bo zawinęliśmy się z TŻ jakoś kołdrami,że nie mógł wejść, no i w końcu wlazł, ale co ruszyłam nogą to on za moją i śmieję się do TŻta,że teraz jak wlazł to już nie wyjdzie ale poszłam się napić i patrzę, a on wlazł mi w poszewkę pościeli i nie mógł wyjść nie mam pojęcia jak tam wlazł, bo wyjść nie mógł, tylko głowa mu wystawała

ale super zróbcie sobie jakieś fotencje dla cioci z wizażu

mi się podoba biały, żółty i ciemny róż

haha fryzjerki
oooo wygral z moja lola
jaki czad
ile on juz ma wiekowo ze jeszcze tak schizuje? moja ksiezniczka ma prawie 3 lata i juz inny pies- jak podmieniony, stateczna, spokojna...wszyscy znajomi sie dziwia co my jej zrobilismy bo pamietaja szczenieca wariatke
tylko wariatka jak zobaczy dzieci i inne psy- wtedy leci i nie patrzy tak uwielbia a pani frunie za nia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:49   #1506
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

BUNNY
Kochana wygladało na wirusowe typowo bo bez goraczki, bez nalotów. ale ponoc był naciek zapalny co sugeruje beztlenowce. Zeby sie nie zrobil ropień to lekarz zrobił mi punkcję i zalecił Metronidazol-antybiotyk na beztlenowce, w 2 dni wczesniej bralam sumamed czyli na tlenowce. Do tego płucze wodą utleniona, eludrilem i mam 5 specyfików do ssania
Ja mysle ze ja to gardło zdarłam, nadkazilam wirusowo bo taka pogoda apotem zrobil sie naciek i ten sumamed zatrzymał to...ale terazjeszcze połykam ten metronidazol. Uwierz nigdy gardło nie bolalo mnie bardziej, a do tego ucho i pol glowy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:03   #1507
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oooo wygral z moja lola
jaki czad
ile on juz ma wiekowo ze jeszcze tak schizuje? moja ksiezniczka ma prawie 3 lata i juz inny pies- jak podmieniony, stateczna, spokojna...wszyscy znajomi sie dziwia co my jej zrobilismy bo pamietaja szczenieca wariatke
tylko wariatka jak zobaczy dzieci i inne psy- wtedy leci i nie patrzy tak uwielbia a pani frunie za nia
mnie mój wczoraj tak pociągnął,że się wy☠☠☠ałam na lodzie a on odwrócił głowę w drugą stronę i udawał,że to nie jego wina
i poszedł sobie i się odlał w spokoju, myślałam,że go zastrzelę
Bunny on w czerwcu rok będzie miał dopiero
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 10:14   #1508
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
Kochana wygladało na wirusowe typowo bo bez goraczki, bez nalotów. ale ponoc był naciek zapalny co sugeruje beztlenowce. Zeby sie nie zrobil ropień to lekarz zrobił mi punkcję i zalecił Metronidazol-antybiotyk na beztlenowce, w 2 dni wczesniej bralam sumamed czyli na tlenowce. Do tego płucze wodą utleniona, eludrilem i mam 5 specyfików do ssania
Ja mysle ze ja to gardło zdarłam, nadkazilam wirusowo bo taka pogoda apotem zrobil sie naciek i ten sumamed zatrzymał to...ale terazjeszcze połykam ten metronidazol. Uwierz nigdy gardło nie bolalo mnie bardziej, a do tego ucho i pol glowy.
jezu wspolczuje...
u mnie to by byla sieka- nie bardzo moge specyfiki do ssania ze wzgl ze podraznia bardzo zoladek i mam refluks od razu
zdrowiej, mi metro pomagal na inne rzeczy ale skutkowal zawsze

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mnie mój wczoraj tak pociągnął,że się wy☠☠☠ałam na lodzie a on odwrócił głowę w drugą stronę i udawał,że to nie jego wina
i poszedł sobie i się odlał w spokoju, myślałam,że go zastrzelę
Bunny on w czerwcu rok będzie miał dopiero
sorki ale jak to musialo wygladac dobrze ze sobie czegos nie zlamalas to jeszcze rok przed wami
dlatego ja mowie jak mantre- nigdy wiecej szczeniaka

chodzcie wiecie gdzie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:18   #1509
kinganowak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 101
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
Kochana wygladało na wirusowe typowo bo bez goraczki, bez nalotów. ale ponoc był naciek zapalny co sugeruje beztlenowce. Zeby sie nie zrobil ropień to lekarz zrobił mi punkcję i zalecił Metronidazol-antybiotyk na beztlenowce, w 2 dni wczesniej bralam sumamed czyli na tlenowce. Do tego płucze wodą utleniona, eludrilem i mam 5 specyfików do ssania
Ja mysle ze ja to gardło zdarłam, nadkazilam wirusowo bo taka pogoda apotem zrobil sie naciek i ten sumamed zatrzymał to...ale terazjeszcze połykam ten metronidazol. Uwierz nigdy gardło nie bolalo mnie bardziej, a do tego ucho i pol glowy.
Hej
Mi się tworzą na jednym migdale takie białe kulki. Byłam u laryngologa i kazał mi wyciąć migdałki. Ale się nie dałam i zaczęłam stosować ssanie oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno. I zauważyłam, że już mi się nie tworzą te kulki na tym migdale ale ostatnio zaprzestałam ssania i chyba muszę wrócic do tego. Jak przeczytałam o ssaniu oleju to stwierdziłam, że chyba nie zaszkodzi a jak pomoże to chociaż jakiś plus będzie. Może spróbuj tego na gardło, migdały podobno działa. Poczytaj w necie różne fora.
kinganowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:20   #1510
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bedzie dobrze trzymam kciuki za piekne efekty
tym bardziej się cieszę, bo Ty jesteś tutaj takie fryzjerskie doradzające guru
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:31   #1511
kinganowak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 101
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Blond Bunny mam pytanko czy jest cos takie alatrwała tak to nazwałam bo chodzi mi o to aby podnieść "na stałe" włosy u nasady aby nie byłyu oklapłe. Bo strasznie się przetłuszczają i oklapują. Jest w ogóle taki zabieg aby je na chwilę bo wiadomo, że na czas póki nie odrosną podnieść, odbić od skóry głowy???

Edytowane przez kinganowak
Czas edycji: 2013-03-16 o 10:35
kinganowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 10:50   #1512
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

sorki ale jak to musialo wygladac dobrze ze sobie czegos nie zlamalas to jeszcze rok przed wami
dlatego ja mowie jak mantre- nigdy wiecej szczeniaka

chodzcie wiecie gdzie...
no wyglądało pewnie bosko rok??!!
ja też jakbym miała brać to podrośniętego psa
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:10   #1513
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Dziękuję za rady jakąś zamówię, może dwie

Princesska ale Ty masz z tym psem, szajbnięty na maksa

Asiu ale kochana psinka, na pewno Was pokocha i będzie szczęśliwa


u mnie od rana śnieżyca
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:58   #1514
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska ale Ty masz z tym psem, szajbnięty na maksa
Po swojej Pańci
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:11   #1515
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej
Byłam dzisiaj w szkole ale niestety tylko na 2h, z przyczyn ode mnie niezależnych Poza tym to cudownie świeci słoneczko a temp jest na minusie i piździ jak cholera

Dziewczyny jak tak mówicie o pieskach przypomina mi się mój jedyny piesek jakiego miałam, suczka, mieszaniec jakiś owczarka niemieckiego, tato od kogoś odkupił za 50zł szczeniaczka, nazwałam ją Laki Była cudowną, mądrą psiną, jak druga przyjaciółka Do dziś nie mogę sobie wybaczyć że nie mogłam jej dłużej mieć, kochałam ją miłością bezgraniczną Zawsze wskakiwała mi na kolana jak miałam zły dzień, chodziłyśmy razem na spacery, broniła mnie (byłam jeszcze dzieckiem, klasa 2 podstawówki), była baaardzo mądra i rozumiała wręcz co się do niej mówi.. Wspominam ją cudownie.. Nigdy nie zapomnę jak biedna kiedyś uciekła mojemu tacie a potem przyszła z całymi białymi oczami i piszczała Okazało się że zjadła trutkę na szczury Na szczęście weterynarz biedactwo moje doleczył, płakałam wtedy strasznie.. aż mi się łezka w oku kręci jak przypominam ją sobie Nigdy jej nie zapomnę...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Mało co sie odzywam ale bylam u laryngologa wczoraj, Gardło mnie bolalo tak mocno jak nigdy. okazalo sie ze mam naciek zapalny na mogdalku, zrobił mi punkcje...i musze brac inny jeszcze antybiotyk niz bralam.
Takze mam wesolo. A gardło tak strasznie boli ze nie wiem:/
Do tego mam swoje stresy takze jestem juz w ogole jak klebek nerwow
Kochana zdrówka I daj znać w poniedziałek

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha fryzjerki


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o rajuśku kolejna "ukształcona"
rob wbisa na rozcienczonej wodzie.
a potem dopluczesz go plukanka fioletowa i bedzie pieknota

bierz wbisa
No, a najlepsze że za rok czy dwa lata ona mistrza będzie robić podobno Ok ok, będzie wbis Płukana fioletowa napewno? ;> Czy lepiej srebrna z delii? Bo ja mam w domu fiolet taki w tabletce do kąpieli (synka kąpałam po porodzie bo miał uczulenie czy coś, nie pamiętam już) to może spróbować w tym włosy popłukać parę minut?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Po swojej Pańci


---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Mój syn właśnie odkrył którym przyciskiem przełącza się kanały i z dumą szuka reklam w tv
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:24   #1516
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Mało co sie odzywam ale bylam u laryngologa wczoraj, Gardło mnie bolalo tak mocno jak nigdy. okazalo sie ze mam naciek zapalny na mogdalku, zrobił mi punkcje...i musze brac inny jeszcze antybiotyk niz bralam.
Takze mam wesolo. A gardło tak strasznie boli ze nie wiem:/
Do tego mam swoje stresy takze jestem juz w ogole jak klebek nerwow
mnie też
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o jejku az mi lzy leca ja durna
ale tak si ciesze ze juz u was jest i przypomina mi sie pierwszy raz jak lole zobaczylam i juz milosc od pierwszego lizniecia mnie
powoli zwiedzi dom, pozna gdzie wolno a gdzie nie, gdzie moze w spokoju odpoczac, gdzie sie dzieci bawia itp. jutro bedzie juz inna zobaczysz mysle ze ona sobie ciebie za pania obrala jak mi lole tz z bratem przyniosl, to choc nas bylo 4ro to lola od razu za mna lazla i sie kolo nog kladla i za nogami u mnie i krok w krok za mna, do lazienki, do kuchni, no wszedzie pierwsze kilka dni



asi jeszcze za wczesnie na zalatwianie...


boi sie na razie isc w obce miejsce bo boi sie ze sie zgubi albo ja zostawisz to pedzi tu gdzie czuje zapach jaki juz zna.


jaka słodziara a jak reaguje jak widzi ze smycz bierzesz?


tez tak mysle ze asia to nowa pani teraz masz naprawde swoja coreczke wymarzona, milosc po grob bedzie
rozumie jak mówie idziemy na spacerek? merda ogonkiem i skacze i gada po psiemu do mnie

całą noc niespałam z wrażenia a ona spała u siebie ,ale co się poruszyłam to przylatywała sprawdzać czy leże i szła spowrotem o 3.30 wyszłam na spacer z nią i się wysiusiała potem położyła się ze mną do łóżka i spałyśmy do 8.30 straszna pieszczona jest cały czas chce żeby ją głaskać i łata za mną wszędzie teraz to pisze a ona leży mi na kolanach

ale jeszcze nic niezjadła
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:35   #1517
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny a rozcieńczać tą wodę w preference o połowę, tak? tzn. pół tamtej oxy + tyle samo wody

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

mnie też

rozumie jak mówie idziemy na spacerek? merda ogonkiem i skacze i gada po psiemu do mnie

całą noc niespałam z wrażenia a ona spała u siebie ,ale co się poruszyłam to przylatywała sprawdzać czy leże i szła spowrotem o 3.30 wyszłam na spacer z nią i się wysiusiała potem położyła się ze mną do łóżka i spałyśmy do 8.30 straszna pieszczona jest cały czas chce żeby ją głaskać i łata za mną wszędzie teraz to pisze a ona leży mi na kolanach

ale jeszcze nic niezjadła
Kochana psina
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:48   #1518
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć dziewczyny
Przychodzę do was z prośbą o radę. Pomagam koleżance zejść z ciemnego brązu do blondu. Naszym docelowym kolorem jest "biały", platynowy kolor. Jak narazie użyłyśmy dekoloryzatora L'oreal, następnie farby L'oreal excellence, a wczoraj, po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu nałożyłyśmy Palette A10. Na zdjęciach jest kolor po Palette, wszystko bardzo fajnie się pokryło, odcień wyszedł naprawdę zadowalający ale chciałybyśmy jeszcze go troche rozbielić bo nadal jest raczej ciepły.
Macie może jakieś sugestie czego powinnam użyć teraz ? Spróbować ponownie A10 czy moze coś innego ? Włosy koleżanki są cały czas w stanie zadowalającym, końcówki suche ale reszta w porządku także myślę, że można eksperymentować (za jakieś 2 tygodnie ?).
Dziękuję za wszelkie sugestie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_1363391427820626.jpg (73,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_1363391375829345.jpg (89,8 KB, 41 załadowań)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:52   #1519
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Asiu widzę, że ona w Tobie już zakochana przekochany piesek, zrobisz jej jakąś fotkę dla nas?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 13:04   #1520
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu widzę, że ona w Tobie już zakochana przekochany piesek, zrobisz jej jakąś fotkę dla nas?
prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 028_zmniejszacz-pl_7355.jpg (39,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 030_zmniejszacz-pl_621423.jpg (60,8 KB, 102 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:06   #1521
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
A w tle oczywiście... wizaż Piękny piesek!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:32   #1522
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Asiu prześliczna jest, widać, że kochany, słodki psiak
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:51   #1523
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Wszystko idzie w dobrym kierunku Asiu jedzeniem się nie przejmuj, spróbuj dać jej z ręki, jak nie będzie chciała to nie zmuszaj sama zacznie jak już się przyzwyczai i zgłodnieje widzę że obróżka czerwona założona mniej się już boi chłopaków? No i widzisz masz swoją pieszczochę księżniczkę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 14:45   #1524
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Wszystko idzie w dobrym kierunku Asiu jedzeniem się nie przejmuj, spróbuj dać jej z ręki, jak nie będzie chciała to nie zmuszaj sama zacznie jak już się przyzwyczai i zgłodnieje widzę że obróżka czerwona założona mniej się już boi chłopaków? No i widzisz masz swoją pieszczochę księżniczkę
niechce narazie jeść nawet tego obiadku od byłej pani nieruszyła
tak mniej , chociaż ten mniejszy jej się trochę boi bo dzis rano zawarczała na niego jak wszedł do kuchni i jak przyszedł mój tata to cały czas na niego werczała chociaż chciała żeby ją głaskał i nawet chapsnąć go chciała wyszłam do apteki na chwile to mówili, że jak poszłam to pod drzwiami cały czas werczała i szczekała pewnie zła że bez niej poszłam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 14:46   #1525
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
ale jej dobrze z oczu patrzy przesłodka psinka- pozazdrościć
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 14:58   #1526
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Musi się przyzwyczaić, to warczenie to raczej ze strachu. Ale jak warczy na młodego lub tatę to zwracaj jej uwagę na spokojnie, że nie wolno, żeby jej tak nie zostało...A pije wodę? jak tak to się nie martw, do jutra pewnie coś zje to nadal stres, w jeden dzień jej nie przejdzie.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 15:01   #1527
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny a rozcieńczać tą wodę w preference o połowę, tak? tzn. pół tamtej oxy + tyle samo wody

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------



Kochana psina
ja tak zrobiłam
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
ale śliczniutka psinka i już u Pani na kolankach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 15:10   #1528
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Mało co sie odzywam ale bylam u laryngologa wczoraj, Gardło mnie bolalo tak mocno jak nigdy. okazalo sie ze mam naciek zapalny na mogdalku, zrobił mi punkcje...i musze brac inny jeszcze antybiotyk niz bralam.
Takze mam wesolo. A gardło tak strasznie boli ze nie wiem:/
Do tego mam swoje stresy takze jestem juz w ogole jak klebek nerwow
Ojeny, biedulka,kuruj sie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

A dzisiaj w nocy to wygrał pałętał się tak, bo zawinęliśmy się z TŻ jakoś kołdrami,że nie mógł wejść, no i w końcu wlazł, ale co ruszyłam nogą to on za moją i śmieję się do TŻta,że teraz jak wlazł to już nie wyjdzie ale poszłam się napić i patrzę, a on wlazł mi w poszewkę pościeli i nie mógł wyjść nie mam pojęcia jak tam wlazł, bo wyjść nie mógł, tylko głowa mu wystawała

ale super zróbcie sobie jakieś fotencje dla cioci z wizażu

mi się podoba biały, żółty i ciemny róż

haha fryzjerki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



mnie też

rozumie jak mówie idziemy na spacerek? merda ogonkiem i skacze i gada po psiemu do mnie

całą noc niespałam z wrażenia a ona spała u siebie ,ale co się poruszyłam to przylatywała sprawdzać czy leże i szła spowrotem o 3.30 wyszłam na spacer z nią i się wysiusiała potem położyła się ze mną do łóżka i spałyśmy do 8.30 straszna pieszczona jest cały czas chce żeby ją głaskać i łata za mną wszędzie teraz to pisze a ona leży mi na kolanach

ale jeszcze nic niezjadła
Ale słodziacha z niej
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
Ale piekna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:20   #1529
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
prosze
jaka slodka ale bedzie miala u was dobrze , tak sie ciesze
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dalej rozrabia teraz zostaje sam w domu w kagańcu, niestety za dużo rzeczy poniszczył, w sumie to już drugi jego kaganiec, pierwszy zeżarł
Próbowaliśmy go zostawić bez,ale dalej gryzie co popadnie, nawet jak idę się wykąpać i zostaje chwile sam to już sobie coś upatrzy i zjada. I masakre mam z zabawkami, co mu nie kupię to po 2 dniach jest zjedzone .
Z szczekaniem na ludzi już trochę się uspokoił, w sumie ma takie dni,że szczeka na wszystkich i wszystko dosłownie, a czasami na nikogo. I dzieci nie lubi szczeka na wózki, na małe dzieciaki nie wiem dlaczego.
Jedynym plusem jest to,że już zaczyna się przytulać, śpi z nami zawsze przytulony czasami mam ochotę go trzasnąć, a czasami jest taki kochany

A dzisiaj w nocy to wygrał pałętał się tak, bo zawinęliśmy się z TŻ jakoś kołdrami,że nie mógł wejść, no i w końcu wlazł, ale co ruszyłam nogą to on za moją i śmieję się do TŻta,że teraz jak wlazł to już nie wyjdzie ale poszłam się napić i patrzę, a on wlazł mi w poszewkę pościeli i nie mógł wyjść nie mam pojęcia jak tam wlazł, bo wyjść nie mógł, tylko głowa mu wystawała
no to faktycznie rozrabiaka , maly urwis
Moj rozrabia na podworku i nie lubi innych psow , zawsze pierwszy atakuje i zdarzaja mu sie ucieczki , slucha tylko mojego tz pod tym wzgledem samiec samca dzieci i ludzi wprost uwielbia , ja go gryze a on nic

shizaxa mam juz jednego psa "kupionego" JRT , mam tez adoptowana sunie "chiulalke" , ktora ze mna nie mieszka a pomagam jej wlascicielce przy niej bo to osoba starsza , ktora nie wychodzi juz z domu a chcieli z tego powodu oddac pieska do schronu , nie pozwolilam im na to i teraz pomagam
i marze teraz o adopcji jakiejs ksiezniczki dla mnie, odrosnietej juz bo nie chce bawic sie od nowa w wychowanie szczeniaka



Jestem SAMA znaczy z synkiem , tz pojechal do PL ,
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2013-03-16 o 18:11
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:06   #1530
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Musi się przyzwyczaić, to warczenie to raczej ze strachu. Ale jak warczy na młodego lub tatę to zwracaj jej uwagę na spokojnie, że nie wolno, żeby jej tak nie zostało...A pije wodę? jak tak to się nie martw, do jutra pewnie coś zje to nadal stres, w jeden dzień jej nie przejdzie.
mówiłam jej że nie wolno, ale ona jakby jeszcze głosniej
wody piła, ale tez mało
cały czas chce tulić się tylko i przy mnie śpi ,a jak wstane i chodze to ona leci za mną
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.