Złamany palec u nogi- brzydki paznokieć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 11:39   #1
Punkyee
Raczkowanie
 
Avatar Punkyee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: <strach mówić ^^>
Wiadomości: 119
GG do Punkyee Send a message via Skype™ to Punkyee

Złamany palec u nogi- brzydki paznokieć


Jakieś 3 lata temu złamałam a raczej zmiazdzylam na 7 kawałkow duzy paluszek u nogi, złamanie otwarte itp- bez szczególow^^. <bolało ze ojj xD> paznokieć oczywiście zlazł i zaczął rosnac nowy- brzydki, troche siny troche zółtawy bleeee ale nie to jest najgorsze. Okazało się że połowa nie przyrasta do skóry :| do tego jest strasznie kruchy... byłam u chirurga i powiedzial ze juz nigdy ne bedzie normalnie bo została zniszczona MIAZGA... zastanawiam sie czy iść do innego specjalisty bo nawet dziś zaczyna mi się łamać OD ZAMEGO DOŁU tak ze jesli go obetne nie bede miala wiekszści paznokcia sa jakieś zabiegi ktore moga coś zmienić?? nie chce całe życie bać sie czy bede mogła zalozyc buty z odkrytymi palcami..
heeelpp
__________________

Duszo moja,tak bardzo tęskniłaś za rajem,a dostałaś tylko mnie.
I co teraz poczniesz w mym ciele tak samotna?

Edytowane przez Punkyee
Czas edycji: 2007-07-30 o 11:41 Powód: :)
Punkyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:26   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Złamany palec u nogi- brzydki paznokieć

Cytat:
Napisane przez Punkyee Pokaż wiadomość
Jakieś 3 lata temu złamałam a raczej zmiazdzylam na 7 kawałkow duzy paluszek u nogi, złamanie otwarte itp- bez szczególow^^. <bolało ze ojj xD> paznokieć oczywiście zlazł i zaczął rosnac nowy- brzydki, troche siny troche zółtawy bleeee ale nie to jest najgorsze. Okazało się że połowa nie przyrasta do skóry :| do tego jest strasznie kruchy... byłam u chirurga i powiedzial ze juz nigdy ne bedzie normalnie bo została zniszczona MIAZGA... zastanawiam sie czy iść do innego specjalisty bo nawet dziś zaczyna mi się łamać OD ZAMEGO DOŁU tak ze jesli go obetne nie bede miala wiekszści paznokcia sa jakieś zabiegi ktore moga coś zmienić?? nie chce całe życie bać sie czy bede mogła zalozyc buty z odkrytymi palcami..
heeelpp
To, że paznokieć odkleja się od łożyska, to normalne po tak silnym urazie, tak się czasem dzieje, ciesz się, że w ogółe Ci paznokieć odrósł Zawsze możesz nakładać na taki paznokieć żel. Wzmocni go i zatuszuje niedoskonałości. Z czasem paznokieć powinien bardzo powoli zacząć odrastać przyklejony. Mam klientkę, która miała odcięty paliczek dalszy i jej go przyszyli, paznokieć też rośnie inny, oczywiście na 50% płytki jest onycholiza (która na szczęście już zaczyna się cofać), pod paznokciem gromadzą sie masy rogowe (to normalne)na pazurka nakładam mleczny różowy żel, robie french i paznokieć wygląda jak wszystkie inne, trzeba się wpatrzyć, żeby zauważyć różnicę, bo jest trochę szerszy niż inne pazurki.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.