ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 15:06   #1681
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sie stanie jeśli po umyciu buzi nie zaczeka sie tych 20 min i od razu nakłada AD? czy to osłabia jego działanie?
właśnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 15:22   #1682
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
właśnie
Proponuje sprawdzić

A tak serio to AD moze wejść w różne interakcje z następną warstwą specyfiku nakładaną na twarz. W konsekwencji może to doprowadzić do wyprysków na twarzy Nieświadomie sprawdziłam na sobie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:16   #1683
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja sprawdziłam bo właściwie to nigdy tyle nie czekam. Po umyciu buzi żelem nakładam AD(na niego nic) i jakoś nic mi sie nie stało,tyle że zastanawiam sie czy po odczekaniu 20 minut efekty byłyby lepsze
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:19   #1684
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja tam czekam może 10 minut i jest
ok
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:37   #1685
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja też stosuję dwa razy dziennie, filtr nakladam po godzinie (tak, mam na to rano czas). Od ponad miesiąca używam AD, i wiecie co, mialam okropny wysyp, ale w końcu jest lepiej. Dzisiaj na przykład W KOŃCU nie mam na twarzy ani jednej krostki. I jedno przebarwienie jakby trochę mi się rozjaśniło. Cóż, chyba opłaca się być cierpliwym.
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:58   #1686
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja tam czekam może 10 minut i jest
ok

Szczęściara

Ja po własnych doświadczeniach wolę nie ryzykować
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 19:26   #1687
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sie stanie jeśli po umyciu buzi nie zaczeka sie tych 20 min i od razu nakłada AD? czy to osłabia jego działanie?
hmm, u mnie nic sie nie dzieje, ale myje buzie bardzo delikatnym zelem bez SLS

Po nalozeniu AD nic wiecej na twarz nie nakładam
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 19:58   #1688
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
nie wiem czy wiecie dziewczyny, ale kilka lat temu AD (podobnie jak Skinoren) był na receptę, ciekawe czemu to znieśli.

Może stwierdzono, że jest to na tyle łagodny i bezpieczny lek, że można sprzedać bez recepty nawet niezbyt rozważnym pacjentom


Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sie stanie jeśli po umyciu buzi nie zaczeka sie tych 20 min i od razu nakłada AD? czy to osłabia jego działanie?
Po odczekaniu 20 minut skóra powraca chyba do naturalnego lub zbliżonego ph. Myślę, że nie chodzi o osłabienie działania, tylko wywołanie ewentualnych podrażnień, przesuszeń etc.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 04:54   #1689
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ee to mi sie nic nie podrażnia ani nie przesusza,może dlatego że też używam delikatnego żelu
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 07:55   #1690
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość




Po odczekaniu 20 minut skóra powraca chyba do naturalnego lub zbliżonego ph. Myślę, że nie chodzi o osłabienie działania, tylko wywołanie ewentualnych podrażnień, przesuszeń etc.
też mi się tak wydaje
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:03   #1691
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wczoraj 15-sty raz się posmarowałam AD i dziwnie szczypała mnie skóra. Czułam działanie wszędzie tam, gdzie się nim posmarowałam. Oczywiście po około 20 minutach przeszło i obyło się bez podrażnień. Kontrola u dermatolog - mam nadal stosować na wieczór, aż do zauważenia efektów. Czy to mi nie podrażni w końcu buźki? Nie wysuszy czy coś? Efektów raczej jeszcze nie widzę, a już niedługo będę musiała kupić następne opakowanie, najlepiej ze dwa. No i troche mnie wysypało, choć myslę, że to bardziej związane było z moim cyklem niż AD.

Zastanawiam się nad tym czy jak zrobię sobie 2 tygodnie przerwy w czasie świąt (wyjeżdżam), to czy cała ta kuracja pójdzie na marne? Nie bardzo będę miała wtedy na to chęci i czas, zeby mysleć o AD.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 20:19   #1692
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dozwolone jest jakies 2 godzinki po nalozeniu acne-dermu i kolejno oczyszczeniu twarzy micelem biodermy nalozenie redermica na noc, albo np. diroseal ? Nie bedzie to za duzo? W ciągu dnia mam tylko filtry na twarzy, nie uzywam nic pod....
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 10:46   #1693
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak dla mnie to za duzo tego wszystkiego, poza tym po co nakladac AD i mzywac go po 2 godz micelem? Moze lepiej stosowac go co druga,trzecia noc na zmiane z czyms lagodnym, nawilzajacym albo wlasnie z Diroseal. Redermic mozesz stosowac pod filtr jak zdolasz.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 11:15   #1694
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny może mi powiecie czy acne derm poradzi sobie z moimi bliznami potrądzikowymi? Nie są one duże to raczej takie czerwone plamki ale dla mnie bardzo widoczne (chociaż inni nie zwracają na to uwagi). Na noc kładę effaclar który sobie trochę z nimi poradził ale dziewczyny podpowiedziały mi że właśnie acne-derm powinien mi pomóc Oprócz tego mam zamiar używać kremu wybielającego przebarwniena iwostinu (bo portfel jak narazie na nic innego mi nie pozwala). Myślicie że będą jakieś efekty? I czy mogę stosować acne derm co dwa dni? Bo chciałabym również stosować na dzień ruboril. Kurcze tyle mi się tego nabierało: naczynka, wypryski, rozszerzone pory, cienie pod oczami ze najlepiej byłoby jakby ktoś wynalazł jeden magiczny specyfik na wszystko Wtedy to byłoby pięknie- jeden krem na wszysko
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 14:59   #1695
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to za duzo tego wszystkiego, poza tym po co nakladac AD i mzywac go po 2 godz micelem? Moze lepiej stosowac go co druga,trzecia noc na zmiane z czyms lagodnym, nawilzajacym albo wlasnie z Diroseal. Redermic mozesz stosowac pod filtr jak zdolasz.
Strasznie mi sie skora przetluszcza po AD, przy czym pod tą tłustą warstwą wydaje sie byc odwodniona... dlatego czasami zmywam micelem i klade nawilzacz na noc....prosty nawilzacz jednak rozni sie znaczniei redermic'a, dlatego zapytalam..

Uzylam narazie 2 razy redermic po AD i efekt byl fajny, lepszy niz sam AD na zmiane z nawilzaczem i diroseal'em (cykl 3 dniowy) Ale faktycznie, byc moze to za duzo...

Redermic pod filtr niezbyt sie u mnie sprawdza, skora sie szybko przetluszcza mimo skrobii i hauschki, dlatego nie stosuje nic pod..

bardzo dziekuje za odpowiedz
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 19:46   #1696
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny może mi powiecie czy acne derm poradzi sobie z moimi bliznami potrądzikowymi? Nie są one duże to raczej takie czerwone plamki ale dla mnie bardzo widoczne (chociaż inni nie zwracają na to uwagi). Na noc kładę effaclar który sobie trochę z nimi poradził ale dziewczyny podpowiedziały mi że właśnie acne-derm powinien mi pomóc

Mam wrażenie, że AD nie spłyca blizn (mam na myśli wgłębienia potrądzikowe, których mam kilka), ale za to rozjaśnia plamki - bordowe czy czerwone pozostałości potrądzikowe. Blizny to zadanie dla retinoidów i kwasów.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 21:15   #1697
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że AD nie spłyca blizn (mam na myśli wgłębienia potrądzikowe, których mam kilka), ale za to rozjaśnia plamki - bordowe czy czerwone pozostałości potrądzikowe. Blizny to zadanie dla retinoidów i kwasów.
No własnie kwas nie za bardzo sobie radzi, tzn poprawa jest ale wydaje mi sie że więcej już nie daje rady. Dziewczyny poradziły mi AD. Spróbować zawsze można
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 17:05   #1698
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Strasznie mi sie skora przetluszcza po AD, przy czym pod tą tłustą warstwą wydaje sie byc odwodniona... dlatego czasami zmywam micelem i klade nawilzacz na noc....prosty nawilzacz jednak rozni sie znaczniei redermic'a, dlatego zapytalam..

Uzylam narazie 2 razy redermic po AD i efekt byl fajny, lepszy niz sam AD na zmiane z nawilzaczem i diroseal'em (cykl 3 dniowy) Ale faktycznie, byc moze to za duzo...

Redermic pod filtr niezbyt sie u mnie sprawdza, skora sie szybko przetluszcza mimo skrobii i hauschki, dlatego nie stosuje nic pod..

bardzo dziekuje za odpowiedz

Ja po każdym kwasie mam rano fabrykę tłuszczu - to ponoć normalny objaw oczyszczania skóry i uwalniania sebum z porów. AD wysusza, dlatego warto używac go naprzemiennie z nawilżaczem albo jeśli Ci służy Redermiciem, np. co drugą noc. Nie ma co obciążać skóry, bo może się to skończyć podrażnieniem - a AD lepiej zadziała położony na całą noc niż tylko na 2 godziny. Mi się buzia tak uwrażliwiła, że po 2 aplikacjach AD pod rząd - łuszczy mi się nos, ale nakładam AD bardzo hojną ręką.
Ja tez po filtr nic nie moge kłaść, taka uroda.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 12:21   #1699
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja po każdym kwasie mam rano fabrykę tłuszczu - to ponoć normalny objaw oczyszczania skóry i uwalniania sebum z porów. AD wysusza, dlatego warto używac go naprzemiennie z nawilżaczem albo jeśli Ci służy Redermiciem, np. co drugą noc. Nie ma co obciążać skóry, bo może się to skończyć podrażnieniem - a AD lepiej zadziała położony na całą noc niż tylko na 2 godziny. Mi się buzia tak uwrażliwiła, że po 2 aplikacjach AD pod rząd - łuszczy mi się nos, ale nakładam AD bardzo hojną ręką.
Ja tez po filtr nic nie moge kłaść, taka uroda.
Podraznienia nie chce ryzykowac Mamm nadzieje ze z biegiem czasu to wypychanie tłuszczu z porów ustanie, poniewaz dzieje sie - non stop, kiedy policzki np. lekko przesuszone.
Postanowiłam AD przeplatac z redemic, okazyjnie rozany stosowac hauschki...retinoidy narazie odstawie, przydadza się za kilka lat.
Cos na linie czołowe musze wymyslic.. twarz po ostatnich 2 miesiacach kuracji wyprasowana niczym zelaziem, tylko te 2 rzucaja sie w oczy; nawet po naciagnieciu skory na czole.. to jakas przypadlosc genetyczna? Dosc gleboko sie zarysowaly...
Czy na to wlasnie stosuje się tzw. kremy "wypelniajace zmarszczki", o wypelnianie czegos takiego chodzi?
Przepraszam za laickie pytanie
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 12:59   #1700
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja po każdym kwasie mam rano fabrykę tłuszczu - to ponoć normalny objaw oczyszczania skóry i uwalniania sebum z porów. AD wysusza, dlatego warto używac go naprzemiennie z nawilżaczem albo jeśli Ci służy Redermiciem, np. co drugą noc. Nie ma co obciążać skóry, bo może się to skończyć podrażnieniem - a AD lepiej zadziała położony na całą noc niż tylko na 2 godziny. Mi się buzia tak uwrażliwiła, że po 2 aplikacjach AD pod rząd - łuszczy mi się nos, ale nakładam AD bardzo hojną ręką.
Ja tez po filtr nic nie moge kłaść, taka uroda.
też tak miałam, ale tylko początkowo, potem wysuszenie (mimo stałego nawilżania) zrobiło swoje i teraz rano moja skóra jest ściągnięta (śmieszne słowo )
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 18:09   #1701
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziwna rzecz - kiedy nie czekałam tych dwudziestu minut po umyciu twarzy, nie czułam żadnego szczypania czy pieczenia, nic. Teraz czekam tyle czasu, i właśnie skóra lekko mnie szczypie. To chyba znaczy, że lepiej działa?
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:55   #1702
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny prosze o odpowiedz
stosowałam kilka tygodni isotrexin, niewiele pomógł... mem dosc dermatoogów, ktorzy przepisują wiecznie to samo wiec chyba cos na własna reke zaczne kombinowac, nie moge brac antybiotyków a ni zadnych roa i innych tego typu wiec pomyslałam ze moze ten acne derm, skoneren albo brevoxyl....co doradzicie? mam tłustą cere, mase plan potrądzikowych głownie na policzkach, czesto wyskakuja mi podskórne niespodziewajki, wagrów ze strefy T pozbyłam sie czesciow dzieki stosowaniu isotrexinu, do oczyszczania stosuje serie biodermy do cery tłustej, jak myślicie, co mogłoby mi pomóc?? z góry dzieki za odpowiedz
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 14:03   #1703
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam!

Jakiś czas temu zadałam pytanie czy jak zrobię przerwę w stosowaniu AD, to będzie ok? Teraz się zastanawiam jak po systematycznym stosowaniu przez 8 tygodni będę potem smarowała się AD na noc co 2-3 wieczór to czy to będzie wystarczająco?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 14:59   #1704
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

bebunio, co 2-3 wieczór to też jest regularne stosowanie myślę że lepiej tak niż wcale.
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:12   #1705
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dziwna rzecz - kiedy nie czekałam tych dwudziestu minut po umyciu twarzy, nie czułam żadnego szczypania czy pieczenia, nic. Teraz czekam tyle czasu, i właśnie skóra lekko mnie szczypie. To chyba znaczy, że lepiej działa?
Wskazane jest by odczekać chociaż te 20 minut. W tym czasie skóra przywróci swoje naturalne PH i tym samym AD zacznie efektywniej działać.

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Witam!

Jakiś czas temu zadałam pytanie czy jak zrobię przerwę w stosowaniu AD, to będzie ok? Teraz się zastanawiam jak po systematycznym stosowaniu przez 8 tygodni będę potem smarowała się AD na noc co 2-3 wieczór to czy to będzie wystarczająco?
Szkoda, by było zaprzepaścić tych 2 miesięcy. Całkowicie nie rezygnuj.
Możesz stosować co 2,3 dni. A w te inne dni kłaść nawilżacz lub inny kwas.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:18   #1706
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ok, dzięki dziewczyny!
Bo na razie TŻ nie ma służbowo do świąt, więc mogę sobie pozwolić na używanie AD co wieczór. Ale potem już sobie nawet nie próbuję wyobrazić jego miny kiedy np. pocałuje mnie w czoło... I tak co wieczór... No to dlatego chcę co 3 dzień używać.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:26   #1707
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Wskazane jest by odczekać chociaż te 20 minut. W tym czasie skóra przywróci swoje naturalne PH i tym samym AD zacznie efektywniej działać.
No właśnie, ja zawsze muszę być mądrzejsza. Nie czekałam i się dziwiłam, że efektów nie ma. Teraz czekam co najmniej 20 minut i faktycznie jest lepiej

Poza tym, mam baaardzo ważne pytanie - czy mogę, a przede wszystkim, czy jest sens jednocześnie z AD (oczywiście nie w tym samym czasie) używać jakiegoś balsamu brązującego, np. Skóra muśnięta słońcem Garniera?
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 10:44   #1708
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja uzywam skinoren(to samo co acne derm) i jestem z niego zadowolona,a nawet mega zadowolona.

Na poczatku uzywalam przez pierwsze dwa mce co wieczor.
Potem juz tylko 2-3 razy w tygodniu.
U mnie to wyglada tak:
1 noc-skinoren
2noc-redermic
3 noc-avene Eluage
4noc-skinoren
5noc-redermic
6noc-Avene Eluage
7noc-skinoren

Do tego 2 razy w tyg maseczka nawilzajaca Vichy, i raz maseczka Clinique anti-gravity.

Efekt: buzia gladka,bez wypryskow(ale tych sie pozbylam w inny sposob).W kazdym razie kwas azelainowy pomaga mi utrzymac ten stan.
Pewnie dla kazdego sluzy inny plan tygodniowej pielegnacji,ale dla mnie ten jest idealny.
Zero podraznien,nawilzona skora,choc jeszcze nie idealna.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 10:46   #1709
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ale ten balsam to na twarz? W sumie sama czasem tak robię przed wielkim wyjściem, ale przeważnie mnie coś zapcha. Ogólnie nie radzę kłaść balsamu na twarz. Zakup sobie jakiś kremik brązujący lub samoopalacz przeznaczony typowo do twarzy.

Hmm, trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie Patyka.

Można robić tak, że na noc przemiennie się nimi smarować:
pon. - AD
wt. - opalacz
śr. - AD
itd.

Albo w dzień - opalacz, na noc - AD.

AD ma właściwości rozjaśniające. Ale wiadomo, że nie wybieli od razu twarzy. Tylko bałabym się, że nadmiernie przesuszy Ci twarz. Opalacze są juz coraz lepsze, ale też czasem przesuszają skórę, no i jeszcze ten AD.

Na słabo nawilżonej skórze opalacz będzie źle wyglądał i nie będziesz miała zdrowego odcienia buzi. Dlatego stosując opalacz i AD musiałabyś się jeszcze dobrze nawilżać.

Takie moje zdanie, może jeszcze ktos coś poradzi
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 13:09   #1710
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki Izaluka, właśnie chyba tak zrobię naprzemiennie, z tym że dołączę gdzieś w międzczasie nawilżenie (np. jakieś porządne na dzień, albo po szkole od razu).
Poza tym, jestem okropnie blada, tak niezdrowo :/ Zamierzam "opalić" się na całym ciele, i nie chciałabym, zeby twarz za bardzo odróżniała się od reszty. Ale skoro piszesz, że lepiej tego Garniera na twarz nie stosować, to poszukam lepiej czegoś innego.
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.