BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 15:25   #3781
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
hejka nie wiecie moze czy emulsja Malwa Gloria moze przyciemnić włosy?bo ma szałwie i pokrzywe..hmm..?

wydaje mi sie że może dlatego jej nie uzywam :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 12:33   #3782
madzior80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Chciałam sie dowiedzieć czy któraś z Was robiła włosy farb Majiblond 921 i jaki efekt miałyście
madzior80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:33   #3783
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny czy któraś może ma taki kolor blondu
http://www.pudelek.pl/artykul/36886/...lina_zawadzka/
bardzo mi sie podoba i nie wiem co to za kolor z palety. I dodam że moje naturalne są ciemne i ciekawe czy wyjdzie taki bez wczesniejszej dekoloryzacji.?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:34   #3784
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie Blondynki

bardzo bym prosiła Was o pomoc mój problem polega na tym, że jak zaczyna mi schodzić z włosów farba, to pojawiają się paskudne żółte refleksy. i totalnie nie wiem co z tym zrobić. czy kóraś z Was mogłąby mi coś poradzic? myślałam o tym,że może by sama użyć jakiejś kombinacji farb profesjonalnych, bo denerwuje mnie to, że idę do fryzjera, płacę za do sporo pieniędzy i potem i tak włosy się robią żółte...to już wolę mieć pretensje do siebie za mniejsze pieniądze.

pozdrawiam
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:07   #3785
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Blondynki

bardzo bym prosiła Was o pomoc mój problem polega na tym, że jak zaczyna mi schodzić z włosów farba, to pojawiają się paskudne żółte refleksy. i totalnie nie wiem co z tym zrobić. czy kóraś z Was mogłąby mi coś poradzic? myślałam o tym,że może by sama użyć jakiejś kombinacji farb profesjonalnych, bo denerwuje mnie to, że idę do fryzjera, płacę za do sporo pieniędzy i potem i tak włosy się robią żółte...to już wolę mieć pretensje do siebie za mniejsze pieniądze.

pozdrawiam
bo oni Ci kładą po farbie toner, żeby stonować ten żółty i on się zmywa po pewnym czasie, dla tego teraz masz tę oryginalne jakie były po rozjasnianiu Kup sobię szampon z Loreala który eliminuje żółte refleksy jest bardzo dobry lub z Welli tylko nie kupuj tych najtańszych z sklepów , bo będziesz miała fioletowe włosy
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:14   #3786
Berberrys
Przyczajenie
 
Avatar Berberrys
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dzięki a który z loreala, bo jest shine blonde i silver?
Berberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:56   #3787
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no ja miałam w takiej szarej butelce, to chyba jest silver jest rewelacyjny jak i ten z welli. a te za 3 zł to tragedia, nie mogłam tego fioletu się pozbyć
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 00:28   #3788
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam.

Jestem blondynką od niedawna. Niestety na razie nie cieszę się w pełni moim kolorem, gdyż jest w mojej ocenie zbyt żółty. Niemniej jednak zauroczyłam się jasnymi, perłowymi blondami i bardzo entuzjastycznie podjęłam decyzję o dekoloryzacji i dodatkowo od 19 listopada zapuszczam włosy (obecnie mam fryzurę "na pazia" do szyi).

Z chęcią będę podczytywać Wasz wątek.

Pozdrawiam.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 08:54   #3789
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Berberrys Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Blondynki

bardzo bym prosiła Was o pomoc mój problem polega na tym, że jak zaczyna mi schodzić z włosów farba, to pojawiają się paskudne żółte refleksy. i totalnie nie wiem co z tym zrobić. czy kóraś z Was mogłąby mi coś poradzic? myślałam o tym,że może by sama użyć jakiejś kombinacji farb profesjonalnych, bo denerwuje mnie to, że idę do fryzjera, płacę za do sporo pieniędzy i potem i tak włosy się robią żółte...to już wolę mieć pretensje do siebie za mniejsze pieniądze.

pozdrawiam
Polecam szampony eliminujące żółty odcień oraz płukanki do włosów. W płukankach trzeba uważac na proporcje rozcięczania z wodą. Bo jeśli za mało rozcieńczysz możesz mieć fioletowe włosy(ale po paru myciach wszystko schodzi).
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:56   #3790
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Witam.

Jestem blondynką od niedawna. Niestety na razie nie cieszę się w pełni moim kolorem, gdyż jest w mojej ocenie zbyt żółty. Niemniej jednak zauroczyłam się jasnymi, perłowymi blondami i bardzo entuzjastycznie podjęłam decyzję o dekoloryzacji i dodatkowo od 19 listopada zapuszczam włosy (obecnie mam fryzurę "na pazia" do szyi).

Z chęcią będę podczytywać Wasz wątek.

Pozdrawiam.
Z tym zauroczeniem to Cię rozumiem też tak mam. Ostatnio położyłam na włosy bardzo jasny perłowy blond z loreala i kolorek wyszedł naprawdę świetny, wcześniej miałam farbę z joanny szlachetna perła i tez było super
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 09:59   #3791
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tyle tu wątków o farbowaniu, że nie wiem gdzie się "dopisac", więc spróbuję tu jako, że problem blondu dotyczy

Otóż: dwa dni temu "robiłam" u fryzjera odrosty. Postanowiłam pójść na całość i mocno rozjaśnić całe włosy, te już pofarbowane i te odrośnięte. Mój naturalny kolor to ciemny blond.

Wybrałam odcień dość chłodny, ale przy skórze i tak wyszły żółtawe, o czym fryzjer mnie zawczasu poinformował, że tak może być i że aby kolor był taki jak na wzorniku, trzeba będzie zabieg powtórzyć.

Ale ja po dwóch dniach bycia jasną (żółto-rudawą) blondynką... zmieniłam zdanie. Chcę aby włosy jednak były ciemniejsze.

I teraz moje pytanie - czy uda się jednym farbowaniem z takich mniej więcej włosów jak na fotce:
http://4.bp.blogspot.com/_9UxHwUfG2q...e-Kidman-5.jpg

uzyskać kolor ciemniejszy i lekko popielaty (chłodny)?
Z góry dziękuję za pomoc
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 19:02   #3792
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ayadeco Pokaż wiadomość
Tyle tu wątków o farbowaniu, że nie wiem gdzie się "dopisac", więc spróbuję tu jako, że problem blondu dotyczy

Otóż: dwa dni temu "robiłam" u fryzjera odrosty. Postanowiłam pójść na całość i mocno rozjaśnić całe włosy, te już pofarbowane i te odrośnięte. Mój naturalny kolor to ciemny blond.

Wybrałam odcień dość chłodny, ale przy skórze i tak wyszły żółtawe, o czym fryzjer mnie zawczasu poinformował, że tak może być i że aby kolor był taki jak na wzorniku, trzeba będzie zabieg powtórzyć.

Ale ja po dwóch dniach bycia jasną (żółto-rudawą) blondynką... zmieniłam zdanie. Chcę aby włosy jednak były ciemniejsze.

I teraz moje pytanie - czy uda się jednym farbowaniem z takich mniej więcej włosów jak na fotce:
http://4.bp.blogspot.com/_9UxHwUfG2q...e-Kidman-5.jpg

uzyskać kolor ciemniejszy i lekko popielaty (chłodny)?
Z góry dziękuję za pomoc
wydaję mi sie że tak a raczej napewno.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:31   #3793
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziwczyny

Mam taki lekko miodowy blond a chciałabym miec jasne włosy może troche wchodzące w platyne myślicie że farba z wellatonu bardzo jasny naturalny blond pomoże mi w osiągnieciu takiego koloru?
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:20   #3794
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To ja Wam powiem, że zrządzeniem losu "stałam się" blondynką, ale naturalną, bo zapuszczam swój kolor
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:42   #3795
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

agata88 , jakiej farby uzywasz? masz piekny odcien!!
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 21:37   #3796
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hejka,
Juz tu nikt nie zagląda?
Jak tam Wasze blondy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (18,9 KB, 104 załadowań)
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 17:29   #3797
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czy któraś z Was farbowała już kolorem Helsinki 10.1 z Recital Preference L'Oreala? To chyba nowość, nie kojarzę go...
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 06:19   #3798
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Helsinki na pudelku wyglada calkiem ladnie,tez mi sie taki marzy
Zebralam sie na odwage i z farbowanych na czarno wlosow schodze do blondu.Wczoraj uzylam rozjasniacza venita do 7 tonow i zrobilam pasemka ,wyszly kasztanowo miedziane ale o dziwo rowno wybarwione moze ktoras z Was podpowie co dalej zeby schodzic stopniowo by nie miec kolorowych wlosow?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:18   #3799
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej chce uzyskac ladny platynowy blond taki jak na zalaczonym zdjeciu w opisie byl opisany jako "platynowy blond" ale wydaje mi sie ze to platyna zmieszana z jakims zlotym i bezowym. zamierzam malowac farba wella touch. jak myslicie ktore kolory trzeba zmieszac??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7216633X.jpg (19,9 KB, 32 załadowań)
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 20:13   #3800
exxxpresja
Przyczajenie
 
Avatar exxxpresja
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Farbuje włosy farbą Loreal Recital Preference o odcieniu Stockholm Bardzo Bardzo Jasny Blond Opalizujący już od dłuższego czasu (ponad rok) i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Naturalnie moje włosy mają odcień dosyć ciemnego blondu, ale farba doskonale je pokrywa, jednak po jakimś czasie kolor zaczyna mieć żółty odcień. Kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz zaczęło, bo pomyślałam, ze można by coś z tym zrobić i dłużej cieszyć się pełnym kolorem
Stąd pytanie do Was - czy znacie jakieś godne polecenia szampony, czy inne specyfiki, które pomogą walczyć mi z żółtym odcieniem i utrzymać kolor nie niszcząc przy tym włosów?

PS Szukałam, ale nie znalazłam na forum podobnego wątku, jestem tu jednak nowa więc jeśli gdzieś już jest odpowiedź na moje pytanie to proszę o link
exxxpresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:07   #3801
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez exxxpresja Pokaż wiadomość
Farbuje włosy farbą Loreal Recital Preference o odcieniu Stockholm Bardzo Bardzo Jasny Blond Opalizujący już od dłuższego czasu (ponad rok) i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Naturalnie moje włosy mają odcień dosyć ciemnego blondu, ale farba doskonale je pokrywa, jednak po jakimś czasie kolor zaczyna mieć żółty odcień. Kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz zaczęło, bo pomyślałam, ze można by coś z tym zrobić i dłużej cieszyć się pełnym kolorem
Stąd pytanie do Was - czy znacie jakieś godne polecenia szampony, czy inne specyfiki, które pomogą walczyć mi z żółtym odcieniem i utrzymać kolor nie niszcząc przy tym włosów?

PS Szukałam, ale nie znalazłam na forum podobnego wątku, jestem tu jednak nowa więc jeśli gdzieś już jest odpowiedź na moje pytanie to proszę o link
A moglabys wrzucić fotke włosów? Jeśli chodzi o żółty odcień kup szampon fioletowy i raz na jakiś czas umyj nim włosy.
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:41   #3802
Flooower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczyny, wraz z nadejściem wiosny zamarzyło mi się rozjaśnić moje blondaski o średnim odcieniu na jaśniutki blondzik. Ale jest pewien problem, strasznie boję się zniszczeń, tzn sporo się namęczyłam żeby doprowadzić moje włosy do dobrego stanu, tzn teraz są miękkie, mają połysk, nie łamią się i nie rozdwajają tak jak kiedyś itd. no i nie wiem co teraz robić, farbować czy nie? czy to aż tak bardzo zniszczy mi włosy? czy zaczną mi wypadać (są rzadkie i cienkie) i czy wystarczy że kupię farbę w sklepie czy muszę iść do fryzjera na rozjaśnianie?
moja pielęgnacja aktualnie wygląda tak :
myję włosy metodą omo, oczyszczam raz na tydzień szamponem z sls
odzywki nakladam po kazdym myciu, zazwyczaj garnier avokado&karite albo balsam na kwiatowym propolisie babuszki agafii, maska tez raz na tydzień kallos latte z półproduktami, czasem nakładam nafte no i olejuję 1-3 razy w tyg na całą noc, zazwyczaj olejem babydream fur mama, końcówki zabezpieczam serum z mariona, czeszę Tangle teezer, łykam skrzyp polny i wcieram żel dermena w skórę głowy

Co robić?
Flooower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 15:42   #3803
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A mogłabyś wrzucić zdjęcie? Jeśli naturalny masz średni blond, to bez problemu da się uzyskać blond samą farbą, bez rozjaśniania z tym że odcień będzie ciepły.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:00   #3804
Flooower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Robione przed chwilą, z fleszem, więc kolor nie jest taki sam jak w rzeczywistości, no ale coś jednak widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000201.jpg (51,4 KB, 31 załadowań)
Flooower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 16:07   #3805
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

exxxpresja - polecam Szampon z Joanny z linku, jest tani i świetny, farbuje włosy od ponad 2 lat z brązu na jasny blond i dzięki niemu włoski mi nie żółkną, a mają tendencję do tego
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-i-siwych.html

Flooower - żeby uzyskać ładny jasny blond musiałabyś wpierw je rozjaśnić i powiem Ci szczerze, że to mocno zniszczy włosy i wszystkie te zabiegi, które robisz pójdą w las i będziesz się męczyć od nowa, ja pomału żałuję rozjaśniania patrząc na kondycję moich włosów

a ładnie odżywia włosy olej kokosowy, nakładam na suche włosy na parę godzin jak nie muszę wychodzić z domu potem normalnie myję włosy szamponem, magia
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 17:53   #3806
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kokosowy na suche włosy raczej źle działa
Jasnego blondu nie uzyskasz bez rozjaśniania, ale ciepły jaśniejszy niż masz teraz na pewno tak
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:19   #3807
Flooower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kurcze no to lipa troszkę, bo strasznie się napaliłam na jaśniejszy kolorek, ale trudno, bardziej zależy mi na tym żeby włosy były zdrowe. Dziękuję Wam za odpowiedź
Flooower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 08:06   #3808
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 184
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć Mam do Was pytanie Od paru ładnych lat farbuję włosy Garnier Color Naturals 110 Superjasny naturalny blond. Zimą moja cera zbladła i nieco rozjaśniłam włosy (Garnier Color Naturals 113), gdy postanowiłam wrócić do starego koloru okazało się, że wycofano go z produkcji :/ nigdzie nie mogę go znaleźć, próbowałam farbować innymi odcieniami, ale efekt nie był taki sam jak po GCN 110.. Stąd pytanie do Was, czy znacie może jakąś inną farbę i odcień, który będzie odpowiednikiem tego?
31cd44234e3b64b5566b843e41ac0604b692cf23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 15:10   #3809
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

naturalny olej/masło kokosowe działa nawilżająco, używam od jakiegoś czasu i od pierwszego użycia włosy są w lepszej kondycji

co do farb Garniera, najlepiej jakbyś wrzuciła zdjęcie swoich włosów z kolorem jaki chcesz uzyskać, bo opakowanie sobie a rzeczywistość sobie

ja wczoraj po nałożeniu satynowego blondu z castinga, na sprany nijaki blond złoty otrzymałam jakieś siwo bure włosy, a chciałam je troszkę odświeżyć
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 16:15   #3810
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Przypominam, że oleje nie nawilżają, tylko natłuszczają
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.