Wybieram się na regulację brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 12:13   #1
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Question

Wybieram się na regulację brwi


Witam,

tak jak w tem., jutro wybieram się na regulację brwi do kosmetyczki.
W związku z tym mam parę pytań, bo jeszcze nigdy nie byłam.

1. W jakim wieku byłyście u kosmetyczki na regulacji pierwszy raz? Ja mam 14 i nie wiem czy to nie troche za wcześnie.
2. Czy mam pewność, że brwi nie odrosną do Sylwestra?
3. ----||-----||----||, że kosmetyczka nie "spaprze" całej roboty? Tyle się naczytałam w różnych tematach...
4. Czy ktoś zna jakieś sprawdzone zakłady kosmetyczne w Gliwicach? w okolicach centrum.
5. Ile kosztuje regulacja?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za takie głupie pytanka ale wolę wiedzieć wszystko zanim pójdę

Pzdr
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 12:41   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

ja mialam lat 16 ale pojsc na prawde warto... czy w Twoim wieku?? nie wiem... problem polega na tym, ze potem sama sobie bedziesz musiala je regulowac... i w tym caly probelm ale jesli sadzisz ze sobie poradzisz, to nie ma problemu

z drugiej strony jesli te Twoje brwi nie sa tak strasznie krzaczaste (ja takei mialam) to bym sobie na razie odpuscila na Twoim miejscu.

jesli chodzi o odrastanie... to nie wiem, bo to jest indywidualna sprawa kazdej z nas... ja musze je bardzo czesto regulowac, mniej wiecej po trzech dniach musze juz chwytac w dlon pesete i do dziela bo nawet najmniejsze "odrosty" wygladaja nieestetycznie i potwornie jest z tym troche udreki ale wyegulowane dobrze brwi na prawde podkreslaja urode i piekno kazdej kobiety .

ja zapalacilam 5 zl

salonu kosmetycznego Ci nie polece niestety bo jestem z Lublina
musisz sie jednak przygotowac na to, ze to boli.... tym bardziej,ze nigdy nie mialas jeszcze wyrywanych wloskow z brwi

pozdrawiam.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:17   #3
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
ja mialam lat 16 ale pojsc na prawde warto... czy w Twoim wieku?? nie wiem... problem polega na tym, ze potem sama sobie bedziesz musiala je regulowac... i w tym caly probelm ale jesli sadzisz ze sobie poradzisz, to nie ma problemu

z drugiej strony jesli te Twoje brwi nie sa tak strasznie krzaczaste (ja takei mialam) to bym sobie na razie odpuscila na Twoim miejscu.

jesli chodzi o odrastanie... to nie wiem, bo to jest indywidualna sprawa kazdej z nas... ja musze je bardzo czesto regulowac, mniej wiecej po trzech dniach musze juz chwytac w dlon pesete i do dziela bo nawet najmniejsze "odrosty" wygladaja nieestetycznie i potwornie jest z tym troche udreki ale wyegulowane dobrze brwi na prawde podkreslaja urode i piekno kazdej kobiety .

ja zapalacilam 5 zl

salonu kosmetycznego Ci nie polece niestety bo jestem z Lublina
musisz sie jednak przygotowac na to, ze to boli.... tym bardziej,ze nigdy nie mialas jeszcze wyrywanych wloskow z brwi

pozdrawiam.
Problem w tym, że moja brwi właśnie są krzaczaste i naprawdę brzydko wyglądają, kiedy są niewyregulowane ;-/.

Ja już miałam dosyć dużo razy regulowane przez siebie, nawet wyszło mi to b. dobrze, ale chciałam teraz iśc do kosmetyczki, z 2 powodów:

- kiedy sama reguluję brwi, odrastają mi po paru dniach, a ponoć jak zrobi to kosmetyczka to nie odrastają przez ok. 2 tyg,
- chciałam zobaczyć, jak zrobi to specjalistka, i chcę zobaczyć, czy bedzie jakaś różnica między moją własnoręczną regulacją a jej, wtdy bd już sama regulować

Dzwoniłam dziś do paru zakładów, ceny 3-5 zł Już mam upatrzony gabinet :P

Co do bólu to szczerze mówiąc mnie to w ogóle nie boli, a niczym nie znieczulam :|. Ale w sumie to też coś innego, kiedy robię sama, a kiedy robi mi to inna osoba . Trudno, jakoś wytrzymam

Pozdrawiam Szczęśliwego Nowego Roku
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:33   #4
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Mysle ze wiek tu nie gra roli, idz i ona wyreguluje Ci brwi a jesli zaczna Ci odrastac to kontroluj to i wyrywaj sama zbedne włoski.... pozdrawiam aco do tego ze po regulacji brwi przez kosmetyczkę nie wyrastają po 2tyg. to jest to bzdura bo zarowno Ty jak i ona reguluje to za pomoca pensety heh
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 16:08   #5
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Cytat:
Napisane przez matriksia17 Pokaż wiadomość
Mysle ze wiek tu nie gra roli, idz i ona wyreguluje Ci brwi a jesli zaczna Ci odrastac to kontroluj to i wyrywaj sama zbedne włoski.... pozdrawiam aco do tego ze po regulacji brwi przez kosmetyczkę nie wyrastają po 2tyg. to jest to bzdura bo zarowno Ty jak i ona reguluje to za pomoca pensety heh
dokladnie ona robi to zupelnie tak samo jak i my nie uzywa do tego zadnych dodatkowych srodkow czy czegos takiego... w sumie logiczne, ze gdyby uzywala, nie kosztowaloby to 5 zlotych heh,
to idz, ale pamietaj ze i tak przed sylwkiem bedziesz musiala to poprawic jeszcze

pozdrawiam
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:12   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

.
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:12   #7
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Brwi nie odrosna do Sylwestra na pewno, po paru dniach nie wyrosna, pozniej jednak ladnie jest pilnowac, kiedy zaczna odrastac. Nigdy nei masz pewnosci ze kosmetyczka zrobi to dobrze, ale jednak jest bardziej prawdopodobne, ze zrobi to lepiej niz Ty, bo pomijajac fakt, ze jest to jej zawod do ktorego powinna byc odpowiednio przygotowana, do po 2. widzi cala Twoja buzie, wiec nie powinno byc niespodzianki, ze bedziesz miala 2 zupelnie rozne brwi. Lepiej chyba isc do kosmetyczki, a pozniej tylko pilnowac efektu, noiz czekac az odrosna po samodzielnie zle wykonanym zabiegu BO wbrew pozorom nei jest to tak banalne
Regulacja kosztuje 5-10zł, a z Gliwic nei jestem wiec nei potrafie nikogo polecic.
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 21:29   #8
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Możesz w tym wieku spokojnie iść. Ja ma 14 lat i jakiś czas temu byłam u kosmetyczki na regulowaniu brwi... malutko zapłaciłam...za usunięcie prosaka i regulowanie brwi zapłaciłam 5 zł...
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 21:41   #9
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
Brwi nie odrosna do Sylwestra na pewno, po paru dniach nie wyrosna, pozniej jednak ladnie jest pilnowac, kiedy zaczna odrastac. Nigdy nei masz pewnosci ze kosmetyczka zrobi to dobrze, ale jednak jest bardziej prawdopodobne, ze zrobi to lepiej niz Ty, bo pomijajac fakt, ze jest to jej zawod do ktorego powinna byc odpowiednio przygotowana, do po 2. widzi cala Twoja buzie, wiec nie powinno byc niespodzianki, ze bedziesz miala 2 zupelnie rozne brwi. Lepiej chyba isc do kosmetyczki, a pozniej tylko pilnowac efektu, noiz czekac az odrosna po samodzielnie zle wykonanym zabiegu BO wbrew pozorom nei jest to tak banalne
Regulacja kosztuje 5-10zł, a z Gliwic nei jestem wiec nei potrafie nikogo polecic.
nie masz pewnosci czy jej nie odrosna!!! to juz ona najlepiej wie jak jej rozna brwi,,,, moje rosna jak glupie i juz po paru dniach mam widoczne wloski
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:15   #10
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Co do tych 2 tygodni, to słyszałam i czytałam, że kosmetyczka wyrywa je pod specjalnym kątem itp. Nie wiem, ile w tym prawdy
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:32   #11
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Cytat:
Napisane przez *aniula* Pokaż wiadomość
Co do tych 2 tygodni, to słyszałam i czytałam, że kosmetyczka wyrywa je pod specjalnym kątem itp. Nie wiem, ile w tym prawdy

wloski mozna wyrywac tylko pod jednym katem...zgodnie z kierunkiem ich wzrostu...

no chyba bys nie chciala zeby nagle Cu wyroslyw druga strone niektore??
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 11:03   #12
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
nie masz pewnosci czy jej nie odrosna!!! to juz ona najlepiej wie jak jej rozna brwi,,,, moje rosna jak glupie i juz po paru dniach mam widoczne wloski
jelsi dziewczyna nigdy wczensiej nie regulowala brwi, to nie odnowia jej sie na pewno do sylwestra. Jelsi ogolilaby to wtedy rzecztwiscie byloby widac male, ale nie po wyrwaniu. Nie ma mozliwosci w przeciagu 4 dni wytworzyc sie cebulka i wyrosnac na dl np 1mm ;]
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 14:44   #13
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Moim zdaniem spokojnie 14-latka może iść na regulację brwi ja poszłam jak miałam więcej na karku ale to inne czasy były

Dobra kosmetyczka nie powinna tego "spaprać"... A odrastanie włosków to dla mnie sprawa indywidualna...
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 15:22   #14
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

ja niedawno wrocilam od kosmetyczki, bylam na odczyszczaniu i regulowaniu brwi i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona z ksztaltu
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 15:34   #15
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Ja brwi reguluje sobie sama. Za to niektóre koleżanki u kosmetyczki, powiem szczerze że niekiedy wyglądają ładnie a niekiedy okropnie. Najlepiej będzie jak z góry sie zastanowisz jak chcesz wyglądać, żeby potem nie było niespodzianek.
Myśle, że 14 latka spokojnie może iść, ja zaczełam wyrywać również ok 13-14 lat, teraz mam 15. Chociaż jestem z Gliwic to salonu nie polece, bo nie chodze
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 16:22   #16
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
jelsi dziewczyna nigdy wczensiej nie regulowala brwi, to nie odnowia jej sie na pewno do sylwestra. Jelsi ogolilaby to wtedy rzecztwiscie byloby widac male, ale nie po wyrwaniu. Nie ma mozliwosci w przeciagu 4 dni wytworzyc sie cebulka i wyrosnac na dl np 1mm ;]

ale ona wlasnie sobie sama wyrywala juz...

jak to nie moga odrosnac?? ja jestem chyba tego zywym przykladem... 4 dni po wyrwaniu spokojnie mi odrosna... to zalezy od kazdej z nas... a to juz ona najlepiej wie, w jakim tepie jej rosna i jak czesto je musi wyrywac

pozdro..

P.S. idz i sobie wyreguluj!! 5 ,- nie majatek a na pewno beda ladniejsze i dopasowane do ksztaltu twarzy, jesli nawet Ci troche urosna to przeciez sama sobie wyrwiesz bo juz to robilas.. tylko pamietaj, te nowe odrosniete wyrywaj poki sa malutkie zeby widziec roznice i nie zgubic linii ktora zrobila kosmetyczka.. Wtedy na dlugo utrzymasz ten ksztalt i nie zboczysz z trasy
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 18:39   #17
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

Już wróciłam z regulacji Jestem bardzo zadowolona!!

Kosmetyczka trochę starsza, doświadczona, zrobiła mi i siostrze piękne brwi Bardzo się cieszę

Co do odrastania, to pytałam się i ona powiedziała, że po regulacji nie odrastają przez 2-3 tygodnie...

Sama zobaczę, kiedy mi odrosną Na szczęście kosmetyczka nie spaprała i mam naprawdę ładne brwi. Aha i zapłaciłam 5 zł

Pzdr
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 19:01   #18
margo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

lepiej idz do ksmetyczki nie zastanawiaj sie..
ja zaluje ze nie poszlam zanim sama zaczelam sobie wyrywac moze jakos lepije by moje brwi wygladaly;p
__________________
<Gosia>
margo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 20:28   #19
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Wybieram się na regulację brwi

to sie cieszymy bardzo ze wszystko dobrze poszlo teraz sama pilnuj, a jakbys za duzo powyrywala albo wyrosly i nie regulowalas sama to idz poprawic
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.