Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 19:34   #631
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: paskudny kurczak na głowie!!!!!

Płukanka nie pomoże zniwelowac tego kurczaka na tym etapie, nie da to oczekiwanych rezultatów.Jesli włosy są w dobrym stanie doradzam fryzjera.Możesz spróbowac tez farby blond rozjaśniającej typu Garnier Natea, trzymając maxymalnie długo odnośnie zalecanego czasu.Kiedy będziesz miała już w miarę znośny kolor wtedy owszem płukanka sie przyda.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:38   #632
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Żółte włosy - prosze o porade

A wiec zaczne od poczatku w polowie lipca przefarbowalam wlosy na blond, ciemny blond i tak na samym poczatku sierpnia znow uzylam farby zeby je troche rozjasnic. Troche sie zniszczyly ale poszlam do fryzjera, podcielam i teraz uzywam maski regenerujacej z Sephory i nie jest zle. Do tego uzywalam rozjasniacza reflex blonde Joanny przez co wlosy zrobily sie okropnie zolte. Wiem, ze pomaga na to szampon koloryzujacy Palette 310. I tu pojawia sie moje pytanie, jak myslicie, po jakim czasie moglabym uzyc tego szamponu? Nie chce znow bardzo zniszczyc wlosow, dlatego zastanawiam sie. Ostatni raz farbowalam dokladnie 2 sierpnia. No i czy ktoras z Was uzywala tego szamponu po uzywaniu rozjasniacza Joanny? Nie mam pojecia, czy ten zolty odcien sie zneutralizuje.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:57   #633
jjka
Raczkowanie
 
Avatar jjka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Ja uzywan szamponu Welli do wlosow farbowanych na blond. Nie pamietam dokladnie nazwy ale jest cos z BLOND. Specyfik ma charakterystyczne opakowanie, takie ciemne, a sam szampon jest koloru fioletowego. Wlosy po nim nie nabieraja zoltego odcienia, sa wrecz platynowe jesli sie szmponu czesto uzywa. Ja raczej stosuje co drugie mycie lub rzadziej. Nie zauwazylam, zeby niszczyl wlosy w jakis sposob ale nie ma tez wlasciwosci odzywczych wiec koniecznie trzeba nalozyc jakas odzywke.
jjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:59   #634
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

pewnie mowisz o tym Regenal czy cos takiego. Mam ten szampon ale tak niesamowicie zniszczyl mi wlosy po dwoch uzyciach, ze zrezygnowalam z niego.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:14   #635
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

ja proponuje tobie płukanke fioletowa z deli czy innej firmy redukuje ona złóty odcien włosków ! i nie niszczy włosow (wiem bo sama to stosowalam mialam tkai sam problem jak i ty) co do szamponu koloryzujacjego Palette 310 to radzilaym poczekac troche az lwoski sie zregeneruja, jelsi od wrzesnia idziesz do skozly to moze farbnij sobie zaraz przed rozpoczecie roku czyli gdzie 30/31 no chyba ze ci nie przeszkadza az tak bardzo ten kolor to poczekaj jak najdluzej.

pozatym zoabcz jaki efekt da tobie płukanka i wtedy zadecydujesz sama!
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:24   #636
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Nie nie, nie od wrzesnia. Studiuje ale akurat taki kierunek, ze nie moge sobie pozowlic na zolte wlosy ;D

Co do plukanki..no zastanawialam sie nad tym, tylko ze boje sie, ze wlosy zostana fioletowe..
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:04   #637
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Cytat:
Napisane przez monika_wiss
Nie nie, nie od wrzesnia. Studiuje ale akurat taki kierunek, ze nie moge sobie pozowlic na zolte wlosy ;D

Co do plukanki..no zastanawialam sie nad tym, tylko ze boje sie, ze wlosy zostana fioletowe..

Ha, z tym studiowaniem widzę , że podobna sytuacja jak u mnie Natomiast z zółtywmi włosami, polecam z całego serca płukanke fioletową Delii, tylko nie stosuj jak jest napisane w instrukcji. Nalewając 2 nakrętki miałam fioletowe włosy ( naszczęście po dwóch myciach to schodziło)Stosuje pół nakrętki na dwa litry wody i jest świetnie, żółty odcień zginął , włosy mają bardzo ładny kolorek( i co więcej , po niej włosy sa miękkie i nie przesuszone- inaczej jak po szamponie Wella Regenal czy wielu podobnych ).A co do tego sprayu jakiego używasz- słynie on z tego , że robi żółte włosy , więc radziłabym z niego zrezygnować.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 11:46   #638
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
szaro-matowa płukanka do włosów

dziewczyny wiem że ta płukanka jest do włosów ciemnych no i chodzi o to że mam platynowe pasemka ale mi się nie podoba bo są za jasne i chciałam żeby były bardziej popielate i stonowane poza tym reszta włosów jest taka ciepło brązowa.Chciałabym mieć chłodny kolor włosów i tych pasemek ale nie wiem co ta płukanka robi z jasnymi włosami.
Stosował ją ktoś na jasne i ciemne włosy?jak to wygląda? faktycznie ochładza kolor?i jak wyglądają po niej jasne pasemka?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."

Edytowane przez Smallwitch
Czas edycji: 2006-08-27 o 16:38
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 22:19   #639
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Hej!
Czy pułkanki ziołowe (bez henny, chny, basmy itd, tylko korę dębu, szałwię etc) można stosować na włosy koloryzowane bez ryzyka uzyskania jakiegoś kosmicznego koloru?
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 22:20   #640
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Och, nie zauwazyłam, że to wątek sprzed roku... gapa ze mnie...
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 08:12   #641
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Cytat:
Napisane przez Natalia-Kosana
Och, nie zauwazyłam, że to wątek sprzed roku... gapa ze mnie...

Fajnie, że nie zauważyłaś, bo się kilku ciekawych rzeczy dowiedziałam
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 16:38   #642
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: szaro-matowa płukanka do włosów

hop
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 10:02   #643
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Dziewczyny wczoraj zafarbowalam wlosy rozjasniaczem i mam bialo-zolte nawet pomaranczowe...jak myslicie czy danie ejszcze raz rozjasniacza rozjasni te zolto-pomaranczowe??...bo w piatek ide do fryzjera zrobi mipasemka ciemny blond...ale ja nei cche tych rudych wlosow
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 11:08   #644
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

nikt nie pomoze
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 12:45   #645
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Radzę Ci juz tgeo nie rozjaśniac bo się jescze bardziej żółte zrobi i tyle z tego będziesz mieć.
Mię ostatnio też "żółtowłosość" dotknęła po rozjaśniaczu, potraktowałam ją Londą-nordycki blond i jest okej. Może nie mam jakiegoś super-ekstra koloru ale najważniejsze, że nie wyglądam już jak kurczak.
Pasemka by psowały na ten kolor.
Ale ja teraz nic nie robie z kolorem tylko regeneruje, bo się włoski zniszczyło co by nie było.
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:20   #646
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Rozjaśniacz- nie!
Albo jasna farbka, albo fioletowa płukanka !
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:22   #647
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Ja z całego serca polecam płukankę Flor Illum kolor srebrny, do nabycia w sklepach fryzjerskich albo przez internet, cena ok 9zł- nawet jeśli się przedawkuje, to i tak włosy nie będą fioletowe, bo ona daje kolor SREBRA, mimo, że roztwór jest fioletowy. Pozdrawiam
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:33   #648
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

no tak ale uzyje plukanki i po ilu dniach sie to zmywa?? poniewaz nie wiem czy do piatku sie zmyje a mieszkam w anglii wiec tez nie weim czy znajde jakas...
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 16:31   #649
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

mam prosbe czy ktoras moze napisac mi cos wiecej o tej plukance flor illum - jak sie ja stosuje - czy wedlug instrukcji i czy daje pozadany efekt a jak tak to po jakim czasie dziekuje
i jescze jedno mam balejaz ktory jest do polowy zolty a od polowy do czubka glowy taki jak powinien czyli srebny mam poldlugie wlosy a te zoltosci mnie denerwuja jednak jak je zetne bede chlopczyca a w takich wlosach wygladam tragicznie co byscie mi radzily ?co wedlug was gorzej wyglada kobiete w niepasujacej do niej fryzurze czy zolte konce lub innaczej polwlosy?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 21:01   #650
zenizeni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Mam ten sam problem! Tydzień temu 1szy raz w zyciu farbowałam włosy. wybrałam sobie kolor jasny blond, taki lekko złocisty-w żadnym razie nie żółty. Moje naturalne włosy to ciemny blond. No i wyszło mi strasznie-moje włosy sa żółte, nawet nie jak jajecznica, po prostu sztuczny, żółty kolor, jak np. farbki dla dzieci. Nawet ludzie mi sie na ulicy przygladaja! Spróbowałam płukanki, pomogła, ale nieznacznie. Kupiłam dziś taka zmywalna po 8 myciach szamponetke LONDESTON w kolorze Platinum Silver, czy to pomoze? A może macie jakieś inne rady? Bo już jestem o krok od ogolenia się na łyso...to by z pewnością wzbudziło mniejszą sensację, niż ta żółć, którą teraz prezentuję na głowie...
zenizeni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 21:39   #651
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

szoopcia : Płukanka działa od mycia do mycia, no może trochę dłużej, jeżeli używa się jej w zalecanych ilościach, to nie jest farba, ani szampon, że działa do iluś tam myć. Nie wiem czy flor illum jest w Anglii, ale na pewno znajdziesz jakąś inną, równie dobrą, która powinna zneutralizować tę żółć chociaż trochę ...

CIAMPUREK : ja mam flor illum srebrną. biorę pół litra ciepłej wody w garnuszek, no i duzuję płukankę - napisane jest, żeby dodać od 5 do 10 kropelek i tyle radzę dać - raz przedawkowałam i miałam naprawdę srebrne włosy- trochę przesadzone. Kolor roztworu jest fioletowy, ale napewno żaden fiolet nie wyjdzie, a włosy zyskają srebrny połysk. Płukanki najlepiej używać po każdym myciu, jeśli jest taka możliwość.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 21:50   #652
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

dzieki jeszcze zobacze jak te pasemka mi wyjda...bo moze nie bedzie tak zle
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:46   #653
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

raz przedawkowałam i miałam naprawdę srebrne włosy- trochę przesadzone. Kolor roztworu jest fioletowy, ale napewno żaden fiolet nie wyjdzie, a włosy zyskają srebrny połysk.
dzieuje shokwave za odpowiedz moze bezpieczniej za miast tej plukanki zeby dobrze sobie dozowac lepiej uzywac gotowej Welli regenalu co o tym sadzisz?
mam pytanie jesce odnosnie nafty?stosujecie ja?a jezeli tak to w jaki sposb?napszcie cos wiecje dziekuje
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:15   #654
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Szampon Regenal też mam, ale z nim trzeba uważać, bo bardzo przesusza włosy, więc stosowanie go przy każdym myciu, może doprowadzić do częściowego zniszczenia włosów... dlatego po każdym użyciu dobrze jest użyć mocno nawilżającej odżywki/maski. A efekty trochę mniej widoczne niż przy płukance, no i trzeba go potrzymać na głowie przynajmniej z 8 minut (a nie tak jak napisano na opakowaniu- 3 minuty). Aha, efekty widać dopiero gdzieś tak po 3 użyciach.
Dodam, że flor illum nie wysusza włosów (a podobno inne płukanki mogą to robić, niestety nie mam porównania z żadną inną)
Pozdrawiam
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:13   #655
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Flor illum.. hm chyba sie skuszę, zwłaszcza, że nie droga. W każdym fryzjerskim to mozna kupić?
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 22:25   #656
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Nie wiem czy w każdym- ja kupiłam u siebie w drogerii, w której sprowadzają kosmetyki dla salonów fryzjerskich, jako ze w moim miasteczku nie ma typowego sklepu czy hurtowni fryzjerskiej. Ale mozna tez nabyc ją przez internet
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 23:10   #657
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

dzieki shokwaves jestes kochana jescze raz dzikeuje za porade
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 23:40   #658
MaGniFiQue
Raczkowanie
 
Avatar MaGniFiQue
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 121
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Generalnie odradzam używanie rozjaśniaczy Joanny- niesamowicie niszczą włosy. Jeżeli zdecydowałaś się na trwała koloryzację włosów, to proponuję zdecydować się na jakiś platynowy odcień blondu, by uniknąć odcieni żółci. Co do płukanek, niestety efekt jest krótkotrwały, a widziałam też śmieszne przypadki złych proporcji płukanki do wody, w efekcie kolor włosów- babciny fiolet Sama farbuję włosy na kolor bardzo jasny blond i niejednokrotnie męczył mnie problem żółtych refleksów. Regenal Welli daje ciekawy efekt, ale włosy są po nim strasznie szorstkie i przesuszone. Pozostaje wybranie ładnego odcienia farby.
P.S.Dziewczyny błagam dla Waszego dobra i dobra włosów, nie stosujcie rozjaśniaczy w domowych warunkach Pozdrawiam!



If It's Bitter At The Start...Then It's Sweeter In The End
MaGniFiQue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 00:37   #659
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

Ja radze zrezygnować z solarium (jeśli któraś z dziewczyn które się farbują chodzi)... biały żółknie, powiedziała mi to babeczka z solarjum (jak jeszcze uczęszczałam), sama mam ciemne włosy ale zaobserwowałam to po paznokciach - miałam frencha i po tygodniu (byłam 3 razy przed studniówką), z białego paseczka zrobił się ...żółty ;/
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:48   #660
ziomek111
Przyczajenie
 
Avatar ziomek111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Żółte włosy - prosze o porade

tez tak mialam to zafarbowalam szamponetka na braz i mialam spokoj do czasu... hehe a ja mam taki problem ze pofarbowalam wlosy na blond na wierzchu a czarne pod spodem i zle sie czuje w tych wlosach chce miec znowu cale blond co mam zrobic...?? prosze poradzcie
ziomek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.