kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 19:08   #61
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dowiedzialam sie dzisiaj w perfumerii, ze do Lotionu 1 zaczeto dodawac kwas salicylowy. Nie sprawdzilam tego naocznie na liscie skladnikow, (bo pani ekspedientka poinformowala mnie o tym , gdy stalam juz jedna noga za progiem ), ale wybadam dokladnie nastepnym razem
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:22   #62
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie dzisiaj w perfumerii, ze do Lotionu 1 zaczeto dodawac kwas salicylowy. Nie sprawdzilam tego naocznie na liscie skladnikow, (bo pani ekspedientka poinformowala mnie o tym , gdy stalam juz jedna noga za progiem ), ale wybadam dokladnie nastepnym razem
To by moglo sugerowac, ze do Nr2 rowniez Ale z Ciebie detektyw Kattarino

Wczoraj zostalam szczesliwa posiadaczka kolejnego kremu Clinique: http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD73568
Bardzo jestem ciekawa jak sie bedzie sprawowal
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:08   #63
asik80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Czesc Cliniqomaniaczki!
Moja pierwsza, mozna by rzecz ,,dziewicza'' wiadmosc na wizazu , choc czytam go od dawna, i postanowilam zaczac moje wizazowanie od tego watku, CLINIQUE:

Nie wyobrazam sobie zycia bez;

SUPER FIT MAKE UP -color neutral lub honey - zalezy od pory roku a zwlaszcza opelanizny, mimo wielu podjetych prob by go zamienic na cos innego NIE MOGE zawsze do niego wracam od 3 lub 4 lat.-LOJALNOSC przede wszystkim
CLARIFYING POWDER MAKE UP -02 NEUTRAL, zawsze przy mnie taki wierny przyjaciel od spraw blyszczenia , zawsze w torebce a co zabawne mam go od 2 lub 3 lat i ciagle jest go duzo choc uzywam go kilkanascie razy dziennie

Lubie i uzywam:

CIENIE- ASH VIOLETS -podwojne
- COOPER CANYON, SUNBURST, ALMOST PEACH -potrojne
- VINTAGE WINE -podwojne
SHEER POWDER BLUSHER - 06 LUCKY CLOVER
SUPERBALM -Tinted lip treatment - Rasberry
SPARKLE SKIN BODY Exfoliating

Mialam lub mam ale chyba juz nie zakupie:

HIGH IMPACT MASCARA -odkrylam lepsza dla moich rzes z DIORa
ADVANCED STOP SIGNS EYE- SF15 - dziwne ale szczypie przeokrutnie w oczy
HAIR CARE - szamponu nie polecam
Dramatically Different Moisturizing Lotion -ten zolty- mnie nie zachwycil choc to BESTSELLER
Superdefense
Airbrush Concealer -malo wydajny

To wszystko co pamietam i jeszcze mam.

A ja mam do was pytanie (przepraszam ale nie przegladnelam watku)
Uzywalscie moze serii ANTI-blemish?
Co pod oczy?
Wasze opinie na temat 3-STEP SKIN CARE, mimo paru podejsc nigdy sie na nic z tej serii nie zdecydowalam.

Jak na pierwszy raz to niezle sie opisalam

POZDRAWIAM
asik80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 23:24   #64
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

nie zgodze sie do konca ze 15-minutes jest dla cer bezproblemowych , mam wrazenie , ze maseczka ta roznosi mi pryszcze , tzn . kiedy na twarzy jest pojedyncza krostka po jej uzyciu krostki sie roznosza , dlatego lepiej stosowac ten produkt chyba na czystej skorze - to chyba przez to scieranie mechaniczne pod koniec . generalnie maseczka jest fajna i niesamowicie odswieza cere , ale boje sie uzywac tego kosmetyku , kiedy mam jakiekolwiek krostki .
polecam krem z przeciwutleniaczami , bardzo fajnie nawilaza i wogole czuc w nim jakosc , a kompleks przeciwutleniaczy plus filtry na dzien ( ale avene , bo filtry clinique nie sa , z tego , co mi wiadomo najlepszej jakosci i kto by sie smarowal 2 ml dziennie kremem za ta cene , poza tym chyba nie sa stabilne ) daja mi nadziej , ze moze uda mi sie troche oszukac czas .
godny polecenia jest tez puder sypki blended face , zreszta bardzo wychwalany rowniez na kwc .
nie polecam za to szcegolnie korektora w wysuwanej kredce anti-blemish , bo wychodzi juz po miesiacu i nie jest moim zdaniem wart swojej ceny , w szczegolnosci ze wzledu na wydajnosc .
kosmetyki firmy clinique sa moim zdaniem bardzo wysokiej jakosci i jest to jeden z moich faworytow wsrod producentow kosmetykow
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:09   #65
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

zdecydowanie nie na moja kieszeń te kosmetyki ale dostałam trochę próbek miedzy innymi 3 kroki w pielęgnacji tłustej skory i rewelacja teraz mam krem nawilżający z filtrem i jest bardzo przyjemny kiedyś na pewno sie skusze
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:31   #66
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Kasiu, a skad wiesz ile procent kwasu salicylowego zawiera ten tonik. Z tego co wiem to Clinique niechetnie zdradza takie informacje. I na opakowaniu tez tej informacji nie ma. Procent alkoholu to i owszem zdradza, ale jak pytalam o zawartosc kwasu w tonikach to procentowo nie chcieli podac.
Wyczytalam gdzies na forum, tylko dokladnie nie pamietam w ktorym watku, zaraz sprobuje poszukac Nie wiem tylko na ile sprawdzona jest ta informacja, jednak na moje oko moze oscylowac wokolo tych 0,5%

edit: znalazlam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ld#post3303880
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...5&postcount=18
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...6&postcount=12

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mozna kupić miniaturki clinique? Czy macie jakiegoś wypróbowanego sprzedawce na allegro?
Miniaturki widzialam jakis czas temu w Sephorze po 29zl z lotionem 2. Mysle, ze powinny jeszcze byc


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu, szachownice od niedawna sa u nas w sprzedazy trzy odcienie - Golden Bronze, Peach Bronze i Pink Bronze . Sa na pewno w Dauglasach, w Sephorach ich nie widzialam. Przy okazji zerknij sobie na nie, warto
Ja mam 02 i jestem bardzo zadowolona, uzywam go na szczyty policzkow, jako cen do oczu.
Bylam, obadalam i reczywiscie szczegolnie 02 jest sliczny. Szkoda, ze tak mocno blyszczace sa i nie nadaja sie na cala twarz, ale na kosci policzkowe

Obadalam jeszcze rozswietlacze w plynie Up-Lighting Liquid Illuminator sliczne, szcegolnie ten najjasnieszy i peach . Szkoda tylko, ze pod moja filtrowo-hauschkowa "tapeta" nie za bardzo cokolwiek widac
__________________
Living my dreams, not to dream my life!



Edytowane przez kasiahan
Czas edycji: 2007-06-13 o 10:57
kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:36   #67
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dubel
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 13:39   #68
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Wyczytalam gdzies na forum, tylko dokladnie nie pamietam w ktorym watku, zaraz sprobuje poszukac Nie wiem tylko na ile sprawdzona jest ta informacja, jednak na moje oko moze oscylowac wokolo tych 0,5%
Jestem ciekawa skad sie wziela ta informacja i czy jest w jakis sposob potwierdzona (poza metoda organoleptyczna ). Wklejam odpowiedz od Clinique, ktora dostalam mailem jakis czas temu:

"I refer to my email dated 18th April 2007 and can now confirm the
following:-

Salicylic Acid

It is a long-standing company policy not to disclose the percentage of
product ingredients to
consumers as this is considered proprietary. However, our Physician
Services Department may
be able to divulge additional information if the query comes directly from
the consumer's doctor
or dermatologist.

Of the products listed, we do use Salicylic Acid as an ingredient in the
following:-

Clarifying Lotion 3
Clarifying Lotion 4
----------------------------------------------------------------------------
----

Alcohol Denat.

As this is a "Right to Know" ingredient, the alcohol denat percentages are
as follows:-

Clarifying Lotion 1 - 611502 - 10 - 20%
Clarifying Lotion 2 - 620202 - 40 - 50%
Clarifying Lotion 3 - 612502 - 40 - 50%
Clarifying Lotion 4 - 613102 - 40 - 50%
----------------------------------------------------------------------------
-----

For advice on the suitability of the Clarifying Lotions please discuss at
the counter with a
Clinique Consultant who can review your specific skin needs.

Please be assured of our best attention."
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:56   #69
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Podejrzewam, ze sklad analizowala dokladnie pani Basia Kwiatkowska na nieistniejacym juz forum Biochemia Urody. Jesli tak bylo, to informacja pani Basi ufam jak najbardziej.
A, ze Clinique nie chce sie dzielic informacja, ile wsadzili tam kwasu, to sie nie dziwie wcale.

Milo, ze chociaz procenty denatu podali
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:25   #70
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mam bibułki matujące Baaaardzo jestem z nich zadowolona
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 11:09   #71
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Podciągam wątek

Ostatnio zaczęłam się zastanwiać nad zakupem jakiegoś lekiego, ale nawilżającego kremu na dzień i chcę coś właśnie z Clinique(to coś mnie na przykład zaiteresowało: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9557).
Waham się tylko ciągle z powodu wysokich cen tych kosmetyków
Opinie w większości mają dobre, chciałabym choć raz w życiu spróbować jakiegoś górnopółkowca, ponieważ nie lubię za bardzo inwestować w kolorówkę chcę coś z pielęgnacji.
Powiedzcie, czy naprawdę warto wydać prawie 200 zł na specyfiki tej firmy?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 14:28   #72
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

a używał ktoś z was kremu Clinique Continuous Antioxidant Moisturizer? planuję go kupić (mam 20 lat), chciałabym więc poznać wasze opinie
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:35   #73
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja uzywam - calkiem niezly ale przereklamowany. Jest mniej wiecej tak dobry jak kremy Vichy czy Avene (cenowo znacznie lepsze). Porzadny nawilzacz + cos tam jednak chyba daje skorze ale bez fajerwerkow U mnie lekko wyrownal koloryt i mam zdrowsza skore - choc w sumie az tak zaniedbana nie jestem zeby bylo od razu co poprawiac. Czasem jak sie go za duzo nalozy to sie walkowal pod podkladem i potrafi zostawic "blysk" na buzi... Fajny ale apteczne sa lepsze na dluzsza mete - szczegolnie pod wzgledem ceny.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:34   #74
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ja uzywam - calkiem niezly ale przereklamowany. Jest mniej wiecej tak dobry jak kremy Vichy czy Avene (cenowo znacznie lepsze). Porzadny nawilzacz + cos tam jednak chyba daje skorze ale bez fajerwerkow U mnie lekko wyrownal koloryt i mam zdrowsza skore - choc w sumie az tak zaniedbana nie jestem zeby bylo od razu co poprawiac. Czasem jak sie go za duzo nalozy to sie walkowal pod podkladem i potrafi zostawic "blysk" na buzi... Fajny ale apteczne sa lepsze na dluzsza mete - szczegolnie pod wzgledem ceny.

Nat
bo ja właśnie szukam jakiegos antyoksydantu i ten wyglądał zachęcająco( 9 składników przeciwrodnikowych, no no). a powiedz mi, jaką wersję miałaś, bo ja zastanawiałam się nad tą do skóry suchej. a co do Vichy/Avene - oni chyba nie mają typowych antyoksydantów w kremach, a właśnie takiego czegoś poszukuję
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:47   #75
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja mialam do tlustej-mieszanej. Moze mi akurat juz nie da sie wepchnac wiecej aktyoksydantow do niezle sie odzywiam i nie pale Poza tym robie maseczki a to tez daje sporo Skora nie wchlania az tyle i az tak dobrze - wiec wole sie pielegnowac "od srodka". Mysle ze moze byc bardzo dobry dla kogos kto ma w antyoksydantach niedobory Moze popros o probke i przetestuj
Na pewno jest fajniejszy niz wiele innych kremow (rowniez niz DDM ) ale cena imo troche za wysoka.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:18   #76
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ja mialam do tlustej-mieszanej. Moze mi akurat juz nie da sie wepchnac wiecej aktyoksydantow do niezle sie odzywiam i nie pale Poza tym robie maseczki a to tez daje sporo Skora nie wchlania az tyle i az tak dobrze - wiec wole sie pielegnowac "od srodka". Mysle ze moze byc bardzo dobry dla kogos kto ma w antyoksydantach niedobory Moze popros o probke i przetestuj
Na pewno jest fajniejszy niz wiele innych kremow (rowniez niz DDM ) ale cena imo troche za wysoka.

Nat
faktycznie - coś ok. 190 zł... a mam taką nieprzewidywalną skórę, że boję się kupować przed przetestowaniem. dzięki za poradę.

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2009-01-05 o 08:08
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:10   #77
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Lubię kosmetyki Clinique, zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorówkę.

Mam sentyment do 3 kroków, ponieważ były to moje pierwsze kosmetyki, które kupowała mi mama.
Teraz czasami wracam do nich, zwłaszcza do lotiony nr2.

*Clinique, 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 (tonik do cery suchej i normalnej) - jeden z moich ulubionych toników(a jestem bardzo wybredna, ponieważ większość klei się, czego nie znoszę), doskonale oczyszcza, lekko złuszcza, mocno wygładza i lekko napina naskórek. Pomimo zawartości alkoholu(który czuć na kilometr) nie wysusza mi skóry.
*Clinique, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel/Lotion - lekki nawilżacz, w sam raz dla bezproblemowej nastoletniej skóry, która nie potrzebuje wtedy jeszcze silnego odżywiania itp - byłam z niego bardzo zadowolona
*Clinique, 3-step Skin Care System, Facial Soap with Dish - Extra Mild (Mydło do cery wrażliwej i suchej) - mam do niego neutralne podejście. Zużyłam ponieważ był w zestawie 3 step, jednak nie przepadam za taka formą oczyszczania - wolę żel lub piankę(a ostatnio płyny micelarne).
*Clinique, Anti Blemish Solutions, Daytime shield - dobry kosmetyk, który u mnie spełniał zadanie bazy pod makijaż - mocno watował skórę i trzymał podkład na miejscu Nie miewam wyprysków wiec działania tarczy obronnej nie oceniam, ale trzymał w ryzach zaskórniki, nie dopuszczał do powstawiania nowych. Ostatnio mam wrażliwszą i bardziej suchą cerę wiec póki co do niego nie wrócę. Polecam do tłustej cery.
*Clinique, All About Eyes Rich - cudowny krem pod oczy Ma wspaniałą konsystencję(nie lubię żelowych specyfików pod oczy). Zużyłam kilka próbek, teraz podkradam mamie, ponieważ ma pełnowymiarowe opakowanie.


*Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask mam ochotę na tę maseczkę


Wracając do zawartości kwasu salicylowego z lotionie 2, 1, oraz mild - sprawdziłam na mojej buteleczce nr2 i tam niestety nie ma kwasu salicylowego.
Pamiętam wypowiedź Smoka, która pisała o tym, ze tylko Mild zawiera kwas.
Z kolei jedna z wizażanek pisała, że Mild daje uczucie lepkości.
Nadzieja w nowym toniku SOS, może tam dodali kwas?
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2007-09-28 o 11:31
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 18:00   #78
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

ja dopiero kosmetyki Clinique testuję, ale już bardzo je polubiłam. na początek kupiłam tylko zestaw miniatur trzech kroków, bo jestem strasznym wrażliwcem i teraz mam okropną alegrię a nie chciałam wyrzucić pieniędzy w błoto.

- kostka myjąca - świetne, nie wysusza a dobrze oczyszcza
- Liquid Facial Soap Mild Formula - ten preparat do oczyszczania jakoś średnio mi pasuje, mam wrażenie, że mnie wysusza
- Lotion 2 - jeżeli używam go co dwa dni to jest okej, ale codziennie przesusza mnie, mimo, że jest idealnie dobrany
- DDML - świetna, bardzo uniwersalna emulsja
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 19:27   #79
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

W Sephorach sa fajne mini zestawy po 35zł (dobre na wypróbowanie) np. takie http://allegro.pl/item247516988_clin...inizestaw.html
DDML - lubię, lekki, skład to nivy nic szczególnego, ale dobrze nawilża moją skórę.
Maska z biała glinką - bardzo dobra.
Reszta serii 'trzy kroki' nie przypadła mi do gustu.
Testuję/będę testować Turnaround, Reapirwear, krem Antioxidant oraz Rinse-off.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 22:37   #80
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a używał ktoś z was kremu Clinique Continuous Antioxidant Moisturizer? planuję go kupić (mam 20 lat), chciałabym więc poznać wasze opinie
Ja zuzylam dwie duze probki, wiec nie wiem jak dziala dlugofalowo. Moge natomiast powiedziec, ze po aplikacji przez kilka minut piekla mnie twarz. Jestem bardzo zaskoczona, bo nigdy w zyciu nic mnie nie uczulilo ani zapchalo. Nie wiem, moze ten krem ma w ten sposob dzialac Ma ktos podobne doswiadczenia?
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 10:38   #81
mimi1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Widzę, że wiele wizażanek podziela moje odczucia zwiazane z Clinique. To na prawdę dobre kosmetyki, niestety polskie perfumerie trochę przesadzają z cenami - zawsze zastanawiam sie dlaczego w USA można je kupić przynajmniej 1/3 taniej - i oczywiście korzystam z tej możliwości.

Teraz o do samych kosmetyków, dla tych które cenią naturalność zarówno w pielęgnacji jak i w makijażu
3-step super, zwlaszcza DDML
Clinique Happy - piękny zapach
Rinse-Off Eye Makeup Solvent - delikatny i nie podrażnia
Perfectly Real™ Makeup - od lat niezastąpiony
Superbalanced Makeup - też był ok, ale dla mnie trochę za ciężki
Quick Corrector - dla mnie bomba, na nieliczne wypryski (niestety przed okresem ) i pod oczy
True Bronze Pressed Powder Bronzer - efekt naturalnej opalenizny z leciutkim połyskiem
Colour Surge Eye Shadow - w różnych wydaniach, piękne kolory i dobra jakość, nie osypują się, nie "kluszczą" i ładnie podkreślają oko
Naturally Glossy Mascara - niezastąpiona na codzień, na wieczór wolę coś mocniejszego

Dla wszystkich "mlodszych" (ja mam 34 lata a przygodę z Clinigue rozpoczęlam juz 10 lat temu, kiedy u nas jeszcze niestety nikt o nich nie slyszał) oraz dla mam chcących "wyposażyć swoje dorastające pociechy, polecam całą serię kosmetyków z serii (Almost Make-Up)
mimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 13:19   #82
1501ania
Raczkowanie
 
Avatar 1501ania
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 37
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dołączam do fanek marki Clinique... co prawda moja przygoda z nimi jest dość krótka, ale za to z wybranych przeze mnie kosmetyków jestem bardzo zadowolona... w chwili obecnej używam kremu pod oczy All About Eyes Rich (kończę właśnie drugi słoiczek) oraz podkładu Superfit Make Up (kończę pierwsze opakowanie) - czas na odwiedziny w Sephorze tylko tak się właśnie zastanawiam, bo oprócz wymienionych wyżej kosmetyków, chciałabym zakupić jakiś dobry krem na dzień i nie wiem za bardzo jaki, może byście coś poleciły do cery wrażliwej (na policzkach wręcz podrażnionej po silnych kosmetykach Vichy ) i lekko święcącej strefie T z wypryskami na brodzie. Z góry dziękuję za pomoc
1501ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 14:03   #83
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Lubie DDML, ale nie kupie, bo w aptece mozna kupic krem o bardzo podobnym skladzie, tylko ze tanszy.
Że sobie pozwolę wygrzebać z czeluści wątku... zainteresowało mnie, jaki to apteczny kremik, którym można zastąpić DDML??
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:34   #84
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny , kupiłam na allegro tonik Clinique , ale nie moge znaleźć kodu na butelce a chciałam sprawdzić date. Wiece , gdzie go szukać?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:38   #85
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Ja zuzylam dwie duze probki, wiec nie wiem jak dziala dlugofalowo. Moge natomiast powiedziec, ze po aplikacji przez kilka minut piekla mnie twarz. Jestem bardzo zaskoczona, bo nigdy w zyciu nic mnie nie uczulilo ani zapchalo. Nie wiem, moze ten krem ma w ten sposob dzialac Ma ktos podobne doswiadczenia?
U mnie podobnie. Rowniez piekla mnie twarz, ale tylko chwilke. Alergiczka nie jestem. Ogolnie bardzo bylam z tego kremu zadowolona. Moze to pieczenie to skutek uboczny antyoksydantow?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:53   #86
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Lubi ezarówno kosmetyki pielegnacyjne, jak i kolorówkę clinique
Moimi niezaprzeczalnymi faworytami (pielegnacja) są:

Daily eye benefits krem pod oczy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=188356

Anti- blemish solutions clearing moisturizer http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=188576

deep cleansing emergency mask
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=202903
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:33   #87
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ile kosztują toniki Clinique (wersja 200 i 400ml). Wydaje mi się, że ceny podane na KWC - szczególnie wersja 400ml - są błędne: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-lotion-3.html 200ml/80zł, a 400ml za 180zl? Bardziej opłacałoby się brać dwie butelki 200ml
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:14   #88
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ile kosztują toniki Clinique (wersja 200 i 400ml). Wydaje mi się, że ceny podane na KWC - szczególnie wersja 400ml - są błędne: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-lotion-3.html 200ml/80zł, a 400ml za 180zl? Bardziej opłacałoby się brać dwie butelki 200ml
Chyba rzeczywiście jest jakiś błąd w tych cenach - duże butle są po 110 zł chyba (na pewno różnica w cenie poniędzy 200 a 400 ml nie jest taka duża)
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:33   #89
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To i ja się przyłączę do wątku choć kosmetyk Clinique posiadam tylko 1...
podkładzik Perfecty Real Makeup i jestem z niego baaaaardzo zadowolona mógłby trochę mocniej kryć ale za to jest bezzapachowy, idealnie stapia się ze skórą i robi efekt wypoczętej twarzy
Z przyjemnością kupiłabym także inne kosmetyki Clinique ale niestety nie są na moją kieszeń
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:59   #90
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

ooo watek dla mnie przetestowalam juz tego duzo.... Mimo, ze teraz zdradzam troche Clinique na korzysc Este Lauder <idealist i advanced repair> ciagle uzywam pianki antybakteryjnej do mycia twarzy, toniku nr2, jako nawilzacz sluzy mi continuous rescure a pod oczy klade all about eyes rich. Ogolnie z clinique jestem zadowolona. Jak nie mam innej fanaberii to zawsze wracam do tej firmy jako do pewniaka
Co do kolorowki to chyba jedyne do czego nie wroce to podklady - jakos srednio bylam z nich zadowolona. Ale za to bezkonkurencyjne sa cienie. Dior,chanel,EL,YSL i inne moga sie skryc

Jutro bede na lotnisku i wlasnie konczy mi sie tonik-a tam jest w rewelacyjnej cenie. No i cienie - mam ochote na jakies nowe
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.