Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 09:31   #2521
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

W tym roku późno rozpoczęłam sezon rowerowy, bo dopiero w zeszłym tygodniu. Ale warto było. jak poprawi się pogoda, znowu zacznę śmigać rowerem do pracy
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 17:12   #2522
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ostatnio wzięłam się za odpisywanie i tak szybko czas zleciał, że nie zdążyłam więc wybaczcie, że tak nadrabiam po łepkach

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Hej ho!
u mnie pogoda na rowery nie bardzo L bo co chwilę pada i burze są blee...a miałam cel aby 500 km zrobić, a tu
no nic cel idzie na czerwiec i więcej spalonych kcl się też zaliczy


Wow super sesja! poka fotki my mieliśmy mieć na stadionie piłki nożnej w korkach itp ale niestety się nie udało ehh...ale w parku tez pięknie było
My też idziemy na weselicho w sobotę ale będzie zabawa se se se
i mamy podobny cel na czerwiec


A i pokazuję moją suknię ślubną
bardzo fajna sukienka

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Piękna suknia, ale ktoś miał pokazać foty ślubne z rowerami a suknie ślubne to ja mogę całymi dniami oglądać, moja była taka:
aaa jaka fajna i to zdjęcie nad jeziorem

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
kurcze cieplutko fajnie... tylko PO CO TE BURZE ??? jednak nie pośmiga się dzisiaj cholercia a miałam cichą nadzieję

za to samochodem wczoraj pośmigałam że hej że dzisiaj musiałam mandat zapłacić pierwszy w życiu ... i tak dobrze że shamowałam po mi wyszło przekroczenie tylko 30 km/h

także ja maniak prędkości czy to samochodowej czy rowerowej ale maniak :brzyda l:
hahahah i uważaj, ty tam jak za kółkiem siadasz na tych na dwóch kółkach piraciku

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Szalona troszkę, może to złe słowo, ruchliwa, energiczna, wesoła, wszędzie mnie pełno i ta sukienka pasowała idealnie, sporo osób mi to mówiło, że projektowana dla mnie i jestem niska (zarzuciłam obcas z 6 cm) i drobna więc można było zaszaleć z takim odważnym fasonem

No, ale ten czas leci jak nie wiem co, 2 lata już
6cm obcas? i dało się tańczyć? na co dzień też chodzisz w obcasach?

a sukienka tym bardziej do ciebie pasowała, skoro ty taka wesoła pchełka

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość


Ale czad! Dołączył, tylko muszę jeszcze endomodo zarządzić i.. naprawić pogodę bym mogła jeździć.


Z delegacji wróciłam, ale deszczu ciąg dalszy. Od rana też ma padać, wiec nie nastawiam się na rower. Liczę, że od przyszłego tygodnia pogoda się poprawi.


Spełniając prośbę wrzucam kilka zdjęć z naszej sesji na rowerach. Później usunę.
ooo fajny pomysł a nie bałaś się, że sukienka się gdzieś wkręci ??
(no to widziałam, możesz usuwać)

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
cześć

My wczoraj ruszyliśmy trochę dalej - do krainy Beaujolais, przepięknie było. 32 km po pagórach. Lekko nie było, bo ja nadrabiam formę po ciąży,a mąż ciagnął przyczepkę z dwoma Bąkami Ale zakwasów nie ma
Pewnie wieczorem wrzucę zdjecia na blog, jak ktoś jest ciekawy, to zapraszam

powodzenia w nauczaniu


hehe, nieźle
A duży mandat


super pomysł! Fajne zdjęcia
To Wasze rowery są, tak kolorystycznie dobrane?
podziwiam takie wyprawy z dwójką maluchów, normalnie musicie być mistrzami organizowania. Ale pewnie skoro pół życia jeździcie na takie wyprawy, to pewnie kwestia wprawy i podejścia do życia.
A czy taka przyczepka z maludami jest bardzo ciężka?
No i czy starszak nie "zaczepia" mniejszą?


Cytat:
Napisane przez muminkowa_pani Pokaż wiadomość
Wiem dziewczęta wieeem, że siodełko szerokie do górala nie pasuje, ale cóż mi pozostało?!:P
Nakładka na krótkie trasy ? - Jakie to są krótkie trasy? :P Do szkoły w jedną stronę mam 7 km. A między nogami boli mnie okropnie już w jedną stronę. Od razu. ;/

W wakacje będę próbowała tworzyć swój, prosty rower i szerokie siodełko i tak mi się przyda.

A co do spodenek - ciężka opcja, jeżdżę rowerem do szkoły praktycznie tylko, a spodenki będą chyba droższym przedsięwzięciem. Poza tym.. lipa taka, że w spódnicy nie pojadę :P Więc spodenkom raczej mówię - nie

P.S. Macie może jakąś stronę czy cokolwiek ze wskazówkami jak zrobić swój rower?
mnie to wygląda na złe ustawienie, albo za wysoko albo za nisko. Ale jak mocno boli to raczej za wysoko.
No i ustawienie kierownicy też może mieć wpływ. Jeśli tego nie wyregulujesz, to żadne cudowne siodełka, nakładki, spodenki i inne nie pomogą

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
aaa i takie skromne...
ale zielono, aż się prosi o jazdę

no w końcu nadrobiłam pisanie, bo roweru oczywiście nie zaniedbuję, ba kupiłam sobie w Tesconie za nieduże pieniążki licznik rowerowy i mam wrażenie, że teraz jeszcze więcej jeżdżę i nawet nie wiedziałam, że te km tak same wpadają szybciutko ciekawe ile uda mi się w czerwcu przejechać. Po dwóch, a tak właściwie, jeden i pół bo zamontowałam licznik bez instrukcji i nie działał, ale jak przeczytałam, to zadziałało i tak mam już 30km, po samym mieście

o i udało się załadować trochę zdjęć, dwa z nich z wyprawy niebieskim szlakiem, nad Wartą, gdzie planowałam krótszą jazdę, ale szlak tak wciąga, że pojechałam dalej i dotarłam do Wlkp. Parku Narodwoego, dobrze, że nie ruszyłam dalej (a kusiło) bo w drodze powrotnej okazało się, że mam flaka w przednim kole i jakie miałam szczęście, że po drodze udało mi się znaleźć mały serwis rowerów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1624.jpg (85,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1649.jpg (62,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1625.jpg (76,1 KB, 13 załadowań)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 17:26   #2523
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
aaa jaka fajna i to zdjęcie nad jeziorem

6cm obcas? i dało się tańczyć? na co dzień też chodzisz w obcasach?

a sukienka tym bardziej do ciebie pasowała, skoro ty taka wesoła pchełka
To moje ulubione zdjęcie
Oczywiście, że dało to były buty zapinane w kostce, megawygodne na co dzień nie, od niedzieli. Ale często w butach na koturnie chodzę. I zawsze na tańce biorę szpilki, na wesele koleżanki miałam chyba z 9 cm i przetańczyłam całe wesele, na szpilkach mega się tańczy

No właśnie, czułam się w niej super i inni też widzieli to bo komplementowali
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 22:00   #2524
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
wycieczki w grupie są fajne super

ja we wrześniu chcę wziąć udział w rajdzie u nas, może co wygram

co do młodego to faktycznie zarażony pasją co mnie bardzo cieszy, bo przynajmniej odciągnie go od komputera trochę Oby mu się tylko nie pozmieniało

u mnie dzisiaj znowu brzydko także rower odpada
Fajnie z tym rajdem
Ja dzisiaj obadalam dojazd na ta wycieczke-16 k dojazd i to dosc niebezpieczny takze bede musiala tz wynajac jako szofera zeby mnie tam zawiozl

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
W tym roku późno rozpoczęłam sezon rowerowy, bo dopiero w zeszłym tygodniu. Ale warto było. jak poprawi się pogoda, znowu zacznę śmigać rowerem do pracy


Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość

no w końcu nadrobiłam pisanie, bo roweru oczywiście nie zaniedbuję, ba kupiłam sobie w Tesconie za nieduże pieniążki licznik rowerowy i mam wrażenie, że teraz jeszcze więcej jeżdżę i nawet nie wiedziałam, że te km tak same wpadają szybciutko ciekawe ile uda mi się w czerwcu przejechać. Po dwóch, a tak właściwie, jeden i pół bo zamontowałam licznik bez instrukcji i nie działał, ale jak przeczytałam, to zadziałało i tak mam już 30km, po samym mieście

o i udało się załadować trochę zdjęć, dwa z nich z wyprawy niebieskim szlakiem, nad Wartą, gdzie planowałam krótszą jazdę, ale szlak tak wciąga, że pojechałam dalej i dotarłam do Wlkp. Parku Narodwoego, dobrze, że nie ruszyłam dalej (a kusiło) bo w drodze powrotnej okazało się, że mam flaka w przednim kole i jakie miałam szczęście, że po drodze udało mi się znaleźć mały serwis rowerów.
Fajnie ze jestes zadowolona z licznikaNo i super zdjecia- rower pasuje kolorystycznie do krajobrazu


Moje zdjecie z jazdy do sklepu- jechalam kolo parku- bylo 30stopni na plusie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (241,7 KB, 25 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 06:29   #2525
sheena84
Rozeznanie
 
Avatar sheena84
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 808
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moje zdjecie z jazdy do sklepu- jechalam kolo parku- bylo 30stopni na plusie.
jak Ci zazdroszcze takich widokow
Dzisiaj wystartowalam do pracy rowerem mimo pochmurnej pogody, mam tylko nadzieje ze nie bedzie padac jak bede wracac.
sheena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:01   #2526
muminkowa_pani
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa_pani
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: stargard szcz
Wiadomości: 113
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

meryy82
mm, z lat dziecięcych pamiętam, że noga w momencie gdy ją 'prostowałam' jadąc na rowerze, miała być lekko zgięta, nigdy prosta... teraz wydaje mi się, że mam ustawione idealnie, a kierownicy wyżej podnieść się nie da ;c przyjechała nakładka więc zobaczymy co się będzie ciało. co do bólu - boli mocno - boli dwa dni około po jeździe. eh no nic. zobaczymy


Czy któraś z was odrestaurowywała sobie stary rower?
__________________
Mam marzenia, nie cele w życiu. Marzenia brzmią bardziej romantycznie.
muminkowa_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 13:00   #2527
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez muminkowa_pani Pokaż wiadomość

Czy któraś z was odrestaurowywała sobie stary rower?
Ja odrestaurowywałam sobie rower

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

http://www.sztukastudiowania.pl/2013...-easy-way.html Jakby co to polecam ten wpis
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 22:27   #2528
muminkowa_pani
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa_pani
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: stargard szcz
Wiadomości: 113
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Ja odrestaurowywałam sobie rower

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

http://www.sztukastudiowania.pl/2013...-easy-way.html Jakby co to polecam ten wpis

A masz jakiś poradnik w związku z tym? godny polecenia?? od czego zacząć itd? Jakieś rady??
__________________
Mam marzenia, nie cele w życiu. Marzenia brzmią bardziej romantycznie.
muminkowa_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 11:54   #2529
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez muminkowa_pani Pokaż wiadomość
A masz jakiś poradnik w związku z tym? godny polecenia?? od czego zacząć itd? Jakieś rady??
Poradnika nie mam, sama wszystko robiłam, czasami jak czegoś nie wiedziałam to posiłkowałam się wujkiem Google Odrestaurować rower nie jest tak trudno
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 15:39   #2530
muminkowa_pani
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa_pani
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: stargard szcz
Wiadomości: 113
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Poradnika nie mam, sama wszystko robiłam, czasami jak czegoś nie wiedziałam to posiłkowałam się wujkiem Google Odrestaurować rower nie jest tak trudno

bardzo mnie cieszy Twoja odpowiedź! może w wakacje uda mi się skonstruować swój "wymarzony" rower

Na razie muszę nacieszyć się nakładką na siodełko która już przyszła. Jeździłam i powiem wam, że czuję różnicę! Nie wygodnie nadal - chyba mam za duży tyłek - ale dodatkowo zniżyłam siodełko. Zobaczymy jutro czy na dobre

Dziękuję wam za rady!
__________________
Mam marzenia, nie cele w życiu. Marzenia brzmią bardziej romantycznie.
muminkowa_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 16:53   #2531
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Ja odrestaurowywałam sobie rower

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

http://www.sztukastudiowania.pl/2013...-easy-way.html Jakby co to polecam ten wpis
Swietny ten wpis

Cytat:
Napisane przez sheena84 Pokaż wiadomość
jak Ci zazdroszcze takich widokow
Dzisiaj wystartowalam do pracy rowerem mimo pochmurnej pogody, mam tylko nadzieje ze nie bedzie padac jak bede wracac.

Mam nadzieje ze pogoda dopisala


Bede miala zoltego goralaTz mi zamowil na wieeeeelkiej wyprzedazy-60% off.Wklejam zdjecie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (28,8 KB, 23 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 19:39   #2532
muminkowa_pani
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa_pani
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: stargard szcz
Wiadomości: 113
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

marcinosz

jenyyy.... głupia ze mnie dziewucha ;D nie zauważyłam tego, że wstawiłaś link do wpisu na blogu chociaż Cię zacytowałam ;D

nieogarnem jeesteem..
dzięki
__________________
Mam marzenia, nie cele w życiu. Marzenia brzmią bardziej romantycznie.
muminkowa_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:39   #2533
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Bede miala zoltego goralaTz mi zamowil na wieeeeelkiej wyprzedazy-60% off.Wklejam zdjecie:
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 18:14   #2534
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Bede miala zoltego goralaTz mi zamowil na wieeeeelkiej wyprzedazy-60% off.Wklejam zdjecie:
fiu fiu fiu jaki piękniusi

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

ja dzisiaj 50 km w tempie morderczym jak co niedzielę zresztą Ale pogoda nas wykonczyła taki skwar że masakra deczko spalona słońcem, głownie twarz i ręce, porządnie zmęczona ale jakże szczęśliwa
Kocham szybką jazdę na rowerze!!!
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 18:22   #2535
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
fiu fiu fiu jaki piękniusi

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

ja dzisiaj 50 km w tempie morderczym jak co niedzielę zresztą Ale pogoda nas wykonczyła taki skwar że masakra deczko spalona słońcem, głownie twarz i ręce, porządnie zmęczona ale jakże szczęśliwa
Kocham szybką jazdę na rowerze!!!

Juz sie nie moge doczekac az przyjdzie

Wow 50 k - niezle
U nas tez skwar i spalona jestem,choc dzisiaj troche sie zachmurzylo ale pewnie deszczu nie bedzie .Chce jechac do sklepu po bardzo krotkie spodenki bo wczoraj w moich getrach za kolano bylo mi bardzo goracoNo i chce tez wyrownac opalenizne bo mam nogi bialo brazowe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 19:58   #2536
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Łapałam słoneczko na rowerze dziś 31-32 km jakoś dobrze że miałam krótkie spodenki to prawie całe nogi opalone już troszkę
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 21:17   #2537
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Witam Was ja w ten weekend na dobre rozpoczęłam sezon rowerowy, bez szaleństw na początek wczoraj 20 km, dzisiaj 15
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 21:24   #2538
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

jestem znowu Byłyśmy z koleżanką zobaczyć czy Dąb Bartek cuś się zmienił Najstarszy i największy w Polsce całe prawie 670 lat, dziadek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3142.1.jpg (143,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3145.jpg (221,1 KB, 10 załadowań)
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 21:27   #2539
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

kurcze dziewczyny, a ja całe lato będę się mordować w rybaczkach bo spodenek nie założe mam taki okropny cellulit że mi się płakać chce

witaj zmotywowanaja
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 21:49   #2540
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Łapałam słoneczko na rowerze dziś 31-32 km jakoś dobrze że miałam krótkie spodenki to prawie całe nogi opalone już troszkę
Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
Witam Was ja w ten weekend na dobre rozpoczęłam sezon rowerowy, bez szaleństw na początek wczoraj 20 km, dzisiaj 15


Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
jestem znowu Byłyśmy z koleżanką zobaczyć czy Dąb Bartek cuś się zmienił Najstarszy i największy w Polsce całe prawie 670 lat, dziadek
Super tam

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny, a ja całe lato będę się mordować w rybaczkach bo spodenek nie założe mam taki okropny cellulit że mi się płakać chce

witaj zmotywowanaja
Napewno nie jest tak zle jak myslisz no i od rowerowania powinien celulit zniknac no i od dobrej diety

16 k zrobione- kupilam spodenki,krem na celulit ( tez go mam,ale mialam wiekszy przed regularnym rowerowaniem))i balsam brazujacyA wogole to powiem Wam ze w przymierzalni bylam zadowolona z mojego odbicia w lustrze- nogi nabite,rece umiesnione,brzuch raczej plaski- przed rowerowaniem regularnym bylo znacznie gorzej.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-06-08 o 21:51
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 06:38   #2541
sheena84
Rozeznanie
 
Avatar sheena84
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 808
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

My wczoraj skromnie bo 30 km, ale bylo tak goraco mimo ze jechalismy rano.
sheena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 16:53   #2542
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej! Jeśli któraś z Was jest z Warszawy to w najbliższą sobotę będzie fajne wydarzenie rowerowe
https://www.facebook.com/events/323272361160017/
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 19:29   #2543
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez sheena84 Pokaż wiadomość
My wczoraj skromnie bo 30 km, ale bylo tak goraco mimo ze jechalismy rano.
Super

Dziewczyny a ile czasu srednio Wam zajmuje zrobienie 30 k?Jutro bede tyle mniej wiecej robic i niewiem czy swiatla brac czy nie- nastawiam sie tak na 2 godziny jazdy mniej wiecej.

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Hej! Jeśli któraś z Was jest z Warszawy to w najbliższą sobotę będzie fajne wydarzenie rowerowe
https://www.facebook.com/events/323272361160017/
Fajne wydarzenie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 20:26   #2544
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

dzisiaj 26 km zaliczone widziałyśmy pięknąąąą łanię dosłownie na wyciągnięcie ręki i ona też nas widziała...ale niestety się zlękła i pognała

CzarnyElf, wszystko zależy w jakim tempie będziesz jechać ale 2 godz. tak spokojnie Ja 26km robiłam w niecałą godzinę ale zapitalałam a dzisiaj wyszło 1,5godz spokojnym tempem
A wczorajszą 50' zrobiłyśmy w 2,5 godziny ale teren więcej podjazdów niż zjazdów i do tego górki zdrowe no i ten upał nas z nóg zwalał...wszystko puchło
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 20:32   #2545
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile czasu srednio Wam zajmuje zrobienie 30 k?Jutro bede tyle mniej wiecej robic i niewiem czy swiatla brac czy nie- nastawiam sie tak na 2 godziny jazdy mniej wiecej.
Właśnie tak jakoś 2,5 h zależy ile przystanków i jak długie. No i zależy jak prędko jedziesz bo my się nie śpieszymy, raz 36 km w 3 h robiliśmy ale po drodze na 15 min stanęliśmy u kuzyna męża
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:13   #2546
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
dzisiaj 26 km zaliczone widziałyśmy pięknąąąą łanię dosłownie na wyciągnięcie ręki i ona też nas widziała...ale niestety się zlękła i pognała

CzarnyElf, wszystko zależy w jakim tempie będziesz jechać ale 2 godz. tak spokojnie Ja 26km robiłam w niecałą godzinę ale zapitalałam a dzisiaj wyszło 1,5godz spokojnym tempem
A wczorajszą 50' zrobiłyśmy w 2,5 godziny ale teren więcej podjazdów niż zjazdów i do tego górki zdrowe no i ten upał nas z nóg zwalał...wszystko puchło
Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Właśnie tak jakoś 2,5 h zależy ile przystanków i jak długie. No i zależy jak prędko jedziesz bo my się nie śpieszymy, raz 36 km w 3 h robiliśmy ale po drodze na 15 min stanęliśmy u kuzyna męża
Dzieki za odpowiedzi
Tak jak mowicie to zalezy od trasy,przystankow,tempa itp.
Ja np robie 9 k w 30 min ale tempo srednie do tego jedna gorka,8 przystankow na swiatlach i zawsze zwalniam w miejscach gdzie wyjezdzaja samochody.Czasem swiatla zmieniaja sie wolno takze stoje nawet i 5 min.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 17:56   #2547
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hejka chciałabym się do was przyłączyć. Dziś pierwsza runda zaliczona 23 km mam planach jeździć w wakacje i może troszke kg uda się zgubić =D
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 20:45   #2548
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka chciałabym się do was przyłączyć. Dziś pierwsza runda zaliczona 23 km mam planach jeździć w wakacje i może troszke kg uda się zgubić =D


hej, witaj

Ja dzisiaj 26km jak zwykle a na niedzielę planuję znów jakiś dłuższy wypad oczywiście z moją koleżanką od prędkości
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 02:00   #2549
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka chciałabym się do was przyłączyć. Dziś pierwsza runda zaliczona 23 km mam planach jeździć w wakacje i może troszke kg uda się zgubić =D
WitajSuper pierwsza rundka i powodzenia w planach z kg.Czekamy na zdjecia i relacje z wycieczek

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
hej, witaj

Ja dzisiaj 26km jak zwykle a na niedzielę planuję znów jakiś dłuższy wypad oczywiście z moją koleżanką od prędkości
FajnieNo i super plany na niedziele

Ja wczoraj spotkalam sie z lokalna grupa rowerowa-przyszlo 4 osoby.Bylo fajnie-jechalismy szosa,po parku i kolo sadow.Tylko ze zrobilismy 15 k bo duzo gadalismy
Wklejam zdjecia:
1,2,3-z wyprawy z grupa rowerowa-na trzecim zdjeciu nasze odbicie w szybie
4,5-dzisiaj z jazdy nad rzeka z wychowankamiUdalo sie w koncu cos zorganizowac-dziewczyny wrocily wymeczone i pozniej spaly 2 godziny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg riverfront1.jpg (143,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg riverfront2.jpg (162,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odbicie.jpg (118,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rzeka.jpg (113,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg most.jpg (140,5 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-06-12 o 02:29
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 06:27   #2550
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Ja wczoraj spotkalam sie z lokalna grupa rowerowa-przyszlo 4 osoby.Bylo fajnie-jechalismy szosa,po parku i kolo sadow.Tylko ze zrobilismy 15 k bo duzo gadalismy
Wklejam zdjecia:
1,2,3-z wyprawy z grupa rowerowa-na trzecim zdjeciu nasze odbicie w szybie
4,5-dzisiaj z jazdy nad rzeka z wychowankamiUdalo sie w koncu cos zorganizowac-dziewczyny wrocily wymeczone i pozniej spaly 2 godziny

jej, widoki to Ty masz tam super i ta trasa... gładziutki asfalt bez samochodów w sam raz na moją jazdę pędzikiem

fajnie że w końcu udało się zorganizować tą wycieczkę z wychowankami oby takie wypady były częściej

Ja na niedzielę planuję pojechać na Piekiełko Niekłańskie , tak się naoglądałam tych Twoich skał że mi się zachciało takich myślę że z 60 km wyjdzie oby tylko pogoda się utrzymała bo już jakieś burze zapowiadają
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.