nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 14:49   #1
angellaaa
Raczkowanie
 
Avatar angellaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38

nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((


moj problem jest nastepujacy: mam 18 lat i kompletnie nie umiem sie malowac.. dotychczas uzywalam tylo tuszu do rzes i blyszczyka..ale ile mozna "nosic"to samo;/ wszyscy mowia mi ze nie potrzebuje wogole sie malowac bo jestem ladna moze to prawda [mam czarne wlosy,zielone oczy i ciemna skore]. Ale ja chcialabym wkoncu nauczyc sie malowac przede wszystkim oczy,poniewaz z reszta twarzy daje sobie rade,praktycznie wogole nie musze jej malowac mam opalona buzie wiec jest ok bardzo podoba mi sie "mroczny"makijaz oczu mam nadzieje ze wiecie o co chodzi [niestety nie mogalm znalezc zdiec ale jezeli mi sie uda zaraz tutaj wkleje] napewno wiecie o co chodzi oczy umalowane w ciemnych kolorach czern szarosci bardzo podoba mi sie rowniez fiolet..ale zupelnie nie wiem jak to robic a juz kompletnie nie wiem jak tworzyc kreske ktora tak bardzo mi sie podoba..i jak malowac okolice pod dolnymi rzesami rowniez na ciemno( nie mam pojecia jakie kosmetyki bylyby mi do tego niezbedne ( blagam was dziewczyny nauczcie mnie malowac oczy bylabym wdzieczna rowniez gdybyscie wkleily fotki i napisaly czego mam uzywac.. baaaaaaaaAAAaaaardzoooOOo Wam dziekuje blagam pomozcie mi bo sama nie mam zielonego pojecia
angellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:02   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

Nikt za Ciebie niestety tego nie zrobi sama musisz ćwiczyć.
Jest mnóstwo instruktarzowych artykułów i filmów na wizażu, trzeba tylko poszukać. Techniki makijażu, kosmetyki i różne inne bajery - chcieć to móc
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:42   #3
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Nikt za Ciebie niestety tego nie zrobi sama musisz ćwiczyć.
Jest mnóstwo instruktarzowych artykułów i filmów na wizażu, trzeba tylko poszukać. Techniki makijażu, kosmetyki i różne inne bajery - chcieć to móc
Sama musisz popatrzeć co Ci się podoba, doszukiwać się jak taki makijaż wykonać, ewentualnie uczyć się na filmikach/zdjęciach krok po kroku. Trening czyni mistrza! Musisz nabrać wprawy i tyle.
Od siebie mogę dodać, że na wakacje proponuję Ci jakiś lekki makijaż oczu typowo letni. Ja ostatnio zrezygnowałam z czarnej kreski i robię sobie różnokolorowe. Inny kolor zaczyna się przy oku, a inny jest na końcu. Granice oczywiście rozcieram patyczkiem kosmetycznym i oko nabiera zupełnie innych barw. Nie marzę całej powieki, robię tylko kreskę przez co nie czuję się zbyt wymalowana, a efekt całkiem ciekawy
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:49   #4
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

tak jak juz dziewczyny mowily..musisz sama dojsc do wprawy!!
probowac i probowac i probowac...az dojdziesz do perfekcji

powodzenia!!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:09   #5
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

przejzyj wyszukiwarke, tu mozna znalezc wszystko... smoky eyes:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86321
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:25   #6
angellaaa
Raczkowanie
 
Avatar angellaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

wielkie dzieki dziewczyny zaraz napewno pobuszuje wszedzie gdzie to mozliwe moze wkoncu sie naucze czegos tyneczko a powiedz mi czy ta kreska o ktorej mowisz wystarczy jako caly makijaz oczu?oczywiscie plus tusz.. i jakie kolory najlepiej sie prezentuja? czy wszystkie pasuja do zielonych oczu?? aha i czy robisz ja kredka czy eyelinerem?? co jest wygodniejsze lepsze itd?? z gory dzieki za wszystko
angellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:26   #7
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

Trudno jest doradzic Ci jak się malować, zwlaszcza kiedy nie wiemy jak wygladasz. Jeszcze trudniej jest to wtyłumaczyc pisząc na forum...poprzegladaj materiały instruktarzowe i poćwicz...a moze zdecydujesz sie na lekcję makijażu u wizazystki. Nauczysz sie techniki w praktyce i dowiesz jak podkreslac swoja urode...
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 08:45   #8
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

jestem wizazystka, dziewczyny Ci tu dobrze radza, ale podpowiem ze mozesz sie wybrac do wizazystki , i pokazala Ci jak sie malowac.Czasmi przychodza do mnie dziewczyny , którym pokazuje po kolei co jak robie , nastepnie zmywam makijaz i robia to samo . Naprawde to jest dobra metoda bo uczysz sie pod okiem fachowca, który doradzi dobrz jakiej techniki masz uzywac , zeby wygladac jak najatrakcyjniej , i z makijaz czsami dzienny przerobic na wieczorowy.Wiec polecam indywidualne porady w zakresie makijazu
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:05   #9
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

Już Cię odesłano do mądrych artykułów na ww. temat, to ja tylko powiem co pomaga na początku...

- nie szukaj bardzo trudnych makijaży, owszem są piękne, ale na dzień dobry zacznij od rzeczy prostych, mniej stresu i będzie łatwiej
- nie przesadzaj z ilością kosmetyków i kolorów;
- zanim nauczysz się robić kreski eyelinerem proponuję miękką kredkę, łatwo ją zetrzeć, skrócić, zwęzić, rozetrzeć; zrób ją na dole i na górze oka, poprawiaj do bólu; jeśli wyjdzie gruba rozetrzyj ładnie pędzelkiem albo niezbyt twardą gąbeczką (ale pędzelek jest lepszy), nabierze ciekawego wymiaru, takiego cieniowanego, dymnego;
- na kreskę nałóż lekko cień, jeśli chcesz oko cieniować to od wewn. jaśniejszy, od zewn. ciemniejszy; potem pędzelkiem rozetrzyj ku górze, tak do zgubienia koloru;

To dobra metoda na początek. Zwykle dziewczyny płaczą, że nie wiedzą jak zakończyć cień nad załamaniem powieki, dokąd dojechać, że się zbiera w załamaniu, że za mocno itp. W ww. przypadku tych problemów nie ma, a po paru razach i próbach z różną grubością kresek i z różną ilością cienia sama zaczniesz kombinować, już bez strachu.

No i czytaj oczywiście wątki, oglądaj fotki, opisy i filmiki. Za parę miesięcy będziesz mistrzynią.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:39   #10
jolusienka
Raczkowanie
 
Avatar jolusienka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 106
Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

oczy zielone: dobrze wyglądają gdy zastosujemy brązy, bordo, złoto, fiolet. Niekorzystnie wyglądają w kolorach niebieskich i zielonych
__________________
As soon as you're born they make you feel small
By giving you no time instead of it all
Till the pain is so big you feel nothing at all
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be

jolusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 11:06   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: nauczcie mnie robic makijaz..BLAGAM!! :((

Cytat:
Napisane przez jolusienka Pokaż wiadomość
oczy zielone: dobrze wyglądają gdy zastosujemy brązy, bordo, złoto, fiolet. Niekorzystnie wyglądają w kolorach niebieskich i zielonych
Bo ja niebieskiego cienia używam Fiolet mi jakoś nie podchodzi Wyglądam jakbym miała oczy posiniaczone Ale złoto-zółty przy zielonych oczkach rzeczywiście ładnie się prezentuje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.