Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-09, 18:18   #2041
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy - nie u¿ywa³am tych masek i jako¶ mnie nie ci±gnie do nich. Waxa te¿ nie u¿ywam, bo zdejmuje masakrycznie kolor. Za to polecam wosk henna waxa. ¦wietne efekty za grosze.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:26   #2042
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy
Dziekuje
Narazie bêdê nim robiæ a potem zacznê henn± :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:04   #2043
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka20 ladnie, co moich wlosow to pewnie dzieki nim powstalo to pojecie "wlosy proste jak drut"

agusiaki mi wax nie sciaga koloru raczej mocniej niz inne

kathy nie wiem czy sie zgodzicie, ale te tzw maski od firm farb profesjonalnych sa kiepskawe z reguly. ja uzywalam do kompletu z allvaves ich dwie maski(efekty srednie), potem revlon i tu ok( za to kolor niestety raz sie spral do zlota z 7.34), swietnie ta koloryzujaca, ale z kolei lecher to nic specjalnego, mam jeszcze probki artego , ale jakos nie jestem przekonana. wydaje mi sie, ze jednak wax, plus wspomniany przez agusiaki, ewentualnie oleje sa lepsze i wychodza taniej

a ja sobie dzisiaj na krotko olejowalam wlosy, potem mlecznego kallosa wymieszalam z lyzka miodu i... czekam na efekty, ciekawe jak bedzie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:28   #2044
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja bardzo sobie chwale balsam Stapiza (zawiera silikony, ale dobrze robi moim w³osom) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-443983 , dodatkowo kallos latte https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-438588 i henna wax wosk ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-443983. I do farbowanych mogê poleciæ jeszcze to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sk.html&next=1 Dzia³a bardzo fajnie i nie wyp³ukuje koloru (minimalnie), bo zamyka ³uskê.
Oleje dzia³aja ¶wietnie, ale NIE SA DLA RUDZIELCÓW. Masakrycznie ¶ci±gaj± kolor.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-11-09 o 20:31
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:40   #2045
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

agusiaki
No ta maska z mlekiem i miodem na pewno odpada...Uczulenie na miód
A co do tego wosku to nic szczegolnego, jesli mowimy o sk³adzie.. wyci±g z henny w minimalnych ilosciach po konserwantach...
A co do oleju mimo to, ze wyplukuja sie kolor szybciej to lubie czuc, ze mam miêkkie w³osy :P

julianna-p
takich w³osów to bym miec nie chcia³a. Oczywiscie, je¶li mowimy o kwestiach fryzur. Trochê mniej mo¿liwo¶ci...
Dziêkujê
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:07   #2046
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka¿ wiadomo¶æ
agusiaki
No ta maska z mlekiem i miodem na pewno odpada...Uczulenie na miód
A co do tego wosku to nic szczegolnego, jesli mowimy o sk³adzie.. wyci±g z henny w minimalnych ilosciach po konserwantach...
A co do oleju mimo to, ze wyplukuja sie kolor szybciej to lubie czuc, ze mam miêkkie w³osy :P
Ja te¿ lubiê czuæ, ¿e mam miêkkie w³osy, ale nie wyobvra¿am sobie ³azic przez to w wyp³owia³ych kud³ach. Dzisiaj to ju¿ nie ¶redniowiecze, ¿e trzeba i¶æ na kompromis. Mo¿na mieæ miêkkie w³osy i zachowac ³adny kolor
A czemu ten wosk oceniasz przez sk³ad?? Próbowa³as go?? Bo ja stosujê go regularnie i mogê powiedziec jakie daje efekty uzywany przez kilka miesiêcy. Co mi po sk³adzie? Znam dziesi±tki kosmetyków z ¶wietnym i naturalnym sk³adem i s± nic nie warte, bo efektów nie daj±.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:15   #2047
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna

Kiedy¶ by³am przekonana ze profesjonale s± lepsze, nawet ca³kiem niedawno - teraz bardziej patrzê na sk³adki wnioskujê ¿e du¿o masek tych profesjonalnych praktycznie oprócz silikonów i perfum nic nie zawieraj± (oczywi¶cie nie wszystkie!!), albo zawiera silikony nie zmywalne - których ja w ogóle nie chcê u¿ywac, w³a¶nie po to aby kolorek lepiej sie utrzymywa³. Teraz bardziej stawiam na naturalne kosmetyki które bardziej regeneruj± ni¿ dzia³aj± dora¼nie. Uwa¿am ¿e jest te¿ sporo masek w przyzwoitej cenie z fajnym sk³adem. Musze poszukaæ gdzie¶ oleju elfavitu, bo Vatiki raczej ju¿ nie kupiê. A co do Waxsów to maj± sk³ad jak marzenie, potrzeba jedynie czasu. Dzisiaj testowa³am Wax Latte.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

agusiaki

bernadka ma racje, po sk³adzie mo¿na stwierdziæ czy kosmetyk jest
dobry czy te¿ nie, niedawno te¿ my¶la³am podobnie do ciebie bo u¿ywa³am kosmetyków które pozornie regenerowa³y w³osy a faktycznie tylko je oblepia³y, ju¿ pisa³am farba gorzej siê przyjmowa³a - jednak kosmetyk± taki bardziej naturalnym bez oblepiaczy trzeba daæ trochê czasu. Ale oczywi¶cie ka¿dy ma wolny wybór i robi tak jak mu pasuje
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-09 o 22:17
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 05:48   #2048
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
... du¿o masek tych profesjonalnych praktycznie oprócz silikonów i perfum nic nie zawieraj± (oczywi¶cie nie wszystkie!!), albo zawiera silikony nie zmywalne - których ja w ogóle nie chcê u¿ywac, w³a¶nie po to aby kolorek lepiej sie utrzymywa³....
A jak siê nazywaj± te niezmywalne?
Wiem, ¿e dimeticone nie jest taki straszny, ale nie pamiêtam innych.
Czy tego nawet szampon oczyszczaj±cy nie usuwa?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:20   #2049
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

CoCo Poznañ
Ka¿dy silikon jest zmywalny, ale w niektorych przypadkach potrzeba czasem silnego szamponu z SLS.
Dimethicone jest strasznym i jego pochodne...np. dimethiconol. A potem trimethicone....
Silikony cykliczne, ktore po jakims czasie wyparowuj± to: cyclopentasiloxane, cyclomethicone.
Silikon do¶æ ³agodny i zmywalny przy uzyciu szamponu z cocobetaine to Amodimethicone.
Je¶li co¶ ¼le napisa³am to mnie poprawcie
---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Agusiaki...
Tak jak Kathy napisa³a. Ja oceni³am sk³ad kosmetyku nie ze z³osliwo¶ci tylko po prostu dlatego, ze im wiecej masz konserwantów w kosmetykach do pielêgnacji tym czesciej trzeba myc w³osy szamponem z SLS, by silikony i konserwanty nie oblepialy sie za bardzo na w³osie...Musz± tez te produkty pielêgnacyjne mieæ duzo skladników od¿ywczych ! A nie same silikony Takze je¶li urazi³am Cie moim postem to przepraszam. Ale to w ogole nie mialo na celu.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-11-10 o 07:23
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:55   #2050
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka dzieki , u mnie wlosy to kwestia pochodzenia wiec szanse na to, ze bylyby krecone w ogole nie istnialy , za t jak uda mi sie je spalic to lekko sie faluja z prawej strony zwykle, zawsze jakas alternatywa

kathy dokladnie, te drogie maski to glownie silikony i perfumy, tu sie zgodze z Toba, ze na krotki okres daja swietne efekty, ale potem jest juz tylko gorzej. u mnie wystarczy kilka uzyc takiego cuda i wlosy sa tak ciezkie , ze w zasadzie nic z nich nie zrobie, nie mowiac o kolorze splywajacym


agusiaki skoro Tobie sluza te maski to czemu nie. z tymze tu moge troche ostrzec bo mojej siostrze uzywanie rzeczy z silikonem oslabilo jednak wlosy

za to moje wlosy po olejowaniu sa na poziomie raczej 8i maja piekny marchewkowy wrecz odcien (szkoda, ze nie wszytskie pasma, ale dobra), za to po miodzie sa jakby uniesione przy nasadzie, dla mnie rewelacja bo miod dal efekt pianki i lakieru
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 14:22   #2051
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
no co ? Szczera jestem Przeciez fryzjer musi byæ szczery z klientem :P
No taka alternatywa haha Uwazaj jednak z nimi :P Skoro prostownica Tobie s³u¿y to falownica by tez by³a dobra...probowalas ? a bawilas sie tez suszark± z dyfuzorem ?
Przezabawna z Ciebie kobieta
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 15:09   #2052
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka¿ wiadomo¶æ
julianna-p
no co ? Szczera jestem Przeciez fryzjer musi byæ szczery z klientem :P
No taka alternatywa haha Uwazaj jednak z nimi :P Skoro prostownica Tobie s³u¿y to falownica by tez by³a dobra...probowalas ? a bawilas sie tez suszark± z dyfuzorem ?
Przezabawna z Ciebie kobieta
tak bawilam sie dyfuzorem, dawal efekt na czas suszenia.
ej jeszcze dziewczyna, a ogolnie to dziekuje, podobno poczucie humoru swiadczy o inteligencji
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:29   #2053
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
Z ciekawosci ile masz lat ?
hehe ciesze sie, ze masz podobne poczucie do mojego
Jak najbardziej
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:30   #2054
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

s± te¿ oleje do w³osów jasnych, jak zamawia³am mój to widzia³am taki ale nie zamówi³am bo nie wiem czy zapach zniosê.

Julianna

jak by¶ chcia³a jakie¶ loki wyczarowaæ z dyfuzorem to tylko z dobrym stylizatorem.


a kosmetyki profesjonalnej mam ogrom do wyrzucenia masek/od¿ywek których nie bêdê u¿ywac, no i wczytujê siê w sk³ady - a to dziêki ,,Curlitank±,, przynajmniej te w³osy co odrastaj± bêd± w lepszej kondycji.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:41   #2055
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka wlasnie skonczylam studia i z tej okazji sie postanowilam odmladzac, ale ostatnio musialam dac dowod proszac o piwo wiec nie jest najgorzej, ale zueplnie mi nie pasuja wielkie i powazne ciuchy wygladam jak bieda z nedza w jednym wtedy

kathy jak czlowiek tak pozna sklady kosmetykow to czesto , ja np mialam non stop problem z cera i tak sie poznalam blizej ze skladami to sie okazalo, ze do cery mieszanej w kremach dodawano wylczanie natluszczacze/ silkony i cos tam typu odzywczego na koncu skladu,
z dyfuzorem moze jeszcze sprobuje
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:53   #2056
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
No ja siebie nie chce nawet wyobrazac w wieku mojej siostry (34 lata)
Lubiê od czasu do czasu sie stroic, ale znowu nie ubierac jak baba po 40 m³odo tez lubie wskoczyc w wyzsze poza kostkê adidasy (oczywiscie kolor nie rzucajacy sie w oczy....czarne lubiê).
Mam 21 lat takze wszystko przede mna
O piwo jak prosilam tez mnie pytali o dowod
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:10   #2057
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka my w ogle mamy genetyczne ulatwienie bo piegowate wygladaja podobno na okolo 7 lat mniej, co widac po mojej rodzicielce (ma 50 lat) a daja jej 35-37
, a ja zaczelam swego czasu przesadzac, mialo byc tak powaznie i w ogole, a jakos zupelnie inaczej wszylo , poza tym jestem malenstwem wiec ciezkie bardzo powazne ciuchy wygladaja kiepskawo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 16:48   #2058
bizz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No to i ja siê wypowiem na temat rudo¶ci na moich w³osach wcze¶niej mialam na w³osach blond, który jak zwykle po jakim¶ czasie mi siê znudzi³ wiêc zaczê³am szukaæ czego¶ rudego. Zaczyna³am od bardzo delikatnych. Pierwszy na ten blond poszed³ casting miodowy blond-nie do¶æ ¿e tylko przyciemni³ o 2 tony, nie da³ ¿adnej rudo¶ci to jeszcze zmy³ siê dos³ownie po 3 myciach. Nastêpny dos³ownie za tydzieñ by³ ¶redni miedziany blond z n&e, wyszed³ cudowny rudy ale.....nie by³o ¶ladu po 5 myciach ;D no i wracamy do punktu wyjscia, znowu jestem blondynk±, wiêc dosz³am do wniosku, ¿e skoro wszystko mi sp³ywa z tego blondu to spróbujê henny i od tej pory czyli przez ponad po³ roku ¶rednio co ok 3 tyg nakladam mied¼ z venity, kolor jak dla mnie jest idealny wlasnie o takim rudym marzy³am ale kurcze tez siê trochê szybko sp³ukuje-po ok 2 tyg jest juz wyp³owia³y rudo-br±z-blond a co najwa¿niejsze ¿e juz mam du¿e odrosty po blondzie których henna mi ju¿ nie zrównuje i dlatego teraz czekam jeszcze ze 3 tyg az henna prawie calkowicie zejdzie i spróbuje garnier czerwona mied¼ i tak ze 3 razy pomaluje farb± i jak siê w³osy nasyc± t± rudo¶ci± od ¶rodka to wrócê do henny i wtedy mam nadziejê bedzie wolniej splywaæ bo juz nie bedzie prze¶witywaæ blond. Ale siê rozpisa³am xD dodajê zdjêcie po malowaniu henn±
http://www.speedyshare.com/files/25121115/..jpg

Edytowane przez bizz
Czas edycji: 2010-11-10 o 16:51
bizz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:49   #2059
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez bizz Poka¿ wiadomo¶æ
No to i ja siê wypowiem na temat rudo¶ci na moich w³osach wcze¶niej mialam na w³osach blond, który jak zwykle po jakim¶ czasie mi siê znudzi³ wiêc zaczê³am szukaæ czego¶ rudego. Zaczyna³am od bardzo delikatnych. Pierwszy na ten blond poszed³ casting miodowy blond-nie do¶æ ¿e tylko przyciemni³ o 2 tony, nie da³ ¿adnej rudo¶ci to jeszcze zmy³ siê dos³ownie po 3 myciach. Nastêpny dos³ownie za tydzieñ by³ ¶redni miedziany blond z n&e, wyszed³ cudowny rudy ale.....nie by³o ¶ladu po 5 myciach ;D no i wracamy do punktu wyjscia, znowu jestem blondynk±, wiêc dosz³am do wniosku, ¿e skoro wszystko mi sp³ywa z tego blondu to spróbujê henny i od tej pory czyli przez ponad po³ roku ¶rednio co ok 3 tyg nakladam mied¼ z venity, kolor jak dla mnie jest idealny wlasnie o takim rudym marzy³am ale kurcze tez siê trochê szybko sp³ukuje-po ok 2 tyg jest juz wyp³owia³y rudo-br±z-blond a co najwa¿niejsze ¿e juz mam du¿e odrosty po blondzie których henna mi ju¿ nie zrównuje i dlatego teraz czekam jeszcze ze 3 tyg az henna prawie calkowicie zejdzie i spróbuje garnier czerwona mied¼ i tak ze 3 razy pomaluje farb± i jak siê w³osy nasyc± t± rudo¶ci± od ¶rodka to wrócê do henny i wtedy mam nadziejê bedzie wolniej splywaæ bo juz nie bedzie prze¶witywaæ blond. Ale siê rozpisa³am xD dodajê zdjêcie po malowaniu henn±
http://www.speedyshare.com/files/25121115/..jpg
Mówisz o Venicie w tubce czy w proszku?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 19:05   #2060
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
Wlasnie ja nie mam w ogole piegow...Inni sie dziwia, ze mam nietypowe rudawo kasztanowe wlosy (naturalne) i brak piegow...od slonca jedynie w sezonie letnim ale nie wiele naprawde...a potem mi to znika...Moja siostra to typowy rudzielec wszedzie ma piegi i rude piêknie krêcone wlosy
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:41   #2061
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

bernardka to Cie ominal okres kompleksow, ja do polowy studiow zamalowywalam kazda kropeczke ( i duze usta) , efekt?? bylam pomaranczowa np, albo szara
a teraz jak na lato odstawilam kwasy to mi sie cale kosci policzkowe "wysypaly" zlocistymi i jeszcze zyje , moja siostra to typ zimny do bolu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:58   #2062
Kasalenna
Raczkowanie
 
Avatar Kasalenna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 87
GG do Kasalenna
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

o matko, ja mam rude pó³ roku i ju¿ siê zmêczy³am tym farbowaniem, rude kolory tak siê zmywaj±, ¿e zrobiê siê na ciemny blond...
Kasalenna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:02   #2063
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p
nie ma sensu zamalowywac wasze piekne piegi ...rudzielec bez piegów to nie to samo.... To jest urocze naprawdê mieæ piegi
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:40   #2064
bizz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Lisbeth malujê henn± w kremie, próbowa³am tez kilka razy w proszku ale du¿o trudniej siê nak³ada a efekt taki sam, ani krócej ani d³u¿ej siê nie trzyma a wrêcz po tej w kremie mam bardziej ¶liskie i miêkkie w³osy, wogóle w³osy po tej hennie s± cudowne jak po regeneracji u fryzjera
bizz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 23:16   #2065
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

na d³u¿sz± metê henna + chemia odpada, mog± wyj¶æ ma³o seksowne zielenie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 00:17   #2066
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Oj dziewczyny, dziewczyny..... jak Wy nie czytacie co ja piszê do Was.
Doskonale wiem co to z³y sk³ad. Znam temat a¿ zbyt dobrze, dlatego rozbawi³o mnie, ¿e chcecie mi t³umaczyæ co to SLSy, silikony i co robi± z w³osami. Ja Wam mówiê, ¿e ta henna za***i¶cie dzia³a na w³osy i mówie to z perspektywy wielomiesiêcznego u¿ywania z nie jednego zuzytego opakowania. Zdecydowanie pomaga na skórê g³owy, nie tylko sam w³os. A Wy mi tu bez u¿ywania rozk³adacie kosmetyk na czynniki pierwsze i ju¿...

julianna - co do siliconów to nie wszystkie trwale oblepiaja w³os. Jak u¿ywam stapiza to raz w tyg myjê w³osy szamponem oczyszczaj±cym i po k³opocie. Moje wlosy ze stapizem sie lubi±
(ale nie maska tylko balsam).

A ka¿dy niech robi jak uwa¿a. Kto¶ pyta³ o pielêgnacje to napisa³am. Nie zmuszam si³± do jej stosowania. Sama nie zamierzam tez przestaæ
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:09   #2067
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez bizz Poka¿ wiadomo¶æ
Lisbeth malujê henn± w kremie, próbowa³am tez kilka razy w proszku ale du¿o trudniej siê nak³ada a efekt taki sam, ani krócej ani d³u¿ej siê nie trzyma a wrêcz po tej w kremie mam bardziej ¶liskie i miêkkie w³osy, wogóle w³osy po tej hennie s± cudowne jak po regeneracji u fryzjera
Tylko, ¿e to w tubce to nie jest henna. Kolor z tego balsamu powstaje na drodze chemicznej, a lawsonia inermis extract w sk³adzie niekoniecznie musi dodawaæ koloru. Ta wersja w proszku te¿ ma chemiczne dodatki, co nienajlepiej wp³ywa na jej trwa³o¶æ.
Je¶li i tak zamierzasz pó¼niej farbowaæ w³osy henn±, to moim zdaniem powinna¶ odpu¶ciæ sobie farby drogeryjne i od razu zainwestowaæ w porz±dn± ro¶linn± farbê. Chemia i tak siê wyp³ucze, a henna nie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:15   #2068
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Kiedy¶ dzwoni³am do producenta w sprawie tej henny w tubce poniewa¿ mia³am farbowane w³osy w³a¶nie tubk± ale chcia³am szybko bo po 2 tygodniach przej¶æ na farbê chemiczn± no i trochê siê ba³am ¿e bêd± zielenie siê uwidaczniaæ. Pani w laboratorium poinformowa³a mnie ¿e jednorazowo mogê ale ¿eby to nie by³o regu³o poniewa¿ to jest jednak henna i w sk³adzie widnieje. Poza tym moje w³osy nie by³y w najlepszym stanie po tej tubce.
No w³a¶nie moja fryzjerka mia³a taki plan ¿ebym odrost farbowa³a chemiczn± a resztê tub±. Jednak w laboratorium stwierdzili ¿e albo chemi± albo ro¶linn±, ¿eby raczej nie miêszac.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:39   #2069
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Lisbeth mozesz podac link do tych produktow bez chemii?? chwilami sie nad nimi zastanawiam, zwlaszcza ze swoje wlosy mam kasztanowe i to w miare jasne a chemia ostatnio farbuje coraz czesciej

kathy dlaczego nie chcesz seksownej zieleni

agusiaki stapiza znam i tez uzywalam na mocno zniszczone wlosie, ale mylam wtedy regularnie silnymi szamponami a teraz wole tego unikac

za to moje wlosy maja obecnie odpoczynek od sciagajacych kolor olejow bo... pokochaly miod , kathy dzieki za przypomnienie o miodzie
i teraz druga sprawa - myslicie , ze dajac na koncowki w formie ochrony olejek tez bede oslabiac ich kolor??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:55   #2070
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Lisbeth mozesz podac link do tych produktow bez chemii?? chwilami sie nad nimi zastanawiam, zwlaszcza ze swoje wlosy mam kasztanowe i to w miare jasne a chemia ostatnio farbuje coraz czesciej

kathy dlaczego nie chcesz seksownej zieleni

agusiaki stapiza znam i tez uzywalam na mocno zniszczone wlosie, ale mylam wtedy regularnie silnymi szamponami a teraz wole tego unikac

za to moje wlosy maja obecnie odpoczynek od sciagajacych kolor olejow bo... pokochaly miod , kathy dzieki za przypomnienie o miodzie
i teraz druga sprawa - myslicie , ze dajac na koncowki w formie ochrony olejek tez bede oslabiac ich kolor??
ja te¿ marzê ¿eby farbowaæ bez chemii , ale niestety nic mi nie rozja¶ni w³osów, poza tym te¿ jest wiele negatywnych opinii na temat henny, co do olejku na koñce to my¶lê ¿e tak samo bêdzie dzia³a³ na koñce jak i na resztê w³osów, je¶li farba szybciej siê wyp³ukuje to tak te¿ bêdzie na koñcach, stosuj od¿ywkê bez sp³ukiwania Joanna ,,miód i cytryna,, - naprawdê fajnie dzia³a i pachnie. Ja stosujê w³a¶nie Joanne na zmianê z Vax serum na koñce który zawiera silikony ale te zmywalne ³agodnym szamponem. Co do miodu to fajna sprawa, ja go mieszam z od¿ywk±.
mam zamiar kupic te¿ jojoba i aloes. Jojoba tak jak miód do wzbogacenia od¿ywek a aloes jako psikacz do reanimacji loków. Fajnie jak by cos jeszcze naturalnego znale¼æ na wzmocnienie rudo¶ci.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.