Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 14:58   #4741
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny, dzisiaj doszłam do wniosku, że na Tru panuje WIELKI BURDEL !

zamawiałam ostatnio cień, było jedno zamówienie z tym cieniem, a oni mi przysłali 2 takie same, ale kasa poszła tylko za jeden, teraz czekam, aż do mnie napiszą, że muszę im zapłacić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:00   #4742
milkapost
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Jak myślicie -czy to duże ryzyko kupić na tru krem Cliniqua który jest na rynku od 2005 roku? Nie chciałabym mieć niemilej niespodzianki z decalculatora
milkapost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:01   #4743
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, dzisiaj doszłam do wniosku, że na Tru panuje WIELKI BURDEL !

zamawiałam ostatnio cień, było jedno zamówienie z tym cieniem, a oni mi przysłali 2 takie same, ale kasa poszła tylko za jeden, teraz czekam, aż do mnie napiszą, że muszę im zapłacić
no to mi kiedyś podwójnie zwrócili kasę za rozbity puder Ale nikt sie nie upomniał
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:07   #4744
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no to mi kiedyś podwójnie zwrócili kasę za rozbity puder Ale nikt sie nie upomniał
ja zaś czekam na zwrot, bo podwójnie mi policzyli jedno zlecenie, mieli jakąś awarię systemu i dostawali podwójne potwierdzenie, jakby klient zamawiał 2 razy to samo - 2 różne numery zlecenia, więc napisałam im, że zamawiałam tylko raz, a nie dwa razy i proszę o anulowanie zlecenia, zlecenie anulowali, a od ponad 2 tygodni kasy na koncie nie mam, podobno mają problem ze zwrotem, bo nie mogą potwierdzić że jestem authorised cardholder mimo, że przesyłałam im już kilkanaście razy moje dane, w piątek puściłam im nawet fax z mBanku, że jednak jestem posiadaczem karty o xxx numerze i proszę o jak najszybszy zwrot moich pieniędzy, niestety od piątku cisza, na mojego maila o tej samej treści też nie odpowiedzieli, nie mam już cierpliwości do nich
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:13   #4745
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja zaś czekam na zwrot, bo podwójnie mi policzyli jedno zlecenie, mieli jakąś awarię systemu i dostawali podwójne potwierdzenie, jakby klient zamawiał 2 razy to samo - 2 różne numery zlecenia, więc napisałam im, że zamawiałam tylko raz, a nie dwa razy i proszę o anulowanie zlecenia, zlecenie anulowali, a od ponad 2 tygodni kasy na koncie nie mam, podobno mają problem ze zwrotem, bo nie mogą potwierdzić że jestem authorised cardholder mimo, że przesyłałam im już kilkanaście razy moje dane, w piątek puściłam im nawet fax z mBanku, że jednak jestem posiadaczem karty o xxx numerze i proszę o jak najszybszy zwrot moich pieniędzy, niestety od piątku cisza, na mojego maila o tej samej treści też nie odpowiedzieli, nie mam już cierpliwości do nich
To już jest grubsza sprawa. Stwierdzam że ten ich bajzel robi się niebezpieczny, można stracić pieniądze
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:20   #4746
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja natomiast czekam za zwrotem vatu za cztery złapane paczki i ........nie moge sie doczekać, mimo, iż minęły 3 tyg.

A do anulowanej transakcji za ktora dawno kase mi zwrocili ciagle dopominaja sie kodu karty, co 2 dni dostaje miala od nich

----------------

Na razie nic na Tru nie kupuje
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:44   #4747
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja natomiast czekam za zwrotem vatu za cztery złapane paczki i ........nie moge sie doczekać, mimo, iż minęły 3 tyg.

A do anulowanej transakcji za ktora dawno kase mi zwrocili ciagle dopominaja sie kodu karty, co 2 dni dostaje miala od nich

----------------

Na razie nic na Tru nie kupuje
Ja mam tak samo
Dzis zrobiłam zamówienie dla koleżanki, pierwszy raz zapłaciłam Pay Palem Przyszło do mnie potwierdzenie zapłaty z PP, także nak narazie jest git.
mam do Was tylko pytanie-czy mam wysyłać Tru jakies potwierdzenie zapłaty? no, bo mail z PP jest cały po polsku więc na nic im chyba, jest tam cos takiego jak numer identyfikacyjny transakcji - czy moge ten numer puścic do Tru
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 15:47   #4748
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
To już jest grubsza sprawa. Stwierdzam że ten ich bajzel robi się niebezpieczny, można stracić pieniądze
O tym samym pomyślałam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:49   #4749
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

słuchajcie, czy kiedykolwiek pojawiła się na Tru maska kanebo intensive hair mask? cena w perf. totalnie zaporowa. używałyście może tej maski, bo ja mam wrażenie, że na moje wieloletnio rozjaśniane włosy już nic nie działa. kryształki alfapartu są super, ale to raz na tydzień, a na codzień? mogłybyście mi coś polecić?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:00   #4750
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo
Dzis zrobiłam zamówienie dla koleżanki, pierwszy raz zapłaciłam Pay Palem Przyszło do mnie potwierdzenie zapłaty z PP, także nak narazie jest git.
mam do Was tylko pytanie-czy mam wysyłać Tru jakies potwierdzenie zapłaty? no, bo mail z PP jest cały po polsku więc na nic im chyba, jest tam cos takiego jak numer identyfikacyjny transakcji - czy moge ten numer puścic do Tru
Nie musisz im nic wysyłać Oni dostają od PayPala potwierdzenie w swoim ojczystym języku
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:07   #4751
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Hmm... kupiłam na tru dezodorant w sztyfcie i krem do rąk Biotherm i dekalkulator wskazuje mi, że zostały wyprodukowane 2008 lat temu...
a wyglądają tak młodo
To jako znaleziska archeologiczne się kwalifikują
Też tak mam z kilkoma produktami, które posiadam (ale nie z Tru)
komunikat :
"Your product was produced 2008 years ago. Make sure your input is correct."
trochę mnie zdziwił, widocznie datecalculator ma jakieś błędy
Po la jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 16:09   #4752
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Doszedł do mnie wczoraj rozświetlacz Stili który zamówiłam 24.03. Jest taki jak mysłałam -kolor 1 neutralny, konsystencja kremu z tubki, efektowny nawet na ustach.

Kupiłam wczoraj cliniqua eyeliner (słoiczek) a nie dostałam jeszcze shipment status- minęło prawie 24 godziny - tzn, że go nie wyślą? Zawsze otrzymywałam po 4- 7 godzin po potwierdzeniu zamówienia.
ja też zrobiłam w czwartek zamowienie a dziś dpiero wysłano zostało musisz poczekac

Cytat:
słuchajcie, czy kiedykolwiek pojawiła się na Tru maska kanebo intensive hair mask? cena w perf. totalnie zaporowa. używałyście może tej maski, bo ja mam wrażenie, że na moje wieloletnio rozjaśniane włosy już nic nie działa. kryształki alfapartu są super, ale to raz na tydzień, a na codzień? mogłybyście mi coś polecić?
__________________
layla79 polecam maskę echosline R+ jest cudowna ja miałam coś strasznego na głowie ona mnie włoski wyleczyła jest bardzo wydajna sprawdz na KWC

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-03-29 o 16:36
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:26   #4753
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nie musisz im nic wysyłać Oni dostają od PayPala potwierdzenie w swoim ojczystym języku
Pięknie dziękuję W takim razie czekam cierpliwie na Shipment Status
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:32   #4754
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
słuchajcie, czy kiedykolwiek pojawiła się na Tru maska kanebo intensive hair mask? cena w perf. totalnie zaporowa. używałyście może tej maski, bo ja mam wrażenie, że na moje wieloletnio rozjaśniane włosy już nic nie działa. kryształki alfapartu są super, ale to raz na tydzień, a na codzień? mogłybyście mi coś polecić?
moim zdaniem nie jest warta swojej ceny, jest fajna, ale są lepsze , przynajmniej dla moich włosów
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:16   #4755
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Czy ktos z Was kupowal moze w ostatnim czasie Magic Concealer HR? Interesuje mnie, czy data produkcji byla OK..
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:20   #4756
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Czy ktos z Was kupowal moze w ostatnim czasie Magic Concealer HR? Interesuje mnie, czy data produkcji byla OK..
ja kupowałem dwukrotnie kody XD 265 i XD 257 czyli wrzesień 2007 data produkcji
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:21   #4757
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, dzisiaj doszłam do wniosku, że na Tru panuje WIELKI BURDEL !

zamawiałam ostatnio cień, było jedno zamówienie z tym cieniem, a oni mi przysłali 2 takie same, ale kasa poszła tylko za jeden, teraz czekam, aż do mnie napiszą, że muszę im zapłacić

Oby tylko takie wpadki miała truskawa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:36   #4758
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie jest warta swojej ceny, jest fajna, ale są lepsze , przynajmniej dla moich włosów
a które są lepsze?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja też zrobiłam w czwartek zamowienie a dziś dpiero wysłano zostało musisz poczekac

layla79 polecam maskę echosline R+ jest cudowna ja miałam coś strasznego na głowie ona mnie włoski wyleczyła jest bardzo wydajna sprawdz na KWC
dzięki leana

Cytat:
Napisane przez aur_0_ra Pokaż wiadomość
Czy ktos z Was kupowal moze w ostatnim czasie Magic Concealer HR? Interesuje mnie, czy data produkcji byla OK..
tak, dużo osób kupowało ostatnio, wszystkie wyprodukowane 2007.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:48   #4759
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
słuchajcie, czy kiedykolwiek pojawiła się na Tru maska kanebo intensive hair mask? cena w perf. totalnie zaporowa. używałyście może tej maski, bo ja mam wrażenie, że na moje wieloletnio rozjaśniane włosy już nic nie działa. kryształki alfapartu są super, ale to raz na tydzień, a na codzień? mogłybyście mi coś polecić?
A serie Color smart Matrix próbowałaś może, nie jest droga, szampon bardzo dobry maska tez ok fajne po niej włosy sa, maski nie mam w domu ale moja fryzjerka kładła mi ja chyba dwa razy i wrażenia lepsze niz po L'oreal Prof, szampon kupiłem jest swietny i bez silikonów
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 17:53   #4760
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
mag1111111 - zmienił ci się status na truskawie?

Nie cały czas czekam
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:55   #4761
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Margaretko, pamiętam że kupowałaś na Tru cienie YSL nude. Jak one się sprawują? I czy są bardzo błyszczące?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:57   #4762
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

przypominam ze w moim dekalkulatorze sa dane od vril i kamisia - więc raczej nie zawiera on błędów....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:06   #4763
kasia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.Madlaine

Czesc! Wiesz ja kilkakrotnie kupowalam na STR i nigdy nie mialam problemow ,nawet przed swietami gdy popyt jest wiekszy to w ciagau 7 dni dostalam paczke.Zastanawialas sie czy nie skorzystalas ze soecjalnej oferty gdzie w cenie 1 prod otrzymujesz 2???Maja czesto takie promocje,moze nie zwrocilas uwagii'?
kasia2404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:07   #4764
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Margaretko, pamiętam że kupowałaś na Tru cienie YSL nude. Jak one się sprawują? I czy są bardzo błyszczące?

Dolaczam sie do pytania. Mozesz napisac o nich cos wiecej. Moze porownac do innych brazow i bezy jakie masz? Bylabym bardzo wdzieczna.

Czaje sie na jakis fajny zestawik bezo-brazow, ale nie za ciemne, i do tego leciutko rozswietlajace oko, i raczej chlodne.



A tak przy okazji to chcialam zapytac czy moze orientujecie sie czy ceny kosmetykow na bezclowce sa nizsze niz na truskawce (bez zadnych promocji) czy raczej takie same?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:37   #4765
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja kupowałem dwukrotnie kody XD 265 i XD 257 czyli wrzesień 2007 data produkcji
zastanawiam sie nad zakupem tego korektora,ostatnio dopiero zaczelam wogole myslec o korektorze pod oczy,nigdy nie uzywałam min dlatego ze mam 22lata i nie mam sincow ani zaciemnien pod oczami,chcialabym raczej ulepszyc moj makijaz,czy to dobry pomysl??a moze korektor owszem ale nie Magic Concealer ?? niby jest rozswietlajacy,ale czy wystarczajaco...
testowałam kilka korektorow,ale dawało to same minusy,makijaz wcale nie był piękniejszy a korektor uwydatnił tylko zmarszczki ktorych nie mam!
Z tego co zdazyłam sie zorientowac to okoloce oczu,zuchwa i skronie powinny byc rozjasnione aby makijaz wydawał sie naturalny,swiezy a z tego wynikało by za korektor jest raczej niezbedny:confu sed:
Nie chciałabym zrobic sobie kuku,dlatego pytam Was dziewczyny/Kamisiu o rade
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:56   #4766
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Musze sie pochwalic, sledze Wasz watek i tez zrobilam zakupy na TRU i wlasnie dostalam pierwsza paczke Jestem szczesliwa, dostalam puder Lancome i deo Biothermu, z czego puder wyprodukowany w styczniu 2008 Wszystko super i obylo sie bez wizyty w UC, czego najbardziej sie balam.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:10   #4767
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A tak przy okazji to chcialam zapytac czy moze orientujecie sie czy ceny kosmetykow na bezclowce sa nizsze niz na truskawce (bez zadnych promocji) czy raczej takie same?[/quote]

truskawka jest sklepem wolnocłowym, dodatkowo zarejestrowanym w raju podatkowym jakim jest hong kong,
na podstawie moich doświadczeń większosc kosmetyków jest na tru tańsza i to jednak dość zauwaznalnie np. tusz lash queen HR na lotnisku kosztuje 99 pln a na tru 72 pln
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:38   #4768
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
truskawka jest sklepem wolnocłowym, dodatkowo zarejestrowanym w raju podatkowym jakim jest hong kong,
na podstawie moich doświadczeń większosc kosmetyków jest na tru tańsza i to jednak dość zauwaznalnie np. tusz lash queen HR na lotnisku kosztuje 99 pln a na tru 72 pln
Wyjątkiem od tego może być strefa wolnocłowa we włoskim Livigno - ceny tam są niższe niż na bezcłówkach lotniskowych.
Konkretnych cen niestety już nie pamiętam.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:00   #4769
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Wyjątkiem od tego może być strefa wolnocłowa we włoskim Livigno - ceny tam są niższe niż na bezcłówkach lotniskowych.
Konkretnych cen niestety już nie pamiętam.
szkoda, że nie pamiętasz
moja koleżanka jedzie tam w piątek, i zastanawiam się mocno, co umieścić jej na liście zakupów
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:38   #4770
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
szkoda, że nie pamiętasz
moja koleżanka jedzie tam w piątek, i zastanawiam się mocno, co umieścić jej na liście zakupów
udało mi się dotrzeć do pudełka po kremie, który mam stamtąd
Hydramax Chanel w Livigno kosztował 40 euro, na Tru kosztuje 47,5 euro
40 euro kosztowała też wielofunkcyjna paletka YSL, ale jej nie ma na Tru więc nie wiem, jaka jest różnica cenowa.
Pamiętam, że byłam zaskoczona zwłaszcza tanią pielęgnacją
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.