Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 09:49   #4831
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
a wiesz, że nawet nie wiem, mi nie wysusza, ja też często stosuje oleje na włosy i może tego nawet nie odczuwam
Ja tez olejuje, w tej chwili Vatika. Ona ma w skladzie cytryne, wiec moze tez troszke rozjasni?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
popielata farba np wellaton 9/1 szampon to swoją drogą
masz miedziany blond. teraz to juz łatwo, jak kondycja włosów?

---------- Dopisano o 03:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:59 ----------



to juz takie ombre sam bym się w to nie bawił, tzn ja tak ale Tobie nie radzę bo moze nie wyjść tak fajnie naturalnie, generalnie farby z poziomu 8 albo 9 bierz, ale raczej 9
Na serio teraz juz bedzie latwo? Super
Wlosy troche drutowate na ostnich 10 cm, nie widze, zeby bylo wiecej rozdwojonych. Mysle, ze 2-3 sesje z olejem, odzywka i jedwabiem zalatwia sprawe.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:40   #4832
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witaj fryz to znowu ja Chciałam się spytać, czy miałeś może do czynienia z farbą L’Oréal Récital Préférence o odcieniu Viking (9.1)? Orientujesz się może czy jest wydajna i dobrze wyrównująca kolor/pokrywająca włosy? Bo tak pomyślałam że jeśli ta Palette 219 rozjaśni mi włosy to kupię tą z loreala i dam na całość, żeby ujednolicić nią kolor. No chyba, że polecasz może jakąś inną w takim kolorze? Pytam bo chciałam kupić już farby i trzymać w szafce na odpowiednią chwilę

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja tez olejuje, w tej chwili Vatika. Ona ma w skladzie cytryne, wiec moze tez troszke rozjasni?
Też się do Vatiki przymierzam ale muszę chyba zamówić na all bo u mnie w mieście jej nie ma
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:04   #4833
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz ja tez mam pytanko
nie wiem czy deko mi wyjdzie na hennowanych wlosach. Dlatego moglbys mi doradzic jakis rozjasniacz? dodam ze nie mam hurtowni Polwell obok siebie
wlosy wpadaja mi w rudy niestety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7423.jpg (101,1 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2012-06-26 o 15:07
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:31   #4834
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Witaj fryz to znowu ja Chciałam się spytać, czy miałeś może do czynienia z farbą L’Oréal Récital Préférence o odcieniu Viking (9.1)? Orientujesz się może czy jest wydajna i dobrze wyrównująca kolor/pokrywająca włosy? Bo tak pomyślałam że jeśli ta Palette 219 rozjaśni mi włosy to kupię tą z loreala i dam na całość, żeby ujednolicić nią kolor. No chyba, że polecasz może jakąś inną w takim kolorze? Pytam bo chciałam kupić już farby i trzymać w szafce na odpowiednią chwilę

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------



Też się do Vatiki przymierzam ale muszę chyba zamówić na all bo u mnie w mieście jej nie ma
Ja tez kupowalam na All, bo nie wiem, gdzie u siebie mialabym jej szukac
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:02   #4835
ing_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 470
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a ja mam problem z moimi czarnymi wlosami mialam naturalne ciemne blond wlosy, postanowilam w styczniu zafarbowac na jasny braz farba loreal preference,pozniej (po ok 1,5 miesiaca) na wyrafinowany kasztan i zrobily sie takie typowo brazowe,a w maju zmienilam na czarne caego teraz strasznie zaluje...kupilam jakas farba z rozjasniaczem z loreala do ciemnych wlosow ale nic..nawet tego czarnego nie ruszylo.. Nie chce miec dekoloryzacji , dlatego pytanie do Was: czy farba po jakims czasie, dluzszym czasie wyplucze sie sama? a odrosty robilabym wtedy jakims jasnym brazem i czekala ?
ing_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:33   #4836
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź. Ale ja laik w farbowaniu trochę - co to poziom 8 lub 9? A jakaś konkterna farba?

I jeszcze pytanie - kiedyś kiedyś u fryzjera kładziono na moje kłaczki Wella Color Touch sunlight coś tam coś tam. To rozjaśniać czy farba? Moge to jakoś sama powtórzyć?
8 to jasny blond
9 to bardzo jasny blond

np farby wellaton 9/0 albo 8/0,
9/0 jest tylko o ton jasniejsza

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja tez olejuje, w tej chwili Vatika. Ona ma w skladzie cytryne, wiec moze tez troszke rozjasni?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------


Na serio teraz juz bedzie latwo? Super
Wlosy troche drutowate na ostnich 10 cm, nie widze, zeby bylo wiecej rozdwojonych. Mysle, ze 2-3 sesje z olejem, odzywka i jedwabiem zalatwia sprawe.
no pewnie że tak, miedź niwelujemy popielem a poziom wydaje sie być już dośc jasny

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Witaj fryz to znowu ja Chciałam się spytać, czy miałeś może do czynienia z farbą L’Oréal Récital Préférence o odcieniu Viking (9.1)? Orientujesz się może czy jest wydajna i dobrze wyrównująca kolor/pokrywająca włosy? Bo tak pomyślałam że jeśli ta Palette 219 rozjaśni mi włosy to kupię tą z loreala i dam na całość, żeby ujednolicić nią kolor. No chyba, że polecasz może jakąś inną w takim kolorze? Pytam bo chciałam kupić już farby i trzymać w szafce na odpowiednią chwilę

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------



Też się do Vatiki przymierzam ale muszę chyba zamówić na all bo u mnie w mieście jej nie ma
Vikinga nie mialem, ale wydajna cholernie jest

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Fryz ja tez mam pytanko
nie wiem czy deko mi wyjdzie na hennowanych wlosach. Dlatego moglbys mi doradzic jakis rozjasniacz? dodam ze nie mam hurtowni Polwell obok siebie
wlosy wpadaja mi w rudy niestety.
a po jakiej hennie to masz i do jakiego koloru chcesz zejśc?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 23:18   #4837
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Vikinga nie mialem, ale wydajna cholernie jest
A możesz polecić jakieś inne dobre farby w kolorze takim jak viking? Czy raczej takich odcieni nie stosowałeś? Kurcze bo mam dylemat co kupować, za vikinga dam około 30zł, a za tą cenę mam 2 sztuki jakiejś innej, tańszej farby i być może lepszej jakościowo. Z tego co czytałam to farby z tej serii nie niszczą tak włosów, no i dołączona jest do nich świetna odżywka (argumenty 'za'), ale obawiam się czy wyrównają mi moją tęczę na głowię którą będę mieć
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 06:44   #4838
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz mam to po naturalnej hennie Khadi orzechowy brąz zmieszany z ciemnym brązem hennowałam tylko 2 razy.
1. foto moje wlosy na dlugosci
2 i 3: takie cos chcialabym uzyskac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FRANK2012+%252810%2529.jpg (59,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090811kimkardashian_blonde1.jpg (40,0 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2012-06-27 o 09:44
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:55   #4839
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
8 to jasny blond
9 to bardzo jasny blond

np farby wellaton 9/0 albo 8/0,
9/0 jest tylko o ton jasniejsza
O, dzięki. A podpowiesz coś o Wella Color Touch? Czy to rozjaśniacz czy farba? W jaki odcień miałabym celować i jak używać?
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:27   #4840
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
O, dzięki. A podpowiesz coś o Wella Color Touch? Czy to rozjaśniacz czy farba? W jaki odcień miałabym celować i jak używać?
nie używałem nigdy color touch więc się nie wypowiem, aczkolwiek to są farby ton w ton , więc słabsze od zwykłej farby

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
A możesz polecić jakieś inne dobre farby w kolorze takim jak viking? Czy raczej takich odcieni nie stosowałeś? Kurcze bo mam dylemat co kupować, za vikinga dam około 30zł, a za tą cenę mam 2 sztuki jakiejś innej, tańszej farby i być może lepszej jakościowo. Z tego co czytałam to farby z tej serii nie niszczą tak włosów, no i dołączona jest do nich świetna odżywka (argumenty 'za'), ale obawiam się czy wyrównają mi moją tęczę na głowię którą będę mieć
viking to 9.1? no to wellaton 9/1 np albo londa 18
tak odżywka jest super, a farbka nie niszczy włosów, ale nie kryje moim zdaniem dobrze (odcienie które miałem)

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Fryz mam to po naturalnej hennie Khadi orzechowy brąz zmieszany z ciemnym brązem hennowałam tylko 2 razy.
1. foto moje wlosy na dlugosci
2 i 3: takie cos chcialabym uzyskac
wiesz co, jedna dziewczyzna dekoloryzowała z henny i mówiła ze bylo ok, ale ja osobiście nie praktykowałem nawet z henną więc nie powiem Ci nic na 100% nożna próbować na 1 paśmie najpierw jak ściąga kolor
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:42   #4841
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz tak tez zrobie, najpierw na pasmie pisalam z jedna dziewczyna ktora rozjasniala henne. Wyszlo jej rudo, a potem i tak na rudo dalej farbowalo bo chodzilo jej o rozjasnienie rudosci tylko.

Zastanawiam sie czy w takim razie taka hennowa rudosc mozna wygasic farba wiem, ze w hennie nie masz praktyki wiec tak sobie tylko glosno mysle

zrobilabym kapiel rozjasniajaca jakby deko nie wyszla ale nie wiem jaki uzyc rozjasniacz i gdzie go kupic. Na allegro nie ma tych co polecasz Vincent Ledier.

dopiero zauwazylam, ze na foto ktore dodalam widac mi bielizne dlatego usunelam

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2012-06-27 o 09:43
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 10:18   #4842
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

vincenta znajdziesz na hurtowni pro-sprzęt ale zamiast ę napisz e, oni zablokowali wklejanie adresu na fora wiec blokuje sie.

zgasisz rudośc farbą

ale kąpiel tylko na chwile bo nie masz tak wielkiej róznicy międzi kolorem jaki chcesz a jaki masz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:26   #4843
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a ktorego vincenta polecasz w moim przypadku? bo chyba s a3 wersje zalezne od tego na jakim poziomie ma sie wlosy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:34   #4844
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

są 4 ja zawsze polecam zielony bo najmocniej rozjasnia, niebieski tez jest dobry i mogłabys zamówić niebieski, w przypadku gdyby np nie mieli zielonego aktualnie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:55   #4845
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
viking to 9.1? no to wellaton 9/1 np albo londa 18
tak odżywka jest super, a farbka nie niszczy włosów, ale nie kryje moim zdaniem dobrze (odcienie które miałem)
Dziękuję za pomoc
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:26   #4846
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

dostalam rozjasniacz Revlon zrobilam kapiel z woda 6% przez 25 min i efekt prawie zerowy.
nie wiem czy to wina henny? czy powinnam wziac wode 9%?
aaa robilam na pasemku rzecz jasna
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:49   #4847
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

hej to znowu ja
Czy po deko x 4, po tym 2 razy kąpiel rozjaśniająca i na to Casting 600, da radę zrobić cosik żeby włosy były jaśniejsze niż ciemny kasztan??
Czy trzeba znowu rozjaśniać??
Po ostatnim nałożeniu Castinga kolor nadal mi się spłukuję i ciemnieje a zależy mi na ciutkę jaśniejszym kolorze niż kasztan.
Dodam tylko,ze włosy mi się wysuszyły strasznie po tych naszych fryzowych akcjach, ale już i tak jest lepiej niż było
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:09   #4848
illuvya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

hej, zaczne od tego, ze mialam wlosy koloru ciemny blond, nastepnie poszlam do fryzjerki, ktora rozjasnila mi je o 2 tony, wyszedl okropny zolty kolor, nastepnie ponownie ja odwiedzialam i zrobila mi okropnie ciemne wlosy, cos w stylu kasztan, nie podobaly mi sie strasznie, dlatego kupilam farbe wellaton średni blond i pomalowalam, lecz wlosy wyszly jeszcze ciemniejsze. od dawna marze o takim kolorze wlosow jak z zalaczniku. chce kupic dekoloryzator, ab ta farba puscila, co prawda zmyla sie torche i jest to w miare ladny lekki kasztan, lecz marze o tych wlosach. warto kupowac dekoloryzator i katowac te wlosy dla wymarzonego oloru? jak uzywaskac dobrze taki efekt? błagam o pomoc
illuvya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:03   #4849
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość

wiesz co po dekoloryzacj to różnie, po jednych farbach lub rozjasniaczach jaśniejsze sa a po innych ciemnieją, więc tu trudno.... ja osobiście przekonałem się ze po frabie rozjaśniającej palette E20 albo 100 włoski stają się jaśniejsze a po innych są ciemne znów, oczywiście po dekoloryzacji proponuję wymyć porządnie mocno oczyszczającym szamponem i wypłukać włoski z soku z cytryny
W sumie planuję nałożyć dekoloryzator i zobaczyć, co jest "pod farbą". Długości i końce mogą wymagać dodatkowego rozjaśnienia, a może się okazać że nie. Na pewno trzeba będzie rozjaśnić włosy przy głowie, a na koniec ochłodzić kolor.
Zastanawiam się czy taka opcja nie byłaby najlepsza:
1. Dekoloryzator
2. Kąpiel lub punktowo rozjaśnianie tam gdzie okaże się potrzebne.
3. Chłodny toner, np. directions biały (to jest chyba lekko fioletowe).

Taki toner chyba nie będzie reagował z dekoloryzatorem?:confused :
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 20:17   #4850
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

MELDUJE, ze dalam rozjasniacz na cale wlosy uprzednio dwukrotnie hennowane hennami Khadi.
Dalo sie rozjasnic w stopniu znacznym. Obecnie jestem jaskrawo ruda

Fryz
jutro wrzuce fotki i bede prosila o prade jak wygasic ten rudy i jak uzyskac jakis fajny blondzik
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:54   #4851
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
MELDUJE, ze dalam rozjasniacz na cale wlosy uprzednio dwukrotnie hennowane hennami Khadi.
Dalo sie rozjasnic w stopniu znacznym. Obecnie jestem jaskrawo ruda

Fryz
jutro wrzuce fotki i bede prosila o prade jak wygasic ten rudy i jak uzyskac jakis fajny blondzik
joanna gołębi popiel

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
hej to znowu ja
Czy po deko x 4, po tym 2 razy kąpiel rozjaśniająca i na to Casting 600, da radę zrobić cosik żeby włosy były jaśniejsze niż ciemny kasztan??
Czy trzeba znowu rozjaśniać??
Po ostatnim nałożeniu Castinga kolor nadal mi się spłukuję i ciemnieje a zależy mi na ciutkę jaśniejszym kolorze niż kasztan.
Dodam tylko,ze włosy mi się wysuszyły strasznie po tych naszych fryzowych akcjach, ale już i tak jest lepiej niż było
no ale jak? wyplukuje się i ciemnieje? :X jak to?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
W sumie planuję nałożyć dekoloryzator i zobaczyć, co jest "pod farbą". Długości i końce mogą wymagać dodatkowego rozjaśnienia, a może się okazać że nie. Na pewno trzeba będzie rozjaśnić włosy przy głowie, a na koniec ochłodzić kolor.
Zastanawiam się czy taka opcja nie byłaby najlepsza:
1. Dekoloryzator
2. Kąpiel lub punktowo rozjaśnianie tam gdzie okaże się potrzebne.
3. Chłodny toner, np. directions biały (to jest chyba lekko fioletowe).

Taki toner chyba nie będzie reagował z dekoloryzatorem?:confused :
zamiast tonera szampon fioletowy z marion jest dobry
po dekoloryzacji włosy mogą ciemnieć bez nie nałozenia niczeko, bądź po nałozeniu nie odpowiedniej farby
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:05   #4852
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz sam golebi popiel? zazwyczja radzisz zmieszac z perla
moze zle okreslilam swoje wlosy: sa pomaranczowo rude. chyba z przewaga pomaranczy

a po tym wygaszeniu koloru farbe docelowa powinnam wybrac o ton jasniejsza? czy nie trzeba sie ta zasada kierowac przy rozjasnianiu?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:08   #4853
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jak na rude da się gołębi popiel to włosy są blond?
mnie się malina całkowicie wypłukała- odrost jest blond, reszta ruda, ale deko już do mnie leci
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:14   #4854
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
jak na rude da się gołębi popiel to włosy są blond?
mnie się malina całkowicie wypłukała- odrost jest blond, reszta ruda, ale deko już do mnie leci
zalezy jak ciemne rude, popiel gasi rudość. poziom zostaje ten sam + dochodzi fakt ze włosy chłodne wydają się optycznie ciemniejsze lekko

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Fryz sam golebi popiel? zazwyczja radzisz zmieszac z perla
moze zle okreslilam swoje wlosy: sa pomaranczowo rude. chyba z przewaga pomaranczy

a po tym wygaszeniu koloru farbe docelowa powinnam wybrac o ton jasniejsza? czy nie trzeba sie ta zasada kierowac przy rozjasnianiu?
z perłą mieszasz jak masz żółto rude, na rude to sam popiel. jak bardzo jasne chcesz mieć, popiel moze lekko przyciemnić ale bez przesady. nie będą bardzo jasne
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:26   #4855
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

wiesz co ciężko powiedzieć.
po pszym nałożeniu castinga włosy robiły mi się rudawe a teraz ciemnieją i robią się ciemno brązowe. a końcówki z jednej strony mam prawie blond. dziwne te moje włosy
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:30   #4856
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
wiesz co ciężko powiedzieć.
po pszym nałożeniu castinga włosy robiły mi się rudawe a teraz ciemnieją i robią się ciemno brązowe. a końcówki z jednej strony mam prawie blond. dziwne te moje włosy
eh, uroki włosów rozjaśnianych. nigdy nie jest idealnie
ja bym teraz nic nie robił ewentualnie szamponetkami w saszetkach co pewien czas
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:41   #4857
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz a tak w ogóle to przypomniałam sobie, że po farbowaniu wellatonem odkryłam gdzie jest napisane stężenie oxy Nie wiem czy o tym już wspominałam (moja pamięć zawodzi ) ale tam gdzie na buteleczce jest data ważności pisze stężenie, u mnie to było 9%
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:52   #4858
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość

zamiast tonera szampon fioletowy z marion jest dobry
po dekoloryzacji włosy mogą ciemnieć bez nie nałozenia niczeko, bądź po nałozeniu nie odpowiedniej farby
Miałam ten szampon, ale widoczne efekty dawał dopiero po kilkukrotnym zastosowaniu i długim trzymaniu i jeszcze musiałam co jakiś czas poprawiać szamponetkami "platynowymi", bo moje włosy raczej słabo łapią tego typu preparaty. Próbowałam też płukanek i srebrzyków, ale te w ogóle nie działają na moje włosy. Tak sięzastanawiałąm czy te tonery nie sa bardziej skuteczne i mniej wysuszają niż trzymanie srebrzącego szamponu na włosach dłuższy czas... czy też jest odwrotnie?
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 23:04   #4859
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Miałam ten szampon, ale widoczne efekty dawał dopiero po kilkukrotnym zastosowaniu i długim trzymaniu i jeszcze musiałam co jakiś czas poprawiać szamponetkami "platynowymi", bo moje włosy raczej słabo łapią tego typu preparaty. Próbowałam też płukanek i srebrzyków, ale te w ogóle nie działają na moje włosy. Tak sięzastanawiałąm czy te tonery nie sa bardziej skuteczne i mniej wysuszają niż trzymanie srebrzącego szamponu na włosach dłuższy czas... czy też jest odwrotnie?
nie, toner odżywia włosy

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Fryz a tak w ogóle to przypomniałam sobie, że po farbowaniu wellatonem odkryłam gdzie jest napisane stężenie oxy Nie wiem czy o tym już wspominałam (moja pamięć zawodzi ) ale tam gdzie na buteleczce jest data ważności pisze stężenie, u mnie to było 9%
oooo to musze wyczaić!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 04:50   #4860
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz help
wrzucam foto tego co mi wyszlo. Zastanawiam sie czy takie rozjasnienie wystarczy zeby uzyskac blond z linka?
czy jeszcze powinnam cos pokombinowac?
taki bym chciala +/- http://4.bp.blogspot.com/-AMuHCFPKcF...52810%2529.jpg

bo na taki nie mam szans co nie? http://www.shoppingblog.com/pics/kim...hian_blond.jpg


1.czy na wlosach rozjasnianych nadal dziala zasada: farba farby nie rozjasni? bo ciekawa jestem czy farba z woda np 9% dalaby rade troche je rozjasnic jeszcze?

EDIT;
polozylam 2gi raz rozjasniacz na 10min wlosy jest jasniejsze (foto 2i3). Rudosc nie jest juz taka ognista. foto 3 najbardziej realne jest moim zdaniem. Przy skalpie troche zolci jest niestety.
Co dalej Ojcze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7445.jpg (53,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7458.jpg (69,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7459.jpg (139,0 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2012-06-28 o 09:14
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.