Lakiery O.P.I cz. II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 19:44   #1441
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mi to w ogóle tak średnio po drodze z takimi kolorami,ale jakoś ten zestaw mnie zauroczył DO pękaczy zaś jak pies do jeża
Jak Ty taka niewyrażna,to czego moje hiszpany oddajesz?

Bo one mi się baaardzo podobają, ale w mojej bagiennej puszczy, pośród nieumalowanych i niewyperfumowanych kobiet, i tak jestem widoczna, jak jeden wielki halogen Te lakiery sa pieknę, ale jak dla mnie ich nasycenie potęguje tę widoczność. W PL pewnie bym się tak nie bawiła w barwy ochronne . Raz czy dwa je użyłam na krótkie paznokcie i tyle. Trochę daja mi ten sam efekt (emocjonalny nie wizualny), co Quarter of Cent-cherry, którego też za często nie uzywam, ale lubię mieć.
Hiszpany są raczej w tonacji chłodnej, a ja ostatnio jakoś się cieplejsza zrobiłam. Matula az mnie się pyta, czy przypadkiem nie latam gdzieś na wakacje, bo nabrałam żółtego pigmentu. Stąd wybieram lekko zgaszone i ocieplone buraczki . U mnie, choc wieje i słonce nie świeci, ludzie jakoś dziwnie opaleni są.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:15   #1442
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

mi chyba juz blizej do pekajacych niz takich blotnistych
z nowej kolekcji najbardziej mnie przekonują te kolorowe, a reszta to takie 'no dobra niech juz beda w koncu jesien i zima...'
chociaz jakis wielkich szalenstw tez nie uskuteczniam

a poza tym to moich wielkim dylematem jest, krotkie czy dlugie paznokcie
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:38   #1443
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a poza tym to moich wielkim dylematem jest, krotkie czy dlugie paznokcie
ha! mam ten sam problem. niby krótkie schludniej wyglądają, ale akoś szkoda obciąć.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:54   #1444
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a poza tym to moich wielkim dylematem jest, krotkie czy dlugie paznokcie
Ja bym dylematu nie miała, gdyż mam naprawdę ładne długie paznokcie ale z kolei studia medyczne podejmują za mnie decyzję... Ale zawsze staram się przemycić chociaż troszeczkę długości. Chociaż z drugiej strony lakier lepiej trzyma się na krótszych i zaokrąglonych. Mam taki kształt paznokcia, że "przylegająca" płytka sięga praktycznie do samego koniuszka palca i nawet jak mają 1mm długości, to i tak wystają poza opuszki poza tym mam długą płytkę, więc nigdy nie wyglądają na krótkie. Ale dłuższe lepiej prezentują szaleńcze lakiery

Mój największy dylemat to jednak kształt - prostokątne (lubię najbardziej, ale nie bardzo dają się przemycić troszkę dłuższe niż należy bo drapią straszliwie ostrymi kantami), squoval (mam obecnie) czy squoval.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:59   #1445
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja całą zimę nosiłam dluugie, ale czy jednak z ostrymi kolorkami to nie za duzo...?
ja mam dosc spore paznokcie i takie ze mają boki idealnie proste, wiec latwo przesadzic..
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 22:14   #1446
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

no właśnie moje paznokcie też mają śliczny kształt, długie prezentują się łał, no i jak już są takie łał to żal obcinać. ale znowu wydaje mi się, że krótkie są bardziej, schludne, zgrabne, nie postarzają moich dłoni(a palce mam długie), hm, ja wiem, może nawet modne?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 06:14   #1447
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
ocieplone buraczki . U mnie, choc wieje i słonce nie świeci, ludzie jakoś dziwnie opaleni są.
Słyszałam,że solarium popularne na północy

Lalesiu - jak Ty na medycynie w Łodzi,to pewnie w CZMP bywasz Ja się właśnie wybieram tam z moim dziecięciem na przegląd kardiologiczny, tylko trochę teraz chorujemy i coś się nie mogę zmobilizować
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 09:31   #1448
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Słyszałam,że solarium popularne na północy

Lalesiu - jak Ty na medycynie w Łodzi,to pewnie w CZMP bywasz Ja się właśnie wybieram tam z moim dziecięciem na przegląd kardiologiczny, tylko trochę teraz chorujemy i coś się nie mogę zmobilizować
Bywam, ale szczęśliwie dla mnie rzadko, gdyż to kompletnie drugi koniec miasta od mojego miejsca zamieszkania a rano jadę tam samochodem(!) ponad godzinę. Nie wiem jak niektórzy docierają tam środkami komunikacji miejskiej.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:39   #1449
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Bywam, ale szczęśliwie dla mnie rzadko, gdyż to kompletnie drugi koniec miasta od mojego miejsca zamieszkania a rano jadę tam samochodem(!) ponad godzinę. Nie wiem jak niektórzy docierają tam środkami komunikacji miejskiej.
Rok temu zwłaszcza było bosko,jak Rzgowską remontowali
Akurat mój syn leżał przez dwa miesiące a ja 2-3 x w tyg. do niego przyjeżdżałam z Warszawy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 12:10   #1450
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a ja sie pochwale ze w srode, czwartek najpozniej bedzie u mnie cuckoo for this color i kennebunk port
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:52   #1451
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a ja sie pochwale ze w srode, czwartek najpozniej bedzie u mnie cuckoo for this color i kennebunk port
To ja sie pochwale, ze Kannenbunk port bedzie u mnie za miesiac

Wlasnie wyczailam mapety i swatch-e
http://blogg.veckorevyn.com/purity/2...i-the-muppets/

Bardzo lubie ten blog, bo dziewczyna potrafi wyczarowac fantazyjne makijaze, bardzo dobre technicznie i zwariowane, choc i troche wersji 'uzeimionych', czyli codziennych.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Malg, tak, sporo ludzi chodzi tu na solarium, inaczej depresja chwyta z braku slonca. Nie zauwazylam tu jednak wersji marchewkowej cery, choc pewnie kazdy ma swoje zdanie. Ja po sobie zauwazam, ze skora moja stracila rozowy pigment i zrobila sie taka bardziej zoltawa. Bardzo mi odpowiadaja pudry i wszelkie meteoryty dla Azjatek, bo nieco zarozawiaja mnie i wyrownuja koloryt do neutralnego.
Te zmiane koloru zauwazylam, gdy powrocilam, po latach przerwy, do wlasnie takich zywiutkich rozowych buraczkow hiszpanskich. Kiedys mi bardzo pasowaly, bo bylam niebiesko-biala z rozowym niuansem, teraz skrecam w kierunku zielono-zoltym... Mowie tu o cerze i kolorze zylek na skroni . Te zywe buraczki jakos slabo pasuja do moich ubran, ktore wybieram w kolorach temperaturowo neutralnych w strone lekko cieplych (khaki, cieple filety, kakaowe beze, czasem miodowy zolty i sporo turkusu i zielonkawego morskiego). Tu slonce jakos inaczej swieci .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 15:05   #1452
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a Ty, guacamole, jak sie doczytalam zamawiasz tez z asosa tak? bo dzis lub jutro bede robic stamtad pierwsze zamowienie, ale ogolnie mam nadzieje ze poradze sobie z paypalem
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:22   #1453
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Kaja, zamawialam na Asosie kilka razy i bylam zadowolona. Ostatnio mi podpadli, bo nie wyslali mi moich zakupow, a tak bardzo czekalam na te skarby. Bardzo limitowane rzeczy przecenione z 800 zet na sztuce do 200-300. Okazalo sie, ze problem powstal, bo mialam w zamowieniu nieszczesny szampon suchy Batiste, ktory na jakims etapie zamowienia zawrocil mi paczuszke do nadawcy. Dostalam kase zwrotu, ale mniejsza o wartosc szamponu. Nie bede sie juz pieklic o te 10-15 zlotych.

Jak co, zamawiaj, spoko, daj im 2 tygodnie, nie zamawiaj aerozoli i perfum, jesli takie maja. Nie wiem, jak z lakierami. Wczoraj mieli zestaw Essie jesienny, miniaturki, za jakies 50 zlotych.... szybko poszedl i nie ma po nim sladu.

Co do Paypala, to dobra metoda, by przelewac kase np w rozinie, gdy mieszkasz za granica. Moja siostra mieszka w jednej czesci Europy, ja w drugiej i nasze ewentualne rozliczenia, bo sobie kupujemy rozne rzeczy, bedziemy zlatwiac Paypalem. Jest on stosunkowo najtanszy (ponos koszt to maks kilka zlotych przy duzych kwotach) i kaska szybko dociera. Musze sobie tylko zalozyc konto PP, bo nie chce juz sponsorowac bankow .

Co do Paypala i Asosa.... ja nie korzystalam z tej opcji, bo placilam karta. Moj bank ma taki programik, ktory przy kazdorazowej platnosci karta, generuje nowy numer tej karty i pozwala mi ograniczyc kwote transakcji, by, w razie co, nikt nie pobral wiecej. I tak w ogole to nie mam karty kredytowej fizycznie w reku, tylko te e-karte, ktora jest tym programikiem podloaczonym do mojego konta bankowego. Bardzo bezpieczne i szczerze polecam, jesli jest taka mozliwosc w ktoryms z polkich bankow. Poza tym, przy logowaniu do konta bankowego, posluguje sie tokenem, a nie zdrapka, wiec jestem bardzo spokojna.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-26 o 15:26
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:23   #1454
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Aaaleście się rozgadały ostatnio
Aż ciężko uwierzyć, że ja nadal z jednym opikiem się tu uchowałam
Ostatnio przegapiłam 2 aukcje z Show must go on :/ i nadal mnie kusi beżyk San Tantonio- brakuje mi właśnie takiego odcienia bez domieszki różu
Z Pirackiej kolekcji podobał mi się Skull&Glossbones ale mam podobny z Gosha oraz Stranger Tides ale znów czekam na podobnego esiaka Da Bush
Swimsuit faktycznie bardzo ciekawy, zobaczymy kiedy zacznie kusić
Nice Stems nie dla mnie, jesli chodzi o amerykańską kolekcję to tylko Honk if you love Opi- chociaż nie wiem czy nie wezmę podobnego odcienia z ChG, bo w ogóle ta kolekcja bardziej do mnie przemawia niż opikowa no i też zielony mi sie bardziej podoba Są już gdzieś swatche mapetów?

A i dziękuję za zaproszenie do Lakierni
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:34   #1455
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a mam san tan tonio ale jakis cudny to on wg mnie nie jest... ma kolor gliny.


ja mam zamiar zamowic tą sukienke
http://www.asos.com/Rare/Rare-Fringe...-1&clr=Red&r=2
i tylko póki co, opcji platnosci karta kredytową raczej nie mam, tzn musialabym kogos prosic dawac mu kase, brac cudzą (kogos z rodziny) kartę itd.
Boje sie tylko, że bedzie nie taki rozmiar, albo wlasnie paczka sie zgubi i wtedy na ten miesiac zostane i bez kasy i bez sukienki a mam w tym miesiacu pare imprez na ktore mi sie przyda, a jak wydam na nią kase, to juz raczej nie bede w stanie leciec do sklepu kupowac jeszcze innych ciuchow na imprezy. Ale podoba mi się strasznie w przeciwniestwie do kiecek w sklepach wiec zaryzykuje...
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:14   #1456
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaaleście się rozgadały ostatnio
Aż ciężko uwierzyć, że ja nadal z jednym opikiem się tu uchowałam
Ostatnio przegapiłam 2 aukcje z Show must go on :/ i nadal mnie kusi beżyk San Tantonio- brakuje mi właśnie takiego odcienia bez domieszki różu
Z Pirackiej kolekcji podobał mi się Skull&Glossbones ale mam podobny z Gosha oraz Stranger Tides ale znów czekam na podobnego esiaka Da Bush
Swimsuit faktycznie bardzo ciekawy, zobaczymy kiedy zacznie kusić
Nice Stems nie dla mnie, jesli chodzi o amerykańską kolekcję to tylko Honk if you love Opi- chociaż nie wiem czy nie wezmę podobnego odcienia z ChG, bo w ogóle ta kolekcja bardziej do mnie przemawia niż opikowa no i też zielony mi sie bardziej podoba Są już gdzieś swatche mapetów?

A i dziękuję za zaproszenie do Lakierni

A.... Ty tylko jednego Opika masz?!?!?! Lepiej sie popraw i cos sobie przyblakaj hi hi . Mapety dalam kilka postow powyzej. Swatche na szpatulkach ani na paznokciach, ale fotki 'zywe' a nie jakies fotoszopy.
Nice Stems sa osobliwe i powie, ze jeden kolor jest dosc babciny, gliter z duzymi platkami (Sabbatha, nie bij mnie za nieznajomosc definicji ) jest klopotliwy w nakladaniu i zmywaniu, ale pieknie wyglada, jak juz sie komu uda przebrnac przez nakladanie pierwszej warstwy. Piekny jest ten mieniacy sie neonowo czerwony pseudoglitter (dobrze sie zmywa) oraz ten jasny bezowo-rozowy shimmer.
Z Amerykancow interesuje mnie ten przygaszony burak z delikatnym szimerem - olor to dine for, ale pewnie sobie wymieszam mojego srebrnego Diora (nie przepadam za nim) z kilkoma kroplami roznych czerwieni i fioletu (troche Opi 20 Candles, Quarter of Cent-Cherry i fioletowego Collistara) i moze cos podobnego wymysle.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a

ja mam zamiar zamowic tą sukienke
http://www.asos.com/Rare/Rare-Fringe...-1&clr=Red&r=2
i tylko póki co, opcji platnosci karta kredytową raczej nie mam, tzn musialabym kogos prosic dawac mu kase, brac cudzą (kogos z rodziny) kartę itd.
Boje sie tylko, że bedzie nie taki rozmiar, albo wlasnie paczka sie zgubi i wtedy na ten miesiac zostane i bez kasy i bez sukienki a mam w tym miesiacu pare imprez na ktore mi sie przyda, a jak wydam na nią kase, to juz raczej nie bede w stanie leciec do sklepu kupowac jeszcze innych ciuchow na imprezy. Ale podoba mi się strasznie w przeciwniestwie do kiecek w sklepach wiec zaryzykuje...
Sukienka bardzo ladna i niestandardowa. Wiesz, warto na nia poczekac. Jak nie na te impreze, to na druga, nawet i za cene przejscia sie na balety dwa razy z rzedu w tym, co masz . Wystarczy tylko nalozyc nowy lakier na pazurki, inny makijaz i ewentualnie dorzucic jakis nowy dodatek. Ja bym pocierpiala cierpliwie do czasu otwarcia paczuszki
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:28   #1457
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja polecam Asosa Korzystam z darmowej wysyłki - raz mi coś nie doszło, napisałam im 2 maile i jedną kieckę wysłali ponownie, a że drugiej już nie było w sklepie to odesłali kasę. Tylko wtedy na kursie można stracić, no ale to już wiadomo Zazwyczaj szybko mi wysyłają rzeczy
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:04   #1458
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

no dzis sie zawezme za ten paypal jakos wieczorkiem
jedna to dosc wazna okazja ale mam nadzieje ze do tej pory dojdzie

no i mam nadzieje ze nie bede wygladac jak spory abażur ;D


guacamole, o collistarze cos wspominasz? jak ich lakiery ja poki co na etapie zajarania kolorówką i kremami do opalania

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-09-26 o 17:06
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:33   #1459
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
guacamole, o collistarze cos wspominasz? jak ich lakiery ja poki co na etapie zajarania kolorówką i kremami do opalania

Trudno mi powiedziec co do calej linii lakierow, bo mam jeden Viola Glitter 43.

Tu masz wszelkie ujecia tego lakieru.
http://www.google.se/images?um=1&hl=...%C3%B6k+bilder

Mimo ze glitter, dobrze si zmywa. Jest trwaly, ma piekny polysk. Na fotkach tego nie widac dobrze. Trzeba rzucic 3 warstwy, bo inaczej widac niebieskie przeblyski. Ja go sobie chwale, choc lepiej sie prezentuje na dluzszych paznokciach, a ja mam teraz krotkie, bo trenowalam zelowanie na sobie i troche spartaczylam robotke.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 17:43   #1460
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

kolorek ladny, ladny ale ja jednak zle bym sie z nim czuła tak myśle...
ja średnio lubie fiolety, granaty itp na paznokciach. Chyba ze lila, do tego planks a lot sie przekonalam na stopy

żelowanie mowisz, a ja cale zycie naturalne paznokcie, nigdy mi sie nawet zaden nie zlamal nawet jak nosilam bardzo dlugie (ostro musialam sie z iphonem gimnastykowac )
ah ale jestem zajarana ze zarzuce sobie pierwszy raz czerwony opi na piatek i sie jakos wystroje jeszcze do fryzjera ide
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:59   #1461
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Kaja, to tez nie do konca moj kolor. Ja go kupilam, jak mialam czarne wlosy koniec 2008, a teraz mam zloto-miodowe. Kolor jak kolor, ale konsystencja jest cudna. Nawet po 3 latach bez rozcienczania Seche-em, trzyma fason. Pedzelek jest wygodniejszy niz u OPI, wykonczenie bardziej takie woskowo-zelowe - swieci sie i bez nablyszczacza kilka dni. Sam glitter jest drobny, wiec przy zmywaniu nie czuje drapania.
Tak czasem mysle, czy nie kupic sobie czegos nowego z tej marki, bo to naprawde fajny produkt, a wiadomo - glitter nie naleza do najlatwiejszych. Pewnie i inne wykonczenia fajnie sie trzymaja.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:01   #1462
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

u nas w douglasie, w ogole nie ma gliteterow i ogolnie malo jest ich lakierów.
Ja lubie cienie i pudry rozswietlajace od nich czekam wgl na zimową kolekcje kolorówki, poki co z nowych trendów wlasnie ten cuckoo zakupilam
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:02   #1463
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja kupilam ten lakier w juz 'niezyjacej' galerii centrum, jeszcze, gdy 'stacjonowalam' we Wrocku . Mysle, ze lakiery mozna namierzyc w necie, choc nie jest to bardzo popularna marka. A szkoda. Wiele dobrych marek wloskich ma slabe PR, bo nie maja takiego przebicia jak marki wielkich koncernow. Deborah, Collistar czy Nouba sa bardzo fajne, mialam po kilka produktow z kazdej marki (glownie zrzuty od siostry, co kupuje bez opamietania) i bylam zadowolona. Jakosciowo tak miedzy Bourjois a Smashboxem, wiec bylam jak najbardziej happy.
Ile teraz kosztuja lakiery Collistar? U mnie w szwedzkim sklepie neowym dosc drogie, bo jakies 120 Sek, co daje minimum 50 zlotych, jak nie wiecej, bo kurs mocno poszedl w gore.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Szanowne Klubowiczki! Poniewaz jestem zwolenniczka demokracji, mysle, ze:
1. mozemy sie 'otworzyc' na nowe uczestniczki, ale decyzja o zaproszeniu danej wizazanki powinna byc omowiona w Klubie
2. jesli macie jakies fajne znajome, co interesuja sie tematyka i sa zaufane - dajcie znak
3. gdy ktos zastuka do bram klubu, otworzymy watek, w ktorym uwzglednimy za i przeciw i podejmiemy decyzje
4. zanim wysle zaproszenie kandydatce, watek ten usuniemy, bo po co ktos ma czytac watpliwosci na swoj temat, skoro i tak zostal dopuszczony do bram lakierni ,)
5. oczywiscie... zakladajcie watki, jesli macie ochote, sugerujcie zmiany i inne tam takie kwestie organizacyjne. Dobrze by bylo, gdyby jednak watkow bylo niezbyt duzo, bo inaczej, zabraknie monitora

To tak opimistycznie koncze swoje wywody z gatunku chemii paznokciowej
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:10   #1464
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

wiesz co obstawiam ze ok 50-70zl, ale pewna w ogole nie jestem.
Ja mam od nich tez tusz i jestem super zadowolona Tusz wlasnie byl dosc niedrogi bo ok 80zl kosztowal a jest naprawde bardzo fajny
co do lakierow pewnie są ale watpie zebym z nimi zdradzila OPI
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:56   #1465
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja mam znacznie lepsze swatche muppetów

Nieglittery:
http://alizarineclaws.blogspot.com/2...ts-part-i.html

Glittery:
http://alizarineclaws.blogspot.com/2...s-part-ii.html

Jak dla mnie to kolejna słaba kolekcja... Jedynie Designer de better i Worm and Fozzie mi podchodzą. Ewentualnie jeszcze Animal-istic, ale ten to w zależności od swatcha. Na jednych fajna pomarańcz, na innych okropny ceglasty. Dopóki na żywo nie zobaczę, to się nie przekonam Glittery wg mnie totalna porażka. Wyglądają tanio i krycie z tego co widzę też fatalne. Już widzę, jakim koszmarem będzie ich zmycie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:02   #1466
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Mi sie nawet podoba jeden nie-gliter, jak okreslilas. Choc na moje oko wyglada lekko gliterowato, w kazdym razie zwykly szimer to nie jest.

Meep-Meep-Meep - taki jasniejszy burak, akurat na gwiazdke do kiecki koktajlowej.


Glitery wygladaja dosc ciekawie, choc w realu pewnie zmniejszaja optycznie plytke i robia z niej bombke. Do takich lakierow trzeba miec spore plytki, bo inaczej wyjda male ogryzki, tak mi sie wydaje. Te czasteczki pewnie slabo przyklepac pedzelkiem do plytki i pewnie strasznie odstaja.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-26 o 22:03
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:09   #1467
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

wow, dzieki Lalesia

mi z tej kolekcji po obejrzeniu tych zdjec niewiele sie podoba... glittery to dla mnie slaba inwestycja, na codzien sie nie nadaja, kiepsko sie zmywaja... tak z ciekawosci jaka jeszcze kolekcje uwazasz za nieudaną?

z tych mapetów to najlepszy warm&fozzie wg mnie. Meep meep meep tez niezly.
ogolnie jesli mam byc szczera, burleska chyba byla lepsza..
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:15   #1468
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Kaja, a Ty masz Burleske? Na abs jest zestaw burleskowy mini za jakies 8 euro, plus przesylka of koz. zastanawiam sie, ale te odcienie bardziej miedziane mi nie podchodza. Ja czerwonolubna, ewentualnie zlotofioleto-filka .

Tak bdw szukam Opi My private jet (hologramowy, bo sa 2 wersje) i nie ma go w abs. Abs to siostrzana strona VB. Troche taniej wychodzi niz na VB, ale trzeba zaplacic 16 dolcow za przesylke. Od gliterow wole zdecydowanie hologramy, ba, chyba nawet bardziej niz kremy.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:31   #1469
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Mam jeden glitter z burleski, i malowalam tez tymi mini fajne są

hologram tzn?
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 06:34   #1470
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Ja mam znacznie lepsze swatche muppetów
Fajne fotki,ale kolory zupełnie nie dla mnie
Muppety to moje dzieciństwo... nawet ostatnio grzebiemy z małżem w sieci,żeby naszym dzieciom pokazać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.