Inglot cz. II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 14:34   #2611
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

To paletka na 5 jest, prawda? wolę się upewnić
Super, to mi rozwiązuje sprawę wyjazdowego makijażu, bo jakbym zabrała moją dziesiątkę i akcesoria do niej, to bym się chyba wagowo w bagażu nie zmieściła

Dzięki wielkie za ekspresową odpowiedź

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2011-09-16 o 14:37
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:36   #2612
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Witam Was serdecznie
I Dołączam moje Inglotowskie zdobycze
Jeszcze parę rzeczy mam do kupienia ale u mnie jest malutki inglot i połowy np. cieni nie maja:/ wiec musiałabym się wybrać gdzieś dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (80,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (56,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (58,2 KB, 81 załadowań)
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:57   #2613
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

bold12: Super wygląda taka paletka! Mogłabyś napisać w jaki sposób wywaliłaś przegródki?

pilaa:
Najs Zainteresowały mnie dwa fioletowe cienie na dole - jakie to kolorki?
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 15:31   #2614
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

blackandblue
jeden to Matrix 308 ten jaśniejszy
drugi to Shine 128 jest naprawiany bo mi się cały pokruszył
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:46   #2615
bold12
Raczkowanie
 
Avatar bold12
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 268
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
To paletka na 5 jest, prawda? wolę się upewnić
Super, to mi rozwiązuje sprawę wyjazdowego makijażu, bo jakbym zabrała moją dziesiątkę i akcesoria do niej, to bym się chyba wagowo w bagażu nie zmieściła

Dzięki wielkie za ekspresową odpowiedź
Tak, to jest paletka Pro 5

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
bold12: Super wygląda taka paletka! Mogłabyś napisać w jaki sposób wywaliłaś przegródki
To było trochę skomplikowane, ale osoby sprawne maualnie na pewno dadzą sobie z tym radę, bez uszczerbku na zdrowiu .
Ja użyłam nożyczek o cienkich ostrzach. Wbiłam szpic nożyczek w szczelinę między separator a obudowę i pchałam go przez całą długosc paletki. Dzięki temu zlokalizowałam wypustki przy 2 i 4 kółku na cienie. W tym miejscu zaczęłam wpychac nożyczki pod spód i wypustki puściły. Wyciągnęłam nożyczki i zaczęłam podwadzac separator od strony kółek i tym sposobem puściły pozostały wypustki umieszczony po bokach paletki.
Niestety porysowałam nożyczkami paletkę na dnie, ale jak się umieści w niej cienie to tego nie widac.

Mam nadzieję, że komuś się przyda taka instrukcja usuwania separatora.

Pilaa cudowne zbiory, zwłaszcza paletka z neutralnymi kolorami. Możesz zrobic dokładny opis jakie to numery?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0128.jpg (42,3 KB, 25 załadowań)
__________________


Edytowane przez bold12
Czas edycji: 2011-09-16 o 17:49
bold12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:49   #2616
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

Mi napewno!

Myślicie, że w salonie mi to zrobią czy jak powiem, że chcę paletkę bez separatora to na mnie spojrzą jak na połamaną?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:54   #2617
bold12
Raczkowanie
 
Avatar bold12
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 268
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mi napewno!

Myślicie, że w salonie mi to zrobią czy jak powiem, że chcę paletkę bez separatora to na mnie spojrzą jak na połamaną?
Ciężko powiedziec. Zależy czy masz w salonie przyjazne panie czy wręcz przeciwnie.
Jakby nie chciały, to spróbuj w domu sama, ja jestem manualne zero a udało mi się wywalic ten separator i ciągle mam obie ręce
__________________

bold12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 18:00   #2618
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Myślicie, że w salonie mi to zrobią czy jak powiem, że chcę paletkę bez separatora to na mnie spojrzą jak na połamaną?
Myślę, że nie - a przynajmniej tak wydaje mi się rozsądnie.
Sklep nie sprzedaje pustych paletek i usuwanie separatorów to de facto psucie paletki (nie mówiąc już o tym, że faktycznie można ją zepsuć robiąc to, i co wtedy?).
Ale spytaj, może się mylę.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:13   #2619
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mi napewno!

Myślicie, że w salonie mi to zrobią czy jak powiem, że chcę paletkę bez separatora to na mnie spojrzą jak na połamaną?
Cytat:
Napisane przez bold12 Pokaż wiadomość
Ciężko powiedziec. Zależy czy masz w salonie przyjazne panie czy wręcz przeciwnie.
Jakby nie chciały, to spróbuj w domu sama, ja jestem manualne zero a udało mi się wywalic ten separator i ciągle mam obie ręce

Myślę że żadna pani w salonie się tego nie podejmie i nie ma to nic do rzeczy z przyjaznym nastawieniem.

Paletka pęknie przy próbie wyciągnięcia separatora i co? Kupisz ją? Nie. A pani zostanie z pękniętą paletką, bo tobie separatory nie pasowały.

Możesz kupić w Inglocie paletkę bez separatorów, średniej wielkości, za 10-15zł. A jeśli koniecznie chcesz małą z wyciągniętym separatorem, to musisz się sama pomęczyć. A nie lepiej kupić małą paletkę na kwadraty? Są 2, 3, 4, 5...
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:16   #2620
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Możesz kupić w Inglocie paletkę bez separatorów, średniej wielkości, za 10-15zł. A jeśli koniecznie chcesz małą z wyciągniętym separatorem, to musisz się sama pomęczyć. A nie lepiej kupić małą paletkę na kwadraty? Są 2, 3, 4, 5...
Chodzi o to, że te magnetyczne na kwadraty są cięższe od tych zamykanych i mniej poręczne, jeśli chodzi o użytkowanie - boję się, że po wrzuceniu do torebki by mi się otworzyły, a te trójki z klapką mi się nie otwierały nigdy. Nic to - pójdę do salonu, kupię paletkę i 3 cienie kwadratowe i sama się pomęczę
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:32   #2621
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Bold12 - Dzięki o instrukcję "destrukcji" paletki, na pewno mi się przyda
Pilaa - bardzo ładne odcienie, muszę któryś zaprosić do swojej paletki
Panna_mrau - na pewno kasetki zamykane są lżejsze, ale moim zdaniem nie ma szans, by przesuwane same się otworzyły - mają mega mocny magnes.
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 19:17   #2622
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Panna_mrau - na pewno kasetki zamykane są lżejsze, ale moim zdaniem nie ma szans, by przesuwane same się otworzyły - mają mega mocny magnes.
mam 10 przesuwaną i średnio przepadam za tym typem paletek - pomijając to, że są ładne i w kuferku można je łączyć po kilka palet w jeden blok to jednak zdarzyło mi się, że coś w torebce mi się przesunęło i jeden cień się zarysował i pobrudził mi środek, jak wrzucałam je luzem. no i wkurza mnie, że czasem przy otwieraniu ten magnes mi cienie wyciąga
Taka jestem już dziwna i lubię sobie utrudniać
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:41   #2623
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Dzieki dzieki ze sie podobaja Moje ulubione to naturalki i granaty
bold12 A wiec podaje numerki
1 rzadek:
353Matt, 110 AMC Shine, 111 AMC Shine
2 rzadek:
103 Shine, 102 AMC Shine, 2 paseczki to verigo ale nie pamietam numerkow los jestem i sobie nie spisalam:p, kwadrat to 462 D SP.
3 rzadek:
52 AMC, 457 D SP., 465 D SP., #78 Matt
Jak bedziesz chciała to moge zrobic jakies swatche, wiec jak co to pisz
AA i dzieki za pomoc, jutro, musze zrobic mojej kasetce operacje:p i wywalic ten separator
__________________

Edytowane przez pilaa
Czas edycji: 2011-09-16 o 19:46
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:56   #2624
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
mam 10 przesuwaną i średnio przepadam za tym typem paletek - pomijając to, że są ładne i w kuferku można je łączyć po kilka palet w jeden blok to jednak zdarzyło mi się, że coś w torebce mi się przesunęło i jeden cień się zarysował i pobrudził mi środek, jak wrzucałam je luzem. no i wkurza mnie, że czasem przy otwieraniu ten magnes mi cienie wyciąga
Taka jestem już dziwna i lubię sobie utrudniać
Aaa, no chyba, że tak Nie utrudniasz sobie, tylko ułatwiasz
Ja też wolę w podróż te zamykane, ze względu na obecność lusterka
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:21   #2625
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, a ile kosztuja takie duze paletki, np na 20 cieni?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:56   #2626
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. II

Z tego co wiem dwudziestka - 36 zł, dziesiątka - 18 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:37   #2627
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

10 kosztuje 18 zl
20 kosztuje 32zl
a 40 kosztuje 56zl ale tu nie jestem 100% pewna
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 08:38   #2628
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

40 chyba 56zl, albo coś koło tego na pewno, bo pamiętam, że pytałam i było to coś w stylu 54-56zl.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:35   #2629
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

No i kupiłam dziś paletkę - oczywiście pani w Inglocie próbowała mi wmówić, że separatory są na stałe i nie da się ich wyjąć - i 5 razy pytała czy napewno chcę kwadratowe cienie do okrągłej paletki no ale kupiłam, a 5 minut po wyjściu ze sklepu miałam już paletkę bez separatora. Chciałam się wrócić i pokazać pani, że jednak da się wyjąć i nie jest na stałe :P ale odpuściłam

Później postaram się zrobić zdjęcia moich zbiorów cieniowych, ale muszę chwilę od począć, bo od 6 jestem na nogach i mam za sobą wizaż do dwóch sesji...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 13:00   #2630
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Witam, dawno mnie tu nie było ale czytam regularnie co słychać Wrzucam aktualny stan zbiorów cieniowych.

Parę dni temu nabyłam 2 kredki do ust. Przy zakupie drugiej jest teraz promocja 50% w Silesii. Bardzo ładnie się prezentują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-09-18 12.48.12.jpg (115,1 KB, 155 załadowań)
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:07   #2631
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Witam, dawno mnie tu nie było ale czytam regularnie co słychać Wrzucam aktualny stan zbiorów cieniowych.

Parę dni temu nabyłam 2 kredki do ust. Przy zakupie drugiej jest teraz promocja 50% w Silesii. Bardzo ładnie się prezentują.
Wszystko piekne
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:38   #2632
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

To i ja się pochwalę moim zbiorem. Jestem strasznie zadowolona z tej dużej paletki neutrali z fioletami - i dzienniaka z tego zrobię i wieczorowy, a kolory takie, że do wszystkiego praktycznie pasują Te brązy, mimo że matowe, strasznie fajnie się rozcierają, bo z kolorami nie raz musiałam się namęczyć przy cieniowaniu...
No i oczywiście moja paletka podróżna bez sepratorka

Poluję teraz jeszcze na kredki do ust w jakiś fajnych odcieniach - W Warszawie też jest na nie promocja. Boję się że na moje usta nie będą fajne, bo niestety mam dosyć suche...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0664.jpg (152,1 KB, 147 załadowań)
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:05   #2633
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

world_by_lena fajnie te paletki wygladaja z rozem i pudrem wogole te kwadratowe ladnie sie prezentuja.
panna mrau ty rowniez masz fajne zbiory, ja osobiscie tez mam fiolety ale nie uzywam jakos mania moja przeszla mi chodz byl okres gdzie ciagle fiolety uzywalam teraz to granaty i naturalki

Ja tez mam pare rzeczy do kupienia, nawet dzownilam do galerii łódzkiej odnosnie cen rozu do paletki i wogole ile to bedzie kosztowac ale sie nie dogadalam, pani Kasia powiedziala ze paletka 15 zl bez wzgledu co sie do niej kupi,chodz dzien wczesniej powiedziano mi ze 10 jesli kupie chociaz jeden cien:/ i tyle z moich zakupow.
Jak mi pani zaczela mowi ze: to zalezy, to zalezy, to zalezy i tak w kolko to mi opadly rece i stwierdzilam ze chyba nici z moich zakupow. A chcialam poprostu wyslac szwagierke na zakupy ale nie wysle bo nie wiem co ile kosztuje:p Musze meza namowic na odwiedziny w lodzi to sama pojde zakupy zrobic. Bo u mnie inglot to MARNY chodzbym nie wiem ile razy tam chodzila to i tak nie mma co kupic
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:45   #2634
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. II

Witam, mam małe pytanie-tylko nie bijcie i proszę i krzyczeć Kojarze, że gdzieś już o tym ktoś tutaj pisał (Ale mam problemy z normalnym internetem i ze względu, że korzystam z internetu w telefonie to dość ciężko mi znaleźć, a nie mam także blisko inglota), a mianowicie chciałam spytać o bronzer taki paskowy. Jaki jest jego najjaśniejszy odcień i ile on dokładnie kosztuje?
Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:50   #2635
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
Ja tez mam pare rzeczy do kupienia, nawet dzownilam do galerii łódzkiej odnosnie cen rozu do paletki i wogole ile to bedzie kosztowac ale sie nie dogadalam, pani Kasia powiedziala ze paletka 15 zl bez wzgledu co sie do niej kupi,chodz dzien wczesniej powiedziano mi ze 10 jesli kupie chociaz jeden cien:/ i tyle z moich zakupow.
Powiedz jej, żeby zadzwoniła do centrali i zapytała jak jest naprawdę. Ja raz dzwoniłam, paleta kosztuje 10 zł przy zakupie przynajmniej jednego wkładu i ekspedientki powinny o tym wiedzieć, a jak nie wiedzą, to mają zadzwonić i zapytać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:14   #2636
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny czy makijaż w Inglocie wykonywany przez praktykantkę jest za darmo, a jeżeli nie to w jakiej jest cenie? Pytam z racji tego że w październiku zaczynam praktyki w Silesii i moi znajomi bombardują mnie pytaniami o ceny
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:32   #2637
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Ja też skorzystałam z tej promocji kredkowej, wzięłam jedną do oczu i do ust za 10 zł...jestem bardzo zadowolona z tej pomadki, jest matowa i trochę sucha, ale dobrze się trzyma i ja właściwie lubię taki efekt. Zresztą zawsze można użyć jej z balsamem, błyszczykiem.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:32   #2638
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę moim zbiorem. Jestem strasznie zadowolona z tej dużej paletki neutrali z fioletami - i dzienniaka z tego zrobię i wieczorowy, a kolory takie, że do wszystkiego praktycznie pasują Te brązy, mimo że matowe, strasznie fajnie się rozcierają, bo z kolorami nie raz musiałam się namęczyć przy cieniowaniu...
No i oczywiście moja paletka podróżna bez sepratorka

Poluję teraz jeszcze na kredki do ust w jakiś fajnych odcieniach - W Warszawie też jest na nie promocja. Boję się że na moje usta nie będą fajne, bo niestety mam dosyć suche...

Te kredki fajnie wyglądają z błyszczykiem Issany w tubce. śliczny kolor i nie wysusza ust. Ja na czysty mat też rzadko mogę sobie pozwolić.

Piękny zestaw
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:22   #2639
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Witam, mam małe pytanie-tylko nie bijcie i proszę i krzyczeć Kojarze, że gdzieś już o tym ktoś tutaj pisał (Ale mam problemy z normalnym internetem i ze względu, że korzystam z internetu w telefonie to dość ciężko mi znaleźć, a nie mam także blisko inglota), a mianowicie chciałam spytać o bronzer taki paskowy. Jaki jest jego najjaśniejszy odcień i ile on dokładnie kosztuje?
Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Powiedz jej, żeby zadzwoniła do centrali i zapytała jak jest naprawdę. Ja raz dzwoniłam, paleta kosztuje 10 zł przy zakupie przynajmniej jednego wkładu i ekspedientki powinny o tym wiedzieć, a jak nie wiedzą, to mają zadzwonić i zapytać.
Niestety od 16 września ta promocja już nie obowiązuje. Salony oraz wyspy, mają te palety za 15,00 zł, kwota 10,00 zł już nawet zniknęła z elektronicznego systemu Inglot, także nawet przy zakupie cieni, koszt jej jest niezmienny. Informację otrzymałam z pierwszej ręki, co zresztą potwierdziłam osobiście przy okazji ostatnich zakupów w Inglocie.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 23:41   #2640
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Witam, mam małe pytanie-tylko nie bijcie i proszę i krzyczeć Kojarze, że gdzieś już o tym ktoś tutaj pisał (Ale mam problemy z normalnym internetem i ze względu, że korzystam z internetu w telefonie to dość ciężko mi znaleźć, a nie mam także blisko inglota), a mianowicie chciałam spytać o bronzer taki paskowy. Jaki jest jego najjaśniejszy odcień i ile on dokładnie kosztuje?
Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź
Wydaje mi sie ze najjasniejszy to numer 76 i kosztuje =/- 41zl ale nie wiem na 100% gdyz ja kupowalam rozswietlacz ale chyba byly w tej samej cenie.
Ale z 2 strony ja bym az tak bardzo nie pytala ceny chyba ze chcesz wiedziec jakie sa w konkretnym miejscu bo z doswiadczenia wiem ze ceny sie roznia na niektore produkty:/


Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Niestety od 16 września ta promocja już nie obowiązuje. Salony oraz wyspy, mają te palety za 15,00 zł, kwota 10,00 zł już nawet zniknęła z elektronicznego systemu Inglot, także nawet przy zakupie cieni, koszt jej jest niezmienny. Informację otrzymałam z pierwszej ręki, co zresztą potwierdziłam osobiście przy okazji ostatnich zakupów w Inglocie.
Ja dzwoniłam do nich 2 razy i to przed 16 wrzesnia wiec teoretycznie powinnam otrzymac informacje ze paletka ta z lusterkiem kosztuje 10 zl:p
Ale juz nie bede wnikac jesli masz takie informacje z dobrego zrodla to wierze, bede jzu przygotowana na taka cene jak bede kupowac
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.