Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 12:00   #2251
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To tonik z naszego ulubionego sklepu

http://www.biolander.com/produkty/pr...-twarzy-200ml/


Żem nie skojarzyła,choć też deliberowałam nad tą serią ostatnio
Jakiś czas temu czytałam gdzieś tu o propagowanym przez Dr. Hauschkę nie smarowaniu się kremami na noc.... myślę,że by to część moich problemów (pielęgnacyjnych rozwiązało - ale właśnie Dr. H poleca jakiś nawilżający płyn zamiast.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Zobaczymy czy suma sumarum się ogarnie, czy pójdzie w stronę BU (nie idźcie tą drogą)
BU kolejny sklep,z którego zamawiam wielce niechętnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:02   #2252
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah dzięki za link, ciekawa lektura.
Ja też, tak jak Vea, mam wrażenie, że oni po prostu nie są przygotowani na obsługę zwiększonej liczby zamówień, która ich co nieraz dopada. To oczywiście nie tłumaczy sposobu traktowania klienta, o którym dziewczyny pisały, ale może chociaż nakreśła powody tego stanu rzeczy...
No własnie, oni maja takie kosmetyki, które naprawdę ciężko gdzie indziej dorwać. I to w dodatku wszystkie w jednym miejscu. Przyznam się Wam, że mam z biolandera wiele kosmetyków, których brak byłby dla mnie bardzo dotkliwy, a których zebranie z innych miejsc byłoby bardzo trudne a wręcz nawet niemożliwe (i niestety duuuużo droższe!).
Trudna sprawa...
Dokładnie tak jak w przypadku BU i ich terminów - wyjaśnia dlaczego coś się dzieje - źle dzieje - i powinno stanowić punkt wyjścia do przeanalizowania możliwych rozwiązań. Mam nadzieję, że Biolander nie pójdzie drogą Bu...



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hmmm...
No tak.... najpierw mnie obwołano największa kusicielką, a teraz jeszcze za błazna tu robię
I jak Was nie kochać
Anula, no normalnie "niedasie"
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:03   #2253
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj to muszę fotkę usunąć
Nawet ta seria podstawowa "Kuracja borowinowa" się nie łapie??
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...odelujaca.html
Nie lapie się, to typowy greenwashing, czytaj pranie mózgu.

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
W Kosmetykach Natury mają dużo fajnych mydeł Savon Du Midi oraz Aleppo może tam
Widze , że wszystkie sklepy mają po trochu tych rzeczy co biolander, ale nie to, co akurat chcę. Jedynie w organeo znalazlam fajną promocję ziemi wulkanicznej logony z paczulą, na którą się czaję. i bloto 100% alepii, no ale chcialam to syberyjskie jednak, ech...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah, dopiero teraz doczytałam o tej lasce, co ją szykujesz na SekretnyWachlarz
Jak ktoś ma astmę to nie powinien tu zaglądać... bo się ze śmiechu udusi ja przez Was chyba przestane oczy tuszem malowąc, bo i tak mi spływa jak po raz kolejny płaczę ze śmiechu!


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja zdam relację na temat toniku AE-użyłam go dopiero dwa razy i muszę powiedzieć,że mam mieszane uczucia.Rzeczywiście mega nawilża-jak dla mnie już i nawet krem jest zbędny,a co mi się w nim nie podoba to to,że go cały czas czuję na twarzy;/zostawia taką jakby powłokę...nie wiem sama jak to opisać-mam nadzieję,że wiecie o co chodzi.Poużywam spokojnie jeszcze z 2 tygodnie i wtedy zobacze czy gęba jest jakaś ładniejsza po nim
A pachnie chociaż świeżością?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cześć Urwisy! Znowu za Wami nie nadążam:P ale widzę, że mamy nowe Kusicielki, cudnie
Powiedzcie, czy to możliwe, że od soli himalajskiej są nowe wypryski? Czy może moja skóra ma dość NB Kremu oczyszczającego (ma wysoko gliceryne)?
Anula! Tyś mój najlepszy poprawiacz humoru w ostatnim czasie! Ani mi się waż uciekać z tego wątku
Sól raczej nie zapchala, i na pewno nie rozniosla bakterii i wyprysków, chyba, że ją za czesto stosujesz, 2 razy w tygodniu spokojnie wystarczy nawet sloniowej cerze. Może to NB, a może za często oleje nakladasz, może używaj soli raz z olejem, raz np z blotkiem, glinką lub żelem do mycia?

Dziewczyny, a co jest nie tak z BU???

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-10 o 12:07
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:04   #2254
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

BU kolejny sklep,z którego zamawiam wielce niechętnie
Podpisuję sie obiema łapkami Chociaż produkty zdecydowanie moje ulubione, to terminy
Dlatego olejek będę sama kręciła ze składników kupionych u konkurencji
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:08   #2255
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Podpisuję sie obiema łapkami Chociaż produkty zdecydowanie moje ulubione, to terminy
Dlatego olejek będę sama kręciła ze składników kupionych u konkurencji
I ja i ja
Takie przedłużanie terminów dostawy jest lekko irytujące. Ale dzięki temu jak wyjdzie mi jakiś preparat czuje jeszcze większą dumę A Biolanderem mnie trochę zmartwiłyście bo faktycznie tam prawie wszystko co potrzebowałam z gotowców było na miejscu.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:13   #2256
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Żem nie skojarzyła,choć też deliberowałam nad tą serią ostatnio
Jakiś czas temu czytałam gdzieś tu o propagowanym przez Dr. Hauschkę nie smarowaniu się kremami na noc.... myślę,że by to część moich problemów (pielęgnacyjnych rozwiązało - ale właśnie Dr. H poleca jakiś nawilżający płyn zamiast.

Nic o tym nie słyszałam,a możesz nakreślić dlaczego nie warto walić kremu na noc?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość






A pachnie chociaż świeżością?



???
Pachnie pięknieTaką ogórkową świeżością.Chociaż zapach szybko się ulatnia z twarzy.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:25   #2257
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


BU kolejny sklep,z którego zamawiam wielce niechętnie
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak w przypadku BU i ich terminów - wyjaśnia dlaczego coś się dzieje - źle dzieje - i powinno stanowić punkt wyjścia do przeanalizowania możliwych rozwiązań. Mam nadzieję, że Biolander nie pójdzie drogą Bu...



Anula, no normalnie "niedasie"
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Widze , że wszystkie sklepy mają po trochu tych rzeczy co biolander, ale nie to, co akurat chcę. Jedynie w organeo znalazlam fajną promocję ziemi wulkanicznej logony z paczulą, na którą się czaję. i bloto 100% alepii, no ale chcialam to syberyjskie jednak, ech...

Dziewczyny, a co jest nie tak z BU???
No właśnie BU - produkty cudne, ale jak kto z tych mniej cierpliwych (znam tu pare takich, juz one wiedzą o kim mówię ) to można osiwieć czekając na listonosza... Produkty - przecudne! Czas oczekiwania - koszmarnie dlugi!

Korah, mam własnie taki sam problem, biolander ma trudne lub niemożłiwe do kupienia gdzie indziej produkty.....

NIEDASIE - Vea, litości
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 12:26   #2258
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nic o tym nie słyszałam,a możesz nakreślić dlaczego nie warto walić kremu na noc?
Tu czytałam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=531217
jest tam link do strony Hauschki;w sumie to sama nie wiem,co o tym myśleć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:30   #2259
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziękuję, ogromną przyjemność mi sprawiłaś
Powtórze za Korah - siłą mnie stąd nie przegonicie

Hmmm...
No tak.... najpierw mnie obwołano największa kusicielką, a teraz jeszcze za błazna tu robię
I jak Was nie kochać


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sól raczej nie zapchala, i na pewno nie rozniosla bakterii i wyprysków, chyba, że ją za czesto stosujesz, 2 razy w tygodniu spokojnie wystarczy nawet sloniowej cerze. Może to NB, a może za często oleje nakladasz, może używaj soli raz z olejem, raz np z blotkiem, glinką lub żelem do mycia?

Dziewczyny, a co jest nie tak z BU???
hm... stosuje raz w tygodniu... oleje dodaje do lotionu BD na noc, bo przesadziłam troche z olejkiem herbacianym i tribiotykiem i mam kilka przesuszonych plam na twarzy. Myślę, że to wina NB, będę używała go rzadziej i może coś się poprawi
A BU jest dość denerwujące, bo jest bardzo długi czas oczekiwania na paczkę (nawet i 3 tyg!), nie dają próbek (raz wyprosiłam próbkę oleju jak robiłam duże zbiorowe zamowienie) i produkty są dość drogie. Z drugiej strony plusem jest to, że jest z nimi całkiem dobry kontakt mailowy, że wszystko jest pięknie zapakowane, nic nie jest uszkodzone, są długie terminy ważności i produkty nie potrzebują lodówki.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:30   #2260
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nic o tym nie słyszałam,a możesz nakreślić dlaczego nie warto walić kremu na noc?

Pachnie pięknieTaką ogórkową świeżością.Chociaż zapach szybko się ulatnia z twarzy.
Anusia, Ty lepiej tak sie nie dopytuj, bo co zrobisz z tymi wszystkimi kremami na noc, co je masz ?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:31   #2261
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No właśnie BU - produkty cudne, ale jak kto z tych mniej cierpliwych (znam tu pare takich, juz one wiedzą o kim mówię ) to można osiwieć czekając na listonosza... Produkty - przecudne! Czas oczekiwania - koszmarnie dlugi!
Długi czas to jedno;ponadto uważam,że troszkę manipulują - zaczynają kompletować zamówienie dopiero jak kasa do nich spłynie - ok,ale dlaczego maja jakieś kosmiczne terminy tego spływu? A może za rzadko sprawdzają stan konta??? W moim banku zaręczają,że pieniądze są przelane najpóżniej nast. dnia
Poza tym ja jestem maksymalnie rozpieszczona przez sieciowe apteki i nie rozumiem,dlaczego oni zawsze pobierają te 11zł za paczkę? Apteki mają darmowe przesyłki już od 150 plnów No może trochę przesadzam,ale jak pisałam: rozpuścili mnie
I nigdy żadnych próbek nie dają
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 12:51   #2262
madziunia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No właśnie BU - produkty cudne, ale jak kto z tych mniej cierpliwych (znam tu pare takich, juz one wiedzą o kim mówię ) to można osiwieć czekając na listonosza... Produkty - przecudne! Czas oczekiwania - koszmarnie dlugi!

Korah, mam własnie taki sam problem, biolander ma trudne lub niemożłiwe do kupienia gdzie indziej produkty.....

NIEDASIE - Vea, litości
Witam

Jaki jest czas oczekiwania na produkty z biloandera? Po tych waszych wypowiedziach zastanawiam się czy tam kupowa

a ja zamówiłam w Kosmetykach Natury mleczko do opalania z Lavery przeciwzmarszczkowe, szampon migdałowy z Lavery i balsam do ciała Honey Moments tez z Lavery. Jak tylko dostanę przesyłkę umieszczę zdjęcia

Edytowane przez madziunia_
Czas edycji: 2011-06-10 o 12:53
madziunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:07   #2263
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Długi czas to jedno;ponadto uważam,że troszkę manipulują - zaczynają kompletować zamówienie dopiero jak kasa do nich spłynie - ok,ale dlaczego maja jakieś kosmiczne terminy tego spływu? A może za rzadko sprawdzają stan konta??? W moim banku zaręczają,że pieniądze są przelane najpóżniej nast. dnia
Poza tym ja jestem maksymalnie rozpieszczona przez sieciowe apteki i nie rozumiem,dlaczego oni zawsze pobierają te 11zł za paczkę? Apteki mają darmowe przesyłki już od 150 plnów No może trochę przesadzam,ale jak pisałam: rozpuścili mnie
I nigdy żadnych próbek nie dają
Mi kiedys tłumaczyli w mailu, że robią to dla swoich klientów - żeby klient miał wszystko świeże i przygotowane pod jego zamówienie. Dlatego właśnie skoro zamówiłam zestaw do wykonania serum, to oni właśnie teraz zaczęli go przygotowywać.
Ja myslę, że o ni tymi terminami uznania wpłaty za uiszczoną trochę dodają sobie czasu na to przygotowanie dla nas świeżutkich zestawów
I tak sobie ponarzekam, pomarudzę, a i tak w weekend zamówię u nich puder perłowy....

Ta dyskusja o zaprzestaniu stosowania kremów na noc interesująca całkiem ale moim skromnym zdaniem trochę zalatuję chęcią wypromowania nowego, rewelacyjnego, cuda działającego i drogiego (tak przypuszczam) produktu do pielęgnacji twarzy.
Tak w zasadzie to chyba dziewczyny słusznie zauważyły, że jedna skóra potrzebuje dobrego nawilżenia i natłuszczenia nocą, a inna wręcz tego nie lubi. I że nie jest to żadne nowatorskie odkrycie.
A napewno ta polceana metoda pielęgnacji nie zadziała prawidłowo bez tego cudownego preparatu, który należy stosować zamiast kremu.
ja nie czuje się przekonana do podjęcia wyzwania w postaci tej metody pielęgnacji

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia_ Pokaż wiadomość
Witam

Jaki jest czas oczekiwania na produkty z biloandera? Po tych waszych wypowiedziach zastanawiam się czy tam kupowa

a ja zamówiłam w Kosmetykach Natury mleczko do opalania z Lavery przeciwzmarszczkowe, szampon migdałowy z Lavery i balsam do ciała Honey Moments tez z Lavery. Jak tylko dostanę przesyłkę umieszczę zdjęcia
Witamy
zdjęcia mile widziane
no wiesz z tym czasem oczekiwania to różnie bywa - niektóre czekają długo, inne maja natychmiast. Ciężko powiedzieć jak będzie w Twoim przypadku...

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Mhm, z tymi kosztami przesyłki to się zgadzam z Toba w całej rozciągłości!!
Mamy już wiele sklepów, które dają możliwość wybrania przesyłki poleconej za 6 zł przy zakupie do 2 produktów, lub produktów o wadze nie przekraczającej jakiejś tam.
Ja własnie ten wspomniany puder perłowy chce i co? za jego przesylke zapłacę kilkanaście zł?? Porażka!
I tak właśnie sklepy wpędzają nas w zakupoholizm - no bo szkoda mi będzie tych kilkunastu zł za przesyłke jednego pudru, to pewnie dbiorę coś jeszcze, żeby przesyłka nie stanowiła połowy kwoty, która muszą zapłacić BU.....

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia_ Pokaż wiadomość
Witam

Jaki jest czas oczekiwania na produkty z biloandera? Po tych waszych wypowiedziach zastanawiam się czy tam kupowa

a ja zamówiłam w Kosmetykach Natury mleczko do opalania z Lavery przeciwzmarszczkowe, szampon migdałowy z Lavery i balsam do ciała Honey Moments tez z Lavery. Jak tylko dostanę przesyłkę umieszczę zdjęcia
Teraz doczytałam!!!
Madziunia w tym poście narzekałam na długi czas oczekiwania na przesyłkę z Biochemii Urody (BU), nie z Biolandera.
Z biolanderem, tak jak napisałam, różnie mamy. Jeśłi chodzi o BU to raczej wszystkie mamy tak samo - długo bardzo sie czeka na przesyłkę.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-10 o 13:09
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:10   #2264
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mhm, z tymi kosztami przesyłki to się zgadzam z Toba w całej rozciągłości!!
Mamy już wiele sklepów, które dają możliwość wybrania przesyłki poleconej za 6 zł przy zakupie do 2 produktów, lub produktów o wadze nie przekraczającej jakiejś tam.
Ja własnie ten wspomniany puder perłowy chce i co? za jego przesylke zapłacę kilkanaście zł?? Porażka!
I tak właśnie sklepy wpędzają nas w zakupoholizm - no bo szkoda mi będzie tych kilkunastu zł za przesyłke jednego pudru, to pewnie dbiorę coś jeszcze, żeby przesyłka nie stanowiła połowy kwoty, która muszą zapłacić BU.....
Też niestety to praktykuję - chcę 5 rzeczy z danego sklepu, a wezmę 10, bo mi w sumie mniej wyjdzie za przesyłkę. Masakra normalnie i totalna głupota.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:23   #2265
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No właśnie BU - produkty cudne, ale jak kto z tych mniej cierpliwych (znam tu pare takich, juz one wiedzą o kim mówię ) to można osiwieć czekając na listonosza... Produkty - przecudne! Czas oczekiwania - koszmarnie dlugi!

Dlatego ja mega cierpliwa inaczejzrezygnowa łam z zamówienia w BU i zamawiałam w ZSK.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tu czytałam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=531217
jest tam link do strony Hauschki;w sumie to sama nie wiem,co o tym myśleć
Zaraz se czytne
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anusia, Ty lepiej tak sie nie dopytuj, bo co zrobisz z tymi wszystkimi kremami na noc, co je masz ?
Wiesz ja już jak nie mam co robić z kremami,bo mi nie odpowiadają to stopy nimi rozpieszczam
Cytat:
Napisane przez madziunia_ Pokaż wiadomość
Witam

Witamy
A z tym Biolanderem to jest różne-niektóre psioczą(ja!!!)a inne nie mają co im zarzucić.Taki ryzyk-fizyk z tym sklepem
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27426302]Też niestety to praktykuję - chcę 5 rzeczy z danego sklepu, a wezmę 10, bo mi w sumie mniej wyjdzie za przesyłkę. Masakra normalnie i totalna głupota.
[/QUOTE]
Mnie też wkurzają te ceny przesyłek,są naciągane i bardzo często tam gdzie za przesyłkę płacę 11 albo 13zł to znaczki na kopercie są za góra 5,50.Normalnie mają jeszcze kasę z naszych zamówieńzłodziejstw o.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:27   #2266
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah rozchodzi się o terminy dostawy - obecnie 17 dni roboczych od zaksięgowania płatności na ich koncie
Nie chce mi się streszczać całej dyskusji, ale jak poprzednio zrobili 15 dni na wysyłkę to na wątku o BU była cała dyskusja, włącznie z głosem samego sklepu.
I nie trafia do mnie wytłumaczenie, że to MUSI tyle trwać, bo właścicielka sama kompletuje paczki. Szczerze mi wisi i powiewa, kto moją paczkę zapakuje, ale na 3 tygodnie kasę zamrażać, to dla mnie mooocna przesada

I tyle, do samych produktów nic nie mam, ba, bardzo lubię, ale Mazidła na przykład mają dla mnie porównywalną jakość, wybór nieporównanie większy, a do tego szybka przesyłkę i bezproblemowo dodawane próbki. Czyli co, da się jednak
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:36   #2267
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Korah rozchodzi się o terminy dostawy - obecnie 17 dni roboczych od zaksięgowania płatności na ich koncie
Nie chce mi się streszczać całej dyskusji, ale jak poprzednio zrobili 15 dni na wysyłkę to na wątku o BU była cała dyskusja, włącznie z głosem samego sklepu.
I nie trafia do mnie wytłumaczenie, że to MUSI tyle trwać, bo właścicielka sama kompletuje paczki. Szczerze mi wisi i powiewa, kto moją paczkę zapakuje, ale na 3 tygodnie kasę zamrażać, to dla mnie mooocna przesada

I tyle, do samych produktów nic nie mam, ba, bardzo lubię, ale Mazidła na przykład mają dla mnie porównywalną jakość, wybór nieporównanie większy, a do tego szybka przesyłkę i bezproblemowo dodawane próbki. Czyli co, da się jednak

Szkoda, że tej pani jest tak ciężko zatrudnić kogos do pomocy. Próbuje zbić kokosy nikomu nie placąc, a jednak traci na tym jeszcze więcej, bo jak ktoś widzi, ile się czeka, to rezygnuje, albo ciagle odklada zakupy na potem na rzecz czegoś innego. Tak jest w moim przypadku. No i nigdy nie mogę utrafić, kiedy można zlożyć zamówienie, bo zaraz blokują tą opcję. A nie mam w glowie kalendarza.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:39   #2268
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny a ja zadam głupie pytanie,bo to co napisała Anula mi zawirowało w głowie.Jeśli mam krem ważny do 12.2012 to mogę go otworzyć 12.2012 i używać przez np.6 miesięcy(na opakowaniu jest,że 6)?czy muszę go otworzyć pół roku przez datą ważności?Jak to jest?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:45   #2269
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah, nie wiem czy to jest kwestia "trudności" zatrudnienia, czy trudnego charakteru i takiej, a nie innej filozofii.
Poczytaj sobie wątek o BU - tam gdzie się Pani udzielała - może Ty zrozumiesz jej argumenty... do mnie nie trafiły

Wątek z dyskusją... sorry, że tak od środka, ale na tej stronie jest wyjaśnienie BU i sporo bardzo różnych komentarzy pod spodem https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349217&page=145
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-06-10 o 13:49
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 13:51   #2270
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szkoda, że tej pani jest tak ciężko zatrudnić kogos do pomocy. Próbuje zbić kokosy nikomu nie placąc, a jednak traci na tym jeszcze więcej, bo jak ktoś widzi, ile się czeka, to rezygnuje, albo ciagle odklada zakupy na potem na rzecz czegoś innego. Tak jest w moim przypadku. No i nigdy nie mogę utrafić, kiedy można zlożyć zamówienie, bo zaraz blokują tą opcję. A nie mam w glowie kalendarza.
Pamiętam jeszcze czasy, kiedy zamówienie złożone w poniedziałek dumnie prezentowało się na moim stole kuchennym po 3-4 dniach.....

Vea, 17 dni od zaksięgowania wpłaty!!!!! Matko, nie patrzyłamna te terminy.... To jak zamówię puder w weekend to dostanę go w lipcu

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja zadam głupie pytanie,bo to co napisała Anula mi zawirowało w głowie.Jeśli mam krem ważny do 12.2012 to mogę go otworzyć 12.2012 i używać przez np.6 miesięcy(na opakowaniu jest,że 6)?czy muszę go otworzyć pół roku przez datą ważności?Jak to jest?
Tak mnie poinformowała pani w sephorze. Wiem, że może nie jest ona żadnym autorytetem, ale była o tym mocno przekonana i ja jej uwierzyłam
A zadałam jej to samo pytanie co Ty teraz , bo tez myślałam, że do grudnia 2012 krem musi byc zużyty, czyli że te 3 lata sa liczone łącznie z tymi 6 miesiącami po otwarciu. Ale Pani stanowczo zaprzeczyła - poinformowała mnie, że krem zachowuje przydatność do użytku przez 3 lata bez otwierania. Czyli najpóźniej po 3 latach od daty produkcji należy go najpóźniej otworzyć i masz jeszcze 6 miechów na zużycie.

Jeśli jest inaczej to sprostujcie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:51   #2271
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Tak by wyszło... bo i Poczta Polska potrafi cuda zdziałać :/
No, ale może BU się weźmie i uda się im przyspieszyć...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:55   #2272
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak mnie poinformowała pani w sephorze. Wiem, że może nie jest ona żadnym autorytetem, ale była o tym mocno przekonana i ja jej uwierzyłam
A zadałam jej to samo pytanie co Ty teraz , bo tez myślałam, że do grudnia 2012 krem musi byc zużyty, czyli że te 3 lata sa liczone łącznie z tymi 6 miesiącami po otwarciu. Ale Pani stanowczo zaprzeczyła - poinformowała mnie, że krem zachowuje przydatność do użytku przez 3 lata bez otwierania. Czyli najpóźniej po 3 latach od daty produkcji należy go najpóźniej otworzyć i masz jeszcze 6 miechów na zużycie.

Jeśli jest inaczej to sprostujcie.
No to może zle myślałyśmy i może tak jest z każdym kremem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 14:23   #2273
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No to może zle myślałyśmy i może tak jest z każdym kremem
no mam nadzieję, że którąs mądra kobieta nam podpowie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:16   #2274
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mhm, z tymi kosztami przesyłki to się zgadzam z Toba w całej rozciągłości!!
Mamy już wiele sklepów, które dają możliwość wybrania przesyłki poleconej za 6 zł przy zakupie do 2 produktów, lub produktów o wadze nie przekraczającej jakiejś tam.
Ja własnie ten wspomniany puder perłowy chce i co? za jego przesylke zapłacę kilkanaście zł?? Porażka!
I tak właśnie sklepy wpędzają nas w zakupoholizm - no bo szkoda mi będzie tych kilkunastu zł za przesyłke jednego pudru, to pewnie dbiorę coś jeszcze, żeby przesyłka nie stanowiła połowy kwoty, która muszą zapłacić BU.....
Pocieszę Cię, bo mam dla Ciebie rozwiązanie Możesz zamówić puder perłowy tutaj http://www.kolorowka.com/235,puder-p...emniczek).html Z tego co widziałam w przypadku tej jednej rzeczy można wybrać przesyłkę listem poleconym, a i na pewno szybciej go dostaniesz niż przesyłkę z BU

Tylko może nie patrz co mają jeszcze w ofercie, bo coś Cię skusi
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:21   #2275
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Z datą ważności na kosmetykach jest tak: jesli jest napisane zużyć do np. 31. 12. 2011, to oznacza, że do tej daty trzeba zużyć cały np. krem. Jesli natomiast nie ma daty ważności, tylko jest kod i otwarty słoiczek z oznaczeniem np. 6M, to oznacza, że cały krem trzeba zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia słoiczka. Dodatkowo warto rozszyfrować kod, bo wtedy znamy miesiąc i rok produkcji (o czym pisałam anula_ga powyżej). Kod można stosować wtedy, jeżeli kosmetyk jest ważny minimum 30 miesięcy od daty produkcji. Jeżeli chcemy być skrupulatne, to można sobie policzyć te 30 miesięcy od daty produkcji (to daje nam też obraz jak długo kosmetyk stoi na półce w sklepie). Zwykle te kosmetyki z kodami mają więcej konserwantów (dluższy okres przydatności do "spożycia"). Poza tym jest to tzw. okres minimalny, czyli może być więcej niż 30 miesięcy, ale nie jest określone dokładnie ile (to wytrych dla producentów, których kosmetyki zalegają na półkach).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:47   #2276
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Z datą ważności na kosmetykach jest tak: jesli jest napisane zużyć do np. 31. 12. 2011, to oznacza, że do tej daty trzeba zużyć cały np. krem. Jesli natomiast nie ma daty ważności, tylko jest kod i otwarty słoiczek z oznaczeniem np. 6M, to oznacza, że cały krem trzeba zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia słoiczka. Dodatkowo warto rozszyfrować kod, bo wtedy znamy miesiąc i rok produkcji (o czym pisałam anula_ga powyżej). Kod można stosować wtedy, jeżeli kosmetyk jest ważny minimum 30 miesięcy od daty produkcji. Jeżeli chcemy być skrupulatne, to można sobie policzyć te 30 miesięcy od daty produkcji (to daje nam też obraz jak długo kosmetyk stoi na półce w sklepie). Zwykle te kosmetyki z kodami mają więcej konserwantów (dluższy okres przydatności do "spożycia"). Poza tym jest to tzw. okres minimalny, czyli może być więcej niż 30 miesięcy, ale nie jest określone dokładnie ile (to wytrych dla producentów, których kosmetyki zalegają na półkach).
Fajnie,że wyjaśniłaś.Coś nie coś już mi się rozjaśniło w głowie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:02   #2277
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

17 dni czekac na przesyłkę to jakaś masakra!
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:40   #2278
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wow ja bym tyle nie czekala,ostatnio czekalam 2 tygodnie I juz wiecej stamtad nie zamowie,szybkosc przesylki to podstawa internetowego biznesu,w USA prawie wszedzie sa nawet opcje ekspresowe np 1 dzien,to mi sie podoba
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:15   #2279
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Parę nowości z Facebooka:

-TYLKO DO 19 CZERWCA: RABAT 15% (!) na hasło: SUN . WSZYSTKIE WYBRANE KOSMETYKI możecie nabyć Z RABATEM wpisując słowo: SUN w pole "HASŁO RABATOWE" podczas dokonywania zakupów na www.lavera.com.pl !!!

-w kosmetyki-natury.eu pojawiły się kosmetyki Born to Bio:
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=39

Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, żebym wreszcie do niedzieli dokończyła 2 część magisterki ::

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Aaa i może niedługo twarde balsamy się pojawią w ofercie mydlarni Tuli
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:20   #2280
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
-w kosmetyki-natury.eu pojawiły się kosmetyki Born to Bio:
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=39

Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, żebym wreszcie do niedzieli dokończyła 2 część magisterki ::

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Aaa i może niedługo twarde balsamy się pojawią w ofercie mydlarni Tuli
Ale się cieszę,że born to bio w kosmetykachnaturyi szampony są nawet z tej firmy-nie wiedziałam.

Trzymam mocno kciuki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.