Manicure hybrydowy ? - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 07:03   #1711
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
goldika- dziękuję za szybką odpowiedź. sporo masz racji mówiąc o tej ilości która została w opakowaniu. cóż, z jednej strony kusi mozliwosc zakupu w korzystniejszej cenie ja bede hybrydy robila sobie,moze kolezance, szwagierce czy tesciowej- ale nie na stałe -wyłącznie okazyjnie a jak to jest z ważnością Hybryd? je również przechowujecie w lodówce jak zwykłe lakiery ??

przejrzałam juz całkiem sporo info o lakierach które polecacie -ale w gruncie rzeczy-chyba nie padło pytanie KTORĄ MARKĘ WYBIERACIE NAJCZĘŚCIEJ ?
chodzi mi po głowie kompletowanie Semilac + estetiq.
boję się troche kupic lakiery za 6-8 złotych - nie wiem dlaczego ale mam przekonanie ze to mogą byc niewiele warte buteleczki moze jak kupię porządniejszą bazę to zdecydę sie zaryzykowac-bo widzialam ze częśc z Was tez tak robi
z tanszych firm glownie Dziewczyny polecaja: semilac, cosmetics zone, a.t.a., estetiq, bluesky.
z drozszych: mollon, mistero milano, cnd, indigo.

z mega tanich. a schodzacych od acetonu sa: 5th dimension i beauty nail. kosztuja ok 6zl.


jak na uzutek wlasny to bym nie szalala z iloscia. wez pod uwage, ze taki mani robi sie ok 2razy w miesiacu. wiec jak kupisz 10kolorow to kazdy uzyjesz w roku kilka razy tylko. a z wlasnego doswiadczenia ci powiem, ze upatrzysz sobie dwa, trzy ulubione kolory i bedziesz sie ich trzymac reszte odstawiajac w kat.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:13   #1712
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

też wychodziłam z takiego założenia ale prawda jest taka że to jest uzależniające i mimo że wiesz że masz dużo, wiesz że nie zużyjesz, liczysz się z tym że może wyrzucisz prawie nowe to i tak kupujesz dalej nowe kolory
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 07:42   #1713
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dlatego ja np. czerwony czy nude mam w pojemności 15 ml, a kolory tzw. sezonowe kupuję w buteleczkach 5 ml a co do ilości to zgadzam się z czuszką - to uzależnia i mimo świadomości, że nie wszystko zużyjesz to jak widzę kolor, który mi się podoba i tak kupuję
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:21   #1714
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dlatego ja kupuje tylko 5ml mam kolory jeszcze nigdy nie uzyte a juz patrze za nowymi. Duze wersje mam tylko baza, top i fireworks (no i 5th dimension ale to tanioszka byla)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:44   #1715
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Post Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=Kama2410;47045536]Dlatego ja np. czerwony czy nude mam w pojemności 15 ml, a kolory tzw. sezonowe kupuję w buteleczkach 5 ml a co do ilości to zgadzam się z czuszką - to uzależnia i mimo świadomości, że nie wszystko zużyjesz to jak widzę kolor, który mi się podoba i tak kupuję[/QUOTE

Dziewczyny jestescie cudowne dzieki Wam w koncu rozwialam swoje watpliwosci ,zatem faktycznie- mniejsza pojemność + moze kilka kolorów -chodzby ze wzgledu na różnorodność , u mnie pech polega na tym ze na ręce mogę polozyc wylacznie delikatne kolory bo mam polecenie z pracy -czyli odpadaja kolorki
no a jak w końcu jest z przechowywaniem hybryd ?w lodówce ???
czy gdzies w zacienionymm iejscu wystarczy ? no i po jakim czasie je wyrzucacie,bo to w sumie dosc wazne info-jak dlugi okres ważności one mogą mieć?
pozdrawiam Was ciepło,bo cos dzisiaj deszcz pada i pada, ze się nic nie chce robić
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:46   #1716
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dlatego ja kupuje tylko 5ml mam kolory jeszcze nigdy nie uzyte a juz patrze za nowymi. Duze wersje mam tylko baza, top i fireworks (no i 5th dimension ale to tanioszka byla)
Czuszka to tak, jak i ja połowa nie użyta w ogóle, tyle że u mnie dobrze, bo jeszcze z moich lakierów mama i siostra korzystają.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:14   #1717
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

musza stac z dala od slonca i to zarowno tego za oknem jak i tego sztucznego. Ja trzymam w kufrze kosmetycznym w szafie. Przy malowaniu tez trzeba uwazac zeby nie docieralo do nich zadne slonce czy swiatlo poniewaz moga sie utwardzic lub zmienic konsystencje. Na wiekszosci hybryd jest na buteleczce znaczek ile sa wazne od otwarcia- jest to od 12 do 36 miesiecy. Jednak jesli po tym czasie z hybryda nic sie nie dzieje to mozna nia malowac dalej.
Monic jak u Ciebie kolorki odpadaja (swoja droga wspolczuje) to zostaja frenche, delikatne stonowane roze i nudziaki ktorych jest mnostwo odcieni. Mozesz sobie kupic tez fireworksa (chyba ze juz masz)-ten delikatny pylek przepieknie sie mieni a zawsze to jakas odmiana na starym kolorze
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 09:40   #1718
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Wink Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
musza stac z dala od slonca i to zarowno tego za oknem jak i tego sztucznego. Ja trzymam w kufrze kosmetycznym w szafie. Przy malowaniu tez trzeba uwazac zeby nie docieralo do nich zadne slonce czy swiatlo poniewaz moga sie utwardzic lub zmienic konsystencje. Na wiekszosci hybryd jest na buteleczce znaczek ile sa wazne od otwarcia- jest to od 12 do 36 miesiecy. Jednak jesli po tym czasie z hybryda nic sie nie dzieje to mozna nia malowac dalej.
Monic jak u Ciebie kolorki odpadaja (swoja droga wspolczuje) to zostaja frenche, delikatne stonowane roze i nudziaki ktorych jest mnostwo odcieni. Mozesz sobie kupic tez fireworksa (chyba ze juz masz)-ten delikatny pylek przepieknie sie mieni a zawsze to jakas odmiana na starym kolorze

czuszka- dziękuję za info ,ja bede trzymała je w szafce w pudle bo się nie dorobiłam jeszcze kuferka kupujac komplet z CZ zamowilam sobie PST1 i 004-wiec mysle ze sie nadadzą, musze kupic jeszcze biały do frencha ale pazury muszą podrosnąć a o tym pyłku nie słyszałam z chęcią poszukam-tylko ktora znowu markę wybrać?
jakie Ty kupujesz kolorówki 5ml ?tzn jakiej marki ?
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:49   #1719
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

fireworks jest tylko jeden-firmy IBD i najtaniej kupisz go na all u leoberta.
Ja mam w 99% Indigo i teraz troche z Beauty Nail
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:57   #1720
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Manicure hybrydowy ?

zamawiała któraś z Was kiedyś hybrydy z aliexpress? to chińskie allegro ale obawiam się, że tam same podróby są. CND po 7$
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 11:52   #1721
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny moze głupie pytanie. Ale jak sie robi french hybrydami? W sensie jak sie nałoży biała końcówkę, utwardzi i nałoży kolor to czy ta biała końcówka nie bedzie bardziej wypukłą i nie bedzie przeszkadzać?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 16:52   #1722
dodzinka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny powiedzcie jeszcze czy warto rowniez kupic top z gelisha czy nie ? Mam w planach kupno bazy gelish więc i moze top jest dobry? Czy IBD rowniez dobrze odmacza sie w acetonie? I ostatnie pytanie hihi czy kolory semilac sa kryjace i po ilu warstwach?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
dodzinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 08:43   #1723
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja mam top IBD i nie narzekam dobrze się odmacza, nawet nie trzeba podpiłować i pięknie błyszczy
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:42   #1724
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny... proszę doradźcie

Waham się między zamówieniem całego zestawu (baza, top,lakier) z Cosmetic Zone a Bluesky... koleżanki mają bazę i top Bluesky i wszystkie lakiery ładnie się na nich trzymają... czy baza i top z CZ też dają radę?
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 22:06   #1725
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... proszę doradźcie

Waham się między zamówieniem całego zestawu (baza, top,lakier) z Cosmetic Zone a Bluesky... koleżanki mają bazę i top Bluesky i wszystkie lakiery ładnie się na nich trzymają... czy baza i top z CZ też dają radę?
Ja na początku chciałam oszczędzić i kupiłam zestaw ata. Skończyło się na tym, że kilka dni później zainwestowałam w bazę i top gelish, później w top eco, a ata leży nieużywana.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 09:28   #1726
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

przypomnijcie,ten top Eco...matwicie przed rozpuszczaniem hybryd?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 10:05   #1727
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Matowilam. Ostatnio jednak testowalam mozliwosci acetonu mollona i swietnie poradzil sobie bez matowienia
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:46   #1728
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Poszukuję lakieru z firmy Mistero Milano bądź Gelish mlecznego (kryjącego), polecicie coś ?
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:24   #1729
ludka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Hybryda na żelowych paznokciach

Hej,
mam kilka pytań dotyczących paznokci i manicure- będę wdzięczna za pomoc.

1. Mam dość łamliwe paznokcie i chciałabym je zapuścić pod jedną warstwą żelu a na to lakier hybrydowy ale nie nie chce mi się to trzymać i odpryskuje na drugi dzień. Gdzie robię błąd:
- odsuwam skórki, opiłowuję, matuję paznokieć polerką, przemywam cleanerem, następnie nakładam base coat- preparat który sam schnie, potem warstwę żelu clear, utwardzam w lampie 2 min, przemywam cleanerem i matuję lekko polerką, przemywam cleanerem ponownie. Następnie nakładam bazę hybrydową, utwardzam w lamie 2 min, kolor hybrydowy, lampa, kolejna warstwa kolory i lampa 2 min, potem top hybrydowy i 3 min. lampa, przemywam cleanerem. Paznokcie dobrze trzymają się przy podstawie paznokcia, ale już na końcu widzę jakby 2 warstewki patrząc na paznokiec od przodu z bliska- mój własny z cieniutkim zelem + lakier i w tym miejscu zaraz odpryskuje, odwarstwia się.

2. Robiąc klasyczne żele, jak łączycie to z lakierem hybrydowym: po przemyciu cleanerem i opiłowaniu żelu i odtłuszczeniu po raz kolejny cleanerem, nakładacie bazę hybrydową czy od razu lakier?
ludka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 19:49   #1730
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kochane, a jak radzicie sobie z niemalowaniem skórek? Jakieś "patenty"? Malowałam hybrydą już kilka razy i nadal to samo
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 20:51   #1731
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Kochane, a jak radzicie sobie z niemalowaniem skórek? Jakieś "patenty"? Malowałam hybrydą już kilka razy i nadal to samo
Ścieram pędzelkiem do żelu
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 06:46   #1732
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Kochane, a jak radzicie sobie z niemalowaniem skórek? Jakieś "patenty"? Malowałam hybrydą już kilka razy i nadal to samo
zmywacz w korektorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektor.jpg (15,4 KB, 3 załadowań)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 08:40   #1733
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Jaki żel pod hybrydę?

Od jakiegoś czasu nosze hybrydy. Wszystko robię tak jak trzeba,paznokcie długo się trzymają ale swoje naturalne mam tak miękkie i elastyczne,że hybryda pęka w poprzek. Chciałabym utwardzić swoje paznokcie mocniej żelem i na to dopiero nałożyć hybrydę. Doradźcie jaki żel wybrać
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 20:50   #1734
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
przypomnijcie,ten top Eco...matwicie przed rozpuszczaniem hybryd?
Nie, nigdy nie matowię (baza gelish, 2-3x kolor).
Zdejmuję zmywaczem z Rossmanna.
Schodzi po 12-15 minutach.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Kochane, a jak radzicie sobie z niemalowaniem skórek? Jakieś "patenty"? Malowałam hybrydą już kilka razy i nadal to samo
Mój patent: baaardzo pooowoli i ostrożnie
Robienie mani trwa co prawda długo, ale za to jest jak należy
Maluję pod same skórki, żeby na w miarę jak najdłużej uniknąć odrostu;
paznokcie szybko mi rosną, gdybym zostawiła odstęp, musiałabym malować co 3-4 dni.
Jeśli jednak skórkom się oberwie, to zdejmuję od razu drewnianym patyczkiem (ukośnie ściętą końcówką).
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 23:33   #1735
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Jaki żel pod hybrydę?

również dołączam się do pytania, i czy wtedy kładziemy dalej znowu bazę itd. ??
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:58   #1736
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
co sadzicie o tym:
http://agatamanosa.blogspot.com/2014...-manicure.html
rozni sie czyms od hybrydy?
wlasnie sparwdzilam cene jednej buteleczki hybrydy essie i powalila mnie na kolana: uwaga: 12,5ml za jedyne 96zł + koszta przesyłki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 10:13   #1737
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Manicure hybrydowy ?

To ja wtedy wolę kupić jakiś lakier np. z indigo
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 10:28   #1738
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

i to nie jeden nawet
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:25   #1739
lowyczyniokazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja się zastanawiam nad pójściem na manicure hybrydowy biologiczny. Miała któraś z was taki? Widziałam na jednej stronce z zakupami grupowymi za 39 zł (mydeal chyba) i nie wiem czy w ogóle będzie się różnił od zwykłego.
lowyczyniokazji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:32   #1740
lowyczyniokazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Manicure hybrydowy biologiczny

Dziewczyny, wczoraj pobuszowałam trochę w necie i znalazłam ofertę manicure hybrydowy biologiczny. Czym on się tak naprawdę różni od zwykłego skoro kosztuje tylko 39 zł? Miała któraś z was?

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-08-29 o 14:52 Powód: link
lowyczyniokazji jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.