Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 16:21   #511
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez bess
No wlasnie chodzi o to aby nie kupowac
Czy na forum wolno sie reklamowac??
Nie

To łamanie regulaminu
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 17:20   #512
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

chciałabym sprobowac ale po doswiadczenieach z depilatorem i woskiem mam wewnętrzne opory. mam bardzo mocne włosy w okolicy bikini i na nogach...czy macie jakies metody zniwelowanie bolu? czy pozostaje mi meczarnia maszynką? po goleniu moja strefa bikini jest bardzo podrazniona a włoski odrastaja bardzo ekspresowo!!! a na taka boląca skóre to nie bardzo mogę chyba pastę zastosowac...
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 17:38   #513
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

na bikini polecam pensete niby dlugo schodzi ale jak sie czlowiek uprze..warto bo efekt jest jak po depilatorze ,a nie ma takiego bolu,jak sie przytrzymuje kazdy wlosek przy nasadzie i wyrywa "z wlosem"plasko .natomiast depilator stosuje na nogach zeby mniej bolao nie trzymam go caly czas przy skorze tylko przykladam i zaraz odsuwam, wyrywa mniej ale AZ tak nie boli,bardziej czuc takie denerwujace uklucia i swedzenia.Jednak stosuje go b.rzadko bo jestem strasznym leniem
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 17:39   #514
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Przebrnęłam przez większość postów w tym wątku, ale i tak nie wiem wszystkiego

Mam kilka pytań
1. Czy pasta moze spokojnie sobie n-dni przelec w lodowce czy innym miejscu, przed uzyciem?
2. Chwyta wszystkie włoski czy te odrośnięte?
2. Działa dokładnie jak depilacja woskiem i depilatorem?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 17:42   #515
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez bess
na bikini polecam pensete niby dlugo schodzi ale jak sie czlowiek uprze..warto bo efekt jest jak po depilatorze ,a nie ma takiego bolu,jak sie przytrzymuje kazdy wlosek przy nasadzie i wyrywa "z wlosem"plasko .natomiast depilator stosuje na nogach zeby mniej bolao nie trzymam go caly czas przy skorze tylko przykladam i zaraz odsuwam, wyrywa mniej ale AZ tak nie boli,bardziej czuc takie denerwujace uklucia i swedzenia.Jednak stosuje go b.rzadko bo jestem strasznym leniem
Mnie wlasnie boli pensetą depilatorem po nóżkach mogę jeździć i jeździć... nic mnie to nie boli. W okolicach bikini również nie boli, ale jeśli już dalej.... boli
Pod pachami depilatorem też mnie boli, a o pensecie juz nie wspomnę.
Dodam, że moj depilator liczy sobie juz kilka dobrych lat więc ma tylko jedną prędkość, na bikini zbyt szybką.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 18:12   #516
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

mnie przy małej szybkosci tez boli :P a denerwuje mnie ze depilator nie usuwa z nóg wsyskich włosków. ale bez przesady nie bede siedziec schylona zeby wsyskie włosy z kroku usunąc pęsetą...
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 12:18   #517
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Moja pasta dzialała znakomicie, ale po kilku dniach leżenia zrobila się jakas dziwna. Na wierzchu jest roztopiona a na dnie twarda. Jak wybieram z dna, jest lepiaca od tej roztopionej z wierzchu i dlatego się strasznie kleji.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 13:26   #518
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej.

Jakiś czas temu przeczytałam pierwszy post w tym wątku i postanowiłam spróbować. Pasta udała się znakomita, konsystencja, kolor, wszystko jak pisałyście. Kulka formuje się idealnie, idealnie rozprowadza na skórze...

no i oczywiście nie ma tak, żeby wszystko zawsze grało .
Owszem! do bikini jest NIEZAWODNA wszystkie ciemne i grube włoski usuwa za jednym przyklejeniem kulki. Niemal bezboleśnie, bez ciągnięcia skóry, przylepiania się do niej, jednym słowem rewelacja. Niestety działa tak TYLKO na bikini. Nie wiem jakim cudem, tak twarde i grube włoski z tych okolic usuwa łatwo, zaś z tymi na nogach i rękach sobie zupełnie nie radzi!!! przyklejam pastę w kulce lub smaruję nogę i potem przyklejam pasek materiału i po oderwaniu ponad połowa włosów zostaje, a w zasadzie do gładkiej nogi to mi się nigdy nie udało dojść ( już 3 razy gotowałam pastę).
Jeśli któraś z Was wie o co chodzi, dlaczego twarde włosy sie poddają łatwo a cieńsze nie napiszcie coś.
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 19:19   #519
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

[quote=wrednotka]no to dziewczyny, odważyłam sie
i wyszło mi za pierwszym razem!
tłumacze krok po kroku:
sok z połówki dużej cytryny,
szklanka cukru,
2 łyżeczki wody
wlałam sok do garnuszka i dodałam trochę cukru, jak zaczęło sie gotować dosypałam resztę cukru, mieszałam, dodałam 2 łyżeczki wody( tak! tylko 2)
pogotowałam ok 10 min. az zgęstnieje a bąbelki będą koloru karmelowego-nadal, co chwile mieszałam. wyłączyłam, poczekałam az ostygnie.
Zrobiło sie gęsciutkie choć jeszcze ciepłe.
teraz robie temu kompiele wodne by nie wystygło a między czasie biore trochę w łapkę, rozpościeram na nuszce, dobrze przygniatam i po chwili odrywam wraz z włoskami!
Rzeczywiście niec nie boli- jak dla mnie to códo!
powodzenia i pzdrawiam![/quote}
ja dzis sprobowalam ale mi cos niew wyszlo.Konsystencja byla chyba dobra wszystko ladnie zgestnialo i mialo odpowiedni kolor ale jak ja podgrzalam potem suszarka i nalozylam na nogi to zadnego wlosa mi nie sciagnelanie wiem moze mialam za krotkie,ale nalozylam ja najpierw na kolano gdzie wlosy mialam najdluzsze i nic "rozdziabdzialam" ja w palcach wiec nie byla juz taka twarda i nalozylam W czym zrobilam cos zlego? i ile sie to trzyma na nogach?
dzieki
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 11:08   #520
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja tez mam problem ze swoja pasta jest twarda kolor ma odpowiedni konststecje tez ale jak zaczynam ja ugniatac to robi sie taka tlusta i nie wyrywa praktycznie nic co jest z nia nie tak;(
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 11:49   #521
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja mam pytania...czy ta pasta wyrywa wloski razem z cebulka czy działa jak kremy do depilacji?

Jakie proporcje stosuje którakolwiek z Was, i pasta udaje jej się prawie za kazdym razem?

Czy po nalozeniu paste zrywacie palcami?

Zrywa sie pod włos czy z wlosem?

Ile czasu trwa depilacja pastą powiedzmy bikini?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 23:14   #522
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Do Gamaa:

Pasta działa jak wosk- wyrywa włos wraz z cebulką.
Ja robię ją z szklanki cukru, soku z połówki cytryny oraz dwóch łyżek wody.
Rozciągniętą na skórze kulkę zrywam palcami, pod włos.
Depilacja bikini - tak powiedzmy... nie całego zajmuje mi około godzinki.
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:05   #523
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Czyli tak jak wosk... nie wyrywa wszystkich wloskow na powierzchni ktorych jest położona? I w jednym miejscu trzeba powtarzac x razy? Czy po jednym oderwaniu zostaje taki brzydki czerwony ślad jak po plastrach?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:05   #524
nataila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zdaje mi się, że za słabo gotowałam. Jak wystygnie jest twarda, ale jak ją lekko podgrzeję i zacznę wyrabiać w rękach po jakimś czasie robi się strasznie klejąca i ma kolor toffi.
nataila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 10:37   #525
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

I wczoraj kolejny raz robilam pastę. Dodałam jeszcze łyżkę soli i miodu, dzięki temu pasta niemiała aż takiej klejącej konsystęcji. Za to tym razem za dlugo gotowalam i byla straasznie twarda. co chwile musiałam suszarką podgrzewać. depilowalam nogi ponad godzine :-X. Zauważyłam, że pasta wyrywa tylko te dlugie, mocne włoski, za to plastry wyrywają głównie tylko te słabe.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 15:42   #526
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

hej a po tej soli nie piecze cie? Ja robilam paste juz 2 raz zawsze wychodzi bardzo twarda. Przelewam do miseczki a pozniej do mikrofali.Kilka razy na 1 minute i robi sie taka akutat. Ale dziala tylko na bikini i musze miec paski.Slyszalam ze powinien byc jeszcze prawdziwy miod...
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 17:55   #527
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

jutro ide po miood sztuczny i też zrobię, jak włoski odrosną mi po depilatorze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:54   #528
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja chyba jednak kupie depilator ;-) szybciej:P
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 11:01   #529
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez gamaa
A ja chyba jednak kupie depilator ;-) szybciej:P
ja tez tak mowilam,ale za nim mialam wydac kase, pozyczylam od kolezanki i okazalo sie, ze nie dam rady wytrzymac z bolem. Sto razy bardziej wole jednak plastry z woskiem czy paste
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 19:54   #530
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ash
ja tez tak mowilam,ale za nim mialam wydac kase, pozyczylam od kolezanki i okazalo sie, ze nie dam rady wytrzymac z bolem. Sto razy bardziej wole jednak plastry z woskiem czy paste
no ja probowalam woskiem i co...?! wychodzi mi po max 15 wloskow za jednym pociagnieciem takiego plastra 4cm na 3 cm. A miejsce depilowane {bikini} jest tak czerwone ze strach dotknąć
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:21   #531
fruit
Raczkowanie
 
Avatar fruit
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 54
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja też spróbuje, tylko czy da się jakoś garnek po tym umyć??
fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 22:46   #532
anucha859
Przyczajenie
 
Avatar anucha859
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: elbląg
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Przeczytałam na tym forum praktycznie wszystie posty i pokusiłam sie o wypróbowanie tego wynalazku ... pasta wyszła za pierwszym razem wystarczy często mieszać i dobrze obserwować stosowałam juz 2 razy z tym że jednak wolę używać tak jak wosk a nie samą pastę ... mniej bolesna ... za jednym razem depiluję wiekszą partię ciała ,serdecznie polecam.
__________________
Zaprzestań pragnień, a osiągniesz spokój jakiego nigdy nie doświadczyłeś.
anucha859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:28   #533
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez gamaa
no ja probowalam woskiem i co...?! wychodzi mi po max 15 wloskow za jednym pociagnieciem takiego plastra 4cm na 3 cm. A miejsce depilowane {bikini} jest tak czerwone ze strach dotknąć
ja tez okolice bikini miałam na maxa podraznione. a co do reszty. mnie raz wychodzi, raz nie, wkurza mnie to, ale coz... chyba trzeba nabrac wprawy
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:44   #534
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez fruit
Ja też spróbuje, tylko czy da się jakoś garnek po tym umyć??
Tak, zalej po prostu wodą
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 06:59   #535
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Mi też jakos wychodziło. Tzn pasta nie miała takiej konsystencji bardzo trwardej jak kamien, i przy nakladaniu jej musialam bardzo sie nameczyc bo trzeba ja bylo bardzo bardzo przyciskac i nieco przez to napinalam wloski co bolalo , bo czesto nie chciala wszystkich wloskow zlapac.


Gdzies kupilam gotowa paste i stwierdzilam ze ona jest lepsza.
Dobrze ze ja kupilam teraz przynajmniej wiem ze moja nie byla taka idealna, niby sciagam z ognia jak zmienia kolor lecz nie jest az taka po wystudzeniu jak kamien i moze przez to jednak gorzej przykleja do siebie te wloski.
Wlasnie jedynym minusem jest to ze przy tej kupnej, mniej musialam sie nameczyc azeby dobrze przykeic i nieco ale zawsze lepiej sie przyklajala do wloskow i to wszystkich
Nie wiem co udoskonalic,,,, macie jakies pomysly, bo moje mi zawsze mniej wiecej tak samo wychodza.
Teraz mam jeszcze taki problem ze pasta mi sie podczas tych upalow nieco rozpuszcza i przez to nie moge jej uzywac
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:45   #536
kakki_s
Raczkowanie
 
Avatar kakki_s
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 38
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A czy taki "pastowy zabieg" do się wykonać u kosmetyczki? Jeśli tak, to za ile?
kakki_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:30   #537
koperniczka
Przyczajenie
 
Avatar koperniczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

w czasie upałów dobrze jest wstawić pastę do lodówki na jakieś 10 - 15 minut... potem gniecie sie dobrze a gdy znowu jest za bardzo kleista to hop spowrotem do lodówki sprawdziłam
koperniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:31   #538
myrdaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

hmm ja tu nowa jestem i tak czytam te wasze posty i az mnie korciło sprobowac. wczoraj wzielam sie za robienie tej pasty.. i rzeczywiscie jak wystygla byla zrobiona na kamien.. ale nie moglam jej jakos podgrzac i wyciagnac z tego sloika a jak juz do tego doszlam wzielam to w palce zaczelam urabiac to znowu stwardniało :| . czy to trzeba caly czas jakos ocieplac zeby nie twardnialo? czy to wina konsystencji? ze za dlugo gotowane ?
myrdaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 18:45   #539
Mehi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ach... Pierwszy raz paste probowalam robic pol roku temu I wtedy wyszla dobrze a nie wiedzialam jak ta skale wyciaganc z pojemniczka Dzis sie skusilam drugi raz. Masa sie zrobila lecz wyszla lekko za rzadka. wyciagnelam ja z pojemniczka, rozpuscilam i jeszcze chwile gotowalam. spowrotem przelalam do plastiku i schowalam do lodowki. gdy po pewnym czasie zajrzalam do lodowki masa byla jak skala chwycilam za noz, suszarke i powedrowalam do lazienki. ogrzalam, wydlubalam i nawet udalo mi sie nie wypaskudzic calego pomieszczenia ugniatalam w palcach chyba z 5 minut. Pasta stala sie jasno brazowa taka jak na zdjeciach z reportazu zaczelam probowac na nogach lecz tam mam cienkie wloski i szczerze nie zabardzo mi szlo. Postanowilam dorwac sie do bikini. Myslac ze znowu nic nie zlapie szybko przykleilam, przyklepalam i... oderwalam, a wraz z "plastelinka" odeszla masa wlosow. Az sie zdumialam Rzeczywiscie bolalao mniej niz woskiem (ostatnio sie woskowalam rok temu wiec wloski dosc grube i mocne tam mam). Cale bikini zrobilam w poltorej godziny Jestem na prawde zadowolona, zaczerwienienie owszem jest lecz nie jest to jak przy wosku Koncowa konkluzja: Wole paste cukrowa A tak swoja droga to prawda ze ta pasta musi wyjsc Zawsze sie albo doleje albo rozpusci i wyjdzie
Mehi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 12:44   #540
mirrow89
Raczkowanie
 
Avatar mirrow89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Cool Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja próbowałam już 3 razy. chociaż te dwa pierwsze to z mojej własnej głupoty nie wyszły ponieważ poszłam na łatwiznę i zamiast soku z cytryny dodałam kwasek cytrynowy z butelki. no i dowiedziałam się że to jednak nie to samo wyszło strasznie twarde. za trzecim razem już użyłam cytryny, zdjełam z ognia jak zaczeło się rumienić. ale jak przyszło do ugniataniaty wszystko spoko ale przez kilkanaście pierwszych sekund potem pasta twardniała;/ ale spokojnie będę nadal próbować
mirrow89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.