Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 08:10   #1561
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja mam ekoampułkę 2 i też śmierdzi - czuję tam zapach grzybów i jakiegoś syfu, no ale nie narzekam, jeśli ma mnie odmłodzić o 10 lat
O właśnie, też czuję te grzyby! Coś okropnego! I do tego mogę uzywać tylko na noc, bo makijaż mi się na niej roluje. Zużyję całe opakowanie, to wystawię ocenę. Ale na razie dwa minusy.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 08:24   #1562
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
O właśnie, też czuję te grzyby! Coś okropnego! I do tego mogę uzywać tylko na noc, bo makijaż mi się na niej roluje. Zużyję całe opakowanie, to wystawię ocenę. Ale na razie dwa minusy.
na szczęście szybko się te grzyby ulatniają. Też używam tylko na noc, ale po kilku dniach widzę różnicę w gładkości skóry - teraz jest taka fajna gładziutka, jak poużywam dłużej, to mam nadzieję, że zobaczę też inne efekty
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 08:40   #1563
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Pierwszy dzień testów podkładu Bobbo Brown Foundation.
Jednak dobre dobrałam kolor 2,5 - zeby nie powiedzieć, ze wręcz idealnie
Pasuje do niego świetnie korektor maca w odcieniu 2.0, który przy dzisiejszym makijażu spadł mi i poszedł w drobny mak dobrze, ze została resztka, bo bym sie wściekła No i przepadło opakowanie do B2M
Tak czy siak podkład Bobiowy niby średnio kryje, ale jak dla mnie przyzwoicie, jeśli właczymy w to korektor. Tylko trzeba bardzo mocno nawilżyć wcześniej buzię, bo ja mimo uzycia dobrego kremu nawilżającego na czole zobaczyłam suche skórki, których dawno już nie widziałam.
Nie miałam pojęcia, ze ten podkład tak wysusza. Przypomina mi to nieco Chanel Perfection Lumiere, który tez tak robił.
Tak czy siak pierwsze wrazenie pozytywne. Ciekawe jak bedzie pod koniec dnia czy będzie sie świecił, czy nie. Dałam go na bazę co prawda, ale nigdy nic nie wiadomo
Jutro testy Long Weara, zobaczymy który lepszy, póki co powoli się nastawiam, ze kupię któryś podkłąd Bobikowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:02   #1564
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to trzymamy kciuki, aby było lepiej

Nie wiem, jaki zapach ma ampułka pod oczy, ale próbowałam ekoampułki nr 1 i dla mnie tak śmierdzi stara szmatą, ze znieść tego wręcz nie mogę. Owszem, nieco napina i nawilża, ale to tyle. Póki co nei skusiłam sie na produkt
Ale jak Ci puchną oczy, to moze lepiej nie używać? Jesli produkt byłby dobry dla Ciebie, to na pewno nie powodowałby tego, co opisujesz.
mialam probke ampulki nr 1 i tez mi smierdzi.
Oczy mi zaczely troszke puchnac gdy uzywalam tej samej pielegnacji juz od dawna. Tzn najpierw zobaczylam zmarszczki pod oczami bardzo blisko rzes. Kupilam krem clinique, ktory polecalyscie. Nic nie pomagalo. Dopiero pozniej przyjrzalam sie sobie i zobaczylam ze zmarszki te spowodowane sa delikatna opuchlizna. Lącze to z zaczeciem brania euthyroxu. Ampulke zaczelam sotoswac gdy problem twal juz jakies 3 tygodnie wiec to nie od ampulki. Teraz troche lepiej to wyglada ale mysle, ze zatrzymuje mi sie po tym leku woda w organizmie.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

no niesttety te ampulki ladnie nie pachna ale czego sie nie robi dla urody ostatnio mialam jakas probke kremu nawilzajacego, nie pamietam nazwy pachnial oblednio ale wiadomo zapach zazwyczaj rowna sie chemia. Generalnie nie przestawilam sie wylacznie na naturalne kosmetyki uzwam jednych i drugich
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:10   #1565
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mam nadzieję, że Marionnaud przyszykuje jakąś promocję przedświąteczną, bo muszę kupić podkład. Revlon jednak mi nie podszedł. Dostałam próbkę od Panny Eweliny i było super! Mój egzemparz to zupełnie inna bajka

A zastanawiałam się Revlon czy Dior Diorskin Nude. Genialny jest ten Diorek. Przynajmnie te dwie próbki, które miałam świetne były. Wiadomo matu nie otrzymałam na dłuższy czas, ale w tej kwestii na cuda nie liczę. Buźka tak ładnie wyglądała nim pomalowana. Niby taki Nude, ale mnie powalił na kolana.
Zastanawiałam się jeszcze nad Armanim Lasting coś tam, ale nie mam w najbliższym czasie możliwości wybrania się do Klifu po próbki. A w ciemno to jednak trochę się boję kupować.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:23   #1566
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja dostalam smsa o happy hours w mario
dzis w godz 16-20 30% rabatu na wszystko
[kod promo 79707]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:35   #1567
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja dostalam smsa o happy hours w mario
dzis w godz 16-20 30% rabatu na wszystko
[kod promo 79707]
O, dzięki skorzystam.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 09:37   #1568
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja dostalam smsa o happy hours w mario
dzis w godz 16-20 30% rabatu na wszystko
[kod promo 79707]
Ciekawe czy to tylko w wybranych Mario czy we wszystkich?? Akurat nie wzięłam dziś ze sobą drugiego telefonu, na który zazwyczaj przychodzą mi smsy z M., więc się zastanawiam
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:38   #1569
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w końcu w Dougim wziać próbki podkładów BB. Padło na kolor 2,5.
Jutro testy. Ciekawam tego Long Wear.
Pani mnie chciała na miejscu umalować, ale ze byłam w full tapecie, a nie chciało mi sie tego zmywać, to umówiłam się na innym razem malowanko. Z tym, że przetestuję wtedy tez korektor w kremie i sticku oraz róz w kremie, a także linerem w kolorze Graphite Shimmer Ink bo spodobał mi sie najbardziej ze wszystkich.
I przeklinam chwilę, kiedy spytałam co Pani ma na ustach, a miała - okazało się błysczyk Chanela w kolorze Astral, który kiedyś juz posiadałam i który na wymiankowym pusciłam a teraz chcę na nowo
ja tez sie stale na to nabieram ale panuje nad zakupem

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38064288]
Corii, daj znać jak podkład Bobbi, pamiętam, że Milka nieco nim kusiła jakiś czas temu[/QUOTE]

podepnę sie pod odpowiedź, mam podkład BB long wear (Milka mnie skusiła )i jestem bardzo zadowolona, kolor wreszcie idealnie dobrany , ładnie ujednolica cere, nie robi maski, potrzebny korektor na jakies niespodzianki ale to dla mnie miła odmiana po dw light

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Eve, koniecznie daj znac jak z trwałością Ciekawa jestem Twojej opini, gdyż przymierzam sie do niego ( kolor mnie zachwycil)
pozwole sobie na odpowiedź, uzywam ponad tydzien, mam cere mieszaną. podkąłd u mnie trzyma sie jakies 6-7 h bez zadnych poprawek, otem delikatnie T blinkuje ale nawet bez bibułaki wytrzymuje do wieczora, na podkład daję Benefit even better puder.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
oo!tak przed świętami vipy?znowu?oby mi też coś wysłali,bo muszę swojgeo lankomiaka kupić.

Ten tusz givenchy nawet 20 zł nie wart,dzisiaj mało szlag mnie nie trafił jak się nim malowałam
Anusia widac tusz nie dla Ciebie...
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ja tusz Givenchy też wielbię Mam takie krótkie, trudne do podkręcenia, mysie rzęsy, a po nowym Givenchy są piękne. I jako jedyny z tuszy, które używałam się nie osypuje, nie robi pandy. Przed nim bardzo lubiłam Chanel Inimitable Intense, i jeszcze Armani był ok, ale Givenchy jest dla mnie najlepszy.
Jelonki Twoja odpowiedx jest bardzo moja

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to może faktycznie nie dla Ciebie ten tusz.
Wiadomo, ze co jednemu pasuje, niekoniecznie drugiemu ;
ja czekam na miniaturę Lancomiaka Star i sie wkurzam, bo przelew poszedl prze PayU z Allegro i babka go dostala, a nic nie napisała franca, ze wysłała i nie wiem na czym stoję.

No a ja się zawziełam i używam balsamu i pilingu dalej i widze pewną poprawę. Moze zatem wysusza na początku, a potem wszystko sie normuje? Albo to chwilowa poprawa u mnie Pożyjom, uwidim
co do tego serum p&r, ono moze nie nawilza spektakularnie ale po ponad 1,5 mca używania moje usta sa naprawde jak po ostrzyknięciu , pełne, bez zadnych suchych skórek, nawilzone...

do ochrony uzywam balsamu
Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
oby, poki co tez sie nie poddaje. Ktos mowil o ampulce pod oczy ze duzo produktu sie wydobywa, rzeczywiscie tak jest jedna pompka starczylaby mi na rano i wieczor. Nie podpasowal mi zapach tej ampulki al juz widze, ze robi dobrze mojej skorze pod oczami.
Najgorsz jest to, ze troche puchna mi oczy i zrobily mi sie zmarszczki na tej poduszeczce pod dolnymi rzesami, nawilzam uzywam cuownych specyfikow i nic. Lacze to z lekiem na tarczyce wydaje mi sie, ze woda mi sie zatrzymuje
ja o tym pisałam
ampułka pod oczy bardzo mi sie podoba w działaniu
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja mam ekoampułkę 2 i też śmierdzi - czuję tam zapach grzybów i jakiegoś syfu, no ale nie narzekam, jeśli ma mnie odmłodzić o 10 lat
oj smierdzi, smierdzi
tez tak twierdzę
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
na szczęście szybko się te grzyby ulatniają. Też używam tylko na noc, ale po kilku dniach widzę różnicę w gładkości skóry - teraz jest taka fajna gładziutka, jak poużywam dłużej, to mam nadzieję, że zobaczę też inne efekty
ja uzywam co drugi dzien na zmianę z filorgą sleep &peel
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:47   #1570
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja dostalam smsa o happy hours w mario
dzis w godz 16-20 30% rabatu na wszystko
[kod promo 79707]
No proszę Tylko dlaczego dzisiaj? Na 18-mam spotkanie i nie wyrobię się A muszę najpierw obaczyć, czu 010 jest dużo jaśniejszy niż 020.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:56   #1571
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
O, dzięki skorzystam.

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy to tylko w wybranych Mario czy we wszystkich?? Akurat nie wzięłam dziś ze sobą drugiego telefonu, na który zazwyczaj przychodzą mi smsy z M., więc się zastanawiam
wydaje mi sie, ze we wszystkich bo w Poznaniu sa 2 mario, a nie pisza w ktorym
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
No proszę Tylko dlaczego dzisiaj? Na 18-mam spotkanie i nie wyrobię się A muszę najpierw obaczyć, czu 010 jest dużo jaśniejszy niż 020.
kurcze, to szkoda
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 10:06   #1572
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dostałam odpowiedź od benefit w sprawie pudru Get Even
że jest faktycznie wycofywany, wycofują ale nie wprowadzają nic na jego miejsce.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:26   #1573
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
mialam probke ampulki nr 1 i tez mi smierdzi.
Oczy mi zaczely troszke puchnac gdy uzywalam tej samej pielegnacji juz od dawna. Tzn najpierw zobaczylam zmarszczki pod oczami bardzo blisko rzes. Kupilam krem clinique, ktory polecalyscie. Nic nie pomagalo. Dopiero pozniej przyjrzalam sie sobie i zobaczylam ze zmarszki te spowodowane sa delikatna opuchlizna. Lącze to z zaczeciem brania euthyroxu. Ampulke zaczelam sotoswac gdy problem twal juz jakies 3 tygodnie wiec to nie od ampulki. Teraz troche lepiej to wyglada ale mysle, ze zatrzymuje mi sie po tym leku woda w organizmie.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

no niesttety te ampulki ladnie nie pachna ale czego sie nie robi dla urody ostatnio mialam jakas probke kremu nawilzajacego, nie pamietam nazwy pachnial oblednio ale wiadomo zapach zazwyczaj rowna sie chemia. Generalnie nie przestawilam sie wylacznie na naturalne kosmetyki uzwam jednych i drugich
A no to skoro już wczesniej tak miałas, to pewnikiem jest jak tak myślisz, ze za opuchlizne odpowiada zatrzymanie wody w organiźmie przez tabletki.
Swoją druga nie cierpię, jak mi się zatrzymuje woda w organiźmie tuż przed okresem - dla mnie to jest dyskomfort.

U mnie ekoampułka 1 napinała wyraznie skóre i nawilżała. Ale musiałabym kupić, aby się przekonać, czy robi coś wiecej, a ten zapach mnie zniechęca

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dostałam odpowiedź od benefit w sprawie pudru Get Even
że jest faktycznie wycofywany, wycofują ale nie wprowadzają nic na jego miejsce.
No masz! To fajną dezinformację u mnie sieją!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:29   #1574
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A trzeba tego SMSa pokazać, bo mi jakiś puder potrzebny, nie chodzi mi o matowienie tylko raczej o coś co daje taki rozmaitych wygląd


Kosmetyki P&R mają dziwne zapachy: te do twarzy śmierdzą a te do ciała często mają taki dziwny plastikowy zapach. Dlatego kocham JMO, bo nie tylko działa, ale bosko pachnie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:30   #1575
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie ekoampułka 1 napinała wyraznie skóre i nawilżała. Ale musiałabym kupić, aby się przekonać, czy robi coś wiecej, a ten zapach mnie zniechęca

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------



No masz! To fajną dezinformację u mnie sieją!
ja ampułkę nr 1 używam rano pod podkład, na to juz nic innego nie nakładam.

Eve napisałam do benefitu, powinnam od razu tak zrobic a nie Wam glowe zawracać
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:34   #1576
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja ampułkę nr 1 używam rano pod podkład, na to juz nic innego nie nakładam.

Eve napisałam do benefitu, powinnam od razu tak zrobic a nie Wam glowe zawracać
Aniu, tu nie chodzi o zadne zawracanie głowy, bo to przecież drobiazg, tu chodzi o to, ze personel jak zwykle niedoiformowany i klientkom robi wodę z mózgu Nie lubię czegoś takiego.

Coś mi sie wydaje, ze wpadłam w sidła Bobikowe Skin Foundation mi się podoba- ladnie na buzi wygląda i oby się nie świecił do końca dnia.
Korektor w sticku chce kupić na bank
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:39   #1577
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aniu, tu nie chodzi o zadne zawracanie głowy, bo to przecież drobiazg, tu chodzi o to, ze personel jak zwykle niedoiformowany i klientkom robi wodę z mózgu Nie lubię czegoś takiego.

Coś mi sie wydaje, ze wpadłam w sidła Bobikowe Skin Foundation mi się podoba- ladnie na buzi wygląda i oby się nie świecił do końca dnia.
Korektor w sticku chce kupić na bank
Evuś co do błednych odpowiedzi Pań z S czy D juz sie przyzwyczailam, czasami tylko mamy do czynienia z kompetentnymi babkami

co do BB, to wlsnie miałam do czynienia z fajna babeczką, nie wciskaal mi nic na siłe, słuchała i wychodziła na przeciw moim potrzebom
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:44   #1578
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Evuś co do błednych odpowiedzi Pań z S czy D juz sie przyzwyczailam, czasami tylko mamy do czynienia z kompetentnymi babkami

co do BB, to wlsnie miałam do czynienia z fajna babeczką, nie wciskaal mi nic na siłe, słuchała i wychodziła na przeciw moim potrzebom
No ja wiem, ze one rózne rzeczy potrafią gadac, ale jesli pytam je o coś dla kogoś, a one mi duby smalone gadają, to sorry, ale potem ja wychodzę na tą, co mąci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:45   #1579
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja wiem, ze one rózne rzeczy potrafią gadac, ale jesli pytam je o coś dla kogoś, a one mi duby smalone gadają, to sorry, ale potem ja wychodzę na tą, co mąci
jestem w takim nastroju ze mogla bym kilka miłych słow tej paniusi powiedzieć

nie ma problemu Eve, za to mam prosbe, napisałam maila
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 10:57   #1580
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

mam nadzieję, że Bobbiki przypadną Wam do gustu

Ja cały czas jestem pod wrażeniem podkładów, ostatnio nawet zaczęłam używać podkładu mineralnego, a nie byłam nigdy do tej formuły przekonana. Mineralny bobkowy dobry jest dla mnie na weekendy, albo gdy nie mam większych niespodzianek. I tak by było do tej pory, gdyby nie panieński mojej koleżanki w weekend Niestety alkohol robi mi kuku na buzi

Wiem, że na rynku jest wiele dobrych, fajnych podkładów, ja nie oczekuję cudów Niestety poza marką Bobbi Brown żaden kolor nie jest dla mnie odpowiedni. Przynajmniej na polskim rynku. Albo za różowe, albo za ciemne, albo za blade, no nic... Przez wiele lat kombinowałam - albo mieszałam, albo stosowałam na jaśniejszy podkład ciemniejszy puder itd. Nigdy jednak to nie było to.

A tu dla tych co może przeoczyły wątek bobkowy Bobbi Brwon KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:01   #1581
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jestem w takim nastroju ze mogla bym kilka miłych słow tej paniusi powiedzieć

nie ma problemu Eve, za to mam prosbe, napisałam maila
Już, maszeruje czytać
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że Bobbiki przypadną Wam do gustu

Ja cały czas jestem pod wrażeniem podkładów, ostatnio nawet zaczęłam używać podkładu mineralnego, a nie byłam nigdy do tej formuły przekonana. Mineralny bobkowy dobry jest dla mnie na weekendy, albo gdy nie mam większych niespodzianek. I tak by było do tej pory, gdyby nie panieński mojej koleżanki w weekend Niestety alkohol robi mi kuku na buzi

Wiem, że na rynku jest wiele dobrych, fajnych podkładów, ja nie oczekuję cudów Niestety poza marką Bobbi Brown żaden kolor nie jest dla mnie odpowiedni. Przynajmniej na polskim rynku. Albo za różowe, albo za ciemne, albo za blade, no nic... Przez wiele lat kombinowałam - albo mieszałam, albo stosowałam na jaśniejszy podkład ciemniejszy puder itd. Nigdy jednak to nie było to.

A tu dla tych co może przeoczyły wątek bobkowy Bobbi Brwon KLIK
Miłko, a Tobie Skin Foundation sie świeci na buzi, czy trzyma bez zmian? I co dajesz pod niego?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:05   #1582
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że Bobbiki przypadną Wam do gustu

Ja cały czas jestem pod wrażeniem podkładów, ostatnio nawet zaczęłam używać podkładu mineralnego, a nie byłam nigdy do tej formuły przekonana. Mineralny bobkowy dobry jest dla mnie na weekendy, albo gdy nie mam większych niespodzianek. I tak by było do tej pory, gdyby nie panieński mojej koleżanki w weekend Niestety alkohol robi mi kuku na buzi

Wiem, że na rynku jest wiele dobrych, fajnych podkładów, ja nie oczekuję cudów Niestety poza marką Bobbi Brown żaden kolor nie jest dla mnie odpowiedni. Przynajmniej na polskim rynku. Albo za różowe, albo za ciemne, albo za blade, no nic... Przez wiele lat kombinowałam - albo mieszałam, albo stosowałam na jaśniejszy podkład ciemniejszy puder itd. Nigdy jednak to nie było to.

A tu dla tych co może przeoczyły wątek bobkowy Bobbi Brwon KLIK


w pełni sie z Toba w tej kwestii zgadzam

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Już, maszeruje czytać

Miłko, a Tobie Skin Foundation sie świeci na buzi, czy trzyma bez zmian? I co dajesz pod niego?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:09   #1583
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A trzeba tego SMSa pokazać, bo mi jakiś puder potrzebny, nie chodzi mi o matowienie tylko raczej o coś co daje taki rozmaitych wygląd


Kosmetyki P&R mają dziwne zapachy: te do twarzy śmierdzą a te do ciała często mają taki dziwny plastikowy zapach. Dlatego kocham JMO, bo nie tylko działa, ale bosko pachnie.
nie wiem w sumie, ale jak chcesz to dawaj na pw numer, to Ci przesle
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:16   #1584
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
co do tego serum p&r, ono moze nie nawilza spektakularnie ale po ponad 1,5 mca używania moje usta sa naprawde jak po ostrzyknięciu , pełne, bez zadnych suchych skórek, nawilzone...

do ochrony uzywam balsamu
Dlatego sie nie zrażam i używam dalej, bo wiem, ze w przypadku takiego kosmetyku efekty nie sa od razu widoczne.
Nawilżania ja od serum nei oczekuję, bo mam balsam, ale nie powinno wysuszać. Aczkolwiek na razie jest lepiej
Kiedy stosujesz to serum, bo ja rano i na noc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:24   #1585
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dlatego sie nie zrażam i używam dalej, bo wiem, ze w przypadku takiego kosmetyku efekty nie sa od razu widoczne.
Nawilżania ja od serum nei oczekuję, bo mam balsam, ale nie powinno wysuszać. Aczkolwiek na razie jest lepiej
Kiedy stosujesz to serum, bo ja rano i na noc.
tez rano i wieczorem
producent pisze:

Serum napina i nawilża skórę ust, - napina, nie nawilża
regeneruje ją i ujędrnia. -
Może być stosowane również do pielęgnacji anti aging skóry w okolicach ust. -
Działa natychmiast i długofalowo. -
Bezpośrednio po użyciu daje efekt wygładzenia, skóra jest napięta i gładsza. Stosowane długofalowo zmniejsza głębokość zmarszczek wokół ust i sprawia, że usta stają się pełniejsze. -
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:36   #1586
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Marionnaud przyszykuje jakąś promocję przedświąteczną, bo muszę kupić podkład. Revlon jednak mi nie podszedł. Dostałam próbkę od Panny Eweliny i było super! Mój egzemparz to zupełnie inna bajka

A zastanawiałam się Revlon czy Dior Diorskin Nude. Genialny jest ten Diorek. Przynajmnie te dwie próbki, które miałam świetne były. Wiadomo matu nie otrzymałam na dłuższy czas, ale w tej kwestii na cuda nie liczę. Buźka tak ładnie wyglądała nim pomalowana. Niby taki Nude, ale mnie powalił na kolana.
Zastanawiałam się jeszcze nad Armanim Lasting coś tam, ale nie mam w najbliższym czasie możliwości wybrania się do Klifu po próbki. A w ciemno to jednak trochę się boję kupować.
Ja dostałam sms, że tylko dziś w Mario -30% na wszystko.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:38   #1587
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

o to jak tak lubicie BB to moze któraś chce ten korektor kolor 2

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-up-stick.html

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie wiem w sumie, ale jak chcesz to dawaj na pw numer, to Ci przesle
dziękuje
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:42   #1588
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
o to jak tak lubicie BB to moze któraś chce ten korektor kolor 2

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-up-stick.html

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------


dziękuje
Ja chce Pingus!! ale pewno nie dasz:P
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:44   #1589
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja chce Pingus!! ale pewno nie dasz:P
dam
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:46   #1590
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
dam
Aaaa, padłam z wrazenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.