Derma roller na skalp. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 12:33   #1
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410

Derma roller na skalp.


Witam Dziewczyny !!

Czy któraś z Was stosowała Derma Roller na skórę głowy ? Poważnie zastanawiam się nad zakupem, ponieważ mam ogromny problem z wypadaniem włosów i nic mi nie pomaga
Piłam skrzypokrzywę, wcieram kozieradkę, robię masaż głowy, stosuję ampułki z placenty, używam różnych szamponów i odżywek, stosuję różne suplementy, wcierałam Jantar i rzepę z Joanny, odstawiłam nawet pigułki antykoncepcyjne, bo gdzieś przeczytałam, że one mogą mieć taki wpływ, włosy farbuję raz na 2-3 miesiące, regularnie podcinam. I nadal żadnych efektów. Do picia drożdży nie ma szans, żebym dała się namówić - raz spróbowałam i ich smak doprowadził mnie do ogromnych mdłości.
Robiłam szereg badań od podstawowych po te na tarczycę, byłam u dermatologa. Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, a lekarz stwierdził, że widocznie taka moja uroda..
Może gdybym rolowała głowę i coś wcierała to mogłoby pomóc ? Zależy mi też na zagęszczeniu zakoli, które mocno mi się przerzedziły. Może ampułki z placenty lub kozieradka byłyby bardziej skuteczne ?
Z jakimi igłami kupić derma roller ? Jak często wykonywać zabiegi.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, że się rozpisałam, ale chyba musiałam się trochę wyżalić.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 18:25   #2
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Derma roller na skalp.

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny !!

Czy któraś z Was stosowała Derma Roller na skórę głowy ? Poważnie zastanawiam się nad zakupem, ponieważ mam ogromny problem z wypadaniem włosów i nic mi nie pomaga
Piłam skrzypokrzywę, wcieram kozieradkę, robię masaż głowy, stosuję ampułki z placenty, używam różnych szamponów i odżywek, stosuję różne suplementy, wcierałam Jantar i rzepę z Joanny, odstawiłam nawet pigułki antykoncepcyjne, bo gdzieś przeczytałam, że one mogą mieć taki wpływ, włosy farbuję raz na 2-3 miesiące, regularnie podcinam. I nadal żadnych efektów. Do picia drożdży nie ma szans, żebym dała się namówić - raz spróbowałam i ich smak doprowadził mnie do ogromnych mdłości.
Robiłam szereg badań od podstawowych po te na tarczycę, byłam u dermatologa. Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, a lekarz stwierdził, że widocznie taka moja uroda..
Może gdybym rolowała głowę i coś wcierała to mogłoby pomóc ? Zależy mi też na zagęszczeniu zakoli, które mocno mi się przerzedziły. Może ampułki z placenty lub kozieradka byłyby bardziej skuteczne ?
Z jakimi igłami kupić derma roller ? Jak często wykonywać zabiegi.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, że się rozpisałam, ale chyba musiałam się trochę wyżalić.
Jestem tak samo ciekawa co prawda na allegro kosztuje 25 zł więc ostatecznie to nie jest dużo i można spróbować Mnie przekonuje do tego urządzenia fakt że podobno składniki odżywcze z kosmetyków mają lepiej wnikać w skórę głowy.. może to być całkiem ciekawe urządzonko
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:52   #3
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Derma roller na skalp.

i co uzywal ktos moze? bo sie przymierzam powoli do zakupu, ale nie ukrywam ze ciut sie boje
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-24 00:52:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.