Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-15, 10:42   #391
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja jeszcze nigdy nie spotkalam sie z taka obsluga o jakiej pisza dziewczyny.
Czasami zdarzylo sie ze nie mialy pojemniczkow, lub byly troche mniej mile ale zazwyczaj trafiam na bardzo mile i pomocne dziewczyny. Przy czym ja nie mam wybitnych wymagan co do ich wiedzy i kompetencji dokladnie wiem czego chce i o to prosze. Czasami zapytam czy moglyby polecic cos lepszego. I tyle .
Ostatnio jestem tez zaskoczona jak mile sa panie w rossmanie i hebe
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:02   #392
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Jak wyglada w S. zwrot produktu użytego? Czy trzeba to potraktować jako reklamację czy mozna zwrócić od ręki w sklepie?
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:31   #393
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Wiadomo ale lubie wszystkie produkty które poprawiają wygląd/ widoczność porów skóry))
Mam bardzo fajną maskę z TBS która sobie radzi z moimi, niestety pachnie okropnie.
Zgadzam sie TBS produkty maja zapachy fatalne - przynajmniej dla mnie, dlatego nie jestem nic tam w stanie kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:39   #394
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nigdy nie spotkalam sie z taka obsluga o jakiej pisza dziewczyny.
Czasami zdarzylo sie ze nie mialy pojemniczkow, lub byly troche mniej mile ale zazwyczaj trafiam na bardzo mile i pomocne dziewczyny. Przy czym ja nie mam wybitnych wymagan co do ich wiedzy i kompetencji dokladnie wiem czego chce i o to prosze. Czasami zapytam czy moglyby polecic cos lepszego. I tyle .
Ostatnio jestem tez zaskoczona jak mile sa panie w rossmanie i hebe
Ja miałam niemiłe sytuacje. Teraz chodzę do " zaprzyjaźnionej " drogeri i jestem wierna. Obsługa miła. Kupuje tylko u nich więc zawsze mogę liczyć na jakiś bonus

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadzam sie TBS produkty maja zapachy fatalne - przynajmniej dla mnie, dlatego nie jestem nic tam w stanie kupić
Ja lubie niektore masła np shea i czekoladowe( bo kokosowe pachnie jak choinka zapachowa), ale ta maseczka ma zapach chemicznej cytryny. Bardzo do,uczliwy. Sama maska super

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-15 o 11:40
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:42   #395
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Mi niebieska bardzo przypadla do gustu. Szkoda ze sa takie drogie
Oj tak - niebieska to mistrzostwo I nakładam ją codziennie od 3 tygodni i nadal jest jej ponad pół w słoiczku, więc wg mnie jest wydajna (ale ja w sumie nakładam cieńką warstwę i nie na całą twarz).

Gwiazdo, dlaczego nie nakłada się fluidu pod oczy (nie chcę Broń Boże zabierać Twojego czasu na długie wykłady) - tylko po krótce chodzi o wysuszanie skóry, czy o aspekty wizualne?
Jakoś ominęła mnie ta informacja (ale ja to zupełnie nie znam się na teorii, a praktykuję sama ) i może rzeczywiście warto zmienić?

Tylko co zrobić jak bez fluidu pod oczyma (który jest kolorystycznie dobrany do szyi i koloru skóry) wyglądam jak klown ? Ciemniejszy korektor? To mi sińców nie zakryje ,chyba? Ale mam zagwozdkę Idę szukać w googlach
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:47   #396
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nigdy nie spotkalam sie z taka obsluga o jakiej pisza dziewczyny.
Czasami zdarzylo sie ze nie mialy pojemniczkow, lub byly troche mniej mile ale zazwyczaj trafiam na bardzo mile i pomocne dziewczyny. Przy czym ja nie mam wybitnych wymagan co do ich wiedzy i kompetencji dokladnie wiem czego chce i o to prosze. Czasami zapytam czy moglyby polecic cos lepszego. I tyle .
Ostatnio jestem tez zaskoczona jak mile sa panie w rossmanie i hebe
No właśnie mi się wydaje, że prośba o próbkę to nic takiego, no ale teraz juz bede wiedziala, zeby zdanie zaczynac od numeru odcienia jaki potrzebuję, bo inaczej trzeba się wdać w dłuuuugą dyskusję tak jak by to nie było oczywiste że nie każdy odcień pasuje każdemu
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:48   #397
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Korektory są zwykle bardziej delikatne w formule..ale ja kładę Bobika pod oko. Parure de Lumiere czasami też kładłam To jednak dość delikatne podkłady

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-15 o 13:39 Powód: Poprawiam kulfony
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 13:15   #398
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

A ja odkad pamiet klade podklad pod oczy. I noc nie wysuszylo. Ale ja uzywam tylko podkladow lekkich ew srednio- ciezkich
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 15:27   #399
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Loyd - moim zdaniem korektor Armaniego HPR jest lepszy od helenkowego magika. Wprawdzie helenkowego skończyłam zanim kupiłam Armaniego, więc nie stosowałam równolegle (stąd nie porównywałam ich obok siebie), ale o ile po skończeniu magika nie chciało mi się ponownie go kupić, o tyle Armaniusza zawsze muszę mieć na podorędziu i już kilka sztuk zużyłam.
Żeby nie było - helenkowy wg mnie jest dobry.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 16:04   #400
Hiddles
Raczkowanie
 
Avatar Hiddles
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Hej, czy w douglasie jest jeszcze opcja przesłania zamówienia do paczkomatu? Niby w pomocy piszą, że wystarczy wybrać opcję Inpost, ale nie widzę takiego pola podczas zakupów :/
Hiddles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:37   #401
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Się wtrącę do dyskusji korektorowej, bo mam taki całkiem przyzwoity, który spokojnie nogę polecić osobom nie potrzebującym silnego krycia i tym narzekajacym na wrażliwe okolice oka: Clarins w tubce. Jest kremowy ale jednocześnie dość lekki i w tej chwili (mego życia) to jedyny korektor niepogarszający mego wyglądu... Nie kryje bardzo, ja tu dużych wymagań nie mam. Ale ładnie odswieża spojrzenie. A rozsądnie nałożony nie podkreśla zalamań skóry (czyli zmarszczek
Mam numer 1; beż minimalnie żółtawy.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 17:48   #402
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie mi się wydaje, że prośba o próbkę to nic takiego, no ale teraz juz bede wiedziala, zeby zdanie zaczynac od numeru odcienia jaki potrzebuję, bo inaczej trzeba się wdać w dłuuuugą dyskusję tak jak by to nie było oczywiste że nie każdy odcień pasuje każdemu
Ja mam urodę typowej zimnej zimy i większość pań w perfumeriach namiętnie namawia mnie na przybrązowienie dodam, że lat 30 skończyłam kilka lat temu i jakbym gustowała w innym, niż mam, kolorycie to na pewno wcześniej bym do tego dążyła. Dlatego teraz, nauczona doświadczeniem, zazwyczaj szukam równie bladolicej pani konsultantki


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A ja odkad pamiet klade podklad pod oczy. I noc nie wysuszylo. Ale ja uzywam tylko podkladow lekkich ew srednio- ciezkich
Ja też zawsze kładę podkład pod oczy korektory mam, ale używam raz na ruski rok i nie mam od tego większych zmarszczek, bo nie mam wcale zmarszczek pod oczami, a używam kryjących
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:01   #403
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Loyd - moim zdaniem korektor Armaniego HPR jest lepszy od helenkowego magika. Wprawdzie helenkowego skończyłam zanim kupiłam Armaniego, więc nie stosowałam równolegle (stąd nie porównywałam ich obok siebie), ale o ile po skończeniu magika nie chciało mi się ponownie go kupić, o tyle Armaniusza zawsze muszę mieć na podorędziu i już kilka sztuk zużyłam.
Żeby nie było - helenkowy wg mnie jest dobry.
No to mam następne życzenie świąteczne
Jakiś czas temu chorowałam na podkład Maestro ale ostatecznie go nie kupiłam . Ja Helenkowy korektor uwielbiam, ale mam też lancome( końcówkę) i bardzo mi się znudził
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:02   #404
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Zastosowałam dzisiaj na włosy maseczkę Biovax dla włosów blond i absolutnie jestem pod wrażeniem - włosy jak z salonu, noooo Kurcze, czasami za 10 zł mozna kupić świetny kosmetyk do włosów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-11-15 o 19:37
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:04   #405
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zastosowałam dzisiaj na włosy maseczkę Bioxav dla włosów blond i absolutnie jestem pod wrażeniem - włosy jak z salonu, noooo Kurcze, czasami za 10 zł mozna kupić świetny kosmetyk do włosów
Ciekawe czy w DE dostępna. Moje włosy jakieś przyklapnięte ostatnio..
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:17   #406
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Mi do blondu maseczka nie podeszła, ale z olejkami i ta keratynowa jak najbardziej w gemini za 20pln kupuje 500ml- kupuję przy okazji innych zakupów
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:38   #407
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ciekawe czy w DE dostępna. Moje włosy jakieś przyklapnięte ostatnio..
No sprawdź, jak cos to to zawsze mozemy Ci kupic i podesłać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:55   #408
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Się wtrącę do dyskusji korektorowej, bo mam taki całkiem przyzwoity, który spokojnie nogę polecić osobom nie potrzebującym silnego krycia i tym narzekajacym na wrażliwe okolice oka: Clarins w tubce. Jest kremowy ale jednocześnie dość lekki i w tej chwili (mego życia) to jedyny korektor niepogarszający mego wyglądu... Nie kryje bardzo, ja tu dużych wymagań nie mam. Ale ładnie odswieża spojrzenie. A rozsądnie nałożony nie podkreśla zalamań skóry (czyli zmarszczek
Mam numer 1; beż minimalnie żółtawy.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Używam go od kilku tygodni i mam podobne zdanie. Świetny jest
Chociaż Armaniusza tego z cieniutkim pędzelkiem (High Precision cos tam) też bardzo lubiłam. Clarins jednak wygrywa ceną zdecydowanie. Dodam, że mam skłonność do przesuszu pod oczami i te oba korektory nie pogłębiają problemu
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2014-11-15 o 20:57
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 21:15   #409
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No sprawdź, jak cos to to zawsze mozemy Ci kupic i podesłać
;*: dzięki to bardzo miłe

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Używam go od kilku tygodni i mam podobne zdanie. Świetny jest
Chociaż Armaniusza tego z cieniutkim pędzelkiem (High Precision cos tam) też bardzo lubiłam. Clarins jednak wygrywa ceną zdecydowanie. Dodam, że mam skłonność do przesuszu pod oczami i te oba korektory nie pogłębiają problemu
Ja chyba nigdy nie miałam korektora od Clarins. Za to podkładu maja solidne, więc pewnie i korektory niezłe

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-16 o 07:55
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 00:04   #410
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A ja odkad pamiet klade podklad pod oczy. I noc nie wysuszylo. Ale ja uzywam tylko podkladow lekkich ew srednio- ciezkich
Ja robie tak samo, używam lekkich rozświetlającuch podkładów, więc czemu by nie dac ich pod oko

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Loyd - moim zdaniem korektor Armaniego HPR jest lepszy od helenkowego magika. Wprawdzie helenkowego skończyłam zanim kupiłam Armaniego, więc nie stosowałam równolegle (stąd nie porównywałam ich obok siebie), ale o ile po skończeniu magika nie chciało mi się ponownie go kupić, o tyle Armaniusza zawsze muszę mieć na podorędziu i już kilka sztuk zużyłam.
Żeby nie było - helenkowy wg mnie jest dobry.
nie rób mi tego, uwielbiam magika i żyję w przekonaniu, ze nie ma nic lepszego
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 07:57   #411
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja też ale wychodzi sporo nowych produktow które deklasują te stare. Obserwuje to w podkładach. Producenci zmienili strategie i wszystko co nowe jest teraz jakieś lżejsze, bardziej naturalnie mniej widoczne...
Podobają mi się ostatnie(rok, półtora) nowości;D ( pomijam stara)
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 11:45   #412
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Co do korektorów, to ja nie mam chyba zbyt wygórowanych wymagań, bo pasują mi i wszystkie macowe, jak i Star Diorowy, HR, czy parę innych.
Ciekawa jestem jestem tego Lumi Maqiue z L'Oreala. Myślę, czy kupić w ciemno czy nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:02   #413
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Oglądałyście może nową paletę cieni Givenchy ze świątecznej kolekcji Folie de Noirs? Zastanawiałam się nad nią, ale patrząc na zdjęcia chyba strasznie brokatowa

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja teraz zamówiłam Fordziaka w ciemno , mam nadzieje że nie będzie wtopy. Kolorystycznie nie powinno bo brałam najjaśniejszy.
Co do korektora to jest lepszy Twoim zdaniem niż HR?

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------



Wiadomo ale lubie wszystkie produkty które poprawiają wygląd/ widoczność porów skóry))
Mam bardzo fajną maskę z TBS która sobie radzi z moimi, niestety pachnie okropnie.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------



Czyli taki komplecik z podkładem. Bo podkład też raczej leciutki

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

----

Ps . Koktajlówki pod oczy od GlamGlow zwykle rozdają przed sylwestrem. Ja dostalam chyba z 5 listków w zeszłym roku przy dużych zakupach.
Gdzie zamówiłaś podkład Toma Forda?
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:51   #414
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co do korektorów, to ja nie mam chyba zbyt wygórowanych wymagań, bo pasują mi i wszystkie macowe, jak i Star Diorowy, HR, czy parę innych.
Ciekawa jestem jestem tego Lumi Maqiue z L'Oreala. Myślę, czy kupić w ciemno czy nie
Kup sobie, jest promo w rossie... Wszystkie moje ziomalki z fejsa kupują ten korektor, więc pewnie nie jest zły... Ja go też dawno temu używałam (na tyle dawno, że może już zmienili formułę).
Nie chce tu siać paniki, ale też kiedyś tak miałam, że mi wszystko pasowało... Niestety to się zmienia z wiekiem :/ już kilka lat po 40tych urodzinach okazuje się, że większość podkładów i korektorów pogarsza wygląd zamiast polepszać
Jeszcze ten diorowy Star w miarę się u mnie sprawdza, choć nie na codzień i nie od bladego świtu, kiedy to zmuszona jestem do konkretnej warstwy pielęgnacji i filtrów....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 15:48   #415
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

paula kupiłam na ebay. Jeszcze nie dostałam paczki i czekam z wypiekami na twarzy

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co do korektorów, to ja nie mam chyba zbyt wygórowanych wymagań, bo pasują mi i wszystkie macowe, jak i Star Diorowy, HR, czy parę innych.
Ciekawa jestem jestem tego Lumi Maqiue z L'Oreala. Myślę, czy kupić w ciemno czy nie
Weź sobie trzeba sobie pokolorować trochę jesień.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jak wyglada w S. zwrot produktu użytego? Czy trzeba to potraktować jako reklamację czy mozna zwrócić od ręki w sklepie?
Chyba NeverGoodEnough pisała jakiś czas temu o zwrotach. Może wpadnie to coś więcej opowie. Ja nigdy nic nie robiłam zwrotu długi czas nie wiedziałam nawet że nest taka możliwość.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-16 o 15:52
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 15:51   #416
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczyny, jest jakiś rabat do Douglasa on-line na 10%?
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 16:02   #417
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Chyba NeverGoodEnough pisała jakiś czas temu o zwrotach. Może wpadnie to coś więcej opowie. Ja nigdy nic nie robiłam zwrotu długi czas nie wiedziałam nawet że nest taka możliwość.
Hm w Sephorze nie można zwrócić używanego produktu tak jak w Douglasie przynajmniej online tak mi się wydaje. No chyba, że dostałaś jakiś uszkodzony czy przeterminowany produkt wtedy składasz reklamację.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 17:53   #418
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kup sobie, jest promo w rossie... Wszystkie moje ziomalki z fejsa kupują ten korektor, więc pewnie nie jest zły... Ja go też dawno temu używałam (na tyle dawno, że może już zmienili formułę).
Nie chce tu siać paniki, ale też kiedyś tak miałam, że mi wszystko pasowało... Niestety to się zmienia z wiekiem :/ już kilka lat po 40tych urodzinach okazuje się, że większość podkładów i korektorów pogarsza wygląd zamiast polepszać
Jeszcze ten diorowy Star w miarę się u mnie sprawdza, choć nie na codzień i nie od bladego świtu, kiedy to zmuszona jestem do konkretnej warstwy pielęgnacji i filtrów....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mi juz niedaleko do 40tki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 18:12   #419
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hm w Sephorze nie można zwrócić używanego produktu tak jak w Douglasie przynajmniej online tak mi się wydaje. No chyba, że dostałaś jakiś uszkodzony czy przeterminowany produkt wtedy składasz reklamację.
Już wiem szkoda, że nie napisali tego na formularzu zwrotu towaru. A są takie opcje jak nie pasuje kolor czy produkt mnie uczula, oczywiste, że trzeba produktu użyć żeby się o tym przekonać
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 18:13   #420
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Niektore maja to nieszczescie ze to co opisala Malgosia dzieje sie jeszcze przed 40
Dla mnie wiekszosc korektorow ktore Wy chwalicie to osobista tragediawygladam w nich 10 lat starzej a magiczna Helenka postarzyla mnie chyba o 15 lat
Z podkladami mam tak samo moge uzywac tylko lekkich i roswietlajacych.
Watpliwe uroki posiadania bardzo cienkiej skory
A bedzie coraz gorzej
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-11-16 o 18:15
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.