Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 21:20   #301
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o polskie realia.
CK nie uważam za markę Premium. Jest to dla mnie sieciowa, tak samo jak TH, MK i wiele innych. Miłości do toreb korsa tez nie kumam, ale szanuję 😊
Poza tym nie moje klimaty, ja preferuję klasyczną elegancję
Siostro
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:20   #302
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54719981]Treść usunięta[/QUOTE]

Fajniusie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:21   #303
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54722281]Treść usunięta[/QUOTE]

Ładne dobra cena
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:22   #304
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:22   #305
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ide ponadrabiać
Piękna, co się stało, że zawiesiłaś bloga?


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zamawialam 2 razy na schafie i raz reklamowałam,oddali kasę. Ale podobnie różnie to z nimi bywa. .
Prawie z każdym obuwniczym są problemy. Było o tym chyba z dwa wątki temu .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:23   #306
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zamawiałam pełna obaw, bo ten sklep zbiera sporo negatywnych opinii, ale wszystko było ok.
Co do Hegosa - oni prowadzą chyba jeszcze sklep z samymi melissami, ale nie pamiętam adresu.
Stacjonarnie można złapać te buty np. w Riccardo oraz Intershoe.


To taki sklep typu "lepiej zamawiać za pobraniem", nic się nie traci.
Riccardo też mogę polecić, realizacja zamówień bez zarzutu.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:23   #307
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No dobra idę do kosmetyczki, za godzinę jak się przejde po dzielni to będzie o tak


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Odebrałam właśnie darmowa tubke 3 ml kremu do twarzy w loccitane ale oczywiście bez minek że tylko to przyszłam odebrać a nic nie kupuję się nie obeszło... Po co esy wysyłają jak taka łaskę z tym robią...
po to je dostaja, żeby je rozadawać, ja nie wiem
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku i obiecuję, że nie będę narzekać ani krytykować.
Wklejam obiecane swatche całej gamy
VELVET MATTE z GOLDEN ROSE.





piękne, szkoda, że wszystkie takie "widoczne"
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 21:23   #308
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co przygarnęłaś w D? Szukam inspiracji .

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------


Dobrze, że nie wysłałaś! Gabaryt B Never by nie usatysfakcjonował !
To dzisiejsze nabytki D. i smakowite gumy
Puder brązujący z olejkiem arganowym Physicians Formula i kremiki nawilzajace.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry wieczór
Witam się niezwykle opóźniona w nowym wątku
Maarthusia witaj fajnie, ze jestes
Super zakupy chanelowe


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Fakt, porażka. Sądziłam, że będzie jakiś minikrem. Zastanawiam się nad zwrotem części zamówienia, ale chyba nie ma to sensu, więcej roboty niż te 5 dyszek warte.

Czy aby dostać próbkę kremu w stacjonarnym L'Occitane trzeba mieć jakąś ulotkę czy podać hasło?
Trzeba coś kupić? Jakoś nie mam ochoty nic u nich kupować teraz. I zresztą nie powinnam

W Tołpie -40% na kremy do twarzy.
Trzeba powiedziec tylko o esie, ewentualnie go pokazac nie musisz nic kupowac

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-01-29 o 14:36
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:24   #309
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54722561]Treść usunięta[/QUOTE]

Daj znać czy zamówiłas. Ja spadam spać. Dobranoc
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:26   #310
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o polskie realia.
CK nie uważam za markę Premium. Jest to dla mnie sieciowa, tak samo jak TH, MK i wiele innych. Miłości do toreb korsa tez nie kumam, ale szanuję 😊
Poza tym nie moje klimaty, ja preferuję klasyczną elegancję
Akurat jeśli chodzi o Korsa, to chwała temu kto mi znajdzie coś taniej takiej jakości. Furla ma fajna jakość ale to ta sama półka cenowa, modele Korsa mi bardziej pochodzą, a wszystkie tańsze skórzane niestety są kiepskie po prostu jakosciowo.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:31   #311
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Jak nie ma tego lepszego, to się trzeba zadowolic substytutem
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 21:31   #312
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mi się ta czarna bardzo podoba akurat ale nie wzięłam, bo w sumie mam małego korsa i listonoszke kazara czarną wiec kolejna czarna mi nie potrzebna

za to wróciłam z bielizną
Jak mozesz to pokaz
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:33   #313
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Akurat jeśli chodzi o Korsa, to chwała temu kto mi znajdzie coś taniej takiej jakości. Furla ma fajna jakość ale to ta sama półka cenowa, modele Korsa mi bardziej pochodzą, a wszystkie tańsze skórzane niestety są kiepskie po prostu jakosciowo.
Mi nie chodzi o jakość torebek Korsa, nie znam. Bardziej mi chodzi o estetykę, no i przede wszystkim jej popularność na polskich ulicach. Traktowanie ich jak jakaś świętość. Poza Pl to tylko sieciowka.
W wyborze tańszych odpowiedników też nie pomogę. Ja jestem z tych, co wolą kupić jedną porządna niż kilka średniej jakości.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:37   #314
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
3*15 ml, za taką cenę chcę spróbować Dam znać jutro co o nich sądzę, ale czytałam w internecie, że ich asortyment jest chwalony za granico
Dzięki! Oczekuję na info .
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:37   #315
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A wiecie co ja dzisiaj jadłam? Brokuła! (W panierce w McDonaldzie)






Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Jak nie ma tego lepszego, to się trzeba zadowolic substytutem
Nienawidze pisać na telefonie, nie zacytowalo mi
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:38   #316
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
To dzisiejsze nabytki D. i smakowite gumy
Puder brązujący z olejkiem arganowym Physicians Formula i kremiki nawilzajace.

Maarthusia witaj fajnie, ze jestes
Super zakupy chanelowe



Trzeba powiedziec tylko o esie, ewentualnie go pokazac nie musisz nic kupowac
za zakupy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:41   #317
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o jakość torebek Korsa, nie znam. Bardziej mi chodzi o estetykę, no i przede wszystkim jej popularność na polskich ulicach. Traktowanie ich jak jakaś świętość. Poza Pl to tylko sieciowka.
W wyborze tańszych odpowiedników też nie pomogę. Ja jestem z tych, co wolą kupić jedną porządna niż kilka średniej jakości.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:43   #318
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Spróbuj mydlo+woda,albo płyn miceralny

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Daj linka.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Jaki masz rozmiar i jaki.model? Jak 39 to daj foto na prv
Dziekuje za rade spróbuję
A rozmiar niestety 36 chyba





Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Siostro

nie mam nic z furli ani mk, za to staniki z ck kocham bo mi trzymają obwód pod moimi karnymi cycuszkami w sam raz, a jesli chodzi o reszte to tak:
Mam torebkę skórzaną (sztywna nie miękka) i jest taka jak sobie wypatrzyłam (na promocji ) j nic sie z nią nie dzieje i jest dla mnie bardzo praktyczna
Mam spodnie jedne czarne takie jak grube jeansy nieco ale bardziej bawełna i są nie do zdarcia
Mam juz ponad 6 lat dwie bluzy i to są moje najlepsze bluzy (z kapturem rozpinane) jedna z nich jak nowa wygląda
Kupiłam tez w tym roku taką bluzę w kroju żakiet czy cos i zbieram same komplementy zawsze jak mam i nadaje sie do mniej oficjalnych koszul :Love:

Zwykłych bliżej ck bym chyba nie kupiła ale jedną raz przymierzalam i była taka miękka i przyjemna że bym mogła w niej spać codziennie...

Mój tż ma trochę ubrań ck i tez są nie do zdarcia tak ze ja jestem zadowolona. Zwłaszcza ze ja nie lubie zakupów, nie znam sie i wole kupić cos raz na jakiś czas na wyprzedaży




Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o jakość torebek Korsa, nie znam. Bardziej mi chodzi o estetykę, no i przede wszystkim jej popularność na polskich ulicach. Traktowanie ich jak jakaś świętość. Poza Pl to tylko sieciowka.
W wyborze tańszych odpowiedników też nie pomogę. Ja jestem z tych, co wolą kupić jedną porządna niż kilka średniej jakości.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:47   #319
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziękować 😙😘😚
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 21:49   #320
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o jakość torebek Korsa, nie znam. Bardziej mi chodzi o estetykę, no i przede wszystkim jej popularność na polskich ulicach. Traktowanie ich jak jakaś świętość. Poza Pl to tylko sieciowka.
W wyborze tańszych odpowiedników też nie pomogę. Ja jestem z tych, co wolą kupić jedną porządna niż kilka średniej jakości.
A możesz polecić mi dobrą w klasycznym kroju torbę ktora pomieści a4 i jeszcze bedzie mieć pasek przez ciało i raczki małe i przegrode w środku (najlepiej przez srodek na małego tableta)
Wiem wiem, mam wymagania
No i musi być zapinana bo takie otwarte to ja dziękuję
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:49   #321
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dziekuje za rade spróbuję
A rozmiar niestety 36 chyba








nie mam nic z furli ani mk, za to staniki z ck kocham bo mi trzymają obwód pod moimi karnymi cycuszkami w sam raz, a jesli chodzi o reszte to tak:
Mam torebkę skórzaną (sztywna nie miękka) i jest taka jak sobie wypatrzyłam (na promocji ) j nic sie z nią nie dzieje i jest dla mnie bardzo praktyczna
Mam spodnie jedne czarne takie jak grube jeansy nieco ale bardziej bawełna i są nie do zdarcia
Mam juz ponad 6 lat dwie bluzy i to są moje najlepsze bluzy (z kapturem rozpinane) jedna z nich jak nowa wygląda
Kupiłam tez w tym roku taką bluzę w kroju żakiet czy cos i zbieram same komplementy zawsze jak mam i nadaje sie do mniej oficjalnych koszul :Love:

Zwykłych bliżej ck bym chyba nie kupiła ale jedną raz przymierzalam i była taka miękka i przyjemna że bym mogła w niej spać codziennie...

Mój tż ma trochę ubrań ck i tez są nie do zdarcia tak ze ja jestem zadowolona. Zwłaszcza ze ja nie lubie zakupów, nie znam sie i wole kupić cos raz na jakiś czas na wyprzedaży
Bieliznę też ich lubię.
Często sieciowki mają fajna bawełnę
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:51   #322
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Jak mozesz to pokaz



proszę


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o jakość torebek Korsa, nie znam. Bardziej mi chodzi o estetykę, no i przede wszystkim jej popularność na polskich ulicach. Traktowanie ich jak jakaś świętość. Poza Pl to tylko sieciowka.
W wyborze tańszych odpowiedników też nie pomogę. Ja jestem z tych, co wolą kupić jedną porządna niż kilka średniej jakości.
Ja lubię proste torebki bez udziwnien więc akurat estetyka Korsa mi odpowiada. Główną zaletą jest jednak to że takiej jakości nie jestem w stanie znaleźć nic innego w podobnej cenie.

Pomijając fakt że większość ba ulicach to podróby bo na ten temat się nie wypowiadam, jak coś jest dobrej jakości to będzie to popularne.

Jak Korsa nie miałam to też myślałam że nie wiadomo o co tyle szumu bo design mają bardzo prosty. Torebki są nie do zdarcia a ja torebek nie szanuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454017603721.jpg (36,8 KB, 40 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:56   #323
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dziekuje za rade spróbuję
A rozmiar niestety 36 chyba








nie mam nic z furli ani mk, za to staniki z ck kocham bo mi trzymają obwód pod moimi karnymi cycuszkami w sam raz, a jesli chodzi o reszte to tak:
Mam torebkę skórzaną (sztywna nie miękka) i jest taka jak sobie wypatrzyłam (na promocji ) j nic sie z nią nie dzieje i jest dla mnie bardzo praktyczna
Mam spodnie jedne czarne takie jak grube jeansy nieco ale bardziej bawełna i są nie do zdarcia
Mam juz ponad 6 lat dwie bluzy i to są moje najlepsze bluzy (z kapturem rozpinane) jedna z nich jak nowa wygląda
Kupiłam tez w tym roku taką bluzę w kroju żakiet czy cos i zbieram same komplementy zawsze jak mam i nadaje sie do mniej oficjalnych koszul :Love:

Zwykłych bliżej ck bym chyba nie kupiła ale jedną raz przymierzalam i była taka miękka i przyjemna że bym mogła w niej spać codziennie...

Mój tż ma trochę ubrań ck i tez są nie do zdarcia tak ze ja jestem zadowolona. Zwłaszcza ze ja nie lubie zakupów, nie znam sie i wole kupić cos raz na jakiś czas na wyprzedaży
To super, że trafiłaś na rzeczy niezłej jakości - widocznie masz dobre oko Ja mam akurat kiepskie doświadczenia z tą marką i ogólnie estetyka tych rzeczy, które czasami widuję w sklepach mi nie odpowiada (nie lubię rzeczy a'la sportowych), ale wiadomo - pewnie można znaleźć perełki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:56   #324
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Bieliznę też ich lubię.
Często sieciowki mają fajna bawełnę
Chodzi Ci o hm?
SSłyszałam ze zara ma fajne bluzki takie zwykłe białe z dekoltem i krótkim rekawkiem ale jak tam wchodzę to jakoś tak krew mnie zalewa w przenośni i dosłownie bo tłum gorąco pchają sie i syf w przymiezalniach wiec mam od nich jedne spodnie kupione gdzieś kiedyś jak bylo mało ludzi i kurtkę mierzona przy pomocy tż jako wieszaka

Masz jakieś inne sklepy moze na myśli jeszcze?





Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
proszę




Ja lubię proste torebki bez udziwnien więc akurat estetyka Korsa mi odpowiada. Główną zaletą jest jednak to że takiej jakości nie jestem w stanie znaleźć nic innego w podobnej cenie.

Pomijając fakt że większość ba ulicach to podróby bo na ten temat się nie wypowiadam, jak coś jest dobrej jakości to będzie to popularne.

Jak Korsa nie miałam to też myślałam że nie wiadomo o co tyle szumu bo design mają bardzo prosty. Torebki są nie do zdarcia a ja torebek nie szanuje.
A ja znowu szanuję bardzo i jak mi ktoś kopnie albo przewroci to sie denerwuje.. nie niszczą mi sie poza rączkami bo to wiadomo od noszenia
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:59   #325
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
proszę




Ja lubię proste torebki bez udziwnien więc akurat estetyka Korsa mi odpowiada. Główną zaletą jest jednak to że takiej jakości nie jestem w stanie znaleźć nic innego w podobnej cenie.

Pomijając fakt że większość ba ulicach to podróby bo na ten temat się nie wypowiadam, jak coś jest dobrej jakości to będzie to popularne.

Jak Korsa nie miałam to też myślałam że nie wiadomo o co tyle szumu bo design mają bardzo prosty. Torebki są nie do zdarcia a ja torebek nie szanuje.
Ładny komplecik .

Wyboldowane potwierdzam; mój Kors ma prawie 5 lat i wygląda jak nowy.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:00   #326
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Widzę, że temat zakupów, to może doradzicie, czy fajny byłby taki płaszczyk?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0301882001.html
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:05   #327
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To super, że trafiłaś na rzeczy niezłej jakości - widocznie masz dobre oko Ja mam akurat kiepskie doświadczenia z tą marką i ogólnie estetyka tych rzeczy, które czasami widuję w sklepach mi nie odpowiada (nie lubię rzeczy a'la sportowych), ale wiadomo - pewnie można znaleźć perełki
Akurat jak cos kupowałam to po długich namyslach i czekaniu na wyprzedaż. I zawsze staram sie kupować jak najmniej sportowe ubrania, jedyne sportowe to bluzy ale one sa granatowe i wtedy mialam większość ubrań czarnych i kupiłam je za granicą (bylo mi zimno nie bede oszukiwać)...
Spodnie są zwykle proste nie sportowe, bluza krój żakiet na podszewce jest tak ze sportowa raczej nie
Tak jak mówiłam wcześniej, moja szafa to nudy ale sprawdzone dla mnie, takie ze nie musze sie rano zastanawiać co zakładać

A torebka elegancka, prosta i nie ma wielkich logo dlatego ją lubię

Kiedyś bardzo lubiłam River I. Ale juz nie ma...

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Widzę, że temat zakupów, to może doradzicie, czy fajny byłby taki płaszczyk?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0301882001.html
Bralabym jak bym miała biust ładny

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Pingwinek powiedz jakie sklepy lubisz?

Tak przy okazji to wczoraj widziałam sweterek, Przeceniony!
Za

Prawie 600zł

Taka promocja... ale był piękny, szkoda, kasa pójdzie na cegły
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:07   #328
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o hm?
SSłyszałam ze zara ma fajne bluzki takie zwykłe białe z dekoltem i krótkim rekawkiem ale jak tam wchodzę to jakoś tak krew mnie zalewa w przenośni i dosłownie bo tłum gorąco pchają sie i syf w przymiezalniach wiec mam od nich jedne spodnie kupione gdzieś kiedyś jak bylo mało ludzi i kurtkę mierzona przy pomocy tż jako wieszaka

Masz jakieś inne sklepy moze na myśli jeszcze?







A ja znowu szanuję bardzo i jak mi ktoś kopnie albo przewroci to sie denerwuje.. nie niszczą mi sie poza rączkami bo to wiadomo od noszenia
Widzę, że wiesz o czym mówię😊. Tak HM, kiedyś Reserved miał też fajne bawełniane rzeczy, teraz nie wiem, ale moja siostra kupuje swojej corce i jest zadowolona.
Żary też nie lubię, kiedyś dostałam koszulę w prezencie i musiałam oddać. Dziwna rozmiarowka
Swoją drogą, ale masz wymagania w kwestii torebki😊. Ja to preferuję średniej wielkości, takie do ręki.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:12   #329
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Akurat jak cos kupowałam to po długich namyslach i czekaniu na wyprzedaż. I zawsze staram sie kupować jak najmniej sportowe ubrania, jedyne sportowe to bluzy ale one sa granatowe i wtedy mialam większość ubrań czarnych i kupiłam je za granicą (bylo mi zimno nie bede oszukiwać)...
Spodnie są zwykle proste nie sportowe, bluza krój żakiet na podszewce jest tak ze sportowa raczej nie
Tak jak mówiłam wcześniej, moja szafa to nudy ale sprawdzone dla mnie, takie ze nie musze sie rano zastanawiać co zakładać

A torebka elegancka, prosta i nie ma wielkich logo dlatego ją lubię

Kiedyś bardzo lubiłam River I. Ale juz nie ma...

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------



Bralabym jak bym miała biust ładny

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Chyba wezmę, oby ten filc nie obłaził ani sie nie mechacił

Ja nie kupuję ubrań droższych niż przeciętna sieciówka i tak przeważnie po jednym sezonie nudzą mi się i wywalam. Zwykle kupuję c&a i hm. Proste fasony i przyjemne w dotyku materiały. Buty mam w większości z ecco, jedne z niewielu wygodnych dla moich stóp.
Nie lubię rzeczy "ordynarnie" logowanych. Kojarzą mi się z ruską babą sprzedającą na bazarku nielegalne fajki.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 22:13   #330
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Widzę, że wiesz o czym mówię😊. Tak HM, kiedyś Reserved miał też fajne bawełniane rzeczy, teraz nie wiem, ale moja siostra kupuje swojej corce i jest zadowolona.
Żary też nie lubię, kiedyś dostałam koszulę w prezencie i musiałam oddać. Dziwna rozmiarowka
Swoją drogą, ale masz wymagania w kwestii torebki😊. Ja to preferuję średniej wielkości, takie do ręki.
Mam wymagania takie ze moim "małym marzeniem torebkowym" jest Mulberry bo to są torebki naprawdę robione ręcznie i naprawdę nie do zdarcia i "starzeją się" razem z Tobą.. to sobie mogę zbierać jeszcze kilka lat

Jakąś polecasz firmę może?
Mam jeszcze Wittchena i jest bardzo dobra (zaskakująco)
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.