cos dziwnego wyleciało podczas miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 19:10   #1
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Unhappy

cos dziwnego wyleciało podczas miesiączki


Hej dziewczyny. Mam 23 lata, biore tabletki od zeszlego cyklu, jak zaczelam brac tabletki wzielam w pierwszym dniu rozpoczetego plamienia to okres mi sie zatrzymal (biore YAZ) Lekarz powiedzial mi ze tak sie moze stac i sie nie mam czym przejmowac, tak wiec przelecial caly cykl biorac tabletki bez krawawienia az przyszedl czas na przerwe w tabletkach i dostalam krwawienie z odstawienia-silny bol brzucha jak zawsze zreszta i wylecialo ze mnie cos dziwnego-jakby kawalek bialo-przejrzystej blony sluzowej twardawej. Tak sie wystraszylam jak to zobaczylam a to byl taki kawalek nie wiem 3 na 3cm. I teraz pytanie czy to jest blona sluzowa macicy ktora nie miala mozliwosci sie zluszczyc w zeszlym miesiacu i nawarstwilo sie to? Z gory dzieki za odp. bo doslownie jestem lekko przerazona:/
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:36   #2
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: cos dziwnego wyleciało podczas miesiączki

Ja też coś takiego miałam (okres spóźnił mi się ponad 2 tyg). Podejrzewałam, że jestem w ciąży dlatego bardzo się przestraszyłam. Poszłam od razu na pogotowie i lekarz powiedział, że to jest właśnie niezłuszczona błona. Przez to, że nie miałam tyle okresu, to to wszystko się "nawarściło" i zaczyna to schodzić. A czy przed braniem tabletek miałaś podejrzenia o ciążę?
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:38   #3
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: cos dziwnego wyleciało podczas miesiączki

no skoro nie bylo szans na zaplodnienie to chyba blona, ale od kiedy blona macicy jest biala? hmm.. dziwne...
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:41   #4
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: cos dziwnego wyleciało podczas miesiączki

Nieee przed braniem bylam zbadana przez ginekologa i wszystko bylo ok. Zawsze krwawienia jak w zegarku a tabletki jednak mi to krwawienie w zeszlym miesiacu zatrzymaly i tak defakto to go 2 miesiace nie mialam:/ Dziekuje za odpowiedz bardzo mnie uspokoilas szczegolnie ze masz taka informacje od lekarza... to bylo dziwne duze i nie wiem jak to ze mnie wylecialo:/ Ale wlasnie tak myslalam ze to jest blona sluzowa... Poronieniu towarzyszy wieksze krwawienie i wczesna ciaza poroniona nie bedzie widoczna w ten sposob. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziekuje!
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.