Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 10:46   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie


Na allegro pojawiła się nowa wersja tuszu MF 2000 calorie. I tu pojawił się mój dylemat. Zamówić tradycyjny tusz MF czy tą nowosc?? Podobno jeszcze mocniej pogrubia itp... Dziewczyny, jeśli któraś z was używała tą nową wersje, napiszcie czy jest ona rzeczywiście lepsza od starszej i w czym przede wszystkim te różnice widzicie!
http://www.allegro.pl/item95701882_m...sja_2006_.html
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 15:38   #2
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

no nie wiem czy to nie jakas sciema bylam w poniedzialek w sephorze pracuje tam mojakolezanka mowilam ze szukam tuszu fajnego i wspomnialam o 2000C a ona nic mi nie powiedziala o tym ze jest jakis nowy!!! a akurat ona by mi na bank wszystko wyspiewala poza tym stary 2000C tez pogrubial o 300% takze to jest juz sciema na bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:02   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

A ja specjalnie się dziś przyglądałam 2000 calorie w Rossmanie, właśnie pod kątem tej aukcji, zwracając uwagę na wszelkie szczegóły i wydaje mi się, że ten tusz jest oryginalny Ale głowy nie dam.

Edit: Jak się tak przyglądam i zastanawiam, to jednak nie jestem pewna czy ten rossmanowy MF miał ten napis Max Factor zaznaczony żółtym kółkiem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:09   #4
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

tzn. ja osobiscie bym nigdy nie kupowala z Allegro. wiem, ze tam jest taniej ale te czesto oszukują na markach (tych prawdziwych) i dostaje się szajs
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 20:06   #5
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

mam przed soba moje 2000c wiec po 1 nie ma na nim tego napisu co jest na aukcji zaznaczony na zolto po 2 nie ma na naklejce na spodzie tego duzego nr na srodku... a co do 200% to fak tyle jest napisane ale cos mi tu nie gra bo w ampanii reklamowej czy w sephorze jak byk napisane bylo ze pogrubia o 300%!!!!!!!! hmmmm no nie wiem juz sama ja nie zaryzykowalabym

21 zł plus 12zł to jest 33.00 a w sklepie jeste za 35... warto ryzykowac?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 20:10   #6
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Specjalnie przynioslam z lazienki swoj 2000 kalorii. Opakowanie sie sporo rozni od tego na stronie, ale w sumie ciezko mi napisac cos wiecej, bo to niby ta stara wersja, wiec nie ma nawet co porownywac. Wydaje mi sie jednak, ze jakby miala wejsc nowa 2000 to po pierwsze - ktoras z Pudernic by cos juz slyszala, a po drugie - jaki bylby sens wypuszczac nowa wersje 2000, skoro tak niedawno wypromowali Masterpiece MF i na dodatek okazal sie takim bestsellerem?

Edit- cyfry w kodzie kreskowym sa takie same. W zwiazku z tym albo sie zgadza bo to 2000 calorie albo sie nie zgadza bo skoro to nowa wersja to powinna miec chyba nowy kod? Musza sie wypowiedziec specjalistki od kodow
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 20:11   #7
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Jak napisała smileofangel 2zł różnicy więc rozsądniej bdzie zakupić tusz ze sprawdzonego źródła.
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 20:17   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez nataliacz
Jak napisała smileofangel 2zł różnicy więc rozsądniej bdzie zakupić tusz ze sprawdzonego źródła.
No nie takie 2 zł, bo w sklepie ten tusz koło 37zł kosztuje, a jeszcze jak się kupuje coś więcej, to oszczędności jeszcze większe
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 23:04   #9
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Pierwszy raz slyszew o nowej wersji tego tuszu Cos mi sie wydaje, ze to jakas sciema i pic na wode
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:55   #10
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

W sklepie ten tusz kosztuje 37 zł, ja zamawiam dwa (dla mnie i dla mamy) czyli 20.70 zł plus 6zł przesyłka na dwie osoby, to razem wychodzi na jeden tusz 23.70 zł co w porównaniu z 37 zł daje dużą różnicę!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:19   #11
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Dziewczyny, a może lapiej skusić się na tą aukcje http://www.allegro.pl/item96794062_2..._waldelka.html ??
Doradźcie!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 08:47   #12
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

przepraszam, dubel
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:47   #13
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez MagJa
A ja specjalnie się dziś przyglądałam 2000 calorie w Rossmanie, właśnie pod kątem tej aukcji, zwracając uwagę na wszelkie szczegóły i wydaje mi się, że ten tusz jest oryginalny Ale głowy nie dam.

Edit: Jak się tak przyglądam i zastanawiam, to jednak nie jestem pewna czy ten rossmanowy MF miał ten napis Max Factor zaznaczony żółtym kółkiem
To zolte kółko jest zaznaczone w programie edytorskim przez sprzedawce, zeby zwrocic uwage, ze tusz ma oryginalne napisy tak mi sie przynajmniej wydaje
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 09:01   #14
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez lalesia
To zolte kółko jest zaznaczone w programie edytorskim przez sprzedawce, zeby zwrocic uwage, ze tusz ma oryginalne napisy tak mi sie przynajmniej wydaje
Wiem, że to kółko to oznaczenie, ale mi nie chodzi o kółko tylko o ten napis Max Factor w nim. Nie wiem czy ten rossmanowwski tusz go miał, nie pamiętam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:56   #15
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Wiem, że to kółko to oznaczenie, ale mi nie chodzi o kółko tylko o ten napis Max Factor w nim. Nie wiem czy ten rossmanowwski tusz go miał, nie pamiętam
nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!! bynajmniej ja znalazlam 4 opakowania i nie ma


poza tym....http://www.maxfactor.co.uk/eyes/masc...000calorie.jsp
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:58   #16
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Wiem, że to kółko to oznaczenie, ale mi nie chodzi o kółko tylko o ten napis Max Factor w nim. Nie wiem czy ten rossmanowwski tusz go miał, nie pamiętam
a to przepraszam, zle zrozumialam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:14   #17
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

W kazdym razie na "starym" 2000 Calorie nie ma tego napisu w zoltym kolku, ale skoro wersja jest nowa, to opakowanie pewnie tez.
Zdjecie ze strony angielskiej tez nie jest miarodajne, gdyz sprzedawca kupuje pewnie tusze w Niemczech (jak wiekszosc).
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:16   #18
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez mimbi
W kazdym razie na "starym" 2000 Calorie nie ma tego napisu w zoltym kolku, ale skoro wersja jest nowa, to opakowanie pewnie tez.
Zdjecie ze strony angielskiej tez nie jest miarodajne, gdyz sprzedawca kupuje pewnie tusze w Niemczech (jak wiekszosc).
Albo nowa albo podróba sprzedawana jako rzekoma nowość
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:22   #19
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Smile Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Kupiłam ten tuszyk w Naturze i hmm nie wiedzialam nawet,ze to jakas nowa wersja;-) heh zauwazylam tylko np ze zmieniło sie rozmieszczenie na opakowaniu malego napisiku "max factor". Ale to jakas sciema z tą nowsza wersja;-) Poprostu zrobili mała zmianke w wygladzie tuszu,pogrubia tak samo jak pogrubiałUzywam tego tuszu od 3 lat takze na bank bym zauwazyla roznice gdyby ona była;-)Co do aukcji na allegro to jeszcze niedawno myslam,ze firmy typu max factor, bourjois avon nie sa podrabiane a tu co sie okazuje??????Wystarczy przejsc sie na stadion 10lecia Znalazlam tam nawet podróby Avonu co mnie strasznie zdziwilo;-) nie radze na allegro kupowac zadnych kosmetyków, nie mam juz zaufania, bo okazuje sie ze wszystko jest podrabiane;-) wole dolozyc te 10zl i kupic swiezy(nie zeschniety) pewny tusz, cien czy podkład.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 11:31   #20
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez Soft
Kupiłam ten tuszyk w Naturze i hmm nie wiedzialam nawet,ze to jakas nowa wersja;-) heh zauwazylam tylko np ze zmieniło sie rozmieszczenie na opakowaniu malego napisiku "max factor".
A wygląda tak jak ten z aukcji czy jeszcze inaczej?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:47   #21
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Tak wyglada dokładnie tak jak na zdjęciu z aukcji.Sa oba napisy zaznaczone w kółeczkach ten-" 300%" i ten napisik "max factor".Spojrzałam własnie na stare opakowanie tego tuszu i na starym pisze "200%" i nie ma tego napisiku w zoltym kółeczku;-) ale szczerze mówiąc dopiero teraz zwrocilam uwage na te 2 różnice, tusz nie rozni sie niczym od "starszej wersji" Myśle,ze producent poprostu chciał podwyzyc cene albo wypromowac na nowo ten tusz
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:58   #22
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez Soft
Tak wyglada dokładnie tak jak na zdjęciu z aukcji.Sa oba napisy zaznaczone w kółeczkach ten-" 300%" i ten napisik "max factor".Spojrzałam własnie na stare opakowanie tego tuszu i na starym pisze "200%" i nie ma tego napisiku w zoltym kółeczku;-) ale szczerze mówiąc dopiero teraz zwrocilam uwage na te 2 różnice, tusz nie rozni sie niczym od "starszej wersji" Myśle,ze producent poprostu chciał podwyzyc cene albo wypromowac na nowo ten tusz
No to w takim razie wyglądałoby na to, że to faktycznie nowa wersja.
A co do zmiany 200% na 300% to ani chybi tylk chwyt marketingowy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:03   #23
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Tylko zastawia mnie skad ten allegrowicz bierze te tusze, skoro sprzedaje za taka cene.W sklepie te tusze sa po ok 37-39 zł.Drogeria zarabia mniej wiecej 30%, czyli od producenta musza one kosztowac ok 50%-40% mniej niz w sklepie.to nawet 50% mniej to jest nie całe 20zł :/....a allegrowicz musi miec jeszcze na tym zarobek i na oplacenie prowizji, wiec hmm...albo pochodza one z jakiegos nielegalnego zordła, albo to podruby albo przywiozł je z kraju w ktorym sa tansze niz u nas.Polskie oryginały maja nalepki z napsiami po polsku.wiec spytaj moze czy ta nalepka jest.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:10   #24
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez Soft
Tylko zastawia mnie skad ten allegrowicz bierze te tusze, skoro sprzedaje za taka cene.W sklepie te tusze sa po ok 37-39 zł.Drogeria zarabia mniej wiecej 30%, czyli od producenta musza one kosztowac ok 50%-40% mniej niz w sklepie.to nawet 50% mniej to jest nie całe 20zł :/....a allegrowicz musi miec jeszcze na tym zarobek i na oplacenie prowizji, wiec hmm...albo pochodza one z jakiegos nielegalnego zordła, albo to podruby albo przywiozł je z kraju w ktorym sa tansze niz u nas.Polskie oryginały maja nalepki z napsiami po polsku.wiec spytaj moze czy ta nalepka jest.
Te tusze jak większość kosmetyków na Allegro nie mają pewnie polskich napisów, bo raczej są z zachodu. Tam są normalnie tańsze, a kwestia tego czy są z legalnego źródła czy nie to już inna sprawa... Ja obstawiam, że te akurat są z Francji albo innego francuskojęzycznego kraju - świadczą o tym napisy na opakowaniu - po francusku właśnie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:10   #25
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Z całą pewnością to chwyt marketingowy;-) ale napewno kupując tusz ze swiadomoscia ze on niby pogrubia o 100% wiecej niz starsza wersja mozna siła perswazji wmówic ze naprawde jest lepszy od starszego;-)
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:14   #26
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Byc może jednak mimo tego ja jakos nie odwazylabym sie kupic tuszu na alegro.Z przesyłka wychodzi to wcale nie tak duzo taniej mam zawsze obawy,ze ten ktos mogł robic sobie z tymi tuszami co chciał ;-) choociaz teraz to juz chyba nikomu wierzyc nie mozna;-)..spotkalam sie nawet z czyms takim- ze w drogeriach potrafia sprzedawac podróby perfum.I wez i nie oszalej;-)
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 13:24   #27
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nowa wersja tuszu MAX FACTOR 2000 calorie

Na moim starym tuszu tez sa napisy po francusku, ale naklejka na dole mowi ze sa Made in Ireland.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.