ULTRADZWIEKI --- sprzęt do kupienia w internecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 09:58   #1
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646

sprzęt do kupienia w internecie


mam lekki tradzik( takie male zaskorniki ) i chciala bym sobie coś bakteriobojczego kupic ... na allegro znalazalm pare takich jak widzialam u kosmetyczki i prosze kosmetyczki oraz ludzi ktorzy maja z takimi sprzetami stycznosc o ocene tych urzadzen ... moze ktorys jest warty uwagi


1. Oferujemy do sprzedaży PROFESJONALNE APARATY DARSONVAL'A nadające się do każdego gabinetu jak również, ze względu na niewysoką cenę, do użytku domowego.

CENA za aparat : 289PLN z pelotą gratis !!!

Jako hurtownia oraz producent innych sprzętów kosmetycznych oferujemy każdemu najlepsze ceny!!!

Aparat ten jest to urządzenie elektroniczne, działające bakteriobójczo i rozgrzewająco, przyspiesza przemianę materii, zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych. Aparat jest stosowany do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Aparat ma postać rączki, z możliwością płynnej regulacji intensywności.

Możliwość dokupienia pelot o innym kształcie.
Urządzenie jest fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją.

http://www.allegro.pl/item418650791_...w_gratis_.html

2. jest tez jakas mniejsza wersja tej firmy nie wiem czym to sie rozni
Oferujemy do sprzedaży APARATY DARSONVAL'A nadające się dla każdego użytkownika. Ze względu na swoją niską cenę znalazł szerokie zastosowanie jako prywatny aparat służący leczeniu cery. Jego funkcjonowanie nie odbiega od działania profesjonalnych aparatów tego typu przez co oferowane darsonvale są stosowane również jako wyposażenie gabinetów kosmetycznych.
CENA za aparat : 199PLN brutto (w tym 22%VAT) !!!


Aparat ten jest to urządzenie elektroniczne, działające bakteriobójczo i rozgrzewająco, przyspiesza przemianę materii, zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych. Aparat jest stosowany do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Aparat ma postać rączki, z możliwością płynnej regulacji intensywności. Dioda kontolna informuje o pracy urządzenia.

Jest on wyposażony w krótka pelotkę szklaną o średnicy kilkunastu milimetrów oraz długości kliku milimetrów. Zaletą tak małego kształtu jest praktycznie zerowa możliwośc jej zbicia, co przy długich pelotach zdaża się nierzadko, a koszt nowej peloty to ok. 50 PLN. Dodatkowo pelota jest chroniona specjalnym kapslem zabezpieczającym zdejmowanym na czas użytkowania.

Aparat jest zasilany z sieci 220V, 50Hz. Waga brutto poniżej 400g.

3. LED

Światło niebieski wnika w skórę na niewielką głębokość ok.1-2mm działając bakteriobójczo, dlatego jest bardzo polecane w leczeniu trądziku. Dodatkowo działa ściągająco na pory ipoprawia napięcie skóry. Jest bardzo dobrze tolerowane przez cerę wrażliwą.
Światło czerwone wnika w skórę dość głęboko bo na ok 8-10mm pobudzając fibroblasty do intensywniejszej pracy. Fibroblasty produkują kolagen, elastynę, glikoproteiny i glikozoaminy. Poprawia również krążenie i wspomaga likwidację worków i cieni pod oczami.
Światło zielone oprócz działania relaksacyjnego łączy w sobie efekty poprzednich kolorów, zwiększa natlenienie poprzez lepszą cyrkulację krwi.

http://www.allegro.pl/item417172875_...led_3_kol.html

4.

http://www.allegro.pl/item418330914_...dla_urody.html
Proponujemy państwu zakup ultranowoczesnego urządzenia niezbędnego przy pielęgnacji i poprawie wyglądu skóry twarzy ,ciała oraz wpływający zbawiennie na mięśnie podskórne
Ultradźwięki wnikają głęboko pod skórę docierając do tkanki tłuszczowej , gdzie tworzy się z czasem warstwa celulitis . Sprzedawane przez nas urządzenie ultradźwiękowe rozbija stwardniały tłuszcz znajdujący się pod skórą na małe molekuły ,działa podobnie jak wysoki głos śpiewaków operowych, potrafi przyczynić się do pęknięcia szyby .różnica jest taka że MAGIC GENIE działa bezgłośnie dla ludzkiego ucha .Milion impulsów na sekundę bombarduje stwardniałą tkankę przywracając jej elastyczność oraz naturalną barwę skóry

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2008-08-14 o 21:22
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:22   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ULTRADZWIEKI --- sprzęt do kupienia w internecie

odswiezam .... naprawde zalezy mi na pomocy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:50   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: ULTRADZWIEKI --- sprzęt do kupienia w internecie

hmm, darsonval to nie ultradzwieki!! darsonval to prad wysokiej czestotliwosci! to calkowicie inne urzadzenie od ultradzwiekow i ma inne przeznaczenie.
Dziewczyno, jezeli nie masz o tym pojecia, to nie kupuj takich urzadzen. One sa przenznaczone do profesjonalnego uzytku a nie do stosowania sobie w domu... mozesz sobie tym zrobic wiecej krzywdy niz pozytku!! Darsonval jak i ultradzwieki maja duzo przeciwwskazan i naprawde trzema umiec sie tym poslugiwac a nie "zobaczylam jak to dziala u kosmetyczki i sama sobie bede robic"
Lepiej posluchaj mojej rady, jestem kosmetologiem.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 21:13   #4
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: ULTRADZWIEKI --- sprzęt do kupienia w internecie

wiem co to Darsonval duzo sie naczytalam i raczej jest on bezpieczny ... ultradzwieki z tego to raczej nie do zabawy w domu racja ..ale Darsonval co moze zlego zrobic ?? raczej nic

tytuł dałam taki zeby bardziej przyciagal uwage a posrod wymienionych sa ultradzwieki wiec nie widze problemu

nie napisalam ze Darsonval to ultradzwiek wiec nie wiem czemu takie wzburzenie... i prosze nie obrazac ludzi o glupote i nie wiedze jak sie ich nie zna

kosmetyczka robi mi zawsze Darsonvalem wiec chyba raczej w moim przypadku nie ma przeciwskazan
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 07:57   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: ULTRADZWIEKI --- sprzęt do kupienia w internecie

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
wiem co to Darsonval duzo sie naczytalam i raczej jest on bezpieczny ... ultradzwieki z tego to raczej nie do zabawy w domu racja ..ale Darsonval co moze zlego zrobic ?? raczej nic

tytuł dałam taki zeby bardziej przyciagal uwage a posrod wymienionych sa ultradzwieki wiec nie widze problemu

nie napisalam ze Darsonval to ultradzwiek wiec nie wiem czemu takie wzburzenie... i prosze nie obrazac ludzi o glupote i nie wiedze jak sie ich nie zna

kosmetyczka robi mi zawsze Darsonvalem wiec chyba raczej w moim przypadku nie ma przeciwskazan
no jak cie mam nie "oskarzac" o niewiedze, skoro jej nie masz a chcesz kupowac urzadzenie przeznaczone do prof.uzytku???
wlasnie osobom, ktore nie maja zielonego pojecia na temat fizyki i prądow, latwo jest mowic "Raczej nic zlego mi to nie zrobi" a skad wiesz? poza tym mowiac RACZEJ NIC pokazujesz, ze naprawde nie masz o tym pojecia. Mozna wyrzadzic krzywde KAZDYM pradem i kazdym urzadzeniem.
Jednak jak wolisz, chcesz, to kupuj. Ja Cie poinformowalam o ew.niebezpieczenstwie.

PS: odnosnie twojego pytania: zadne z tych urzadzen nie jest profesjonalne. wg.mnie to wyrzucanie pieniedzy w bloto.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:30   #6
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: ULTRADZWIEKI --- sprzęt do kupienia w internecie

Podbijam
Jestem ciekawa opinii ta temat Darsonvalu domowego uzytku

http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1

Edytowane przez cziki
Czas edycji: 2009-11-15 o 21:31
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 23:28   #7
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: ULTRADZWIEKI --- sprzęt do kupienia w internecie

a ja jestem ciekawa tego http://allegro.pl/item1041620457_dar...wieki_2w1.html
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.