Ból piersi, a owulacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 20:01   #1
Gazelka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 140

Ból piersi, a owulacja


Gazelki007 już tutaj nie ma Zmieniając swoje życie zmieniła też konto na wizaz. pl
__________________
Gazelki007 już tutaj nie ma Zmieniając swoje życie zmieniła też konto na wizaz. pl

Edytowane przez Gazelka007
Czas edycji: 2014-03-17 o 19:36
Gazelka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 20:35   #2
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Ból piersi, a owulacja

Cytat:
Napisane przez Gazelka007 Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam - czy piersi robią sie bolesne zaraz przed/w trakcie/po owulacji?
Probowalam poszukać trochę w internecie, ale podane były rożne informacje, wiec stwierdziłam, że tutaj zapewne jest dużo dziewczyn, które podczas starań o dzieciaczka do perfekcji opanowały te zagadnienia i mogą odpowiedzieć na moje pytanie
A pytam, bo zauważyłam śluz płody o wiele szybciej niż zazwyczaj i zaczęły mnie po paru dniach bolec piersi i próbuje zlokalizować moja owulacje. Zazwyczaj wszystko u mnie działa jak w zegarku, ale coś w tym miesiącu sie poprzestawialo...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Najlepiej jakbyś do swoich obserwacji dodała pomiar temperatury - wtedy byłabyś w stanie mniej więcej określić kiedy miałaś owulację.

Niestety w internecie nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi, bo u każdej kobiety może wyglądać to inaczej
U mnie [jak kiedyś miałam owulacje, bo teraz niestety od kwietnia nie mam ] ból piersi pojawiał się w dniu kiedy był skok temperatury - a więc przypuszczalnie mogło to być dzień po owulacji; ale tak naprawdę temperatura też nie da 100% pewności kiedy była owu.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 21:35:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.