zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 10:50   #1
panikroliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12

zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!


Dziewczyny, gdzie zamawiałyście swoje zaproszenia? I najważniejsze - ile miesięcy przed ślubem je wręczałyście? Ja z powodu remontu mieszkania, nieco się zapomniałam jestem troszkę ponad cztery miesiące przed ślubem - i nic jeszcze nie zamówiłam! Muszę nadrobić zaległości
Podobają mi się zaproszenia w tym stylu - co o nich sądzicie?
Jakbyście miały ochotę, to zapraszam do śledzenia moich ślubnych zmagań tutaj: http://panikroliczek.blogspot.co m/2016/03/zaproszenia-slubne-w-stylu-rustykalnym28.html

Naprawdę liczę na Wasze rady! A... i jeszcze jedna sprawa - ile czekałyście na realizacje Waszego zmówienia w sklepie? Mam nadzieje, ze nie miesiąc, bo jeśli tak to mam przekichane ;-)
Pozdrawiam Was serdecznie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zaproszenia ślubnew stylu rustykalnym (1).jpg (624,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01 (15).jpg (297,1 KB, 33 załadowań)
panikroliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:58   #2
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez panikroliczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie zamawiałyście swoje zaproszenia? I najważniejsze - ile miesięcy przed ślubem je wręczałyście? Ja z powodu remontu mieszkania, nieco się zapomniałam jestem troszkę ponad cztery miesiące przed ślubem - i nic jeszcze nie zamówiłam! Muszę nadrobić zaległości
Podobają mi się zaproszenia w tym stylu - co o nich sądzicie?
Jakbyście miały ochotę, to zapraszam do śledzenia moich ślubnych zmagań tutaj: http://panikroliczek.blogspot.com/20...ykalnym28.html

Naprawdę liczę na Wasze rady! A... i jeszcze jedna sprawa - ile czekałyście na realizacje Waszego zmówienia w sklepie? Mam nadzieje, ze nie miesiąc, bo jeśli tak to mam przekichane ;-)
Pozdrawiam Was serdecznie!
Zaproszenia rozdawalam 6 miesiecy przed.Jak tylko byla zaklepana data to zawiadomilismy wszystkich zainteresowanych kiedy bedzie wesele,bylo to ok rok przed uroczystoscia.Co do zaproszen to mysmy mieli zwykle najtansze,chyba za 1,50,juz nawet nie pamietam,a czekalismy chyba kilka dni.Nie mam zwyczaju trzymac zaproszen i tak samo podeszlam do moich,szkoda mi bylo wywalac kase na fikusne zaproszenia ktore pojda do kosza.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 20:58   #3
panikroliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Zaproszenia rozdawalam 6 miesiecy przed.Jak tylko byla zaklepana data to zawiadomilismy wszystkich zainteresowanych kiedy bedzie wesele,bylo to ok rok przed uroczystoscia.Co do zaproszen to mysmy mieli zwykle najtansze,chyba za 1,50,juz nawet nie pamietam,a czekalismy chyba kilka dni.Nie mam zwyczaju trzymac zaproszen i tak samo podeszlam do moich,szkoda mi bylo wywalac kase na fikusne zaproszenia ktore pojda do kosza.
Hej, dzięki za odpowiedź ! W tych 6 miesiącach już się niestety nie zmieszczę - ale większość osób, która pojawi się na moim ślubie została już o tym poinformowana ustnie wiec może nie będzie tragedii. Rozumiem Twoje podejście z zaproszeniami - też zastanawiałam się nad ceną, ale te mnie tak urzekły, że przepadłam.. :/ Pozdrawiam serdecznie
panikroliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:06   #4
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

My zaczynamy rozdawać 9.04, ślub mamy 3.09 Sama realizacja od momentu akceptacji projektu to +/- dwa-trzy tygodnie u nas było.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 09:13   #5
panikroliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
My zaczynamy rozdawać 9.04, ślub mamy 3.09 Sama realizacja od momentu akceptacji projektu to +/- dwa-trzy tygodnie u nas było.


aaa czyli jednak rzeczywiście przegapiłam sprawę, dobrze, że w ogóle sobie przypomniałam o czymś takim jak zaproszenia dziękuje bardzo za odpowiedź suknie już masz?
panikroliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 10:04   #6
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez panikroliczek Pokaż wiadomość
aaa czyli jednak rzeczywiście przegapiłam sprawę, dobrze, że w ogóle sobie przypomniałam o czymś takim jak zaproszenia dziękuje bardzo za odpowiedź suknie już masz?
Tak, mam Zdążysz, nie martw się
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 11:20   #7
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

My zaczęliśmy rozdawać 3 miesiące przed.
Co do czasu realizacji to nie pomogę bo zaproszenia robiła mi koleżanka Ale to wszystko zależy od sklepu i miesiąca, teraz jest chyba spore oblężenie.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 08:27   #8
panikroliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Tak, mam Zdążysz, nie martw się
Dzięki wielkie Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
My zaczęliśmy rozdawać 3 miesiące przed.
Co do czasu realizacji to nie pomogę bo zaproszenia robiła mi koleżanka Ale to wszystko zależy od sklepu i miesiąca, teraz jest chyba spore oblężenie.
Ooo My pewnie też rozdamy 3 miesiące przed..tak realnie na to patrząc Dziękuje śliczne za odpowiedź
panikroliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 12:04   #9
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: zaproszenia w stylu rustykalnym - proszę o pomoc!

Ja czekałam ok. tygodnia na realizację zamówienia, zresztą mamy zaproszenia w bardzo podobnym stylu jak te Twoje Mamy ślub 17 września a zaczniemy pewnie rozdawać gdzieś w maju, pierwsze sztuki za granicę już poszły przed świętami z wiadomych przyczyn
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 13:04:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.