Prezent dla ch³opaka. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to co¶ co lubimy otrzymywaæ i dawaæ. Podpowiadamy jak wyszukaæ odpowiedni prezent. Gdzie kupiæ po okazyjnej cenie prezenty ¶wi±teczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-26, 23:19   #61
klaudia_7992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6
Question Prezent dla ch³opaka...?

Hejka Wszystkim!
Mam pewien problem... za 2 miesi±ce mój ch³opak ma urodziny i pojawia siê czêsto zadawane przez wszystkich pytanie: CO KUPIÆ? :/
To jest zawsze trudne pytanie, wymagaj±ce d³u¿szego przemy¶lenia, a czêsto nawet porady- wiêc proszê pomó¿cie!
Mój ch³opak bêdzie mia³ 21 lat, ale jest trochê wybredny:P ksi±¿ki czy ubrania mu nie mogê kupiæ, bo on sam musia³by to przed zakupem zobaczyæ chcia³abym kupiæ mu co¶ niewielkiego i ma³o kosztownego, bo mam ograniczone fundusze;D a dodatkowo zrobiæ mu jak±¶ niespodziankê... Wiem, ¿e ucieszy³by siê bardziej ni¿ z jakiego¶ drogiego prezentu (na Walentynki zrobi³am filmik w programie i by³ wzruszony!)), wiêc uwa¿am, ¿e by³by to dobry pomys³...
Tylko teraz pytanie: co mu daæ i jak± niespodziankê zrobiæ?
Dodam, ¿e bêdziemy wtedy nad morzem- mo¿e macie jakie¶ ciekawe pomys³y? Np. z do¶wiadczenia b±d¼ filmu, czy ksi±zki? Albo Wasza kreatywno¶æ jest bardziej rozwiniêta ni¿ moja w³asna?
Czekam! Z góry bardzo DZIÊKUJÊ!!!
klaudia_7992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-27, 06:44   #62
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

A czym siê interesuje? Jaki jest?
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-27, 23:02   #63
klaudia_7992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;34956027]A czym siê interesuje? Jaki jest? [/QUOTE]
Lubi s³uchac muzyki, czytaæ ksi±zki, je¼dziæ samochodem
Jest opiekuñczy, troskliwy, nowoczesny, pod±¿a za ¶cie¿k± mody:P
Ale jak ju¿ napisa³am nic nie pomaga w tym, ¿eby mu cos kupiæ:P Bo p³yta, ksi±¿ka, ciuch- to musi sam wybrac:P Taki ju¿ jest A gad¿ety do samochodzu trochê kosztuj±://
klaudia_7992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-28, 05:35   #64
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

A jakie fundusze mo¿esz przeznaczyæ?

Ja te¿ zawsze mam z tym problem, ale zawsze usi³uje s³uchaæ o czym wspomina mój T¯ czego mu brakuje, co by chcia³, albo co musi sobie kupiæ z czym zwleka i wtedy jest ju¿ du¿o ³atwiej. Dlaczego ksi±¿kê musi wybraæ sam? Czy p³ytê?
Nie wiem ile razem jeste¶cie, ale s±dzê ¿e znasz go na tyle, ¿e wiesz co lubi- ksi±¿ki przygodowe/krymina³y. Mo¿esz poczytaæ na forum 'kulturalnie' co dziewczyny polecaj± i co¶ wybraæ, albo pój¶æ do ksiêgarni i kupiæ ksi±¿kê, w ¶rodku napisaæ dedykacjê. Tak samo z muzyk±- je¶li ma jakiego¶ ulubionego wykonawcê, mo¿esz kupiæ p³ytê. Gad¿ety do samochodu mo¿esz popatrzeæ na allegro, zorientowaæ siê w cenach, mo¿e znajdziesz co¶ niedrogiego co trafi³oby w jego gust. Portfel, zegarek? To Ty znasz go najlepiej
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-28, 14:47   #65
anielaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

Ja mojemu T¯ ostatnio zafundowa³am ¶wietn± karykaturê By³ bardzo pozytywnie zaskoczony
anielaa90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-28, 18:24   #66
miiika94
Raczkowanie
 
Avatar miiika94
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

-je¿eli lubi drogie to poszukaj perfum na allegro- s± dwa, trzy razy tañsze
-jaka¶ na prawdê ³adna ramka a w niej Twoje/wasze zdjêcie .
My¶la³am ¿e to banalne, ale mój ch³opak by³ zachwycony .
-jest taka strona w internecie gdzie znajdziesz ró¿nego rodzaju czekoladê, oraz wyroby typu miniaturka motoru z czekolady, serca, pralinki itd.
miiika94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-28, 21:31   #67
littlesister
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

Cytat:
Napisane przez klaudia_7992 Poka¿ wiadomo¶æ
A gad¿ety do samochodzu trochê kosztuj±://
Gad¼ety do samochodu wcale nie musz± byæ drogie np takie ¶mieszne pieski kiwaj±ce g³ow± to tylko kilkana¶cie z³.
Lub te¿ inne takie ¶mieszne gad¿ety, niekoniecznei zwi±zane z samochodami s± niedrogie.
Pozatym zawsze zostaje sprawdzona metoda - przez ¿o³adek do serca i mo¿esz mu ugotowaæ to co najbardziej lubi.
littlesister jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 21:54   #68
lolkafasolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

Te¿ pomy¶la³am o kolacji a mo¿e kubek ze zdjêciem??
lolkafasolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-02, 21:55   #69
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 682
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

breloczek do kluczyków od auta albo jakie¶ fajne naklejki, które mo¿e gdziekolwiek [niekoniecznie na auto] przykleiæ. nie chodzi o jakie¶ chamskie i kiczowate tuningowe naklejki ale jakie¶ fajne, na przyk³ad w kszta³cie wunderbauma
trocka8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-06, 11:11   #70
maluszki_dwa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Prezent dla ch³opaka...?

A mo¿e co¶ co bêdzie mu przypomina³o o was, a przy okazji odstraszy inne dziewczyny. My mamy takiego pecha, ¿e jak dostajemy pier¶cionek zarêczynowy to od razu widaæ, ¿e zajêta a oni to wiecznie wolni. Ogólnie to mo¿esz mu sprawiæ sina na kompa czy tel. wybierzesz sobie zdjêcie, na którym jeste¶cie razem albo tylko Twoje, jak tam wolisz. Te skiny mo¿na zobaczyæ tutaj.
maluszki_dwa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-10, 16:03   #71
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 62
Prezent dla Ch³opaka.

Witam. Chcia³abym zasiêgn±æ porady, otó¿ zbli¿aj± siê 22 urodziny mojego ch³opaka a ja nie wiem co mu z tej okazji podarowaæ. Nie ma ulubionego zespo³u ani nic podobnego. My¶la³am nad czym¶ w kierunku Jego zainteresowañ (motoryzacja i elektronika) ale nic mi na my¶l nie przychodzi. Mo¿e jaki¶ ciuszek ? Np.: bluza + karteczka (co¶ w stylu ¿eby otula³a Jego ramiona gdy mnie nie bd w pobli¿u) albo koszulka z nadrukiem typu "Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam" lub "Jestem super facetem... (z przodu) ...ale mam ju¿ super kobietê. (z ty³u)" to tak trochê z humorem. i do tego mo¿e jaki¶ trunek ?
irreal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 16:27   #72
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4 858
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez irreal Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Chcia³abym zasiêgn±æ porady, otó¿ zbli¿aj± siê 22 urodziny mojego ch³opaka a ja nie wiem co mu z tej okazji podarowaæ. Nie ma ulubionego zespo³u ani nic podobnego. My¶la³am nad czym¶ w kierunku Jego zainteresowañ (motoryzacja i elektronika) ale nic mi na my¶l nie przychodzi. Mo¿e jaki¶ ciuszek ? Np.: bluza + karteczka (co¶ w stylu ¿eby otula³a Jego ramiona gdy mnie nie bd w pobli¿u) albo koszulka z nadrukiem typu "Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam" lub "Jestem super facetem... (z przodu) ...ale mam ju¿ super kobietê. (z ty³u)" to tak trochê z humorem. i do tego mo¿e jaki¶ trunek ?
Koszulki fajny pomys³. Ja lubiê praktyczne prezenty np. portfel, pasek, elegancka koszula. Ogólnie to podpatrujê co mój m±¿ ogl±da jak jeste¶my w sklepie, co mówi i zawsze siê co¶ wymy¶li. A mo¿e jakie¶ ³adne prfumy????
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedzia³am TAK: 11.09.2010
Nasz Dzieñ: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 08:16   #73
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

W zale¿no¶ci ile pieniêdzy chcesz przeznaczyæ na ten prezent. My¶lê, ¿e perfumy to dobry pomys³. Koszulka te¿ ale akurat nie z takimi napisami.
betty0502 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 12:11   #74
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Perfumy ju¿ dosta³ ode mnie nie raz. A mo¿e po prostu zapytam co chcia³by dostaæ ?
irreal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-12, 16:57   #75
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

mo¿e grê komputerow±?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 09:03   #76
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Mo¿e lepiej zrobiæ mu niespodziankê?
Mo¿e wypad do kina i do restauracji?
betty0502 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 16:17   #77
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25 017
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez irreal Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Chcia³abym zasiêgn±æ porady, otó¿ zbli¿aj± siê 22 urodziny mojego ch³opaka a ja nie wiem co mu z tej okazji podarowaæ. Nie ma ulubionego zespo³u ani nic podobnego. My¶la³am nad czym¶ w kierunku Jego zainteresowañ (motoryzacja i elektronika) ale nic mi na my¶l nie przychodzi. Mo¿e jaki¶ ciuszek ? Np.: bluza + karteczka (co¶ w stylu ¿eby otula³a Jego ramiona gdy mnie nie bd w pobli¿u) albo koszulka z nadrukiem typu "Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam" lub "Jestem super facetem... (z przodu) ...ale mam ju¿ super kobietê. (z ty³u)" to tak trochê z humorem. i do tego mo¿e jaki¶ trunek ?
ja swojemu na 22 urodziny, które siê zbli¿aj± wielkimi krokami ( ) kupilam sportowe spodenki z nike w tk maxxxie i 2 pary bokserek z Bench. zamierzam dodaæ do tego jak±¶ niespodziankê - jak bêdzie pogoda to zabiorê go z kocykiem owocami i picolo w plener jak pogody nie bêdzie- to postaram siê zrobiæ tort
__________________

Edytowane przez yes
Czas edycji: 2012-07-15 o 14:41
yes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 22:06   #78
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Hmm... zawsze uwa¿a³am ¿e z ciuszków to siê mê¿czyzna nie ucieszy, ale patrz±c na wypowiedzi to jak widaæ prezent jak ka¿dy inny. Z drugiej strony Oni wol± raczej prezenty praktyczne i chyba lepiej kupiæ co¶ z czego skorzysta ni¿ co¶ co bêdzie przewraca³o siê gdzie¶ po k±tach. =)
irreal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 22:15   #79
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25 017
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez irreal Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm... zawsze uwa¿a³am ¿e z ciuszków to siê mê¿czyzna nie ucieszy, ale patrz±c na wypowiedzi to jak widaæ prezent jak ka¿dy inny. Z drugiej strony Oni wol± raczej prezenty praktyczne i chyba lepiej kupiæ co¶ z czego skorzysta ni¿ co¶ co bêdzie przewraca³o siê gdzie¶ po k±tach. =)
mój t¿ jak dostaje w³a¶nie bokserki czy t-shirty w ramach prezentu to zawsze jest zadowolony
__________________
yes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 22:47   #80
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Mê¿czy¼ni maj± bardziej praktycznie ni¿ my podej¶cie do prezentów.

Mój lubi nietypowe, rzadkie s³odycze.
No i gry
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-07-13 o 22:48
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-15, 14:37   #81
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Dziêkujê bardzo za wszystkie wypowiedzi. =)
irreal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-15, 14:42   #82
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25 017
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez yes Poka¿ wiadomo¶æ
ja swojemu na 22 urodziny, które siê zbli¿aj± wielkimi krokami ( ) kupilam sportowe spodenki z nike w tk maxxxie i 2 pary bokserek z Bench. zamierzam dodaæ do tego jak±¶ niespodziankê - jak bêdzie pogoda to zabiorê go z kocykiem owocami i picolo w plener jak pogody nie bêdzie- to postaram siê zrobiæ tort

dokupi³am jeszcze do tego maszynki do golenia gillete mach 3
i s³odycze
__________________
yes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-16, 17:00   #83
tasiulek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomo¶ci: 2 130
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez irreal Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Chcia³abym zasiêgn±æ porady, otó¿ zbli¿aj± siê 22 urodziny mojego ch³opaka a ja nie wiem co mu z tej okazji podarowaæ. Nie ma ulubionego zespo³u ani nic podobnego. My¶la³am nad czym¶ w kierunku Jego zainteresowañ (motoryzacja i elektronika) ale nic mi na my¶l nie przychodzi. Mo¿e jaki¶ ciuszek ? Np.: bluza + karteczka (co¶ w stylu ¿eby otula³a Jego ramiona gdy mnie nie bd w pobli¿u) albo koszulka z nadrukiem typu "Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam" lub "Jestem super facetem... (z przodu) ...ale mam ju¿ super kobietê. (z ty³u)" to tak trochê z humorem. i do tego mo¿e jaki¶ trunek ?
Z przymru¿eniem oka mo¿e w±sy samochodowe http://www.motokobiety.pl/Byly,juz,r...,wasy,657.html

Ale tak na serio to ja kiedy¶ mojemu kupi³am tak bez okazji w sumie zestaw narzêdzi cieszy³ siê jak gwizdek. A kiedy¶ podczas wakacji widzia³am jego uwielbienie do gofrów i przy najbli¿szej okazji kupi³am mu gofrownicê o tym ¿e prawie wyl±dowa³am z g³ow± w suficie bo tak siê cieszy³ nie wspominam Warto po prostu czasami zapamiêtaæ co tam sobie mruczy pod nosem
tasiulek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 10:52   #84
malakalam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Perfumy, poniewa¿ w koñcu to przede wszystkim my w±chamy naszych facetów, wiêc wiemy, jak maj± pochnieæ
malakalam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 12:57   #85
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25 017
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez malakalam Poka¿ wiadomo¶æ
Perfumy, poniewa¿ w koñcu to przede wszystkim my w±chamy naszych facetów, wiêc wiemy, jak maj± pochnieæ
u mnie by³by z tym problem, bo moje typy mêskich zapachów zazwyczaj nie odpowiadaj± nosowi t¿ta, dra¿ni± go i nie móg³by ich u¿ywaæ

wiêc akurat je¶li chodzi o perfumy to w moim przypadku powinni¶my niby zaj¶æ do perfumerii, popatrzeæ, wytypowaæ no i zapamiêtaæ za którymi byli¶my oboje i wtedy mog³abym je kupiæ
__________________
yes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-18, 17:27   #86
eveline2012
Raczkowanie
 
Avatar eveline2012
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Mo¿e siê przyda -prezenty, które da³am mojemu t¿ (jest w tym samym wieku):
-na urodziny: wszystkie mo¿liwe smaki czekolady milka zapakowane w kartonik z wst±¿eczk± + ciep³y szalik
-na gwiazdkê: perfumy CK in2u + w³asnorêcznie robione pierniki w kszta³cie reniferów, choinek i gwiazdek
-na walentynki: czekoladowe ciasteczka w kszta³cie serduszek, które ozdobi³am pisakami - na ka¿dym by³a literka ze s³ów 'kocham ciê' + jack danniels
-na wielkanoc: koszula + jajka kinder niespodzanki w³o¿one w pude³ko od zwyk³ych jajek :p

teraz zastanawiam siê nad rocznic±.
__________________
.
eveline2012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-19, 11:09   #87
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

We¼ siê pochwal co mu w koñcu kupi³a¶? :P
Ver88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-19, 16:16   #88
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 25 017
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez eveline2012 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e siê przyda -prezenty, które da³am mojemu t¿ (jest w tym samym wieku):
-na urodziny: wszystkie mo¿liwe smaki czekolady milka zapakowane w kartonik z wst±¿eczk± + ciep³y szalik
-na gwiazdkê: perfumy CK in2u + w³asnorêcznie robione pierniki w kszta³cie reniferów, choinek i gwiazdek
-na walentynki: czekoladowe ciasteczka w kszta³cie serduszek, które ozdobi³am pisakami - na ka¿dym by³a literka ze s³ów 'kocham ciê' + jack danniels
-na wielkanoc: koszula + jajka kinder niespodzanki w³o¿one w pude³ko od zwyk³ych jajek :p

teraz zastanawiam siê nad rocznic±.
genialne, muszê zgapiæ na Wielkanoc
__________________
yes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-20, 14:22   #89
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

Co kupi³am ? A no troszkê plany siê pozmienia³y. Zobaczymy siê dopiero w pa¼dzierniku (a urodziny mojego ukochanego s± w sierpniu) wiêc trochê grubo po urodzinach. I zastanawiam siê teraz jak to by wygl±da³o, ¿e tak po czasie. My¶lê, ¿e zamiast prezentu zaproszê Go gdzie¶ (na co¶ pysznego czy co¶) . A je¶li zdecydujê siê na podarunek to bêdzie to bluza + jaki¶ trunek ¿eby opiæ okazjê.
irreal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-24, 13:19   #90
Your Florence
Raczkowanie
 
Avatar Your Florence
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Prezent dla Ch³opaka.

ja kiedy¶ podarowa³am swojemu ch³opakowi czarne nie¶miertelniki z naszymi imionami ucieszy³ siê
Your Florence jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Prezenty


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-06-26 22:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.