bolą mnie mięśnie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-06, 15:07   #1
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767

bolą mnie mięśnie :(


Smoczku, od czego to może być Ćwiczę mniej więcej tyle co zawsze i tak jak zawsze, a od jakichś 2-3 tygodni bolą mnie mięśnie po każdych ćwiczeniach, tak jakbym ćwiczyła po długiej przerwie. I do tego jeszcze jak ćwiczę bolą mnie stopy, dokładnie śródstopia, też taki ból jak mięśniowy... I ogólnie jakoś szybciej się męczę
Nie wiem skąd to się wzięło, bo nie jestem ani niewyspana, ani zaziębiona... Może to jakieś niedobory czegoś? Ale czego? Smoczku jak myślisz?
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 12:32   #2
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: bolą mnie mięśnie :(

Hmm, może jednak trochę się przetrenowałaś. Może zaczęłas miec więcej zajęć w szkole lub na uczelni, a to zwiękoszyło twoja ogólną aktywność do tego stopnia, że Twój dotychczasowy trenign zaczął za bardzo obciążać organizm... A może.. to początek grypy Możliwości jest wiele, ale tak czy inaczej na Twoim miejscu na jakiś tydzień zrezygnowałabym z treningów(ewentualnie pływac możesz) i poczekała na efekty takiego postępowania. Ból to sygnał, że coś jest nie tak i lekceważyć tego nie można.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 15:23   #3
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: bolą mnie mięśnie :(

Eee, grypa to na pewno nie jest, nigdy w życiu nie miałam, mnie się to nie ima
Właśnie problem polega na tym, że zupełnie nie zmieniłam ani trybu życia, ani odżywiania...
Tak zupełnie to mi się nie chce rezygnować z ćwiczeń, bo wtedy to już w ogóle źle się czuję ale w tym tygodniu chodzę tylko na takie lekkie skakane i ćwiczę "na pół gwizdka", zobaczymy.
A jakie witaminki czy minerały mogłabym spróbować brać? Może to brak czegoś w organizmie? Normalnie biorę multiwitaminę, a może trzeba czegoś konkretnego więcej? Bo ja się nie znam na tym...
Dzięki Smoczku
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-13, 18:46   #4
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: bolą mnie mięśnie :(

Możesz zacząć zażywać dodatkowo magnez- może pomóc przy takich bólach.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.