Ciąża po tabletkach anty część III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 11:56   #361
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Nie czytałam całego wątku ale się wypowiem

brałam tabletki przez 7 lat w tym dwie małe kilkumiesięczne przerwy


każdy mnie straszył że po tabletkach to nie jest tak łatwo itp.

i najwięcej miały do powiedzenia koleżanki które tabletek nie brały.........
od jednej nawet usłyszałam: wiesz staramy się już ponad rok i nic, nie wiemy czy coś jest nie tak, dziwne bo rozumiem że mogą być problemy jak ktoś bierze tabletki tak jak ty ale ja nigdy nie brałam
coś mnie trafiło

a prawda jest taka że zaszłam w ciąże gdzieś jakieś 10 miesięcy po odstawieniu ale pierwsze 4-5 się nie staraliśmy (nie byliśmy w pełni gotowi)
i jak na razie wszystko z dzieckiem jest ok


Dziewczyny nie słuchajcie innych każdy uważa się za doktora

a prawda jest taka że są dziewczyny które nie mogą zajść po braniu tabletek i takie które nigdy nie brały
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 15:58   #362
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

hej dziewczyny
od 2006 roku, od wrzesnia odstawilam tabletki... od paru lat zwiazana jestem z tym samym facetem... nigdy szczegolne nie dbaismy o ostroznosc w srawach antykonceji raczej sie nie zabezpieczalismy.... teraz juz w ogole nie yslimy o tym, gdyz chcemy zalozyc rodzine... ale... nadal na swiecie nie ma naszego bobasa.... W tajemnicy poddalam sie badaniom hormonalnym ktore nie wykazaly zadnych odchylow- jedym slowem wszystko jest ok. Natomiast wciaz jest problem z zajsciem w ciaze....

kiedys slyszalam ze po tabletkach dlugo mozna miec problemy z zajsciem w ciaze ale czy te 3 lata to nie za dlugo ????

Oboje z narzyczonym chcielibysy zalozyc juz rodzine, narazie sie nie spinamy, nie wariujemy, ale powiem ze zaczyna mnie to wszystko martwic ze tak dlugo nic sie nie dzieje.....

Mam sie cym martwic???? jak przestac skupiac sie na tym tak bardzo i zagluszyc ten "instynkt" ?????
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:50   #363
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
od 2006 roku, od wrzesnia odstawilam tabletki... od paru lat zwiazana jestem z tym samym facetem... nigdy szczegolne nie dbaismy o ostroznosc w srawach antykonceji raczej sie nie zabezpieczalismy.... teraz juz w ogole nie yslimy o tym, gdyz chcemy zalozyc rodzine... ale... nadal na swiecie nie ma naszego bobasa.... W tajemnicy poddalam sie badaniom hormonalnym ktore nie wykazaly zadnych odchylow- jedym slowem wszystko jest ok. Natomiast wciaz jest problem z zajsciem w ciaze....

kiedys slyszalam ze po tabletkach dlugo mozna miec problemy z zajsciem w ciaze ale czy te 3 lata to nie za dlugo ????

Oboje z narzyczonym chcielibysy zalozyc juz rodzine, narazie sie nie spinamy, nie wariujemy, ale powiem ze zaczyna mnie to wszystko martwic ze tak dlugo nic sie nie dzieje.....

Mam sie cym martwic???? jak przestac skupiac sie na tym tak bardzo i zagluszyc ten "instynkt" ?????
3 lata to długo. Jeśli po roku kobieta nie zachodzi w ciążę, to powinna się już poddać badaniom, żeby określić przyczynę problemów - i jej partner też. A co na to Twój lekarz?

PS Nie sądzę, by była to wina pigułek
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 17:28   #364
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;22186977]3 lata to długo. Jeśli po roku kobieta nie zachodzi w ciążę, to powinna się już poddać badaniom, żeby określić przyczynę problemów - i jej partner też. A co na to Twój lekarz?

PS Nie sądzę, by była to wina pigułek [/QUOTE]


nom :/ Lekarz jak narazie nic nie wie- w sensie nie mowilam o tym bo sadzilam ze samo przyjdzie... ale gdzies mnie cos natchnelo ostatnio i zaczelam czytac aropo nieplodnosci i sie przerazilam mowiac szczerze :/
dlatego szukalam na forum kogos kto z wlasnego doswiadczenia powie czy mam sie martwic czy nie, ale widze ze najwyzszy czas zaczac dzialac....

dzieki wielkie za info
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 02:59   #365
Jola_01
Raczkowanie
 
Avatar Jola_01
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 239
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Witam wszystkie dziewczyny!
Jestem tutaj "nowa".Od kilku dni probowalam przebrnac przez wszystkie czesci tego watku,ale niestety padlam w polowie drugiej ....i zdecydowalam sie wskoczyc az tutaj
Przez 10 lat bralam pigulki.Jednak nie z tego wzgledu,zeby sie zabezbieczac przed niepozadana ciaza,tylko niestety moje miesiaczki byly baaaardzo bolesne.Do tego stopnia,ze czesto przyjezdzalo do mnie pogotowie.Zanim zaczela dzialac jakakolwiek tabletka przeciwbolowa,ja ja zwymiotowalam,i tak wkolko,az z bolu czasem tracilam przytomnosc.I niestety jedyne co dzialalo to zastrzyk dozylny z pyralginy zaaplikowany przez pogotowie.W czasie okresu wszedzie gdzie sie tylko ruszalam z domu,musialam pamietac zeby miec kieszenie wypelnione srodkami przeciwbolowymi.Liczne badanie nie wykazaly zadnych odchylen od normy,wiec dostalam od ginekologa pigulki.To bylo dla mnie wybawienie!!!!!!!Nareszci e mialam okres bez bolu!!!!!I tak jechalam na tych tabletkach az do zeszlego miesiaca,kiedy to zdecydowalismy sie z mezem starac o dzidziusia.Po wizycie u lekarza zdecydowalismy sie zaczac starania od razu
Zastanawiam sie teraz jak beda wygladaly moje cykle (przed pigulkami byly w miare regularne 28-30).
Na dzien dzisiejszy jesli liczyc od dnia ostatniej miesiaczki z odstawienia jestem w 21 dniu cyklu.Ale nie wiem,czy te rozne dolegliwosci,ktore odczuwam sa normalne.Od jakiegos tygodnia moje piersi jakby "spuchly" i mnie bola,zwlaszcza sutki i brodawki.Rowniez gdzies od tygodnia mam bole podbrzusza takie jakby przed okresem.Pojawiaja sie i znikaja...A w 15 dniu cyklu dostalam takich boli podbrzusza,ze nie wiedzialam co sie dzieje.Chyba pierwszy raz w zyciu poczulam gdzie sa zlokalizowane jajniki.Bolaly 2 na raz,klucie i bol pdbrzusza.Wzielam 2 nospy,ale i tak nie za szybko to przeszlo.Poza tym mam uczucie,ze caly czas mi "mokro".Bez wkladki ani rusz.I co chwile z tego powodu zagladam do lazienki,czy moze to juz @.
Kochane,ale sie rozpisalam!!!Ale chcialam zapytac,czy ktoras z Was miala moze takie dolegliwosci w pierszym cyklu po odstawieniu tabletek,czy to tylko ja tak reaguje???
Pozdrawiam
Jola_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 09:03   #366
ewusia81
Raczkowanie
 
Avatar ewusia81
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

ja miałam podobnie Jola_01 , aż już mi się zdawało że może jestem w ciąży... Ale nie, to było tylko napięcie przed@. Odczucie mokrości podobno jest podczas dni płodnych więc warto wykorzystać ten moment. Jeśli zaś chodzi o sam cykl to u mnie wszystko przewróciło się do góry nogami: nigdy nie miałam bolesnego napięcia przed@ a teraz mam: brzuch, sutki itp masakra, dlugość była różna na początku teraz powoli się ustabilizowało między 30-31 dni, na tydzień przed dostaje brązowawe upławy, bardzo obfita @, i jeszcze jedno, że wspomagając się standardowymi obliczeniami o owulacji ciąży nadal nie ma
Musisz po prostu wytrzymać te zawirowania bo twój organizm po odstawieniu zwariował i trochę potrwa zanim wróci do "normalności".
Ps. od samego początku jak przestałam brać tabletki zaczęłam brać kwas foliowy bo nigdy nie wiadomo może a nóż się uda.. z resztą mój dziurkolog jak najbardziej zalecił przyjmowanie.
ewusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 02:06   #367
Jola_01
Raczkowanie
 
Avatar Jola_01
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 239
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

ewusia81...ja jednak mam nadzieje,ze jestem w ciazy...
Lekarze zalecaja czasem kobietom,ktore maja problem z zajsciem w ciaze branie pigulek przez 2-3 miesiace,a potem kazuja sie od razu starac o ciaze.Twierdza,ze po odstawieniu pigulek jest najwieksza plodnosc i szansa na dzidziusia.Wiec nie rozumiem skad te problemy,bo jak piszesz "wspomagajac sie standardowymi obliczeniami o owulacji ciazy nadal nie ma".To ja juz nic nie rozumiem!!!!!!!
Mam nadzieje,ze wkrotce zafasolkuje...
Jola_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 07:30   #368
ewusia81
Raczkowanie
 
Avatar ewusia81
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

ja też gorąco życzę fasolki sobie i Tobie i innym, jednak w moim przypadku nie ma Jej od razu Być może przez to, że tabletki brałam 9 lat... albo nie trafiamy jednak z tą owulacją, albo jesteśmy w tych % którym się nie udaje mimo owulacji, albo...., albo....
Kurcze nie wiem sama.. na razie jeszcze staram się nie panikować, alarm zacznę w przyszłym roku jak się dalej nie uda..
Ale mam nadzieję że Wam się uda szybciutko
ewusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 14:55   #369
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Cześć dziewczyny proszę o pomoc jestem tu nowa. Z mężem chciala bym zaczac starac się zajśc w ciąże.
Przedstawię wam moją sytuację.

Tabletki anty. biore od 5 lat (podczas brania miałam dwie przerwy 2 miesięczne podczas zmiany tabl.)
Listek zaczęłam 20grudnia, w drugim tyg zapomniałam wziąć trzech tabletek 9-tej,10-tej i 11-tej z listka (czyli 28,29,30grudnia), pominełam te tabletki, dostałam plamienia jednodniowego ale wziełam 12-tą i 13-tą o stałej porze (czyli 1 i 2 stycznia) zakończyłam drugi tydzień w sumie nie wiem po co bo całkiem odstawiłam tabletki i 3 tygodnia nie zaczęłam, czyli od poniedziałku 3 stycznia nie biorę tabletek ale nie dostałam krwawienia z odstawienia.


Czy teraz jest jakas możliwość aby zajśc w ciąże? Bardzo boje się ciązy mnogiej.
Czy teraz mam dni płodne czy nie?
Nie wiem jak wyliczyc teraz owulację.

Przedwczoraj miałam jeden dzien gdy miałam przezroczyty ciągnacy się sluz,wczoraj miałam ,,suchośc''w pochwie a dzis mam kleisty biały śluz, od 2 dni boli mnie brzuch a okresu jak nie bylo tak nie ma. Nie wiem czy odczekac czy nie.

Ginegolog powiedzial ze teraz powinnam czekac na okres, a nie ma potrzeby odczekiwac ok 4 miesiecy po tabletkach bo teraz a tabletki innej generacji, i ze to tylko jest moja decyzja czy staramy sie juz liczac ie z ciaza mnoga że może wystapic bądz czekamy.
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:37   #370
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Cytat:
Napisane przez edyta2125 Pokaż wiadomość
Czy teraz jest jakas możliwość aby zajśc w ciąże? Bardzo boje się ciązy mnogiej.
o ile sie nie myle to jest mozliwosc ciazy ale raczej nikla. ciaza mnoga to sprawa raczej indywidualna zaleczna od historii rodzinnych itp.

Cytat:
Napisane przez edyta2125 Pokaż wiadomość
Czy teraz mam dni płodne czy nie?
nietety w tym ci nie pomoge ale chyba najpierw musi ci sie "ustabilizowac" okres

Cytat:
Napisane przez edyta2125 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wyliczyc teraz owulację.
ja tez nie
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:56   #371
xantiago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Witam dziewczyny! Ja też staram się o drugiego dzidziusia. Już odstawiłam pigułki i chcę odczekać 3 miesiące i zacznę się starać Mam nadzieję że wszystko bedzie ok...
xantiago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 20:22   #372
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Cytat:
Napisane przez xantiago Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Ja też staram się o drugiego dzidziusia. Już odstawiłam pigułki i chcę odczekać 3 miesiące i zacznę się starać Mam nadzieję że wszystko bedzie ok...

Witamy i zapraszamy do dyskusji, niestety wątek ostatnio troszkę obumarł ale mam nadzieję że jakoś go rozkręcimy
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 13:54   #373
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

"każdy mnie straszył że po tabletkach to nie jest tak łatwo"
Ja słyszałam, że tuż po odstawieniu łatwiej jest o bliźnięta, ale później lekarz mi powiedziała, że tak mogło być kiedyś jak tabletki miały więcej hormonów.

Po sobie i po koleżankach widzę, że branie tabletek nie oznacza, że trzeba się bardzo długo starać.
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 18:08   #374
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

ale teraz ogólnie trzeba się trochę postarać. Spłodzenie dziecka to nie takie hop-siup jak niektórzy myślą.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:07   #375
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Cześć dziewczyny!!
Ja tabletki brałam ponad 3 lata ponieważ miałam bardzo nieregularne cykle, czasem po pół roku nie miałam okresu..
Po odstawieniu tabletek zaszłam w ciąże po 2 miesiącach. Mówi się, że powinno się odczekać kilka miesięcy zanim się zajdzie w ciąże. Ale mi kiedyś lekarz powiedział, że mogę mieć problemy z zajściem i się tym nie przejmowałam. A zaszłam szybciutko
__________________

eff8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:57   #376
ewusia81
Raczkowanie
 
Avatar ewusia81
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Cytat:
Napisane przez eff8 Pokaż wiadomość
Po odstawieniu tabletek zaszłam w ciąże po 2 miesiącach.
szczęściara
zdrówka życzymy dla fasolki i Ciebie
ewusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:37   #377
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

ewusia81 dzięki wielkie A ja Wam życzę owocnego starania się
__________________

eff8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:29   #378
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Cytat:
Napisane przez apoolonia Pokaż wiadomość
Nie czytałam całego wątku ale się wypowiem

brałam tabletki przez 7 lat w tym dwie małe kilkumiesięczne przerwy


każdy mnie straszył że po tabletkach to nie jest tak łatwo itp.

i najwięcej miały do powiedzenia koleżanki które tabletek nie brały.........
od jednej nawet usłyszałam: wiesz staramy się już ponad rok i nic, nie wiemy czy coś jest nie tak, dziwne bo rozumiem że mogą być problemy jak ktoś bierze tabletki tak jak ty ale ja nigdy nie brałam
coś mnie trafiło

a prawda jest taka że zaszłam w ciąże gdzieś jakieś 10 miesięcy po odstawieniu ale pierwsze 4-5 się nie staraliśmy (nie byliśmy w pełni gotowi)
i jak na razie wszystko z dzieckiem jest ok


Dziewczyny nie słuchajcie innych każdy uważa się za doktora

a prawda jest taka że są dziewczyny które nie mogą zajść po braniu tabletek i takie które nigdy nie brały
zgadzam się w 100%!!!

ja zaszłam w ciąże w 1 cyklu po odstawieniu anty, 9 grudnia miałam @, 25 grudnia doszło do zapłodnienia. Maleństwo rozwija się prawidłowo

i jak słyszę komentarze innych (szczególnie osób, którre nie brały nigdy anty) to mnie aż strzela...

Wszystkim Wam życzę najlepszego i ... owocnych starań
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:10   #379
cytryna8919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Ja mam taki problem brałam do tej pory tabletki antykoncepcyjne Yasmin tylko 21 dni bralam je razcej regularnie ale zdażaly sie wyjatki że zapomniałam jednej tabletki doszłam do 20 tabletki i ja wiezlam nie wzielam 21 tableki dostałam okesu po 3 dniach i w 5 dniu kochalam sie z nazyczonym do srodka srodka w tej 7 dniowej przerwy no i juz nie biore tabletek... owulaje miałam juz n 100 % bo brzuch mnie mega bolal i jajniki ... sądzicie ze mogę zajsc w ciaze??
cytryna8919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 09:58   #380
castagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

przedstwaie jak sie ma moja sytuacja.

w piatek wzielam ostatnia tabletke, w sobote rozpoczelam mi sie 7 dniowa przerwa. W niedziele wspołrzyłam z Tz dwa razy, w środe raz. Zamierzam przerwac branie tabletek, czyli w sobote -8 dnia- nie zamierzam juz rozpoczynac nowego blistra. Czy jest szansa ze moze dojsc juz do zaplodnienia ? bo z tego co wiem zabezpieczona w tej 7 dniowej rpzerwie jestem tlyko wtedy jezeli tego 8 dnia wezme tabletke. oczywiscie bardzo ucieszylabym sie gdyby do tego zapolodnienia doszlo. jakie sa szanse? duze?male? byl ktos w podobnej sytuacji ?
castagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 05:33   #381
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

.
__________________
było 58kg --> jest 54,8 ---> 55----> będzie 52kg i mniej

Edytowane przez aga8603
Czas edycji: 2013-05-29 o 07:08
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:02   #382
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

Witajcie! Mam plan pod koniec stycznia odstawić tabletki i starać sie o dziecko. Do tego momentu spróbuje cokolwiek schudnąć i tez conajmniej miesiąc zażywać kwas foliowy. Czy ktoś do mnie dołączy?

P.S. Takiej determinacji do ćwiczen i pilnowania diety to chyba jeszcze nigdy nie milal :-D

Edytowane przez Tigressa
Czas edycji: 2013-12-08 o 21:04
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.