Baza pod cienie - zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: lepiej cieniuje sie na art deco czy lumene?
na art deco 22 33,85%
na lumene 29 44,62%
na obu dobrze 11 16,92%
na obu beznadziejnie ;] 3 4,62%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 20:51   #721
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Baza

Ja polecam matującą bazę Smashbox (w tubce albo w kompakcie). Pod cienie świetnie sprawdza się u mnie Art Deco
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:14   #722
Mcalineczka007007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Baza

Dzieki za wasze wszystkie odpowiedzi a co myslicie o bazie :

http://www.allegro.pl/item328957955_...rygujaca_.html

http://www.allegro.pl/item332388482_...treatment.html

http://www.allegro.pl/item332734179_...at_poznan.html
Mcalineczka007007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:35   #723
apoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 52
Korektor Artistry, czy baza Lumene?

Cześć wszystkim.
Czy któraś korzystała z tego korektora, jako podkład pod cienie?
Nałożony na powieki, wyrównuje ich kolor. Cienie nałożone na tak przygotowane powieki zachowują koloryt i nie zbijają się w grudki. Nałożony pod oczami, maskuje ciemne cienie. Korektor tuszuje również wykwity i inne niedoskonałości cery, a jednocześnie nie uwidocznia zmarszczek.

I teraz nie wiem co wybrać
Co do jakości kosmetyków firmy Artistry nie mam żadnych wątpliwościami.
Chciałam sobie kupić bazę pod cienie Lumene, ale nie mam też korektora. I teraz mam dylemat, czy kupić ten korektor i on posłuży również, jako baza pod cienie, czy jednak kupić bazę Lumene?
Wiem, że baza Lumene jest rewelka, ale nie wiem, jak sprawuje się Korektor Artistry.
apoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:19   #724
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem ;)

Witam drogie wizażanki

Mam dylemat. Nie wiem czy wybrać bazę pod cienie LUMENE czy ARTDECO Obie mają dobre oceny na KWC i na allegro kosztuja podobnie (Lumene 29, ArtDeco 32) i mam w związku z tym straszny dylemat Baze pod makijaż kupię napewno z LUMENE, bo ma dobre opinie na KWC w przeciwieństwie do ARTDECO. Tylko z ta bazą pod cienie jeszcze nie mogę się zdecydować

Dodam, że będzie to moja pierwsza jakakolwiek baza Może macie porównanie między tymi dwiema bazami?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 360056973.jpg (25,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 363581909.jpg (16,3 KB, 16 załadowań)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:37   #725
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Właśnie na targowisku próbuje wymienić na coś bazę Lumene...
Bardzo długo jej szukałam. Kupiłam tydzień temu (a Kraków miasto nie małe - szukałam bardzo bardzo długoooo) i... kurde nie dla mnie. Ucieszyłam się bardzo, bo cena lepsza (kupiłam za 32 zł), gramatura dwa razy większa, higieniczniejsza... heh. Dla mnie zdecydowanie lepsza jest Art Deco.
Lumene uzyłam 2,5 raza (o,5 na jednym oku dla porównania).
Nie daje komentarza na KWC, bo nie wiem czy sie po prostu nie przyzwyczailam przez rok do art deco i daltego teraz mi tak pasuje...

Ja polecam Art Deco
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:42   #726
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Właśnie na targowisku próbuje wymienić na coś bazę Lumene...
Bardzo długo jej szukałam. Kupiłam tydzień temu (a Kraków miasto nie małe - szukałam bardzo bardzo długoooo) i... kurde nie dla mnie. Ucieszyłam się bardzo, bo cena lepsza (kupiłam za 32 zł), gramatura dwa razy większa, higieniczniejsza... heh. Dla mnie zdecydowanie lepsza jest Art Deco.
Lumene uzyłam 2,5 raza (o,5 na jednym oku dla porównania).
Nie daje komentarza na KWC, bo nie wiem czy sie po prostu nie przyzwyczailam przez rok do art deco i daltego teraz mi tak pasuje...

Ja polecam Art Deco
o to już jeden głos za artdeco po tych opiniach na KWC zupełnie zgłupiałam jedni piszą ze lepsza od artdeco jest lumene inni odwrotnie ehhh
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:46   #727
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

no właśnie - to wybór między dwoma dobrymi produktami, bo efekt jest podobny. teraz tak sie zastanowilam, co mnie odrzuciło od lumene i chyba tak troszke ciezsza konsystencja i byc moze wyimaginowane przeze mnie grudki, ale to raczej moj wymysl, bo sa dwa faktycznie dobre produkty.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 10:48   #728
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Ja z kolei polecam Lumene. Artdeco mi zupełnie nie pasowała, odsprzedałam koleżance. Tworzy na powiekach taką jakby "gumową" warstewkę, ciężko rozprowadzić na niej cienie i u mnie zdecydowanie mało utrwala. Lumene z kolei ma konsystencję gęstego fluidu i daje pudrowy efekt. Generalnie, nie widzę innej rady niż doświadczenie i wybranie tego, co nam bardziej pasuje
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:19   #729
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

ja również stawiam na Lumene
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:25   #730
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Lumene ma poręczniejsze opakowanie, i bardziej higieniczne bo Art Deco trzeba wydłubywac palcem ale mam wrażenie, że mimo wszytsko ta druga jest lepsza, daje lepszy efekt rozświetlenia powieki, jest lżejsza.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:36   #731
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Zajrzyj TU

Ze swojej strony polecam Lumene, chociażby ze względu na lepsze opakowanie. Baza nie schnie i jest dłużej świeża. W KWC są też opinie że Art Deco niektórych podrażniła.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 11:40   #732
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

zdecydowanie polecam lumene!!!!!!
uzywalam jej przez kilka lat, nawet nie zdazylam zuzyc calej przed koncem waznosci, ale uzywalam dalej, a ostatnio chcialam kupic druga, bo byla bez zarzutu, ale nigdzie nie moglam znalezc i w jednej drogerii powiedziano mi ze ją wycofują czy cos takiego (a nie wiem czy to prawda??) i zrezygnowana kupilam art deco no i lipa, w sumie jest dobra, ale cienie zdecydowanie szybciej sie walkuja, po 10 godzinach na lumene nie mialam sladu walkowania a na art deco mam. efekt rozswietlenia jest bez sensu, bo przeciez i tak daje cien ktory to przykrywa, wiec na tym mi nie zalezy. Art deco jest bardziej jakby "mokra" kremowa, rzadsza, lumene natomiast bardziej zbita, pudrowa, dla takich cer jak moja (tlusta) zdecydowanie lepiej sie sprawdza. Na razie uzywam tej art deco, bo bez zadnej bazy to cienie walkuja mi sie szybko, ale jak znajde gdzies lumene to kupie. Ogolnie uwazam ze przeterminowana lumene jest lepsza niz nowa art deco.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:12   #733
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

hehehehe fajny wątek... kogo kochasz bardziej: tatusia czy mamusię? Wisła czy Cracovia i w ogóle...
jak miałam na jednej powiece lumene a na drugiej art deco to cienie trzymały się dokładnie tak samo długo i dobrze. pytałam nawet TŻ czy oby któraś powieka jest wypłowiała albo cuśśś. NIC. Efekt ten sam (mam tłustą cerę, a cieni używam kliniczkowych na bazie matowego Inglota...).
Maluje tylko siebie i tylko ja maczam czysty palec w art deco, którą zużyłam do samego końca (co jest po prostu fantastyczne - uwielbiam to uczucie, choć rzadko go doświadczam ---> skończyć jakiś kosmetyk by móc kupić nowy).
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:49   #734
women71
Przyczajenie
 
Avatar women71
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 27
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Zajrzyj TU

Ze swojej strony polecam Lumene, chociażby ze względu na lepsze opakowanie. Baza nie schnie i jest dłużej świeża. W KWC są też opinie że Art Deco niektórych podrażniła.
Ja miałam artdeco i byłam zadowolona. Cienie się trzymały. Ale ma gęstą konsystencję i rzeczywiście wysycha. Ze wzgledu na zapach po jakimś czasie mnie uczuliła. Chcę się przerzucić na Lumene lub dermacol.
__________________
Cenię ludzi , którzy chcą dawać innym nadzieję
women71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 14:32   #735
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lumene+artdeco

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lumene+artdeco
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 14:40   #736
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
o to już jeden głos za artdeco po tych opiniach na KWC zupełnie zgłupiałam jedni piszą ze lepsza od artdeco jest lumene inni odwrotnie ehhh

Przekonasz sie która TOBIE bardziej odpowiada, dopiero kiedy sama wpróbujesz
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:35   #737
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Zdecydowanie polecam Ardeco. Miałam obie bazy. lumene byłą moją pierwszą bazą i wtedy mnie zachwyciło, że cienie mogą trzymać się tak długo. Na Artdeco prócz tego, że każde cienie trzymają się długo, to jeszcze kolory sa znacznie głębsze niż na Lumene. Cieniowanie jest całkiem ok, choć na Lumene cieniuje się łatwiej. Jednak ze względu na wydobycie połysku, koloru i niezniszczalną nieomal trwałość polecam Artdeco
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:40   #738
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehehehe fajny wątek... kogo kochasz bardziej: tatusia czy mamusię? Wisła czy Cracovia i w ogóle...
Trafne spostrzeżenie
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 09:55   #739
tristessa
Raczkowanie
 
Avatar tristessa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 40
GG do tristessa
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Hello
Dla mnie to nie jest pytanie typy kogo bardziej wolę - mamusię czy tatusia, bo rodzice to nie przedmioty martwe które dałoby się porównywać (szczególnie w przypadku niepatologicznych członków rodziny ). W przypadku porówania baz artdeco i lumene sprawa jest dla mnie jasna - lumene jest w moim przypadku lepsza. Nie będę sie powtarzała, bo opinię artdeco wystawiłam całkiem niedawno na KWC i nie jest ona najlepsza. Ale mówiąc w skrócie u mnie lumene lepiej "trzyma" cienie - lepiej tzn. dłużej i łatwiej się je cieniuje.
tristessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 19:07   #740
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

bez roznicy
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 20:00   #741
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

art deco jest bardzo dobrą bazą, gęsta owszem, ale kładę mikroskopiją warstwę i na to korektor, żeby ujednolicić kolor powieki. na to cienie i jest git do późnego wieczora, nic się nie wałkuje, nie zbiera, super. cieniuje się minimalnie trudniej na samej bazie, ale na korektorze już nie, używam magika hr. baza podbija kolor, ciemny będzie jeszcze ciemniejszy. moim zdaniem ekstra.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 22:54   #742
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

W gruncie rzeczy tak jak piszą dziewczyny- bez różnicy zależy jak wygodniej Ci będzie ją wydobywać - czy wyciskać z tubki, czy wydobywać paluszkiem ze słoiczka Ja osobiście wolałam tubkę, jednak coś się skiepściła ta baza Lumene wg mnie :/ dla cieni z Clinique lepsza jest chyab Artdeco- ładniej podkreśla kolory
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 17:33   #743
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Baza pod cienie INGLOT

Hej dziewczyny czy ktoras z was ma baze pod cienie Inglota ???????? jak sie wam sprawuje ja mam mieszane uczucia dalam za nia 19 zl bo byla w promocji a kupowalam inne kosmetyki. Jest w czarnym malutkim opakowaniu i ma kolor berzowo-brazowy. Narazie wiem tyle, ze dobrze4 sie ja naklada
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 17:34   #744
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Baza pod cienie INGLOT

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy ktoras z was ma baze pod cienie Inglota ???????? jak sie wam sprawuje ja mam mieszane uczucia dalam za nia 19 zl bo byla w promocji a kupowalam inne kosmetyki. Jest w czarnym malutkim opakowaniu i ma kolor berzowo-brazowy. Narazie wiem tyle, ze dobrze4 sie ja naklada
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 18:56   #745
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Baza pod cienie INGLOT

Marwari, a może sama zajrzysz na KWC?
Bo tak się akurat składa, ze tej bazy NIE MA w KWC, więc pytanie magdy było jak najbardziej uzasadnione.

Także jestem ciekawa tej bazy, cena całkiem przyjemna
Macałam na stoisku, daje ładne, silikonowe wykończenie. Tylko nie wiem, jak z trwałością.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 18:56   #746
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Baza pod cienie INGLOT

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Niestety nie ma nic o tej bazie w KWC
Narazie cienie trzymaja sie dosyc ladnie i maja mocne kolorki. Powiem ze jak za 19 zl to jest oki normalnie kosztuje 31 zl
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 08:18   #747
anukla
Raczkowanie
 
Avatar anukla
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Ja właśnie wczoraj kupiłam ARTDECO. Nie używałam wcześniej innej bazy, skusiło mnie to, że intensyfikuje kolory. Zobaczymy jak się sprawdzi. A czy macie jakiś patent na wybieranie jej ze słoiczka? No bo paluchem to jest łatwo jak jest jej dużo jeszcze a później? Może ktoś nakłada ją jakimś pędzelkiem czy coś??
anukla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:13   #748
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Którą bazę pod cienie wybrać LUMENE czy ARTDECO? ponoć obie dobre ;) i nie wiem

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehehehe fajny wątek... kogo kochasz bardziej: tatusia czy mamusię? .
To ja wybieram tatusia Art Deco

Cytat:
Napisane przez tristessa Pokaż wiadomość
Hello
Dla mnie to nie jest pytanie typy kogo bardziej wolę - mamusię czy tatusia, bo rodzice to nie przedmioty martwe które dałoby się porównywać .W przypadku porówania baz artdeco i lumene sprawa jest dla mnie jasna - lumene jest w moim przypadku lepsza..
W przeciwienstwie do Tristessy, która wybrała mamusię Lumenę

A tak poważniej, to każdemu co innego pasuje....
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 12:07   #749
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Baza pod cienie INGLOT

a czy na niej cień jest intensywniejszy? I czy da się normalnie rozcierać granice? Nie miałam jeszcze nigdy bazy pod cienie, ale mam kilka tanich cieni o ładnych kolorach acz kiepskiej jakości i chciałam tę kupić bo jets njtańsza z dostępnych (w tej promocji )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:53   #750
m_adzia
Raczkowanie
 
Avatar m_adzia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Smile Trwały makijaż

Znacie jakies bazy *czy cos takiego* pod cienie, które je utrwalaja? No i nie za drogie ...
__________________
Uwielbiać to mało; to jedynie nakręcać swe pożądanie
m_adzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 01:46:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.