problem z przyjemnością podczas seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-02, 17:20   #1
Olkaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3

problem z przyjemnością podczas seksu


Cześć krótko o moim problemie : od dwóch lat współżyje z moim obecnym narzeczonym i jeszcze nigdy nie miałam orgazmu..ale tu nawet o sam orgazm nie chodzi , ja nawet nie czuje przyjemności. Nigdy się sama nie dotykałam, nie wiem co sprawia mi przyjemność. Do tej pory tego nie wiem. Jedyne co sprawia mi przyjemność to wibrator o którym nie wie mój narzeczony. Ale nawet on nie doprowadza mnie do orgazmu a przyjemność sprawia mi przy najwyższych obrotach.. Przed rozpoczęciem współżycia z chłopakiem kiedy się dotykaliśmy to coś jeszcze czułam , cokolwiek.. potem zaczęłam brać anty i od tamtej pory jest tragedia, nic nie czuje . Pół roku temu rzuciłam antykoncepcje z nadzieją , że będzie coś lepiej ale nic się nie poprawiło.Odrzucam psychologiczne problemy czy to , że mój narzeczony mógł by mnie nie pociągać . Nie wiem czy przyczyną mogły by być zaburzenia hormonalne ? Mam wysokie tsh (niedoczynność tarczycy) i prolaktynę o innych hormonach nie wiem. Proszę o pomoc
Olkaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 22:35   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: problem z przyjemnością podczas seksu

Badaj hormony koniecznie, ale tez zacznij dotykać się sama
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 13:14   #3
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: problem z przyjemnością podczas seksu

tak jak napisała nasza gazela inteligencji, powinnaś badać sobie hormony. Bo właśnie tam może tkwić problem.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 22:12   #4
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: problem z przyjemnością podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Olkaa95 Pokaż wiadomość
Cześć krótko o moim problemie : od dwóch lat współżyje z moim obecnym narzeczonym i jeszcze nigdy nie miałam orgazmu..ale tu nawet o sam orgazm nie chodzi , ja nawet nie czuje przyjemności. Nigdy się sama nie dotykałam, nie wiem co sprawia mi przyjemność. Do tej pory tego nie wiem. Jedyne co sprawia mi przyjemność to wibrator o którym nie wie mój narzeczony. Ale nawet on nie doprowadza mnie do orgazmu a przyjemność sprawia mi przy najwyższych obrotach.. Przed rozpoczęciem współżycia z chłopakiem kiedy się dotykaliśmy to coś jeszcze czułam , cokolwiek.. potem zaczęłam brać anty i od tamtej pory jest tragedia, nic nie czuje . Pół roku temu rzuciłam antykoncepcje z nadzieją , że będzie coś lepiej ale nic się nie poprawiło.Odrzucam psychologiczne problemy czy to , że mój narzeczony mógł by mnie nie pociągać . Nie wiem czy przyczyną mogły by być zaburzenia hormonalne ? Mam wysokie tsh (niedoczynność tarczycy) i prolaktynę o innych hormonach nie wiem. Proszę o pomoc
A jego już prosiłaś? To chyba pierwsza instancja w takiej sprawie. On wie, jak jest?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 11:34   #5
s_Eufrozyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: problem z przyjemnością podczas seksu

Tylko modlitwa różańcowa do Niekopulanej Dziewicy - ona pomaga w takich przypadkach o czym zaświadcza toruński specjalista od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw.
Cotygodniowa spowiedź - wskazana.

s_Eufrozyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-13 12:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.