Depilacja okolic bikini- metody, problemy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 19:22   #61
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Zobaczcie dziewczyny co wymyślili-depilacja bikini!

Slyszala ktoras z Was o Bikini Touch Hair Remover/Trimmer? Oto website https://www.asseenontvnetwork.com/vc...itouch/114156/
Bardzo poboba mi sie te male urzadzenie,zawsze przy sobie mozna miec.Czy ktoras z Was widziala takie cudenko w polsce moze?Jesli tak to prosze powiedzcie gdzie i za ile.Moze w tych ofertach Mango,czy cos takiego..:/Pozdrawiam!
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 19:30   #62
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Zobaczcie dziewczyny co wymyślili-depilacja bikini!

Ale to zwykla golarka, tylko, ze z mniejsza glowka...
Czegos takiego u nas nie widzialam, ale widzialam rozne male golarki dla kobiet.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:08   #63
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
wax

CZesc, ja odradzam wszelkie golarki, najlepiej usuwac wloski za pomoca waxu, przynajmniej masz pewmosc, ze jak zaczna odrastac to beda jasniejsze i slabsze, w przeciwienstwie do golarek.
pozdrawiam sylwiamaria
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:52   #64
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Re: wax

co to jest WAX? :P
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 22:06   #65
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Re: wax

wax to jest woskowanie,heh.Tak,latwo sie mowi,trudniej z wykonaniem i pieniedzmi,bol jest nie do wytrzymaniaa moze istnieja jakies zele usmiezajace bol przed zabiegiem?:/
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 11:18   #66
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: wax

po polsku: wosk. równie krótko, prawda?
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 13:05   #67
alutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Re: wax

Który - Waszymm zdaniem - wosk jest najlepszy i w jakiej formie? Plastry czy na ciepło?
alutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-13, 13:13   #68
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: wax

Wlasnie wczoraj na wieczor ogladalam katalog na jesien i zime 2004/05 czyli calkiem nowy od Bauer i tam taka maszynka do golenia byla zaraz poszukam i napisze ile kosztuje
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 13:17   #69
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: BEUTY RASIERER

juz mam to male cos kosztuje tylko 9,99 euro i jest na 796 stronie calkiem na dole w duzym katalogu wiec tak sobie mysle jesli ta firma jest w PL to tez powinien byc albo zobaczyc na stronce www.baur.de numer zamowienia to 492.336.7 jakby to kogos interesowalo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 17:19   #70
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
depilacja!!!! pomocy!!!!

nie nikt mnie nie namowi na depilacje miejsc bikini woskiem!! dzisiaj sprobowalam i nie dosc ze strasznie bolalo to jeszcze wloski wyrywaly sie w ilosci pojedynczej!!! nie !! wiecej ssie na to nie zdobede, golic sie nie moge bo mi sie zrobila od tego brzydka i ciemna skora, podobno tak sie dzieje po goleniu, po golarce zawsze wyskakuja mi tez czerwone swedzace chrostki ktore sa okropne, tak wiec golenie odpada, wosk odpada, a moze krem depilujacy?? no tu jeszcze nie jest tak zle ale po kremie wloski odrazsta dosc szybko i nie zawsze wszystkie sa dokladnie usuwane, mam w zwiazku z tym pytanie: jaka depilacja jest najlepsza i najbezpieczniejsza? istnieja jakies metody ktore wyrywaja wloski z cebulkami i to tak pierunsko nie boli? a moze jest jakis sposob na znieczulenie?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 11:23   #71
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

no prosze odpiszcie cos!!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-15, 14:22   #72
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

A moze sprobuj wosk u kosmetyczki? dziewczymy pisaly, ze skuteczny, a kosztuje ok 20zl (sama linia).
Krem do doepilacji mogby byc skuteczny, fakt, nei jest to trwaly sposob i idealny, ale moze bedzie najlepszym rozwiazaniem?
Probowalas kiedys usunac wloski za pomoca pensety? nie schodzi az tak straasznie dlugo, choc jak zareaguje Twoja skora musialabys sie sama przekonac ( u mnie wloski odrastaja b.szybko).
Poza tym jest jeszcze depilator elektryczny, ale pislalas ze ma nie bolec "tak piorunsko". W takim razie mam dla Ciebie jeszcze jedna propozycje, zamast wosku, depilacja cuktrem i miodziem-ostatnio przewijal sie ten watek.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 14:27   #73
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

no moze kosmetyczka to faktycznie dobre wyjscie

a co do cukrowego depilatora to wlasnie dzisiaj sie tym babralam, zrobilam karmelek , nalozylam gdzie trzeba, i tak jak trzeba ale nie wyrwalo zadnego wloska, nie wiem moze cos robilam nie tak, moze cukier za bardzo byl schlodzony, choc gdy nakladalm to wydawal mi sie bardzo cieply, kurcze sama nie wiem
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 14:33   #74
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

km napisał(a):
> no moze kosmetyczka to faktycznie dobre wyjscie

Ja np z woskiem sam na sam w ogole sobie nie radze. Tzn nogi sobie zrobie jako tako, natomiast bikini nie ma szas, po rpostu nie umiem i juz. A jak zrobilam za pierwszym razem, to po 1. nie umialam tak zdecydowanie pociagnac paska, po 2. czasami nakladalam za duzo tego i ciegnelam za skore strasznie (a to boli straszliwie), a po 3. strasznie duzo ich urwalam a nie wyrwalam. Jak dla mnie jezeli chodzi o bikini to najlepsza jest jednak kosmetyczka, a na nogi to wystarczy albo wosk robiony samej albo depilator. Mozesz jeszcze sprobowac poprosic kogos, zeby ci pomogl, np wlasnego faceta, ale musi byc zdecydowany i musisz mu pwoiedziec na poczatku, ze to nie bedzie ani troche bolalo i ze paski z woskiem ma zrywac szybko i zdecydowanie

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 16:39   #75
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

wiecie co zrobilam? wzialam moj depilator ktorym regularnie traktuje nogi, i wzielam sie za bikini, ło maj gad ale to boli!!!! ale jakoś jestem w stanie latwiej to zniesc, poza tym ochladzalam sobie skore lodem, zrobilam prawa strone, a lewa zostawie sobie na jutro musze nazbierac sily
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 19:24   #76
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

O to podziwiam Cie Km, ja bardzo boje sie depilatora elektrycznego do bikini (nie probowalam ale na sama mysl przechodza przeze mnie ciarki)
Uwazaj na wrastajace wlsoki, moze od razu zaopatrz sie np w masc cynkowa, a poza tym rob regularnie peeling
i jesli mozesz, napisz o efektach za jakis czas

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 19:40   #77
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

no dzielnie to znioslam a jutro bedzie ciag dalszy a po co masc cynkowa ? nie beda mi sie wrastac bo codziennie uzywam myjki i staram sie masowac nia na nogach dzieki temu sie nie wrastaja bedzie dobrze

napisze niedlugo jak sie czuja moje pahcwiny
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 19:50   #78
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Po co masc cynkowa> u mnie sprawdzila sie dobrze na kropeczki, ktore mialam po wyrywaniu wloskow penseta... a dokladniej byl to Sudocrem
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 20:21   #79
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

Ja uzywam pianki do golenia (gilette) po prostu gole co 2 czasem 3 dni podczas kapieli. Jest to nietrwaly sposob, ale w sumie zajmuje nie tak duzo czasu (przy odrobinie wprawy) i zdecydowanie bezbolesny, okolice bikini to bardzo wrazliwe miejsce i lepiej uwazac. Wczesniej uzywalam kremu do depilacji (tez bezbolesne), ale trwalo dluzej, bo trzeba bylo czekac 10 min az zacznie dzialac i ... no wlasnie czesto bylo zdecydowanie mniej dokladne niz zwykle golenie a tez starczalo najwyzej na kilka dni.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-15, 20:34   #80
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

pianka do golenia? tzn ze normalnie golisz sie golarka? mnie sie wlasnie od golarki robi taka ciemna skora wiec stwierdzilam ze musze znalezc inny sposob a poza tym po golarce to wlosy odrastaja grubsze i mocniejsze
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 20:53   #81
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

tak maszynka plus dobra pianka. Nie zauwazylam u siebie ciemniejszej skory, wlosy tez nie staly sie duzo mocniejsze (naturalnie mam raczej slabe owlosienie). I z dotychczasowych metod ta sprawdza sie najlepiej, ale chetnie znalazlabym cos lepszego.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 21:41   #82
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

a smarujesz czyms po i jak unikasz tych paskudnych, swędzących czerwonych kropeczek
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 22:59   #83
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

no wlasnie te swedzace kropeczki sa okropne...
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 07:56   #84
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

Hej,

Ja tez golę bikini maszynką. Zwalczyłam paskudne czerwone kropeczki, kedy zaczęłam golić bikini...codziennie (szybko mi rosną włoski). Na początku była masakra, a po 1-2 tyg skóra się przyzwyczaiła i widmo kropeczek odeszło w sina dal - bez peelingów, szorowań i maści.
Pozdrawiam
Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 08:40   #85
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

agu.s napisał(a):
> a smarujesz czyms po i jak unikasz tych paskudnych, swędzących czerwonych kropeczek

Takie powstawaly mi gdy w "zamierzchlych czasach" próbowałam depilować te okolice pęsętą. Miałam mocne opory przed maszynka, bo moja mama mi wpajala, ze jak ktos zacznie sie golić to potem już musi, ze wlosy staja sie mocniejsze przez to z drobnego zbędnego owłosienia powstaje większe etc, Metoda pęsętą była fatalna. Nie dość,że bolało, trwało długo to jeszcze pojawiło się mnóstwo wrastających włosków, co gorsze wrastały one na tyle głęboko, że nie wiem czy peeling by tu poradził za wiele. Do tego podrażnienia (choć starałam się napinać skórę przy depilacji). W efekcie po takiej depilacji okolice bikini wygładały gorzej niż przed depilacją. Musiałam wiec znależć jaką inną metodę, więc wybór padł na krem depilacyjny, ale o tym już pisałam wyżej. Ostatecznie zatrzymałam się goleniu i tu ogromne znaczenie ma pianka (ja uzywam gillete floral passion) i poza nietrwałością tej metody (mi akurat odrastaja srednio co 2, 3 dni, ale to kwestia indywidualna) generalnie nie mam większych zastrzeżeń. Nie boli, nie pojawiają się podrażnienia (jak próbowałam uzywać innej pianki, to się pojawily, stad tak o niej pisze), metoda jest dokładna.
Przyłączyłam sie do tego wątku, bo wciąż szukam lepszej metody depilacji bikini. Marzy mi się, aby trwale usunąć włoskii z tamtego rejonu. Czytalam kiedys o depilacji laserowej - podobno juz 2 lub 3 zabiegi usuwaja wlosy na naprawde dlugo. Nie zdecydowalam sie, bo po pierwsze drogie, a po drugie za malo wiem na ten temat, ale moze kiedys ktos mnie przekona??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 08:50   #86
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

agu.s napisał(a):
> a smarujesz czyms po i jak unikasz tych paskudnych, swędzących czerwonych kropeczek

Zapomniałam dopisać, ze trzeba napinać skórę trzy goleniu maszynka (najlepiej chwycić ją palcami)wtedy takie podrażnienia nie powstaja. Jezeli tego nie zrobimy to zyletka zachacza o skórę lekko ją nacinany i... powstaja te kropeczki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 08:59   #87
Tyszanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 30
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

Witam!
Ten wątek był już poruszany wielokrotnie, dlatego proponuję zajrzeć m.in.tu http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1082288834
Tam na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Pozdrawiam!
K.
Tyszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 09:09   #88
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!!

a mnie wlansie od codziennego golenia zrobila sie taka ciemniejsza skora i to tak nieestetycznie wyglada
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 12:58   #89
nejaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 11
GG do nejaa
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Wyobrazcie sobie ze ja tez postanowilam sprobowac depilatorem elektrycznym. Bol jest niesamowity ale....jaki efekt! Zadnych krostek, gladka i delikatna skora przez dlugi czas. Pozatym podobnie potraktowalam wlosy pod pachami Warto zniesc taki bol dla dlugotrwalego efektu.
Poza tym do tego bolu mozna sie przyzwyczaic powoli, w momencie kiedy zaczynalam golic nogi rowniez nie moglam zniesc bolu a teraz....to juz normalny stan.
Pozdrawiam wiec wszystkie odwazne dziewczyny....i radze "swiat nalezy do odwaznych"
nejaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-18, 13:04   #90
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: depilacja!!!! pomocy!!!! !!!!!!!!!!!!!!

racja racja ja sobie pieknie wydepilowalam bikini bolalo ale z czasem czlowiek sie przyzwyczaja, poza tym tylko pierwsza deilacja jest taka trudna do zniesienia, po kazdej nastepnej wloski odrastaja o wiele slabsze i latwiej sie wyrywaja powodzenia dziewczyny, jak ja to pzrecierpialam to wam sie tez uda a dodam ze mialam mocne owlosienie bo nawet w miejsc po wlosach krewka sie polala ale jest spsob na zmniejszenie bolu, ja chlodzilam skore lodem :P
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 12:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.